واکنش عضو شورای شهر به خودسوزی دختر جوان

گروه اجتماعی الف،   3980626088

عضو شورای اسلامی شهر تهران به خودسوزی سحر خدایاری در پایتخت واکنش نشان داد.

واکنش عضو شورای شهر به خودسوزی دختر جوان

به گزارش فارس، محمدجواد حق شناس در تذکر پیش از دستور در صد و شصت و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: همکاران گرامی مدتهاست که موضوع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها برای بازی فوتبال در صدر اخبار قرار گرفته است.

وی افزود: فاجعه خودسوزی دختر جوان یک اقدام غم‌انگیز بوده است و امروز از بد حادثه شاهد آن هستیم که تصویری که به دنیا از ایران نشان داده شده است این است که یک دختر برای تماشای بازی فوتبال خودش را آتش زده است.

حق‌شناس گفت: در همه جای دنیا تلاش می شود و میلیون‌ها دلار هزینه می‌شود تا مردم به ورزشگاه بروند تا شور و هیجانشان تخلیه شود تا تعادل سلامت جامعه حفظ شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: جامعه امروز ما دچار کجی‌هایی است و متأسفانه آسیب‌های امروز جامعه ما نیاز به ترمیم و اصلاح دارد و باید با رویکردی جامعه محور به آن پرداخت.

وی تصریح کرد: نیاز امروز مدیریت کلان کشور این است که با نگاهی ویژه به اداره جامعه بپردازد زیرا اگر قرار باشد جامعه را با نگاهی بسته مدیریت کنیم جایی به مشکل بر می‌خوریم.

حق‌شناس گفت: از شهردار تهران می خواهم برای تحقق این موضوع آمادگی خود را جهت استفاده از پارکها و بوستان‌ها به مراجع ذی‌صلاح و تصمیم‌گیر اعلام کند.