هادی چوپان: قهرمانی‌ام برای مردم بود

گروه ورزشی الف،   3980625083

هادی چوپان درباره کسب کمربندی قهرمانی در مستر المپیا گفت: قهرمان اگر برای مردم نباشد برای چه کسی است؟ قهرمان انفرادی فایده‌ای ندارد باید در نظر مردم بزرگ بود، چون این مردم هستند که ما را زنده نگه می‌دارند.

هادی چوپان: قهرمانی‌ام برای مردم بود

به گزارش تسنیم، کمتر از 24 ساعت گذشته خبری در دنیای ورزش منتشر شد که نه تنها برای ورزشکاران و ورزش‌دوستان بلکه برای تمامی کسانی که دل در گرو این سرزمین دارند، مایه خرسندی و افتخار شد. 

هادی چوپان قهرمان حرفه‌ای پرورش اندام ایران با درخششی مثال‌زدنی در رقابت‌های مستر المپیا 2019 توانست به عنوان ارزشمند سومی این رقابت‌ها دست یافته و افتخاری بزرگ را برای ایران کسب کند. چوپان همچنین از نگاه مردمی قهرمان مستر المپیا شد و کمربند قهرمانی را نیز دریافت کرد.

نابغه شیرازی بدنسازی ایران و جهان که به سادگی و صراحت لهجه نیز شهرت دارد، متولد سال 66 است و از سال 79 ورزش پرورش اندام را شروع کرده است.  

چوپان در تیرماه امسال در مسابقات ونکوور کانادا موفق به کسب رتبه اول در رده وزنی آزاد شده است، وی با این قهرمانی راه را برای ثبت نام رده وزنی آزاد مسابقات مستر المپیا 2019 را نیز برای خود هموار کرد و در این مسابقات نیز موفق به کسب عنوان سومی شد. 

هادی چوپان بعداز کسب مدال اظهار داشت: این مقام و مدال و قهرمانی نخستین بار در کل تاریخ ایران و برای دومین بار در آسیا رخ داده است. 

وی گفت: نخستین بار در حدود 40 سال پیش توسط سمیر بنات از قهرمانان بزرگ قدیمی از کشور لبنان که مقیم امریکا بود و دومین بار بعد از 40 سال بنده این مدال به آسیا و ایران تعلق گرفت. 

این قهرمان رشته بدنسازی  از نگاه مردمی قهرمان مستر المپیا شد و کمربند قهرمانی را نیز دریافت کرد. وی در این باره و احساسش نیز گفت:  قهرمان اگر برای مردم نباشد برای چه کسی است؟ قهرمان انفرادی فایده‌ای ندارد باید در نظر مردم بزرگ بود، چون این مردم هستند که ما را در دنیا زنده نگه می‌دارند. 

چوپان درباره برنامه‌هایش بعد از مسابقات مستر المپیا نیز افزود:در حال حاضر مسابقه دیگری ندارم اما برنامه من تکرارهای همیشگی تلاش،کوشش، صبر و در نهایت افتخارآوری برای ایران عزیز است. 

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی به ایران باز می‌گردد، نیز بیان کرد: تاریخ دقیقی را نمی‌توانم اعلام کنم اما ظرف چند روز آینده به ایران و شهرم شیراز بازمی‌گردم.