اعتراض روحانی به رئیسی درباره مبارزه با فساد/ آمار وزیر کشور از حجاب/ گزینه جدید برای ریاست آینده صدا و سیما

گروه سیاسی الف،   3980624184 ۳۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

اعتراض روحانی به رئیسی درباره مبارزه با فساد/ آمار وزیر کشور از حجاب/ گزینه جدید برای ریاست آینده صدا و سیما

یک سوال از وحید جلیلی

در پی مجادلات قلمی اخیر میان وحید جلیلی و برخی از فعالان فرهنگی درباره عملکرد صدا و سیما و حسین محمدی، معاون دفتر رهبری، مسعود فروغی، سردبیر فرهیختگان در این روزنامه نوشت: «چرا حرف‌های جلیلی مورد مناقشه قرار گرفت؟‌ وحید جلیلی می‌گوید صداوسیما تحت مدیریت یک گروه «رانتی» است و لیدر آن معاون بیت است، طول عمر این «رانت» هم ۲۶ سال معرفی می‌شود، کافی است برای صحت‌سنجی این گزاره به سه نکته توجه کنیم: اولا جناب جلیلی سال‌ها از همکاران اصلی همان معاونت بیت رهبری بوده، چنانچه در زمانی که این گروه رانتی(!) در حال توزیع رانت بوده‌اند وی آنجا بوده. شاید کسی بگوید خب این اطلاعات حاصل همکاری نزدیک وی است اما این فرضیه به دو دلیل رد است؛ هم اینکه جلیلی دفتر بزرگ «راه» را مدیون استراتژی دفاع حداکثری بیت رهبری از فعالان فرهنگی انقلابی است، بعید است منظور جلیلی این باشد که «من مصداق رانتم» و هم اینکه دعوای الان او این است که «چرا کم دادید؟»

جشنواره عمار که از فتنه ۸۸ پا به میدان گذاشت ایده جلیلی بود اما ایده خالی امکان تحقق ندارد، بدون‌شک اگر معاون بررسی بیت نبود اصل برگزاری این جشنواره نبود تا جناب جلیلی در جایگاه یک مقام ارشد فرهنگی 10 سال جشنواره برگزار کند. جالب‌تر اینکه تلویزیون به‌عنوان بهانه دعوای اخیر «افتتاحیه»، «اختتامیه» و تمام حاشیه‌های عمار را پوشش گسترده می‌دهد. بخش‌های خبری مهم تلویزیون که اتفاقا سریع‌ترین جایی است که باید منویات دفتر رهبری را اجرا کند، تمام‌قد حامی «عمار جلیلی» است. من اشکال ذاتی به این حمایت ندارم، بیشتر در مقام توصیف و «به ‌رو آوردن» نمکی هستم که ایشان میل کرده. ناظران فرهنگی اما می‌توانند از بودجه میلیاردی در اختیار جلیلی سوال کنند که آیا در «راه» استفاده شده یا «بیراه»؟ شاید سال‌ها ماندگاری جناب جلیلی در مقام سوال‌کننده این وهم را برای ایشان ایجاد کرده که فقط دیگران باید جواب دهند و ما چون «عماریم» فقط باید فریاد بزنیم! شاید جلیلی برای این فریاد می‌زند که کسی نپرسد مهم‌ترین دستاورد حضرتعالی در طول یک دهه «میل بودجه» چه بوده؟ آیا گذاشتن «گریم منتقد صداوسیما» توجیه مناسبی برای به‌حاشیه بردن اصل مطلب است؟...

در خوشبینانه‌ترین حالت ممکن منظور جناب جلیلی این است که کل کار را به ما بدهید، چون در حال حاضر شبکه افق با دستگاه فکری دفتر «راه» اداره می‌شود و برنامه‌هایی دیگر در چندین شبکه دیگر هم برای این دوستان است. منظور خوش‌بینانه جلیلی این است که بقیه تلویزیون را به ما بدهید، یعنی مدیریت فکری جشنواره عمار و شبکه افق بر تمام تلویزیون حاکم شود. میزان بیننده فعلی افق و برنامه‌هایی با ایده «جلیلی» آینده این صداوسیما را نمایان می‌کند، توضیح دیگری نیاز نیست!»

***

اعتراض روحانی به رئیسی درباره مبارزه با فساد

روز گذشته جلسه شورای هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا به میزبانی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. خبرنگار فارس کسب اطلاع کرده که در جلسه دیروز شورای هماهنگی اقتصادی برخی افراد از جمله رئیس جمهور نسبت به روند دادگاه‌های مفاسد اقتصادی به آیت الله رئیسی انتقاد کردند که با واکنش رئیس قوه قضائیه و اژه ای معاون اول مواجه شدند.

رئیس جمهور معتقد است که با مفاسد اقتصادی برخورد جناحی شده است. در این جلسه آیت الله رییسی ضمن توضیحاتی در رد این ادعا از دولتمردان و آقای روحانی خواسته است که هر پرونده‌ای که دولت مدعی است با آن برخورد جناحی شده، اعلام نماید تا مورد رسیدگی قرار گرفته و در انتها نتیجه نیز به اطلاع مردم برسد.

برخی تحلیل گران معتقدند نزدیک شدن به زمان اعلام پرونده برخی چهره ها نظیر حسین فریدون در روزهای آتی از دلایل مقاومت دولت در برابر اقدامات اخیر قوه قضائیه در برخورد با فساد است.

در همین رابطه یک منبع خبری مطلع به فارس گفت: عده ای از مسئولین علیرغم ادعای مبارزه با فساد و شفافیت تلاش می کنند دادگاه‌های مفاسد را که از شفاف ترین دادگاه‌ها است و کاملا علنی برگزار می‌شود و باعث امید و بازگشت اموال غارت شده به بیت المال شده را متوقف نمایند.

بیشتر بخوانید:

اتمام حجت رئیسی درباره برخورد با مفاسد اقتصادی در حضور سران قوا

***

نظر زیباکلام درباره تعامل اصلاح‌طلبان با شورای نگهبان

صادق زیباکلام در گفت‌وگو با نامه‌نیوز درباره تشکیل کمیته تعامل با شورای نگهبان در شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: «اینها همه اش برای دلخوش کردن پایگاه اجتماعی جریان اصلاحات است. در واقع شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان می خواهد به سرمایه اجتماعی این جریان بگوید که در حال انجام اقداماتی برای ورود پرقدرت به عرصه انتخابات مجلس است اما واقعیت مطلب را باید در جای دیگر جستجو کرد. این شورا نمی تواند بابت حمایت از لیست امید و حسن روحانی به مردم پاسخ دهد و حالا نمی داند با چه زبانی از مردم برای شرکت در انتخابات دعوت کند و به آنها بگوید که مانند سال ۹۲، ۹۴ و ۹۶ پای صندوق های رأی بیایند و به فهرست مورد تأیید اصلاح طلبان رأی بدهند.

شورای نگهبان اگر در تأییدصلاحیت نامزدها از انتخابات مجلس دهم سختگیری بیشتری نکند، قطعا سختگیری اش کمتر نخواهد بود بنابراین همه این حرفها با هدف دادن روحیه به کسانی است که از اصلاح طلبان قطع امید کردند.

چند هفته پیش هم اعلام کردند که با وزیر کشور دیدار کردیم و دیدار با آقای روحانی و آقای جهانگیری هم در دستورکار است اما این دیدارها هیچ تأثیری ندارد و صرفا کاربردش دادن روحیه به پایگاه اجتماعی مستأصل و ناامید جریان اصلاحات است.

جواب همه این حرف ها را آقای کدخدایی در یک جمله داد و اعلام کرد «نیاز به این دیدارها نیست و اصلاح طلبان اگر راست می گویند به قانون تمکین کنند». معنای حرف آقای کدخدایی این است که شورای نگهبان هر کسی را ردصلاحیت یا تأیید صلاحیت کرد در چارچوب قانون بوده است.»

***

عبدالله ناصری: اگر مشروط در انتخابات شرکت نکنند، نامرد سیاسی هستند

 عبدالله ناصری، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با ایلنا درباره مبارزه با فساد در دوره جدید قوه قضائیه گفت: «موقعیت افراد در جرم آنها هیچ نقشی ندارد. در کشورهای توسعه یافته به راحتی مقام‌های عالی آن کشور را به دادگاه فرا می‌خوانند، مخصوصا وقتی جرم اقتصادی و مالی است.

هر چه دادگاه‌ها علنی‌تر باشد مردم راضی‌تر خواهند بود. معتقدم هیچ فرقی بین داماد آقای شریعتمداری با دو نماینده مجلس و آقای فاضل لاریجانی با مردم عادی نیست همه اینها در محکمه عمومی باید محاکمه بشوند تا همه باور کنند که مبارزه با فساد واقعی است.مردم باید شاهد و ناظر دادگاه‌ها از طریق رسانه‌های عمومی باشند تا مبارزه با فساد آقای رئیسی را به معنای واقعی باور کنند.»

ناصری درباره مشارکت اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس گفت:‌«اصلاح‌طلبان باید بپذیرند اگر شرکت در انتخابات را مشروط نکنند، نزد جامعه مدنی و مردم به عنوان نامردان و پفیوز‌های سیاسی قلمداد خواهند شد.

 بنابراین شرایط تاریخی اینگونه است که اصلاح‌طلبان نباید تنور انتخابات را برای جریان مقابل گرم کنند بلکه باید شرایط معقول بگذارند.

معتقدم اگر یاران اصلی و اصیل اصلاحات  بنشیند شرایطی را برای انتخابات تعریف کنند می‌شود امیدوار بود که در سرنوشت مجلس تعیین‌کننده خواهند بود اما اگر اینگونه نباشد حتما باید نسبت به پیروزی اصلاح‌طلبان تردید کرد.

این دفعه یک جریان سومی که آقای احمدی‌نژاد آن را مدیریت می‌کند وارد عرصه انتخابات خواهد شد و در مجموع شرایط را برای اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان سنتی سخت خواهد کرد.»

***

وزیر کشور: بیش از ۹۰ درصد مردم حجاب را رعایت می‌کنند

به گزارش تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در صد و بیست و سومین جلسه شورای اجتماعی کشور که صبح امروز در وزارت کشور با موضوع حجاب و عفاف برگزار شد، طی سخنانی گفت: موضوع حجاب یک مسئله بین‌بخشی بوده و گزارش‌ها حاکی است که حداکثر 10 درصد افراد در جامعه نسبت به حجاب بی‌توجه هستند.

وزیر کشور گفت: موضوع کشف حجاب برای ما در اولویت است که باید برخورد جدی و پیشگیرانه داشته باشیم و اولویت بعدی، موضوع سازمان یافته عمل کردن در این موضوع می‌باشد و اماکن عمومی نیز از اولویت‌های مدنظر ما در این زمینه ست.

وی با تاکید براینکه مسئله حجاب یک موضوع اعتقادی، قانونی و اجتماعی ماست، تصریح کرد: باید با این موضوع اجتماعی، به صورت اجتماعی برخورد و باید با مشارکت مردم و با ایجاد مشوق های برای مردم به این موضوع ورود کرد.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری، رئیس جمهور، مجلس، قوه قضائیه بر این موضوع تاکید داشته و بیش از 90 درصد مردم هم حجاب را رعایت می‌کنند. نقش فضای مجازی در این مسئله مشهود است و فضای مجازی می‌تواند وسیله‌ای برای افزایش علم و سهولت باشد ولی دستگاه‌ها برای مقابله با آسیب‌های فرهنگی آن برنامه‌ریزی داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

وزیر کشور: ۱۰ درصد جامعه به حجاب بی‌توجه هستند/ باید از دو قطبی شدن موضوع حجاب پرهیز شود

***

گزینه جدید برای ریاست آینده صدا و سیما

تابناک نوشت: «گمانه‌زنی‌ها درباره انتصاب رئیس تازه صداوسیما از ماه‌های پیش آغاز شده بود؛ اما برای نخستین بار «تابناک» بود که در قالب گزارشی با اشاره به عدم صدور حکم پنج ساله برای علی عسکری و عدم درج مدت مسئولیت در حکم رئیس کنونی صداوسیما، از سیدمحمد حسینی، وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان گزینه این مسئولیت یاد کرد که واکنش‌هایی را نیز در پی داشت و البته هیچ‌ یک از ذینفعان با قاطعیت آن را رد نکردند!

با این حال مدت‌ها پیش از علنی‌سازی این موضوع، کشمکش‌ها شروع و نقدها به حسین محمدی معاون بررسی‌های بیت رهبری و چهره فرهنگی دفتر رهبر انقلاب و ساختار تصمیم‌گیر در حوزه فرهنگی دفتر رهبر انقلاب که در این حوزه نیز فعال است، از سوی چهره‌هایی نظیر وحید جلیلی برادر کوچک سعید جلیلی و مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و احسان محمدحسنی، مدیر مؤسسه اوج شروع شده بود. اکنون حجت الاسلام محمدرضا زائری می‌گوید محمدحسنی که منتقد آتشین این روزهاست، گزینه ریاست صداوسیماست...

این روحانی در ادامه گزاره ریاست محمدحسنی بر صداوسیما و مطرح بودن او برای این پست را مطرح کرده و در دفاع از این انتخاب نوشته است: «كاش امثال احسان محمدحسنی در اطراف رهبری باشند و كاش آنچه درباره احتمال رياست او بر صداوسيما شنيده ام راست باشد. جواني مانند او با تجربه سالها مديريت فرهنگي و آشنايي با رسانه و سابقه طولاني در ارتباط با هنرمندان و اهل فرهنگ شايسته ترين كسي است كه در گزينه هاي نقل شده براي اين سمت مي توان يافت.»

احسان محمدحسنی سی و هشت ساله در مقطعی رئیس فرهنگسرای پایداری شد. او همچنین برای دوره‌ای معاون هنری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و برای دوره‌ای نیز معاونت اطلاع رسانی و تبلیغات همین بنیاد بود اما او نه با این مسئولیت‌هایش و نه با برخی برنامه‌های محدودی که در تولید آنها مشارکت مستقیم داشته شناخته شد، بلکه مطرح شدنش با مؤسسه اوج و توان مالی بالایی بود که در اختیار این مجموعه برای طیف متنوعی از تولیدات قرار داشت.»

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۹۴۳۷۵۲۰:۳۷:۵۷ ۱۳۹۸/۶/۲۴
روحانی درست می گوید.
ناشناس۱۰۹۵۷۴۱۱۵:۴۲:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۲۵
اینا که میگن روحانی درست میگوید ارز 4200 می گیرند
علی۱۰۹۵۸۰۹۱۶:۲۵:۰۲ ۱۳۹۸/۶/۲۵
این بنده خدا توی هر مطلبی که اسم روحانی رو می‌بینه خونده یا نخونده میاد کامنت می‌ذاره «روحانی راست می‌گوید» :)
ناشناس۱۰۹۵۹۵۵۱۸:۱۲:۱۰ ۱۳۹۸/۶/۲۵
خلایق هرچه لایق
ناشناس۱۰۹۴۳۷۶۲۰:۳۸:۴۱ ۱۳۹۸/۶/۲۴
تا انتخابات ، از این دختران ابی و قرمز و بنفش و سیاه زیاد خواهیم دید..هدف هم پرت کردن اذهان از رانت ارزی ۱۸ میلیارد دلاری جریان « تکرار» است...
ناشناس۱۰۹۵۵۳۰۱۳:۵۰:۳۴ ۱۳۹۸/۶/۲۵
احقاق حقوق اولیه نیمی از جامعه نه ارتباطی به انتخابات دارد و نه کم اهیمت تر از امور اقتصادی است .
mostafa.kamali95@yahoo.com۱۰۹۴۳۷۷۲۰:۳۹:۳۰ ۱۳۹۸/۶/۲۴
از ریاست قوه قضاییه درخواست داریم هر چه سریعتر اجرای قانون از کجا اورده ای به این ثروت کلان و افسانه ای و نجومی و گنج قارونی رسیدهدای را برای همه جامعه هدف اجرایی فرمایند با اجرای این قانون بسیاری از فساد ها زنجیره ای هم مشخص میگردد
ناشناس۱۰۹۴۳۷۸۲۰:۳۹:۴۴ ۱۳۹۸/۶/۲۴
اصلاح طلبان و کارگزارانی ها با این عملکرد ضعیف در دولت و مجلس باید از سیاست کناره گیری نمایند که مردم رو با تورم 400 درصدی بیچاره و ناامید کرده اند.
ناشناس۱۰۹۸۴۶۸۱۳:۳۸:۴۸ ۱۳۹۸/۶/۲۷
جالبه این افرادی که نظر مخالف دادند یعنی منظورشان چیست ؟ از فساد و مفسد حمایت می کنند و دوست ندارند اوضاع درست شود ؟
ناشناس۱۰۹۴۳۸۲۲۰:۴۱:۱۸ ۱۳۹۸/۶/۲۴
قوه قضاییه باید بدون توجه به فشارهای صاحبان قدرت و ثروت به پرونده های مفسدین اقتصادی رسیدگی نماید ان شاءالله.
ناشناس۱۰۹۴۳۸۴۲۰:۴۲:۴۴ ۱۳۹۸/۶/۲۴
دادگاه فساد های اقتصادی ریس سابق سازمان خصوصی سازی و برادر ریس جمهور و برادر معاون اول و دو نماینده رانتی و ریس کل سابق بانک مرکزی و معاونت نظارتیش که اکنون ریس موسسه علوم بانکی گشته را بصورت علنی برگزار کنید
ناشناس۱۰۹۴۳۸۵۲۰:۴۳:۲۱ ۱۳۹۸/۶/۲۴
بجای اینکه روحانی کمک کند به مقابله با مفسدین، اعتراض هم می کند. وقتی در طول ریاست جمهوریت یکبار هم بین مردم نیایی نتیجه همین می شود که از مطالبه عمومی مردم در زمینه مبارزه با فساد بی خبر بمانی.
ناشناس۱۰۹۴۳۸۷۲۰:۴۴:۲۱ ۱۳۹۸/۶/۲۴
مردم منتظر نتیجه رسیدگی به پرونده حسین فریدون و مهدی جهانگیری و شبنم نعمت زاده هستند و از قوه قضاییه و آقای رئیسی قاطعانه حمایت می کنند.
ناشناس۱۰۹۴۳۸۹۲۰:۴۶:۳۷ ۱۳۹۸/۶/۲۴
ای مرجع قضایی ؛ اقدام انقلابی
ناشناس۱۰۹۴۳۹۵۲۰:۵۰:۲۵ ۱۳۹۸/۶/۲۴
پاچه شلوارها و آستین مانتو خانوم ها هر روز آب می رود و کوتاه تر می شود آنوقت میگن فقط 10 درصد جامعه به حجاب بی توجه هستن !!!! خخ
مصطفي۱۰۹۴۴۰۱۲۰:۵۵:۴۵ ۱۳۹۸/۶/۲۴
جناب روحاني خلافكار خلافكاره و بايد مجات بشه ، ديگه جناحي و غير جناحي نداره ضمن اينكه ايشان با اين حرف شون پذيرفتن و اقرار كرده اند كه تخلفات درجناح ايشان اتفاق افتاده
ناشناس۱۰۹۴۴۰۷۲۰:۵۹:۱۰ ۱۳۹۸/۶/۲۴
در دعوا بین دو قوه معلومه دولت برنده هست ؛ دولت کافیه یک ماه حقوق کارمندهای قوه قضائیه رو نده ( متاسفانه از این اهرم دولتها خیلی استفاده میکنند)
ناشناس۱۰۹۴۴۳۳۲۱:۲۸:۰۵ ۱۳۹۸/۶/۲۴
آقای رییسی, چرا فقط مدرک داداشش را بررسی میکنی؟ مدرک خودش را هم بده بررسی کنن که از دانشگاه جک استراو مدرک گرفته
ناشناس۱۰۹۵۱۴۲۱۱:۴۸:۰۰ ۱۳۹۸/۶/۲۵
یکی هم باید مدرک رییسی را بررسی کند
ایمان۱۰۹۴۵۰۲۲۲:۴۷:۳۹ ۱۳۹۸/۶/۲۴
درود بر رئیسی. امیدوارم هرچه زودتر زمان محاکمه حسین فریدون برسه.
ناشناس۱۰۹۴۵۲۳۲۳:۲۳:۵۲ ۱۳۹۸/۶/۲۴
در کشور های متمدن متهمان به فساد قبل از دادگاه کناره گیری می کنند.
ناشناس۱۰۹۴۵۶۶۰۰:۳۶:۳۱ ۱۳۹۸/۶/۲۵
کارهای قوه قضاییه کلا سیاسی و جناحی هست
ناشناس۱۰۹۴۵۷۷۰۰:۴۳:۲۱ ۱۳۹۸/۶/۲۵
اعتراض روحانی به رئیسی درباره مبارزه با فساد ملت : اعتراض وارد نیست .
مازندرانی۱۰۹۴۷۱۹۰۷:۵۰:۲۴ ۱۳۹۸/۶/۲۵
برای ما مهم نیست کی میخواد رئیس صدا وسیما بشه فقط برنامه نود پخش بشه مجددا صدا وسیما مردمی خواهد شد.
امیر حسین سلطان/تهران۱۰۹۴۷۶۸۰۸:۳۹:۰۹ ۱۳۹۸/۶/۲۵
برای صدا و سیما(و در واقع برای خودم و سایر هموطنان) بسیار متاسفم."تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!"/ شنونده پروپاقرص قدیمی رادیو
ناشناس۱۰۹۴۷۷۴۰۸:۴۱:۰۵ ۱۳۹۸/۶/۲۵
چرا تا اقای جلیلی اعتراض کرد این همه انتقاد و اتهام به طرفش سرازیر میکنید؟
ناشناس۱۰۹۴۸۱۸۰۹:۰۲:۰۴ ۱۳۹۸/۶/۲۵
بخدای لاشریک این دولت حامی ثروتمندان و دشمن فقرا و ضعیفان است.
ناشناس۱۰۹۴۸۶۱۰۹:۲۹:۴۹ ۱۳۹۸/۶/۲۵
اقای وزیر کشور اگر ۹۰درصد مردم به حجاب التزام دارند ۱۰درصد بی حجابی در جامعه اصلا مشهود نیست پس دلیل این پلیس بازی ها و اس ام اس ها چیست
مصطفی۱۱۰۱۶۶۲۱۱:۴۰:۰۱ ۱۳۹۸/۶/۳۰
هر یه انسان فاسد میتونه حداقل 20 تا 30 نفر از اطرافیانش رو هم فاسد کنه!
.....۱۰۹۴۸۷۸۰۹:۴۲:۰۳ ۱۳۹۸/۶/۲۵
آقای روحانی حجاب خیلی مهمه ولی ما مشکلات بیشتری هم داریم کم مونده مردم از بی خونگی و گشنگی بمیرن
ناشناس۱۰۹۶۱۰۱۲۰:۳۹:۰۵ ۱۳۹۸/۶/۲۵
فک کردین حالا حجابووو بیخیااال شد شمااا خونه دار میشین
ناشناس۱۰۹۵۱۴۹۱۱:۴۹:۵۵ ۱۳۹۸/۶/۲۵
درود بر رئیسی در برخورد با تخلف مسئولین و وابستگان آنها نباید ذره ای ملاحظه کرد- به این می گن سیستم تدبیر و ایجاد امید در دل مردم نه ترویج ولنگاری آقای روحانی یاد بگیر ...
علوی۱۰۹۹۶۳۴۱۰:۵۱:۵۷ ۱۳۹۸/۶/۲۸
اقای رییسی از فساد و زد و بند اعضای شوراهای شهر شروع کنید

پربحث‌های هفته

 1. رای قاطع نمایندگان به ریاست قالیباف/ اعضای هئیت رئیسه مجلس یازدهم مشخص شدند

 2. گشت و گذاری در آپارتمان‌های شمال شهر تهران با اجاره‌های نجومی

 3. وقتی مردم مانند رییس مجلس دهم فکر نمی‌کنند...

 4. پرسشي تأمل‌برانگیز از مراجع عظام تقليد

 5. "دیپلماسی بنزین"، نمادی از بی اعتنایی به تهدیدات آمریکا

 6. کارناوال نفتکش های ایرانی در اقیانوس ها

 7. نامه احمد توکلی به روحانی: برای نجات کشور پیروی از اقتصاد آزاد را کنار بگذارید

 8. جزئیاتی کامل از مرگ «آسیه پناهی»/ شهرداری: ما به وظیفه قانونی خود عمل کردیم!

 9. شاخ «غول» هم شکستنی است...

 10. پلیس آمریکا شهروند سیاه‌پوست را خفه کرد/ شهر به آتش کشیده شد

 11. اسکورت نفتکش «فارست» توسط هواپیماها و ناوهای جنگی ونزوئلا

 12. لطفا فراکسیون‌های قومی و منطقه‌ای را تعطیل کنید

 13. درد کهنه غیزانیه، «امنیتی» نیست

 14. مجلس تراز انقلاب و حق مسکن یازده میلیونی؟!

 15. امروز تهرانی‌ها سورپرایز شدند!

 16. مجلس خدمت یا مجلس قدرت؟!

 17. تلفاتی سنگین‌تر از تلفات جنگ بر دوش ایالات متحده

 18. فطر و اعیاد مذهبی؛ آیا مسابقه شادمانی عمومی کافی است؟

 19. چرا فرزندآوری کم شده/ آیا جامعه هم پیر می‌شود؟

 20. واکنش «آشنا» به توئیت «محسن رضایی» درباره غیزانیه

 21. پایان ریاست لاریجانی با تقدیر روحانی/جدال توییتری نادران و آشنا/زیباکلام: هیچ‌کس به جهانگیری و هاشمی رای نمی‌دهد

 22. رهبر انقلاب: در عدالت نمره مطلوب به دست نیاورده‌ایم/ مجلس متعهد به وظایف، نقطه امید مردم و اتکاء مجریان است

 23. آقایان؛ قانون، تابوت عدالت نیست!..

 24. دو نشست معنادار توسط قالیباف و حاجی بابایی/ حیاط خلوت نمایندگان دوره دهم/ دلیل حمایت اصلاح‌طلبان از ظریف برای انتخابات ریاست جمهوری

 25. توضیح میرسلیم درباره مصاحبه با بی‌بی‌سی

پربحث‌های هفته

 1. رای قاطع نمایندگان به ریاست قالیباف/ اعضای هئیت رئیسه مجلس یازدهم مشخص شدند

 2. وقتی مردم مانند رییس مجلس دهم فکر نمی‌کنند...

 3. پرسشي تأمل‌برانگیز از مراجع عظام تقليد

 4. کارناوال نفتکش های ایرانی در اقیانوس ها

 5. نامه احمد توکلی به روحانی: برای نجات کشور پیروی از اقتصاد آزاد را کنار بگذارید

 6. شاخ «غول» هم شکستنی است...

 7. لطفا فراکسیون‌های قومی و منطقه‌ای را تعطیل کنید

 8. درد کهنه غیزانیه، «امنیتی» نیست

 9. مجلس تراز انقلاب و حق مسکن یازده میلیونی؟!

 10. مجلس خدمت یا مجلس قدرت؟!

 11. تلفاتی سنگین‌تر از تلفات جنگ بر دوش ایالات متحده

 12. واکنش «آشنا» به توئیت «محسن رضایی» درباره غیزانیه

 13. پایان ریاست لاریجانی با تقدیر روحانی/جدال توییتری نادران و آشنا/زیباکلام: هیچ‌کس به جهانگیری و هاشمی رای نمی‌دهد

 14. رهبر انقلاب: در عدالت نمره مطلوب به دست نیاورده‌ایم/ مجلس متعهد به وظایف، نقطه امید مردم و اتکاء مجریان است

 15. دو نشست معنادار توسط قالیباف و حاجی بابایی/ حیاط خلوت نمایندگان دوره دهم/ دلیل حمایت اصلاح‌طلبان از ظریف برای انتخابات ریاست جمهوری

 16. توضیح میرسلیم درباره مصاحبه با بی‌بی‌سی

 17. اعتراض ۳ نماینده مجلس یازدهم به اعتبارنامه تاجگردون

 18. جزئیات عملکرد شبکه فساد خودرویی با مشارکت ۲ نماینده مجلس و مدیرعامل وقت سایپا

 19. نظرات برگزیده مخاطبین الف: با این وضع اقتصادی فرزندآوری محقق نمی‌شود/ آمریکا از ترس تهدیدات نظامی ایران کاری به نفتکش‌ها نداشت/ چرا مدعی‌العموم از نمایندگان ردصلاحیت‌شده شکایت نمی‌کند؟

 20. لطفاً مردم را پشت درهای مجلس نگه ندارید

 21. موتلفه به دنبال چیست؟

 22. محمد عزیزی بازداشت شد

 23. گزینه‌های نهایی فراکسیون انقلاب برای هیئت رئیسه/دیدار امام جمعه اهواز با نوجوانی از غیزانیه/روایت روزنامه اصلاح‌طلب از ائتلاف طرفداران احمدی‌نژاد با پایداری‌/دولت نگران مجلس است؟

 24. رشوه ۶۵ میلیارد تومانی به نماینده مجلس برای جلوگیری از یک طرح

 25. اقتدار در دریای کارائیب؛ صدای پای ایران در حیاط خلوت آمریکا

آخرین عناوین