امام جمعه زنجان: توزیع عادلانه فقرهنر نیست

گروه اجتماعی الف،   3980614164

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه توزیع عادلانه فقر، هنر نیست و باید تولید ثروت شود، گفت: توزیع عادلانه پس از آن شیرین‌تر می‌شود.

به گزارش مهر، آیت‌الله علی خاتمی عصر پنجشنبه در شورای اداری استان زنجان که با حضور رئیس قوه‌قضائیه در محل دادگستری زنجان برگزار شد، افزود: برای موفق شدن از امتحان باید به منویات امام راحل در خصوص خدمت به مردم تلاش کرده و عملیاتی کنیم.

وی اظهار کرد: باید چتر عدالت در جامعه باز باشد و انتصاب آیت‌الله رئیسی که از بدنه قوه اثرگذار و رکن رکین انقلاب می‌باشد امید و شادی زیادی در مردم ایجاد کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: برنامه آیت الله رئیسی مقبول مقام معظم رهبری بوده و حرکت‌های انجام شده امید در مردم ایجاد کرده است و وعده‌های شما وقتی رسانه‌ای شود شور و شعور را در مردم ایجاد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه توزیع عادلانه فقر، هنر نیست و باید تولید ثروت شود، افزود: توزیع عادلانه پس از تولید ثروت شیرین‌تر می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه مسئولان وظیفه دارند گره از مشکلات مردم باز کنند، ابراز کرد: زیادی نعمت‌ها نباید ما را خسته کند و اگر زیادی نعمت‌ها شما را خسته کرد، فرصت خدمت از بین می‌رود.

خاتمی گفت: امام راحل فرمودند که مقاومت در مقابل دشمن هزینه دارد و نتیجه و خروجی آن عزت است و هزینه کوتاه آمدن در مقابل دشمن ذلت است و این اصلاً خوب نیست.

وی تصریح کرد: همه با هم در مقابل دشمن پشت سر ولایت فقیه بوده و به امید ایرانی آباد و مترقی باید تلاش کنیم و دشمنان را ناامید کنیم.