بهترین مدل طراحی دکوراسیون داخلی منزل + عکس

گزارش بازرگانی،   3980612117

چیدمان داخلی منازل کار بسیار جذابی است زیرا شما می توانید تمام فانتزی های ذهن خودتان را با خرید وسایل مناسب و قرار دادن آنها در جایگاه مناسب پیاده سازی کنید و چیزی که در این راه نیاز دارید داشتن آگاهی در مورد قوانین چیدمان و دکوراسیون دکوراسیون داخلی است.

ابتدا هدف خودتان را تعیین کنید و مشخص کنید که تمایل دارید خانه شما و دکوراسیون شما چه سبکی داشته باشد بعد از اینکه سبک مورد نظر را انتخاب کردید خرید وسیله ها را متناسب با آن انجام می دهید.

طراحی دکوراسیون خانه های کوچک

ساکنین منازل کوچک همیشه به دنبال یافتن راهی برای چیدمان بهتر وسایل در خانه خود هستند و چیدمان دکوراسیون داخلی منازل با متراژ پایین همیشه برای صاحبخانه ها کار نسبتاً دشواری بوده است زیرا می خواهند در یک فضای محدود همه وسایلی که مورد نیازشان است را جا بدهند. برای این که بتوان این کار را به درستی انجام داد باید در اولین گام خرید وسایل را به درستی انجام دهند تا متناسب با فضایی باشد که در اختیار آن ها قرار دارد.

اگر خانه کوچکی دارید قرار دادن مبل های کلاسیک و استیل در آن کار چندان مناسبی نیست زیرا این گونه مبل ها متناسب فضاهای بزرگتر می باشد و برای خانه های کوچک تر بهتر است از مبل های راحتی و مدرن استفاده کنید و در مورد رنگ دیوارها و پرده و همچنین طرح فرشی که انتخاب می کنید باید طوری باشد که به بزرگتر به نظر رسیدن فضا کمک کند و معمولاً رنگ های روشن و خنثی این کار را برای شما انجام می دهند.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی خانه ها تاثیر زیادی در انرژی موجود در خانه دارد و اگر این کار به درستی انجام شود باعث می شود که حس و حال خوبی در خانه برقرار باشد و انرژی مثبت در فضا پخش شود. سعی کنید وسایلی که برای چیدمان دکوراسیون خریداری می‌کنید در تناسب با یکدیگر باشند و از یک سبک مشخص پیروی ‌کنند. به طور مثال اگر مبل های خانه را در سبک مدرن خریداری کرده‌اید نمی‌توانید پرده ها را در سبک کلاسیک و اشرافی خریداری کنید زیرا این عدم تناسب باعث می‌شود که دکوراسیون زیبا بنظر نرسد.

 

 دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها یکی دیگر از مواردی است که در زیبایی خانه ها تاثیر زیادی دارد و معمولا خانم های خانه دار که وقت زیادی را در این جا سپری می کنند تمایل دارند که برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه سنگ تمام بگذارند و کابینت ها و یخچال و نوع چیدمان میز ناهارخوری در ظاهر آشپزخانه تاثیرگذار است. مخصوصاً خانه های امروزی که معمولا آشپزخانه های اپن دارند و تمام ظاهر آشپزخانه از قسمت پذیرایی هم قابل مشاهده است.

دکوراسیون اتاق خواب

 معمولاً اتاق خواب ها به قسمتی از خانه معروف هستند که برای استراحت و آرامش به آنجا پناه میبرید و اتاق خواب مثل سرویس خواب و تختخواب باید طوری باشد که این آسایش و آرامش را برای شما فراهم کند. بهتر است با توجه به فضایی که در اختیار دارید تختخواب مناسب را انتخاب کنید و پیشنهاد میکنیم از قوانین فنگ شویی برای چیدمان دکوراسیون اتاق خواب استفاده کنید تا انرژی مثبت بیشتری در گردش باشد و حس و حال بهتری با قرار گرفتن در اتاق خواب به شما دست دهد.

 علاوه بر سرویس خواب، پرده ها و فرش هایی که در اتاق خواب قرار دارند می توانند تاثیر زیادی در روحیه شما داشته باشند همچنین رنگ و طرح دیوار ها و سقف در این زیبایی نقش مهمی دارند.

اگر بخواهیم به طور کلی در مورد دکوراسیون داخلی محیط های اداری و منازل صحبت کنیم باید بگوییم که در اولین گام شما باید هدف خود را از چیدمان مشخص کنید و متناسب با محیطی که در اختیار دارید سبک و نوع چیدمان را تعیین کنید.

 چنانچه تمایل دارید در منزل خود دکوراسیون کلاسیک و یا مجلل و اشرافی داشته باشید باید همه وسایلی که خریداری می کنید در این راستا باشند و علاوه بر سبک در طرح و رنگ نیز با هم هارمونی داشته باشند.

 به طور مثال اگر برای قسمت پذیرایی و نشیمن مبل های کلاسیک یا استیل خریداری کردید باید از فرش ها و پرده های سنگین استفاده کنید که ظاهر مجلل و اشرافی پذیرایی حفظ شود و در کنار آن از فرش های پر نقش و نگار دستباف ایرانی می توانید استفاده کنید و این جذابیت را چند برابر کنید.

برای آشپزخانه و اتاق خواب هم چیدمان دکوراسیون را طوری انتخاب کنید که هماهنگی در همه بخش‌های خانه وجود داشته باشد. اگر تصمیم گرفته اید از یک رنگ مشخص به عنوان تم اصلی دکوراسیون استفاده کنید پیشنهاد می کنیم که در کنار آن از رنگ های مکمل آن نیز برای بعضی از وسایل خاص استفاده کنید و از یک رنگ تک و به خصوص در کل خانه استفاده نکنید زیرا این یکنواختی باعث می شود که فضا خیلی زیبا به نظر نرسد. به طور مثال اگر رنگ کرمی را برای کل خانه انتخاب کردید پیشنهاد می کنیم کوسن های مبل را از رنگ قهوه ای یا رنگ زرشکی استفاده کنید که این یکنواختی را بشکند و باعث زیباتر شدن فضا بشود.

یکی دیگر از مواردی که می تواند در چیدمان دکوراسیون داخلی تاثیر بگذارد و باید به آن توجه کنید دکوراسیون داخلی با توجه به تغییر فصل ها است. شما می توانید با توجه به تغییر فصل و یا نو شدن سال وسایل را مطابق با فصلی که می آید تعویض کنید تا حس و حال درونی منزل شما با فصل هایی که وجود دارند مطابقت داشته باشد.

 در کنار تمام این موارد گذاشتن گلدان ها و گل های زینتی در خانه علاوه بر اینکه حس و حال طبیعت و انرژی آن را در خانه شما برقرار می‌کند می‌تواند باعث زیباتر شدن فضای خانه شما شود.

 

 تزیین دکوراسیون داخلی منازل

استفاده از قاب عکس ها و وسایل دکوری در دکوراسیون داخلی خانه ها تاثیر بسیار زیادی در زیباتر شدن فضا خواهد داشت مخصوصا اگر این وسایل و اکسسوری ها با آگاهی کامل و سلیقه شما انتخاب شده باشد و هر کدام در جایگاه مناسب خود قرار بگیرد.

 به این نکته توجه داشته باشید که ویژگی اصلی سبک مدرن خلوت بودن و ساده بودن سبک مدرن است و پیشنهاد می کنیم خیلی از وسیله های تزیینی و شلوغ در این سبک استفاده نکنید زیرا این وسایل علاوه بر این که قیمت بالایی دارند باعث می شوند سبک مدرن از قاعد خارج شود.

 در نظر داشته باشید که انتخاب فرش و پرده برای قسمت آشپزخانه و پذیرایی و نشیمن و همچنین قسمت اتاق خواب امر بسیار مهمی است اگر میز غذاخوری شما در آشپزخانه به شکل مستطیل است باید فرشی که انتخاب می‌کنید نیز از همین شکل تبعیت کند و اگر میز پذیرایی شما گرد است از فرش های گرد استفاده کنید و در همه قسمت های خانه این هماهنگی را حفظ کنید.

چیزی که تکمیل کننده این زیبایی برای دکوراسیون منزل شما است نورپردازی مناسب در قسمت‌های مختلف خانه است. اگر شما بتوانید برای خانه نورپردازی های خاص خودش را انجام دهید این زیبایی را چند برابر می کنید. اگر تابلو های قابل توجه و یا ارزشمندی در خانه دارید می‌توانید با یک نورپردازی ساده زیبایی و جلوه آن را چند برابر کنید.

مجله دکوراسیون آف دکور

مجله آف دکور offdecor.com/decormag برای راحتی افراد امکانی را فراهم کرده تا آن‌ها بتوانند آخرین مطالب دکوراسیون را از طریق مجله آف دکور مطالعه کنند و بتوانند در خرید خود هوشمندانه عمل کنند و خرید بهتری را تجربه کنند

عناوین مرتبط

پربحث‌های اخیر

 1. وزیر راه: دست‌های ضدانقلاب در بازار مسکن قیمت‌ها را افزایش داد!

 2. منع مذاکره مجدد؛ پر بسامدترین تاکید رهبر انقلاب

 3. آتلانتیک: هفت پرسشی که باید پیش از هرگونه حمله به ایران، به آن پاسخ داد

 4. نقوی حسینی: مسئولانی که خانواده آنها خارج از کشور هستند باید عزل شوند

 5. روایتی از هفت‌تپه، قزوین و حالا اراک/ علل اعتراضات کارگری کارگران چیست؟

 6. نگاهی به شمشیر رعدآسای ایران در خلیج فارس + فیلم و عکس

 7. ظریف: سفر به نیویورک قطعی نشده/ فعلاً ویزا نداریم

 8. میراسماعیلی: تعلیق جودوی ایران بسیار عجولانه و ناعادلانه انجام شد

 9. فدراسیون جودو ایران تعلیق شد

 10. یمن و دو راهی سخت برای عربستان

 11. ربیعی: قطع یارانه شامل طبقات متوسط و پایین نمی‌شود/ تصمیم غلطی نمی‌گیریم

 12. اطلاعیه جالب مرکز آمار، درآمد مردم از هزینه هایشان بیشتر است  

 13. ایران به آمریکا پیام ارسال کرد: حملات آرامکو کار تهران نبوده/ اگر اقدامی علیه‌مان صورت گیرد با پاسخ قاطع روبرو خواهد شد

 14. روایت ابطحی از تابلوی ورودی شهر احمدی‌نژاد/ طرح دوباره شفافیت آرا در مجلس/ جوانی که برای شبنم نعمت‌زاده وثیقه گذاشته کیست؟

 15. پیام تهران به واشنگتن: هر اقدام نظامی با پاسخ جدی ایران روبرو خواهد شد

 16. مراسم ترحیم اسدالله عسگراولادی  

 17. ترامپ: به وزیر خزانه‌داری دستور افزایش تحریم‌ها علیه ایران را دادم

 18. قبرستان‌های عمودی هنگ کنگ   

 19. تصاویری کمتر دیده شده از استاد شهریار  

 20. جانشین «جان بولتون» منصوب شد

 21. تردید دولت در سفر به نیویورک

 22. همتی: به‌دنبال این هستیم که سوئیفت را دور بزنیم/ خیلی روی اینستکس حساب نمی‌کنیم

 23. گالری تتوهای رنگی در حصار پلیس + تصاویر

 24. ترامپ: گزینه‌های زیادی درباره ایران داریم/تحریمشان می‌کنیم

 25. پامپئو در جده: در تلاش برای تشکیل ائتلاف علیه ایران هستیم

پربحث‌های دیروز

 1. وزیر راه: دست‌های ضدانقلاب در بازار مسکن قیمت‌ها را افزایش داد!

 2. خوش رقصی فرانسه با شاباش های ایرانی!...

 3. منع مذاکره مجدد؛ پر بسامدترین تاکید رهبر انقلاب

 4. آتلانتیک: هفت پرسشی که باید پیش از هرگونه حمله به ایران، به آن پاسخ داد

 5. نقوی حسینی: مسئولانی که خانواده آنها خارج از کشور هستند باید عزل شوند

 6. روایتی از هفت‌تپه، قزوین و حالا اراک/ علل اعتراضات کارگری کارگران چیست؟

 7. نگاهی به شمشیر رعدآسای ایران در خلیج فارس + فیلم و عکس

 8. ظریف: سفر به نیویورک قطعی نشده/ فعلاً ویزا نداریم

 9. میراسماعیلی: تعلیق جودوی ایران بسیار عجولانه و ناعادلانه انجام شد

 10. فدراسیون جودو ایران تعلیق شد

 11. یمن و دو راهی سخت برای عربستان

 12. ربیعی: قطع یارانه شامل طبقات متوسط و پایین نمی‌شود/ تصمیم غلطی نمی‌گیریم

 13. اطلاعیه جالب مرکز آمار، درآمد مردم از هزینه هایشان بیشتر است  

 14. پشت‌پرده ترس عربستان و آمریکا از بردن نام ایران

 15. ایران به آمریکا پیام ارسال کرد: حملات آرامکو کار تهران نبوده/ اگر اقدامی علیه‌مان صورت گیرد با پاسخ قاطع روبرو خواهد شد

 16. روایت ابطحی از تابلوی ورودی شهر احمدی‌نژاد/ طرح دوباره شفافیت آرا در مجلس/ جوانی که برای شبنم نعمت‌زاده وثیقه گذاشته کیست؟

 17. پیام تهران به واشنگتن: هر اقدام نظامی با پاسخ جدی ایران روبرو خواهد شد

 18. مراسم ترحیم اسدالله عسگراولادی  

 19. ترامپ: به وزیر خزانه‌داری دستور افزایش تحریم‌ها علیه ایران را دادم

 20. قبرستان‌های عمودی هنگ کنگ   

 21. تصاویری کمتر دیده شده از استاد شهریار  

 22. جانشین «جان بولتون» منصوب شد

 23. تردید دولت در سفر به نیویورک

 24. همتی: به‌دنبال این هستیم که سوئیفت را دور بزنیم/ خیلی روی اینستکس حساب نمی‌کنیم

 25. گالری تتوهای رنگی در حصار پلیس + تصاویر

پربحث‌های هفته

 1. دختران آبی و سیاست‌های زرد! ...

 2. واکنش دختر سردار سلیمانی به هتاکی یک بازیگر و ماجرای دختر آبی  

 3. پناهیان و ماجرای بنشین و بفرما و بتمرگ!...

 4. آیا سخنان پناهیان درباره شفافیت مجلس اشتباه بود؟

 5. ایران باید فورا از برجام و NPT خارج شود

 6. یک عکس؛‌ یک شرح | یقه‌های سفید در پوشش چادر سیاه؟!

 7. تاملی دوباره بر حاشیه‌های یک خودسوزی ؛ پوپولیست نباشیم

 8. زنان را به استادیوم راه بدهید

 9. شهردار اسبق صدرا از ایران فرار کرد/ تلاش برای بازگرداندن متهم از طریق اینترپل

 10. در باب اپوزیسیون‌نمایی مسئولان!...

 11. تردد خودروهای پلاک شهرستان در تهران سهیمه‌بندی شود/ غیر تهرانی‌ها عامل نیمی از ترافیک پایتخت

 12. وزیر راه: دست‌های ضدانقلاب در بازار مسکن قیمت‌ها را افزایش داد!

 13. احمد توکلی: باید یک نهاد مستقل برای مبارزه با فساد تشکیل شود/ فساد شکل گرفته سازمان یافته است

 14. رهبر انقلاب: مذاکره یعنی نمایش موفقیت آمریکا/ فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی نمی‌ارزد/ نباید کارهای کشور را به نشست و برخاست با دیگران موکول کرد

 15. آخرین تصویر علیرضا فغانی قبل از ترک‌ ایران  

 16. به چه زبانی بگویند شکست خوردیم!

 17. مشروح جلسه دادگاه شبنم نعمت‌زاده/ فعالیت غیرقانونی و کسب ۱۸۰۰ میلیارد مال نامشروع/ ماجرای بدهی ۱۰۰ میلیاردی به شستا

 18. اسدالله عسگراولادی درگذشت

 19. سناتور آمریکایی: ترامپ با پیشنهاد مکرون برای حفظ برجام موافقت کرد

 20. رخصت ولی الله سیف برای ورود به گود «زورخانه»

 21. یک شبه "۷۰۰۰۰ پزشک" به آمار پزشکان اضافه شد!

 22. خداحافظی غم‌انگیز با علیرضا فغانی

 23. توکلی: به جای کارگران هفت‌تپه، اول سراغ خائنانی بروید که ارز و طلا و کارخانه‌های ملت را به تاراج داده‌اند

 24. حمله به آرامکو و مرزهای قدرت آمریکا

 25. دفاعیات نعمت‌زاده: پدرم وزیر بود اما ۵ سال بیکار بودم/ کاملا قانونمند کار کرده‌ام/ اتهام اکتسابی را قبول ندارم

پربحث‌های هفته

 1. دختران آبی و سیاست‌های زرد! ...

 2. واکنش دختر سردار سلیمانی به هتاکی یک بازیگر و ماجرای دختر آبی  

 3. پناهیان و ماجرای بنشین و بفرما و بتمرگ!...

 4. یک عکس؛‌ یک شرح | یقه‌های سفید در پوشش چادر سیاه؟!

 5. استاد ایرانی مقیم آمریکا: ۸۰ سال است هر روز زیارت عاشورا می‌خوانم

 6. پیشانی پینه بسته‌ها در برابر کدام عمل امام حسین ایستادند؟!

 7. گفت‌وگوی دوستانه با سپر و شمشیر!

 8. تصاویری کمتر دیده شده از استاد شهریار  

 9. توضیحات تهیه‌کننده «ستایش» درباره گریم نرگس محمدی

 10. «ستایش» مثل بنجامین باتن جوان شده است؟  

 11. ناگفته‌هایی در مورد برج 315 متری میلاد

 12. شبکه‌های برون مرزی بازوی جمهوری اسلامی هستند/ بودجه رسانه‌های برون مرزی ایران نباید تحت‌الشعاع تصمیمات دولت‌ها قرار گیرد

 13. پشت‌پرده انتشار مطالب توهین‌آمیز برخی سلبریتی‌ها چیست؟

 14. کارگردان فیلم رستاخیز: مسئولان را به دادگاه الهی حواله داده‌ایم

 15. راز جوان‌تر شدن ستایش در فصل سوم چیست؟

 16. امام سجاد(ع) چگونه یزید را رسوا کرد

 17. واکنش کارگردان «رستاخیز» به انتشار فیلمش در اینترنت

 18. امروز بلیت سینماها نیم‌بهاست

 19. واکنش وزیر ارشاد به درخواست کارگردان رستاخیز

 20. تیزر «ماجرای نیمروز: رد خون» منتشر شد  

 21. چرایی تقدیر رهبر انقلاب از ابتکار یک مداح

 22. فرزند پرویز پرستویی بازیگر شد

 23. تلاش فوق‌لیسانسه‌ها برای رسیدن به آنتن ۹۸

 24. تردد بیش از ۲ میلیون زائر از مرز مهران

 25. بهنام تشکر مجری تلویزیون شد

آخرین عناوین