دعوت از دختر جوان مقابل دوربین شیطان!

گروه حوادث الف،   3980612066 ۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

دختر جوان وقتی به  سر قرار پسر موردعلاقه اش رفت، تصور نمی کرد یک دوربین همه رفتارهایش را ضبط می کند. این دختر تهرانی اغفال نیت شیطانی پسرجوان شد و باید حق السکوت می داد تا آبروی خود و خانواده اش از بین نرود.

سرنوشت تلخ
چندی پیش دختر جوانی به نام سمانه در حالی که آشفته و گریان بود نزد پلیس تهران رفت و پرده از کابوسی برداشت که زندگی اش را ویران کرده بود.سمیرا نزد ماموران ادعا کرد، از سوی پسری جوان به نام سینا فریب خورده است و هدف نیت شیطانی او قرار گرفته است.

دختر گریان گفت: زندگی ام برباد رفته است. نمی دانم چه بلایی سرم آمده اما این را می دانم که آبروی من و خانواده ام در خطر است. سمیرا ادامه داد: از  مدتی  پیش با پسر جوانی به نام سینا دوست شده ام او رفتار بسیار خوبی داشت که همین باعث شد من به او اعتماد کنم.

دختر آشفته اظهار کرد: با توجه شخصیت اجتماعی خوبش به رابطه ام با او ادامه دادم تا این که یک روز وقتی مثل همیشه سرقرار رفته بودیم، ناگهان من را از محل قرارمان به مکانی خلوت کشید. اصلا تصور نمی کردم به اعتمادم خیانت کند. او در آن جا من را تسلیم نیت شوم خود کرد  و بدتر این که همه این کارها را جلوی دوربین انجام داد.خیلی گریه کردم و با التماس خواستم دست از سرم بردارد اما او با نشان دادن فیلم سیاه، مرا تهدید کرد اگر روزی  نزد پلیس شکایت بکنم یا به کسی چیزی بگویم فیلم را منتشر می کند.

سمیرا گفت: من هرگز فکر نمی کردم سینا چنین کاری بکند. از وقتی به خانه برگشتم زندگی ام نفرین شده است. کابوس می بینم افسرده شده ام و می ترسم. به همین دلیل تصمیم گرفتم شکایت کنم.

نظریه پزشکی قانونی
بازپرس پرونده وقتی در جریان این اقدام شوم سینا قرار گرفت دستور داد تا سمیرا توسط متخصصان پزشکی قانونی معاینه شود. متخصصان بعد از معاینه اعلام کردند دختر جوان با فردی ارتباط داشته است.

بازداشت شیطان
 با این نظریه علمی، بازپرس پرونده همزمان با بازداشت سینا، پرونده را برای بررسی های تخصصی، حقوقی و قضایی  به شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران ارجاع داد.

در دادگاه
صبح دیروز سینا درحالی که دستبد به مچ داشت به همراه سمیرا در برابر قضات دادگاه کیفری ایستاد و از خود دفاع کرد. در ابتدای جلسه دادگاه، سمیرا به قضات گفت: این پسر بدون رضایت من  و با فریبکاری مرا  تحت تعرض قرار داد و بدتر این که فیلم گرفت و تهدیدم کرد.

وی افزود:سینا می گفت اگر ماجرا را به کسی بگویم، بلایی سرم می آورد که نتوانم هیچ گاه ازدواج کنم. او می خواست تحت سلطه اش قرار بگیرم. از من باج می خواست زندگی ام شده بود گریه و وحشت تا این که تصمیم به شکایت گرفتم.

دفاعیات عجیب
سینا بعد از ادعاهای سمیرا که هنوز گریه می کرد، وقتی پشت تریبون دفاع ایستاد، گفت:من به این دختر تعرض نکرده ام و هرگز این را قبول ندارم. سمیرا دوستِ دختری به نام نگار است که هفت سال پیش با من دوست بود. من عاشق نگار بودم و خیلی دوست اش داشتم و می خواستم با او ازدواج کنم اما مدتی بعد فهمیدم چه اشتباهی کرده ام چون نگار یک باج گیر بود.

پسرجوان ادامه داد: وقتی نگار دید من خیلی عاشق او هستم مرا تهدید کرد. می گفت که از من شکایت می کند و با این روش از من اخاذی می کرد. یک بار به او گفتم دیگر باج نمی دهم و حاضر نیستم اجازه دهم همچنان از من اخاذی کند.
ارتباط ما قطع شد تا این که مدتی قبل با دختری به نام سمیرا آشنا شدم. او دختر مهربانی بود و هرچه به او می گفتم انجام می داد. وقتی ما با هم ارتباط برقرار کردیم این بار او تصمیم گرفت از من اخاذی کند. در حرف هایش متوجه شدم او از دوستان نگار است. خیلی تعجب کردم چطور او این مسئله را به من نگفته  بود. این طور بود که فهمیدم آن ها با هم همدست بودند. در واقع نقشه این شکایت و دادگاه و همه چیزهایی که سمیرا گفته است، دسیسه نگار است و این دو دختر قصد اخاذی از من را دارند.

سینا درباره این که آیا فیلم برداری کرده است؟ گفت: من هیچ فیلمی نگرفتم. اگر این کار را کرده بودم حتما باید پلیس آن را پیدا می کرد. سمیرا به من تهمت زده است.

بنابر این گزارش، با پایان جلسه، قضات برای تصمیم گیری وارد شور شدند.
 

تحلیل کارشناس
زندگی سیاه دختران ساده لوح
دکتر فریبا نادری آسیب شناس اجتماعی
برخی پسران برای رسیدن به اهداف و نقشه های شوم خود با طرح دوستی به زندگی دختران ساده لوح وارد  و بعد از ایجاد وابستگی و علاقه مندی مرتکب اخاذی و کارهای غیراخلاقی می شوند که زندگی و آینده این دختران را تباه می‌کنند و آن ها مجبور می شوند برای حفظ آبرو تن به خواسته های نامشروع این پسران پلید بدهند.

در برخی پرونده ها دیده می شود پسران از دخترانی که با آن ها دوست هستند، باج و حق السکوت می گیرند. چنان چه در جامعه چنین حوادثی رواج یابد از نگاه جامعه شناختی آن جامعه دچار آنومی اجتماعی شده است و ناهنجاری های فراوانی را در بین دختران و پسران آن جامعه شاهد خواهیم بود.

وقتی در اجتماع با فروریختگی فرهنگی و کم رنگ شدن ارزش ها رو به رو می شویم، نسل جوان به خود اجازه می دهد مرتکب هر عمل غیراخلاقی شود و سردرگمی های اخلاقی، فساد را در میان نسل جوان شایع می کند. برخی از این دختران که با وعده ازدواج فریب پسر مورد علاقه شان را می خورند، بعد از تباه شدن زندگی چاره ای جز خودکشی یا فرار از خانه ندارند زیرا هیچ نهاد حمایتی وجود ندارد که از حقوق پایمال شده شان دفاع کند و به آن ها برچسب می زنند که خود در بروز این حوادث دخیل بوده اند در حالی که باید گفت از عاطفه و مهر این دختران سوء استفاده شده است و خانواده نیز در برخورد با این مسائل برخورد هیجانی نشان می دهد که سبب آسیب زدن بیشتر به دختران می شود.

گاهی اوقات دیده می شود فضای جامعه به قدری نامساعد است که جوانان نتوانسته اند هیجانات دوران نوجوانی و جوانی خود را  کنترل و مدیریت کنند بنابراین شخصیت شان طوری شکل گرفته که فقط هیجان شان با اعمال غیراخلاقی خاموش می‌شود و هیچ مهاری روی رفتار و اخلاق شان ندارند.

نکته قابل توجه دیگر مادیات است. برخی دختران خودنما و خودخواه تصور نمی کنند که به دام چنین پسران پلیدی‌بیفتند بنابراین تمام عواطف خود را صرف یک رابطه غیراخلاقی و مخرب می کنند. این دختران اعتماد به نفس پایینی دارند و به خاطر خودبزرگ بینی، تحت تاثیر پسران پلید قرار می گیرند و تن به دوستی های غیرمتعارف می دهند.

با توجه به کاهش ازدواج  برخی دختران و پسران ترجیح می دهند دوستی های نامتعارف داشته باشند و وقتی از سوی پسران پلید مورد سوء استفاده قرار می گیرند، چاره ای جز دادن باج ندارند و این پسران هم برای کسب درآمد روش های اخاذی و باج خواهانه را انتخاب می‌کنند. 

تنوع طلبی این پسران شخصیت آن ها را متزلزل کرده است و دختران ناآگاه اغلب فریب رفتارهای پرمهر و محبت ظاهری این پسران را می خورند. البته باید گفت قانون و مقررات به حقوق زنان در این زمینه کم توجه بوده است و اغلب به این دختران انگ زده می شود تا این که از حقوق پایمال شده شان دفاع شود.

روزنامه خراسان

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۷۸۴۳۳۱۷:۱۶:۴۳ ۱۳۹۸/۶/۱۲
"ناگهان من را از محل قرارمان به مکانی خلوت کشید." خانمها خیلی روی این جمله تامل کنند آیا واقعا این امور ناگهانی اتفاق می افتد؟ یا شما خیلی ساده لوح هستید یا طرف مقابل را خیلی ساده لوح فرض می کنید شق سوم هم ندارد برای توجیه اشتباهاتتان فقط نمی شود طرف مقابل را گناهکار دانست
پیمان۱۰۷۸۴۳۴۱۷:۱۷:۰۲ ۱۳۹۸/۶/۱۲
شیطان واقعی اون دختره بوده. مایع ننگ هر خانواده ای
ناشناس۱۰۷۸۴۷۵۱۷:۵۰:۴۵ ۱۳۹۸/۶/۱۲
پناه بر خدا
ناشناس۱۰۷۸۵۵۰۱۹:۱۷:۰۵ ۱۳۹۸/۶/۱۲
متاسفانه الان برای یک جوان تهیه مواد مخدر کمتر از نیم ساعت وبرقرار کردن رابطه جنسی کمتر از ده دقیقه زمان میبره .اوضاع اجتماعی برای خانواده هایی که نوجوان وجوان دارند خیلی خطرناک شده.

پربحث‌های هفته

 1. چرا زن امروزی با فاطمه (س) بیگانه است؟

 2. نیروگاه هسته‌ای امارات

 3. توکلی: شورای نگهبان چرا درباره تاجگردون سکوت کرده است؟

 4. آزمایش مثبت دو مورد کرونا ویروس در ایران

 5. آغاز یک حرکت بزرگ/ به پویش مجلس شفاف و ضدفساد بپیوندید

 6. جنجال افتتاح پرحاشیه ستاد انتخاباتی تاجگردون/درخواست مطهری از آیت الله جنتی/ روایت ابطحی از لیست‌های اصلاح‌طلبان

 7. مساله نه چندان دشوار پرتقال‌های سیاسی !

 8. فوت دو نفر به دلیل ابتلا به کرونا در قم

 9. نظر شما درباره این عکس چیست؟!

 10. همتی: تورم سال۹۹ کمتر از ۲۰درصد خواهد بود/ ایران به لیست سیاه FATF باز نمی‌گردد

 11. تایید ابتلای سه مورد جدید به کروناویروس در کشور

 12. داعشی‌ها از سراسر دنیا در زندان سوریه

 13. زخم‌های پهلوی بر آبروی ایران

 14. سناتور «کریس مورفی» دیدار با ظریف را تایید کرد+توضیحات وزارت امور خارجه

 15. زهره الهیان: مهم‌ترین اقدام مجلس بعدی باید حل مشکلات اقتصادی مردم باشد/ نقطه ضعف مجلس فعلی عدم نظارت بر دولت است

 16. پویش انصراف به نفع «لیست وحدت» کلید خورد

 17. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به «فهرست وحدت» رسید + اسامی

 18. بازدید ایوانکا ترامپ از مسجد شیخ زاید ابوظبی

 19. وحدت اصولگرایان و اعتراض یامین‌پور به جبهه پایداری/ احتمال دومرحله‌ای شدن انتخابات/ خاتمی از لیست‌ اصلاح‌طلبان حمایت می‌کند؟

 20. مالک شریعتی: مجلس دهم ضعیف‌ترین مجلس تاریخ جمهوری اسلامی بود

 21. وقتی نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا به همجنس‌بازی خود افتخار می‌کند/ پیت بوته‌جج: عاشق همسرم هستم!

 22. نسخه اصلاح‌طلبانه بهزاد نبوی برای انتخابات/ نامزدهای ریاست مجلس به روایت مرعشی/ درخواست عاجزانه عارف از مردم

 23. وزیر اقتصاد: افزایش قیمت ارز ارتباطی با FATF ندارد/ دولت به دنبال افزایش نرخ ارز نیست

 24. درخواست رئیس مجلس از وزیران بهداشت و آموزش و پرورش درباره کرونا

 25. نظارت و رفع مشکلات معیشتی مهمترین اولویت های مجلس یازدهم/ مجلس دهم زبان و تریبون ملت نبود

آخرین عناوین