دعوت از دختر جوان مقابل دوربین شیطان!

گروه حوادث الف،   3980612066 ۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

دختر جوان وقتی به  سر قرار پسر موردعلاقه اش رفت، تصور نمی کرد یک دوربین همه رفتارهایش را ضبط می کند. این دختر تهرانی اغفال نیت شیطانی پسرجوان شد و باید حق السکوت می داد تا آبروی خود و خانواده اش از بین نرود.

سرنوشت تلخ
چندی پیش دختر جوانی به نام سمانه در حالی که آشفته و گریان بود نزد پلیس تهران رفت و پرده از کابوسی برداشت که زندگی اش را ویران کرده بود.سمیرا نزد ماموران ادعا کرد، از سوی پسری جوان به نام سینا فریب خورده است و هدف نیت شیطانی او قرار گرفته است.

دختر گریان گفت: زندگی ام برباد رفته است. نمی دانم چه بلایی سرم آمده اما این را می دانم که آبروی من و خانواده ام در خطر است. سمیرا ادامه داد: از  مدتی  پیش با پسر جوانی به نام سینا دوست شده ام او رفتار بسیار خوبی داشت که همین باعث شد من به او اعتماد کنم.

دختر آشفته اظهار کرد: با توجه شخصیت اجتماعی خوبش به رابطه ام با او ادامه دادم تا این که یک روز وقتی مثل همیشه سرقرار رفته بودیم، ناگهان من را از محل قرارمان به مکانی خلوت کشید. اصلا تصور نمی کردم به اعتمادم خیانت کند. او در آن جا من را تسلیم نیت شوم خود کرد  و بدتر این که همه این کارها را جلوی دوربین انجام داد.خیلی گریه کردم و با التماس خواستم دست از سرم بردارد اما او با نشان دادن فیلم سیاه، مرا تهدید کرد اگر روزی  نزد پلیس شکایت بکنم یا به کسی چیزی بگویم فیلم را منتشر می کند.

سمیرا گفت: من هرگز فکر نمی کردم سینا چنین کاری بکند. از وقتی به خانه برگشتم زندگی ام نفرین شده است. کابوس می بینم افسرده شده ام و می ترسم. به همین دلیل تصمیم گرفتم شکایت کنم.

نظریه پزشکی قانونی
بازپرس پرونده وقتی در جریان این اقدام شوم سینا قرار گرفت دستور داد تا سمیرا توسط متخصصان پزشکی قانونی معاینه شود. متخصصان بعد از معاینه اعلام کردند دختر جوان با فردی ارتباط داشته است.

بازداشت شیطان
 با این نظریه علمی، بازپرس پرونده همزمان با بازداشت سینا، پرونده را برای بررسی های تخصصی، حقوقی و قضایی  به شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران ارجاع داد.

در دادگاه
صبح دیروز سینا درحالی که دستبد به مچ داشت به همراه سمیرا در برابر قضات دادگاه کیفری ایستاد و از خود دفاع کرد. در ابتدای جلسه دادگاه، سمیرا به قضات گفت: این پسر بدون رضایت من  و با فریبکاری مرا  تحت تعرض قرار داد و بدتر این که فیلم گرفت و تهدیدم کرد.

وی افزود:سینا می گفت اگر ماجرا را به کسی بگویم، بلایی سرم می آورد که نتوانم هیچ گاه ازدواج کنم. او می خواست تحت سلطه اش قرار بگیرم. از من باج می خواست زندگی ام شده بود گریه و وحشت تا این که تصمیم به شکایت گرفتم.

دفاعیات عجیب
سینا بعد از ادعاهای سمیرا که هنوز گریه می کرد، وقتی پشت تریبون دفاع ایستاد، گفت:من به این دختر تعرض نکرده ام و هرگز این را قبول ندارم. سمیرا دوستِ دختری به نام نگار است که هفت سال پیش با من دوست بود. من عاشق نگار بودم و خیلی دوست اش داشتم و می خواستم با او ازدواج کنم اما مدتی بعد فهمیدم چه اشتباهی کرده ام چون نگار یک باج گیر بود.

پسرجوان ادامه داد: وقتی نگار دید من خیلی عاشق او هستم مرا تهدید کرد. می گفت که از من شکایت می کند و با این روش از من اخاذی می کرد. یک بار به او گفتم دیگر باج نمی دهم و حاضر نیستم اجازه دهم همچنان از من اخاذی کند.
ارتباط ما قطع شد تا این که مدتی قبل با دختری به نام سمیرا آشنا شدم. او دختر مهربانی بود و هرچه به او می گفتم انجام می داد. وقتی ما با هم ارتباط برقرار کردیم این بار او تصمیم گرفت از من اخاذی کند. در حرف هایش متوجه شدم او از دوستان نگار است. خیلی تعجب کردم چطور او این مسئله را به من نگفته  بود. این طور بود که فهمیدم آن ها با هم همدست بودند. در واقع نقشه این شکایت و دادگاه و همه چیزهایی که سمیرا گفته است، دسیسه نگار است و این دو دختر قصد اخاذی از من را دارند.

سینا درباره این که آیا فیلم برداری کرده است؟ گفت: من هیچ فیلمی نگرفتم. اگر این کار را کرده بودم حتما باید پلیس آن را پیدا می کرد. سمیرا به من تهمت زده است.

بنابر این گزارش، با پایان جلسه، قضات برای تصمیم گیری وارد شور شدند.
 

تحلیل کارشناس
زندگی سیاه دختران ساده لوح
دکتر فریبا نادری آسیب شناس اجتماعی
برخی پسران برای رسیدن به اهداف و نقشه های شوم خود با طرح دوستی به زندگی دختران ساده لوح وارد  و بعد از ایجاد وابستگی و علاقه مندی مرتکب اخاذی و کارهای غیراخلاقی می شوند که زندگی و آینده این دختران را تباه می‌کنند و آن ها مجبور می شوند برای حفظ آبرو تن به خواسته های نامشروع این پسران پلید بدهند.

در برخی پرونده ها دیده می شود پسران از دخترانی که با آن ها دوست هستند، باج و حق السکوت می گیرند. چنان چه در جامعه چنین حوادثی رواج یابد از نگاه جامعه شناختی آن جامعه دچار آنومی اجتماعی شده است و ناهنجاری های فراوانی را در بین دختران و پسران آن جامعه شاهد خواهیم بود.

وقتی در اجتماع با فروریختگی فرهنگی و کم رنگ شدن ارزش ها رو به رو می شویم، نسل جوان به خود اجازه می دهد مرتکب هر عمل غیراخلاقی شود و سردرگمی های اخلاقی، فساد را در میان نسل جوان شایع می کند. برخی از این دختران که با وعده ازدواج فریب پسر مورد علاقه شان را می خورند، بعد از تباه شدن زندگی چاره ای جز خودکشی یا فرار از خانه ندارند زیرا هیچ نهاد حمایتی وجود ندارد که از حقوق پایمال شده شان دفاع کند و به آن ها برچسب می زنند که خود در بروز این حوادث دخیل بوده اند در حالی که باید گفت از عاطفه و مهر این دختران سوء استفاده شده است و خانواده نیز در برخورد با این مسائل برخورد هیجانی نشان می دهد که سبب آسیب زدن بیشتر به دختران می شود.

گاهی اوقات دیده می شود فضای جامعه به قدری نامساعد است که جوانان نتوانسته اند هیجانات دوران نوجوانی و جوانی خود را  کنترل و مدیریت کنند بنابراین شخصیت شان طوری شکل گرفته که فقط هیجان شان با اعمال غیراخلاقی خاموش می‌شود و هیچ مهاری روی رفتار و اخلاق شان ندارند.

نکته قابل توجه دیگر مادیات است. برخی دختران خودنما و خودخواه تصور نمی کنند که به دام چنین پسران پلیدی‌بیفتند بنابراین تمام عواطف خود را صرف یک رابطه غیراخلاقی و مخرب می کنند. این دختران اعتماد به نفس پایینی دارند و به خاطر خودبزرگ بینی، تحت تاثیر پسران پلید قرار می گیرند و تن به دوستی های غیرمتعارف می دهند.

با توجه به کاهش ازدواج  برخی دختران و پسران ترجیح می دهند دوستی های نامتعارف داشته باشند و وقتی از سوی پسران پلید مورد سوء استفاده قرار می گیرند، چاره ای جز دادن باج ندارند و این پسران هم برای کسب درآمد روش های اخاذی و باج خواهانه را انتخاب می‌کنند. 

تنوع طلبی این پسران شخصیت آن ها را متزلزل کرده است و دختران ناآگاه اغلب فریب رفتارهای پرمهر و محبت ظاهری این پسران را می خورند. البته باید گفت قانون و مقررات به حقوق زنان در این زمینه کم توجه بوده است و اغلب به این دختران انگ زده می شود تا این که از حقوق پایمال شده شان دفاع شود.

روزنامه خراسان

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۷۸۴۳۳۱۷:۱۶:۴۳ ۱۳۹۸/۶/۱۲
"ناگهان من را از محل قرارمان به مکانی خلوت کشید." خانمها خیلی روی این جمله تامل کنند آیا واقعا این امور ناگهانی اتفاق می افتد؟ یا شما خیلی ساده لوح هستید یا طرف مقابل را خیلی ساده لوح فرض می کنید شق سوم هم ندارد برای توجیه اشتباهاتتان فقط نمی شود طرف مقابل را گناهکار دانست
پیمان۱۰۷۸۴۳۴۱۷:۱۷:۰۲ ۱۳۹۸/۶/۱۲
شیطان واقعی اون دختره بوده. مایع ننگ هر خانواده ای
ناشناس۱۰۷۸۴۷۵۱۷:۵۰:۴۵ ۱۳۹۸/۶/۱۲
پناه بر خدا
ناشناس۱۰۷۸۵۵۰۱۹:۱۷:۰۵ ۱۳۹۸/۶/۱۲
متاسفانه الان برای یک جوان تهیه مواد مخدر کمتر از نیم ساعت وبرقرار کردن رابطه جنسی کمتر از ده دقیقه زمان میبره .اوضاع اجتماعی برای خانواده هایی که نوجوان وجوان دارند خیلی خطرناک شده.

پربحث‌های امروز

 1. فرانسه هم لباس‌شخصی، خودسوزی، بگیر-ببند و کنترل اینترنت دارد

 2. آزادی «غیریواشکی» در شورای شهر شیراز

 3. روایت یک نشریه آمریکایی از سلاح‌های ایرانی که آمریکا باید از آن‌ها بترسد

 4. اقتصاد ایران در دست کیست؟ دولت یا نهادهای خارج از کنترل دولت؟!

 5. رازهای «شرمن» از روزهای مذاکره؛ توییت روحانی دست ایران را رو کرد/ ماجرای پرت کردن خودکار چه بود؟

 6. نقش زنِ سعید ملایی در سناریو سیاسی جودو

 7. فروش صندلی رشته پزشکی در دانشگاه ؛ شایعه یا افشای حقایق تلخ؟!

 8. دانشجوی قلابی یا صندلی پولی؟  

 9. صندلی فروشی به سبک مافیای کنکور پزشکی + تصاویر

 10. عدم استفاده پزشکان از کارتخوان از ابتدای مهرماه جرم است

 11. علیرضا فغانی در استرالیا چقدر حقوق می‌گیرد؟

 12. شلیک همزمان چندین آتش‌بار سنگین روسیه  

 13. تایم: ترامپ به دنبال صحنه سازی برای دیدار با روحانی بود !

 14. هزینه تحریم بانک مرکزی ایران پای کیست؟

 15. عملیات تکاوران نیروی دریایی سپاه و ارتش  

 16. قالیباف: اداره کشور خون تازه می‌خواهد  

 17. دومین جلسه دادگاه/ وکیل شبنم نعمت‌زاده‌: موکلم آمادگی دارد تمام ضرر و زیان‌ها را جبران کند

 18. واکنش مهدی رسولی به سخنان یکی از مسئولان علیه هیئت  

 19. روحانی درگذشت والده وزیر بهداشت را تسلیت گفت

 20. بازوان حامی فرهنگ  

 21. 14 اشکال حقوقی به يك مصوبه هيئت دولت درباره رمز ارزها

 22. یک مقام سپاه: تهدیدات دشمن در حد توئیت است

 23. آخرین وضعیت هپکو از زبان وزیر صمت

 24. بازدید برخی نمایندگان از تاسیسات گداخت هسته‌ای تهران

 25. مالک نفتکش انگلیسی: نفتکش استنا ایمپرو احتمالا تا چند ساعت دیگر آزاد می‌شود

پربحث‌های دیروز

 1. سلحشوری، دختر آبی و شایعه «برادرزاده ماساژور»! / خطایی که به نفع حریف تمام شد

 2. مطهری: شفافیت آرا برای همه نمایندگان مناسب نیست چون مورد آزار گروه‌های فشار قرار می‌گیرند

 3. بهزاد نبوی: نگران نفوذ در رده‌های بالای نظام هستم/ شعار اصلاح طلبی انحصاری نیست/ضرورت جریان سوم را قبول ندارم/ اصلاح طلبان و اصول گرایان خودشان را اصلاح کنند

 4. ماجرای دستگیری برادرزاده سلحشوری چیست؟

 5. چرا باور نمی‌کنیم دختر وزیر ۵ سال بیکار بوده است؟

 6. راهروهای سازمان ملل و ظریف‌کاری‌ هیئت ایرانی/ سفر روحانی به آمریکا با دستانی پُر

 7. حکم اعدام محمدعلی نجفی باطل شد

 8. تصاویری از تاسیسات نفتی آسیب دیده آرامکو عربستان   

 9. نوآوری‌های دستورالعمل رئیسی/ آیا جمعیت زندانیان کاهش می‌یابد؟

 10. فرد آزاد دهنده حیوان در بهشهر شناسایی شد

 11. دستور فوری ریاست جمهوری در خصوص هپکو

 12. یک قصه تکراری: کارگر حقوق ندارد

 13. احتمال باهنر از رئیس جمهور شدن یک شومن/ مخالفت دوباره علی مطهری با شفافیت آرای نمایندگان/ تحلیل ربیعی از خودسوزی سحر خدایاری

 14. فیلم منتشر نشده از رژه خونین اهواز  

 15. تمسخر ترامپ توسط مجری سرشناس آمریکایی به خاطر تهدید ایران  

 16. قیمت روپوش مدارس: ۱۷۵ هزار تومان/ رئیس اتحادیه خیاطان: منصفانه است!

 17. یک نماینده: حقوق‌مان از ۵ تا ۸ میلیون تومان است

 18. نظر ۲۹۰ نماینده مجلس درباره شفافیت آرا چیست؟ + جدول

 19. خاله بازی توئیتری سلبریتی‌ها/ دعوای افشار و آهنگرانی بالا گرفت؟

 20. مخالفان شگفت انگیز یک طرح / به جای شفافیت، طلب صداقت کنیم

 21. ماجرای ویزای روحانی و ظریف  

 22. سياسيون! لطفا اميد مردم به مبارزه با فساد را از بين نبريد

 23. آمریکا ویزای چندین دانشجوی ایرانی را لغو کرد

 24. ادعاهای پسر پادشاه عربستان علیه ایران

 25. محسنی اژه‌ای: باید با کسانی که به خاطر جیب خود به مردم ظلم می‌کنند مبارزه کرد

پربحث‌های هفته

 1. پناهیان و ماجرای بنشین و بفرما و بتمرگ!...

 2. ایران باید فورا از برجام و NPT خارج شود

 3. یک عکس؛‌ یک شرح | یقه‌های سفید در پوشش چادر سیاه؟!

 4. فرانسه هم لباس‌شخصی، خودسوزی، بگیر-ببند و کنترل اینترنت دارد

 5. سلحشوری، دختر آبی و شایعه «برادرزاده ماساژور»! / خطایی که به نفع حریف تمام شد

 6. ویدئویی تکان دهنده از حیوان‌آزاری در مازندران  

 7. ورزشگاه برای زنان یا زنان برای ورزشگاه؟!

 8. منع مذاکره مجدد؛ پر بسامدترین تاکید رهبر انقلاب

 9. در باب اپوزیسیون‌نمایی مسئولان!...

 10. تردد خودروهای پلاک شهرستان در تهران سهیمه‌بندی شود/ غیر تهرانی‌ها عامل نیمی از ترافیک پایتخت

 11. آیا مدارک سعودی زمینه حمله به ایران را فراهم می کند؟

 12. وزیر راه: دست‌های ضدانقلاب در بازار مسکن قیمت‌ها را افزایش داد!

 13. احمد توکلی: باید یک نهاد مستقل برای مبارزه با فساد تشکیل شود/ فساد شکل گرفته سازمان یافته است

 14. نماینده اصلاح‌طلب مجلس: با کمپین شفافیت آراء مخالفم

 15. رهبر انقلاب: مذاکره یعنی نمایش موفقیت آمریکا/ فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی نمی‌ارزد/ نباید کارهای کشور را به نشست و برخاست با دیگران موکول کرد

 16. آخرین تصویر علیرضا فغانی قبل از ترک‌ ایران  

 17. خوش رقصی فرانسه با شاباش های ایرانی!...

 18. مشروح جلسه دادگاه شبنم نعمت‌زاده/ فعالیت غیرقانونی و کسب ۱۸۰۰ میلیارد مال نامشروع/ ماجرای بدهی ۱۰۰ میلیاردی به شستا

 19. رخصت ولی الله سیف برای ورود به گود «زورخانه»

 20. یک شبه "۷۰۰۰۰ پزشک" به آمار پزشکان اضافه شد!

 21. خداحافظی غم‌انگیز با علیرضا فغانی

 22. حمله به آرامکو و مرزهای قدرت آمریکا

 23. دفاعیات نعمت‌زاده: پدرم وزیر بود اما ۵ سال بیکار بودم/ کاملا قانونمند کار کرده‌ام/ اتهام اکتسابی را قبول ندارم

 24. آتلانتیک: هفت پرسشی که باید پیش از هرگونه حمله به ایران، به آن پاسخ داد

 25. مطهری: شفافیت آرا برای همه نمایندگان مناسب نیست چون مورد آزار گروه‌های فشار قرار می‌گیرند

پربحث‌های هفته

 1. فرد آزاد دهنده حیوان در بهشهر شناسایی شد

 2. مرگ یک پسر بچه‌ ساله در ورزشگاه آزادی بر اثر برق‌گرفتگی/ "مقصر" کیست؟

 3. شیوه جدید کلاهبرداری

 4. کیفرخواست راننده جنجالی پورشه صادر شد

 5. شرارت برای معروف شدن در نظام آباد

 6. پرتاب آب دهان منجر به قتل نانوا شد

 7. پلیس راهور: جاده‌ها هر نیم ساعت جان یک نفر را می‌گیرند

 8. دستگیری مظنون به آزار دختران در تهران

 9. ماجرای ناپدید شدن ۲۰ ثانیه‌ای «زهرا»

 10. تکذیب وقوع قتل زنجیره‌ای در فسا

 11. دختر جوان، مخفیگاه نامزد قاتل‌اش را لو داد

 12. حرف‌های دختر ۱۵ساله‌ای که در خودکشی ناکام ماند

 13. عوامل حیوان‌آزاری در بهشهر دستگیر شدند

 14. دلایل نقض حکم پرونده قتل میترا استاد

 15. تصادف پیکان سه کشته بر جا گذاشت

 16. سقوط یک هواپیما در ایتالیا با ۴ کشته و زخمی

 17. انفجار کپسول گاز 10 نفر را راهی بیمارستان کرد

 18. خواب‌آلودگی راننده تریلی ۱۲ نفر را به کام مرگ برد

 19. درگیری راکبین موتورسوار منجر به قتل شد

 20. داماد با اسلحه شکاری پدرزنش را به قتل رساند

 21. آتش‌سوزی در ساختمان اداری در خیابان جمهوری

 22. لحظه‌های نفسگیر ۱۰ زن و مرد تهرانی در برج آتشین

 23. مرگ موتور سوار بر اثر اشتباه راننده کامیون

 24. تصادف سمند و پژو سه کشته برجای گذاشت

 25. نامه اعتراف سارق به یک جنایت

آخرین عناوین