رئیس صدا و سیما تغییر می‌کند؟/ چرا احمدی‌نژاد تولد مایکل جکسون را تبریک گفت؟/ قالیباف در انتخابات مجلس لیست مستقل نمی‎دهد

گروه سیاسی الف،   3980611177 ۴۹ نظر، ۱ در صف انتشار و ۲۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
رئیس صدا و سیما تغییر می‌کند؟/ چرا احمدی‌نژاد تولد مایکل جکسون را تبریک گفت؟/ قالیباف در انتخابات مجلس لیست مستقل نمی‎دهد

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

رئیس صدا و سیما تغییر می‌کند؟

برخی رسانه‌ها درباره پایان ریاست عبدالعلی علی‌عسگری بر صدا و سیما و گزینه‌های جایگزی، گمانه‌زنی‌هایی مطرح کردند. تابناک نوشت: «محمد سرافراز ۱۵ آبان ۱۳۹۳ به ریاست سازمان صداوسیما منصوب شد و با استعفایش در ۲۲ اردیبهشت ۹۵ جای خود را در ساختمان شیشه‌ای صداوسیما به عبدالعلی علی عسگری داد. رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکم انتصاب علی لاریجانی، عزت الله ضرغامی و محمد سرافراز به ریاست صداوسیما، به «دوره پنج ساله» مسئولیت اشاره کرده بودند اما در حکم علی عسگری مدت دوره مسئولیت مشخص نشده و این نکته نشان می‌دهد دوره رئیس کنونی رسانه ملی لزوماً پنج ساله نیست.

با لحاظ کردن این موضوع که دور‌ه‌های مدیریت در سازمان صداوسیما پنج ساله در نظر گرفته شده و در نظر گرفتن اینکه علی عسگری تکمیل کننده و پیش‌برنده دوره پنج ساله‌ای بود که با سرافراز آغاز شد اما او رهایش کرد، اکنون این دوره رو به پایان است و واپسین ماه‌های آن پیش‌رو است. در همین شرایط گمانه‌زنی‌هایی درباره انتصاب هفتمین رئیس سازمان صداوسیما نیز مطرح شده و عمده تمرکز بر روی یک نام است: سید محمد حسینی وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی.»

انتشار این اخبار با واکنش سید محمد حسین همراه شد. حسینی در توییتی نوشت: «خبر تغيير رئيس صداوسيما را در فضاى مجازى ديدم كه معلوم نيست از چه منبعى ذكر شده! اينگونه خبرها را كه هرازچندى داغ مى‌شود تأييد نکرده و نمى‌دانم دامن‌زنندگان به آن چه هدفى را دنبال مى‌كنند؟ از اهالی رسانه تقاضا مى‌كنم از نشر شايعاتى كه سبب تضعيف مديريت رسانه ملى مى‌شود اجتناب كنند.»

 

***

تاکید مسئولان بر اجرای گام سوم

امروز سه تن از مقامات رسمی کشور در اظهارنظرهای جداگانه بر اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجامی توسط ایران تاکید کردند. محمدجواد ظریف در نشست خبری پس از گفت‌وگو با لاوروف گفت: دوست داریم اروپایی‌ها تعهدات خود را اجرا کنند و موظفند این تعهدات را اجرا کنند و دوستان من امروز در پاریس درباره نحوه اجرای این تعهدات صحبت می‌کنند، در هیأت ما هم مسئولان سیاسی، مالی و نفتی حضور دارند که تعهدات اروپا را مورد بررسی قرار دهند.

وزیر خارجه تصریح کرد: گام سوم ما طبق برنامه پیش خواهد رفت، کاملا شفاف عمل کردیم، بند 36 برجام حقوق ایران را تعریف می‌کند و به این حقوق پایبند هستیم و اقداماتمان را انجام دادیم و اگر اروپایی‌ها نتوانند تعهداتشان را اجرا کنند گام سوم اجرا خواهد شد. همانطور که تصریح کردیم همواره آماده مذاکره هستیم و اقدامات ما هم در صورت اجرای تعهدات طرف مقابل قابل برگشت است.

بیشتر بخوانید:

ظریف: اجرای تعهدات اروپا در برجام برای ما اهمیت دارد/ گام سوم طبق برنامه پیش خواهد رفت

علی ربیعی، سخنگوی دولت در نشست خبری خود درباره گام سوم سخن گفت. سخنگوی دولت با بیان این که ما آغاز سوم کاهش تعهدات برجامی را در پیش رو داریم، گفت: ما با استناد به مواد ۲۶ و ۳۶ برجام در درون توافق هسته ای کاهش تعهد هسته ای خود را اعلام کردیم. از همان ابتدا هم اعلام کردیم هدف نهایی ما اجرای کامل تعهدات طرفین برجام است. ما تعهدات را کم نکردیم که برجام را از بین ببریم. بلکه برای این که طرف مقابل هم به تعهدات برجامی برگردد ما سیاست تعهد در قبال تعهد را دنبال کردیم.

وی گفت: تا روز جمعه فرصت برای برداشتن گام سوم است و این که ما به سمت گام سوم حرکت نکنیم کاملا بستگی به واکنش طرف اروپایی و مذاکرات فشرده ای است که نمایندگان ما در حال انجام آن هستند. اگر تعهدات برجامی اجرا شود ایران از گام سوم کاهش تعهدات صرف‌نظر خواهد کرد البته مشروط به میزان رضایت تهران از اقدامات اروپا است وحتی امکان بازنگری در سایر اقدامات هم وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

ربیعی: برای گام سوم کاهش تعهدات برجامی تصمیم گیری شده/ استراتژی ما تعهد در مقابل تعهد است

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما، با تاکید بر اینکه گام سوم جمهوری اسلامی ایران طراحی و آماده اجراست، گفت: گام سوم از گام اول و دوم محکم‌تر است تا توازنی بین حقوق و تکالیف جمهوری اسلامی ایران در برجام به وجود آورد.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: همزمان با فرصتی که جمهوری اسلامی ایران به دیپلماسی و تعامل و گفتگو در راستای اجرای تعهدات طرف‌های مقابل و باقیمانده در برجام داده، همزمان خودش را آماده کرده که گام سومی را که طراحی شده است، به موقع بردارد.

بیشتر بخوانید:

سخنگوی وزارت خارجه: گام سوم از گام اول و دوم محکم‌تر خواهد بود

در عین حال برخی رسانه‌ها درباره عدم اجرای گام سوم و پیشنهادات فرانسه گمانه‌زنی‌هایی کردند. تابناک نوشت: «به نظر می رسد، توافق کلی میان ایران و فرانسه با سفر ظریف به این کشور در بحبوحه نشست گروه ۷ و همچنین در تماس تلفنی مکرون و روحانی حاصل شده است و سفر عراقچی برای توافق فنی و نهایی خواهد بود.

اینکه به صورت دقیق مفاد توافق میان ایران و فرانسه چیست چندان مشخص نیست. اما احتمالا این توافق می تواند منجر به آن شود که ایران گام سوم کاهش تعهدات خود را برندارد. در واقع، احتمالا یکی از مفاد توافق این خواهد بود که ایران اجرای گام سوم تعهدات خود در برجام را عملیاتی نکند.»

بیشتر بخوانید:

وساطت فرانسه و تبعات دور زدن برجام توسط ایران!

***

چرا احمدی‌نژاد تولد مایکل جکسون را تبریک گفت؟

چند روز پیش احمدی‌نژاد در توییتر تولد مایکل جکسون را تبریک گفت. روزنامه سازندگی در این‌باره نوشت: «محمود احمدی‌نژاد عوض شده است؟ اگر رفتارهای این‌چنین او را به جمله‌ی از ترانه‌ی مایکل که از مرد درون آینه می‌خواهد خود را تغییر بدهد، گره بزنیم، می‌توانیم استنباط کنیم که احمدی‌نژاد می‌خواهد از خودش فرار کند. از چهره‌ای که از او می‌شناسند یا به نامش شناخته شده است، می‌خواهد عبور کند و آن دیگری باشد...

احمدی‌نژاد که در سال ۸۴ با حمایت از اصولگرایان و سران آنها و با شعارهای اسلامی-انقلابی و ضدتوسعه، علیه اصلاح‌طلبان قیام کرد و پست ریاست جمهوری را از آن خود نمود، بعدتر ضداصولگرایان و سران آنها شد و تصویر دیگری از خود ارائه کرد. تصویر او که آغشته به پوپولیسم سرخ بود، این روزها آلوده به آنارشیسم سیاه شده و تصویر «مردی بریده از همه چیز که علیه همه چیز قیام کرده» را از خود نشان می‌دهد...

هر کسی می‌تواند با کلی‌گویی و انتقاد از همه کس و همه چیز، هم به کسی تعرض نکرده باشد و هم علیه همه ساختارها سخن گفته باشد. می‌تواند از دامان پوپولیسم به بساط آنارشیسم بغلتد و به همین دلیل است که می‌توان گفت او که امروز هیچ چیز را قبول ندارد آلوده به «آنارشیسم سیاه» شده است. در شرایط فعلی شاید تنها کسی که فکر می‌کند، می‌تواند همه چیز را امیرکبیروار تغییر دهد، او باشد. ایران امروز ما قطعا به امیرکبیر جدیدی برای عبور از فساد برخاسته از مدیران نیاز دارد، اما دل بستن به کسی چون احمدی‌نژاد سم مهلک است.»

***

صدا و سیما و قوه قضائیه حقوق مدیران را در سامانه وارد نکرده‌اند

فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه علنی عصر امروز مجلس در پاسخ به سؤال محمدرضا صباغیان درباره علت عدم اجرای ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه درباره راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای شاغلان دستگاه های اجرایی، گفت: سازمان اداری و استخدامی در سال ۹۶ این سامانه را ایجاد کرده است و دستگاه های اجرایی باید به این مصوبه قانونی توجه کنند، چرا که طبق قانون همه دستگاه ها مکلف شدند اطلاعات حقوقی خود را بارگذاری کنند اما برخی از دستگاه ها در انجام این کار مقاومت کردند.

در ادامه جلسه، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به دژپسند، گفت: قوه مقننه و قوه مجریه اطلاعات حقوقی کارکنان خود را در سامانه ثبت حقوق و مزایا بارگذاری کرده اند و بهتر است شما بگویید کدامیک از دستگاه ها این اقدام را انجام نداده اند.

دژپسند بیان کرد: قوه قضائیه یکی از نهادهایی است که تاکنون این اطلاعات را در سامانه ثبت حقوق و  دستمزد بارگذاری نکرده است که تشخیص مدیریت قبلی این بود که این اقدام به پس از نقل و انتقال و تحول مدیریتی موکول شود.

وی ادامه داد: البته در سال جاری و طبق گفته وزیر دادگستری، رئیس جدید قوه قضائیه دستور داده است که در این زمینه اقدام شود اما هنوز این بارگذاری صورت نگرفته است، ولی دستگاه هایی چون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و روزنامه رسمی که ذیل قوه قضائیه هستند، اطلاعات خود را ثبت کرده اند.

وزیر امور اقتصادی و  دارایی گفت: همچنین شهرداری ها و برخی از بنیادها و مؤسسات با این اظهار که از نظر قانونی در زمره و تحت نظارت دفتر مقام معظم رهبری هستند و باید برای قرار دادن اطلاعات حقوقی و مزایا إذن خاص دریافت کنند، هنوز مبادرت به این کار نکرده اند.

دژپسند تصریح کرد: سازمان صدا و سیما یکی از این نهادهاست که هنوز اقدام به ثبت حقوق و دستمزد کارکنان خود نکرده است که سازمان اداری و استخدامی در حال پیگیری است که این اقدام صورت گیرد.

وی اظهارداشت: همچنین ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، قرارگاه های سازندگی و اشخاص حقوقی وابسته به آنها هم تاکنون هیچ اطلاعاتی را درباره حقوق و مزایای خود بارگذاری نکرده اند.

بیشتر بخوانید:

چرا نهادهای زیرنظر رهبری، دستور رهبری را اجرا نمی‌کنند؟

***

قالیباف در انتخابات مجلس لیست مستقل نمی‎دهد

محسن پیرهادی، دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت و از نزدیکان محمدباقر قالیباف، شهردار اسبق تهران به ایرناپلاس می‎گوید: بعید می‎دانم آقای قالیباف لیست جداگانه‎ای به‎صورت کشوری برای انتخابات آینده بدهند.

پیرهادی ادامه می‎دهد: اما در حوزه‎هایی که شورای ائتلاف دچار عدم تفاهم در مصادیق اعلامی با شاخص‎های انقلابی بودند، ممکن است از کاندیدایی که تطبیق بیشتری با جوان‎گرایی، مردم‎باوری و کارآمدی که گفتمان و منش نواصولگرایی است، دارد، حمایت کنیم.

 

عناوین مرتبط

۳۱ شهریور ۱۳۹۸روایت لیلاز از دزدی و فساد تاریخی در اقتصاد ایران/ توضیح درباره پرونده نجفی/ چرا هپکو با دستور روحانی نجات پیدا نمی‌کند؟
۳۰ شهریور ۱۳۹۸احتمال باهنر از رئیس جمهور شدن یک شومن/ مخالفت دوباره علی مطهری با شفافیت آرای نمایندگان/ تحلیل ربیعی از خودسوزی سحر خدایاری
۲۷ شهریور ۱۳۹۸روایت ابطحی از تابلوی ورودی شهر احمدی‌نژاد/ طرح دوباره شفافیت آرا در مجلس/ جوانی که برای شبنم نعمت‌زاده وثیقه گذاشته کیست؟
۲۶ شهریور ۱۳۹۸تاجیک: کوتوله‌هایی آمدند و اصلاح‌طلبی را قبضه کردند/ تاریخ مصرف طیف لاریجانی برای اصلاح‌طلبان تمام شده است؟/ خاطره عباس عبدی از حضور در ورزشگاه آزادی
۲۵ شهریور ۱۳۹۸توضیح درباره حجاب شبنم نعمت‌زاده/ دوقطبی‌ خوب و بد از نگاه عباس عبدی/ روایتی از صحبت‌های رئیسی و روحانی درباره مبارزه فساد
۲۴ شهریور ۱۳۹۸اعتراض روحانی به رئیسی درباره مبارزه با فساد/ آمار وزیر کشور از حجاب/ گزینه جدید برای ریاست آینده صدا و سیما
۲۳ شهریور ۱۳۹۸آیا نقد اعضای دفتر رهبری امکان‌پذیراست؟/ نظر کواکبیان درباره نظارت استصوابی/ ابهامات استعفای فاضل لاریجانی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۷۷۰۹۸۲۰:۳۵:۳۶ ۱۳۹۸/۶/۱۱
ایران باید گام سوم کاهش تعهدات برجامی اش را محکم بردارد تا طرف مقابل را وادار به اجرای تعهداتش نماید گام های اول و دوم خیلی سست و لرزان بود.
ناشناس۱۰۷۷۲۳۶۲۲:۳۱:۰۸ ۱۳۹۸/۶/۱۱
گام سوم ما باید بستن تنگه هرمز باشه علی برکت الله
ناشناس۱۰۷۷۲۹۴۲۳:۳۱:۳۲ ۱۳۹۸/۶/۱۱
احمدی‌نژاد هرچه بیشتر در باتلاق اصلاحاتی‌ها فرو میره ، دلمون بیشتر میسوزه حیف از احمدی‌نژاد ۸۴ تا ۹۰ که وقیحان و خائنان را ناامید و ملت محروم را امیدوار کرد
ناشناس۱۰۷۷۳۰۱۲۳:۴۲:۱۱ ۱۳۹۸/۶/۱۱
بازنده های برجام الان مردم را مقصر اعلام میکنند! روحانی: مردم در ۹۶ مجددا به برجام رای دادند؟؟؟ فقط دروغ و فریبکاری
ناشناس۱۰۷۷۰۹۹۲۰:۳۸:۳۱ ۱۳۹۸/۶/۱۱
دکتر احمدی نژاد طرفدار هنرمندان بوده و هست فراموش نکنیم که مرحوم حبیب در دولت قبل مجوز ورود به کشور را گرفت و بعد از سال ها زندگی در دیار غربت به ایران بازگشت.
ناشناس۱۰۷۷۳۰۳۲۳:۴۸:۲۰ ۱۳۹۸/۶/۱۱
کارشان شده فقط تخریب محمود چرا به فکر مردم نیستن رسانه ها
ناشناس۱۰۷۷۳۳۸۰۰:۳۲:۳۸ ۱۳۹۸/۶/۱۲
چه شما خوشتان بیاید و چه نیاید هشتاد درصد مردم ایران حامی احمدی نژاد هستند وبهترین چهره سیاسی ایران احمدی نژاد است
ناشناس۱۰۷۷۴۳۹۰۶:۰۷:۳۲ ۱۳۹۸/۶/۱۲
دکتر بهاری هستش،عاشق مایکل هستش
ناشناس۱۰۷۷۱۰۴۲۰:۴۲:۰۳ ۱۳۹۸/۶/۱۱
احمدی نژاد در سال 84 بر علیه صاحبان قدرت و ثروت قیام کرد و فتنه 88 کودتای باند ثروت و قدرت بود که دست شون از حقوق های نجومی و پست های مدیریتی کوتاه شده بود.
ناشناس۱۰۷۷۴۴۲۰۶:۱۰:۲۲ ۱۳۹۸/۶/۱۲
رحیمی،بقایی،مرتضوی،خاوری،زنجانی و...
ناشناس۱۰۷۷۱۰۷۲۰:۴۳:۵۴ ۱۳۹۸/۶/۱۱
تغییر رئیس صدا و سیما از نان شب واجبتر به نظر می رسد علی عسگری برای اینکار ساخته نشده
ناشناس۱۰۷۷۲۴۶۲۲:۳۹:۲۲ ۱۳۹۸/۶/۱۱
100 رحمت به سرافراز
ناشناس۱۰۷۷۲۸۳۲۳:۱۱:۵۱ ۱۳۹۸/۶/۱۱
لابد حسین فریدون باید رئیس صدا و سیما بشود؟!!!
ناشناس۱۰۷۷۶۴۲۰۹:۴۳:۲۹ ۱۳۹۸/۶/۱۲
چرا فریدون ؟! اینهمه آدم جوان و با سواد به درد بخور و لایق
ناشناس۱۰۷۷۳۴۸۰۰:۳۶:۳۸ ۱۳۹۸/۶/۱۲
بذرپاش بهترین گزینه است
ناشناس۱۰۷۷۱۱۰۲۰:۴۵:۱۳ ۱۳۹۸/۶/۱۱
احمدی نژاد تولد مایکل جکسون را تبریک گفت حالا چرا اصلاح طلبان غربگدا آتش گرفته اند ؟!
ناشناس۱۰۷۷۱۱۱۲۰:۴۵:۲۱ ۱۳۹۸/۶/۱۱
کار از گام سوم و چهارم و .... گذشته آقایون باید بدوئند :-)
ناشناس۱۰۷۷۱۱۲۲۰:۴۷:۰۳ ۱۳۹۸/۶/۱۱
احمدی نژاد دوست داشته به مایکل جکسون تبریک گفته باید جواب پس بده که چرا تبریک گفته ؟!
ناشناس۱۰۷۷۲۷۱۲۳:۰۱:۳۳ ۱۳۹۸/۶/۱۱
پس چرا تولد آقایون مداح رو تبریک نمیگه ؟ 150 هزار تا مداح رسمی داریم !
mostafa.kamali95@yahoo.com۱۰۷۷۱۱۳۲۰:۴۸:۵۸ ۱۳۹۸/۶/۱۱
این مموتی هم اب و روغن قاطی کرده و هر طوری که بتونه خودش را مضحکه عام و خاص میکنه
ناشناس۱۰۷۷۲۴۱۲۲:۳۵:۴۶ ۱۳۹۸/۶/۱۱
ایشون چطوری رویش میشود صحبت هایش را با سلام به صاحب الزمان اغاز میکنه در ماه رمضان هم با مشتی بی حجاب عکس یادگاری انداخت همه چیز را به سخره گرفته
ناشناس۱۰۷۷۲۹۸۲۳:۴۰:۳۵ ۱۳۹۸/۶/۱۱
طرفداران بی بندباری و بی حجابی هر طرفی باد بیاد بادش میدهند
ناشناس۱۰۷۷۱۱۵۲۰:۵۰:۳۵ ۱۳۹۸/۶/۱۱
ظاهرا اروپایی ها برای گام های ما تره هم خورد نمیکنن من میگم 16 - 17 تا گام رو یه دفعه برداریم شاید فرجی بشه یه گام یه گام فایده نداره ایندفعه باید تا گام سی و هفتم یه دفعه برداریم
ناشناس۱۰۷۷۱۲۸۲۱:۰۰:۲۱ ۱۳۹۸/۶/۱۱
جوادجان بفهم اروپا بدون اجازه آمریکا نفس هم نمیکشد
خدا شاهده من نه چپی ام نه راستی . فقط نگران بیکاری جوانان تحصیلکرده هستم۱۰۷۷۱۴۰۲۱:۰۸:۱۲ ۱۳۹۸/۶/۱۱
برای رضای خدا هم که شده قالیباف بازنشسته شود که البته این به تقوی نزدیکتر است
ناشناس۱۰۷۷۱۴۱۲۱:۰۹:۱۳ ۱۳۹۸/۶/۱۱
دکتر قالیباف بعنوان هشتمین شهردار برتر دنیا انتخاب شد اصلاح طلبان عمرا"همچنین گزینه ای برای تصدی شهرداری تهران ندارند.
ناشناس۱۰۷۷۱۴۷۲۱:۱۱:۴۰ ۱۳۹۸/۶/۱۱
خانم ابتکار ربیس صدا و سیما شود . اونم از دیوار سفارت آمریکا بالا رفته
ناشناس۱۰۷۷۲۲۴۲۲:۲۲:۱۲ ۱۳۹۸/۶/۱۱
اون به درد ریاست نمیخوره چون سریع اومد پائین از دیوار
ناشناس۱۰۷۷۱۴۹۲۱:۱۲:۴۵ ۱۳۹۸/۶/۱۱
چه خبر از روحانی ؟
کارگر تله کابین توچال۱۰۷۷۲۲۰۲۲:۱۵:۲۳ ۱۳۹۸/۶/۱۱
اینجا که نیست
ناشناس۱۰۷۷۱۵۶۲۱:۱۶:۵۸ ۱۳۹۸/۶/۱۱
کارنامه ی حسینی در وزارت ارشاد اسفبار بوده؟!!!! یعنی سه تا وزیر در دولت 11 و 12 در وزارت ارشاد امدند و به وضعیت نهادهای تحت نظر وزارت ارشاد یه نگاه بندازید تعریف اسفبار بودن رو بهتر متوجه میشید، این از وضعیت موسیقی خصوصا سنتی، وضعیت نشر و کتاب، وضعیت سینما و.. شاید تعریف اسفبار تغییر کرده!
رحیم۱۰۷۷۱۶۲۲۱:۲۳:۳۱ ۱۳۹۸/۶/۱۱
خدا وکیلی کی به قالیباف رای میده؟؟؟؟
ناشناس۱۰۷۷۲۱۸۲۲:۱۴:۰۶ ۱۳۹۸/۶/۱۱
جلیلی
ناشناس۱۰۷۷۳۲۵۰۰:۲۰:۵۲ ۱۳۹۸/۶/۱۲
ملت ۹۸ درصدی
ناشناس۱۰۷۷۲۱۹۲۲:۱۴:۲۹ ۱۳۹۸/۶/۱۱
خودش
ناشناس۱۰۷۷۲۲۷۲۲:۲۳:۰۱ ۱۳۹۸/۶/۱۱
شاید میر سلیم
علی۱۰۷۷۳۶۲۰۱:۰۲:۳۸ ۱۳۹۸/۶/۱۲
من
ناشناس۱۰۷۷۱۶۸۲۱:۲۸:۳۱ ۱۳۹۸/۶/۱۱
برای آذری جهرمی یه تور مسافرتی به سمنان بذارید با ربیعی بره سکو رو ببینه آخه تکذیب کرده بود پری روز
ناشناس۱۰۷۷۱۷۴۲۱:۳۰:۵۵ ۱۳۹۸/۶/۱۱
احمدی نژاد برای اصولگرایان ولایی مرده است با این راهی که در پیش گرفته خدا عاقبتش را به خیر کند بد جوری از راه حضرت مهدی خارج شده خدا از مشاعی نگذرد
ناشناس۱۰۷۷۴۰۷۰۲:۳۹:۱۵ ۱۳۹۸/۶/۱۲
درود بر احمدی نژاد و یارانش ...
ناشناس۱۰۷۷۱۹۵۲۱:۴۳:۳۹ ۱۳۹۸/۶/۱۱
تا پیدا شدن یه گزینه به درد بخور و یه مدیر باسواد برای صدا و سیما ؛ پیشنهاد میدم ، مدت زمان ریاست سازمان ، ، حداکثر دو دوره 45 روزه باشد
ناشناس۱۰۷۷۲۰۵۲۱:۵۹:۰۸ ۱۳۹۸/۶/۱۱
در فیلم پژمان، پژمان جمشیدی برای مطرح شدن اگهی تسلیت در روزها چاپ می کرد تا لااقل اسمش در روزنامه ورزشی باشد تا فراموش نشود . اقای احمدی نژاد هم همین طور اگهی تبریک و تسلیت می فرسته مخصوصا برای امریکایی ها تا فراموش نشه و هر روز اسمش در رسانه ها باشد . همین
ناشناس۱۰۷۷۲۱۰۲۲:۰۸:۴۷ ۱۳۹۸/۶/۱۱
بهترین غذای دنیا برفرض قرمه سبزی باشه اگر هرروز به خورد ادم بدن میشه عذاب این چه رسم صدا وسیماست ۲۴ ساعت الیس وچوین ووووو اینم از سریالهاش یکی بدتر از دیگری رییس صدا وسیما باید تغییر کنه فریاد مارو به این سازمان برسونید
ناشناس۱۰۷۷۲۶۱۲۲:۵۳:۰۰ ۱۳۹۸/۶/۱۱
تغيير رييس صدا وسيما هيچ تغييري در روش صدا وسيما ايجاد نمي كند همانگونه كه در سالهاي گذشته مشاهده كرديم قاليباف هنوز پاسخ خيلي از رانت هايي كه براي أعضاء خانواده وفاميل در شهرداري ايجاد كرده مانند زمينهاي نجومي ووامهاي بلا عوض داده پليس نداده لذا شركت ايشان در انتخابات غير موجه ونتبجه ان ان از الان معلوم است بويژه اگر در تهران باشد
ایرانی۱۰۷۷۳۵۴۰۰:۵۰:۲۰ ۱۳۹۸/۶/۱۲
هر حرکت احمدی نژاد خاری شده برای دور و بریهای شما!نه!؟
ناشناس۱۰۷۷۴۹۴۰۷:۵۹:۳۱ ۱۳۹۸/۶/۱۲
احمدی نژاد چقدر راحت مخ اصلاح طلب ها را به کار میگیرد الان چند روز سایت ها و روزنامه های اصلاحاتچی ها کلا در مورد مایکل جکسون مطلب مینویسند
صمصام۱۰۷۷۵۰۰۰۸:۰۲:۴۸ ۱۳۹۸/۶/۱۲
خدا رو صد ها هزار بار شکر که کسی که تولد مرحم م-ج رو تبریک گفته از اصلاح طلبها نبوده ..خیلی رحم کرده... والله الان کیهان و رجا نیوز و بقیه بر و بچ اصولگرا توپخانه توهین راه مینداختند!
ناشناس۱۰۷۷۵۰۵۰۸:۰۵:۴۱ ۱۳۹۸/۶/۱۲
احمدی نژاد از هاله نور تا تبریک برای تولد مایکل جکسون. چقدر تغییر؟خدا عاقبت همه رو ختم به خیر کند.
ناشناس۱۰۷۷۵۷۷۰۹:۰۲:۰۹ ۱۳۹۸/۶/۱۲
آقای رئیس از مجوعه خودت شفافیت رو شروع کن و حقوق ها را در سامانه ثبت کن

پربحث‌های امروز

 1. توضیح ظریف درباره توییت کریستین امان‌پور و پیشنهاد جدید ایران

 2. بانوان، حضور در ورزشگاه‌ها، باید یا نباید

 3. ادعای کریستین امان‌پور به نقل از ظریف؛ شرط روحانی برای دیدار با ترامپ

 4. نماز خواندن مامور یگان ویژه ناجا در ورزشگاه خالی آزادی + عکس  

 5. خانم مهناز افشار؛ از کسی طلبکار نباش

 6. شورای روابط خارجی آمریکا: ترامپ در بن بست گیر کرده است !

 7. حقوق معوقه کارگران و پاداش های آنچنانی ؛ این تناقض‌ها آزاردهنده است

 8. حدادعادل: ممکن است شفافیت‌آرا باعث معذوریت نماینده شود/ در مصلحت بودن مطلع شدن مردم از رای تردید دارم

 9. اعلام تعداد بانوانی که می‌توانند به ورزشگاه آزادی بروند

 10. عکس یادگاری قالیباف با نوه کلاس اولی‌اش  

 11. مقامات ایرانی در سازمان ملل ؛ از تصویر ماندگار شهید رجایی و سخنرانی رهبری تا حضور جنجالی احمدی نژاد

 12. سه‌ گام بلندی که آموزش و پرورش برای تحول باید بردارد

 13. تقدیر از برگزاری آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه با معیار حد نصاب علمی

 14. واکنش سردار نقدی به ادعای بهزاد نبوی

 15. عضو فراکسیون نمایندگان ولایی: لاریجانی در ناکارآمدی مجلس نقش اول داشته و روحانی هم او را همراهی کرد

 16. روحانی: حقوق معلمان چهار برابر افزایش یافته است

 17. اتهام نخست‌وزیر انگلیس به ایران درباره حملات آرامکو

 18. افزایش ۱۵ درصدی قیمت خانه در اروپا طی ۲۰ سال

 19. کشف یکی از بزرگترین پرونده‌های زمین‌خواری در کشور

 20. صدور عجیب‌ترین حکم فوتبالی؛ حساب‌های فدارسیون فوتبال و سازمان لیگ مسدود شد!

 21. شلیک‌های پلیس برای متوقف کردن سارقان مزدا ۳۲۳   

 22. خانه تا ۳۰ درصد ارزان می‌شود

 23. برگشت حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان به بیت المال  

 24. شهرداری تهران برای ترافیک مهرماه چه تمهیداتی دارد؟

 25. رئیس پلیس پایتخت: نقشه معاندان برای شهرآورد ۹۰ نقش برآب شد

پربحث‌های دیروز

 1. فرانسه هم لباس‌شخصی، خودسوزی، بگیر-ببند و کنترل اینترنت دارد

 2. نقش زنِ سعید ملایی در سناریو سیاسی جودو

 3. روایت یک نشریه آمریکایی از سلاح‌های ایرانی که آمریکا باید از آن‌ها بترسد

 4. اقتصاد ایران در دست کیست؟ دولت یا نهادهای خارج از کنترل دولت؟!

 5. آزادی «غیریواشکی» در شورای شهر شیراز

 6. رازهای «شرمن» از روزهای مذاکره؛ توییت روحانی دست ایران را رو کرد/ ماجرای پرت کردن خودکار چه بود؟

 7. صندلی فروشی به سبک مافیای کنکور پزشکی + تصاویر

 8. دومین جلسه دادگاه شبنم نعمت‌زاده‌/ لشگری‌پور: نعمت‌زاده برایم ویزای اسپانیا و تولد گرفت و آیفون هدیه داد

 9. فروش صندلی رشته پزشکی در دانشگاه ؛ شایعه یا افشای حقایق تلخ؟!

 10. دانشجوی قلابی یا صندلی پولی؟  

 11. تایم: ترامپ به دنبال صحنه سازی برای دیدار با روحانی بود !

 12. زنگنه: نقشی در وضعیت امروز هپکو نداشته‌ام/ اگر دروغ گفتن مالیات داشت؛ دولت درآمد بیشتری داشت!

 13. شلیک همزمان چندین آتش‌بار سنگین روسیه  

 14. حمله دوباره "اینستاگرام" به میثم مطیعی

 15. روایت لیلاز از دزدی و فساد تاریخی در اقتصاد ایران/ توضیح درباره پرونده نجفی/ چرا هپکو با دستور روحانی نجات پیدا نمی‌کند؟

 16. سامانه ثبت دارایی مقامات رونمایی شد/ فرصت یک ماه برای مسئولان جهت ثبت اموال

 17. کری: این آمریکا بود که علیه ایران جنگ اقتصادی به راه انداخت

 18. روحانی: وزارت آموزش و پرورش مهم‌ترین دستگاه کشور است

 19. عدم استفاده پزشکان از کارتخوان از ابتدای مهرماه جرم است

 20. اینفوگرافی/ میزان خسارت ایران در جنگ تحمیلی  

 21. اشک‌ها و شادی‌های کلاس اولی‌ها  

 22. درخواست زیاده‌خواهانه عادل الجبیر از اروپا علیه ایران

 23. بیانیه فیفا: به زنان اجازه ورود به ورزشگاه‌ها داده شود

 24. رییس فیفا: ایران برای حضور زنان در ورزشگاه ها اطمینان داده است

 25. واکنش طالبان به اظهارات ترامپ: جنگ ادامه دارد

پربحث‌های هفته

 1. یک عکس؛‌ یک شرح | یقه‌های سفید در پوشش چادر سیاه؟!

 2. فرانسه هم لباس‌شخصی، خودسوزی، بگیر-ببند و کنترل اینترنت دارد

 3. سلحشوری، دختر آبی و شایعه «برادرزاده ماساژور»! / خطایی که به نفع حریف تمام شد

 4. ویدئویی تکان دهنده از حیوان‌آزاری در مازندران  

 5. ورزشگاه برای زنان یا زنان برای ورزشگاه؟!

 6. منع مذاکره مجدد؛ پر بسامدترین تاکید رهبر انقلاب

 7. در باب اپوزیسیون‌نمایی مسئولان!...

 8. آیا مدارک سعودی زمینه حمله به ایران را فراهم می کند؟

 9. وزیر راه: دست‌های ضدانقلاب در بازار مسکن قیمت‌ها را افزایش داد!

 10. نماینده اصلاح‌طلب مجلس: با کمپین شفافیت آراء مخالفم

 11. رهبر انقلاب: مذاکره یعنی نمایش موفقیت آمریکا/ فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی نمی‌ارزد/ نباید کارهای کشور را به نشست و برخاست با دیگران موکول کرد

 12. خوش رقصی فرانسه با شاباش های ایرانی!...

 13. مشروح جلسه دادگاه شبنم نعمت‌زاده/ فعالیت غیرقانونی و کسب ۱۸۰۰ میلیارد مال نامشروع/ ماجرای بدهی ۱۰۰ میلیاردی به شستا

 14. رخصت ولی الله سیف برای ورود به گود «زورخانه»

 15. یک شبه "۷۰۰۰۰ پزشک" به آمار پزشکان اضافه شد!

 16. خداحافظی غم‌انگیز با علیرضا فغانی

 17. حمله به آرامکو و مرزهای قدرت آمریکا

 18. دفاعیات نعمت‌زاده: پدرم وزیر بود اما ۵ سال بیکار بودم/ کاملا قانونمند کار کرده‌ام/ اتهام اکتسابی را قبول ندارم

 19. آتلانتیک: هفت پرسشی که باید پیش از هرگونه حمله به ایران، به آن پاسخ داد

 20. مطهری: شفافیت آرا برای همه نمایندگان مناسب نیست چون مورد آزار گروه‌های فشار قرار می‌گیرند

 21. نقش زنِ سعید ملایی در سناریو سیاسی جودو

 22. روایت یک نشریه آمریکایی از سلاح‌های ایرانی که آمریکا باید از آن‌ها بترسد

 23. توضیح ظریف درباره توییت کریستین امان‌پور و پیشنهاد جدید ایران

 24. بانوان، حضور در ورزشگاه‌ها، باید یا نباید

 25. بهزاد نبوی: نگران نفوذ در رده‌های بالای نظام هستم/ شعار اصلاح طلبی انحصاری نیست/ضرورت جریان سوم را قبول ندارم/ اصلاح طلبان و اصول گرایان خودشان را اصلاح کنند

پربحث‌های امروز

 1. توضیح ظریف درباره توییت کریستین امان‌پور و پیشنهاد جدید ایران

 2. ادعای کریستین امان‌پور به نقل از ظریف؛ شرط روحانی برای دیدار با ترامپ

 3. حقوق معوقه کارگران و پاداش های آنچنانی ؛ این تناقض‌ها آزاردهنده است

 4. حدادعادل: ممکن است شفافیت‌آرا باعث معذوریت نماینده شود/ در مصلحت بودن مطلع شدن مردم از رای تردید دارم

 5. عکس یادگاری قالیباف با نوه کلاس اولی‌اش  

 6. مقامات ایرانی در سازمان ملل ؛ از تصویر ماندگار شهید رجایی و سخنرانی رهبری تا حضور جنجالی احمدی نژاد

 7. واکنش سردار نقدی به ادعای بهزاد نبوی

 8. عضو فراکسیون نمایندگان ولایی: لاریجانی در ناکارآمدی مجلس نقش اول داشته و روحانی هم او را همراهی کرد

 9. پست صفحه اینستاگرام رهبر انقلاب  

 10. آیین تکریم و معارفه مدیرعامل گروه رسانه‌ای مهر برگزار شد

 11. همایش ضدصهیونیستی «افق نو» در بیروت آغاز به کار کرد

 12. ظریف خطاب به آمریکا: توهم اینکه ایران تحت فشار تسلیم می‌شود را رها کنید

 13. توئیت نه چندان ظریفِ خبرنگار سی‌ان‌ان درباره اظهارات ظریف خبرساز شد  

 14. فتاح: بنیاد مستضعفان در معرض قضاوت مردم‌ قرار می‌گیرد

 15. تشریح برنامه‌های هفتمین اجلاس خبرگان

 16. واکنش ایران به اظهارات نخست‌وزیر انگلیس

 17. جهانگیری: دولت تلاش می‌کند حمایت‌ها از معلولان کاهش نیابد

 18. چرا برخی نمایندگان از «شفافیت آراء» می‌ترسند؟

 19. ظریف: تندروها در آمریکا به دنبال بستن درهای دیپلماسی هستند

 20. شورای نگهبان به طرح تشدید مجازات اسیدپاشی ایراد گرفت

 21. موسوی: حقوق‌بشر برای ما الزام شرعی و قانونی است

 22. نگاهی به عملکرد شبکه ضدایرانی ایران‌اینترنشنال

 23. ربیعی: رئیس‌جمهور برای سفر به نیویورک تردید داشت/ واکنش به ادعای امانپور درباره امکان دیدار روحانی با ترامپ

 24. موگرینی با ظریف در نیویورک دیدار کرد

 25. سردار جلالی: دفاع مقدس امروز اقتصادی و سایبری است

پربحث‌های دیروز

 1. روایت لیلاز از دزدی و فساد تاریخی در اقتصاد ایران/ توضیح درباره پرونده نجفی/ چرا هپکو با دستور روحانی نجات پیدا نمی‌کند؟

 2. سامانه ثبت دارایی مقامات رونمایی شد/ فرصت یک ماه برای مسئولان جهت ثبت اموال

 3. قالیباف: اداره کشور خون تازه می‌خواهد  

 4. مردم می‌پرسند چرا مسئولی که راه را برای سلطان سکه باز کرد محاکمه نمی‌شود؟/ روزی که جماران‌نشینی شروع شد باید حسّاس می‌شدیم

 5. خاطره‌گویی محسن رضایی از بنی صدر: حمله عراق به ایران را قبول نمی‌کرد

 6. عراقچی: فشار حداکثری آمریکا باعث ایجاد مقاومت حداکثری از سوی ایران شده است

 7. بیانیه ارتش به مناسبت هفته دفاع مقدس

 8. محدودیت‌های هیات همراه رئیس جمهور در سفر به نیویورک

 9. توئیت ظریف به مناسبت سالروز آغاز جنگ تحمیلی  

 10. یک مقام سپاه: تهدیدات دشمن در حد توئیت است

 11. بازدید برخی نمایندگان از تاسیسات گداخت هسته‌ای تهران

 12. آنچه در رژه امروز تهران گذشت: از خروج اس ۲۰۰ و اس ۳۰۰ تا ورود «طوفان» + تصاویر

 13. اطلاعیه دبیرخانه خبرگان به اعضای این مجلس

 14. درخواست ترامپ از مکرون در «بیاریتز» چه بود؟

 15. سامانه باور ۳۷۳ در رژه امروز به‌نمایش درآمد

 16. نگاهی به یک حمله تروریستی در ایران/ در رژه ۹۷ اهواز چه گذشت؟

 17. رژه شناورهای سطحی و زیرسطحی ارتش و سپاه در خلیج‌فارس

 18. لاریجانی: نیروهای مسلح ما قدرتمندتر از گذشته امنیت ایران و منطقه را برقرار کرده‌اند

 19. حمله به آرامکو و بحران امنیت رژیم صهیونیستی

 20. روحانی: اهل تعظیم و ذلت نیستیم/ حاضریم از خطاهای همسایگان بگذریم

 21. خانزادی: در صورت تهاجم کوبنده‌ترین عکس‌العمل را نشان خواهیم داد

 22. نقوی‌حسینی: تحریم بانک مرکزی تحریم دوباره‌ای است

 23. آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح با حضور رئیس‌جمهور

 24. ظریف: یمنی‌ها پالایشگاه سعودی را زدند اما یک غیرنظامی را هم به قتل نرساندند

پربحث‌های هفته

 1. سلحشوری، دختر آبی و شایعه «برادرزاده ماساژور»! / خطایی که به نفع حریف تمام شد

 2. منع مذاکره مجدد؛ پر بسامدترین تاکید رهبر انقلاب

 3. در باب اپوزیسیون‌نمایی مسئولان!...

 4. نماینده اصلاح‌طلب مجلس: با کمپین شفافیت آراء مخالفم

 5. رهبر انقلاب: مذاکره یعنی نمایش موفقیت آمریکا/ فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی نمی‌ارزد/ نباید کارهای کشور را به نشست و برخاست با دیگران موکول کرد

 6. خوش رقصی فرانسه با شاباش های ایرانی!...

 7. رخصت ولی الله سیف برای ورود به گود «زورخانه»

 8. مطهری: شفافیت آرا برای همه نمایندگان مناسب نیست چون مورد آزار گروه‌های فشار قرار می‌گیرند

 9. توضیح ظریف درباره توییت کریستین امان‌پور و پیشنهاد جدید ایران

 10. بهزاد نبوی: نگران نفوذ در رده‌های بالای نظام هستم/ شعار اصلاح طلبی انحصاری نیست/ضرورت جریان سوم را قبول ندارم/ اصلاح طلبان و اصول گرایان خودشان را اصلاح کنند

 11. ادعای کریستین امان‌پور به نقل از ظریف؛ شرط روحانی برای دیدار با ترامپ

 12. زخم هاي کارگران را درمان کنیم تا مگس روی آن ننشیند...

 13. ماجرای دستگیری برادرزاده سلحشوری چیست؟

 14. چرا باور نمی‌کنیم دختر وزیر ۵ سال بیکار بوده است؟

 15. آیا روحانی هم به دیدار با ترامپ نیاز دارد؟!

 16. روایت ابطحی از تابلوی ورودی شهر احمدی‌نژاد/ طرح دوباره شفافیت آرا در مجلس/ جوانی که برای شبنم نعمت‌زاده وثیقه گذاشته کیست؟

 17. راهروهای سازمان ملل و ظریف‌کاری‌ هیئت ایرانی/ سفر روحانی به آمریکا با دستانی پُر

 18. نقوی حسینی: مسئولانی که خانواده آنها خارج از کشور هستند باید عزل شوند

 19. پاسخ مدیر شبکه سه به شایعه ریاستش بر صداوسیما

 20. ایران به آمریکا پیام ارسال کرد: حملات آرامکو کار تهران نبوده/ اگر اقدامی علیه‌مان صورت گیرد با پاسخ قاطع روبرو خواهد شد

 21. توضیح درباره حجاب شبنم نعمت‌زاده/ دوقطبی‌ خوب و بد از نگاه عباس عبدی/ روایتی از صحبت‌های رئیسی و روحانی درباره مبارزه فساد

 22. نگاهی به شمشیر رعدآسای ایران در خلیج فارس + فیلم و عکس

 23. احتمال باهنر از رئیس جمهور شدن یک شومن/ مخالفت دوباره علی مطهری با شفافیت آرای نمایندگان/ تحلیل ربیعی از خودسوزی سحر خدایاری

 24. ظریف: سفر به نیویورک قطعی نشده/ فعلاً ویزا نداریم

 25. نظرات برگزیده مخاطبین الف: وقتی با برجام و بی برجام تحریم هستیم همان بهتر که بمب اتم بسازیم/ چرا موضوع حضور زنان در ورزشگاه‌ها حل نمی‌شود؟/ عدم شفافیت مانند خیانت در امانت است

آخرین عناوین