ماجرای منصرف شدن آمریکا از حمله نظامی به ایران بعد از ساقط کردن پهپاد

گروه سیاسی الف،   3980604047 ۱۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵ تکراری یا غیرقابل انتشار

نماینده ولی فقیه در سپاه: زدن پهپاد کار خدا بود و ما ابزار بودیم زیرا این موشک در آزمایش چند ماه گذشته خود بُرد ۳۵۰۰ پا را توانست به دست آورد در حالی که پهپاد آمریکایی در ارتفاع ۵۵۰۰ پایی در حال پرواز بود. اگر ما توان موشکی نداشتیم اسرائیل و آمریکا در پی حمله به ایران بودند و آمریکا قصد داشت به نقاطی از ایران حمله کند ولی اسرائیل و عربستان اعلام کردند که ایران به دنبال فرصتی است تا نقاط راهبردی ما را بزند.

ماجرای منصرف شدن آمریکا از حمله نظامی به ایران بعد از ساقط کردن پهپاد

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: توافق با شیطان منطقی نیست زیرا شیطان و استکبار در همان جلسه ای که با آنها توافق می کنید خیانت می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین  عبدالله حاجی صادقی  شامگاه یکشنبه در جمع اساتید بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان خراسان رضوی افزود:دشمن می بیند که ما در حال نابودی او هستیم و از اصول خود دست برنخواهیم داشت به همین دلیل مهم است که هر حمله دشمن را شناسایی کرده و برای آن طرحی داشته باشیم.

وی ادامه داد: در روزهای مذاکره برجام بازار دلار نوسان داشت ولی در روزی که سپاه پهپاد آمریکا را سرنگون می کند دلار کاهش قیمت دارد.

دانشیار مجتمع عالی شهید محلاتی گفت: زدن پهپاد کار خدا بود و ما ابزار بودیم زیرا این موشک در  آزمایشچند ماه گذشته خود بُرد ۳۵۰۰ پا را توانست به دست آورد در حالی که پهپاد آمریکایی در ارتفاع ۵۵۰۰ پایی در حال پرواز بود.

حاجی صادقی افزود: همچنین در آن محدوده ۲۰ هواپیمای دیگر نیز در حال پرواز بودند و شخصی که شلیک را انجام داد می گفت حدود دو ساعت در حال رصد بودم و در موقعیت مناسب فقط سه دقیقه فرصت شلیک داشتم.

وی ادامه داد: این در حالی است که پهپاد ایرانی سه ساعت و ۴۰ دقیقه بر فراز ناو آمریکا در حال پرواز بود و آنها جرات زدن آن را نداشتند و  به سلامت در قشم به زمین نشست. نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدان گفت: آمریکا به عنوان سمبل قدرت در میان بعضی از کشورهاست اما  وقتی رئیس جمهوری آمریکا در مقابل رسانه ها می گوید پهپاد ایرانی را زده اند به دلیل اینکه سندی ندارد مورد تمسخر قرار می گیرد. 

حاجی صادقی افزود: اگر ما توان موشکی نداشتیم اسرائیل و آمریکا در پی حمله به ایران بودند و بعد از ساقط کردن پهپاد، آمریکا قصد داشت به نقاطی از ایران حمله کند ولی اسرائیل و عربستان به آمریکا اعلام کردند که  ایران به دنبال فرصتی است تا نقاط راهبردی ما را بزند و اگر این اتفاق بیفتد نابودی ما حتمی است.  

وی ادامه داد:دشمن به دنبال تضعیف ولایت و اقتدارزدایی از رهبری است، آنها به دنبال تبدیل تقابل اعتقادی و مبنایی به تقابل استراتژیک و راهبردی هستند.

او اضافه کرد: آنها در پی تضعیف اقتدار و عزت ملی با دو قطبی سازی های دروغین مانند علم یا ایمان و حق یا تکلیف  هستند. همچنین اغفال شدگان سعی می کنند از کلمه انقلاب نیز انقلابی زدایی کنند و وقتی که درجمع مردم در میدان آزدی گفته می شود، ما امروز آمده ایم زبان انقلاب را به روز کنیم یعنی انقلاب اهل درگیری نیست. 

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: سپاه وارد خدمات رسانی شده است زیرا بزرگترین مبارزه با استعمار خدمت به مردم است.

حاجی صادقی  افزود: دانشگاهیان باید اهل مطالبه گری باشند و بدانید بعضی از مدیران نقش اپوزیسیون را بازی می کنند تا در مقابل اشتباهات خود مورد حمله قرار نگیرند. 

وی ادامه داد: در طول تاریخ سابقه ندارد که حاکمیت دین خدا ۴۰ سال عمر کرده باشد و استکبار نیز این مطلب را متوجه شده که اگر ۴۰ سال دوم نیز شکل بگیرد دیگر جایی در دنیا نخواهد داشت و به همین دلیل باید گفت مهم ترین عرصه بصیرت درک واقعیت های بیرونی است.

او اضافه کرد: این انقلاب چون زنده است دشمن دارد و اگر انقلاب حیاتی نداشت و اثرگذار نبود استکبار با آن دشمنی پایان ناپذیر نمی کرد و حتی با گفت و گو نیز قابل حل شدن نیست، زیرا این دعوا بر سر جغرافیا نیست بلکه بر سر موجودیت است.

نماینده ولی فقیه در سپاه  گفت: آمریکا به صراحت بیش از ۱۰ بار اعلام کرده است پیشرفت انقلاب اسلامی به معنی مرگ تدریجی ماست و خودش را از سال ۵۷ تا کنون با ما مقایسه می کند و آن چیزی که می بیند جان گرفتن آهسته ایران است و پیش بینی امام در حال محقق شدن است که می گفت ما سنگر های کلیدی جهان را یکی پس از دیگری فتح می کنیم و آن سنگر قلب ها و افکار ملّت هاست.

حاجی صادقی ادامه داد :دشمنان جبهه ای با چهار ویژگی شامل عظمت، وسعت، نامتناجس بودن همراه با قدرت رسانه ای و تبلیغاتی بالا ایجاد کرده اند و ما طبق گفته رهبر انقلاب باید در برابر دشمن نامتجانس جبهه ای دارای تنوع ایجاد کنیم.

وی افزود: آنها در حال راه اندازی جریان نفاق جدیدی هستند تا در داخل  گروه ها را به جان انقلاب بیندازند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: جبهه استکبار در حال حاضر ناکام مانده است ولی نا امید نیست زیرا ناامیدی یعنی دست از کار کشیدن و می خواهند ارکان انقلاب را مورد تهدید قرار دهند.

حاجی صادقی افزود: آنها به دنبال این هستند که ریشه اسلام را به وسیله مسلمانان از بین ببرند همان گونه که در صدر اسلام از این روش می خواستند سود ببرند و اگر حضرت زهرا(س) نبود از اسلام چیزی به جای نمی ماند و ایشان بود که نگذاشت اسلام از بین برود.

او ادامه داد: دشمن برای این که بتواند نیروهای انقلابی را بشکند و همچنین یک انحراف در افکار و عمل آنها ایجاد کند به دنبال این است که استقامت فکری و عملی را در جامعه از ببین ببرد لذا دست به کارهایی زده است از جمله تغییر در ذائقه مردم بدین گونه که خواست و مطالبات مردم دنیایی و بر محور دنیا باشد.

حاجی صادقی گفت: دشمن همچنین به دنبال تغییر در ذائقه سیاسی نخبگان و مسئولین است و به جای گفتمان مقاومت طرح گفتمان سازش را مطرح می کنند که در طول سالهای گذشته رهبری با این تفکر مقابله کرده اند و پیروزی رهبری در این است که همان افرد اکنون می گویند تمام اتکای ما به داخل کشور است و همه افتخار ما به مقاومت است. 

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۶۵۳۹۳۱۰:۱۹:۱۵ ۱۳۹۸/۶/۴
خدا را شکر ما در ستاد ارتش آمریکا هم نماینده داریم که ریز اطلاعات را به ما میرسانند
ناشناس۱۰۶۵۴۰۹۱۰:۲۵:۳۱ ۱۳۹۸/۶/۴
چرا برد سامانه خرداد را 3500 پا (حدود 1200 متر ) اعلام میکنید ؟ برد این سیستم از 25 تا 75 کیلومتر است !!!
ناشناس۱۰۶۵۷۳۴۱۲:۵۶:۵۹ ۱۳۹۸/۶/۴
خود آنها گفته اند این هواپیما در 35000 پایی پرواز می کرده یعنی خیلی پایین تر از سقف پرواز توان این هواپیما متاسفانه ایشان مسئولیتی دارند که در آن هیچ دانشی ندارند !
ناشناس۱۰۶۵۵۱۳۱۱:۲۰:۲۳ ۱۳۹۸/۶/۴
برد 3500 پا میشه 1000 متر:)
ناشناس۱۰۶۵۵۸۱۱۱:۵۶:۰۲ ۱۳۹۸/۶/۴
"دانشیار مجتمع عالی شهید محلاتی گفت: زدن پهپاد کار خدا بود و ما ابزار بودیم زیرا این موشک در آزمایشچند ماه گذشته خود بُرد ۳۵۰۰ پا را توانست به دست آورد در حالی که پهپاد آمریکایی در ارتفاع ۵۵۰۰ پایی در حال پرواز بود" - آقای دانشیار دانشگاه! درست است که زدن پهپاد کار خدا بود و هرچه هست از اوست لیکن این چه حرفی است که موشک در برد 3500 پایی تست شده بود ولی برای برد 5500 پایی شلیک شد و موفق عمل کرد!!! چرا وانمود می کنید که نیروی های متخصص و دلاور ما بدون آزمایش در بردهای بالا اقدام به شلیک برای پهپاد در 5500 پایی کرده اند؟ این چه نوع تعریفی است؟ لطفا مسایل تخصصی را بگذارید مدیران این بخش اگر صلاح دونستند اعلام کنند نه جنابعالی.
کیان۱۰۶۵۶۴۸۱۲:۲۶:۲۱ ۱۳۹۸/۶/۴
امریکا خر کیه! به فکر معیشت مردم باشید. !! هر روز گیر دادین به امریکا وفلان ..فلان...!! چه وضعیته درست کردین برای ملت!! از اون طرف هم ..
عباس۱۰۶۵۸۰۹۱۳:۳۰:۲۲ ۱۳۹۸/۶/۴
متاسفانه وقتی کسیکه اطلاعی از موضوعی ندارد و در آن مورد صحبت و اظهار نظر میکند، بهتر از این نمیشه. آخه چرا از موضوعات دینی صحبت نمیکنید؟ مگر رشته تحصیلی شما آن نیست.
ناشناس۱۰۶۵۸۶۳۱۴:۰۴:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۴
بهتر است دچار غرور نشویم و مراقب دشمن باشیم.
ناشناس۱۰۶۵۸۶۶۱۴:۰۴:۴۰ ۱۳۹۸/۶/۴
.. برای جایگاهی که در آن قرار دارید احترام قائل باشید
ناشناس۱۰۶۵۹۳۹۱۴:۳۴:۰۹ ۱۳۹۸/۶/۴
وقتی مقیاس ها را نمیدونیم کمتر حرف بزنیم

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

  1. آزمایش مثبت دو مورد کرونا ویروس در ایران

  2. پویش انصراف به نفع «لیست وحدت» کلید خورد

  3. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به «فهرست وحدت» رسید + اسامی

  4. وحدت اصولگرایان و اعتراض یامین‌پور به جبهه پایداری/ احتمال دومرحله‌ای شدن انتخابات/ خاتمی از لیست‌ اصلاح‌طلبان حمایت می‌کند؟

  5. نظر شما درباره این عکس چیست؟!

  6. فوت دو نفر به دلیل ابتلا به کرونا در قم

  7. ربیعی: حتی با رفتن به لیست سیاه FATF اتفاق خاصی برای اقتصاد رخ نخواهد داد/ اختصاص سهمیه بنزین نوروزی با مشکل روبرو است

  8. نامه مشترک حدادعادل و آقاتهرانی به مردم تهران پس از وحدت نیروهای انقلاب

  9. تقی پور: مجلس دهم به تمایلات دولت گرایش داشت تا به منافع مردم

  10. تصاویری از اشغالگری آمریکا در ژاپن

  11. روحانی: همه باید پای صندوق آراء بیاییم/ روز ۲ اسفند حضور و صف‌های پرشور ما آمریکا را عصبانی می‌کند/ آمریکا در برابر برجام ناتوان است

  12. اسامی و سوابق کاندیداهای نهایی لیست وحدت اصولگرایان

  13. در صحنه اما هیجان زده...!

  14. ظریف: دیدارم با سناتورهای آمریکا جدید نیست/ حق داریم جعبه سیاه هواپیما را خودمان بخوانیم

  15. وعده های مفسده انگیز برخی نامزدهای انتخاباتی

  16. خودروهای جدید تولید داخل در حاشیه جلسه هیات دولت

  17. احمد توکلی: وحدتی که شکل گرفت مورد توصیه دین است/ لیست خوبی‌ست و باید از آن حمایت کنیم

  18. احسان خاندوزی: نظام سیاست‌گذاری کشور نسبت به مشکلات مردم کم توجه و منفعل است

  19. چرا لیست کامل؟

  پربحث‌های هفته

  1. چرا زن امروزی با فاطمه (س) بیگانه است؟

  2. نیروگاه هسته‌ای امارات

  3. توکلی: شورای نگهبان چرا درباره تاجگردون سکوت کرده است؟

  4. آغاز یک حرکت بزرگ/ به پویش مجلس شفاف و ضدفساد بپیوندید

  5. جنجال افتتاح پرحاشیه ستاد انتخاباتی تاجگردون/درخواست مطهری از آیت الله جنتی/ روایت ابطحی از لیست‌های اصلاح‌طلبان

  6. مساله نه چندان دشوار پرتقال‌های سیاسی !

  7. همتی: تورم سال۹۹ کمتر از ۲۰درصد خواهد بود/ ایران به لیست سیاه FATF باز نمی‌گردد

  8. داعشی‌ها از سراسر دنیا در زندان سوریه

  9. آزمایش مثبت دو مورد کرونا ویروس در ایران

  10. زخم‌های پهلوی بر آبروی ایران

  11. سناتور «کریس مورفی» دیدار با ظریف را تایید کرد+توضیحات وزارت امور خارجه

  12. زهره الهیان: مهم‌ترین اقدام مجلس بعدی باید حل مشکلات اقتصادی مردم باشد/ نقطه ضعف مجلس فعلی عدم نظارت بر دولت است

  13. پویش انصراف به نفع «لیست وحدت» کلید خورد

  14. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به «فهرست وحدت» رسید + اسامی

  15. بازدید ایوانکا ترامپ از مسجد شیخ زاید ابوظبی

  16. وحدت اصولگرایان و اعتراض یامین‌پور به جبهه پایداری/ احتمال دومرحله‌ای شدن انتخابات/ خاتمی از لیست‌ اصلاح‌طلبان حمایت می‌کند؟

  17. مالک شریعتی: مجلس دهم ضعیف‌ترین مجلس تاریخ جمهوری اسلامی بود

  18. وقتی نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا به همجنس‌بازی خود افتخار می‌کند/ پیت بوته‌جج: عاشق همسرم هستم!

  19. نسخه اصلاح‌طلبانه بهزاد نبوی برای انتخابات/ نامزدهای ریاست مجلس به روایت مرعشی/ درخواست عاجزانه عارف از مردم

  20. وزیر اقتصاد: افزایش قیمت ارز ارتباطی با FATF ندارد/ دولت به دنبال افزایش نرخ ارز نیست

  21. نظر شما درباره این عکس چیست؟!

  22. نظارت و رفع مشکلات معیشتی مهمترین اولویت های مجلس یازدهم/ مجلس دهم زبان و تریبون ملت نبود

  23. آخرین پیام انقلاب ایران به حاج قاسم دل ها

  24. سنگ جدید آرامگاه سردار سلیمانی که فردا رونمایی می‌شود

  25. کره‌ای‌ها از بازار لوازم خانگی ایران رفتند

  پربحث‌های اخیر

   پربحث‌های دیروز

   1. پویش انصراف به نفع «لیست وحدت» کلید خورد

   2. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به «فهرست وحدت» رسید + اسامی

   3. وحدت اصولگرایان و اعتراض یامین‌پور به جبهه پایداری/ احتمال دومرحله‌ای شدن انتخابات/ خاتمی از لیست‌ اصلاح‌طلبان حمایت می‌کند؟

   4. ربیعی: حتی با رفتن به لیست سیاه FATF اتفاق خاصی برای اقتصاد رخ نخواهد داد/ اختصاص سهمیه بنزین نوروزی با مشکل روبرو است

   5. نامه مشترک حدادعادل و آقاتهرانی به مردم تهران پس از وحدت نیروهای انقلاب

   6. تقی پور: مجلس دهم به تمایلات دولت گرایش داشت تا به منافع مردم

   7. روحانی: همه باید پای صندوق آراء بیاییم/ روز ۲ اسفند حضور و صف‌های پرشور ما آمریکا را عصبانی می‌کند/ آمریکا در برابر برجام ناتوان است

   8. اسامی و سوابق کاندیداهای نهایی لیست وحدت اصولگرایان

   9. در صحنه اما هیجان زده...!

   10. ظریف: دیدارم با سناتورهای آمریکا جدید نیست/ حق داریم جعبه سیاه هواپیما را خودمان بخوانیم

   11. وعده های مفسده انگیز برخی نامزدهای انتخاباتی

   12. احمد توکلی: وحدتی که شکل گرفت مورد توصیه دین است/ لیست خوبی‌ست و باید از آن حمایت کنیم

   13. احسان خاندوزی: نظام سیاست‌گذاری کشور نسبت به مشکلات مردم کم توجه و منفعل است

   14. چرا لیست کامل؟

   پربحث‌های هفته

   1. توکلی: شورای نگهبان چرا درباره تاجگردون سکوت کرده است؟

   2. آغاز یک حرکت بزرگ/ به پویش مجلس شفاف و ضدفساد بپیوندید

   3. جنجال افتتاح پرحاشیه ستاد انتخاباتی تاجگردون/درخواست مطهری از آیت الله جنتی/ روایت ابطحی از لیست‌های اصلاح‌طلبان

   4. مساله نه چندان دشوار پرتقال‌های سیاسی !

   5. زخم‌های پهلوی بر آبروی ایران

   6. زهره الهیان: مهم‌ترین اقدام مجلس بعدی باید حل مشکلات اقتصادی مردم باشد/ نقطه ضعف مجلس فعلی عدم نظارت بر دولت است

   7. پویش انصراف به نفع «لیست وحدت» کلید خورد

   8. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به «فهرست وحدت» رسید + اسامی

   9. وحدت اصولگرایان و اعتراض یامین‌پور به جبهه پایداری/ احتمال دومرحله‌ای شدن انتخابات/ خاتمی از لیست‌ اصلاح‌طلبان حمایت می‌کند؟

   10. مالک شریعتی: مجلس دهم ضعیف‌ترین مجلس تاریخ جمهوری اسلامی بود

   11. نسخه اصلاح‌طلبانه بهزاد نبوی برای انتخابات/ نامزدهای ریاست مجلس به روایت مرعشی/ درخواست عاجزانه عارف از مردم

   12. نظارت و رفع مشکلات معیشتی مهمترین اولویت های مجلس یازدهم/ مجلس دهم زبان و تریبون ملت نبود

   13. ربیعی: حتی با رفتن به لیست سیاه FATF اتفاق خاصی برای اقتصاد رخ نخواهد داد/ اختصاص سهمیه بنزین نوروزی با مشکل روبرو است

   14. سکوت شورای نگهبان در قبال تاجگردون/ دعوت اصلاح طلبان از مردم برای شرکت در انتخابات/ انتقاد صادق زیباکلام از حزب کارگزاران، خاتمی، عارف و موسوی لاری

   15. نامه بذرپاش به حدادعادل و آقاتهرانی: در فرصت کوتاه باقیمانده به راه‌های وحدت حداکثری بیاندیشید

   16. ناگفته‌هایی از زندگی سردار سلیمانی/درخواست قالیباف از مردم تهران/شفاف‌سازی زاکانی درباره حقوق و هزینه‌های انتخاباتی 

   17. خبرنگار صداوسیما به ایران اینترنشنال پیوست!

   18. نامه مشترک حدادعادل و آقاتهرانی به مردم تهران پس از وحدت نیروهای انقلاب

   19. جلواتی: وکیل الدوله بودن مهمترین نقطه ضعف مجلس دهم

   20. امیرآبادی فراهانی: تخریب را ادامه دهید افشاگری می‌کنم

   21. توافق شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و جبهه پایداری بر روی انتشار یک لیست مشترک

   22. روحانی: قول می‌دهم شعاری را که روز اول مطرح کردم تا روز آخر پیگیری کنم

   23. اعلام لیست نهایی جبهه پایداری برای حوزه انتخابیه تهران

   24. کنفرانس امنیتی مونیخ ؛ روایت ایرانی از «بی غربی گرایی»

   25. لیست کامل ائتلاف اصلاح‌طلبان برای انتخابات + اسامی 

   آخرین عناوین