زن برای کشتن شوهرش،پسر جوان را عاشق خود کرد

گروه حوادث الف،   3980531042 ۲۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

خراسان نوشت: ساعت 12 نیمه شب 29 تیر امسال ، رهگذری در تماس با ماموران پلیس تهران از پیدا شدن جسد خونین مرد جوانی در خیابان پیروز شمالی اتوبان سعیدی و پشت کوره آجرپزی خبر داد

 ماموران با حضور در صحنه جرم با جسد خونین مرد جوانی روبه رو شدند و همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی و تیم تشخیص هویت در صحنه جرم تجسس‌های پلیسی را آغاز کنند.

بررسی‌ها نشان از آن داشت که مرد جوان هدف 19 ضربه چاقو قرار گرفته و چند ساعتی از زمان مرگش می‌گذرد و در ادامه ماموران برای شناسایی هویت جسد در بررسی جیب شلوارش یک کارت بانکی مشاهده کردند و از این طریق خانواده این جوان شناسایی شد.

کارآگاهان در بازجویی از خانواده مرد جوان پی‌بردند که وی در یک پیک موتوری کار می‌کند و شب‌ها نگهبان یک خوابگاه دخترانه است.

همسر قربانی جنایت نیز به ماموران گفت: از شوهرم شنیده بودم که در آن محل با یک مرد قرار دارد اما دیگر خبری از او نشد تا این که از پلیس شنیدم شوهرم به قتل رسیده است.

بازداشت متهم

تجسس ها ادامه داشت تا این که ماموران به پسر جوانی که میلاد نام داشت رسیدند و در تجسس‌های اطلاعاتی مشخص شد این جوان 29 ساله استوار یکم یگان ویژه پلیس تهران است و از سال 89 با مدرک دیپلم در نیروی انتظامی مشغول به کار شده است. در این شاخه از تجسس‌ها ماموران میلاد و یکی از دوستانش را که مصطفی نام دارد در منطقه اسلامشهر ردزنی کردند و روز سه شنبه 29 مرداد دستگیر شدند.

میلاد وقتی در برابر ماموران قرار گرفت بدون هیچ داستان سرایی به قتل مرد جوان با همدستی مصطفی اعتراف کرد.

ادعای عجیب

میلاد در اعترافاتش یک ادعای عجیب پیش روی ماموران قرار داد و گفت: چندی قبل در یک کانال تلگرامی که یک سری برنامه های تفریحی داشت عضو بودم که یک روز زن جوانی در قسمت خصوصی به من پیام داد و پرسید که آیا برای زنان هم برنامه های تفریحی دارید که همین سوال باعث آشنایی من با او شد.

ابتدا دوستی ما به صورت پیامک بود و سپس همدیگر را ملاقات کردیم و ارتباط ما ادامه داشت تا این که بین ما یک حس عاشقانه پیش آمد و در این مدت تصمیم گرفتیم با هم ازدواج کنیم و ماجرای دوستی و ازدواج را ابتدا با خانواده‌ام درمیان گذاشتم و در ادامه برای آشنایی بیشتر خانواده‌ام آن ها با سوگند تماس گرفتند و مادرم با او تلفنی صحبت کرد. حتی سوگند ادعا کرد در یک شبکه بازاریابی هرمی مجاز مشغول کار است و خواست تا زیرمجموعه‌اش شوم که با دوستانم صحبت کردم و فهمیدم این شرکت کلاهبرداری است و آن قدر به او اعتماد داشتم که یک روز که برای کار تسویه حساب با آن شرکت هرمی به دفتر رفته بود کارت بانکی‌ام را در اختیارش قرار دادم که اگر نیاز به پول داشت از کارت من استفاده کند.

ماجرای آشنایی من و سوگند روز به روز جدی‌تر شد و بیشتر بستگان و همسایه‌ها متوجه تصمیم من برای ازدواج شده بودند تا این که سوگند یک روز با من تماس گرفت و خواست تا رازی پنهان را فاش کند. به هر موضوعی فکر کردم و احتمال هر حرفی را می دادم اما وقتی لب به افشاگری زد و گفت که متاهل است، شوکه شدم و همه حرف هایش را در یک سکوت عجیب شنیدم.

سوگند می‌گفت که شوهرش اعتیاد دارد و مشروبات الکلی می‌فروشد و حتی او را به مردان دیگر اجاره می‌دهد و برای اثبات حرف هایش پیامک‌هایی که در تلگرام و گوشی موبایلش بود به من نشان داد و حتی برای این که از او جدا شود وکیل گرفته است اما موفق نشده و قصد دارد که یک آدم کش اجیر کند و با دادن پول، شوهرش را با خودرو زیر بگیرند و به قتل برسانند.

میلاد افزود: وقتی صحبت‌های سوگند را شنیدم از او پرسیدم که پول داری یا آدم کش سراغ داری که  سکوت کرد و آن جا به او گفتم نگران نباش من موضوع را حل می‌کنم . سوگند گفت شوهرش با موتور سیکلت کار می‌کند و در سایت دیوار آگهی تبلیغاتی داده تا در صورت نیاز برای گرفتن پیک موتوری با او تماس بگیرند.

نقشه شوم

میلاد در ادامه در خصوص شب جنایت ادعا کرد که یک خط اعتباری خریدم و با مرد جوان تماس گرفتم و خواستم برای بردن یک بسته به محل قرار بیاید که با مصطفی در آن محل منتظر ماندیم تا مرد جوان سوار بر موتور در محل قتل حاضر شد.

شوهر سوگند خواست تا بسته را در اختیارش قرار دهیم که به او گفتم بسته‌ای در کار نیست، من یک پلیس و از بستگان همسرت هستم که از من خواستند تا با تو صحبت کنم که او را به راحتی طلاق بدهی که مرد جوان با لحنی عصبانی ابتدا گفت: پس تو همان کسی هستی که کارت بانکی‌ات را در کیف همسرم پیدا کردم و سپس تاکید کرد که زندگی شخصی من به شما ربطی ندارد و همین باعث شد تا بین ما درگیری رخ دهد.

میلاد گفت: شب جنایت قبل از حضور مرد موتور سوار اقدام به مصرف گل کرده بودیم و وقتی بین من و او درگیری رخ داد با چاقوی 30 سانتی‌متری که همراهم بود سه ضربه به شکم، ران و کمر او زدم. شوهر سوگند زخمی شده بود و سوار بر موتورش شد تا از صحنه درگیری فرار کند که ناگهان مصطفی جلوی او را گرفت و چند ضربه دیگر با چاقو به او زد و بعد از این که مرد جوان روی زمین افتاد با پای پیاده از پله‌های پشت کوره آجرپزی به اتوبان سعیدی رفتیم و آن جا سوار یک خودروی عبوری شدیم و به سمت اسلامشهر رفتیم که در مسیر چاقوها را از خودرو بیرون انداختیم.

پسر جوان ادامه داد: ما اصلا قصد کشتن نداشتیم و همان شب با سوگند تماس گرفتم و گفتم شوهرت را با چاقو زدم که پس از دو روز فهمیدم او کشته شده است و یک ماه عذاب وجدان داشتم و می خواستم پیش امام جمعه‌مان بروم و بعد خودم را معرفی کنم که قبل از انجام آن ، پلیس مرا دستگیر کرد.

رفاقت صمیمی

مصطفی که مجرد و دانشجوی روابط عمومی در اسلامشهر است در اعترافاتش به قتل مرد موتور سوار گفت: متوجه ناراحتی میلاد شده بودم و چون ازبچگی با هم دوستان صمیمی هستیم پیگیر ماجرا شدم و وقتی موضوع را شنیدم طبق حرف های میلاد قرار بود فقط با شوهر سوگند صحبت کنیم که او را طلاق بدهد و با هم سر قرار حاضر شدیم. وی افزود: گل کشیده بودم و وقتی آن ها با هم درگیر شدند در یک لحظه دیدم دست میلاد خونی و زخمی شده و مرد جوان سوار بر موتورش شده که جلوی او را گرفتم و با چاقوی 50 سانتی متری که همراهم بود او را هدف ضربات چاقو قرار دادم و نمی دانم چند ضربه به او زدم.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات پی بردند که سوگند پس از اطلاع از قتل همسرش از سوی میلاد و دوستش پا به فرار گذاشته و ناپدید شده است. بنا بر این گزارش، تحقیقات برای دستگیری زن جوان و مشخص شدن عامل اصلی این جنایت در دستور کار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۵۹۸۱۷۱۱:۱۲:۵۴ ۱۳۹۸/۵/۳۱
با فتنه یک پرستو ,سه نفر جان خود را از دست دادند,ای کاش مردان ما بیشتر تقوا داشتند .
ناشناس۱۰۶۰۰۱۸۱۳:۳۶:۴۹ ۱۳۹۸/۵/۳۱
نظریه سخیف ضدزن
ناشناس۱۰۵۹۸۶۳۱۱:۳۹:۲۲ ۱۳۹۸/۵/۳۱
لطفا اعدام در ملا عام.....
ناشناس۱۰۵۹۸۸۱۱۱:۴۷:۵۸ ۱۳۹۸/۵/۳۱
چاقوی ۳۰ سانتی و ۵۰ سانتی همراه داشتن فکر کنم دیگه قمه و شمشیر باشه ولی قصد کشتن نداشتن! ولی یه سوال چرا دادگاه ها حکم طلاق رو سخت میدن. مگه زوره؟ حتمن باید قتل بشه آخرش؟
ناشناس۱۰۵۹۸۹۲۱۱:۵۴:۴۲ ۱۳۹۸/۵/۳۱
مواد مصرف میکنن چاقو تیز تو جیب میزارن دونفری در جای خلوت تاریکی شب !اصلا هم برنامه ریزی برای قتل نداشتن! ۹۹٪قاتلین همینو میگن!
ناشناس۱۰۵۹۹۱۰۱۲:۰۷:۴۲ ۱۳۹۸/۵/۳۱
مثل اینکه شمشیر بازی دوباره مد شده .آنیکی چاقوی ۳۰سانتی و این یک چاقوی ۵۰ سانتی که فکر کنم اسم دیگرش شمشیر است . اقا این مملکت رو فساد گرفته هیچ کاری نمیشود کرد فقط خدا اگه بتونه فقط خداست نه هیچ چیز دیگر.
ناشناس۱۰۵۹۹۲۰۱۲:۱۳:۳۲ ۱۳۹۸/۵/۳۱
چاقوهای 30 سانتيمتری و 50 سانتيمری نشان ميدهد که با قصد قبلی کشته اند.
ناشناس۱۰۵۹۹۴۶۱۲:۳۷:۲۰ ۱۳۹۸/۵/۳۱
چاقوی 50 و 30 سانتی دقیقا اسمشان چیه!؟
ناشناس۱۰۶۰۰۳۵۱۳:۴۸:۱۸ ۱۳۹۸/۵/۳۱
دقیقن همی داستانوقبلنم گذاشته بودین فقط اسم آدمای داستان عوض شده
مسعود۱۰۶۰۰۳۷۱۳:۴۸:۲۴ ۱۳۹۸/۵/۳۱
یک نکته مهم که کسی توجهی نکرده : این جوان 29 ساله استوار یکم یگان ویژه پلیس تهران است و از سال 89 با مدرک دیپلم در نیروی انتظامی مشغول به کار شده است. گل هم که مصرف کرده است. چاقوی 30 و 50 سانتی متری هم دارند. پلیس دقیقا چطور گزینش کرده ؟!! خب ما دقیقا به چه کسی باید اعتماد کنیم ؟
ناشناس۱۰۶۰۴۵۹۲۱:۲۰:۴۱ ۱۳۹۸/۵/۳۱
اینو از کجا آوردین؟ کی میگه پلیس بوده؟
پیمان۱۰۶۰۰۶۹۱۴:۱۱:۱۵ ۱۳۹۸/۵/۳۱
لعنت به هرچی انسان فاسده. چقدر وحشیانه حالم بهم خورد
ناشناس۱۰۶۰۱۰۹۱۴:۴۴:۳۷ ۱۳۹۸/۵/۳۱
نيروى پليس رو ببين. تازه اينها قرار هست با بى حجابى مبارزه كنند.
ناشناس۱۰۶۰۱۲۸۱۴:۵۸:۵۰ ۱۳۹۸/۵/۳۱
طرف پلیس بوده!!! مگر این افراد قبل از استخدام گزینش نمی شوند؟!!!
ناشناس۱۰۶۰۱۸۵۱۶:۰۰:۳۳ ۱۳۹۸/۵/۳۱
ازدواج اشتباه+تلگرام+سایت دیوار+ عشق ممنوع+ پلیس قاتل و مصرف کننده ماده مخدر گل+ همراه کردن دوست درقتل+...همیشه پای یک زن درمیان است.
ناشناس۱۰۶۰۲۲۲۱۶:۴۰:۳۳ ۱۳۹۸/۵/۳۱
عامل بيشتر مشكلات از بين رفتن تقولي الهي است كه إنسان ممكنه دست به هر كاري بزنه با غفلت از خدا
ناشناس۱۰۶۰۲۴۹۱۷:۰۸:۳۳ ۱۳۹۸/۵/۳۱
مامور پليس كه گل مصرف كند و چاقوكشي كند واي بحال عموم جامعه
ناشناس۱۰۶۰۳۰۸۱۸:۱۴:۰۴ ۱۳۹۸/۵/۳۱
همیشه پای یک زن در میان است! و البته مردهای نادان و تهی مغز که گرفتار می شوند
ناشناس۱۰۶۰۳۴۱۱۸:۵۰:۳۲ ۱۳۹۸/۵/۳۱
اتش بيار اصلي معركه گريخته واگر هم دستگير شود قاتل محسوب نميشود وسر دو جوان ديگر بالاي دار ميرودوقاتل اصلي يعني همان خانم شايد با چند سال زندان ازاد ميشود ومجددا جوان ويا جوانان ديگري را اغفال خواهد كرد وشايد هم جنايتي ديگر تكرار شود
ناشناس۱۰۶۰۴۰۸۲۰:۰۷:۰۸ ۱۳۹۸/۵/۳۱
چرا دادگاه ها اینقدر دیر هنگام حکم طلاق میدهند که کار به جنایت بکشد ثانیا در گزینش این پلیس نابکار چرا هیچ دقتی نشده

پربحث‌های دیروز

 1. تجربه‌ای برای آیندگان تا دیگر ماشه‌ای را علیه ما نچکانند!...

 2. علت عجیب ردصلاحیت علی مطهری/ جلسه خاتمی و ناطق با روحانی؛ از تکذیب تا تایید/کرباسچی: مردم و تاریخ درباره زندگی بدون تشریفات مرحوم هاشمی قضاوت خواهند کرد

 3. بلایی که ویروس کرونا بر سر اقتصاد چین می‌آورد

 4. واکنش «حوزه علمیه» به آتش زدن کتاب علمی پزشکی

 5. محمود کریمی: مجلس بعدی دیگر جای بخور بخور نیست/ مشکل ما این است که پدافند سیاسی نداریم/ زندگی مردم سخت‌تر شده

 6. نامه دوم متخصصان علوم اقتصادی به رئیس جمهور: با این ۱۰ راهکار، ورود به کسب و کار را تسهیل کنید

 7. توضیحات مطهری درباره حضور در شورای نگهبان

 8. ولخرجی‌های باورنکردنی ثروتمندترین ورزشکار جهان + تصاویر

 9. دولت جدید و جوان لبنان؛ ماموریت غیر ممکن یا معجزه‌ وحدت ملی؟

 10. چرا مشکلات تولید حل نمی‌شود؟

 11. ظریف: عامل شلیک به هواپیمای اوکراینی در زندان است/ مذاکره با آمریکا غیرمحتمل نیست/ کشور تک صدایی نیستیم

 12. تمساح خلیج فارس اعدام شد

 13. انتصاب چهارمین سفیر زن جمهوری اسلامی

پربحث‌های هفته

 1. تجربه‌ای برای آیندگان تا دیگر ماشه‌ای را علیه ما نچکانند!...

 2. آیا جهان، ایران را در نقطه اتخاذ «تصمیم بزرگ» قرار خواهد داد؟

 3. از مذاکره به بهانه «سایه جنگ» تا مذاکره به دلیل «شرایط جنگی»...

 4. انتقاد حسین شریعتمداری از ظریف؛ وزیر خارجهِ کدام ایران؟!

 5. آیا مدیرعامل فراری نیسان، کپی ژاپنی محمود رضا خاوری است؟!

 6. آقای روحانی! از این حرفها چه باید بفهمیم؟ 

 7. واکنش ترامپ به سخنان ظریف درباره مذاکره با آمریکا: نه مرسی!

 8. ایران و «توافق ترامپ» که قاسم سلیمانی به آن اشاره کرده بود

 9. علت عجیب ردصلاحیت علی مطهری/ جلسه خاتمی و ناطق با روحانی؛ از تکذیب تا تایید/کرباسچی: مردم و تاریخ درباره زندگی بدون تشریفات مرحوم هاشمی قضاوت خواهند کرد

 10. «بلد نبودن» یا «نخواستن»؛ آقای روحانی، مسئله این است!

 11. احمد توکلی خواستار پاسخگویی مدیرعامل بانک کشاورزی به مردم و مسئولان شد

 12. حسابرسی نهادهای تحت پوشش دفتر رهبری و زیرمجموعه های آنها / نظر محمد قوچانی درباره برنامه‌های شبکه افق/ تعیین جایزه برای قتل ترامپ از تریبون مجلس

 13. ماجرای مخالفت رئیس صداوسیما با درخواست عجیب روحانی/ اعمال فشار حداکثری دولت به علی‌عسکری

 14. ماجرای کاخ مرمر که مرحوم هاشمی رفسنجانی در آن مستقر بودند

 15. معاون فرمانده کل سپاه: در حمله به عین الاسد ۱۳۴ نفر کشته و ۲۴۵ نفر زخمی شده‌اند

 16. "شیر" را از سبد غذایی حذف نکنید/ تکذیب ادعاهای یک کارشناس

 17. تردید نشریه هیل در انتخاب مجدد ترامپ

 18. زمستان سخت دروغ و روسیاهی دشمنان مردم ایران

 19. اوضاع را شیر تو شیر نکنیم!..

 20. روایت شاهدان عینی سقوط هواپیمای اوکراینی + عکس

 21. نامه خصوصی محسن هاشمی به فتاح درباره آیت‌الله هاشمی و ماجرای کاخ مرمر

 22. پاسخ بانک کشاورزی به احمد توکلی

 23. بلایی که ویروس کرونا بر سر اقتصاد چین می‌آورد

 24. اعتراف آمریکا: شمار تلفات انتقام موشکی ایران افزایش پیدا کرده است

 25. استدلال‌های جالب برای نقد سخنان علی مطهری/ ظریف اروپا را به خروج ایران از NPT تهدید کرد/ سکوت رسانه‌ای درباره محرومیت باشگاهها از میزبانی قابل پذیرش نیست

آخرین عناوین