اجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایران

گروه عکس الف،   3980527176 ۵ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

«کنفرانس ولایت» صبح یکشنبه با حضور هزاران نفر از مردم، علما و فرهیختگان پاکستان برگزار شد. این اجتماع در اعتراض به برگزاری یک کنفرانس ضد ایرانی که ۶ جولای سال جاری در پاکستان برگزار شد، صورت گرفت که با واکنش‌های بسیاری در سراسر این کشور مواجه شده بود.

اجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایران
اجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایراناجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایراناجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایراناجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایراناجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایراناجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایراناجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایراناجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایراناجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایراناجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایراناجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایراناجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایراناجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایراناجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایراناجتماع عظیم پاکستانی ها در حمایت از ایران

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۵۵۰۷۹۱۹:۲۶:۵۶ ۱۳۹۸/۵/۲۷
دمشون گرم
ناشناس۱۰۵۵۶۷۱۰۸:۴۶:۲۳ ۱۳۹۸/۵/۲۸
دم چی شون گرم؟ این کنفرانس چه نفعی برای مردم ایران داره؟ همین ها موقع خرید اجناس میرن اجناس ترکیه و هند رو میخرن و اجناس ایرانی رو نمی خرند ! ..
عجایب شهر۱۰۵۵۳۰۶۲۲:۲۴:۲۵ ۱۳۹۸/۵/۲۷
ما شاء الله و لا قوه الا بالله... کاش مینوشتین کدوم شهر پاکستان هست
ناشناس۱۰۵۵۵۴۳۰۶:۴۷:۱۴ ۱۳۹۸/۵/۲۸
.. فدایی دارین
ایرانی۱۰۵۵۸۵۹۱۰:۲۴:۳۳ ۱۳۹۸/۵/۲۸
اتحاد و برادری بین تمام انسان ها فارغ از آیین و رنگ و نژاد زیباست ، زنده باد به تمام انسان های آزاد و آزاده

آخرین عناوین