قلعه‌نویی: فحش ۱۰۰ هزار نفری تقدیم به حسن‌زاده!

گروه ورزشی الف،   3980523063 ۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

سرمربی سپاهان گفت: من از آقای حسن‌زاده یک سوال دارم؛ به بنده ۱۰۰ هزار نفر فحش ناموس دادند اگر این خوب است من این را تقدیم می‌کنم به شما. من آنجا خویشتن‌داری کردم، اداره کردم، اما من را هم جریمه کرد و  هم محروم کرد.

قلعه‌نویی: فحش ۱۰۰ هزار نفری تقدیم به حسن‌زاده!

به گزارش فارس، امیر قلعه‌نویی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌در گفت‌وگو با رادیو ورزش گفت: ورزش برای همه واجب است. من توصیه می‌کنم به عنوان یک برادر کوچک‌تر 40 سال است در ورزش قهرمانی هستم، به همه عزیزان توصیه می‌کنم که حتما ورزش کنید. بهتر است کمی انتقاد هم داشته باشیم. ورزش و آموزش و پرورش و بهداشت در قانون اساسی مجانی است،‌ اما فکر می‌کنم جزو گران‌ترین و مهم‌ترین دغدغه‌های جامعه است. شما اگر بخواهید به یک باشگاه متوسط بروید و ثبت‌نام کنید باید کلی پول بدهید، یعنی واقعا بستر آن آماده نیست. من 10 سال پیش از استادیوم‌ها ایراد گرفتم و گفتم زیرساخت‌های ما ضعیف است. حتی برنامه‌ای هم در ورزشگاه آزادی بود و چمن را خراب می‌کردند. من مصاحبه تندی کردم که برایم گران تمام شد. خیلی‌ها آن موقع از من انتقاد کردند که چرا این حرف‌ها را می‌زنی. حالا ضرب‌الاجل گذاشته اند که استادیوم‌ها را بسازند. مربی ایرانی وقتی 10 سال پیش وقتی یک حرفی می‌زند همه به او حمله می‌کنند. بروید مصاحبه‌های من را ببینید. 10 سال پیش گفتم اگر می‌خواهیم ورزش‌مان پیشرفت کند باید زیرساخت‌هایمان را درست کنیم و چقدر هم به من حمله شد. من اعتقاد دارم ما ایرانی‌ها در همه چیز می‌توانیم جزو 20 تای اول دنیا باشیم. منتها چون بسترش را نداریم، چون حب و بغض‌ها و حسادت‌ها هست، باعث می‌شود خیلی از نخبه‌های ما نتوانند در ایران جایگاه خودشان را پیدا کنند.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

قلعه‌نویی در ادامه افزود:‌ الحمدالله ما را همه جا خواسته‌اند. هر روز نامه می‌آید از فلان جا و فلان جا و فلان جا، اما یکسری مسائل هست که نمی‌دانم چرا آقایان سکوت می‌کنند؛ واقعیت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قضیه است. من از آقای حسن‌زاده یک سوال دارم؛ به بنده 100 هزار نفر فحش ناموس دادند اگر این خوب است من این را تقدیم می‌کنم به شما. من آنجا خویشتن‌داری کردم، اداره کردم، اما من را هم جریمه کرد و  هم محروم کرد. فیلم آن موجود است؛ چرا باید بگذارند حکم آن بازی بعد از دو قهرمانی اعلام شود. حرف می‌زنیم همه جا ما را می‌خواهند، ما همه جا رفته‌ایم. هر کجا که به ذهن‌تان بیاورید و آدم نباید اسمش را ببرد! همه ما را خواسته‌اند که چرا حرف حق می‌زنیم. آقای حسن‌زاده! یک دقیقه خودت و خانواده‌ات را بگذار جای من و خانواده‌ام. 100 هزار نفر فحش‌هایی را تقدیم می‌کنند، من خویشتن‌داری کردم و تیم را آرام کردم، ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آمدیم به اصفهان تیم را 9 نفره کردند. آقای سلیمانی بعد از بازی از من تشکر کرد، خود آقای حسن‌زاده تشکر کرد، اما بعد می‌بینیم که جریمه می‌کنند، محروم هم می‌کنند. این چه قانونی است؟

سرمربی سپاهان در مورد بحث تعلیق تماشاگران و اینکه آیا این مسئله به فرهنگ‌سازی کمک کرده است، گفت: من اعتقاد دارم ما باید آسیب‌شناسی و ریشه‌یابی کنیم. ببینیم علت اینکه تماشاچی به این سمت و سو می‌رود فقط فوتبال است. من اعتقاد دارم نه. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دغدغه‌های اقتصادی مهم‌ترین عاملی است که یک جوان که در این مملکت بلاتکلیف است، مثلا دیپلمش را می‌گیرد، اگر توانست به دانشگاه برود و الحمدالله شهریه‌های دانشگاه‌ها را هم که می‌بینید و واقعا بستر برای عموم آزاد نیست که بتوانند خودشان را نشان بدهند. به خدا بعضی جاها به رستوران مراجعه می‌کنند با لیسانس و فوق لیسانس، می‌گویند فقط بگذارید ما اینجا کار کنیم. من نشسته بود آقایی جوان و خوش تیپ آمده بود. مدیر ما گفت برای کار آمده است. او را صدا کردم، با او صحبت کردم، گفت من لیسانس دارم و مجبورم و برای کار آمده‌ام. گفتم مگر می‌شود؟ علت اینکه در استادیوم‌ها تنش به وجود می‌آید به بیرون استادیوم برمی‌گردد. یک جوان تیمش را دوست دارد، با کلی دغدغه به استادیوم می‌آید، البته من این کار را صد درصد محکوم می‌کنم، اما وقتی بستر برای یک جوان آماده نباشد و آرامش نداشته باشد، بهشت دنیوی آن است که آرامش داشته باشیم. اگر جوان ما آرامش نداشته باشد این کار صد درصد غلط است. آیا جوان‌های ما آرامش دارند؟ ما باید ببینیم چه به نسل جوان داده‌ایم و چه به جامعه داده‌ایم که توقع داریم و می‌خواهیم از آن خروجی بگیریم. من اعتقاد دارم باید مشکلات را ریشه‌یابی، آسیب‌شناسی و برطرف کنند، بعد خود این استادیوم‌ها یک مرکز فرهنگی می‌شود. ایرانی یک جامعه چند هزار ساله دارد و از هر نظر در دنیا هنوز اولیم، متاسفانه به سمتی ما را برده‌اند که یک سری مشکلات در استادیوم‌ها به وجود می‌آید. شما برای یک جوان بستر را آماده کنید، ببینید این جوان می‌شود عصای دست فوتبال. خودش اصلا کارهای فرهنگی می‌کند و احتیاج به باشگاه نیست، اما همه جا مشکل داریم و همه چیزمان به هم می‌خورد، اما محرومیت هواداران چاره کار نیست.

قلعه‌نویی در مورد اینکه آیا بازیکنان خارجی که به لیگ برتر ایران می‌آیند به فوتبال ما کمک می کنند گفت: من پاسخ این سوال را دو جور جواب می‌دهم، اولا اعتقاد من این است که در همه مسائل باید ارتباط باشد. چه پزشکی، چه هنری و... این ارتباط باید باشد؛ یعنی ما باید برویم تکنولوژی دنیا را بدانیم، آنها به ایران بیایند که متاسفانه نیست. شما یک پزشک فوق تخصص را 6 ماه اگر ارتباط نداشته باشد و مطالعه نکند، عقب می‌افتد. در گذشته می‌گفتند اگر پا ضربه خورد آن را گرم کنید، اما الان می‌گویند 48 ساعت یخ‌درمانی کنید. تا جلوی تورم و خونریزی را بگیریم و بعد MRI بگیرید و... در همه چیز علم و ارتباط دخیل است. فوتبال هم همین است، از این مقوله جدا نیست. باید برگردیم و ببینیم این مشکلات از کجا می‌آیند. همه مربیان دوست دارند بازیکنان با کیفیت بیاورند. شما می‌بینید با این مشکلات آوردن بازیکن با کیفیت با توجه به اینکه همسایگان ما در خلیج فارس مثلا بازیکن می‌آورند، 14 میلیون یورو، بستر هم آماده است و همه چیز هم آماده است و یقینا بازیکن باکیفیت به آنجا می‌رود، ولی مثلا سیستم خود ما چگونه است؟ خدا را شکر در این چند سال هر بازیکن خارجی آورده‌ایم جواب داده است. این هم به خاطر این است که ما یک گروهی داریم، این گروه 80 تا 100 فیلم می‌آورد و ما آنالیز می‌کنیم و آن را می‌رسانیم به 5 بازیکن. از این 5 تا هم باز فیلم‌های 90 دقیقه آنها را نگاه می‌کنیم، 7 تا 8 بازی 90 دقیقه را الهویی می‌نشیند و نگاه می‌کند. با سیستمی که خودش دارد درمی‌آورد، واقعا باید از همکاران خودم تشکر کنم، بعد در کنار آن می‌رویم سراغ افکار تاکتیکی خودمان که مثلا ما بر اساس این افکار تاکتیکی این بازیکنان را نیاز داریم که خوشبختانه همین‌ توره که به آن اشاره کردیم دو سه باشگاه ما آن را نخواستند، اما به سپاهان آمد و بعد به فرانسه رفت و گل صعود موناکو را زد. یا جان واریو، کی‌روش که آقایان نگذاشتند 7-6 هفته بازی کنند با یک قانون من‌درآوردی مانند همان قانون ثبت قراردادها، دو سال پیش این بازیکن را گرفتم 100 هزار دلار بوده الان قیمتش چند برابر شده است. اینها را اجازه بدهید مربیان بر اساس افکار تاکتیکی‌شان انتخاب کنند.

وی در ادامه گفت: همین نیمار چقدر بازیکن بزرگی است و خیلی جاها رفته است که جواب نداده، یا زلاتان که به بارسلونا رفت. این بازیکن باید بر اساس افکار تاکتیکی و بر اساس یک سیستمی وارد چرخه فوتبال شود.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه بازیکنان بی‌کیفیت به ایران می‌آیند، چه کسی را باید مقصر دانست، گفت: هر بازیکنی که می‌آید دلیل بر این نمی‌شود که حتما باید جواب بدهد. نمونه آن زلاتان. او در بارسلونا ناموفق بود به فرانسه و ایتالیا رفت و موفق شد، یا هازارد. آیا این هازارد که در چلسی بود در رئال هم هست. خیلی بی‌کیفیت‌تر بازی می‌کند. یا احتیاج به زمان دارد یا شاید نتواند کارآیی که در چلسی داشت در رئال داشته باشد. ولی اگر مربیان بر اساس افکار تاکتیکی خودشان بازیکن بگیرد، یقینا می‌تواند به آن کمک کند. مثلا من سجاد شهباززاده را گرفتم، او دو سه سالی هرکجا می‌رفت ناموفق بود. الان یقینا در نیم فصل دوم خیلی به ما کمک کرد و من مطمئنم در لیگ آینده سجادی را می‌بینیم که همه از او راضی هستند. این بر اساس آن رفتار، افکار مربی که چگونه با بازیکنش برخورد کند، از نظر روحی و روانی بازیکنی بیاورد و بر اساس افکار تاکتیکی خودش بازیکنان را جذب کند.

وی در مورد وضعیت این تیم گفت: ما خدا را شکر شاکله تیم را حفظ کردیم. یک سری بازیکنان مانند مهرداد محمدی و سیاوش یزدانی ناخواسته از ما جدا شدند و ما توانستیم سریع جایگزین آنها را پیدا کنیم. تیم ما نسبت به سال گذشته هم از لحاظ اعتماد به نفس هم از لحاظ روحی و روانی و هم از لحاظ فنی با کیفیت‌تر است، اما ما یکی دو مشکل داریم. در بازی دیروز که جا دارد به رضا مهاجری تبریک بگویم که به نظر من تیم خوبی را درست کرده، بازی دیروز دستاوردهای خوبی برای ما داشت و ما تا قبل از لیگ باید بتوانیم این مشکلات، دغدغه‌ها و ضعف‌های تیم را برطرف کنیم. تیم ما بر اساس آن تقویمی که به ما داده بودند کارمان را شروع کردیم. معمولا 6 هفته نیاز داریم اما الان وارد 10 هفته شدیم؛ یعنی بازیکنان ما واقعا از لحاظ روحی و روانی فرسایشی شده‌اند؛ یعنی اینکه هی تمرین کردیم. من هم آدمی هستم خیلی سخت‌گیرم و به قول سیاوش یزدانی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌که می‌گوید وقتی با قلعه‌نویی کار کنی با بقیه ...! من به بازیکنانم مرخصی ندادم، البته به آنها استراحت دادیم، اما استراحت‌های استاندارد دادیم. نمی‌دانستیم لیگ این قدر دیر شروع می‌شود اما من مطمئنم بحمدالله تیم ما نسبت به سال گذشته شرایط بهتری خواهد داشت.

قلعه‌نویی در ادامه گفت: من یک تبریک و خسته نباشید هم باید به والیبالیست‌های عزیزمان بگویم که کار بزرگی کردند. من در بازی با روسیه آن قدر حرص خوردم که ... ما در ست دوم می‌توانستیم برنده باشیم و امیدوارم سهمیه المپیک را در بازی‌های جام ملت‌ها بگیریم، چون واقعا ورزش ما نیاز دارد که به این مقام‌ها برسد. ان‌شاءالله به سمتی برویم که از ورزش لذت ببریم. حب و بغض‌ها را کنار بگذاریم. فوتبال را به خاطر خود فوتبال بخواهیم و از فوتبال لذت ببریم. نتیجه احساسی است اما باید به سمتی برویم که در فوتبال ما عدالت باشد و حب و بغض‌ها نباشد. عدالت در فوتبال ما نبوده است، رای‌هایی داده شده که درون آن هیچ عدالتی نبوده، تیم‌های شهرستانی زحمت می‌کشند و چه گناهی دارند که حق‌شان نادیده گرفته می‌شود. ان‌شاءالله ایران و ایرانی هر کجا که هستند در سلامت باشند.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

هرمز۱۰۴۸۹۵۶۱۱:۵۴:۵۶ ۱۳۹۸/۵/۲۳
با سلام جناب قلعه نویی شما هنوز لیگ شروع نشده بازم مصاحبه های جنجالی و تحریک آمیزتونو شروع کردین! همین خود شما و این دست مصاحبه ها از جمله مهمترین دلایل محرک و ایجاد جو منفی در استادیومها هست.
ناشناس۱۰۴۸۹۸۴۱۲:۱۲:۰۵ ۱۳۹۸/۵/۲۳
افرین بر امیر جان به عنوان یک پرسپولیسی دوستت دارم

پربحث‌های اخیر

 1. مشاجره رئیس‌جمهور و رحیم‌پور ازغدی درباره بنزین/ روحانی جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را ترک کرد

 2. اشتباهات را بپذیرید؛ راه برای اصلاح باز است

 3. سخنگوی دولت: گفته بودم اغتشاشات بیش از دو روز دوام نخواهد داشت

 4. تذکر ۱۱ نماینده به وزیر کشوربرای قطع اینترنت

 5. روحانی: مردم نخواهند گذاشت آب به آسیاب دشمن ریخته شود/ یک جمع کوچک ضد منافع ملی اقدام کردند

 6. امکانات ویژه اغتشاشگران برای ایجاد ناامنی در کشور

 7. در آینده نزدیک اینترنت وصل می‌شود

 8. زندگی خاص به سبک ولیعهد دبی

 9. سلیمی‌نمین: احزاب و تشکل‌های موجود باید منعکس‌کننده نظرات واقعی جامعه باشند/ مردم باید به راحتی مطالبه خود را بیان کنند

 10. همتی: افزایش قیمت بنزین در یک سال ۴ درصد در تورم تاثیر دارد/ بازار ارز کنترل شده

 11. آذری‌جهرمی: اینترنت به‌زودی وصل می‌شود

 12. افزایش قیمت پراید در بازار

 13. وزیر راه: سهمیه‌بندی بنزین تاثیری بر افزایش کرایه‌ها ندارد

 14. این شازده، فرمانده اغتشاشات کشور است + عکس

 15. آیت‌الله جنتی: اگر افزایش قیمت بنزین فشار جدیدی وارد کند، صحیح نیست/ حساب معترضان از اشرار جداست

 16. نگرانی فعالان سعودی از سرنوشت قربانیان "تبانی" توییتر با دولت عربستان 

پربحث‌های دیروز

 1. حکایت ما و این روزهای اینترنت / از شبکه ملی اطلاعات چه خبر ؟

 2. سلاخی ماموران ناجا توسط اغتشاشگران + تصاویر

 3. لارگانی: حمایت رهبر انقلاب از اصلاح قیمت بنزین لطفی بود که در حق دولت صورت گرفت/ لاریجانی توپ را به زمین کمیسیون اقتصادی نیندازد

 4. احمد توکلی: اگر اعتراض سازنده ممکن نباشد، مردم به سمت اعتراض مخرب کشیده می‌شوند

 5. راهپیمایی مردم زنجان علیه اغتشاشگران

 6. راهپیمایی مردم تبریز علیه اغتشاشگران

 7. کارشناس بی‌‌بی‌‌سی: اعتراضات، سازمان‌دهی شده و فرمانده میدانی دارد

 8. توکلی: راه اعتراض مسالمت‌آمیز را باز کنید/ اگر مقدمات موردنظر رئیسی درباره طرح بنزین اجرا می‌شد شاهد حوادث اخیر نبودیم/ افروغ: اتفاقات دولت هاشمی در حال تکرار است

 9. فرصت ۶۰ هزار میلیاردی صادرات بنزین

 10. بازرسی رهبر کره شمالی از کشورش

 11. روایتی از اغتشاشات: با قمه مجبورمان کردند ماشین را خاموش و ترافیک بسازیم

 12. اولین مرحله واریز سبد حمایتی معیشت خانوار واریز شد

 13. یک کلاغ ، چهل کلاغ فساد در وزارت بهداشت

 14. ناو هواپیمابر «آبراهام لینکلن» از تنگه هرمز عبور کرد

 15. یک مدل آمریکایی از رابطه ویژه اش با جانسون خبر داد/عکس

 16. نقوی‌حسینی: ما مردم را رها کرده‌ایم/ لاریجانی: نظارت بر قیمت‌ کالاها در سطح سران قوا پیگیری می‌شود

 17. «سام» و «جی پلاس» جایگزین سامسونگ و ال‌جی می‌شوند

 18. اسماعیلی: کسانی که برای شبکه‌های خارجی فیلم می‌گرفتند دستگیر شدند/ آخرین خبر از پرونده زم، حسن رعیت و دانیال‌زاده

 19. نیسان آشوبگران بیگانه در تهران متوقف شد

 20. آرامش پس از ۳ روز شرارت/ تحرکات نافرجام در چهار استان

 21. لیلاز: دولت ۲ سال برای بنزین مشغول رایزنی بود/ نباید تصور کنیم که این دعواها صرفا بر سر بنزین است

 22. فرض کنید رهبری نیامده بود!

پربحث‌های هفته

 1. سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان

 2. عوامفریبی با برچسب پوپولیسم/ چه کسی یا چه چیزی در اجرای تصمیم بنزینی فدا شد؟

 3. افزایش قیمت بنزین؛‌ چرا حالا،‌ چرا به این شکل؟

 4. حکایت ما و این روزهای اینترنت / از شبکه ملی اطلاعات چه خبر ؟

 5. معترض جان به لب رسیده کجا و چگونه حرفش را بزند؟/ لطفا به معترضان تریبون بدهید

 6. مشاجره رئیس‌جمهور و رحیم‌پور ازغدی درباره بنزین/ روحانی جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را ترک کرد

 7. رهبر انقلاب درباره افزایش نرخ سوخت: گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند حمایت خواهم کرد/ تصمیم سران قوا باید اجرا شود/ مسئولین دقت کنند هرچه ممکن است از مشکلات این کار کم کنند

 8. یک مقام مطلع: محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت صورت گرفته

 9. نوبخت: پرداخت منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین به خانوارها/ یارانه جدید ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومان

 10. دروغ پردازی گوگل در مورد اعتراضات شب گذشته تهران + عکس

 11. جشن تولد ۷۱ سالگی روحانی در بالای ابرها

 12. عراق ۲ - ایران ۱ / شاگردان ویلموتس زور بردن نداشتند

 13. روایت شهید مطهری از چهره واقعی بحث چند همسری

 14. سلاخی ماموران ناجا توسط اغتشاشگران + تصاویر

 15. روحانی: افزایش قیمت بنزین به نفع مردم و اقشار ضعیف جامعه است

 16. امیرآبادی‌فراهانی: زنگنه با وجود ارتشاء در پرونده کرسنت دوباره وزیر شد/ روحانی دستگیری برادرش را تاب نیاورد

 17. نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین

 18. طرح سه فوریتی نمایندگان برای جلوگیری از افزایش قیمت بنزین

 19. لاریجانی بدون در نظر گرفتن نظر نمایندگان مصوبه سهمیه‌بندی بنزین را امضا کرد

 20. نوبخت: درآمد ۳۰ هزار میلیارد تومانی افزایش قیمت بنزین بین مردم باز توزیع می شود

 21. نامه حاجی بابایی به رئیس مجلس در نقد افزایش قیمت بنزین

 22. عضو کمیسیون اقتصادی: اقدام دولت در افزایش قیمت بنزین، به این صورت شتاب‌زده بود/ دولت باید پاسخگو باشد

 23. واکنش‌ها به افزایش قیمت بنزین/ پگاه آهنگرانی در فهرست عفو رئیسی/ چرا روحانی استعفا نمی‌دهد؟

 24. وزیر صمت: هیچ افزایش قیمتی در کالاها نداریم/ با گران‌فروشان مماشات نمی‌کنیم

 25. تصاویری از اعتراضات به گرانی قیمت بنزین

آخرین عناوین