قلعه‌نویی: فحش ۱۰۰ هزار نفری تقدیم به حسن‌زاده!

گروه ورزشی الف،   3980523063 ۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
قلعه‌نویی: فحش ۱۰۰ هزار نفری تقدیم به حسن‌زاده!

سرمربی سپاهان گفت: من از آقای حسن‌زاده یک سوال دارم؛ به بنده ۱۰۰ هزار نفر فحش ناموس دادند اگر این خوب است من این را تقدیم می‌کنم به شما. من آنجا خویشتن‌داری کردم، اداره کردم، اما من را هم جریمه کرد و  هم محروم کرد.

به گزارش فارس، امیر قلعه‌نویی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌در گفت‌وگو با رادیو ورزش گفت: ورزش برای همه واجب است. من توصیه می‌کنم به عنوان یک برادر کوچک‌تر 40 سال است در ورزش قهرمانی هستم، به همه عزیزان توصیه می‌کنم که حتما ورزش کنید. بهتر است کمی انتقاد هم داشته باشیم. ورزش و آموزش و پرورش و بهداشت در قانون اساسی مجانی است،‌ اما فکر می‌کنم جزو گران‌ترین و مهم‌ترین دغدغه‌های جامعه است. شما اگر بخواهید به یک باشگاه متوسط بروید و ثبت‌نام کنید باید کلی پول بدهید، یعنی واقعا بستر آن آماده نیست. من 10 سال پیش از استادیوم‌ها ایراد گرفتم و گفتم زیرساخت‌های ما ضعیف است. حتی برنامه‌ای هم در ورزشگاه آزادی بود و چمن را خراب می‌کردند. من مصاحبه تندی کردم که برایم گران تمام شد. خیلی‌ها آن موقع از من انتقاد کردند که چرا این حرف‌ها را می‌زنی. حالا ضرب‌الاجل گذاشته اند که استادیوم‌ها را بسازند. مربی ایرانی وقتی 10 سال پیش وقتی یک حرفی می‌زند همه به او حمله می‌کنند. بروید مصاحبه‌های من را ببینید. 10 سال پیش گفتم اگر می‌خواهیم ورزش‌مان پیشرفت کند باید زیرساخت‌هایمان را درست کنیم و چقدر هم به من حمله شد. من اعتقاد دارم ما ایرانی‌ها در همه چیز می‌توانیم جزو 20 تای اول دنیا باشیم. منتها چون بسترش را نداریم، چون حب و بغض‌ها و حسادت‌ها هست، باعث می‌شود خیلی از نخبه‌های ما نتوانند در ایران جایگاه خودشان را پیدا کنند.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

قلعه‌نویی در ادامه افزود:‌ الحمدالله ما را همه جا خواسته‌اند. هر روز نامه می‌آید از فلان جا و فلان جا و فلان جا، اما یکسری مسائل هست که نمی‌دانم چرا آقایان سکوت می‌کنند؛ واقعیت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قضیه است. من از آقای حسن‌زاده یک سوال دارم؛ به بنده 100 هزار نفر فحش ناموس دادند اگر این خوب است من این را تقدیم می‌کنم به شما. من آنجا خویشتن‌داری کردم، اداره کردم، اما من را هم جریمه کرد و  هم محروم کرد. فیلم آن موجود است؛ چرا باید بگذارند حکم آن بازی بعد از دو قهرمانی اعلام شود. حرف می‌زنیم همه جا ما را می‌خواهند، ما همه جا رفته‌ایم. هر کجا که به ذهن‌تان بیاورید و آدم نباید اسمش را ببرد! همه ما را خواسته‌اند که چرا حرف حق می‌زنیم. آقای حسن‌زاده! یک دقیقه خودت و خانواده‌ات را بگذار جای من و خانواده‌ام. 100 هزار نفر فحش‌هایی را تقدیم می‌کنند، من خویشتن‌داری کردم و تیم را آرام کردم، ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آمدیم به اصفهان تیم را 9 نفره کردند. آقای سلیمانی بعد از بازی از من تشکر کرد، خود آقای حسن‌زاده تشکر کرد، اما بعد می‌بینیم که جریمه می‌کنند، محروم هم می‌کنند. این چه قانونی است؟

سرمربی سپاهان در مورد بحث تعلیق تماشاگران و اینکه آیا این مسئله به فرهنگ‌سازی کمک کرده است، گفت: من اعتقاد دارم ما باید آسیب‌شناسی و ریشه‌یابی کنیم. ببینیم علت اینکه تماشاچی به این سمت و سو می‌رود فقط فوتبال است. من اعتقاد دارم نه. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دغدغه‌های اقتصادی مهم‌ترین عاملی است که یک جوان که در این مملکت بلاتکلیف است، مثلا دیپلمش را می‌گیرد، اگر توانست به دانشگاه برود و الحمدالله شهریه‌های دانشگاه‌ها را هم که می‌بینید و واقعا بستر برای عموم آزاد نیست که بتوانند خودشان را نشان بدهند. به خدا بعضی جاها به رستوران مراجعه می‌کنند با لیسانس و فوق لیسانس، می‌گویند فقط بگذارید ما اینجا کار کنیم. من نشسته بود آقایی جوان و خوش تیپ آمده بود. مدیر ما گفت برای کار آمده است. او را صدا کردم، با او صحبت کردم، گفت من لیسانس دارم و مجبورم و برای کار آمده‌ام. گفتم مگر می‌شود؟ علت اینکه در استادیوم‌ها تنش به وجود می‌آید به بیرون استادیوم برمی‌گردد. یک جوان تیمش را دوست دارد، با کلی دغدغه به استادیوم می‌آید، البته من این کار را صد درصد محکوم می‌کنم، اما وقتی بستر برای یک جوان آماده نباشد و آرامش نداشته باشد، بهشت دنیوی آن است که آرامش داشته باشیم. اگر جوان ما آرامش نداشته باشد این کار صد درصد غلط است. آیا جوان‌های ما آرامش دارند؟ ما باید ببینیم چه به نسل جوان داده‌ایم و چه به جامعه داده‌ایم که توقع داریم و می‌خواهیم از آن خروجی بگیریم. من اعتقاد دارم باید مشکلات را ریشه‌یابی، آسیب‌شناسی و برطرف کنند، بعد خود این استادیوم‌ها یک مرکز فرهنگی می‌شود. ایرانی یک جامعه چند هزار ساله دارد و از هر نظر در دنیا هنوز اولیم، متاسفانه به سمتی ما را برده‌اند که یک سری مشکلات در استادیوم‌ها به وجود می‌آید. شما برای یک جوان بستر را آماده کنید، ببینید این جوان می‌شود عصای دست فوتبال. خودش اصلا کارهای فرهنگی می‌کند و احتیاج به باشگاه نیست، اما همه جا مشکل داریم و همه چیزمان به هم می‌خورد، اما محرومیت هواداران چاره کار نیست.

قلعه‌نویی در مورد اینکه آیا بازیکنان خارجی که به لیگ برتر ایران می‌آیند به فوتبال ما کمک می کنند گفت: من پاسخ این سوال را دو جور جواب می‌دهم، اولا اعتقاد من این است که در همه مسائل باید ارتباط باشد. چه پزشکی، چه هنری و... این ارتباط باید باشد؛ یعنی ما باید برویم تکنولوژی دنیا را بدانیم، آنها به ایران بیایند که متاسفانه نیست. شما یک پزشک فوق تخصص را 6 ماه اگر ارتباط نداشته باشد و مطالعه نکند، عقب می‌افتد. در گذشته می‌گفتند اگر پا ضربه خورد آن را گرم کنید، اما الان می‌گویند 48 ساعت یخ‌درمانی کنید. تا جلوی تورم و خونریزی را بگیریم و بعد MRI بگیرید و... در همه چیز علم و ارتباط دخیل است. فوتبال هم همین است، از این مقوله جدا نیست. باید برگردیم و ببینیم این مشکلات از کجا می‌آیند. همه مربیان دوست دارند بازیکنان با کیفیت بیاورند. شما می‌بینید با این مشکلات آوردن بازیکن با کیفیت با توجه به اینکه همسایگان ما در خلیج فارس مثلا بازیکن می‌آورند، 14 میلیون یورو، بستر هم آماده است و همه چیز هم آماده است و یقینا بازیکن باکیفیت به آنجا می‌رود، ولی مثلا سیستم خود ما چگونه است؟ خدا را شکر در این چند سال هر بازیکن خارجی آورده‌ایم جواب داده است. این هم به خاطر این است که ما یک گروهی داریم، این گروه 80 تا 100 فیلم می‌آورد و ما آنالیز می‌کنیم و آن را می‌رسانیم به 5 بازیکن. از این 5 تا هم باز فیلم‌های 90 دقیقه آنها را نگاه می‌کنیم، 7 تا 8 بازی 90 دقیقه را الهویی می‌نشیند و نگاه می‌کند. با سیستمی که خودش دارد درمی‌آورد، واقعا باید از همکاران خودم تشکر کنم، بعد در کنار آن می‌رویم سراغ افکار تاکتیکی خودمان که مثلا ما بر اساس این افکار تاکتیکی این بازیکنان را نیاز داریم که خوشبختانه همین‌ توره که به آن اشاره کردیم دو سه باشگاه ما آن را نخواستند، اما به سپاهان آمد و بعد به فرانسه رفت و گل صعود موناکو را زد. یا جان واریو، کی‌روش که آقایان نگذاشتند 7-6 هفته بازی کنند با یک قانون من‌درآوردی مانند همان قانون ثبت قراردادها، دو سال پیش این بازیکن را گرفتم 100 هزار دلار بوده الان قیمتش چند برابر شده است. اینها را اجازه بدهید مربیان بر اساس افکار تاکتیکی‌شان انتخاب کنند.

وی در ادامه گفت: همین نیمار چقدر بازیکن بزرگی است و خیلی جاها رفته است که جواب نداده، یا زلاتان که به بارسلونا رفت. این بازیکن باید بر اساس افکار تاکتیکی و بر اساس یک سیستمی وارد چرخه فوتبال شود.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه بازیکنان بی‌کیفیت به ایران می‌آیند، چه کسی را باید مقصر دانست، گفت: هر بازیکنی که می‌آید دلیل بر این نمی‌شود که حتما باید جواب بدهد. نمونه آن زلاتان. او در بارسلونا ناموفق بود به فرانسه و ایتالیا رفت و موفق شد، یا هازارد. آیا این هازارد که در چلسی بود در رئال هم هست. خیلی بی‌کیفیت‌تر بازی می‌کند. یا احتیاج به زمان دارد یا شاید نتواند کارآیی که در چلسی داشت در رئال داشته باشد. ولی اگر مربیان بر اساس افکار تاکتیکی خودشان بازیکن بگیرد، یقینا می‌تواند به آن کمک کند. مثلا من سجاد شهباززاده را گرفتم، او دو سه سالی هرکجا می‌رفت ناموفق بود. الان یقینا در نیم فصل دوم خیلی به ما کمک کرد و من مطمئنم در لیگ آینده سجادی را می‌بینیم که همه از او راضی هستند. این بر اساس آن رفتار، افکار مربی که چگونه با بازیکنش برخورد کند، از نظر روحی و روانی بازیکنی بیاورد و بر اساس افکار تاکتیکی خودش بازیکنان را جذب کند.

وی در مورد وضعیت این تیم گفت: ما خدا را شکر شاکله تیم را حفظ کردیم. یک سری بازیکنان مانند مهرداد محمدی و سیاوش یزدانی ناخواسته از ما جدا شدند و ما توانستیم سریع جایگزین آنها را پیدا کنیم. تیم ما نسبت به سال گذشته هم از لحاظ اعتماد به نفس هم از لحاظ روحی و روانی و هم از لحاظ فنی با کیفیت‌تر است، اما ما یکی دو مشکل داریم. در بازی دیروز که جا دارد به رضا مهاجری تبریک بگویم که به نظر من تیم خوبی را درست کرده، بازی دیروز دستاوردهای خوبی برای ما داشت و ما تا قبل از لیگ باید بتوانیم این مشکلات، دغدغه‌ها و ضعف‌های تیم را برطرف کنیم. تیم ما بر اساس آن تقویمی که به ما داده بودند کارمان را شروع کردیم. معمولا 6 هفته نیاز داریم اما الان وارد 10 هفته شدیم؛ یعنی بازیکنان ما واقعا از لحاظ روحی و روانی فرسایشی شده‌اند؛ یعنی اینکه هی تمرین کردیم. من هم آدمی هستم خیلی سخت‌گیرم و به قول سیاوش یزدانی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌که می‌گوید وقتی با قلعه‌نویی کار کنی با بقیه ...! من به بازیکنانم مرخصی ندادم، البته به آنها استراحت دادیم، اما استراحت‌های استاندارد دادیم. نمی‌دانستیم لیگ این قدر دیر شروع می‌شود اما من مطمئنم بحمدالله تیم ما نسبت به سال گذشته شرایط بهتری خواهد داشت.

قلعه‌نویی در ادامه گفت: من یک تبریک و خسته نباشید هم باید به والیبالیست‌های عزیزمان بگویم که کار بزرگی کردند. من در بازی با روسیه آن قدر حرص خوردم که ... ما در ست دوم می‌توانستیم برنده باشیم و امیدوارم سهمیه المپیک را در بازی‌های جام ملت‌ها بگیریم، چون واقعا ورزش ما نیاز دارد که به این مقام‌ها برسد. ان‌شاءالله به سمتی برویم که از ورزش لذت ببریم. حب و بغض‌ها را کنار بگذاریم. فوتبال را به خاطر خود فوتبال بخواهیم و از فوتبال لذت ببریم. نتیجه احساسی است اما باید به سمتی برویم که در فوتبال ما عدالت باشد و حب و بغض‌ها نباشد. عدالت در فوتبال ما نبوده است، رای‌هایی داده شده که درون آن هیچ عدالتی نبوده، تیم‌های شهرستانی زحمت می‌کشند و چه گناهی دارند که حق‌شان نادیده گرفته می‌شود. ان‌شاءالله ایران و ایرانی هر کجا که هستند در سلامت باشند.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

هرمز۱۰۴۸۹۵۶۱۱:۵۴:۵۶ ۱۳۹۸/۵/۲۳
با سلام جناب قلعه نویی شما هنوز لیگ شروع نشده بازم مصاحبه های جنجالی و تحریک آمیزتونو شروع کردین! همین خود شما و این دست مصاحبه ها از جمله مهمترین دلایل محرک و ایجاد جو منفی در استادیومها هست.
ناشناس۱۰۴۸۹۸۴۱۲:۱۲:۰۵ ۱۳۹۸/۵/۲۳
افرین بر امیر جان به عنوان یک پرسپولیسی دوستت دارم

پربحث‌های امروز

 1. یک پیشنهاد عملی برای واقعی کردن قیمت بنزین

 2. ممنوعیت حضور خانواده مسئولین در خارج با ۲ طرح مجزا در مجلس

 3. الیزه: پیشنهاد ماکرون به ترامپ، فروش نفت ایران در ازای عدم غنی‌سازی

 4. به لگد استراماچونی احترام نگذارید

 5. آیا براستی مشکلات موجود ناشی از ضعف ساختاری است؟

 6. ۱۰ گوشی‌ هوشمند برتر در ژوئن ۲۰۱۹

 7. فرزند شهید اندرزگو: خبر شهادت پدرم را امام به ما دادند

 8. حیدر مصلحی: هنوز تیم مهدی هاشمی با سازمان سیا کار می‌کند

 9. ورود قوه قضائیه به تخلف خودروسازان کارساز خواهد بود؟/ احتمال بازگشت قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت

 10. تحویل ۹ میلیون کارت هوشمند ملی تا پایان سال

 11. مجلس با دو فوریت طرح شفافیت آرا مخالفت کرد

 12. هاشمی رئیس شورای شهر تهران ماند

 13. حسن نصرالله چه زمانی «دستور کار امت» را اعلام می‌کند؟

 14. دلار ارزان شد

 15. زندگی شهید رجایی سریال رادیویی شد

 16. سردار اشتری: امنیت اخلاقی باید از اولویت‌های ناجا باشد/ با بدحجابی برخورد جدی صورت بگیرد

 17. قیمت رسمی انواع ارز در بازار امروز

 18. با انواع تیپ های پژو 206 بیشتر آشنا شوید

 19. خودروهای سلطنتی محمدرضا پهلوی  

 20. ظریف: تنها راه برای آمریکا توقف مداخله در منطقه ما است

 21. ۱۶ خانوار در باستی‌هیلز ساکن هستند/ اول تا آخر باستی‌هیلز تخلف بوده است

 22. علت تزلزل برخی مسئولان از دید رهبر انقلاب

 23. داریوش ارجمند: «یمنی‌ها» به من آموختند می‌توان با دست خالی، یک دنیا را از رو برد

 24. استمرار پرداخت‌های نجومی در دولت

 25. شکار مارهای زهرآلود  

پربحث‌های دیروز

 1. شوی پوپولیستی دولت در برکناری مدیرعامل ایران خودرو/ مشکل خودروسازی با تغییر چند مدیر حل نمی‌شود

 2. دو نماینده بازداشت شده آزاد شدند

 3. پیشنهاد تشکیل سازمان طب ایرانی- اسلامی

 4. نمایندگان مجلس خواستار تحریم مقامات آمریکایی شدند

 5. تخمه‌خوردن حین رانندگی دلیل تصادف است نه پراید

 6. خواندن ترانه‌های قبل از انقلاب توسط مهران مدیری آزاد شده؟

 7. وزیر صنعت خبر داد: ورود بسیج به کنترل بازار / قیمت خودرو کاهش یافته

 8. برنده عصرجدید مردم ایران بودند

 9. تصویری از جیسون رضائیان در لس‌آنجلس  

 10. نمره ۱۵ محسن هاشمی به شورای شهر/ نمی‌توانیم به بخشی از انتقادات پاسخ قانع کننده بدهیم

 11. تلاش برخی اصلاح‌طلبان برای حذف عارف/واکنش به بازداشت دو نماینده مجلس/ موسویان: قبل از مذاکره باید بمب اتمی می‌ساختیم

 12. وضعیت ساخت صحن حضرت زهرا (س) در حرم امام علی (ع)  

 13. جهانگیری: راهکار مبارزه با فساد شفافیت، نظارت عمومی و آزادی رسانه‌ها است

 14. فرمانده ناجا: با اجرای طرح ناظر، کشف حجاب در خودرو کاهش پیدا کرد

 15. انتقاد کیهان به حضور فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی + فیلم

 16. «رشوه نفتی» دولت‌ها و نظام مالیاتی به فعالیت‌های سوداگرانه/ نظام بانکی، بهشت پولشویی

 17. فاتحه خوانی روحانی بر سر مزار هاشمی رفسنجانی  

 18. روحانی: انتقاد از دولت با جایزه و تشویق همراه بوده است/ امام خمینی(ره) راه خدمت به مردم را به ما نشان داد

 19. ظریف: پیشنهاد مکرون مسیر درست است/ اروپا اجرای تعهدات خود را آغاز کند کاهش تعهدات برجامی را متوقف می‌کنیم

 20. افزایش نرخ عوارض آزادراه تهران - پردیس

 21. تصاویر جدید از کشتی تایتانیک  

 22. مانعی بزرگ در تغییر نگاه مسوولان به تولید

 23. سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: حذف چهار صفر از پول ملی ثمره‌ای در حوزه اقتصادی ندارد

 24. دبیر انجمن قطعه‌سازان: توان تولید خودرو شاسی بلند را هم داریم اما...

 25. ماکرون: هدف مشترک فرانسه و آمریکا دست‌نیافتن ایران به سلاح اتمی است

پربحث‌های هفته

 1. موج عدالت‌خواهی مردم، ایران را متحول می‌کند، اگر ...

 2. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 3. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 4. بازداشت دو نماینده مجلس به خاطر اخلال در بازار خودرو

 5. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 6. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 7. یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد

 8. چند پرسش ساده از آقای احمد عراقچی

 9. موضع‌گیری سخنگوی دولت و پرسش‌های بی جواب در پرونده مازیار ابراهیمی

 10. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 11. ایران خودرو بر سر دوراهی فروپاشی یا تولید ناب

 12. شوی پوپولیستی دولت در برکناری مدیرعامل ایران خودرو/ مشکل خودروسازی با تغییر چند مدیر حل نمی‌شود

 13. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 14. حساسیت عجیب پزشکان به دستگاه کارتخوان/علت این حجم از مقاومت چیست؟

 15. تصویر دیده نشده از دیوار کشی رئیسی  

 16. اینستاگرام چطور باعث "احمق‌پروری" در جامعه شده است؟

 17. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 18. یک پیشنهاد عملی برای واقعی کردن قیمت بنزین

 19. تکذیب استعفای جواد لاریجانی/ واکنش علی مطهری به ماجرای مازیار ابراهیمی/ تحلیل عباس عبدی از موضع‌گیری اخیر یزدی و آملی لاریجانی

 20. انتقاد تند نخبه جوان از وضع کشور در حضور رهبر انقلاب  

 21. بازداشت پوری حسینی و شکست اختصاصی‌سازی اقتصاد

 22. ممنوعیت حضور خانواده مسئولین در خارج با ۲ طرح مجزا در مجلس

 23. هشدار نافرجام «ناو لینکلن» به ایران / آسیب به ۴ جنگنده اف‌۱۸

 24. نکته‌ای در مورد مساله حجاب

 25. «بحث طلبگی» دعوای سیاسی نیست آقاي كدخدايي

پربحث‌های اخیر

 1. چگونه فوتسال از مراسم برترین‌ها حذف شد؟

 2. کابوس ۳ میلیون یورویی استراماچونی!

 3. گزینه الاهلی برای جایگزینی برانکو مشخص شد

 4. سریال قهر و ناهماهنگی در کمدی برترین‌های فوتبال ایران/ صدای تاج هم درآمد

 5. نقص‌های بزرگ ورزشگاه‌های فوتبال+ عکس

 6. ترین های هفته اول لیگ برتر|ماشین سازی،صادقی و سایپا بهترین شدند/ استراماچونی ناکام هفته

 7. طباطبایی: خیلی زشت است که باشگاه بزرگ استقلال نمی‌تواند کوچکترین کار‌ها را انجام دهد/ استراماچونی حق دارد

 8. برد قاطع لیورپول مقابل آرسنال در آنفیلد؛ دبل صلاح

 9. کسب دومین سهمیه المپیک برای دو‌و‌میدانی ایران/بلیت توکیو در جیب تفتیان

 10. پیروزی سپاهان برابر شاهین بوشهر/ زردهای اصفهان صدرنشین شدند

 11. علیرضا بیرانوند: خوشحالم که مرد سال فوتبال ایران شدم

 12. بازیکنان پرسپولیس با ناراحتی مراسم برترین‌ها را ترک کردند!

 13. فغانی، سیدجلال، برانکو، پرسپولیس و صیادمنش بهترین های لیگ هجدهم/بیرانوند مرد سال فوتبال ایران شد

 14. بی‌نظمی در مراسم بهترین‌ها؛ حضور آرایشگر فوتبالیست‌ها و سلفی‌بگیرها+تصاویر  

 15. واکنش داورزنی به خبر استعفای مدیرعامل پرسپولیس

 16. جهانبخش باز هم از لیست برایتون خط خورد

 17. برهانی: استراماچونی عجیب‌تر از این‌ها را هم می‌بیند

 18. نامزدهای بهترین‌ بازیکنان فوتبال ایران اعلام شد

پربحث‌های دیروز

 1. جواد خیابانی: جارو می‌زنم اما به شبکه خارجی نمی‌روم

 2. تکذیب تغییر ملیت ستاره شطرنج ایران

 3. حمله روزنامه‌نگاران سعودی به برانکو

 4. نقش کی‌روش در انتقال طارمی به اروپا

 5. برد قاطع لیورپول مقابل آرسنال در آنفیلد؛ دبل صلاح

 6. کسب دومین سهمیه المپیک برای دو‌و‌میدانی ایران/بلیت توکیو در جیب تفتیان

 7. پیروزی سپاهان برابر شاهین بوشهر/ زردهای اصفهان صدرنشین شدند

 8. علیرضا بیرانوند: خوشحالم که مرد سال فوتبال ایران شدم

 9. بازیکنان پرسپولیس با ناراحتی مراسم برترین‌ها را ترک کردند!

 10. فغانی، سیدجلال، برانکو، پرسپولیس و صیادمنش بهترین های لیگ هجدهم/بیرانوند مرد سال فوتبال ایران شد

 11. بی‌نظمی در مراسم بهترین‌ها؛ حضور آرایشگر فوتبالیست‌ها و سلفی‌بگیرها+تصاویر  

 12. واکنش داورزنی به خبر استعفای مدیرعامل پرسپولیس

 13. جهانبخش باز هم از لیست برایتون خط خورد

 14. برهانی: استراماچونی عجیب‌تر از این‌ها را هم می‌بیند

 15. نامزدهای بهترین‌ بازیکنان فوتبال ایران اعلام شد

 16. آیندهوون جهانبخش را قرضی می‌خواهد

 17. قرعه کشی مرحله دوم جام حذفی انجام شد

 18. ترکیب تیم ملی کشتی آزاد ایران مشخص شد

 19. لیونل مسی به باشگاه نروژی پیوست + عکس

 20. پرونده تفحص از سرخابی‌ها به قوه قضائیه می‌رود

 21. ورزش بانوان در دولت دوازدهم

 22. اولین هت‌تریک اروپایی طارمی

 23. امیرعبداللهیان: نقشه‌های تجزیه سوریه شکست خورد

 24. وزیر ورزش به گرشاسبی آماده باش داده است؟

پربحث‌های هفته

 1. یک گزارشگر تلویزیونی دیگر مهاجرت کرد؟

 2. ورود پلیس به ماجرای سگ کشی/برخورد با هر گونه حیوان آزاری

 3. داغی که ژاپن بر دل ایران گذاشت

 4. جواد خیابانی: جارو می‌زنم اما به شبکه خارجی نمی‌روم

 5. بوی اخراج می‌آید/ اظهارنظر عجیب سرپرست الاهلی درباره برانکو

 6. امکان حضور بانوان در بازی‌های ملی در آزادی فراهم شد

 7. علیرضا دبیر: وضعیت کُشتی قرمز است/ ۵۰ میلیارد بدهی را به وزیر گزارش کردم

 8. شوک ماشین به استقلال در دقیقه ۹۵/آبی‌ها لیگ را با باخت شروع کردند

 9. جهانگیری: دولت متعهدانه برنج وارد نخواهد کرد

 10. تکذیب تغییر ملیت ستاره شطرنج ایران

 11. حمله روزنامه‌نگاران سعودی به برانکو

 12. والیبال زنان آسیا| شکست تلخ ایران مقابل چین تایپه

 13. آغاز فصل جدیدِ یک داستان عاشقانه/ لیگ ۹۸ بعد از ۹۸ روز با رونمایی از پرسپولیس کالدرون در افتتاحیه

 14. نقش کی‌روش در انتقال طارمی به اروپا

 15. باشگاه الاهلی فقط یک بازی دیگر به برانکو فرصت داد!

 16. اتمام حجت علیرضا دبیر با هیات‌های کشتی

 17. ذوب آهن بازی برده خانگی را به سایپا باخت+فیلم پرگل ترین بازی روز اول  

 18. اعتراض استقلالی‌ها به توپ‌های لیگ برتر+ عکس

 19. زمان آغاز بلیت فروشی بازی پرسپولیس – پارس جنوبی مشخص شد

 20. رونالدو: می‌توانم در پایان این فصل از فوتبال خداحافظی کنم

 21. ایران ۳ - هنگ‌کنگ صفر/ صعود بانوان والیبالیست ایران به جمع ۸ تیم

 22. AFC دنبال پایان اختلاف فوتبالی ایران و عربستان

 23. چگونه فوتسال از مراسم برترین‌ها حذف شد؟

 24. کابوس ۳ میلیون یورویی استراماچونی!

 25. گزینه الاهلی برای جایگزینی برانکو مشخص شد

آخرین عناوین