بادیگارد استخدام کنید، سلبریتی شوید! + تصاویر

گروه فرهنگی الف،   3980523038 ۲۱ نظر، ۷ در صف انتشار و ۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
بادیگارد استخدام کنید، سلبریتی شوید! + تصاویر

به بهانه انتشار عکس یک بازیگر ناشناخته با حضور تیم تشریفات و بادیگارد در فضای مجازی سراغ استدلال سلبریتی‌هایی رفتیم که از این طریق سر خط اخبار قرار گرفتند.

مهر نوشت:‌ دیدن عکس و فیلم های عجیب از سلبریتی ها در مراسم مختلف از یک جایی به بعد برای اهالی دنیای مجازی به یک عادت تبدیل شده است. چهره هایی که هر روز تصمیم می گیرند با یک رفتار متفاوت خوراک صفحات زرد اینستاگرام را برای  کاربرانش تامین کنند. یک روز با پوشیدن لباس های خاص، روزی با عکس انداختن کنار عقاب زنده در اکران خصوصی یک فیلم و گاهی با نشان دادن واکنش هایی که خود به خود به حاشیه ساز شدن و دیده شدن هر چه بیشترشان کمک می کند.

یکی از اتفاقاتی که طی دو سه سال گذشته بارها و بارها در شبکه های اجتماعی به یکی از پدیده‌های داغ فضای  مجازی تبدیل شده و محل بحث قرار گرفته، تصاویر گروه تشریفات و بادیگاردهایی است که در مراسم مختلف به بهانه حفاظت، دور تا دور یک چهره نسبتا شناخته شده حلقه می‌زنند تا او را از میان جمعیت و سیل طرفدارانش به محل مورد نظر برسانند.

محمدرضا گلزار،امیرحسین رستمی،نیوشا ضیغمی،مهران مدیری و... همه جزو چهره های سرشناسی بودند که به خاطر همین موضوع تا مدت‌ها فیلم و تصاویرشان در فضای مجازی دست به دست شد؛ اما این بار نکته جالب توجه اینجاست که انتشار عکس یک بازیگر نه چندان شناخته شده با بادیگاردهایش در فضای مجازی با بازخوردهای زیادی رو به رو بوده،به همین بهانه به سراغ مرور استدلال و توجیه افرادی سرشناس و ناشناسی رفتیم که هر کدام برای به خدمت گرفتن بادیگارد دلایل مخصوص به خودشان را داشتند.

محمدرضا گلزار: اگر این افراد نباشند سر قرارهایمان نمی‌رسیم

محمدرضا گلزار جزو اولین نفراتی بود که ویدیو حضورش با بادیگارد در اکران عمومی یک فیلم سینمایی واکنش های تندی را به همراه داشت، تا جایی که عده ای با این حرکت آقای سوپر استار، مردمی بودن او را مورد نقدهای تند و تیز قرار دادند و اعلام کردند که این موضوع  چیزی جز ایجاد فاصله بین هنرمند و هوادارانش نیست. موضوعی که در نهایت گلزار را به واکنش وادار کرد و او در جواب گفت:«آنهایی که من را دیدند می‌دانند که من چقدر عاشقانه با هوادارانم رفتار می کنم؛اما یک جاهایی هست که ما باید سر یک زمان مشخص خودمان را به یک مراسم برسانیم؛ در این مراسم اصولا تعدادی بادیگارد وجود دارد که کمک می کنند تا ما به موقع در محل حضور پیدا کنیم.اگر این عزیزان نباشند ما سر وقت نمی‌رسیم، وگرنه من در زندگی شخصی ام بادیگاردی ندارم.»

مهران مدیری:بادیگارد ندارم!

یکی از کسانی که عکس‌ها و تصاویرش با حضور تیم حفاظت و بادیگارد در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت مهران مدیری بود.کسی که در مدت زمان کوتاهی در یک گفت و گو  نسبت به آن واکنش نشان داد و گفت که هیچ بادیگاردی ندارد.«ما هر جا که می رویم گروهی تحت عنوان تیم تشریفات حضور دارند که در خود مجموعه هستند این افراد زمانی که هر یک از ما به این مکان‌ها می‌رویم مسئولیت مراقبت از اشخاص را به عهده می گیرند.»

ترس نیوشا ضیغمی از ترور

در کنار همه حواشی مختلفی که حضور بادیگاردها در کنار سلبریتی ها و چهره ها رقم زدند نیوشا ضیغمی نسبت به مدیری و گلزار درباره استفاده از تیم تشریفات استدلال متفاوت‌تری داشت.او وجود این افراد در مکان های پرجمیعت را برای جلوگیری از هجمه مردم لازم دانست و گفت:«وقتی یک هجمه سیصد،چهار صد نفری به سمت آدم می آید بد نیست که در این میان یک نفر حواسش به او باشد. همین چند وقت پیش بود که یکی از مجری ها محبوب ترکیه توسط یک خانمی که دوستش داشت ترور شد.»

شقایق دلشاد:دارندگی و برازندگی!

در بسیاری از موارد وقتی اهالی سینما و تلویزیون فرصتی برای دیده  شدن در آثار هنری را پیدا نمی کنند برای فراموش نشدن دست به کارهای عجیب و غریبی می زنند که ناخودآگا نگاه های زیادی را به سمتشان جلب می کند. آخرین فیلم جنجالی که درباره استفاده از بادیگاردها به انتشار رسید از بازیگر ناشناخته ای بود که حسابی در فضای مجازی سر و صدا به پا کرد. حاشیه ای که جنجال‌های آن بیشتر به این موضوع بر می‌گشت که اصلا مگر چقدر مردم شخصیتی به نام«شقایق دلشاد» را می شناسند که بخواهند برای حضورش در یک مکان عمومی  هجمه و درنهایت آزار و اذیتی ایجاد کنند  که حالا او برای پیشگیری از همه این اتفاقات به استفاده از بادیگارد متوسل شده؟! این در حالی بود که دلشاد حضورش با بادیگار و بنز در یک مراسم را «دارندگی برازندگی» دانست و در جواب به این اتفاق گفت:«وجود بادیگاردها در کنار ما خیلی ملزم است. چه ایرادی دارد تیم تشریفات را دنبال هنرمندان بفرستند؟ چون ما به خاطر شرایطمان خیلی نمی توانیم در محیط  بیرون حضور داشته باشیم.» حتی برخی از اهالی سینما و تلویزیون حضور این افراد با اسم هنرمند را  را چیزی جز مانور تجمل و حاشیه سازی برای جلب توجه و در نهایت دیده شدن بیشتر نداستند. افرادی که با رفتارهایی از این دست به دنبال قرار گرفتن در سر خط اخبار حاشیه ساز و جنجالی اند.

داشتن بادیگارد در ایران قانونی نیست

نکته  جالب توجه اینجاست که در ایران بر اساس متن صریح قانون داشتن بادیگارد در کشور به رسمیت شناخته نمی‌شود؛ حتی  مدت‌ها قبل رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی در این باره گفته:«در جمهوری اسلامی با توجه به امنیت بالایی که وجود دارد برای افراد بادیگارد شخصی و خصوصی نداریم و ما نیز همچنین چیزی نداریم، البته همان‌طور که گفتم ممکن است برای فردی با دستور قضایی یا حکم شورای تأمین یا شورای امنیت کشور برای مدتی محدود فردی به عنوان محافظ فعالیت کند.»

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۴۸۶۹۶۱۰:۰۳:۲۸ ۱۳۹۸/۵/۲۳
بنام خدا اللهم عجل لولیک الفرج
ناشناس۱۰۴۹۴۱۱۱۶:۲۷:۱۱ ۱۳۹۸/۵/۲۳
اصلا بحث ترور نیست مثله اینه چون سرشناس هستن و امکان اینکه ازدحام پیش بیاد و بازیگر بتنهایی نتونه جمعیت رو کنترل کنه و باعث اذیت و آزار بعضی ها قرار بگیره و نمیتونه خودش به مردم بگه یکم فاصله بگیرید مجبور میشه کسی رو استخدام کنه مردم رو یکم با فاصله نگهداره و باعث نمیشه خود بازیگر مردم رو برنجوره.بنظر من اینه مسئله مهم نه ناامنی کشور
ناشناس۱۰۴۸۷۰۰۱۰:۰۷:۴۹ ۱۳۹۸/۵/۲۳
آخه این تحفه ها رو کی ترور میکنه.بازار گرمی درست کردن برای خودشان
حمید بازارگان۱۰۴۹۳۲۰۱۵:۲۳:۳۵ ۱۳۹۸/۵/۲۳
خصوصا مهران مدیری
ناشناس۱۰۴۸۷۰۴۱۰:۰۹:۰۸ ۱۳۹۸/۵/۲۳
تقصیر خودمونه که هر کسی رو باد میکنیم میفرستیمش فضا بعدش میاد واسمون قیافه میگیره. خدا شاهده چند سری بازیگرو و یا افراد مشهورو دیدم تو خیابون و اینور اونور خیلی عادی از کنارشون رد شدم.آخه دنبالشون دویدن یا امضا یا عکس ... با اینا به چه دردی میخوره. همیشه سعی کنیم عزت و غرور خودمونو حفظ کنیم
ناشناس۱۰۴۸۷۱۳۱۰:۱۷:۴۳ ۱۳۹۸/۵/۲۳
اره و اوره و شمسی ..
ناشناس۱۰۴۹۰۰۲۱۲:۱۹:۰۳ ۱۳۹۸/۵/۲۳
حالا راستی اون عکس اولیه کی هست ؟ بادیگارهاش که زیادند حتما معروف میشه البته غیر معروف ها خودشون اینکار رو نمیکنند یه نفر حامی دارند قرار داد میبنده که مشهورش کنه بعدش هرچی از شهرت بدست اومد نصف نصف یا 30 70 و به نفع حامی چند نفری هم ماهی 3 الی 2 میلیون حقوق گیرشون میاد ..
آریابان۱۰۴۸۷۶۳۱۰:۳۶:۳۷ ۱۳۹۸/۵/۲۳
طبیعتا این بادیگارد های ایرانی پهن پیکر !!!! فقط موقع پیاده روی و در شرایط دفاع بهنگام تعرض ها و یا دعوا های حضوری بکار می آیند وگرنه آنچنانکه در سایر جا ها مرسوم است مهم ترین وظیفه یک بادیگارد بهنگام تیراندازی های فرد مهاجم، آنست که شخص محافظ بلافاصله شخصیت مورد حمایت را به زمین انداخته و خودش را روی وی قرار میدهد که در شرایط بدنی این بادیگارد های عمدتا بالای یکصد و دهها کیلو ، قطع تنفس و خفگی در انتظار آن شخصیت خواهد بود !!!!!!!!!.
ناشناس۱۰۴۸۷۷۱۱۰:۳۸:۰۸ ۱۳۹۸/۵/۲۳
ملت بیکار و علاف واقعا ایران یک کار فرهنگی عمیق نیاز داره خوب مثلا بری اویزون گردن گلزار بشی که چی بشه مثلا می خوای بگی یکی از افتخارات من اویزان بودن بر گردن گلزار هست و یا دیگران ؟؟؟!!!!
ناشناس۱۰۴۸۹۰۸۱۱:۳۶:۱۰ ۱۳۹۸/۵/۲۳
با همه چی مردم کارداریم !! خیلی مردمان خوبی هستیم
ناشناس۱۰۴۹۱۷۹۱۴:۰۶:۴۵ ۱۳۹۸/۵/۲۳
با همه چی مردم کار داریم!!! این چه حرفیه؟ طرف بادیگارد راه انداخته اومده داره تبلیغ کارشو می کنه و کلی از خودش عکس تو فضای مجازی منتشر کرده. بعد قراره مردم مثل سیب زمینی بشینن و فقط نگاهش کنن؟!!
سعید۱۰۴۸۹۸۳۱۲:۱۱:۵۲ ۱۳۹۸/۵/۲۳
چند نفری بیکار از این راه نون میخورند مردم بایدحواسشون جمع باشه جدیشون نگیرند بخصوص در اظهار نظرهای سیاسی و اقتصادی و اجتماعی ووو چون عموما کم سواد هستند بجز اندکی که معمولا اظهار نظر هم نمیکنند 6و هفت تا بادیگارد دیدم ازشون پرسیدم بادیگارد کی هستید ؟؟؟ گفتند بادیگارد ایشون هستیم. گفتم کدوم ؟ گفت اون که سرش دستمال بسته اون .گفتم مگه چیکاره است ؟؟؟ گفت خواننده است نه من و نه هیچکس در رستوران ایشان رو نمی شناختش ولی بعد از یک سال بادیگارد بازییشون جواب داد و کمی معروف شد اومد حتی در تلویزیون توی برنامه...البته بشدت منکر داشتن بادیگارد شد..
مدافع حقوق ثروتمندان۱۰۴۹۰۱۴۱۲:۲۶:۱۵ ۱۳۹۸/۵/۲۳
بادیگارد داشتن سبب اشتغال زایی میشه نباید مخالفت بشه ضمن اینکه بادیگارد برای صرفا دفاع دفاع دفاع است نه حمله. پس هیچ قانونی نه در اسلام و نه در عرف چنین چیزی رو منع نکرده است.قانون مملکتی هم باید اصلاح شود اگر مخالفتی دارد.
محافظ سفید برفی = هفت کوتوله !۱۰۴۹۰۵۲۱۲:۳۸:۲۴ ۱۳۹۸/۵/۲۳
خدا به گشت ارشاد رحم کنه !
اسمعیل۱۰۴۹۰۷۸۱۲:۵۸:۱۰ ۱۳۹۸/۵/۲۳
بابا این تحفه ها مگه کی هستن
ناشناس۱۰۴۹۱۵۷۱۳:۵۰:۴۵ ۱۳۹۸/۵/۲۳
مردمان بی هنر و پرادعایی هستیم! انشاالله خدا همه ما را براه راست هدایت نماید
ناشناس۱۰۴۹۲۳۵۱۴:۴۲:۳۹ ۱۳۹۸/۵/۲۳
چه مسخره مردم عادی هم ممکنه دیر سر قرارشون برسند ربطی به آدم معروف و غیرمعروف نداره. یه عذرخواهی از جمع و خارج شدن از آن که این حرفا رو نداره.
ناشناس۱۰۴۹۲۸۴۱۵:۰۰:۲۲ ۱۳۹۸/۵/۲۳
خدا وکیلی دیگه کی این جماعت پروری هنرمندها و ورزشکاران را میتونه تحمل کنه مخصوصا خانومها که هر روز یه جور بزک دوزک میکنن بابا جمع کنید بینیم
ناشناس۱۰۴۹۲۹۴۱۵:۱۰:۳۱ ۱۳۹۸/۵/۲۳
متاسفانه رفتار مردم با سلبریتی ها در اکثر موارد جنبه مزاحمت دارد .
ناشناس۱۰۴۹۴۷۲۱۷:۰۵:۳۵ ۱۳۹۸/۵/۲۳
قدیم شاید اینجوری بود ولی الان مردم دیگه چیکار به اینها دارند؟ کلاسیه که خودشون برای خودشون میزارن. واقعا هم تقصیر خودمون هست.
ناشناس۱۰۴۹۴۴۹۱۶:۴۶:۰۸ ۱۳۹۸/۵/۲۳
پول میداشتم بادیگارد میگرفتم برای خودم اگر میگفت آخه کی کار به تو تحفه داره! میگفتم به تو مربوط نیس برجی ده ملیونتو بگیر و صحبت اضافه ممنوع!

پربحث‌های امروز

 1. حذف صفر از پول ملی کار درستی است؟

 2. یک پیشنهاد عملی برای واقعی کردن قیمت بنزین

 3. درخواست ارائه طرح جدید از انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا

 4. با تصویب قوانین فشار کنکور تجربی را کم کنید

 5. سریال قهر و ناهماهنگی در کمدی برترین‌های فوتبال ایران/ صدای تاج هم درآمد

 6. تعطیلات کشور را ساماندهی کنید

 7. به لگد استراماچونی احترام نگذارید

 8. فروش نوزاد با شناسنامه فقط ۱۰۰ میلیون!

 9. روایتی از تحصیل زیرسقف‌های لرزان و گرمای سوزان در بلوچستان/ مدارس کپری بلوچستان کی حذف می‌شود؟+ فیلم

 10. ماجرای پخش نشدن «گیله‌وا» چیست؟

 11. چرا نمایندگان امضای خود را از طرح تشکیل استان آذربایجان مرزی پس گرفتند؟

 12. هلند: در صورت حضور اروپایی‌ها در ائتلاف دریایی آمریکا مشارکت می‌کنیم

 13. نقص‌های بزرگ ورزشگاه‌های فوتبال+ عکس

 14. کاهش تقاضا قیمت دلار را پایین آورد

 15. چرا تورم مرکز آمار با واقعیت زندگی مردم متفاوت است؟

 16. وزیر اطلاعات: نقطه اوج تحریم‌ها پشت سر گذاشته شد/ ترامپ دچار تشویش فکری است

 17. ترین های هفته اول لیگ برتر|ماشین سازی،صادقی و سایپا بهترین شدند/ استراماچونی ناکام هفته

 18. اعضای ایرانی اتاق جنگ اقتصادی آمریکا  

 19. تحلیل کارنگی؛ بن سلمان مجبور بود در کودتای عدن در برابر بن‌زاید کوتاه بیاید

 20. ۸ فیلم منتخب منتقدان جشنواره «ونیز» کدامند؟/ شانس بالای «رومن پولانسکی»

 21. همتی: امید به بهبود شرایط نسبت به ۶ ماه پیش افزایش یافته است

 22. آغاز اجلاس گروه هفت در فرانسه

 23. پدافند هوایی سوریه موشک‌های رژیم صهیونیستی را بر فراز دمشق سرنگون کرد

 24. تا پایان امسال 3 هزار مگاوات به ظرفیت تولید برق کشور افزوده می شود

 25. آمار سیم‌کارت‌های مسدوده شده به دلیل مزاحمت‌ پیامکی اعلام شد

پربحث‌های دیروز

 1. شوی پوپولیستی دولت در برکناری مدیرعامل ایران خودرو/ مشکل خودروسازی با تغییر چند مدیر حل نمی‌شود

 2. تخمه‌خوردن حین رانندگی دلیل تصادف است نه پراید

 3. خواندن ترانه‌های قبل از انقلاب توسط مهران مدیری آزاد شده؟

 4. وزیر صنعت خبر داد: ورود بسیج به کنترل بازار / قیمت خودرو کاهش یافته

 5. برنده عصرجدید مردم ایران بودند

 6. تصویری از جیسون رضائیان در لس‌آنجلس  

 7. پیشنهاد تشکیل سازمان طب ایرانی- اسلامی

 8. نمره ۱۵ محسن هاشمی به شورای شهر/ نمی‌توانیم به بخشی از انتقادات پاسخ قانع کننده بدهیم

 9. وضعیت ساخت صحن حضرت زهرا (س) در حرم امام علی (ع)  

 10. فرمانده ناجا: با اجرای طرح ناظر، کشف حجاب در خودرو کاهش پیدا کرد

 11. انتقاد کیهان به حضور فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی + فیلم

 12. «رشوه نفتی» دولت‌ها و نظام مالیاتی به فعالیت‌های سوداگرانه/ نظام بانکی، بهشت پولشویی

 13. فاتحه خوانی روحانی بر سر مزار هاشمی رفسنجانی  

 14. روحانی: انتقاد از دولت با جایزه و تشویق همراه بوده است/ امام خمینی(ره) راه خدمت به مردم را به ما نشان داد

 15. ظریف: پیشنهاد مکرون مسیر درست است/ اروپا اجرای تعهدات خود را آغاز کند کاهش تعهدات برجامی را متوقف می‌کنیم

 16. افزایش نرخ عوارض آزادراه تهران - پردیس

 17. نمایندگان مجلس خواستار تحریم مقامات آمریکایی شدند

 18. تصاویر جدید از کشتی تایتانیک  

 19. مانعی بزرگ در تغییر نگاه مسوولان به تولید

 20. سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: حذف چهار صفر از پول ملی ثمره‌ای در حوزه اقتصادی ندارد

 21. دبیر انجمن قطعه‌سازان: توان تولید خودرو شاسی بلند را هم داریم اما...

 22. همتی: بر نرخ ارز کنترل داریم/ آمریکا را در رسیدن به اهدافش ناکام گذاشتیم

 23. جواد خیابانی: جارو می‌زنم اما به شبکه خارجی نمی‌روم

 24. سپاه پاسداران روز گذشته آزمایش موشکی انجام داد

 25. مقامات ۷ کشور دنیا چقدر حقوق می‌گیرند؟

پربحث‌های هفته

 1. موج عدالت‌خواهی مردم، ایران را متحول می‌کند، اگر ...

 2. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 3. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 4. بازداشت دو نماینده مجلس به خاطر اخلال در بازار خودرو

 5. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 6. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 7. یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد

 8. چند پرسش ساده از آقای احمد عراقچی

 9. موضع‌گیری سخنگوی دولت و پرسش‌های بی جواب در پرونده مازیار ابراهیمی

 10. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 11. ایران خودرو بر سر دوراهی فروپاشی یا تولید ناب

 12. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 13. حساسیت عجیب پزشکان به دستگاه کارتخوان/علت این حجم از مقاومت چیست؟

 14. تصویر دیده نشده از دیوار کشی رئیسی  

 15. اینستاگرام چطور باعث "احمق‌پروری" در جامعه شده است؟

 16. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 17. تکذیب استعفای جواد لاریجانی/ واکنش علی مطهری به ماجرای مازیار ابراهیمی/ تحلیل عباس عبدی از موضع‌گیری اخیر یزدی و آملی لاریجانی

 18. انتقاد تند نخبه جوان از وضع کشور در حضور رهبر انقلاب  

 19. بازداشت پوری حسینی و شکست اختصاصی‌سازی اقتصاد

 20. شوی پوپولیستی دولت در برکناری مدیرعامل ایران خودرو/ مشکل خودروسازی با تغییر چند مدیر حل نمی‌شود

 21. هشدار نافرجام «ناو لینکلن» به ایران / آسیب به ۴ جنگنده اف‌۱۸

 22. نکته‌ای در مورد مساله حجاب

 23. «بحث طلبگی» دعوای سیاسی نیست آقاي كدخدايي

 24. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

 25. یادداشت حسین شریعتمداری خطاب به آیات یزدی و آملی لاریجانی

پربحث‌های هفته

 1. اینستاگرام چطور باعث "احمق‌پروری" در جامعه شده است؟

 2. «بحث طلبگی» دعوای سیاسی نیست آقاي كدخدايي

 3. خواندن ترانه‌های قبل از انقلاب توسط مهران مدیری آزاد شده؟

 4. برندگان نهایی «عصر جدید» انتخاب شدند/ «حماسه شن‌ها» فاتح قله استعداد‌ها

 5. ممنوع التصویر شدن در صداوسیما چگونه است؟  

 6. قیمت بلیت های کنسرت مهران مدیری

 7. انتقاد کیهان به حضور فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی + فیلم

 8. شعبده بازهای معروف جهان چه می کنند؟ عصرجدید، چه چیزی نمایش می دهد؟

 9. احسان علیخانی: عصر جدید سخت‌ترین کار عمرم بود

 10. چند در صد از پزشکان به این توصیه دکتر فرهود عمل می‌کنند؟  

 11. چرا اسم امیرالمومنین در قرآن نیامده است؟

 12. چه کسانی از تشکیل وزارت میراث فرهنگی سود می‌برند؟

 13. برنامه‌های جذاب تلویزیون برای عید غدیر

 14. فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

 15. شناسایی 20 هزار بازیگر برای سریال «سلمان فارسی»

 16. خانم بازیگری که به خاطر پول اجرای یک نمایش را لغو کرد

 17. آشنایی با لقب‌ شهرهای ایران

 18. گوینده و دوبلور پیشکسوت درگذشت

 19. سینا مهراد «آقازاده» شد

 20. چرا پیامبر (ص) جانشینی حضرت علی (ع) را در خود مکه اعلام نکردند؟

 21. نماینده سینمای ایران در اسکار ۲۰۲۰ را بشناسید

 22. پخش «بانوی سردار» از ۲۹ مرداد در شبکه سه

 23. ثواب زیارت حضرت علی (ع)

 24. ماجرای پخش نشدن «گیله‌وا» چیست؟

 25. ۸ فیلم منتخب منتقدان جشنواره «ونیز» کدامند؟/ شانس بالای «رومن پولانسکی»

آخرین عناوین