اسماعیلی در پاسخ به الف: ثبت سامانه حقوق مدیران دارای ناهماهنگی‌ها و مشکلاتی است/قوه قضاییه امادگی انجام این کار را دارد

گروه اجتماعی الف،   3980522115 ۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
اسماعیلی در پاسخ به الف: ثبت سامانه حقوق مدیران دارای ناهماهنگی‌ها و مشکلاتی است/قوه قضاییه امادگی انجام این کار را دارد

سخنگوی دستگاه قضا در ارتباط با ثبت حقوق مدیران قوه قضاییه در سامانه گفت:‌ در این حوزه ناهماهنگی ها و مشکلاتی وجود دارد.

به گزارش خبرنگار الف، هشتمین نشست خبری غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه با حضور خبرنگاران امروز برگزار شد.

غلامحسین اسماعیلی در پاسخ به سوال خبرنگار الف مبنی براینکه طبق قانون ۲۹ ششم توسعه قوه قضاییه باید حقوق مدیران را در این سامانه ثبت کند و طبق گفته اقای انصاری قوه قضاییه تا حدودی این کار را انجام داده است ولی به دولت اجازه دسترسی داده نشده است، در مورد جزییات این موضوع بفرمایید و چرا قوه قضاییه در این خصوص شفاف عمل نمی کند؟ گفت: قانون برای قوه قضاییه احترام دارد و در دوره جدید همه الزامات قانونی باید اجرایی شود و اگر اشکالی به قانون است باید اشکال آن برطرف شود.

وی تصریح کرد:‌ متاسفانه در این خصوص در این حوزه عدم هماهنگی و مشکلاتی هست که باید برطرف شود و اینکه چه کسانی بر این اطلاعات دسترسی دارند، قوه قضاییه دخالتی ندارد.

اسماعیلی تاکید کرد:‌ قوه قضاییه اراده اش بر این است که همگام با دولت و مجلس و سایر بخش های دیگر که شامل این قانون میشوند را صد در صد اجرایی و عملیاتی کند.