مدیرعامل صندوق بازنشستگی برکنار شد

گروه اقتصادی الف،   3980522063 ۳۱ نظر، ۱۱ در صف انتشار و ۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
مدیرعامل صندوق بازنشستگی برکنار شد

سید میعاد صالحی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری برکنار شد.

به گزارش فارس، محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، بالاخره تسلیم فشار مخالفان مدیر جوان صندوق بازنشستگی شد و او را برکنار کرد.

صالحی 37 ساله، 10 فروردین امسال بعنوان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری منصوب و پس از فقط 4 ماه برکنار شد. طبق اخبار رسیده، این برکناری به دستور شخص حسن روحانی بوده است.

صالحی در مدت 4 ماهه حضور خود در صندوق بازنشستگی برای اولین بار مدارک تحصیلی مدیران صندوق و شرکتهای تابعه را منتشر کرد. او همچنین برای اولین بار جمع حقوق و مزایای مدیران صندوق و شرکتهای تابعه اش را منتشر کرد.

سید میعاد صالحی، در قدم بعدی‌اش صورتهای مالی شرکتهای صندوق بازنشستگی کشوری را منتشر کرد و در تدارک انتشار جزییات پرونده‌ها و پروژه های چند هزار میلیادری زیرمجموعه های این صندوق بود که عمر مدیریتش بر صندوق به پایان رسید.

صالحی در آخرین توییت خود پیش از برکناری‌اش نوشته بود: «هرچه امور صندوق بازنشستگی را شفاف‌تر میکنیم، فشارها و تخریب‌ها نیز بیشتر می‌شود. گام مهم بعدی، انتشار جزییات پرونده‌ها و پروژه‌های چندصد و چندهزار میلیارد تومانی است»

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ایرانی۱۰۴۷۳۲۲۱۱:۰۳:۰۰ ۱۳۹۸/۵/۲۲
.. بعید نیست افراد جوان ، پرکار و طرفدار شفافیت را اخراج کنند چون ..
س۱۰۴۷۷۳۴۱۴:۴۳:۴۹ ۱۳۹۸/۵/۲۲
جوان گرایی خیلی هم خوبه ولی ایشون هیچ تجربه مشابهی نداشت . یهویی گذاشتنش مدیر صندوق به این عظمت
ناشناس۱۰۴۷۳۲۳۱۱:۰۳:۵۸ ۱۳۹۸/۵/۲۲
این است که در کشور، مبارزه با فساد راه به جایی نخواهد برد.
ناشناس۱۰۴۷۳۲۵۱۱:۰۴:۴۷ ۱۳۹۸/۵/۲۲
ی جور تیتر زدید انگار این جوان از کره ماه اومده. ایشون هم حتما از آقازاده ها یا فامیل های مسئولین بوده و به جای دیگری منتقل می شوند.
ناشناس۱۰۴۷۷۱۸۱۴:۲۸:۱۵ ۱۳۹۸/۵/۲۲
البته حق دارید من هم مثل شما به همه ی این.. ها بدبین هستم ولی کاش قبلش یک سرچ میکردی ایشون کلا شریف درس خونده تمام مقاطع رو و شریف یکی از معدود دانشگاه هایی هست که خودش رو به خاطر دو تا آ..زاده خراب نکرد و الکی نمیشه ازش فارغ التحصیل شد.
ناشناس۱۰۴۷۳۳۲۱۱:۰۷:۲۲ ۱۳۹۸/۵/۲۲
احتمالا این مدیر جوان به نزدیکی ..رسیده بود
ناشناس۱۰۴۷۳۳۳۱۱:۰۸:۰۵ ۱۳۹۸/۵/۲۲
کاش شریعتمداری برای کارکنان استانی وزارت کار که در فقر هستن هم فکری بکنند !!! کمترین حقوق رو در دولت میگیرن و از آموزش و پرورش هم کمتر
ناشناس۱۰۴۷۳۴۵۱۱:۱۲:۴۵ ۱۳۹۸/۵/۲۲
حالا کدام یکی از بستگان را جایگزین او کرده
ناشناس۱۰۴۷۳۶۹۱۱:۲۹:۰۰ ۱۳۹۸/۵/۲۲
روحانی در سخنرانی ها : «اساساً اولین شرط دولت شایسته و کارآمد در کنار شفافیت، پاسخگویی است؛ دولت باید ضمن شفافیت در همه امور به مردم پاسخگو باشد» .. در عمل : اخراج این بنده خدا که فارغ التحصیل شریف بود و دنبال شفافیت بود
ناشناس۱۰۴۷۵۹۰۱۳:۱۴:۴۲ ۱۳۹۸/۵/۲۲
آیا قانون روحانی را آزاد مطلق گذاشته؟ ..
بازنشسته کشوری۱۰۴۷۴۱۴۱۱:۵۴:۱۸ ۱۳۹۸/۵/۲۲
برکناری يک مدير فعال. بخور بخور سال قبل، از امروز ادامه می يابد. وای به حال بازنشستگان کشوری که کور سوی اميدشان خاموش شد.
صف۱۰۴۷۴۳۳۱۲:۰۷:۱۱ ۱۳۹۸/۵/۲۲
این بنده خدا علیرغم جوانی در این مدت کوتاه مسئولیتش اقدامات خوبی انجام داد و به سرنخهای جالبی رسیده بود که افشای آن به نفع دولتمردان تدبیر و امید نبوده است.
ناشناس۱۰۴۷۴۶۶۱۲:۲۱:۰۰ ۱۳۹۸/۵/۲۲
با برکناری اين جوان فعال و پاکدست ، مهر تاييدی بر فساد ..ی زده شد.
ناشناس۱۰۴۷۴۸۰۱۲:۲۸:۰۳ ۱۳۹۸/۵/۲۲
در 21 اردیبهشت سال جاری گروه اقتصادی الف این خبر را منتشر کرد 3980221001 « برکناری مدیر متخلف صندوق بازنشستگی کشوری با حقوق 30 میلیونی» در کامنت 898739 چنین نگاشته شده است به این برادر مصلح «شک نکن... بیشتر از چند ماه دیگه دوام نخواهی آورد»
شلمانی۱۰۴۷۵۷۴۱۳:۰۶:۵۷ ۱۳۹۸/۵/۲۲
وزیر بی کفایت که فقط مدعی.. است باید عزل میشد ..نه این جوان
ناشناس۱۰۴۷۵۷۶۱۳:۰۷:۴۰ ۱۳۹۸/۵/۲۲
برای ملت مسجل شده هیچ وقت شفافیت از طرف روسای بالا قابل قبول نیست
ناشناس۱۰۴۷۵۸۱۱۳:۰۸:۱۳ ۱۳۹۸/۵/۲۲
زیاد شلوغش نکنید دارن با اینکارهاشون مهره سازی میکنن برا آینده اینکار دولت خودش یک سیاست است مثل کار روی آذری جهرمی و آماده کردن افکار عمومی برای استقبال از وی در آینده بعنوان کاندیدای ریاست جمهوری کانال های تلگرامی و پیج های اینستاگرامی رو که با نام هواداران وزیر جوان ارتباطات که سخت در تلاش هستن برای یارگیری مشاهده کنید متوجه میشوید چی میگم
ناشناس۱۰۴۷۹۶۶۱۷:۱۶:۵۵ ۱۳۹۸/۵/۲۲
تقابل یک تنه یک سردار جوان با ژنرال‌های پیر و بازنشسته به قیمت عزل او رقم خورد. چه خوب است او را در این راه تنها نگذاریم!!!
جمالی۱۰۴۷۶۰۲۱۳:۱۸:۳۵ ۱۳۹۸/۵/۲۲
بدنیست یک طرفه به قاضی نرویم: https://www.alef.ir/news/3980505073.html براین اساس احمد بیگدلی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، اعلام کرد: براساس شرایطی که در تبصره ۱ ماده ۱۷ قانون نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی برای روسای سازمان‌ها و صندوق‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی تعیین شده، ادامه فعالیت صالحی در جایگاه مدیرعاملی صندوق بازنشستگی کشوری غیرقانونی است. وی با تاکید براینکه روسای سازمان‌ها و صندوق‌های تعاون باید دارای پنج شرط در زمینه‌های رشته تحصیلی، مدیریت، انفورماتیک، پزشکی و سابقه باشند، بیان کرد: یک بار در سال ۹۰-۹۱ مرتضوی با حضور در جایگاه مدیر عامل سازمان صندوق بازنشستگی کشور این قانون را زیر پا گذاشت و خسارت‌های بسیار زیادی را به کشور به ویژه تامین اجتماعی وارد کرد، اکنون هم شریعتمداری وزیر کار با انتصاب صالحی دچار این اشتباه شده است. نماینده مردم خدابنده در مجلس افزود: میعاد صالحی دکتری مکانیک و هوا فضا دارد و نوع سابقه و رزومه وی هیچ ارتباطی به مدیریت صندوق بازنشستگی کل کشور هم ندارد، ما این موضوع را به شریعتمداری چندین بار تذکر دادیم و حتی وی برای پاسخگویی به سوال من درباره این موضوع در جلسه کمیسیون اجتماعی هم حضور یافت. عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات حضور میعاد صالحی را در جایگاه مدیر عامل سازمان صندوق بازنشستگی کل کشور را مغایر قانون اعلام کردند و سازمان اداری و استخدامی هم ضمن تایید این موضوع گفت که حضور این شخص براساس شاخص‌های ذکر شده در قانون منعی ندارد، اما در غیر اینصورت باید این سمت را ترک کند. ظاهرا نمایندگان محترم مجلس بیشتر دنبال برکناری این مدیر از سمت خود بوده اند.
بازنشسته۱۰۴۷۶۴۹۱۳:۴۴:۱۷ ۱۳۹۸/۵/۲۲
عاقبت شفاف سازی وسالم کارکردن برکناری است این ..ها فقط دنبال پیرمردها ومدیران ترسوومحافظه کار است بازهم دایره بسته مدیریتی وهمان ۴۰۰مدیری که سالهاست دارن مدیریت میکنن واقعا متاسفم
امیر۱۰۴۷۶۷۰۱۴:۰۲:۲۲ ۱۳۹۸/۵/۲۲
در خبرها آمده ایشان با دستور رئیس جمهور برکنار شده است.یعنی وا اسفا به حال دولتی که مدیر جوان و شجاعی مثل ایشون را مستقیم برکنار می کنند.ترس رئیس جمهور این بود که در ادامه شفاف سازی ها دست چه کسانی رو شود؟؟؟اینهمه شعار الکی میده دولت برای مبارزه با فساد و وقتی کسی با شجاعت میاد پای کار حذف اش می کنه. من واقعا اعتراف می کنم که به روحانی رای دادم..
امینی۱۰۴۷۶۷۶۱۴:۰۴:۵۹ ۱۳۹۸/۵/۲۲
سلام منطقی تر این بود که رئیس جمهور محترم قبیل از اینکه این جوان را که به اشتباه بر مسند مهم اقتصادی نشانده شده بود ! را برکنار کند ! عاملین این انتصاب تا وزیر را نیز برکنار میکرد
پیراسته فر۱۰۴۷۷۳۲۱۴:۴۳:۰۲ ۱۳۹۸/۵/۲۲
اگر»سیاست»داشت،عمرمدیریتیش کوتاه نمیشد وموفقترهم بود،یکم بی تجربگی کرد،هراقدام مهمی «زمینه سازی»میخواهد وصبوری+مدیریت-گاردنگرفتن.
س۱۰۴۷۷۴۰۱۴:۴۶:۵۶ ۱۳۹۸/۵/۲۲
دوستانی که طرفداری میکنن از این مدیر، سوابقش هم خوندن؟ نمیگن با خودشون چرا فردی با هیچگوته سابقه مرتبط اومده شده رییس صندوق به این عظمت ؟!! منصوب شدنش کار غلطی بود. حالا یه جوان با سابقه مرتبط و شجاع و با استعداد جایش بیاید که خودساخته هم باشد نه با آشنا و ..
سید۱۰۴۷۸۷۷۱۶:۱۹:۵۷ ۱۳۹۸/۵/۲۲
دکترا از شریف داشت.پاک دست و جالب اینکه مخترع هم بود از لحاظ دینی هم که حافظ قران بود.تحمل همچین آدمی برای دولت فرتوت سخته میگه نوجوان بود!!!
ناشناس۱۰۴۷۹۶۷۱۷:۱۷:۲۵ ۱۳۹۸/۵/۲۲
سید عالی مقام میعاد صالحی، بسیجی جان برکف، فرزند ایثارگر 8 ساله، چرا برکنار شود؟
محمد حسن۱۰۴۷۹۷۲۱۷:۲۰:۵۰ ۱۳۹۸/۵/۲۲
اینم نتیجه شفاف سازی ..
علی عسک۱۰۴۸۰۰۱۱۷:۴۱:۳۳ ۱۳۹۸/۵/۲۲
در کشور ما شفافیت جایگاهی ندارد باید .. تا عده ای به نوایی برسند !!!!!
ساقی۱۰۴۸۱۰۰۱۹:۰۹:۳۴ ۱۳۹۸/۵/۲۲
خداجای حق نشسته
ناشناس۱۰۴۸۱۴۱۱۹:۴۷:۴۴ ۱۳۹۸/۵/۲۲
آقای صالحی، فارغ التحصیل شریف و دوست صمیمی اختلاسگر بزرگ جناب هادی رضوی (داماد شریعتمداری) بودند که از سوی وی به پدر زنش برای مدیریت صندوق پیشنهاد شده بود! میدانید چرا؟ البته بنده در مورد تواناییها و سالم بودن جناب صالحی صحبتی ندارم ولی در مورد .. رودربایستی ها در واگذاری پروژه ها به امثال هادی رضوی ها بحث دارم!
اكبر۱۰۴۸۱۴۳۱۹:۵۱:۳۶ ۱۳۹۸/۵/۲۲
مدتي قبل خبري بود در مورد اينكه اين جوان حتي رشته تحصيلي مرتبطي ندارد و بي تجربه است و خيلي كامنت ها تاييد ميكرد كه بله آقازاده هستند و بايد از اين مقام عزل شوند حالا خبر آمده شفاف سازي ميكرده كامنتها آمده كه بله يكي هم كه خوب بود دولت نميذاره كار كند و از ترس شفافيت برش داشتند. يعني مردم فقط نشستند ببينند دولت كدام حركت را ميكند و بي منطق نظر بدهند؟ .. الله اعلم.

پربحث‌های امروز

 1. موضع‌گیری سخنگوی دولت و پرسش‌های بی جواب در پرونده مازیار ابراهیمی

 2. ربیعی: کنترل بازار ارز خواست شورای‌عالی امنیت ملی و دستور رییس جمهوری بود

 3. بازداشت دو نماینده مجلس به خاطر اخلال در بازار خودرو

 4. ظریف: اجازه نمی دهم یک قطره از آب خزر را از ما بگیرند

 5. هشدار نافرجام «ناو لینکلن» به ایران / آسیب به ۴ جنگنده اف‌۱۸

 6. ظریف: هنوز هم اروپایی ها پشت در دکان «اوفک» می ایستند

 7. آغاز اولین اقدامات ترکیه برای ایجاد منطقه امن در شمال سوریه

 8. «شیشه» و «گل» داروی جایگزین ندارند

 9. کُشنده‌ترین بیماری‌ها را بشناسید

 10. آیا غذا می‌تواند جایگزین دارو شود؟

 11. این زن تنها ساکن جزیره دورافتاده است+عکس

 12. انتقاد «تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم» از نامه آملی لاریجانی به آیت‌الله یزدی

 13. آخرین مهلت ثبت اطلاعات خسارات سیل‌زدگان در سامانه وزارت کشور

 14. بایدها و نبایدها در مبتلایان به هپاتیت خودایمنی

 15. زنگ خطر فرونشست زمین در تهران

 16. تناقض آمریکا و رژیم صهیونیستی درباره برنامه هسته ای ایران

 17. واشنگتن و ناکامی نقشه شرقی برای تهران

 18. تنش در ائتلاف سعودی

 19. نبرد سرنوشت در جنوب یمن

 20. حمله پهپادی ارتش یمن به پایگاه هوایی ملک خالد

 21. مسجد جامع همدان  

 22. آرژانتینی غیرقابل پیش‌بینی یا تکرار فرمول با ثبات قهرمانی

 23. وضعیت نامشخص کانون‌های هواداری در آستانه شروع لیگ

 24. نشست سران ترکیه، ایران و روسیه، ۱۶ سپتامبر در آنکارا

 25. دانمارک: دعوت از ترامپ بر سر جای خود باقی است

پربحث‌های دیروز

 1. انتقاد تند نخبه جوان از وضع کشور در حضور رهبر انقلاب  

 2. ایران خودرو بر سر دوراهی فروپاشی یا تولید ناب

 3. نکته‌ای در مورد مساله حجاب

 4. بازداشت پوری حسینی و شکست اختصاصی‌سازی اقتصاد

 5. ورود پلیس به ماجرای سگ کشی/برخورد با هر گونه حیوان آزاری

 6. نامه زاکانی به وزیر اطلاعات: فساد در کشور ماحصل بی توجهی مسئولان مرتبط است/ منتظرم در دادگاه روابط ناسالم و حقوق ضایع شده مردم را بیان کنم

 7. واکنش علی مطهری به ماجرای مازیار ابراهیمی

 8. پول‌های بزرگ کثیف چگونه در اقتصاد کشور جابجا می‌شوند؟

 9. تحلیل عباس عبدی از موضع گیری اخیر یزدی و آملی لاریجانی

 10. آسوشیتدپرس به نقل از کارشناسان: تحریم ها آمریکا را منزوی کرده است

 11. از تخلفات پسر یکی از مراجع تقلید تا تغییر چندین امام جمعه   

 12. با این قوانین، چند نفر حاضرند مسئولیت بپذیرند؟

 13. ارتش یمن پهپاد ساخت آمریکا را سرنگون کرد

 14. مهاجرت مستاجران از تهران/ کاهش 19 درصدی معاملات اجاره

 15. پاسخ شرکت بازرگانی پتروشیمی به نامه زاکانی

 16. لاریجانی: تحریم‌ها ایران را از برنامه‌های توسعه‌ای‌اش جلو انداخت/ما هیچ وقت دنبال جنگ نبودیم

 17. جانِ انجیر  

 18. پزشکان را به کلاس دست‌فروشان بفرستید!

 19. تاکید رهبر انقلاب بر تامین عدالت و ریشه‌کن کردن فقر/ تولید داخلی، کلید حل مشکلات اقتصادی/با ولنگاری فرهنگی به‌شدت مخالفیم

 20. لایحه «اصلاح قانون پولی و بانکی کشور» به مجلس رفت

 21. عارف: آیه یاس خواندن و منفعل بودن چاره کار نیست

 22. امکان حضور بانوان در بازی‌های ملی در آزادی فراهم شد

 23. برایان هوک: آمریکا از «مکانیسم ماشه» برای احیای تحریم‌ها علیه ایران استفاده نمی‌کند

 24. مغولستان در قاب دوربین  

 25. آزادی نفتکش ایرانی سیلی محکمی به انگلیس و آمریکا بود  

پربحث‌های هفته

 1. بالاخره در مساله حجاب چه کنیم؟

 2. تذکاری بر یک برداشت غلط از باوری درست درباره حکومت دینی

 3. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 4. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 5. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 6. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 7. یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد

 8. توپی که پزشکان به زمین مشاغل دیگر می‌اندازند

 9. هزینه ۳ هزار میلیارد تومانی برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶ / طراحی ۱۲۰ میلیارد تومانی سمند!

 10. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 11. چرخش ظریفانه از برجام!...

 12. روحانی: اون ۹۸ که ما می‌خواستیم این ۹۸ نیست   

 13. نفتکش ایرانی در جبل الطارق با وجود مخالفت آمریکا آزاد شد

 14. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 15. تصویر دیده نشده از دیوار کشی رئیسی  

 16. اینستاگرام چطور باعث "احمق‌پروری" در جامعه شده است؟

 17. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 18. انتقاد تند نخبه جوان از وضع کشور در حضور رهبر انقلاب  

 19. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 20. اتاق رو به کعبه شبی ۳۰۰ میلیون تومان!

 21. اژه‌ای: ‌فردی توانسته با بهانه‌ای ‌۳۸هزار سکه خریداری کند/ عمده ذخایر طلای کشور به‌دست خودمان بر باد رفته

 22. برنج ایرانی به‌نسبت پارسال 100 درصد گران شد

 23. ایران خودرو بر سر دوراهی فروپاشی یا تولید ناب

 24. نکته‌ای در مورد مساله حجاب

 25. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

پربحث‌های دیروز

 1. ایران خودرو بر سر دوراهی فروپاشی یا تولید ناب

 2. بازداشت پوری حسینی و شکست اختصاصی‌سازی اقتصاد

 3. پول‌های بزرگ کثیف چگونه در اقتصاد کشور جابجا می‌شوند؟

 4. با این قوانین، چند نفر حاضرند مسئولیت بپذیرند؟

 5. مهاجرت مستاجران از تهران/ کاهش 19 درصدی معاملات اجاره

 6. تخلفات بزرگی در واگذاری "اردوگاه شهید باهنر" انجام شده است + جزییات

 7. نحوه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان در سال جاری

 8. آغاز ثبت‌ نام مسکن دولتی از شهریور ماه

 9. حذف صفر از پول ملی در ترکیه چگونه انجام شد؟

 10. احداث ۲۰ هزار مسکن برنامه اقدام ملی با حضور روحانی آغاز می‌شود

 11. انتقال کالا از طریق بندر چابهار به 2 شرکت بزرگ دولتی ابلاغ شد

 12. گران‌فروشی بلیط هواپیما در شرکت‌های هواپیمایی  

 13. ثبات نسبی قیمت سکه و ارز + جدول

 14. ظرفیت تولید برق حرارتی 9000 مگاوات افزایش یافت

 15. ارسال پرونده تخلف ایران خودرو، سایپا و ۴ خودروساز دیگر به تعزیرات

 16. ورود و خروج چه میزان طلا توسط مسافر مجاز است؟

 17. وعده تولید پژو ۳۰۱ با ۸۰ درصد داخلی سازی/ افزایش سه برابری سهام ایران خودرو/ اُفت تولید سمند و رانا

 18. کارت‌های سوختی که محدود شدند

پربحث‌های هفته

 1. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 2. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 3. یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد

 4. هزینه ۳ هزار میلیارد تومانی برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶ / طراحی ۱۲۰ میلیارد تومانی سمند!

 5. برنج ایرانی به‌نسبت پارسال 100 درصد گران شد

 6. ایران خودرو بر سر دوراهی فروپاشی یا تولید ناب

 7. بازداشت پوری حسینی و شکست اختصاصی‌سازی اقتصاد

 8. ناکارآمدی طرح‌های حمایتی دولت در مسکن / به همه چیز فکر شده غیر از مشکل اصلی!

 9. استفاده از کارتخوان توسط پزشکان یک قانون است و باید اجرایی شود

 10. یکه زارع چرا برکنار شد؟

 11. آیا حذف پراید در شرایط فعلی شدنی است؟

 12. پول‌های بزرگ کثیف چگونه در اقتصاد کشور جابجا می‌شوند؟

 13. ملت منتظر گزارش خصوصی‌سازی

 14. پشت پرده خصوصی‌سازی‌ها با محاکمه علنی آشکار می‌شود

 15. حذف صفر از پول ملی علاج تورم نیست/ دولت با ارائه لایحه حذف ۴ صفر وقت مجلس را نگیرد

 16. راهزنی جدید آمریکا برای سرقت نفت ایران

 17. اعلام جزییات تازه از دلایل بازداشت پوری حسینی

 18. پارسایی: خودروسازها ناکارآمدی خود را در زمین تولید ملی می‌اندازند/ توضیح درباره هزینه طراحی صندوق ۲۰۶

 19. چراغ جادوی ۶۸ هزار میلیاردی وزارت نفت/ صندوق‌های نفت حیاط خلوت بازنشسته‌هاست؟

 20. به منظور صیانت از بیت‌المال؛ وزیر نفت بخشنامه تقویت پایش داخلی مالی را ابلاغ کرد

 21. با این قوانین، چند نفر حاضرند مسئولیت بپذیرند؟

 22. دستور رئیس جمهور برای انتشار حقوق مدیران

 23. دولت‌ها ؛ آینده فروشی و پیش‌خور کردن منابع نسل های بعد

 24. دولت فرصت «وزارت گردشگری» را از دست ندهد

 25. خط‌ونشان همتی برای بانک‌ها/ دوران تخطی از مقررات به‌سر آمد

آخرین عناوین