حضور رژیم صهیونیستی در ائتلاف دریایی علیه ایران بازی با آتش است

گروه سیاسی الف،   3980519085 ۳۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

یک کارشناس مسایل بین المللی می‌گوید: آمریکا و اسراییل به بهانه ائتلاف نظامی دریایی، به دنبال تنش‌آفرینی در منطقه خلیج‌فارس هستند که این موضوع گریبان آنها را خواهد گرفت.

حضور رژیم صهیونیستی در ائتلاف دریایی علیه ایران بازی با آتش است

به گزارش الف، چند روز پیش بود که «اسرائیل کاتز»، وزیر خارجه اسرائیل اعلام کرد که تل آویو بخشی از ائتلاف نظامی به رهبری آمریکا در برابر تهدیدهای ایران در تامین امنیت کشتیرانی در خلیج فارس خواهد بود که این موضوع با واکنش‌های بسیاری روبرو شد.

سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به انتشار این خبر و اعلام آمادگی رژیم صهیونیستی برای حضور در ائتلاف نظامی آمریکا به منظور به اصطلاح تامین امنیت کشتیرانی در خلیج فارس گفت: جمهوری اسلامی ایران معتقد است اصل این ائتلاف تنش زا است و هرگونه حضور احتمالی رژیم اشغالگر قدس را در این ائتلاف خودخوانده، که وجود نا مشروعش در خاورمیانه اساس ناامنی و بی ثباتی است، تهدیدی آشکار علیه امنیت، حاکمیت و تمامیت ارضی خود و عاملی بحران آفرین و بی ثبات ساز در منطقه خلیج فارس تلقی می کند و در چارچوب سیاست بازدارندگی و دفاعی کشور، حق مقابله با این تهدید و دفاع از خود را محفوظ می دارد و در عمل به آن در چارچوب سیاست دفاعی کشور، تردیدی ندارد و مسئولیت کلیه عواقب این اقدام خطرناک برعهده رژیم آمریکا و رژیم نامشروع صهیونیستی خواهد بود.

همچنین محمدجواد ظریف در پیام توئیتری نوشت: «خلیج فارس شاهرگ حیاتی ایران محسوب می‌شود و به همین دلیل برای ایران که همواره امنیت دریانوردی در آن را فراهم کرده، از لحاظ امنیت ملی در اولویت قرار دارد. با توجه به این واقعیت، حضور بازیگران فرامنطقه‌ای در خلیج فارس، برخلاف تبلیغات رسانه‌ای، موجب ناامنی است. ایران برای حراست از امنیت خود [در خلیج فارس] تردید نخواهد کرد.»

حسن هانی‌زاده، کارشناس مسایل بین المللی و منطقه‌ای در گفتگو با خبرنگار سیاسی الف، در مورد اعلام آمادگی رژیم صهیونیستی برای حضور در ائتلاف نظامی آمریکا در خلیج فارس اظهار می‌گوید: در واقع ائتلاف پیشنهادی آمریکا به منظور تسلط بر تنگه هرمز و منطقه خلیج‌فارس، خطرناک‌ترین اقدام آمریکا در طول سال‌های اخیر است. آمریکا به دنبال سیاست‌های ایران‌هراسانه خود، به دنبال تشکیل ائتلافی در خلیج فارس است؛ ائتلافی که بیش از پیش به ناآرامی در این محدوده منجر خواهد شد. باتوجه به اینکه قوانین بین‌المللی در مورد حاکمیت ایران در تنگه هرمز کاملا شفاف و روشن است، ایران همواره در دهه‌های اخیر نقش موثری در تامین امنیت این منطقه داشته است و حضور کشورهای دیگر تنها امنیت منطقه را به خطر می‌اندازد.

وی تصریح کرد:‌ حرکت سیال کشتی‌های تجاری و نفتکش‌ها در گذشته، نشانگر این است که تاکنون حوادث خاصی در منطقه خلیج فارس رخ نداده و جمهوری اسلامی ایران، همواره برای تامین امنیت این منطقه، هزینه‌های بسیاری را متحمل شده است، لذا بهتر است که ایران سیاست‌ها و تدابیری جدیدی را در این زمینه اتخاذ کند و از کشتی‌ها عوارض در تنگه هرمز اخذ کند تا حداقل بتواند جلوی خسارت‌های پیش‌رو را بگیرد.

این کارشناس مسایل منطقه‌ای به ائتلاف کشورها توسط آمریکا در تنگه هرمز اشاره کرد و گفت: اگر این ائتلاف شکل بگیرد، منطقه خلیج‌فارس دچار مشکلات امنیتی و نظامی خواهد شد و پیوستن رژیم صهیونیستی به این ائتلاف نیز منطقه را به آتش خواهد کشاند لذا در حال حاضر اغلب کشورهای اروپایی و بخصوص فرانسه و آلمان از پاسخ به درخواست رئیس جمهور آمریکا برای پیوستن به این ائتلاف اجتناب کردند و تنها اسراییل است که اعلام آمادگی کرده است.

هانی‌زاده ادامه داد: ائتلاف اسرائیل و آمریکا در منطقه خلیج‌فارس، در هر جنگی تحت رهبری ایالات متحده علیه ایران امنیت منطقه را بهم می‌ریزد و کشورهای امارات، بحرین و عربستان را علیه ایران متحدتر کرده و وضعیت منطقه را بسیار خطرناک می‌کند، درست است که امارات تا حدودی به سمت ایران تغییر مسیر داده است ولی همچنان سنگ‌اندازی کرده و تنها به دنبال منافع خود است لذا سکوت کشورهای عربی در قبال حضور اسرائیل در ائتلاف، کمکی به عادی سازی و پشتیبانی این طرح خطرناک آمریکایی است و اسراییل نیز به دنبال عادی سازی روابط با کشورهای حوزه خلیج‌فارس است.

وی افزود: همانطور که تجربه ثابت کرده است هر ائتلافی با رهبری آمریکا به همراهی رژیم صهیونیستی محکوم به شکست است چراکه افکار عمومی هیچ‌گاه موافق این رژیم نبوده و نیست، حضور رژیم صهیونیستی در منطقه خلیج فارس، نظم امنیتی منطقه را به کلی دگرگون می‌کند و ایران نیز اعلام کرده حق دفاع از خود را دارد.

این کارشناس مسایل منطقه‌ای تاکید کرد: حضور رژیم صهیونیستی در این ائتلاف، اعلان جنگی آشکار علیه جمهوری اسلامی ایران است که کشورهای عربی منطقه خلیج‌فارس و همچنین غربی‌ها از آن ضرر خواهند کرد چراکه هدف آمریکا و رژیم صهیونیستی تنش‌آفرینی در منطقه خلیج‌فارس است.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۴۳۸۲۵۰۰:۲۸:۲۶ ۱۳۹۸/۵/۲۰
وقتی ما می رویم سوریه نزدیک آنها ، آنها هم می آیند نزدیک ما !
العبد۱۰۴۴۰۴۷۰۸:۳۸:۱۶ ۱۳۹۸/۵/۲۰
بازی رو از پله دوم شروع نکن. هدف اینها از فتنه داعش در سوریه، رسیدن به ایران بوده پس ما لازم بود توی سوریه کمرشونو بشکنیم. یعنی کار ما عکس العمل بوده. درضمن رفتن ما به سوریه به درخواست دولت مستقر و قانونی سوریه بوده اسراییلیها با اجازه چه کسی میخوان بیان خلیج فارس؟
ناشناس۱۰۴۴۴۹۹۱۲:۳۷:۲۱ ۱۳۹۸/۵/۲۰
اگه اینطوره عربستان هم به درخواست دولت قانونی یمن دراونجاحضورداره
ناشناس۱۰۴۴۰۴۹۰۸:۳۹:۴۳ ۱۳۹۸/۵/۲۰
یک دولت نا مشروع را با یک کشور مشروع که هزاران سال قدمت دارد به مانند هم مقایسه می کنید؟! واقعا براتون متاسفم.
احمد۱۰۴۴۰۵۶۰۸:۴۹:۳۳ ۱۳۹۸/۵/۲۰
واقعا شرمندم . ولی فکر کنم کاملا عکس این باشه . اونا با تصرف غیر قانونی سرزمین ها داشتند کم کم به ما نزدیک می شدند که ما جلو ی اونها را گرفتیم . این کاری که ما کردیم منجر شده به هم مرز شدن با اونها . داستان را عکس ارائه ندهید لطفا .
ناشناس۱۰۴۴۲۶۲۱۰:۵۴:۵۶ ۱۳۹۸/۵/۲۰
اگر ایران، اسرائیل را در خلیج فارس زد همین شما دوست اصلاح طلب نیای بنویسی که تنش ایجاد نکنید.
ناشناس۱۰۴۴۶۷۶۱۳:۴۶:۲۰ ۱۳۹۸/۵/۲۰
شما چطوری ندیده فهمیدی ایشون اصلاح طلبه ؟ شاید کلا جزو اپوزیسیون باشه ؟
ناشناس۱۰۴۴۳۶۰۱۱:۴۱:۲۴ ۱۳۹۸/۵/۲۰
اسرائیل سیلی سختی خواهد خورد .
امید۱۰۴۳۸۲۷۰۰:۲۸:۳۶ ۱۳۹۸/۵/۲۰
بسم الله الرحمن الرحیم همشون با هم هیچ غلطی نمی توانند بکنند .
ناشناس۱۰۴۴۰۷۸۰۹:۰۵:۳۷ ۱۳۹۸/۵/۲۰
پس الان دارند چه کار میگنند ؟وضع مملکت رو نمی بینی واقعا؟
ناشناس۱۰۴۴۲۴۲۱۰:۴۴:۲۵ ۱۳۹۸/۵/۲۰
حالا هیچ غلطی نمیکنند که قیمت اجناس چند برابر شده !!!داروی بیماران موجود نیست!!!نفتمون صادر نمی شود!!!حتی نمیتونیم پول مربی فوتبال جور کنیم!!!حال اگر غلطی بکنند چی می شود!!!لطفا سرتون از برف بیرون بیارید
ناشناس۱۰۴۳۸۳۵۰۰:۳۳:۰۷ ۱۳۹۸/۵/۲۰
لعنتی ها دارن تک تک پازلها رو میچینن کنار هم فقط امیدوارم مسئولین احساسی عمل نکنن تا کشور رو از این برهه حساس تاریخی از گزند نقشه شوم این نامردها بسلامتی عبور بدند. خدایا خودت این مردم و این کشور عزیز را از گزند دشمن نجاتشون بده
ناشناس۱۰۴۴۰۶۹۰۸:۵۹:۰۲ ۱۳۹۸/۵/۲۰
قرآن: و مکروا و مکر الله والله خیر الماکرین شما هم نگرانی پاشی نکن!!
ناشناس۱۰۴۳۸۴۶۰۰:۴۳:۳۱ ۱۳۹۸/۵/۲۰
شیطان بزرگ و رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
پورامینی۱۰۴۳۸۶۰۰۰:۵۶:۵۰ ۱۳۹۸/۵/۲۰
ایتلاف دریایی یک تهدید توخالی علیه جمهوری اسلامی است وهرگز عملیاتی نمی شود وجرات انرا ندارند زیرا جبهه وخطی قوی از مقاومت در غرب اسیا ورهبری که باطل الاسحرمعامله قرن بود است و انرابه زباله دان تاریخ فرستادمقابل انهاست و بدین معنی که از اساس از تنش وتشنج در خلیج فارس پرهیز دارند چون مخالف هدف گذاری امریکاست واثر منفی روی هدف گذاری امریکا دارد وانرا منحرف می کند زیرا هدف اساسی امریکا اثر گذاری تحریم ها وجنگ اقتصادی است که با هوشمندی مسیولین بنظر می رسد بایدبا تمهیدات داخلی که اقتصاد دانان توسعه گرا پیشنهاد میدهند ومبتنی بر افتصاد مقاومتی تقویت بنیه تولیدی و ممانعت ازواردات مصرف گرایانه است خنثی شود
ناشناس۱۰۴۳۸۸۴۰۱:۴۱:۰۲ ۱۳۹۸/۵/۲۰
شناورهای صهیونیستی نزدیک تنگه هرمز شدند باید با برخورد جدی نیروهای مسلح مواجه شوند تا از همان راهی که آمدند فرار کنند.
ناشناس۱۰۴۳۸۹۹۰۲:۰۳:۰۸ ۱۳۹۸/۵/۲۰
باید دید در عمل چه اتفاقی می افتد .
ناشناس۱۰۴۳۹۲۰۰۴:۱۱:۱۴ ۱۳۹۸/۵/۲۰
دیگه کلا امنیت تنگه بر روی هواست !
ناشناس۱۰۴۳۹۲۱۰۴:۱۲:۴۳ ۱۳۹۸/۵/۲۰
یدالله مع الجماعه
ناشناس۱۰۴۴۳۹۹۱۱:۵۸:۰۱ ۱۳۹۸/۵/۲۰
ید الله فوق ایدیهم
ناشناس۱۰۴۳۹۲۲۰۴:۱۳:۴۸ ۱۳۹۸/۵/۲۰
خودمان اینگونه خواستیم
ناشناس۱۰۴۳۹۲۴۰۴:۱۶:۳۷ ۱۳۹۸/۵/۲۰
الان 5-6 هفته است که امنیت برقرار شده و این خیلی خوبه
ناشناس۱۰۴۳۹۳۰۰۴:۲۸:۵۶ ۱۳۹۸/۵/۲۰
مدتی است خبری از راهزنی دریایی نیست
ناشناس۱۰۴۳۹۴۶۰۵:۵۸:۲۰ ۱۳۹۸/۵/۲۰
ایران باید با اولین خطای نیروهای اسرائیلی ، برخورد قاطعی کند . اسرائیل استخوان لای زخم ایران است و باید بیرون کشیده شود هم در کنار مرزهایش و هم در خلیج فارس و هم تنگه هرمز .
ناشناس۱۰۴۴۰۸۶۰۹:۱۴:۳۷ ۱۳۹۸/۵/۲۰
اسرائیل بیاید اینجا و خطا نکند چی ؟ باهاش برخورد نکنیم ؟
حسام۱۰۴۳۹۵۷۰۶:۳۲:۲۱ ۱۳۹۸/۵/۲۰
نترسید بابا گفته حضور نظامی نداره و فقط در بحث اطلاعات با امریکا در خلیج فارس ائتلاف میکنه
ناشناس۱۰۴۴۵۵۸۱۲:۵۷:۴۰ ۱۳۹۸/۵/۲۰
همه این کشورها 8 سال پشت صدام ایستادند ، ایران عزیر هنوز باقی و با اقتدار است . اکثر قریب به اتفاق مردم ایران نترسیده و نخواهند ترسید .
ناشناس۱۰۴۴۰۳۳۰۸:۲۳:۴۲ ۱۳۹۸/۵/۲۰
در صورت حضور نظامي اسراييل در خليج فارس گرفتار تير غيب خواهند شد وديگه برگشتي در كار نخواهد بود گفته باشيم
ناشناس۱۰۴۴۰۷۹۰۹:۰۶:۲۹ ۱۳۹۸/۵/۲۰
ایران میزنه
نجم۱۰۴۴۲۷۵۱۱:۰۰:۵۱ ۱۳۹۸/۵/۲۰
یعنی بقیه کشورها حضور داشته باشن و فقط... حضور نداشته باشه؟ یا همشون بیان یا هیچکس.فهمیدید
ناشناس۱۰۴۴۳۲۰۱۱:۲۵:۵۰ ۱۳۹۸/۵/۲۰
انشا الله گورستان شیاطین خواهد شد.
aah۱۰۴۴۴۲۵۱۲:۰۸:۲۵ ۱۳۹۸/۵/۲۰
بیا با پای خودت بیا فقط تو کم بودی زودتر بیا که موشکای نوک تیز سپاه آمادست بعضی از موشکا نوکش گرده بیا
ناشناس۱۰۴۴۴۹۳۱۲:۳۵:۴۰ ۱۳۹۸/۵/۲۰
رجز نخونید بفرستیدشون ته دریا!
علی۱۰۴۴۶۱۷۱۳:۱۷:۰۰ ۱۳۹۸/۵/۲۰
یاد استاد رائفی پور بخیر میگفت ایران بعد ۴۰۰۰ سال دوباره وارد دریای مدیترانه شده ، حالا تحویل بگیریم
ناشناس۱۰۴۴۶۵۲۱۳:۳۵:۳۹ ۱۳۹۸/۵/۲۰
خلیج فارس رو هم متاسفانه محل حضور اسرائیل کردیم دستاورهای ما تمامی نداره
شعار زده۱۰۴۴۷۲۲۱۴:۰۵:۲۲ ۱۳۹۸/۵/۲۰
اگر اسراييل بياد ما ده تا خواهيم امد اگر احتلالي در سيستم ايجاد كند ما ده تا اختلال ايجاد خواهيم كرد

پربحث‌های اخیر

 1. مشاجره رئیس‌جمهور و رحیم‌پور ازغدی درباره بنزین/ روحانی جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را ترک کرد

 2. اشتباهات را بپذیرید؛ راه برای اصلاح باز است

 3. سخنگوی دولت: گفته بودم اغتشاشات بیش از دو روز دوام نخواهد داشت

 4. تذکر ۱۱ نماینده به وزیر کشوربرای قطع اینترنت

 5. روحانی: مردم نخواهند گذاشت آب به آسیاب دشمن ریخته شود/ یک جمع کوچک ضد منافع ملی اقدام کردند

 6. امکانات ویژه اغتشاشگران برای ایجاد ناامنی در کشور

 7. در آینده نزدیک اینترنت وصل می‌شود

 8. زندگی خاص به سبک ولیعهد دبی

 9. سلیمی‌نمین: احزاب و تشکل‌های موجود باید منعکس‌کننده نظرات واقعی جامعه باشند/ مردم باید به راحتی مطالبه خود را بیان کنند

 10. همتی: افزایش قیمت بنزین در یک سال ۴ درصد در تورم تاثیر دارد/ بازار ارز کنترل شده

 11. آذری‌جهرمی: اینترنت به‌زودی وصل می‌شود

 12. افزایش قیمت پراید در بازار

 13. وزیر راه: سهمیه‌بندی بنزین تاثیری بر افزایش کرایه‌ها ندارد

 14. این شازده، فرمانده اغتشاشات کشور است + عکس

 15. آیت‌الله جنتی: اگر افزایش قیمت بنزین فشار جدیدی وارد کند، صحیح نیست/ حساب معترضان از اشرار جداست

 16. نگرانی فعالان سعودی از سرنوشت قربانیان "تبانی" توییتر با دولت عربستان 

پربحث‌های دیروز

 1. حکایت ما و این روزهای اینترنت / از شبکه ملی اطلاعات چه خبر ؟

 2. سلاخی ماموران ناجا توسط اغتشاشگران + تصاویر

 3. لارگانی: حمایت رهبر انقلاب از اصلاح قیمت بنزین لطفی بود که در حق دولت صورت گرفت/ لاریجانی توپ را به زمین کمیسیون اقتصادی نیندازد

 4. احمد توکلی: اگر اعتراض سازنده ممکن نباشد، مردم به سمت اعتراض مخرب کشیده می‌شوند

 5. راهپیمایی مردم زنجان علیه اغتشاشگران

 6. راهپیمایی مردم تبریز علیه اغتشاشگران

 7. کارشناس بی‌‌بی‌‌سی: اعتراضات، سازمان‌دهی شده و فرمانده میدانی دارد

 8. توکلی: راه اعتراض مسالمت‌آمیز را باز کنید/ اگر مقدمات موردنظر رئیسی درباره طرح بنزین اجرا می‌شد شاهد حوادث اخیر نبودیم/ افروغ: اتفاقات دولت هاشمی در حال تکرار است

 9. فرصت ۶۰ هزار میلیاردی صادرات بنزین

 10. بازرسی رهبر کره شمالی از کشورش

 11. روایتی از اغتشاشات: با قمه مجبورمان کردند ماشین را خاموش و ترافیک بسازیم

 12. اولین مرحله واریز سبد حمایتی معیشت خانوار واریز شد

 13. یک کلاغ ، چهل کلاغ فساد در وزارت بهداشت

 14. ناو هواپیمابر «آبراهام لینکلن» از تنگه هرمز عبور کرد

 15. یک مدل آمریکایی از رابطه ویژه اش با جانسون خبر داد/عکس

 16. نقوی‌حسینی: ما مردم را رها کرده‌ایم/ لاریجانی: نظارت بر قیمت‌ کالاها در سطح سران قوا پیگیری می‌شود

 17. «سام» و «جی پلاس» جایگزین سامسونگ و ال‌جی می‌شوند

 18. اسماعیلی: کسانی که برای شبکه‌های خارجی فیلم می‌گرفتند دستگیر شدند/ آخرین خبر از پرونده زم، حسن رعیت و دانیال‌زاده

 19. نیسان آشوبگران بیگانه در تهران متوقف شد

 20. آرامش پس از ۳ روز شرارت/ تحرکات نافرجام در چهار استان

 21. لیلاز: دولت ۲ سال برای بنزین مشغول رایزنی بود/ نباید تصور کنیم که این دعواها صرفا بر سر بنزین است

 22. فرض کنید رهبری نیامده بود!

پربحث‌های هفته

 1. سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان

 2. عوامفریبی با برچسب پوپولیسم/ چه کسی یا چه چیزی در اجرای تصمیم بنزینی فدا شد؟

 3. افزایش قیمت بنزین؛‌ چرا حالا،‌ چرا به این شکل؟

 4. حکایت ما و این روزهای اینترنت / از شبکه ملی اطلاعات چه خبر ؟

 5. معترض جان به لب رسیده کجا و چگونه حرفش را بزند؟/ لطفا به معترضان تریبون بدهید

 6. مشاجره رئیس‌جمهور و رحیم‌پور ازغدی درباره بنزین/ روحانی جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را ترک کرد

 7. رهبر انقلاب درباره افزایش نرخ سوخت: گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند حمایت خواهم کرد/ تصمیم سران قوا باید اجرا شود/ مسئولین دقت کنند هرچه ممکن است از مشکلات این کار کم کنند

 8. یک مقام مطلع: محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت صورت گرفته

 9. نوبخت: پرداخت منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین به خانوارها/ یارانه جدید ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومان

 10. دروغ پردازی گوگل در مورد اعتراضات شب گذشته تهران + عکس

 11. جشن تولد ۷۱ سالگی روحانی در بالای ابرها

 12. عراق ۲ - ایران ۱ / شاگردان ویلموتس زور بردن نداشتند

 13. روایت شهید مطهری از چهره واقعی بحث چند همسری

 14. سلاخی ماموران ناجا توسط اغتشاشگران + تصاویر

 15. روحانی: افزایش قیمت بنزین به نفع مردم و اقشار ضعیف جامعه است

 16. امیرآبادی‌فراهانی: زنگنه با وجود ارتشاء در پرونده کرسنت دوباره وزیر شد/ روحانی دستگیری برادرش را تاب نیاورد

 17. نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین

 18. طرح سه فوریتی نمایندگان برای جلوگیری از افزایش قیمت بنزین

 19. لاریجانی بدون در نظر گرفتن نظر نمایندگان مصوبه سهمیه‌بندی بنزین را امضا کرد

 20. نوبخت: درآمد ۳۰ هزار میلیارد تومانی افزایش قیمت بنزین بین مردم باز توزیع می شود

 21. نامه حاجی بابایی به رئیس مجلس در نقد افزایش قیمت بنزین

 22. عضو کمیسیون اقتصادی: اقدام دولت در افزایش قیمت بنزین، به این صورت شتاب‌زده بود/ دولت باید پاسخگو باشد

 23. واکنش‌ها به افزایش قیمت بنزین/ پگاه آهنگرانی در فهرست عفو رئیسی/ چرا روحانی استعفا نمی‌دهد؟

 24. وزیر صمت: هیچ افزایش قیمتی در کالاها نداریم/ با گران‌فروشان مماشات نمی‌کنیم

 25. تصاویری از اعتراضات به گرانی قیمت بنزین

پربحث‌های هفته

 1. عوامفریبی با برچسب پوپولیسم/ چه کسی یا چه چیزی در اجرای تصمیم بنزینی فدا شد؟

 2. افزایش قیمت بنزین؛‌ چرا حالا،‌ چرا به این شکل؟

 3. حکایت ما و این روزهای اینترنت / از شبکه ملی اطلاعات چه خبر ؟

 4. معترض جان به لب رسیده کجا و چگونه حرفش را بزند؟/ لطفا به معترضان تریبون بدهید

 5. مشاجره رئیس‌جمهور و رحیم‌پور ازغدی درباره بنزین/ روحانی جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را ترک کرد

 6. رهبر انقلاب درباره افزایش نرخ سوخت: گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند حمایت خواهم کرد/ تصمیم سران قوا باید اجرا شود/ مسئولین دقت کنند هرچه ممکن است از مشکلات این کار کم کنند

 7. دروغ پردازی گوگل در مورد اعتراضات شب گذشته تهران + عکس

 8. امیرآبادی‌فراهانی: زنگنه با وجود ارتشاء در پرونده کرسنت دوباره وزیر شد/ روحانی دستگیری برادرش را تاب نیاورد

 9. نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین

 10. طرح سه فوریتی نمایندگان برای جلوگیری از افزایش قیمت بنزین

 11. عضو کمیسیون اقتصادی: اقدام دولت در افزایش قیمت بنزین، به این صورت شتاب‌زده بود/ دولت باید پاسخگو باشد

 12. واکنش‌ها به افزایش قیمت بنزین/ پگاه آهنگرانی در فهرست عفو رئیسی/ چرا روحانی استعفا نمی‌دهد؟

 13. فاصله ما و رهبری در این روزها

 14. آقای روحانی! مقصر بیکاری، جوان تحصیلکرده نیست

 15. سخنگوی دولت: روحانی خود را فدای مصالح کرد/ احتمال وصل شدن اینترنت برخی استان‌ها/ در عربده کشی‌ها صدای به حق مردم کمتر شنیده می‌شود

 16. لارگانی: حمایت رهبر انقلاب از اصلاح قیمت بنزین لطفی بود که در حق دولت صورت گرفت/ لاریجانی توپ را به زمین کمیسیون اقتصادی نیندازد

 17. اشتباهات را بپذیرید؛ راه برای اصلاح باز است

 18. احمد توکلی: اگر اعتراض سازنده ممکن نباشد، مردم به سمت اعتراض مخرب کشیده می‌شوند

 19. محمود صادقی از نمایندگی مجلس استعفا می‌کند

 20. لاریجانی: مابه‌التفاوت حاصل افزایش قیمت بنزین سریع‌تر به حساب مردم واریز شود/ دغدغه نمایندگان برداشتن فشار از دوش مردم است

 21. سخنگوی دولت: گفته بودم اغتشاشات بیش از دو روز دوام نخواهد داشت

 22. شهادت یک بسیجی در ملارد/ آخرین وضعیت شهرهای مختلف

 23. روحانی: پرداخت کمک‌های معیشتی از دوشنبه آغاز می‌شود/ اعتراض حق مردم است اما حساب اعتراض از اغتشاش جداست

 24. تذکر ۱۱ نماینده به وزیر کشوربرای قطع اینترنت

 25. رئیسی: صف مردم از صف اشرار و اخلالگران جدا است/ انتقاد از شیوه اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین

آخرین عناوین