تاکید حسین مرعشی بر مقاومت در برابر آمریکا/ دستور رئیسی به سازمان بازرسی درباره حجاب/ بهزاد نبوی: اصلاح‌طلبان نمی‌توانند خرج خود را از دولت جدا کنند

گروه سیاسی الف،   3980514137 ۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

تاکید حسین مرعشی بر مقاومت در برابر آمریکا/ دستور رئیسی به سازمان بازرسی درباره حجاب/ بهزاد نبوی: اصلاح‌طلبان نمی‌توانند خرج خود را از دولت جدا کنند

تاکید حسین مرعشی بر مقاومت در برابر آمریکا

حسین مرعشی، عضو حزب کارگزاران سازندگی درباره وضعیت کنونی کایران در سیاست خارجی به روزنامه ایران گفت: «توجه داشته باشیم با وجود همه مشکلات، تصویر جدیدی که از ایران در برابر چشمان ناظر در منطقه و جهان قرار گرفته یکی از جلوه‌های استقلالی است که در انقلاب ۱۳۵۷ مورد تأکید قرار داشت. به همین دلیل می‌خواهم از مدیریت سیاست خارجی و منطقه‌ای کشور و در رأس همه تدبیر و صلابت رهبری تجلیل کنم. برای اولین بار در سال‌های اخیر میان دولت و نیروهای مسلح و بین سیاستمداران و نیروهای امنیتی و نظامی هماهنگی ویژه‌ای شکل گرفت حاصل آن بروز جلوه‌های اقتدار ایران بود. اینکه ما در اوج فشارهای بین‌المللی و تحریم‌ها تن به عقب‌نشینی ندادیم و حالا در عرصه منطقه‌ای این امارات و عربستان هستند که برای گفت‌وگو ابراز تمایل می‌کنند و شرایط به سمت حل مسائل میان ایران و کشورهای عربی منطقه حرکت می‌کند؛ وضعیت مطلوبی است. تا پیش از رویدادهای اخیر این کشورها تصور می‌کردند ایران ضعیف می‌شود و امریکا می‌تواند با ما مقابله کند. اما بعد متوجه اشتباه محاسباتی‌شان شدند. حالا حتی ترامپ و تیمش هم با واقع‌بینی بیشتری به مسائل‌شان با ایران نگاه می‌کنند. آنها به این نتیجه رسیده‌اند که از پا درآوردن ایران در سه یا شش ماه محاسبه اشتباهی بوده و بالعکس کشور ما در مقابل تحریم بین‌المللی بی‌سابقه سرافراز ایستاده است.»

مرعشی درباره سیاست درست در برابر ترامپ گفت: «ما در مقابل زورگویی، خباثت و رفتارغیرقانونی ترامپ و تحریم‌ها دو راهبرد می‌توانیم داشته باشیم. یک راهبرد عقب‌نشینی است و خب تا به الان تجربه دنیا نشان داده که هر قدر یک طرف عقب‌نشینی کند طرف مقابل جلوتر می‌آید. تجربه مذاکره ترامپ با کره شمالی هم همین را نشان داد. با هم عکس یادگاری گرفتند و حرف زدند ولی کوچک‌ترین گشایشی در زندگی مردم کره‌شمالی و تحریم‌های ظالمانه علیه آن کشور اتفاق نیفتاد. راهبرد دیگر این است که به سمت مقاومت ملی حرکت کنیم.»

***

موافقت دولت با حضور زنان در ورزشگاه‌ها

لعیا جنیدی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره اینکه گفته‌ می‌شود شرط حضور زنان در ورزشگاه‌ها بستگی به نظر دولت دارد این موضوع تا چه حد در کابینه پیگیری شده است، گفت: دولت موافق ورود خانم‌ها به وزرشگاه‌هاست و می‌دانم وزرات وزش و جوانان هم همیشه پیگیر این موضوع بوده است.

معاونت حقوقی نهاد ریاست جمهوری تاکید کرد: برای ورود خانم‌ها باید یک هماهنگی بین قوا به وجود بیاید.

جنیدی درباره نظر قانون در خضوص ورود زنان به ورزشگاه‌ها عنوان کرد: کاری به بیرون که چه اتفاقی افتاده است ندارم، از نظر من چیزی که به موجب صریح قانون منع نشده اصل بر جواز است و این یک حکم حقوقی است.

معاون روحانی: دولت موافق حضور زنان در ورزشگاه است/ برای این کار منع قانونی وجود ندارد

***

نشست اصلاح‌طلبان و اصولگرایان با وزیر کشور

شرق نوشت: وزير كشور بنا دارد براي بالابردن كيفيت انتخابات آتي با اكثر فعالان سياسي از طيف‌هاي مختلف ديدار داشته باشد تا دغدغه‌هاي ايشان را بشنود. هرچند بخشي از دغدغه اصلاح‌طلبان نه به وزارت كشور كه به شوراي نگهبان مربوط مي‌شود. در نشست اخير اصلاح‌طلبان با رحماني‌فضلي شخصيت‌هايي مانند بهزاد نبوی، محسن ‌هاشمی، حسین مرعشی، علی شکوری‌راد،حجت‌الاسلام مجید انصاری، الیاس حضرتی، احمد حکیمی‌پور، الهه کولایی، علی‌محمد حاضری، محمدعلی وکیلی، حسین کمالی، پروانه مافی، اشرف بروجردی و فاطمه راکعی حضور داشتند كه تعدادي از آنها به ابراز عقيده پرداختند.

اصولگرايان نيز چندي پيش جلسه‌اي مشابه با رحماني‌فضلي داشتند. احمد توكلي در پاسخ به اين پرسش كه در جلسه اصولگرايان با وزير كشور چه گذشت، به «شرق» گفت: «وزير كشور تصميم گرفته است با گروه‌هاي مختلف جلسات هم‌انديشي درباره انتخابات آتي داشته باشد و سخنان فعالان سياسي از هر طيف را از زبان خودشان بشنود تا انتخابات پيش‌ِرو با مشاركت حداكثري برگزار شود. تعدادي از چهره‌هاي اصولگرا در جلسه با آقاي رحماني‌فضلي نظرات خود را بيان كردند، از فعاليت‌هاي انتخاباتي‌شان حرف زدند و آنچه در مقطع كنوني برايشان مهم است را در ميان گذاشتند. موضوع مهم آن جلسه درخواست براي رسيدگي واقعي به شكايت‌هاي انتخاباتي بود به‌نحوي كه اگر تخلفي صورت گرفت، نيروهاي سياسي اين اطمينان را داشته باشند كه به تخلفات رسيدگي مي‌شود. وزير كشور هم اطمينان داد قوه قضائيه به همه شكايت‌ها رسيدگي كند و گفت در چند مورد با تعدادي از مسئولان انتخابات برخوردهاي متناسب انجام شده است و ما هم گفتيم اگر به شكايت‌هايي كه از تخلفات مي‌شود رسيدگي نشود، انتخابات از اثر مي‌افتد. نكته ديگري که آقاي رحماني‌فضلي بر آن تأكيد داشت، اين بود كه منابع مالي نامزدها بايد روشن باشد و مردم به خاطر پول نامزدها رأي ندهند، بلكه شايستگي‌ها معيار باشد. به طور كلي، جلسه خوبي بود و وزير كشور با حوصله همه صحبت‌ها را شنيد».

توكلي درباره خواسته مشخص خود اظهار كرد: «من نيز در آن جلسه گفتم دولت بايد فعاليت بيشتري داشته باشد تا وضعيت از آنچه اكنون مي‌بينيم، نامناسب‌تر نشود. مردم اكنون درگير مشكلات عديده معيشتي هستند و تعداد بسياري از جوانان كه تا چندي پيش شاغل بوده‌اند، بي‌كار شده‌اند. خواسته من اين بود كه اگر بناست انتخابات پرشور برگزار شود و مردم اعتمادشان را از دست ندهند، بايد به وضع معاش آنها رسيدگي شود».

***

دستور رئیسی به سازمان بازرسی درباره نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها درباره حجاب

رئیس قوه قضاییه در جلسه شورای عالی قضائی با اشاره به تصویب سند عفاف و حجاب از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۸۴ و تعیین وظایف هر یک از دستگاه های اجرایی، فرهنگی، اجتماعی، انتظامی و قضایی در این زمینه، یادآور شد: در این سند برای ۲۶ دستگاه وظایفی تعیین شده است. به عنوان مثال، وزارت ارشاد ۲۱ وظیفه، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ۱۷ وظیفه، وزارت آموزش پرورش ۲۱ وظیفه و سازمان صداوسیما، وزارت کار، وزارت ارتباطات و ... هر یک وظایف فراوانی را به عهده دارند که کمترین آنها ۵ وظیفه است.

رئیسی افزود: اکنون بعد از گذشت ۱۴ سال باید همه این دستگاه ها بازنگاهی به عملکرد خود داشته باشند تا ببینند آیا به وظایف قانونی خود عمل کرده اند یا خیر که البته به اعتقاد ما به این وظایف عمل نشده است. بر همین مبنا از سازمان بازرسی کل کشور در اجرای وظیفه نظارت بر حسن جریان امور و اجرای صحیح قانون می خواهم که ضمن نظارت بر عملکرد دستگاه ها در این زمینه، گزارش لازم را ارائه کند.

رئیس قوه قضائیه: جرم کوچک و بزرگ فرقی ندارد/ فساد اقتصادی نباید عامل رشوه گرفتن شود

***

بهزاد نبوی: اصلاح‌طلبان نمی‌توانند خرج خود را از دولت جدا کنند

بهزاد نبوی درباره ائتلاف میان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان میانه‌رو به خبرآنلاین گفت: «من همچنان به ادامه ائتلاف اعتقاد دارم؛ اما کسی به حرف من گوش نمی‌دهد. در اوایل انقلاب آرایش قوای سیاسی ما به «لیبرال» و «خط امام» معروف شد، که با رفتن بنی صدر و کنار گذاشته شدن همفکرانش، به «چپ» و «راست» تبدیل شد؛ در واقع چپ و راست طرفدار انقلاب. از دوم خرداد به بعد، اصلاح‌طلب و به تدریج اصولگرا در مقابل اصلاح‌طلب شکل گرفت. این جناح‌بندی با یک سری تغییرات جزئی ادامه داشت. من معتقدم که از سال ۹۲ یا حتی ۸۸ به این سو، آرایش جدیدی در کشور در حال شکل‌گیری است.

در سال ۸۸ عده‌ای مثل من به «فتنه‌گری» و به عده‌ای هم به «ساکتین فتنه» متهم شدند. این «ساکتین فتنه» عملا یک طیف جدید ایجاد کردند. به نظرم ساکنین فتنه بیشتر اصول‌گرایان معتدل و میانه رو بودند که حاضر نشدند علیه مهندس موسوی و اصلاح طلب‌ها که نامشان فتنه‌گر شده بود، شمشیر بکشند و وارد میدان شوند... آرایش قوا در حال تغییر است؛ اما دوستان ما توجه ندارند. در سال ۹۲ که آقای روحانی رئیس جمهور شد، به دلیل همین تغییر آرایش بود. روحانی عضو جامعه روحانیت مبارز بود و ربطی به اصلاح‌طلبان نداشت؛ اما بسیاری از اصلاح‌طلبان از نامزدی مثل آقای دکتر عارف درخواست کردند کنار برود و آقای روحانی بماند. در واقع اصلاح طلب‌ها و اصول‌گراهای میانه رو و معتدل به نوعی در کنار هم قرار گرفتند و این روند در مجلس دهم خیلی روشن‌تر شد. در حال حاضر، من تندروی و میانه روی را یک پوشش فراتر از اصلاح‌طلبی و اصول‌گرایی می‌بینم.

ما در حال حاضر اصلاح طلب‌های تندرویی داریم که به براندازان نزدیکترند. در میان اصولگراها هم جبهه پایداری را داریم. جریان آقای ناطق نوری و آقای مطهری  و حتی آقای لاریجانی را هم داریم، که هیچ شباهتی با پایداری ندارند. بنابراین آرایش قوای جدیدی در کشور شکل گرفته است که از ۸۸ آغاز و در ۹۲ تعین بیشتری‌یافته است و روز به روز این تعین بیشتر می‌شود.

من در مجلس دهم به اصلاح طلب‌ها خیلی اصرار کردم که نمایندگان اصلاح‌طلب با اصولگراهای معتدل یک جلسه غیر علنی بگذارند، در آن  جلسه هیئت رئیسه را انتخاب کنند و هر کس بیشترین رأی را آورد، در جلسه علنی از او حمایت کنند. هشدار دادم، وقتی شما این کار را نمی‌کنید، اعضای پایداری با داشتن کمتر از ۴۰ نماینده در مجلس دهم، جایگاه قوی پیدا می‌کنند. متاسفانه به این هشدارها توجه نشد و در اثر آخرین رقابت، آقای مطهری کنار رفت و آقای مصری جای او را گرفت. این خطای بسیار بزرگی است. من معتقد  بودم و هستم که باید این ائتلاف وجود داشته باشد؛ اما متأسفانه دقت نمی‌شود.»

نبوی درباره انتقادات اصلاح‌طلبان از دولت روحانی گفت: «من این که خرج اصلاح طلب‌ها از خرج آقای روحانی جدا نیست را گفته‌ام. این پاسخ به عده‌ای از دوستان اصلاح‌طلبی بود، که وقتی احساس کردند آقای روحانی موقعیت خود را در میان افکار عمومی از دست می‌دهد، شروع به موضع‌گیری علیه ایشان کردند، حتی تندتر از تندروها. متأسفانه امروز هم با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس، این کار را در مورد مجلس هم آغاز کرده‌اند. من این کارها را برای اصلاح طلب‌ها علاوه بر غیر اخلاقی بودن، بی‌فایده هم می‌دانم. این‌ دسته هر قدر تلاش کنند و بگویند از اول آقای روحانی یا مجلس دهم را قبول نداشته‌اند، حرفشان در میان افکار عمومی خریدار ندارد. به این عزیزان می‌گفتم؛ تنها راهی که دارید این است که‌ تلاش کنید آقای روحانی در باقی مانده دولتش تا حدودی موفق شود.»

عناوین مرتبط

۱۷ فروردین ۱۳۹۹ تهران در وضعیت قرمز کرونایی/ادامه جنجال حواشی پایتخت ۶/استقبال مطهری از عفو و آزادی زندانیان/ بعد از یک ماه ژست نمایندگی گرفته اند!
۱۶ فروردین ۱۳۹۹زمان خلاصی از شر كرونا/ طرح سه فوریتی تعطیلی کامل کشور/قرنطینه در تهران شکسته شد!
۲۸ اسفند ۱۳۹۸واکنش آیت‌الله علم‌الهدی به بسته شدن درهای حرم رضوی/معذرت‌خواهی بازیگر معروف از اظهاراتش/ انتقاد عباس عبدی از پارادوکس کرونایی و افتتاح اتوبان همت
۲۷ اسفند ۱۳۹۸گلایه وزیر بهداشت از حضور یک سلبریتی در تلویزیون/ تهرانی‌ها به استقبال مرگ می روند/ انتقاد تند آیت الله خاتمی از هتاکان اماکن زیارتی
۲۶ اسفند ۱۳۹۸پشت پرده شایعات تلگرامی عليه سپاه /دليل برگزاری جلسات روحانی در مجموعه سعدآباد/پاسخ به خیال پردازی‌ها درباره سيد احمد خمينی
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ماجرای کرونای محمود صادقی/رونمایی ربیعی از دروغ بزرگ در روزهای کرونایی/دولت روحانی؛ یک چالش تئوریک برای نئولیبرالیسم
۲۴ اسفند ۱۳۹۸از دیدار سرزده قدیمی پوتین از يك داروخانه تا در «این وانفسا روحانی کجاست؟»/خون نمایندگان رنگین‌تر از خون ديگران است/تشویق مردم برای خروج از منزل از سوی تلویزیون!

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۳۶۳۵۱۲۱:۱۲:۲۴ ۱۳۹۸/۵/۱۴
سپاه پاسداران با عمليات شجاعانه در مقابل امريكا وانگليس خبيث موجب عزت وافتخار ايران در منطقه وجهان شدند وحالا امثال اقاي مرعشي متوجه شدند كه تنها راه مقابله با تحريم وزورگويي امريكا فقط وفقط مقاومت است
ناشناس۱۰۳۶۳۵۳۲۱:۱۷:۱۰ ۱۳۹۸/۵/۱۴
مرعشی انقلابی شده!!!!! نکنه بوی کباب به مشامش رسیده؟!!!!!!
ناشناس۱۰۳۶۳۵۶۲۱:۱۹:۵۶ ۱۳۹۸/۵/۱۴
کاشکی آقای رییسی دستور رسیدگی به فسادهای میلیارد دلاری و خرابی باستی هیلز رو هم میدادن
ناشناس۱۰۳۶۳۷۰۲۱:۴۳:۱۷ ۱۳۹۸/۵/۱۴
اصلاح طلب و مبارزه با استکبار مگر این دو با هم رفیق شش دانگ نیستند.
ناشناس۱۰۳۶۴۱۲۲۳:۱۵:۱۰ ۱۳۹۸/۵/۱۴
جالبه توی کشور این همه دردی و اختلاس هست اونوقت دستگاه قضایی بررگترین وظیفه اش را کنار گذاشته چسبیده به موی دختران
ناشناس۱۰۳۶۴۱۴۲۳:۲۱:۲۶ ۱۳۹۸/۵/۱۴
حالا همه مشکلات کشور حل شده است ؟؟؟؟ و فقط مشکل حضور زنان در ورزشگاه ها باقی مانده است ؟!!!!
ناشناس۱۰۳۶۴۵۱۰۰:۱۴:۱۶ ۱۳۹۸/۵/۱۵
برادر زن رفسنجانی دیر اومده ، زود میخواد بره!!!!!!!
ناشناس۱۰۳۶۴۵۴۰۰:۱۸:۳۱ ۱۳۹۸/۵/۱۵
اجرای قانون عفاف و حجاب را به سازمان بسیج بسپارید نیروی انتظامی با تعلل های خود باعث شده این قانون لوث گردیده و هنجار شکنی به حد اعلای خود برسد

پربحث‌های اخیر

 1. دارویی که توزیع هر چه زودترش درمان بسیاری از شایعه‌هاست!..

 2. زائری: این نقی دیگر «معمولی» نیست/ نظارت‌های صداوسیما حداقلی و ظاهری است/ رواج حجم بالایی از «دروغ» در میان خانواده

 3. روحانی خطاب به وزیر بهداشت: تمامی فعالیت‌های اقتصادی از ۲۰ فروردین باید با پروتکل آغاز شود

 4. دستور ویژه رئیس سازمان صداوسیما برای بررسی حواشی قسمت آخر «پایتخت۶»

 5. روحانی: فعالیت اقتصادی در تهران از ۳۰ فروردین آغاز شود/ تصمیمات مهم درباره نحوه فعالیت ادارات، مدارس و اماکن مقدسه

 6. با کرونا چه کردیم؟ چه باید بکنیم؟

 7. جهانپور: مردم عادی هم از ماسک استفاده کنند/ وضعیت تهران قرمز است/ تعطیلی کامل کشور امکان پذیر نیست

 8. شهردار تهران: نمی‌توان حمل و نقل عمومی را تعطیل کرد/ تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هسیتم

 9. ۹ پیشنهاد عملیاتی برای جهش تولید

 10. صحبت‌های تامل برانگیز نوام چامسکی درباره آینده جهان

 11. ۳ دستورالعمل اقتصادی برای دولت‌ها در بحبوحه شیوع ویروس کرونا

 12. یک فرمانده حزب‌الله در لبنان ترور شد + عکس

 13. ولایتی: «فاووپیراویر» با رعایت موازین قانونی در اختیار بیمارستان مسیح دانشوری قرار گرفت

پربحث‌های دیروز

 1. خیر‌خواهان خوب _ خیر‌خواهان بد/چه کسی دچار سندرم توهم توطئه است؟

 2. زمان خلاصی از شر كرونا/ طرح سه فوریتی تعطیلی کامل کشور/قرنطینه در تهران شکسته شد!

 3. اژدهای رسانه‌ها و پادشاه فیلترشکن‌ها: کرونا ! ...

 4. فارین پالیسی: کمک های کرونایی روسیه و چین، خیرخواهانه نیست

 5. ضدعفونی‌کردن قم توسط حشدالشعبی

 6. تهران را در برابر کرونا بی دفاع نکنیم!...

 7. روحانی مدعی طب اسلامی بازداشت شد + عکس

 8. عادت‌هایی که نباید از نقی، ارسطو و بهتاش یاد بگیریم

 9. روایت گلوبال ریسرچ از چهره مخفی و زشت نامزد دموکرات‌ها

 10. مرکز نقاهتگاه ایران مال

 11. نامه مردم مغان به آیت الله رییسی برای ابطال یک واگذاری ناعادلانه

 12. قربانیان کرونا در آمریکا از ۷ هزار نفر فراتر رفت/ تعداد مبتلایان به ۲۷۳ هزار نفر رسید

 13. تقلای آمریکا برای انتقال سفارت‌های خارجی به عین الاسد

 14. اتحادیه اروپا خواستار «معافیت بشردوستانه» تحریم‌های ایران شد

 15. جهانگیری: در تحریم ظالمانه‌ای از سوی آمریکا به سر می‌بریم/ رئیس جمهور با تمام توان برای مقابله با کرونا پای کار است

 16. دارویی که «کرونا» را درمان می‌کند

 17. مشاهده علائم شدید کووید-۱۹ در جوانان

 18. محموله دارویی آلمان از مرز بازرگان وارد کشور شد

 19. شنیده شدن صدای انفجار شدید در بغداد

 20. بهترین محافظ در برابر کرونا

 21. واکنش کاربران توئیتر به سریال پایتخت۶

 22. معاون سیما: نوروز امسال پرمخاطب‌ترین سال تلویزیون در یک دهه گذشته بود

 23. روحانی: طرح فاصله گذاری اجتماعی به فاصله‌گذاری هوشمند تبدیل می‌شود/ هر تصمیمی که در دولت گرفته می‌شود مبتنی بر مطالعات دقیق علمی است

 24. الجبوری خروج آمریکا از عراق را منتفی دانست

 25. احتمال ریکال برخی فراورده های "رانیتیدین" در ایران

پربحث‌های هفته

 1. آقای رئیس‌جمهور، اندکی سنجیده تر!..

 2. آقای مطهری، «دست الهی مجلس را تعطیل کرد»؟!

 3. کرونا اثبات کرد خدا فقط "رخنه پوش" نیست

 4. نمایندگان خواستار همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران شدند

 5. خوش بود گر محک کرونا آید به میان سلبریتی ها

 6. چرا مردم بايد قرباني منافع فعالان ارز شوند؟! 

 7. خیر‌خواهان خوب _ خیر‌خواهان بد/چه کسی دچار سندرم توهم توطئه است؟

 8. زمان خلاصی از شر كرونا/ طرح سه فوریتی تعطیلی کامل کشور/قرنطینه در تهران شکسته شد!

 9. سی ان ان: ترامپِ دروغ گو و مسئولیت ناپذیر، حریف کرونا نمی شود

 10. دارویی که توزیع هر چه زودترش درمان بسیاری از شایعه‌هاست!..

 11. اژدهای رسانه‌ها و پادشاه فیلترشکن‌ها: کرونا ! ...

 12. پشت پرده مخالفت برخی مسئولین وزارت بهداشت با توزیع داروی موثر در درمان کرونا

 13. طلاب ایرانی، پرستار سالمندان آمریکایی و اروپایی

 14. فارین پالیسی: کمک های کرونایی روسیه و چین، خیرخواهانه نیست

 15. کرونا و برخوردهای جناحی

 16. زائری: این نقی دیگر «معمولی» نیست/ نظارت‌های صداوسیما حداقلی و ظاهری است/ رواج حجم بالایی از «دروغ» در میان خانواده

 17. گرامیداشت روز جمهوری اسلامی، آن هم وسط بحران کرونا !؟

 18. بی‌هراس از کرونا در جستجوی زندگی در سطل‌های زباله

 19. ضدعفونی‌کردن قم توسط حشدالشعبی

 20. وزیر بهداشت: روزهای آینده وضعیت مقابله ایران با کرونا در جهان متحول می‌شود

 21. کرونا و اشک کباب! ...

 22. تهران را در برابر کرونا بی دفاع نکنیم!...

 23. روحانی خطاب به وزیر بهداشت: تمامی فعالیت‌های اقتصادی از ۲۰ فروردین باید با پروتکل آغاز شود

 24. نامه وزیر بهداشت به روحانی و اعتراض به دستورالعمل بازگشایی مشاغل

 25. دستور ویژه رئیس سازمان صداوسیما برای بررسی حواشی قسمت آخر «پایتخت۶»

پربحث‌های هفته

 1. آقای رئیس‌جمهور، اندکی سنجیده تر!..

 2. آقای مطهری، «دست الهی مجلس را تعطیل کرد»؟!

 3. نمایندگان خواستار همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران شدند

 4. خیر‌خواهان خوب _ خیر‌خواهان بد/چه کسی دچار سندرم توهم توطئه است؟

 5. زمان خلاصی از شر كرونا/ طرح سه فوریتی تعطیلی کامل کشور/قرنطینه در تهران شکسته شد!

 6. اژدهای رسانه‌ها و پادشاه فیلترشکن‌ها: کرونا ! ...

 7. پشت پرده مخالفت برخی مسئولین وزارت بهداشت با توزیع داروی موثر در درمان کرونا

 8. کرونا و برخوردهای جناحی

 9. گرامیداشت روز جمهوری اسلامی، آن هم وسط بحران کرونا !؟

 10. کرونا و اشک کباب! ...

 11. روحانی خطاب به وزیر بهداشت: تمامی فعالیت‌های اقتصادی از ۲۰ فروردین باید با پروتکل آغاز شود

 12. نامه وزیر بهداشت به روحانی و اعتراض به دستورالعمل بازگشایی مشاغل

 13. روحانی: کرونا در همه استان‌ها سیر نزولی پیدا کرده است/ قرنطینه چینی در ایران قابل اجرا نبود

 14. روحانی: فعالیت اقتصادی در تهران از ۳۰ فروردین آغاز شود/ تصمیمات مهم درباره نحوه فعالیت ادارات، مدارس و اماکن مقدسه

 15. با کرونا چه کردیم؟ چه باید بکنیم؟

 16. سپاه پاسداران: کوچکترین خطای دشمن آخرین خطای آنان خواهد بود

 17. تست کرونای علی لاریجانی رئیس مجلس مثبت شد

 18. نامه مردم مغان به آیت الله رییسی برای ابطال یک واگذاری ناعادلانه

 19. تعطیلی مجلس و بدعت‌هایی اجتناب پذیر  

 20. جهانگیری: در تحریم ظالمانه‌ای از سوی آمریکا به سر می‌بریم/ رئیس جمهور با تمام توان برای مقابله با کرونا پای کار است

 21. "اینک شما ملت شجاع، پاسداران جمهوری اسلامی هستید..."

 22. ۹ پیشنهاد عملیاتی برای جهش تولید

 23. روحانی: ورودی بیمارستان‌ها کمتر شده است/ محدودیت‌ها تا ۲۰ فروردین ادامه دارد

 24. موسوی: آقای روحانی! پیگیری منافع مردم و مصالح کشور، جنگ سیاسی نیست

 25. قالیباف: تلاش کنیم کارگران و کارمندان در مشاغل خود حفظ شوند

آخرین عناوین