تازه داماد توسط مادر زنش ربوده شد!

گروه حوادث الف،   3980513010 ۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

نوعروس جوان وقتی دید شوهرش توسط مادرش با یک آمبولانس ربوده شده است، دست به افشاگری عجیبی زد. این دختر با حضور در دادسرای جنایی تهران، پرده از قتل‌هایی برداشت که مادر حسودش در سال‌های قبل انجام داده بود.

خراسان نوشت: اواخر هفته گذشته دختر جوانی سراسیمه پا در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و از ماجرای ربوده شدن شوهرش توسط مادرش پرده برداشت.دختر جوان ادعا کرد مادرم به خاطر حسادت‌های زیاد و جنون، همیشه مرا تحت فشار قرار می‌داد تا این که چندی قبل برای رسیدن به آرامش به خانه خاله‎‌ام رفتم ودر آن جا زندگی می‌کردم.

وی افزود: مدتی گذشت تا این که با پسر جوانی آشنا شدم و بعد از این که رابطه ما عاشقانه شد، پسر جوان و خانواده‌اش به خواستگاری‌ام آمدند و در حالی که مادرم مخالف این ازدواج بود، تصمیم گرفتیم با هم ازدواج کنیم.

با جود تمام مشکلات سر سفره عقد نشستم و هربار که به خانه شوهرم می‌رفتم، مادرم بهانه گیری می‌کرد و اصرار داشت تا از او طلاق بگیرم، اما من تصمیم خودم را گرفته بودم و مادرم به خاطر حسادت‌هایی که به من داشت، همیشه با من درگیر می‌شد، اما تلاش او برای جدایی بی نتیجه بود تا این که متوجه شدم شوهرم از جلوی در خانه ربوده شده است.

ربودن تازه داماد
دختر جوان در اظهاراتش به بازپرس پرونده گفت: روز حادثه، مادرم به همراه برادرم و دامادمان و دو مرد دیگر که لباس سفید به تن داشتند، به جلوی خانه شوهرم آمدند و همان طور که در دوربین‌های مداربسته در نزدیکی خانه شوهرم مشخص است، آن‌ها سعی کردند شوهرم را به زور سوار یک آمبولانس کنند، اما شوهرم در برابر آن‌ها مقاومت کرده است و مادرم به کمک مردانی که همراهش بودند، با تزریق یک آمپول شوهرم را بی‌هوش کرده‌است.

وی افزود: وقتی با دیدن فیلم دوربین مداربسته متوجه ماجرا شدم با مادرم تماس گرفتم، اما مادرم جوابی نمی‌داد و حتی به جلوی در خانه مادرم رفتم، اما هیچ کسی در را به روی من باز نکرد به همین دلیل، چون دیده بودیم شوهرم را با یک آمبولانس از جلوی خانه ربوده‌اند همراه برادر شوهرم به چند بیمارستان و آسایشگاه اطراف خانه رفتیم، اما اثری از شوهرم نبود.

جنایت‌های مادرانه
دختر جوان پس از این که اظهارات ابتدایی خود را پیش روی قاضی پرونده بیان کرد، به دستور بازپرس جنایی از دست مادرش شکایت کرد و در این مرحله پرده از دو جنایت مادرش برداشت.

نوعروس جوان گفت: پدر من شوهر دوم مادرم بود و بعد از این که من به دنیا آمدم و بزرگ‌تر شدم، یک روز در حال نگاه کردن آلبوم عکس مادرم بودم که تصویر خواهر ناتنی ام را در کنارش دیدم و پیگیر ماجرا شدم که ابتدا مادرم گفت، شوهر اولش فوت کرده و دخترش نیز به خاطر افسردگی که داشت خودش را آتش زد.

در این سال‌ها فکر می‌کردم بدرفتاری‌های مادرم به خاطر اتفاقات تلخ در زندگی‌اش است، اما بعد از مدتی مادرم دست به افشاگری زد و گفت که با شوهر اولش اختلاف شدیدی داشته و برای رهایی از این اختلافات او را به بیابان‌های اطراف تهران کشانده و به قتل رسانده و جسدش را همان جا دفن کرده است.

باورش سخت بود و در ادامه مادرم که در این مدت گفته بود خواهر ناتنی ام خودش را آتش زده است، داستان دیگری گفت و ادعا کرد دخترش بعد از کشته شدن پدرش افسرده شده بود و می‌دانست که مادرش دست به قتل زده است تا این که تصمیم می‌گیرد مادرش را لو دهد که مادرم برای پنهان ماندن این داستان، دخترش را آتش می‌زند و به همه می‌گوید، دخترش به خاطر افسردگی شدید دست به خودسوزی زده است.

اما این پایان داستان زندگی مادرم نبود. پدرم فوت کرد و مادرم برای سومین بار ازدواج کرد و صاحب یک دختر شد، اما بدرفتاری‌های مادرم آن قدر آزاردهنده بود که خواهر ناتنی‌ام چند سال قبل دست به خودکشی زد.

این دختر گفت:خسته شده بودم، تنها فرزند مادرم بودم که به زندگی من حسادت می‌کرد به همین دلیل همیشه مرا آزار می‌داد. تصمیم گرفتم راز قتل‌های او را فاش کنم که مادرم مرا به خانه خودش برد و قصد داشت مرا به قتل برساند، اما شوهر سومش مرا فراری داد و حالا می‌خواهد با ربودن شوهرم از من انتقام بگیرد. نمی‌دانم چه بلایی سر او آمده است.

اشک‌های ترس از مادر
این دختر ادامه داد: بعد از ازدواج نیز مادرم که می‌دانست قصد دارم او را لو بدهم نقشه قتلم را کشید، اما این بار شوهرم مرا نجات داد و توانستم زنده بمانم.دختر جوان در حالی که از سرنوشت تلخ و زندگی در کنار مادر قاتل اش می‌نوشت، اشک می‌ریخت و اصرار داشت که جان شوهرش در خطر است.

فیلم واقعی
بازپرس پرونده در این مرحله دستور داد تا تحقیقات برای اظهارات عجیب این دختر جوان آغاز شود که ماموران در گام نخست به سراغ دوربین‌های مداربسته رفتند و مشخص شد که تازه داماد توسط دو مرد با لباس سفید و با خودروی آمبولانس ربوده شده است.

بنا بر این گزارش، تحقیقات برای دستگیری آدم ربایان و رهایی تازه داماد در دستور کار ماموران پلیس تهران قرار گرفته است و تجسس‌ها برای بررسی ادعا‌های دختر جوان درباره مادرش در شاخه‌ای دیگر صورت می‌گیرد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۳۴۰۱۱۰۸:۳۶:۴۲ ۱۳۹۸/۵/۱۳
عجب داستانی !!!
ناشناس۱۰۳۴۰۳۱۰۸:۴۷:۴۵ ۱۳۹۸/۵/۱۳
اگر ادعای دختر در مورد رفتار ناشایست مادرش درست باشد، این سوال مطرح میشود که در خانواده های بد سرپرست، تکلیف کودکان تحت فشار چیست؟ کدام نهاد باید به آن رسیدگی کند؟ در هیاهوی ..بیت المال و آقازادگی و فساد و رانت کسی به فکر این کودکان است تا عاقبت دست به خودکشی نزنند؟!
ناشناس۱۰۳۴۰۸۰۰۹:۲۱:۳۴ ۱۳۹۸/۵/۱۳
الف جان چرا نگفتى كه اين قضيه مربوط به يك خانواده ى افغانه ؟
سعید۱۰۳۴۳۴۲۱۲:۱۹:۲۷ ۱۳۹۸/۵/۱۳
چه فرقی میکنه ؟ صحبت راجع به یک اتسان و خانواده اش است مقیم در کشور ایران که امید و پناهگاهشان قوه قضاییه این مملکت است .میان این همسایه های عزیز رنج کشیده در سالهای متمادی که مهمان ما بودند" مثل تمامی ملل" ادمهای شریفاکثریت هستند و طبعا کسانی نیز هستند که مثل این خانم مشکل روحی و روانی دارند رسم مهمان نواری را بجا آورده وبا حرف های نیش دار رنجشان ندهیم پیشنهاد میکنم شعر....پیاده امده بودم پیاده خواهم رفت سروده جناب اقای محمد کاطم کاطمی شاعر عزیز افغانستانی را مطالعه فرمایید
ناشناس۱۰۳۴۱۰۱۰۹:۳۷:۵۷ ۱۳۹۸/۵/۱۳
زن داماد دیگر و پسر داشت چطور مجنون است چطور توانست دامادش و پسرش و عروسش قانع کنه اگر روانی هست ؟؟؟؟
میلاد حمیدی۱۰۳۴۱۰۶۰۹:۳۹:۱۷ ۱۳۹۸/۵/۱۳
افسانه مظلومیت زنان- خدا توبه
ناشناس۱۰۳۴۲۸۰۱۱:۳۵:۳۹ ۱۳۹۸/۵/۱۳
داداش طرف ظالم ماجرا هم یک زن هستا
ناشناس۱۰۳۴۱۸۷۱۰:۳۳:۴۳ ۱۳۹۸/۵/۱۳
یا حضرت عباس. اینها را می دانستی و لب بسته بودی×

پربحث‌های هفته

 1. بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح: بر اثر بروز خطای انسانی و به صورت غیر عمد، هواپیمای اوکراینی مورد اصابت قرار گرفت

 2. سردار حاجی‌زاده: وقتی از حادثه هواپیمای اوکراینی مطمئن شدم آرزوی مرگ کردم/ همه مسئولیت این کار را می‌پذیریم/بارها اعلام کرده بودیم که فضای کشور باید از پروازها پاک شود

 3. چند نکته درباره پذیرش مسئولیت سقوط هواپیمای اوکراینی

 4. نمک‌پاشی بر زخم مردم و سوءاستفاده از داغ ملی/ بیانیه احمد توکلی در مورد حوادث اخیر در کشور

 5. محسن تنابنده: پس از «پایتخت ۶» دیگر با تلویزیون کار نخواهم کرد!

 6. لطفا در زمین ترامپ بازی نکنید

 7. تظاهرات دانشجویان و گسست های اجتماعی و سیاسی

 8. نامه ۲۴ اقتصاددان به رئیس‌جمهور: با این ۱۰راهکار، بدون کمک خارجی اقتصادایران را نجات دهید

 9. سفیر انگلیس مقابل دانشگاه امیرکبیر دستگیر شد+واکنش انگلیس

 10. سرلشکر سلامی: هیچ وقت این‌قدر شرمنده نبوده‌ام؛ هیچ وقت/ آرزویی جز تکه‌تکه شدن پای امنیت و رفاه مردم نداریم

 11. درنگی درباره سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی

 12. دستور رهبر انقلاب به ستادکل نیروهای مسلح در پی سقوط هواپیمای مسافربری/ عارف خواستار برخورد با مقصران و پنهان کاران حادثه شد/ توکلی: حقیقت همان ابتدا باید به مردم اعلام می‌شد

 13. واکنش‌ها به اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس/ چهره های شاخص اصلاح طلب و اصولگرایی که تایید یا رد شدند

 14. چرا ترامپ توییت فارسی منتشر می‌کند؟

 15. تجمعات محدود با شعارهای تند سیاسی

 16. زنده‌ باد شجاعت پذيرش اشتباه

 17. آلمان، فرانسه و انگلیس مکانیسم ماشه برجام را فعال کردند

 18. انتقاد توکلی از اقدام عجیب وزارت نفت برای تاسیس مجتمع اداری عظیم

 19. واکنش کدخدایی به انتقاد روحانی از ردصلاحیت‌ها/ نظر علی مطهری درباره تجمعات روزهای اخیر/ آمریکا می‌خواهد سقوط هواپیما را بهانه تحریم جدید قرار دهد؟

 20. مجری «به خانه برمی‌گردیم» با تلویزیون قطع همکاری کرد

 21. نقش آمریکا در سقوط هواپیمای اوکراینی

 22. تصاویر جدید از ویرانه‌های عین الاسد

 23. «سلیمانی»های ما گروهبان «هارتمن» نیستند!

 24. لزوم برگزاری تشییع و یادبود ملی برای شهدای سقوط هواپیما/پنهانکاری درباره سقوط هواپیما به روایت عباس عبدی/ نادران: نمایندگانی که به‌دلیل فساد مالی ردصلاحیت شده‌اند به دادگاه معرفی شوند

 25. منتشرکننده تصاویر اصابت موشک به هواپیمای مسافربری شناسایی شد

آخرین عناوین