نیمکت‌نشینی رونالدو دردسر ساز شد/شکایت 847 هزار دلاری از بانوی پیر

گروه ورزشی الف،   3980513004

اسپانسر یوونتوس در تور آسیایی به دلیل نیمکت نشینی رونالدو مقابل ستارگان کره از این تیم شکایت کرد.

به گزارش فارس، یوونتوس در تور تابستانی خود در قاره کهن بعد از حضور در چین و سنگاپور در کره جنوبی مقابل تیم ستاره‌های لیگ کره قرار گرفت.

براساس خبر گازتا اسپورت، اسپانسر یوونتوس در تور آسیایی در بندی از قرارداد خود اشاره به بازی حداقل یک نیمه‌ای رونالدو در مقابل رقبا کرده بود اما در جریان بازی یوونتوس و ستارگان لیگ کره رونالدو 90 دقیقه روی نیمکت حضور داشت و از جانب ساری به بازی فرا خوانده نشد.

این بازی که در سئول برگزار شد با استقبال بی‌نظیر هواداران مواجه شد و وقتی این طرفداران احساس کردند رونالدو در میدان حاضر نخواهد شد ابتدا شروع با اعتراض و سپس اقدام به ترک ورشگاه کردند.در ادامه عده‌ای از هواداران به نشانه اعتراض شروع به تشویق مسی کردند که باعث خنده رونالدو شد. 

شرکت و اسپانسر باشگاه یووه برای حضور در کره، توسط وکیل رسمی خود شکایتی تنظیم کرد تا این اعتراض به  صورت رسمی درآید.

کیم مین کی وکیل اسپانسر بانوی پیر گفت: هوادار برای دیدن و لذت بردن از بازی رونالدو به ورزشگاه آمده بود.آنها ملزم به استفاده از رونالدو بودند و براساس قرارداد باید وی یک نیمه در بازی حاضر می‌شد.این موضوع یک نوع بی احترامی به قرارداد حرفه‌ای به شمار می‌رود و مدیران یووه باید پاسخگو باشند.

در شکایت کیم مین اشاره شده که هر هوادار برای حضور در ورزشگاه 59 دلار هزینه کرده است و باید خسارت ناشی از بار روانی هواداران 847 هزار دلار درخواست شده است.

یوونتوس در تور تابستانی در اینترنشینال کاپ به مصاف اینتر، تاتنهام و ستارگان لیگ کره جنوبی رفت. در دو بازی اول از تمام ستاره‌ها و بازیکنان تازه به خدمت گرفته استفاده کرد.