آیت‌الله علم‌الهدی: کدام جلسه عیاشی و بی‌بندوباری جوان فعال اجتماعی و سیاسی تحویل داده ؟/قربانی جریان قدرت جوان مشهدی است

گروه اجتماعی الف،   3980511088 ۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۸ تکراری یا غیرقابل انتشار

امام‌جمعه مشهد گفت:توسعه عرصه شهوت‌رانی‌ها سدی مهلک برای جوانان است که آن‌ها را از فعالیت و اثرگذاری بازمی‌دارد و نمی‌گذارد دارای نقش‌آفرینی شود و باعث می‌شود جوان آخر دست در دست دخترهای نامحرم داشته باشد، انتهای این عیاشی‌ها اعتیاد است ،آخرش مواد مخدر است، از کدام جلسه عیاشی و بی‌بندوباری فعال اجتماعی و سیاسی بیرون آمده؟ این در حالی است که از این جلسه‌ها صدها جوان معتاد بیرون آمده است.

 آیت‌الله علم‌الهدی: کدام جلسه عیاشی و بی‌بندوباری جوان فعال اجتماعی و سیاسی تحویل داده ؟/قربانی جریان قدرت جوان مشهدی است

به گزارش فارس از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه که در رواق امام خمینی حرم مطهر برگزار شد، گفت: با توجه به دستور اکید مقام معظم رهبری سخنان ما در خطبه‌های اول در موضوع بیان مصادیق تقوا است چراکه نباید به سفارش تقوا اکتفا شود.

امام‌جمعه مشهد بابیان اینکه آشکارترین مصداق تقوا ترک گناه است، خاطرنشان کرد: اینکه انسان برخلاف میل خودش خود را به ترک گناه وادار کند مصداق تقوا نیست، تقوا عبارت از جریان و حالت خاصی از وجود انسان که بر خواسته، فکر، اندیشه و اراده انسان حاکم است که اگر به‌صورت ملکه صورت گرفت هم در وجود انسان خواسته سازی و هم اراده سازی می‌کند.

وی افزود: با حاکمیت تقوا برای انسان خواسته‌ای به وجود می‌آید که گناه صورت نمی‌گیرد، جوانان باید در تبیین تقوا جریان حضرت یوسف را موردبررسی قرار دهند چراکه این جوان یک‌طرف غل و زنجیر است و یک‌طرف آغوش زنان جوان اما یوسف می‌گوید غل و زنجیر و شکنجه‌گاه محبوب‌تر از لذایذ جنسی است.

نماینده ولی‌فقیه بابیان قدرت ملکه تقوا در جریان حضرت یوسف، ابراز کرد: چیزی که بر کانون یوسف حاکم بود و خواسته سازی کرد تا باعث شود او خود را از چنگال زنان آزاد کرد قدرت ملکه تقوا بود، اگر ملکه تقوا بر وجود انسان حاکم شد برای انسان خواسته سازی می‌کند و به غیر خدا توجه ندارد.

امام‌جمعه مشهد با خطاب دادن جوانان پسر و جوان به‌عنوان دل داده امام جواد(ع) اظهار کرد: تقوا وقتی حاکم شد خداخواهی به وجود می‌آید و در نگاه جوان مؤمن، منفورترین چیزها زن آلوده بی‌حجاب بدحجاب لاابالی است و اگر در مقابل او زن آلوده‌ای با قیافه ناهنجار ظاهر شد نه‌تنها نگاه نمی‌کند بلکه به در دید این جوان منفورترین موجود است چراکه این زن در مسیر خداخواهی او قرارگرفته است.

وی افزود: وجود مقدس ائمه(ع) ما صرف‌نظر از جریان الهی، حاکمیت ملکه تقوا در جود آن‌ها بود به همین جهت درراه خداخواهی از همه‌چیز می‌گذشتند، اگر ملکه تقوا حاکم شد باعث می‌شود انسان خودش را از بین ببرد تا خدا خوشش آید.

آیت‌الله علم‌الهدی در خطبه‌های سیاسی نماز جمعه ضمن تسلیت شهادت امام جواد(ع) گفت: حضرت رضا(ع) نسبت به امام جواد(ع) علاقه خاصی داشتند، در کتاب بحارالانوار نقل‌شده حضرت رضا(ع) زمان تولد ایشان نافله شب را کنار گهواره حضرت برپا می‌کردند و زمان فارغ شدن حضرت لالایی برای امام جواد می‌خواندند.

عضو مجلس خبرگان بابیان اینکه جوان بودن امام جواد(ع) ما را در مسیر جوان‌گرایی قرار می‌دهد، ابراز کرد: مسئله جوان‌گرایی از دو جهت حائز اهمیت است، نکته اول این است ر این مسیر باید نبوغ جوان مورد بهره‌برداری قرار گیرد، این نسل ذخایر و ظرفیتی دارد، باید ذخایر این نسل مورداستفاده قرار گیرد پس جوان‌گرایی در نظام ما به‌عنوان ضرورت مطرح است.

وی با اشاره به جهت دوم ضرورت جوان‌گرایی افزود: جوان‌ها باید در عرصه اجتماع در نشاطی فعالانه وارد فعالیت شوند، حضور جوان بزرگ‌ترین وسیله پرورش جامعه است اگر جوان بانشاط کار پروریده شد جامعه ما رشد کرده است اما اگر جوان رشد نکرد جامعه ما رشد ندارد و نمی‌تواند رسالت خود را اجرا کند.

امام‌جمعه مشهد با تشریح جامعه رشید اظهار کرد: جامعه رشید، جامعه‌ای است که جوان رشد داشته باشد، رشد جوان در نقش‌آفرینی و اثرگذاری است، جوان هر مقدار که احساس کند در جامعه نقش گذار به همان مقدار است که نشاط دارد، نشاط در لذایذ جنسی نیست اشتباه نکنید.

آیت‌الله علم‌الهدی شور و هیجان جوان را در کار، ابتکار، اشتغال و فعالیت و نقش‌آفرینی دانست و اذعان کرد: اگر بنا شد با توجه شرایط جوانی کفیل خانواده شود این جوان نشاط دارد نه یک جوانی که همیشه در حال عیاشی کردن و خوش‌گذرانی کردن لذایذ جنسی است.

وی ادامه داد: توسعه عرصه شهوت‌رانی‌ها سدی مهلک برای جوانان است که آن‌ها را از فعالیت و اثرگذاری بازمی‌دارد و نمی‌گذارد دارای نقش‌آفرینی شود و باعث می‌شود جوان آخر دست در دست دخترهای نامحرم داشته باشد، انتهای این عیاشی‌ها اعتیاد است ،آخرش مواد مخدر است، از کدام جلسه عیاشی و بی‌بندوباری فعال اجتماعی و سیاسی بیرون آمده؟ این در حالی است که از این جلسه‌ها صدها جوان معتاد بیرون آمده است.

وی افزود:کسانی که امروز آمدند برای سودجویی خود ابزار شهوت‌رانی جوان را در قالب توسعه لذت جوان قرار دهند عامل هلاک نسل جوان هستند، امروز در مشهد مشکلی داریم در یک سال 97 32میلیون زائر داخلی و خارجی آمد سال 98 بیشتر خواهد شد در فضایی که 35 میلیون انسان یعنی ده برابر جمعیت می‌آید اینجا بهترین بازار برای پول‌پرستی و درآمدهای نامشروع جریان‌های قدرت است.

خطیب نماز جمعه مشهد ابراز کرد: به‌جای اینکه تولید کنند، در این فضا که 35میلیون نفر از همه‌جا می‌آیند می‌خواهند بازارهای عیاشی را به‌عنوان بازار درآمدزایی خود ایجاد کنند و قربانی این موضوع نیز جوان این شهر است.

نماینده ولی‌فقیه یادآور شد: من از مسئولین شهر و استان در حوزه اجرایی و قضایی و امنیتی تقاضا می‌کنم بازار فساد را برای سودجویی این مفسدان باز نگذارند چراکه این سودجویی‌های کلان نسل جوان را قربانی می‌کند.

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: به اسم نشاط جوانان و آبادی فساد می‌کنند، این‌ها بهانه است این‌ها مهلک‌اند، فکر جوان این‌ها نیست این‌ها جوان پیرو امام رضا(ع) هستند و جوان با این ماهیت منشأ تولید و خودکفایی و استکبارستیزی است که دنیای استکبار را با خاک یکسان خواهد کرد.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۳۱۸۶۲۱۵:۴۰:۴۸ ۱۳۹۸/۵/۱۱
مردم در غرب و شرق عالم هم بموقع عیاشی و تفریح دارند، هم بموقع کار و فعالیت آنهم با بازدهی و بهره وری بسیار بالاتر از ما.
ناشناس۱۰۳۲۲۴۳۲۳:۵۰:۳۴ ۱۳۹۸/۵/۱۱
تعریف عیاشی از نظر ایشون چیه ؟؟

پربحث‌های هفته

 1. عملکرد مجلس دهم ؛ شما چه فکر می‌کنید؟

 2. اسباب تمسخر دینداری نشویم ...

 3. وقتی مردم مانند رییس مجلس دهم فکر نمی‌کنند...

 4. "دیپلماسی بنزین"، نمادی از بی اعتنایی به تهدیدات آمریکا

 5. آیا فلسطینی‌ها زمین‌هایشان را به یهودیان فروختند؟

 6. اردشیر زاهدی: همیشه به ایران افتخار می‌کنم/ نگذارید سلطه آمریکا و انگلیس برگردد/ حکومت پهلوی به مردم آزادی نمی‌داد‌

 7. پرونده مدیران سایپا ؛ محکومیت دو نماینده به حبس و اثبات دوباره یک ناکارآمدی

 8. با زوج خودرویی محکوم به اعدام بیشتر آشنا شوید

 9. چه زمانی سیلی بحران جمعیت را می خوریم؟!

 10. کارناوال نفتکش های ایرانی در اقیانوس ها

 11. مجلس خدمت یا مجلس قدرت؟!

 12. جمعیت جوان، کرونا را شکست می‌دهد

 13. محکومیت «محمد عزیزی» و «فریدون احمدی» به حبس/ حکم اعدام برای دو متهم پرونده شرکت سایپا/ استعفای وکلای پرونده طبری/ خبر تازه از پرونده حادثه هواپیمای اوکراینی

 14. تلفاتی سنگین‌تر از تلفات جنگ بر دوش ایالات متحده

 15. فطر و اعیاد مذهبی؛ آیا مسابقه شادمانی عمومی کافی است؟

 16. «دپوی ۳۰۰۰۰ خودرو» توسط خودروسازان «احتکار» نیست؟ + تصاویر

 17. چرا فرزندآوری کم شده/ آیا جامعه هم پیر می‌شود؟

 18. «عادی سازی» در شرایط کرونایی و سه شنبه‌های «جوج» در شمال !

 19. درد کهنه غیزانیه، «امنیتی» نیست

 20. روایت روح الامینی از فاصله معنادار بین رقبای ریاست مجلس/دفاع آقاتهرانی از صادق محصولی/واپسين ماموريت فراكسيون اميد/ ائتلاف لاریجانی با اصلاح طلبان در راه است؟

 21. مروری بر ازدواج‌های سیاسی؛ از احمدی‌نژاد تا روحانی + تصاویر

 22. واکنش «آشنا» به توئیت «محسن رضایی» درباره غیزانیه

 23. نامه توکلی به دادستان تهران درباره کشت و صنعت مغان: حمایت برای جلوگیری از چپاول حقوق ملت را انتظار می‌کشیم/ از انجام تشریفات جدید پیش از نتیجه اعلام جرم دیده‌بان در دادگاه خودداری کنید

 24. قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی اعلام شد + جدول

 25. غیزانیه از نمای نزدیک

پربحث‌های هفته

 1. عملکرد مجلس دهم ؛ شما چه فکر می‌کنید؟

 2. اسباب تمسخر دینداری نشویم ...

 3. وقتی مردم مانند رییس مجلس دهم فکر نمی‌کنند...

 4. اردشیر زاهدی: همیشه به ایران افتخار می‌کنم/ نگذارید سلطه آمریکا و انگلیس برگردد/ حکومت پهلوی به مردم آزادی نمی‌داد‌

 5. پرونده مدیران سایپا ؛ محکومیت دو نماینده به حبس و اثبات دوباره یک ناکارآمدی

 6. کارناوال نفتکش های ایرانی در اقیانوس ها

 7. مجلس خدمت یا مجلس قدرت؟!

 8. محکومیت «محمد عزیزی» و «فریدون احمدی» به حبس/ حکم اعدام برای دو متهم پرونده شرکت سایپا/ استعفای وکلای پرونده طبری/ خبر تازه از پرونده حادثه هواپیمای اوکراینی

 9. تلفاتی سنگین‌تر از تلفات جنگ بر دوش ایالات متحده

 10. درد کهنه غیزانیه، «امنیتی» نیست

 11. روایت روح الامینی از فاصله معنادار بین رقبای ریاست مجلس/دفاع آقاتهرانی از صادق محصولی/واپسين ماموريت فراكسيون اميد/ ائتلاف لاریجانی با اصلاح طلبان در راه است؟

 12. مروری بر ازدواج‌های سیاسی؛ از احمدی‌نژاد تا روحانی + تصاویر

 13. واکنش «آشنا» به توئیت «محسن رضایی» درباره غیزانیه

 14. رهبر انقلاب: وضعیت رژیم صهیونیستی در آینده‌ سخت‌تر خواهد شد/ فلسطین قابل فراموش شدن نیست

 15. با این تناقض ها جواب مردم را چه باید داد؟

 16. پایان ریاست لاریجانی با تقدیر روحانی/جدال توییتری نادران و آشنا/زیباکلام: هیچ‌کس به جهانگیری و هاشمی رای نمی‌دهد

 17. لاریجانی: مجلس دهم مظلوم واقع شد/ تکرار فساد فساد علیه نمایندگان ورژن همان بگم بگم سابق است/ رهبر انقلاب هیچ‌گاه دستوری به مجلس ندادند

 18. لطفاً مردم را پشت درهای مجلس نگه ندارید

 19. گمانه‌زنی درباره دیدار قالیباف با سورنا ستاری/نان وکیل‌الدولگی برخی نمایندگان/ نظر فرشاد مومنی درباره رونق بورس/کاندیدای اجاره‌ای اصلاح‌طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ مشخص شد؟

 20. جزئیات عملکرد شبکه فساد خودرویی با مشارکت ۲ نماینده مجلس و مدیرعامل وقت سایپا

 21. رشوه ۶۵ میلیارد تومانی به نماینده مجلس برای جلوگیری از یک طرح

 22. واکنش حسین شریعتمداری به ادعای فلاحت‌پیشه؛ آمریکا که ارزان‌تر حساب کرده بود!

 23. روحانی: فلسطین آزاد خواهد شد/ مردم می‌خواهند دولت و مجلس دست در دست هم دهند/ ارز باید به شرایط تعادل بازگردد

 24. قالیباف: نیازمند الگوی جدیدی برای حکمرانی هستیم/ بخشی از ناکارآمدی‌ها که نارضایتی‌هایی را به دنبال داشته به بحث مدیریتی باز می‌گردد

 25. ادعای دوگانه قالیباف - نیکزاد/رأی آذری‌زبان‌ها سرنوشت‌ساز شد

آخرین عناوین