آیت‌الله علم‌الهدی: کدام جلسه عیاشی و بی‌بندوباری جوان فعال اجتماعی و سیاسی تحویل داده ؟/قربانی جریان قدرت جوان مشهدی است

گروه اجتماعی الف،   3980511088 ۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۸ تکراری یا غیرقابل انتشار

امام‌جمعه مشهد گفت:توسعه عرصه شهوت‌رانی‌ها سدی مهلک برای جوانان است که آن‌ها را از فعالیت و اثرگذاری بازمی‌دارد و نمی‌گذارد دارای نقش‌آفرینی شود و باعث می‌شود جوان آخر دست در دست دخترهای نامحرم داشته باشد، انتهای این عیاشی‌ها اعتیاد است ،آخرش مواد مخدر است، از کدام جلسه عیاشی و بی‌بندوباری فعال اجتماعی و سیاسی بیرون آمده؟ این در حالی است که از این جلسه‌ها صدها جوان معتاد بیرون آمده است.

 آیت‌الله علم‌الهدی: کدام جلسه عیاشی و بی‌بندوباری جوان فعال اجتماعی و سیاسی تحویل داده ؟/قربانی جریان قدرت جوان مشهدی است

به گزارش فارس از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه که در رواق امام خمینی حرم مطهر برگزار شد، گفت: با توجه به دستور اکید مقام معظم رهبری سخنان ما در خطبه‌های اول در موضوع بیان مصادیق تقوا است چراکه نباید به سفارش تقوا اکتفا شود.

امام‌جمعه مشهد بابیان اینکه آشکارترین مصداق تقوا ترک گناه است، خاطرنشان کرد: اینکه انسان برخلاف میل خودش خود را به ترک گناه وادار کند مصداق تقوا نیست، تقوا عبارت از جریان و حالت خاصی از وجود انسان که بر خواسته، فکر، اندیشه و اراده انسان حاکم است که اگر به‌صورت ملکه صورت گرفت هم در وجود انسان خواسته سازی و هم اراده سازی می‌کند.

وی افزود: با حاکمیت تقوا برای انسان خواسته‌ای به وجود می‌آید که گناه صورت نمی‌گیرد، جوانان باید در تبیین تقوا جریان حضرت یوسف را موردبررسی قرار دهند چراکه این جوان یک‌طرف غل و زنجیر است و یک‌طرف آغوش زنان جوان اما یوسف می‌گوید غل و زنجیر و شکنجه‌گاه محبوب‌تر از لذایذ جنسی است.

نماینده ولی‌فقیه بابیان قدرت ملکه تقوا در جریان حضرت یوسف، ابراز کرد: چیزی که بر کانون یوسف حاکم بود و خواسته سازی کرد تا باعث شود او خود را از چنگال زنان آزاد کرد قدرت ملکه تقوا بود، اگر ملکه تقوا بر وجود انسان حاکم شد برای انسان خواسته سازی می‌کند و به غیر خدا توجه ندارد.

امام‌جمعه مشهد با خطاب دادن جوانان پسر و جوان به‌عنوان دل داده امام جواد(ع) اظهار کرد: تقوا وقتی حاکم شد خداخواهی به وجود می‌آید و در نگاه جوان مؤمن، منفورترین چیزها زن آلوده بی‌حجاب بدحجاب لاابالی است و اگر در مقابل او زن آلوده‌ای با قیافه ناهنجار ظاهر شد نه‌تنها نگاه نمی‌کند بلکه به در دید این جوان منفورترین موجود است چراکه این زن در مسیر خداخواهی او قرارگرفته است.

وی افزود: وجود مقدس ائمه(ع) ما صرف‌نظر از جریان الهی، حاکمیت ملکه تقوا در جود آن‌ها بود به همین جهت درراه خداخواهی از همه‌چیز می‌گذشتند، اگر ملکه تقوا حاکم شد باعث می‌شود انسان خودش را از بین ببرد تا خدا خوشش آید.

آیت‌الله علم‌الهدی در خطبه‌های سیاسی نماز جمعه ضمن تسلیت شهادت امام جواد(ع) گفت: حضرت رضا(ع) نسبت به امام جواد(ع) علاقه خاصی داشتند، در کتاب بحارالانوار نقل‌شده حضرت رضا(ع) زمان تولد ایشان نافله شب را کنار گهواره حضرت برپا می‌کردند و زمان فارغ شدن حضرت لالایی برای امام جواد می‌خواندند.

عضو مجلس خبرگان بابیان اینکه جوان بودن امام جواد(ع) ما را در مسیر جوان‌گرایی قرار می‌دهد، ابراز کرد: مسئله جوان‌گرایی از دو جهت حائز اهمیت است، نکته اول این است ر این مسیر باید نبوغ جوان مورد بهره‌برداری قرار گیرد، این نسل ذخایر و ظرفیتی دارد، باید ذخایر این نسل مورداستفاده قرار گیرد پس جوان‌گرایی در نظام ما به‌عنوان ضرورت مطرح است.

وی با اشاره به جهت دوم ضرورت جوان‌گرایی افزود: جوان‌ها باید در عرصه اجتماع در نشاطی فعالانه وارد فعالیت شوند، حضور جوان بزرگ‌ترین وسیله پرورش جامعه است اگر جوان بانشاط کار پروریده شد جامعه ما رشد کرده است اما اگر جوان رشد نکرد جامعه ما رشد ندارد و نمی‌تواند رسالت خود را اجرا کند.

امام‌جمعه مشهد با تشریح جامعه رشید اظهار کرد: جامعه رشید، جامعه‌ای است که جوان رشد داشته باشد، رشد جوان در نقش‌آفرینی و اثرگذاری است، جوان هر مقدار که احساس کند در جامعه نقش گذار به همان مقدار است که نشاط دارد، نشاط در لذایذ جنسی نیست اشتباه نکنید.

آیت‌الله علم‌الهدی شور و هیجان جوان را در کار، ابتکار، اشتغال و فعالیت و نقش‌آفرینی دانست و اذعان کرد: اگر بنا شد با توجه شرایط جوانی کفیل خانواده شود این جوان نشاط دارد نه یک جوانی که همیشه در حال عیاشی کردن و خوش‌گذرانی کردن لذایذ جنسی است.

وی ادامه داد: توسعه عرصه شهوت‌رانی‌ها سدی مهلک برای جوانان است که آن‌ها را از فعالیت و اثرگذاری بازمی‌دارد و نمی‌گذارد دارای نقش‌آفرینی شود و باعث می‌شود جوان آخر دست در دست دخترهای نامحرم داشته باشد، انتهای این عیاشی‌ها اعتیاد است ،آخرش مواد مخدر است، از کدام جلسه عیاشی و بی‌بندوباری فعال اجتماعی و سیاسی بیرون آمده؟ این در حالی است که از این جلسه‌ها صدها جوان معتاد بیرون آمده است.

وی افزود:کسانی که امروز آمدند برای سودجویی خود ابزار شهوت‌رانی جوان را در قالب توسعه لذت جوان قرار دهند عامل هلاک نسل جوان هستند، امروز در مشهد مشکلی داریم در یک سال 97 32میلیون زائر داخلی و خارجی آمد سال 98 بیشتر خواهد شد در فضایی که 35 میلیون انسان یعنی ده برابر جمعیت می‌آید اینجا بهترین بازار برای پول‌پرستی و درآمدهای نامشروع جریان‌های قدرت است.

خطیب نماز جمعه مشهد ابراز کرد: به‌جای اینکه تولید کنند، در این فضا که 35میلیون نفر از همه‌جا می‌آیند می‌خواهند بازارهای عیاشی را به‌عنوان بازار درآمدزایی خود ایجاد کنند و قربانی این موضوع نیز جوان این شهر است.

نماینده ولی‌فقیه یادآور شد: من از مسئولین شهر و استان در حوزه اجرایی و قضایی و امنیتی تقاضا می‌کنم بازار فساد را برای سودجویی این مفسدان باز نگذارند چراکه این سودجویی‌های کلان نسل جوان را قربانی می‌کند.

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: به اسم نشاط جوانان و آبادی فساد می‌کنند، این‌ها بهانه است این‌ها مهلک‌اند، فکر جوان این‌ها نیست این‌ها جوان پیرو امام رضا(ع) هستند و جوان با این ماهیت منشأ تولید و خودکفایی و استکبارستیزی است که دنیای استکبار را با خاک یکسان خواهد کرد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۳۱۸۶۲۱۵:۴۰:۴۸ ۱۳۹۸/۵/۱۱
مردم در غرب و شرق عالم هم بموقع عیاشی و تفریح دارند، هم بموقع کار و فعالیت آنهم با بازدهی و بهره وری بسیار بالاتر از ما.
ناشناس۱۰۳۲۲۴۳۲۳:۵۰:۳۴ ۱۳۹۸/۵/۱۱
تعریف عیاشی از نظر ایشون چیه ؟؟

پربحث‌های اخیر

پربحث‌های هفته

 1. چرا زن امروزی با فاطمه (س) بیگانه است؟

 2. گله‌مندیم، اما می‌آییم...

 3. جنجال افتتاح پرحاشیه ستاد انتخاباتی تاجگردون/درخواست مطهری از آیت الله جنتی/ روایت ابطحی از لیست‌های اصلاح‌طلبان

 4. بازدارندگی ایرانی در نظام سلطه جهانی

 5. آغاز یک حرکت بزرگ/ به پویش مجلس شفاف و ضدفساد بپیوندید

 6. لیست ۳۰ نفره شورای ائتلاف برای تهران اعلام شد + اسامی

 7. چرا تتلو را به ایران تحویل ندادند؟

 8. زهره الهیان: مهم‌ترین اقدام مجلس بعدی باید حل مشکلات اقتصادی مردم باشد/ نقطه ضعف مجلس فعلی عدم نظارت بر دولت است

 9. آخرین پیام انقلاب ایران به حاج قاسم دل ها

 10. کره‌ای‌ها از بازار لوازم خانگی ایران رفتند

 11. آخرین وضعیت سهمیه بنزین نوروزی اعلام شد

 12. آقاتهرانی، حدادعادل و معضل وحدت اصولگرایان/ اعتراض رئیسی به گرانی خودرو/ مصباحی‌مقدم: غیبت اصلاح‌طلبان شور انتخابات را کم می‌کند

 13. شایعه استعفای روحانی در آستانه ۲۲ بهمن

 14. بالاخره پراید از سد مقاومتی عقب نشست

 15. تلاش دولت برای برگزاری رفراندوم درباره نظارت استصوابی/ آخرین اخبار انتخابات؛ از قصد اصولگرایان برای وحدت تا زمزمه ائتلاف حامیان دولت با احزاب اصلاح‌طلب

 16. آمار مجروحان نظامی آمریکا در حمله موشکی ایران به بیش از ۱۰۰ نفر رسید

 17. خبرنگار صداوسیما به ایران اینترنشنال پیوست!

 18. حسین‌زاده: میزان افزایش حقوق کارمندان در لایحه بودجه ۹۹ خلاف قانون است

 19. ذوالنور: سخنان روحانی بی‌تقوایی و دروغ بستن به نظام است/ مردم فرق صداقت و نفاق را تشخیص می‌دهند

 20. زخم‌های پهلوی بر آبروی ایران

 21. نوبخت: امروز هیچ ایرانی ‌از ما نمی‌خواهد ‌با آمریکایی‌ها دوباره مذاکره کنیم‌

 22. اعلام لیست نهایی جبهه پایداری برای حوزه انتخابیه تهران

 23. دولت به دنبال مالیات از معاملات خودرو

 24. لیست کامل ائتلاف اصلاح‌طلبان برای انتخابات + اسامی 

 25. روایت‌های ما از آن  بزرگ مرد

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. گله‌مندیم، اما می‌آییم...

  2. جنجال افتتاح پرحاشیه ستاد انتخاباتی تاجگردون/درخواست مطهری از آیت الله جنتی/ روایت ابطحی از لیست‌های اصلاح‌طلبان

  3. بازدارندگی ایرانی در نظام سلطه جهانی

  4. آغاز یک حرکت بزرگ/ به پویش مجلس شفاف و ضدفساد بپیوندید

  5. لیست ۳۰ نفره شورای ائتلاف برای تهران اعلام شد + اسامی

  6. زهره الهیان: مهم‌ترین اقدام مجلس بعدی باید حل مشکلات اقتصادی مردم باشد/ نقطه ضعف مجلس فعلی عدم نظارت بر دولت است

  7. آقاتهرانی، حدادعادل و معضل وحدت اصولگرایان/ اعتراض رئیسی به گرانی خودرو/ مصباحی‌مقدم: غیبت اصلاح‌طلبان شور انتخابات را کم می‌کند

  8. شایعه استعفای روحانی در آستانه ۲۲ بهمن

  9. تلاش دولت برای برگزاری رفراندوم درباره نظارت استصوابی/ آخرین اخبار انتخابات؛ از قصد اصولگرایان برای وحدت تا زمزمه ائتلاف حامیان دولت با احزاب اصلاح‌طلب

  10. خبرنگار صداوسیما به ایران اینترنشنال پیوست!

  11. ذوالنور: سخنان روحانی بی‌تقوایی و دروغ بستن به نظام است/ مردم فرق صداقت و نفاق را تشخیص می‌دهند

  12. زخم‌های پهلوی بر آبروی ایران

  13. نوبخت: امروز هیچ ایرانی ‌از ما نمی‌خواهد ‌با آمریکایی‌ها دوباره مذاکره کنیم‌

  14. اعلام لیست نهایی جبهه پایداری برای حوزه انتخابیه تهران

  15. لیست کامل ائتلاف اصلاح‌طلبان برای انتخابات + اسامی 

  16. روایت‌های ما از آن  بزرگ مرد

  17. سرگردانی جریان دولتی/ اپوزیسیون یا جریان درون حاکمیت ؟

  18. لیست های انتخاباتی؛ تغییر در دقیقه ۹۰

  19. ترور شهید سلیمانی و حقوق بین الملل

  20. لیست پویش مجلس عدالتخواه منتشر شد + اسامی

  21. متن کامل وصیت‌نامه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی/قرارگاه حسین بن‌علی ایران است

  22. واکنش عراقچی به خروج شرکت‌های کره‌ای ایران: کسانی که با آمریکا همراهی کنند در آینده اقتصادی ایران در اولویت نیستند

  23. ظریف: همان وزیر خارجه‌ای هستم که به شیوه‌ محترمانه‌ با کری تعامل کرد

  24. آیت الله جنتی: مردم به نامزدهای دروغگو رأی ندهند

  25. احمدی نژاد در راهپیمایی ۲۲ بهمن

  آخرین عناوین