قالیباف: مشکلات اقتصادی راه‌حل سیاسی ندارد

گروه سیاسی الف،   3980511018 ۲۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۹ تکراری یا غیرقابل انتشار

محمدباقر قالیباف گفت: کسانی که راه برون‌رفت از مشکل اقتصادی را مذاکره می‌دانند باید به آن‌ها یادآور شد نتیجه آن را در برجام به‌خوبی مشاهده کردید.

قالیباف: مشکلات اقتصادی راه‌حل سیاسی ندارد

به گزارش فارس، محمدباقر قالیباف پنجشنبه‌شب در یادواره شهدای صدرا اظهار داشت: تا قبل از برجام عده‌ای براین باور بودند که مذاکره حلال مشکلات است ولی نتیجه‌اش را بعد از برجام دیدیم که هرگز آمریکا قابل‌اعتماد نبوده است.

وی با اشاره به اینکه تحریم‌ها را قبول داریم اما کاغذ پاره بودن آن را باور نداریم، افزود: بد‌تر از تحریم‌ها ناکارآمدی و ضعف مدیریتی است که کشور را با چالش بزرگ اقتصادی روبه‌‌رو کرده که نشان از بی‌تدبیری و رانت‌خواری است.

قالیباف خاطرنشان کرد: گرانی و مشکلات اقتصادی بر مردم به‌ویژه پا‌برهنگان و مستضعفانی که ستون انقلاب هستند فشار وارد کرده است.

مشکلات اقتصادی راه‌حل سیاسی ندارد

فرمانده سابق ناجا با تأکید بر اینکه مشکلات اقتصادی راه‌حل سیاسی ندارد، گفت: کسانی که راه برون‌رفت از مشکل اقتصادی را مذاکره می‌دانند باید به آن‌ها یادآور شد نتیجه آن را در برجام به‌خوبی مشاهده کردید که دشمن هرگز اهل مذاکره نبوده است.

وی تصریح کرد: نتیجه تحریم‌ها و سختی‌هایی که نظام سلطه علیه مردم ایران اعمال می‌کند را در خلیج‌فارس دیدید، هرچند که اهل جنگ نیستیم اما به تجاوز پاسخ محکم می‌دهیم.

قالیباف در مورد تحریم علیه وزیر امور خارجه ایران نیز بیان داشت: ظریف زبان گویای ملت است و ایران اسلامی هرگز بی‌حرمتی از سوی استکبار را تحمل  نمی‌کند.

شهردار سابق تهران اضافه کرد: فشار دشمنان و نفوذی‌هایی که در  داخل کشور هستند هرگز مردم را ناامید نمی‌کند و در این مورد مدیریت قوی و کارآمد مبتنی بر جوانان قابلیت مقابله با تحریم‌های اقتصادی را دارد.