مرد ۵۲ ساله: با تبر ستون فقراتش را قطع کردم!

گروه حوادث الف،   3980503010 ۱۷ نظر، ۸ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

مرحوم «گل» و رضا کینه قدیمی داشتند یک بار «گل» چاقوی رضا را از دستش گرفته و به او پس نداده بود! آن روز «گل» به رضا گفت: چاقوی بی غلاف، صاحب ندارد! به همین خاطر کینه عمیقی بین آن‌ها شکل گرفت!

خراسان نوشت: جوان ۲۸ ساله‌ای که متهم است به همراه چند نفر دیگر و در یک نزاع وحشتناک شبانه، جوان ۳۰ ساله افغانستانی را با ضربات هولناک چاقو به قتل رسانده است روز دوشنبه گذشته در بازسازی صحنه جنایت تلاش کرد تا ارتکاب این جنایت مخوف را به گردن یکی از دوستانش بیندازد که او نیز به همراه پدرش در این نزاع مرگبار چاقو و تبر به دست داشتند.

مرد ۵۲ ساله: با تبر ستون فقراتش را قطع کردم!

آغاز درگیری از لانه کبوتران تا قتل
ماجرای این حادثه خونین شب پنجم اردیبهشت سال ۹۷، زمانی در دستور کار پلیس قرار گرفت که شهروندان در تماس با مرکز پلیس ۱۱۰، از وقوع یک درگیری خونین در توس ۳۳ (کشف) خبر دادند.

با حضور نیرو‌های انتظامی در محل وقوع حادثه مشخص شد که یکی از مجروحان این حادثه که با خودرو‌های عبوری به مرکز درمانی (بیمارستان رضوی) منتقل شده بود، بر اثر شدت عوارض ناشی از اصابت اجسام برنده و نوک تیز جان خود را از دست داده است. با افشای این موضوع، نیرو‌های انتظامی مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند.

دقایقی بعد با حضور قاضی کاظم میرزایی در مرکز درمانی، تحقیقات قضایی درباره چگونگی وقوع این جنایت آغاز شد. بررسی‌های مقدماتی نشان می‌داد: جوان ۲۲ ساله (مقتول) بر اثر اصابت ضربات چاقو، تبر و اشیای برنده مانند شیشه شکسته نوشابه به قتل رسیده است.

در همین حال ادامه تحقیقات بیانگر آن بود افرادی که مجروح ۲۲ ساله این حادثه را به مرکز درمانی رسانده اند نیز از محل گریخته اند که یکی از آنان با صدور دستورات ویژه‌ای از سوی قاضی میرزایی در اطراف بیمارستان دستگیر شد.

تحقیقات میدانی شبانه

این گزارش حاکی است، در حالی که شب از نیمه گذشته بود، مقام قضایی به همراه کارآگاهان جنایی پلیس، عازم توس ۳۳ شد و به تحقیقات میدانی ادامه داد. بررسی‌ها حاکی از آن بود که چند جوان افغانستانی که روی پشت بام یکی از منازل محل حضور داشتند با عده دیگری در همان محل درگیر شده اند که در نتیجه این درگیری یکی دیگر از برادران مقتول نیز مجروح شده و توسط اورژانس به بیمارستان طالقانی مشهد انتقال یافته است؛ بنابراین گزارش، در حالی که تحقیقات قضایی به سپیده دم کشیده بود، قاضی ویژه قتل عمد برای یافتن سرنخی از عاملان درگیری عازم مرکز درمانی شد، اما مجروح حادثه پس از مداوای اولیه، ساعتی قبل از بیمارستان ترخیص شده بود. با دستگیری برادر مقتول و فرد دیگری که توسط نیرو‌های انتظامی در اطراف بیمارستان رضوی به دام افتاده بود، بازجویی از آن‌ها در حالی آغاز شد که هنوز تعدادی از عاملان شرکت در نزاع دسته جمعی و ضاربان متواری بودند.

متهمان این پرونده در بازجویی‌های مقدماتی که به صبح روز بعد کشیده شد به قاضی میرزایی گفتند: در پشت بام منزل یکی از دوستانمان کنار لانه کبوتران بودیم که سر و صدایی از داخل کوچه بلند شد.

ابتدا فکر کردیم پدر دوست مان از حضور ما در این مکان ناراحت شده است و سر و صدا می‌کند، اما وقتی دوست مان آمد، گفت: افراد دیگری داخل کوچه هستند که ما با شنیدن این جمله از آن جا فرار کردیم، ولی داخل کوچه افرادی به ما حمله کردند.

یکی از همراهان ما به نام سیدگل (افغانستانی) بر اثر اصابت ضربات چاقو به زمین افتاد. چون حالش وخیم بود او را با وانت به بیمارستان رضوی بردیم. برادر مقتول نیز گفت: من خانه خواهرم بودم که فردی گفت برادرت را کتک می‌زنند من هم بلافاصله به محل آمدم و در درگیری با آنان زخمی شدم که اورژانس مرا به بیمارستان طالقانی برد.

گزارش هاحاکی است، اظهارات متهمان دستگیر شده در حالی برای مقام قضایی باورپذیر نبود که بررسی‌های میدانی و تجربه قضایی او، از یک کینه واختلاف قدیمی بین طرفین نزاع مرگبار حکایت داشت، اما قطعه اصلی این پازل، متهم فراری به نام «وحید-هـ» بود چرا که اعترافات او به عنوان عامل درگیری خونین، کلید حل این معمای پیچیده جنایی به شمار می‌رفت.

دستورات محرمانه

بنابراین قاضی کاظم میرزایی با صدور دستورات محرمانه‌ای از کارآگاهان خواست برای دستگیری متهم فراری به شیوه‌های اطلاعاتی متوسل شوند.

به همین دلیل گروه زبده‌ای از کارآگاهان با نظارت مستقیم سرهنگ محمدرضا غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی) و به سرپرستی سرگرد وحید حمیدفر (افسر پرونده) وارد عمل شدند و به تجزیه و تحلیل‌های کارشناسی پرداختند. آنان سپس ردیابی‌های علمی، با استفاده از تجهیزات پیشرفته پلیسی را در دستور کار قرار دادند تا این که چند ماه بعد و با استفاده از شگرد‌های تخصصی به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می‌داد «وحید-هـ» توسط افرادی حمایت مالی می‌شود و قرار است در یکی از بیمارستان‌های مشهدحضور یابد چرا که تحقیقات اطلاعاتی کارآگاهان بیانگر آن بود که همسر متهم برای به دنیا آوردن فرزندش در بیمارستان مذکور بستری است.

 این گونه بود که کارآگاهان دو شبانه روز با پوشش مبدل در اطراف بیمارستان به انتظار نشستند تا این که در زمان ملاقات عمومی بیماران، ناگهان متهم ۲۸ ساله را دیدند که با پوشش خاصی و در میان جمعیت ملاقات کننده وارد بیمارستان شد و به سوی اتاقی رفت که همسرش در آن بستری بود! اما کارآگاهان در این لحظه وارد عمل نشدند و همه راه‌های احتمالی فرار او را به محاصره درآوردند. ساعتی بعد با دستور سرهنگ غلامی ثانی و راهنمایی‌های قاضی میرزایی، یکی از کارآگاهان در حالی پشت فرمان یک دستگاه تاکسی نشست که سه کارآگاه دیگر نیز به عنوان مسافر داخل خودرو جای گرفتند و چشم به در بیمارستان دوختند.

دستگیری متهم فراری

هنوز دقایقی بیشتر از این ماجرا نگذشته بود که وحید باز هم در حالی که چهره خود را پنهان می‌کرد و با وسواس اطرافش را می‌پایید به آرامی کنار خیابان ایستاد تا خودروی مسافربری از راه برسد! در این هنگام بلافاصله تاکسی استارت خورد و مقابل پای وحید ترمز زد او نشانی میدان جام عسل را داد و راننده با صدای بوق از او خواست سوار شود در این لحظه یکی از کارآگاهان که در پوشش مسافر و در صندلی عقب نشسته بود با این شگرد که قرار است زودتر از او از خودرو پیاده شود، متهم ۲۸ ساله را به ناچار در وسط صندلی عقب نشاند و این گونه دو کارآگاه در اطراف وی قرار گرفتند.

راننده تاکسی در‌های خودرو را به شیوه‌ای پلیسی قفل کرد تااین که از سمت میدان جام عسل به طرف ساختمان پلیس آگاهی پیچید که در فاصله حدود ۲۰۰ متری قرار داشت.

وحید که با دیدن این شرایط تازه به اوضاع مشکوک شده بود از راننده خواست توقف کند، اما دیگر دیر شده بود ناگهان، یکی از کارآگاهان کارت شناسایی را مقابل چشمان وحید گرفت و لوله اسلحه را به سوی او نشانه رفت تا حرکت اضافی نکند! این متهم ۲۸ ساله که همه راه‌های گریز را بسته می‌دید در حالی برق سه فاز از سرش پرید که تازه فهمید در دام کارآگاهان پلیس آگاهی گرفتار شده است.

گزارش ها حاکی است، ساعتی بعد بازجویی از این متهم فراری در حالی آغاز شد که او خود را بی خبر از ماجرای قتل «گل» در خیابان نیلوفر نشان می‌داد. اما کارآگاهان با دستور قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای مشهد آن قدر مدارک انکارناپذیر روی میز ریختند که متهم ۲۸ ساله به ناچار لب به اعتراف گشود و به حضور خود در این درگیری وحشتناک معترف شد.

در پی اعترافات وی، کارآگاهان بلافاصله عوامل دیگر نزاع دسته جمعی مرگبار را از زندان تحویل گرفتند تا در یک مواجهه حضوری همه زوایای این پرونده فاش شود. این در حالی بود که برخی از متهمان به وجود تبر، لوله فلزی آب و چماق نیز در این درگیری مرگبار اذعان کردند.

بازسازی صحنه جنایت

به همین دلیل صبح روز دوشنبه گذشته و با صدور دستوری از سوی قاضی ویژه قتل عمد مشهد، مقدمات بازسازی صحنه جرم در خیابان نیلوفر ۸ در منطقه کشف مشهد فراهم شد و چهار نفر از متهمان اصلی این پرونده جنایی مقابل دوربین قوه قضاییه قرار گرفتند تا ماجرای این جنایت هولناک را در حضور قاضی کاظم میرزایی تشریح کنند.

مرد ۵۲ ساله: با تبر ستون فقراتش را قطع کردم!

دقایقی بعد هر چهار متهم در حالی که حلقه‌های قانون بر دستانشان خودنمایی می‌کرد از خودروی پلیس پیاده شدند و مقابل دوربین ایستادند.

این در حالی بود که در مواجهه متهمان و شاهدان عینی این حادثه خونین، شکل ظاهری چاقو‌هایی که در صحنه درگیری مورد استفاده متهمان قرار گرفته بود، ترسیم و برای مطابقت آن‌ها با ضربه کشنده، به پزشکی قانونی ارسال شد.

با تطبیق اشکال این چاقوها، مشخص شد که ضربه مرگبار به ناحیه قفسه سینه با چاقو وارد آمده است.

«وحید-هـ» پس از معرفی کامل خود گفت: آن روز من چاقو داشتم که وارد درگیری دسته جمعی شدم، اما آن چاقو را به کمرم بسته بودم و در لحظه درگیری استفاده نکردم! اما مرحوم «گل» و رضا کینه قدیمی داشتند یک بار «گل» چاقوی رضا را از دستش گرفته و به او پس نداده بود! آن روز «گل» به رضا گفت: چاقوی بی غلاف، صاحب ندارد! به همین خاطر کینه عمیقی بین آن‌ها شکل گرفت!
متهم ۲۸ ساله این پرونده جنایی ادامه داد: روز حادثه «گل» را دیدم که به همراه دوستانش به منزلی در خیابان نیلوفر رفتند و در پشت بام مشغول کبوتربازی شدند. «گل» همیشه فکر می‌کرد که من چند نفر را اجیر کرده ام تا او را کتک بزنند به همین دلیل از من ناراحت بود!

وقتی درگیری شروع شد رضا و سجاد و رمضان هم بودند که ناگهان برادر مرحوم «گل» هم به وسط درگیری آمد و مجروح شد. در این میان رضا چاقو داشت، ولی من چاقویم را از کمرم باز نکردم! رمضان که پدر یکی از متهمان است با تبر حمله می‌کرد! و سجاد هم لوله فلزی در دست داشت؛ بنابراین گزارش، رمضان متهم ۵۲ ساله نیز گفت: من با تبر به او «گل» حمله ور شدم و به ستون فقراتش ضربه زدم طوری که بعد فهمیدم این ضربه ستون فقراتش را قطع کرده است!

مرد ۵۲ ساله: با تبر ستون فقراتش را قطع کردم!

گزارش ها حاکی است، با اظهارات متهمان و با صدور دستوری از سوی قاضی میرزایی، بازسازی صحنه قتل پایان یافت و این پرونده جنایی در مسیر طی شدن دیگر مراحل دادرسی قرار گرفت.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۱۸۸۹۷۰۸:۰۰:۰۱ ۱۳۹۸/۵/۳
کی اینها از ایران میروند. هر جا رفتند دزدی-تجاوز-قتل- هنوز در سرزمینشان مثل 200 سال قبل زندگی میکنند
ناشناس۱۰۱۹۳۷۲۱۳:۳۱:۱۰ ۱۳۹۸/۵/۳
مرد افغان به قتل رسیده نه ایرانی ایرانی قاتل بوده!
ناشناس۱۰۱۹۵۷۴۱۶:۳۵:۱۵ ۱۳۹۸/۵/۳
منظور شریفتون همون تبر به دسته دیگه؟
ناشناس۱۰۱۹۵۸۸۱۶:۵۴:۰۲ ۱۳۹۸/۵/۳
علاوه بر نژاد پرست، بی‌توجه هم هستی. ایرانیه چاقو کش بوده و چون افغانستانیه چاقوش رو گرفته بوده ازش کینه داشته. ایرانیه هم قاتله
ناشناس۱۰۱۸۹۲۶۰۸:۳۳:۵۴ ۱۳۹۸/۵/۳
..آیا بازگویی این داستان به لحاظ همسایگی و امنیتی درست است؟
هوشنگ۱۰۱۸۹۳۴۰۸:۴۳:۲۸ ۱۳۹۸/۵/۳
.. باز هم جنایت فقط یک سوال: این تیتر "مرد ۵۲ ساله: با تبر ستون فقراتش را قطع کردم!" دقیقا در کجای متن توضیح داده شده؟
ناشناس۱۰۱۸۹۴۶۰۸:۵۳:۱۴ ۱۳۹۸/۵/۳
زندگی نامه لاتها و تبلیغ اراذل
سینا۱۰۱۸۹۴۹۰۸:۵۶:۱۵ ۱۳۹۸/۵/۳
برق سه فاز .. خیلی جالب بود
ناشناس۱۰۱۸۹۵۵۰۹:۰۰:۱۶ ۱۳۹۸/۵/۳
حالا تا يكى ميگه بالاى چشم افغانها ابرو است يك عده حمله ميكنن كه مگه شما نژاد پرست وفاشيست هستيد .بيايد تحويل بگيريد روزى نيست كه حداقل دو سه تا خبر از جنايتهاى بعضی از اين جماعت در ايران نشنويم يا نخونيم واقعاً ..آدم احساس امنيت نمى كنه
ناشناس۱۰۱۹۲۴۹۱۲:۱۰:۳۰ ۱۳۹۸/۵/۳
.. فرد افغان توسط یک ایرانی به قتل رسیده
ناشناس۱۰۱۸۹۸۳۰۹:۲۲:۴۲ ۱۳۹۸/۵/۳
یعنی داعش اینطور جنایت نمیکنه
محمد۱۰۱۸۹۹۳۰۹:۲۸:۱۲ ۱۳۹۸/۵/۳
فقط اعدام
ناشناس۱۰۱۸۹۹۴۰۹:۲۹:۴۰ ۱۳۹۸/۵/۳
این چه نوشتنی است؟ در 5 سطر میشد خلاصه کرد. چرا الکی وقت مردم رو میگیرید.
ناشناس۱۰۱۹۰۵۹۱۰:۱۵:۳۸ ۱۳۹۸/۵/۳
ببینید با کیا داریم تو یک کشور زندگی می کنیم ، به نظر من اینها باید زندان ابد و یک روز در زندان بمانند تا بپوسند.
ناشناس۱۰۱۹۱۳۰۱۱:۰۰:۳۷ ۱۳۹۸/۵/۳
در کشوریکه اقتصادش ربوی وفاسد است بیشتر ازاین نباید انتظار داشت
ناشناس۱۰۱۹۱۷۲۱۱:۲۱:۴۲ ۱۳۹۸/۵/۳
اینا چیه آخه اول صبحی میذارین اول ستون خبر
ناشناس۱۰۱۹۶۲۸۱۷:۵۵:۲۳ ۱۳۹۸/۵/۳
راننده تاکسی در‌های خودرو را به شیوه‌ای پلیسی قفل کرد!!!! بابا تو رو خدا دست بردارید. سه نفر تو ماشین با اسلحه راحت میتونستن یارو رو بگیرن این شامورتی بازیا چیه خندمون گرفت؟!

پربحث‌های امروز

 1. حذف صفر از پول ملی کار درستی است؟

 2. یک پیشنهاد عملی برای واقعی کردن قیمت بنزین

 3. درخواست ارائه طرح جدید از انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا

 4. با تصویب قوانین فشار کنکور تجربی را کم کنید

 5. سریال قهر و ناهماهنگی در کمدی برترین‌های فوتبال ایران/ صدای تاج هم درآمد

 6. تعطیلات کشور را ساماندهی کنید

 7. به لگد استراماچونی احترام نگذارید

 8. فروش نوزاد با شناسنامه فقط ۱۰۰ میلیون!

 9. روایتی از تحصیل زیرسقف‌های لرزان و گرمای سوزان در بلوچستان/ مدارس کپری بلوچستان کی حذف می‌شود؟+ فیلم

 10. ماجرای پخش نشدن «گیله‌وا» چیست؟

 11. چرا نمایندگان امضای خود را از طرح تشکیل استان آذربایجان مرزی پس گرفتند؟

 12. هلند: در صورت حضور اروپایی‌ها در ائتلاف دریایی آمریکا مشارکت می‌کنیم

 13. نقص‌های بزرگ ورزشگاه‌های فوتبال+ عکس

 14. کاهش تقاضا قیمت دلار را پایین آورد

 15. چرا تورم مرکز آمار با واقعیت زندگی مردم متفاوت است؟

 16. وزیر اطلاعات: نقطه اوج تحریم‌ها پشت سر گذاشته شد/ ترامپ دچار تشویش فکری است

 17. ترین های هفته اول لیگ برتر|ماشین سازی،صادقی و سایپا بهترین شدند/ استراماچونی ناکام هفته

 18. اعضای ایرانی اتاق جنگ اقتصادی آمریکا  

 19. تحلیل کارنگی؛ بن سلمان مجبور بود در کودتای عدن در برابر بن‌زاید کوتاه بیاید

 20. ۸ فیلم منتخب منتقدان جشنواره «ونیز» کدامند؟/ شانس بالای «رومن پولانسکی»

 21. همتی: امید به بهبود شرایط نسبت به ۶ ماه پیش افزایش یافته است

 22. آغاز اجلاس گروه هفت در فرانسه

 23. پدافند هوایی سوریه موشک‌های رژیم صهیونیستی را بر فراز دمشق سرنگون کرد

 24. تا پایان امسال 3 هزار مگاوات به ظرفیت تولید برق کشور افزوده می شود

 25. آمار سیم‌کارت‌های مسدوده شده به دلیل مزاحمت‌ پیامکی اعلام شد

پربحث‌های دیروز

 1. شوی پوپولیستی دولت در برکناری مدیرعامل ایران خودرو/ مشکل خودروسازی با تغییر چند مدیر حل نمی‌شود

 2. تخمه‌خوردن حین رانندگی دلیل تصادف است نه پراید

 3. خواندن ترانه‌های قبل از انقلاب توسط مهران مدیری آزاد شده؟

 4. وزیر صنعت خبر داد: ورود بسیج به کنترل بازار / قیمت خودرو کاهش یافته

 5. برنده عصرجدید مردم ایران بودند

 6. تصویری از جیسون رضائیان در لس‌آنجلس  

 7. پیشنهاد تشکیل سازمان طب ایرانی- اسلامی

 8. نمره ۱۵ محسن هاشمی به شورای شهر/ نمی‌توانیم به بخشی از انتقادات پاسخ قانع کننده بدهیم

 9. وضعیت ساخت صحن حضرت زهرا (س) در حرم امام علی (ع)  

 10. فرمانده ناجا: با اجرای طرح ناظر، کشف حجاب در خودرو کاهش پیدا کرد

 11. انتقاد کیهان به حضور فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی + فیلم

 12. «رشوه نفتی» دولت‌ها و نظام مالیاتی به فعالیت‌های سوداگرانه/ نظام بانکی، بهشت پولشویی

 13. فاتحه خوانی روحانی بر سر مزار هاشمی رفسنجانی  

 14. روحانی: انتقاد از دولت با جایزه و تشویق همراه بوده است/ امام خمینی(ره) راه خدمت به مردم را به ما نشان داد

 15. ظریف: پیشنهاد مکرون مسیر درست است/ اروپا اجرای تعهدات خود را آغاز کند کاهش تعهدات برجامی را متوقف می‌کنیم

 16. افزایش نرخ عوارض آزادراه تهران - پردیس

 17. نمایندگان مجلس خواستار تحریم مقامات آمریکایی شدند

 18. تصاویر جدید از کشتی تایتانیک  

 19. مانعی بزرگ در تغییر نگاه مسوولان به تولید

 20. سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: حذف چهار صفر از پول ملی ثمره‌ای در حوزه اقتصادی ندارد

 21. دبیر انجمن قطعه‌سازان: توان تولید خودرو شاسی بلند را هم داریم اما...

 22. همتی: بر نرخ ارز کنترل داریم/ آمریکا را در رسیدن به اهدافش ناکام گذاشتیم

 23. جواد خیابانی: جارو می‌زنم اما به شبکه خارجی نمی‌روم

 24. سپاه پاسداران روز گذشته آزمایش موشکی انجام داد

 25. مقامات ۷ کشور دنیا چقدر حقوق می‌گیرند؟

پربحث‌های هفته

 1. موج عدالت‌خواهی مردم، ایران را متحول می‌کند، اگر ...

 2. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 3. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 4. بازداشت دو نماینده مجلس به خاطر اخلال در بازار خودرو

 5. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 6. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 7. یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد

 8. چند پرسش ساده از آقای احمد عراقچی

 9. موضع‌گیری سخنگوی دولت و پرسش‌های بی جواب در پرونده مازیار ابراهیمی

 10. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 11. ایران خودرو بر سر دوراهی فروپاشی یا تولید ناب

 12. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 13. حساسیت عجیب پزشکان به دستگاه کارتخوان/علت این حجم از مقاومت چیست؟

 14. تصویر دیده نشده از دیوار کشی رئیسی  

 15. اینستاگرام چطور باعث "احمق‌پروری" در جامعه شده است؟

 16. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 17. تکذیب استعفای جواد لاریجانی/ واکنش علی مطهری به ماجرای مازیار ابراهیمی/ تحلیل عباس عبدی از موضع‌گیری اخیر یزدی و آملی لاریجانی

 18. انتقاد تند نخبه جوان از وضع کشور در حضور رهبر انقلاب  

 19. بازداشت پوری حسینی و شکست اختصاصی‌سازی اقتصاد

 20. شوی پوپولیستی دولت در برکناری مدیرعامل ایران خودرو/ مشکل خودروسازی با تغییر چند مدیر حل نمی‌شود

 21. هشدار نافرجام «ناو لینکلن» به ایران / آسیب به ۴ جنگنده اف‌۱۸

 22. نکته‌ای در مورد مساله حجاب

 23. «بحث طلبگی» دعوای سیاسی نیست آقاي كدخدايي

 24. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

 25. یادداشت حسین شریعتمداری خطاب به آیات یزدی و آملی لاریجانی

پربحث‌های هفته

 1. زن برای کشتن شوهرش،پسر جوان را عاشق خود کرد

 2. دادستانی به پرونده قتل میترا استاد ورود می‌کند؟

 3. توضیح وکیل نجفی درباره علت اعتراض به حکم دادگاه

 4. حکم پرونده واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد صادر شد

 5. تبرئه از قصاص برای جوانی که دوستش را کشت/ قاتل: نیما مهدورالدم بود

 6. برادر «میترا استاد» چگونه نجفی را بخشید؟

 7. خودکشی مرد 28 ساله از بالای پل طبیعت

 8. چرخاندن اراذل و اوباش در مهرآباد

 9. پسر ۲۰ساله، مادرش را به قتل رساند

 10. سقوط مرموز یک مرد از طبقه چهارم

 11. شوهر بعد از 2 سال به قتل همسرش اعتراف کرد

 12. قتل شوهر زن جوان در پی ارتباط پنهانی

 13. توضیحات پلیس درباره فوت اعضای خانواده ۵ نفره

 14. داستان عجیب مرگ ۳ نفر با سیانور

 15. یک نفر هر ۲۴ ثانیه جان خود را در سوانح رانندگی از دست می دهد

 16. جان باختن روزانه ۵۰ نفر در جاده های کشور

 17. محاکمه مردی که در یک لحظه قاتل شد

 18. گیر افتادن مسافران در تله کابین

 19. 3.5 هکتار از جنگل‌های کیاسر در آتش عمدی سوخت

 20. کشف ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در بم

 21. نقشه شوم راننده مست برای زن جوان در تهران

 22. علت ۷۰ درصد تصادفات در تهران اعلام شد

 23. پایان ۵ سال زندگی مخفی قاتل

 24. فروش نوزاد با شناسنامه فقط ۱۰۰ میلیون!

 25. مرگ دلخراش دختر زیر چرخ خودروی پدر!

آخرین عناوین