دکوراسیون داخلی منزل و محل کار، دکوراسیون رستوران و کافی شاپ و سقف کاذب کنافی  دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان خود را به یک تیم حرفه‌ای و کاربلد بسپارید

گزارش بازرگانی،   3980502059
دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان خود را به یک تیم حرفه‌ای و کاربلد بسپارید

گروه طراحان پرگاس نامدار از جمله گروه‌هایی است که به صورت کاملا حرفه‌ای و خلاقانه امورات مرتبط با دکوراسیون و بازسازی ساختمان را انجام می‌دهد. استفاده از مشاوره رایگان با کارشناسان این گروه به منظور اجرای دکوراسیون‌های مدرن و جذاب نیز امکان پذیر است که با یک تماس می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

خلاقیت در اجرای مدرن‌ترین دکوراسیون‌ها

طراحی دکوراسیون داخلی دربردارنده فعالیت‌های مرتبط در انواع محیط‌های اداری، تجاری و مسکونی است. اصل اساسی دکوراسیون در این محیط‌ها خلاقیت در کار است که موجب روح‌بخشی و القای حس جذابیت در راستای اصالت‌ دادن به فضا است. امروزه تیم‌های متعددی با هنر دکوراسیون که نتیجه دانش و تجربه است، آثار جذاب و ماندگاری خلق کرده‌اند.

البته گفتنی است جذابیت و ماندگاری اثر نیازمند خلاقیت است که در سایه مهارت و تجربه به منصه‌ظهور می‌رسد. یک طراح متبحر دارای تفکری خلاق است که با استفاده از المان‌های گوناگون مدرن یا سنتی نظیر: نصب کاشی، نصب سرامیک، نصب سقف کاذب کنافی، نقاشی، ایجاد طرح‌های مفهومی و... آثاری ماندگار خلق می‌کند.

گروه طراحان پرگاس نامدار از جمله گروه‌هایی است که به صورت کاملا حرفه‌ای و خلاقانه امورات مرتبط با دکوراسیون و بازسازی ساختمان را انجام می‌دهد. استفاده از مشاوره رایگان با کارشناسان این گروه به منظور اجرای دکوراسیون‌های مدرن و جذاب نیز امکان‌پذیر است که با یک تماس می‌توان از آن بهره‌مند شد.

رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی

علم روانشناسی اثبات کرده که رنگ‌ها در روحیه و احساسات افراد تاثیر مستقیمی دارند، بنابراین طراحان دکوراسیون باید این نکته را مد نظر داشته باشند که انتخاب رنگ باید از طریق دانش، بسته به خلق و خوی افراد انجام گیرد. به طور کلی طراحانی که دکوراسیون داخلی را با توجه به دانش تخصصی تئوری رنگ انجام می‌دهند، فضای مطلوب‌تری ایجاد می‌کنند که القا کننده حسی خوشایند است.

در میان رنگ‌ها رنگ قرمز نماد هیجان است و دکوراسیونی با این رنگ موجب تحریک قدرت، اشتیاق و خطر می‌شود، لذا از این رنگ در باشگاه‌های ورزشی استفاده می‌کنند؛ علاوه بر این از رنگ قرمز به علت خاصیت اشتهاآور بودن آن در رستوران‌ها و فست فودها نیز به وفور استفاده می‌شود. رنگ آبی نیز به علت خاصیت آرامش‌بخشی که دارد، بیشتر در محیط‌های آرام مثل اتاق خواب کاربرد دارد و البته این رنگ بر روی ذهن عمیقا تاثیرگذار است چرا که القاکننده حس صلح طلبی و آرامش است. رنگ‌های نارنجی و زرد نیز شادی بخش هستند و اغلب از این رنگ‌ها در دکوراسیون اتاق کودک‌ استفاده می‌شود. به طور خلاصه تک تک رنگ‌ها از لحاظ روانشناسی تاثیر خاصی بر روی فرد می‌گذارند که باید طراح دکوراسیون به صورت علمی بهترین رنگ را برای فضا انتخاب کند.

انواع طراحی دکوراسیون

پرکاربردترین انواع دکوراسیون را می‌توان دکوراسیون اداری، تجاری و مسکونی برشمرد که هر کدام از این‌ها زیرمجموعه‌های خود را دارند. مثلا دکوراسیون مسکونی به مواردی نظیر دکوراسیون: آشپزخانه، اتاق خواب، حمام، اتاق کودک، پذیرایی و... تقسیم می‌شود. گفتنی است گروه پرگاس نامدار، ارائه دهنده تمام خدمات مرتبط با طراحی و دکوراسیون به مشتریان است.

هدف از طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد تغییراتی مطلوب به منظور افزایش جلوه ظاهری و زیبایی محیط است که فضاهایی نظیر منزل، دفتر کار و... را از حالت یکنواختی و تکراری خارج کند. امروزه به علت گسترش ابزارها و تجهیزات لازم در دکوراسیون و همچنین امکان اعمال سلیقه شاهد بهبود کیفیت و تنوع ایده‌های طراحی دکوراسیون هستیم. البته لازم به ذکر است، هدف از طراحی دکوراسیون داخلی صرفا زیبایی نیست بلکه کارایی در کنار زیبایی نیز حائز اهمیت است. در این زمینه از سبک‌های مختلفی مثل مینیمال، سنتی، روستیک، ژاپنی و پست مدرن بهره‌ می‌گیرند تا کارایی فضا را در عین زیبایی بخشی به آن افزایش دهند.

از خدمات مهم دکوراسیون اداری می‌توان به طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت و طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس اشاره کرد که معمولا برای طراحی دکوراسیون این فضاها از سبک‌های کلاسیک و یا مدرن بهره می‌گیرند. طراحی و چیدمان این اتاق‌ها بسیار حائز اهمیت است و باید جلوه‌ای شیک و زیبا داشته باشد. وسایل اتاق مثل مبلمان، میز، پرده‌ها و... باید از نظر رنگ با تم اصلی اتاق هارمونی داشته باشند. علت تاکید بر طراحی جذاب این فضاها برگزاری کنفرانس‌ها و جلسات مهم است که طراحی زیبا و جذاب می‌تواند موجب نفوذپذیری و اثرگذاری در مخاطب شود. گفتنی است برای حفظ انطباق در دکوراسیون چنین محیط‌هایی نیز انتخاب میز و صندلی‌ها بر طبق متراژ باید انجام گیرد تا صندلی‌ها به آسانی قابل جا به جایی باشند. البته المان‌های دیگری نیز مثل نورپردازی، رنگ و نحوه چیدمان در جذابیت فضای داخلی تاثیر به سزایی دارند.

بازسازی ساختمان و تخصص مورد نیاز

دلایلی که افراد را به فکر بازسازی ساختمان می‌اندازند، عبارتند از:

کهنگی و فرسودگی دکوراسیون

تغییر سلیقه در طی زمان

ظهور مصالح و ‌مواد جدید

تغییر سبک زندگی

افزایش جمعیت خانواده

و...

تغییر دکوراسیون به شکل داخلی و خارجی در تغییر پارتیشن بندی، تغییر اتاق‌ها و یا تغییرات نما صورت می‌گیرد. گاهی نیز بازسازی ساختمان از لحاظ سیستم تهویه، گرمایش و سرمایش بسته به تغییر ظرفیت ساختمان ضرورت می‌یابد‌؛ اما در نهایت این میزان بودجه و خرابی ساختمان است که که در کنار ایده و خلاقیت فرد، نوع مالکیت او، میزان افزایش یا کاهش جمعیت و... نقش تعیین کننده در تغییر ساختمان دارد.

از گذشته بازسازی ساختمان‌هایی نظیر: منازل مسکونی، بیمارستان‌ها، مدرسه‌ها، سازمان‌های تجاری و... در ایران متداول بوده است که ریشه آن در سنت اصیل ایرانی‌ها مبنی بر خانه تکانی نوروز است که همواره با هدف تغییر دکوراسیون انجام می‌پذیرد. از گذشته تا کنون با نظر به رشد و گسترش تکنولوژی و پیشرفت مصالح ساختمانی، بازسازی و تعمیرات ساختمان نیز متحول شده است تا جایی که ممکن است یک ساختمان پس از بازسازی تبدیل به یک ساختمان جدید شود.

طی عملیات بازسازی ساختمان باید به نکاتی توجه نمود تا بهترین نتیجه حاصل شود. از جمله مهم‌ترین این نکات انتخاب مرکز معتبر تعمیرات ساختمان و دریافت مشاوره است. (تیم پرگاس نامدار یکی از بهترین مرکز تعمیر و بازسازی ساختمان به شمار می‌رود.) پس از آن ساخت با توجه به نیازها و درخواست‌ها صورت می‌گیرد و بعد از تخریب ، کف سازی و نمای دکوراسیون داخلی و خارجی انجام می‌شود؛ همچنین تاسیسات تهویه، سرمایش و گرمایش ساختمان نیز تامین می‌شود.

ترکیب سنت و مدرنیته در دکوراسیون مدرن ایرانی

به طور کلی ترکیب دانش نوین مهندسی معماری و عمران با استفاده از مواد و مصالح جدید با معماری باشکوه و اصیل سنتی ایرانی به وجود آورنده نمای خارق العاده‌ای در نمای داخلی و خارجی ساختمان است. یکی از المان‌های اساسی در دکوراسیون ایرانی نصب کاشی است که امروزه با کیفیت‌های مختلف و سایز‌های متنوع تولید می‌شود و در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان کاربرد دارد.

از کاشی‌ها به عنوان پوشش کف و دیوارها استفاده می‌کنند، چرا که دارای تنوع بالایی در طرح و رنگ هستند و علاوه بر استحکام بخشی، بعد تزئینی نیز دارند. کاشی‌ها را در چند دسته کلی تقسیم بندی می‌کنند که عبارتند از: کاشی‌های کفی، کاشی‌های دیواری، کاشی بدنه و سه بعدی.

تیم پرگاس نامدار نصب کاشی را پس انتخاب نوع و طرح آن در دکوراسیون داخلی و یا تعمیرات و بازسازی ساختمان با کیفیت تضمینی و قیمتی مقرون به صرفه برای جلب رضایت مشتریان انجام می‌دهد.

انتخاب مرکز مناسب برای دکوراسیون داخلی، تعمیرات و بازسازی

اقدام به بازسازی ساختمان مستلزم آگاهی از: وضعیت ساختمان، نوع مصالح به کار رفته در آن، قدمت، تاسیسات ساختمان و قوانین شهرسازی است که با بررسی تمام این موارد به ارزش بازسازی و صرفه اقتصادی آن پی برده خواهد شد؛ علاوه بر این در خصوص بازسازی ساختمان‌های فرسوده بحث امنیت جانی نیز مطرح است چرا که احتمال خرابی آن‌ها وجود دارد و ممکن است بازسازی منجر به تلفات جانی شود؛ لذا استحکام ساختمان و استانداردهای ایمنی آن باید توسط یک مهندس کارآزموده به وسیله بازرسی میدانی تائید شود. برای رسیدن به نتیجه درباره بازسازی و یا عدم بازسازی یک ساختمان نیاز به بهره‌گیری از خدمات مشاوره است که تیم مهندسین طراحان پرگاس نامدار بهترین خدمات مشاوره را به صورت کاملا رایگان ارائه می‌دهند، همچنین بازسازی را در مرحله عملیاتی نیز با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت به صورت تضمینی انجام می‌دهند.

عناوین مرتبط

پربحث‌های امروز

 1. پنج دروغی که ترامپ درباره ایران می گوید

 2. درس هايي ماندگار از كفش هاي كهنه يك حاكم ...

 3. کامیابی نیا زیر تیغ جراحی رفت

 4. کشف ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در بم

 5. توضیحات شهرداری در مورد عدم ثبت نام زنان در اپلیکیشن دوچرخه‌های اشتراکی

 6. لاریجانی در گفت‌وگو با NBC: رفتارهای ترامپ به پرستیژ ملت آمریکا ضربه می‌زند

 7. وضعیت اقتصاد شبیه دوران مصدق است

 8. بشار اسد: ترکیه به حمایت نامحدود از تکفیری‌ها ادامه می‌دهد

 9. حملات توپخانه‌ای و موشکی یمنی‌ها به مواضع سعودی در «نجران»

 10. پمپئو: تصمیم ما برای خروج از برجام خردمندانه بود!

 11. چاووش اوغلو: به مذاکره با روسیه برای دستیابی به آتش‌بس در ادلب ادامه می‌دهیم

 12. خیز عمار حکیم برای تشکیل "دولت سایه" در عراق

 13. لاوروف: به هرگونه حمله به نظامیان روس در سوریه پاسخ می‌دهیم

 14. حال و هوای حرم مطهر علوی در عید غدیرخم   

 15. در نشست سه‌جانبه ایران و یمن و اروپا در تهران چه گذشت؟/ دست برتر یمن در تحولات میدانی و دیپلماتیک

 16. توضیح وکیل نجفی درباره علت اعتراض به حکم دادگاه

 17. اروپایی‌ها باید نفت ما را در قالب اینستکس پیش‌خرید کنند/ پرونده ۷ بدهکار دانه‌درشت قضایی شد

 18. ترافیک سنگین در برخی محورهای شمالی/ محور کرج - چالوس یکطرفه نمی‌شود

 19. دستور ویژه رئیس قوه قضاییه برای رسیدگی به تخلفات خودروسازان  

 20. شمار زخمی‌های انفجارهای جلال آباد به ۱۲۳ تن رسید/ به آتش کشیدن مدرسه‌ای دخترانه در کابل

 21. غدیر آمد  

 22. درگیری‌ نیروهای مورد حمایت امارات با نیروهای دولت مستعفی یمن در استان ابین

 23. نورافکن به سپاهان پیوست

 24. افزایش قیمت نفت به بالای ۶۰ دلار

 25. انتصاب «رئیس مؤسسه دائرةالمعارف فقه اسلامی» از سوی رهبر انقلاب

پربحث‌های دیروز

 1. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 2. یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد

 3. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 4. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 5. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

 6. یادداشت حسین شریعتمداری خطاب به آیات یزدی و آملی لاریجانی

 7. توصیه مکارم شیرازی به حواشی اخیر آملی و یزدی: به این وضع خاتمه دهید

 8. «بحث طلبگی» دعوای سیاسی نیست آقاي كدخدايي

 9. ربیعی: مدیرعامل ایران خودرو به دلیل افزایش قیمت‌ها برکنار شد/ سیف و عراقچی مدیران سالم و پاک هستند!

 10. نجفی به حکم قصاص اعتراض کرد/ ارجاع پرونده به دیوان‌عالی کشور

 11. آیت الله جنتی پس از گفتگو با حضرات آیات یزدی و آملی لاریجانی: دشمنان طمع و شادی نکنند/ راه نفوذ بی‌صلاحیت‌ها را خواهیم بست

 12. ۲ مدیر ارشد ایران خودرو بازداشت شدند

 13. ادعای عليزاده ‌طباطبایی: نجفی مرتکب قتل نشده/ استاد با سلاحی به قتل رسيده که سلاح نجفی نيست

 14. ظریف: زمان آن فرارسیده برخی با واقعیت «انقلاب اسلامی» کنار بیایند

 15. حکم پرونده واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد صادر شد

 16. انتقاد معاون رئیس‌جمهور از آمارهای «فرار مغزها»/ بازگشت ۱۳۰ دانشجوی ایرانی از ۱۰۰ دانشگاه برتر/ قوانین ایران ضامن واردات است+ فیلم

 17. تی آر تی: عربستان و متحدانش عامل بی ثباتی در خاورمیانه

 18. ۲ علامت خطر درباره مسکن را بشناسیم

 19. بلومبرگ: نفت عربستان زیر آتش قرار گرفته‌ و از هوا، دریا و زمین به آنها حمله می‌شود

 20. لحظه خروج نفتکش «آدریان دریا» از تنگه جبل الطارق  

 21. جشن عید غدیر در مکه مکرمه برگزار شد+عکس  

 22. دستگیری تعدادی از معترضان به کشتار سگ‌ها در تهران

 23. تاکید دیده‌بان شفافیت و عدالت بر رسیدگی به پرونده تخلف دادگستری قزوین در هفت سنگان

 24. فیلم کشتن سگ‌ها مربوط به سال ۹۶ است

 25. واکنش سخنگوی دولت به ادعاهای مازیار ابراهیمی

پربحث‌های هفته

 1. بالاخره در مساله حجاب چه کنیم؟

 2. خانواده «میترا استاد» رضایت دادند/ رهایی «نجفی» از قصاص

 3. تذکاری بر یک برداشت غلط از باوری درست درباره حکومت دینی

 4. پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی بازداشت شد

 5. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 6. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 7. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 8. یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد

 9. توپی که پزشکان به زمین مشاغل دیگر می‌اندازند

 10. هزینه ۳ هزار میلیارد تومانی برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶ / طراحی ۱۲۰ میلیارد تومانی سمند!

 11. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 12. یک سال و نیم در ملایر به دنبال رادیولوژیست گشتیم؛ نبود/ طرح افزایش ظرفیت رشته های پزشکی باید در اولویت قرار بگیرد

 13. چرخش ظریفانه از برجام!...

 14. روحانی: اون ۹۸ که ما می‌خواستیم این ۹۸ نیست   

 15. نفتکش ایرانی در جبل الطارق با وجود مخالفت آمریکا آزاد شد

 16. برنامه ایران در جنگ با آمریکا؛ غرق کردن ناو هواپیمابر با موشک‌های کوتاه برد فتح مبین

 17. فرصت جدید جلب احترام جهاني برای نیروی دریایی ايران

 18. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 19. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 20. رئیس سازمان حج‌: ادعای برادر شهید رکن‌آبادی دروغ محض است

 21. دولت هند ضرب‌الاجل دو ساعته‌ به شیخ زکزاکی داد

 22. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 23. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 24. اتاق رو به کعبه شبی ۳۰۰ میلیون تومان!

 25. تصویر دیده نشده از دیوار کشی رئیسی  

پربحث‌های دیروز

 1. نجفی به حکم قصاص اعتراض کرد/ ارجاع پرونده به دیوان‌عالی کشور

 2. حکم پرونده واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد صادر شد

 3. انتقاد معاون رئیس‌جمهور از آمارهای «فرار مغزها»/ بازگشت ۱۳۰ دانشجوی ایرانی از ۱۰۰ دانشگاه برتر/ قوانین ایران ضامن واردات است+ فیلم

 4. جشن عید غدیر در مکه مکرمه برگزار شد+عکس  

 5. دستگیری تعدادی از معترضان به کشتار سگ‌ها در تهران

 6. تاکید دیده‌بان شفافیت و عدالت بر رسیدگی به پرونده تخلف دادگستری قزوین در هفت سنگان

 7. فیلم کشتن سگ‌ها مربوط به سال ۹۶ است

 8. کیفرخواست باند جهانبانی قرائت شد

 9. ۸ دلیل مهاجرت و ترک وطن در سال گذشته

 10. اعطای وام 10 میلیونی به دانش آموزان برگزیده

 11. چرا قلیان همچنان پر طرفدار است؟

 12. رئیسی: خسارت توقیف نفتکش ایرانی باید دریافت شود/ یقه‌سفیدها برای خود خط قرمز قائل نباشند

 13. نواب صفوی: متهمان حادثه اتوبوس دانشگاه به حبس محکوم شدند

 14. عبور و مرور پرحجم در محورهای غرب تهران/ ترافیک سنگین به سمت قم و ساوه

 15. واکنش شهرداری‌تهران به بازداشت معترضان به سگ‌کشی

 16. بازگشت ۱۰ هزار زائر سرزمین وحی به کشور

 17. دل شده مجنون نجف  

 18. نظر سرپرست آموزش و پرورش درخصوص«مدارس فاقد مجوز»

 19. تماس تلفن ثابت به ثابت در سراسر کشور در عید غدیر رایگان است

 20. مدیحه‌سرایی حاح مهدی رسولی در شب عید غدیر  

 21. انهدام باند جعل گذرنامه و اسناد مسافرتی

 22. جاعل صفحه بانکی دستگیر شد

 23. بخشنامه «شورای حل اختلاف» از سوی رئیس قوه‌قضائیه ابلاغ شد

 24. ماجرای فیلم سگ‌کُشی با اسید چه بود؟

 25. پایان اولین جلسه دادگاه گروه جهانبانی در پرونده بانک سرمایه

پربحث‌های هفته

 1. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 2. توپی که پزشکان به زمین مشاغل دیگر می‌اندازند

 3. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 4. یک سال و نیم در ملایر به دنبال رادیولوژیست گشتیم؛ نبود/ طرح افزایش ظرفیت رشته های پزشکی باید در اولویت قرار بگیرد

 5. رئیس سازمان حج‌: ادعای برادر شهید رکن‌آبادی دروغ محض است

 6. اژه‌ای: ‌فردی توانسته با بهانه‌ای ‌۳۸هزار سکه خریداری کند/ عمده ذخایر طلای کشور به‌دست خودمان بر باد رفته

 7. رتبه های برتر کنکور ، مدارس خاص و شاخص بی عدالتی آموزشی

 8. وعده دوباره پلیس برای توقف شماره گذاری خودروی پراید/ آیا این بار هم پیروزی از آن خودروسازان خواهد بود؟

 9. غلامی: صرفا به خاطر صندلی خالی دکتری، نمی‌توان دانشجوی فاقد صلاحیت علمی پذیرش کرد

 10. سیر نزولی مهاجرت نفرات‌ برتر کنکور و المپیادهای علمی از کشور

 11. نجفی به حکم قصاص اعتراض کرد/ ارجاع پرونده به دیوان‌عالی کشور

 12. «درد»های طرحی که قرار بود «درمان» کند...

 13. قوه قضائیه خود را زیر ذره‌بین می‌برد

 14. گم شدن یک ایستگاه مترو در پایتخت + جزییات

 15. پدر طبیعت ایران درگذشت

 16. نامه ۷۹ تشکل دانشجویی به رئیسی: قوه قضائیه انحصار بازار وکالت را بشکند

 17. سخنگوی قوه قضائیه: نمی‌دانیم سالار آقاخان کجاست/ دادگاه سیف در حال برگزاری است

 18. راست و دروغ قطعی اینترنت/ پای شبکه ملی اطلاعات در میان است؟

 19. عضو مجمع تشخیص: کاهش جمعیت، فقر خانواده‌ها را رقم خواهد زد

 20. نامه 72 بسیج دانشجویی دانشگاههای کشور به رییسی /حق مردم در دسترسی به خدمات حقوقی و وکیل را تسهیل کنید

 21. حکم پرونده واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد صادر شد

 22. انتقاد معاون رئیس‌جمهور از آمارهای «فرار مغزها»/ بازگشت ۱۳۰ دانشجوی ایرانی از ۱۰۰ دانشگاه برتر/ قوانین ایران ضامن واردات است+ فیلم

 23. هدیه رهبر انقلاب به مردم تهران

 24. پلیس راهور: خط تولید پراید از سال ۹۹ متوقف می‌شود

 25. کاهش ترافیک تهران پس از حذف زوج یا فرد + نمودار

آخرین عناوین