دکوراسیون داخلی منزل و محل کار، دکوراسیون رستوران و کافی شاپ و سقف کاذب کنافی  دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان خود را به یک تیم حرفه‌ای و کاربلد بسپارید

گزارش بازرگانی،   3980502059
دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان خود را به یک تیم حرفه‌ای و کاربلد بسپارید

گروه طراحان پرگاس نامدار از جمله گروه‌هایی است که به صورت کاملا حرفه‌ای و خلاقانه امورات مرتبط با دکوراسیون و بازسازی ساختمان را انجام می‌دهد. استفاده از مشاوره رایگان با کارشناسان این گروه به منظور اجرای دکوراسیون‌های مدرن و جذاب نیز امکان پذیر است که با یک تماس می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

خلاقیت در اجرای مدرن‌ترین دکوراسیون‌ها

طراحی دکوراسیون داخلی دربردارنده فعالیت‌های مرتبط در انواع محیط‌های اداری، تجاری و مسکونی است. اصل اساسی دکوراسیون در این محیط‌ها خلاقیت در کار است که موجب روح‌بخشی و القای حس جذابیت در راستای اصالت‌ دادن به فضا است. امروزه تیم‌های متعددی با هنر دکوراسیون که نتیجه دانش و تجربه است، آثار جذاب و ماندگاری خلق کرده‌اند.

البته گفتنی است جذابیت و ماندگاری اثر نیازمند خلاقیت است که در سایه مهارت و تجربه به منصه‌ظهور می‌رسد. یک طراح متبحر دارای تفکری خلاق است که با استفاده از المان‌های گوناگون مدرن یا سنتی نظیر: نصب کاشی، نصب سرامیک، نصب سقف کاذب کنافی، نقاشی، ایجاد طرح‌های مفهومی و... آثاری ماندگار خلق می‌کند.

گروه طراحان پرگاس نامدار از جمله گروه‌هایی است که به صورت کاملا حرفه‌ای و خلاقانه امورات مرتبط با دکوراسیون و بازسازی ساختمان را انجام می‌دهد. استفاده از مشاوره رایگان با کارشناسان این گروه به منظور اجرای دکوراسیون‌های مدرن و جذاب نیز امکان‌پذیر است که با یک تماس می‌توان از آن بهره‌مند شد.

رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی

علم روانشناسی اثبات کرده که رنگ‌ها در روحیه و احساسات افراد تاثیر مستقیمی دارند، بنابراین طراحان دکوراسیون باید این نکته را مد نظر داشته باشند که انتخاب رنگ باید از طریق دانش، بسته به خلق و خوی افراد انجام گیرد. به طور کلی طراحانی که دکوراسیون داخلی را با توجه به دانش تخصصی تئوری رنگ انجام می‌دهند، فضای مطلوب‌تری ایجاد می‌کنند که القا کننده حسی خوشایند است.

در میان رنگ‌ها رنگ قرمز نماد هیجان است و دکوراسیونی با این رنگ موجب تحریک قدرت، اشتیاق و خطر می‌شود، لذا از این رنگ در باشگاه‌های ورزشی استفاده می‌کنند؛ علاوه بر این از رنگ قرمز به علت خاصیت اشتهاآور بودن آن در رستوران‌ها و فست فودها نیز به وفور استفاده می‌شود. رنگ آبی نیز به علت خاصیت آرامش‌بخشی که دارد، بیشتر در محیط‌های آرام مثل اتاق خواب کاربرد دارد و البته این رنگ بر روی ذهن عمیقا تاثیرگذار است چرا که القاکننده حس صلح طلبی و آرامش است. رنگ‌های نارنجی و زرد نیز شادی بخش هستند و اغلب از این رنگ‌ها در دکوراسیون اتاق کودک‌ استفاده می‌شود. به طور خلاصه تک تک رنگ‌ها از لحاظ روانشناسی تاثیر خاصی بر روی فرد می‌گذارند که باید طراح دکوراسیون به صورت علمی بهترین رنگ را برای فضا انتخاب کند.

انواع طراحی دکوراسیون

پرکاربردترین انواع دکوراسیون را می‌توان دکوراسیون اداری، تجاری و مسکونی برشمرد که هر کدام از این‌ها زیرمجموعه‌های خود را دارند. مثلا دکوراسیون مسکونی به مواردی نظیر دکوراسیون: آشپزخانه، اتاق خواب، حمام، اتاق کودک، پذیرایی و... تقسیم می‌شود. گفتنی است گروه پرگاس نامدار، ارائه دهنده تمام خدمات مرتبط با طراحی و دکوراسیون به مشتریان است.

هدف از طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد تغییراتی مطلوب به منظور افزایش جلوه ظاهری و زیبایی محیط است که فضاهایی نظیر منزل، دفتر کار و... را از حالت یکنواختی و تکراری خارج کند. امروزه به علت گسترش ابزارها و تجهیزات لازم در دکوراسیون و همچنین امکان اعمال سلیقه شاهد بهبود کیفیت و تنوع ایده‌های طراحی دکوراسیون هستیم. البته لازم به ذکر است، هدف از طراحی دکوراسیون داخلی صرفا زیبایی نیست بلکه کارایی در کنار زیبایی نیز حائز اهمیت است. در این زمینه از سبک‌های مختلفی مثل مینیمال، سنتی، روستیک، ژاپنی و پست مدرن بهره‌ می‌گیرند تا کارایی فضا را در عین زیبایی بخشی به آن افزایش دهند.

از خدمات مهم دکوراسیون اداری می‌توان به طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت و طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس اشاره کرد که معمولا برای طراحی دکوراسیون این فضاها از سبک‌های کلاسیک و یا مدرن بهره می‌گیرند. طراحی و چیدمان این اتاق‌ها بسیار حائز اهمیت است و باید جلوه‌ای شیک و زیبا داشته باشد. وسایل اتاق مثل مبلمان، میز، پرده‌ها و... باید از نظر رنگ با تم اصلی اتاق هارمونی داشته باشند. علت تاکید بر طراحی جذاب این فضاها برگزاری کنفرانس‌ها و جلسات مهم است که طراحی زیبا و جذاب می‌تواند موجب نفوذپذیری و اثرگذاری در مخاطب شود. گفتنی است برای حفظ انطباق در دکوراسیون چنین محیط‌هایی نیز انتخاب میز و صندلی‌ها بر طبق متراژ باید انجام گیرد تا صندلی‌ها به آسانی قابل جا به جایی باشند. البته المان‌های دیگری نیز مثل نورپردازی، رنگ و نحوه چیدمان در جذابیت فضای داخلی تاثیر به سزایی دارند.

بازسازی ساختمان و تخصص مورد نیاز

دلایلی که افراد را به فکر بازسازی ساختمان می‌اندازند، عبارتند از:

کهنگی و فرسودگی دکوراسیون

تغییر سلیقه در طی زمان

ظهور مصالح و ‌مواد جدید

تغییر سبک زندگی

افزایش جمعیت خانواده

و...

تغییر دکوراسیون به شکل داخلی و خارجی در تغییر پارتیشن بندی، تغییر اتاق‌ها و یا تغییرات نما صورت می‌گیرد. گاهی نیز بازسازی ساختمان از لحاظ سیستم تهویه، گرمایش و سرمایش بسته به تغییر ظرفیت ساختمان ضرورت می‌یابد‌؛ اما در نهایت این میزان بودجه و خرابی ساختمان است که که در کنار ایده و خلاقیت فرد، نوع مالکیت او، میزان افزایش یا کاهش جمعیت و... نقش تعیین کننده در تغییر ساختمان دارد.

از گذشته بازسازی ساختمان‌هایی نظیر: منازل مسکونی، بیمارستان‌ها، مدرسه‌ها، سازمان‌های تجاری و... در ایران متداول بوده است که ریشه آن در سنت اصیل ایرانی‌ها مبنی بر خانه تکانی نوروز است که همواره با هدف تغییر دکوراسیون انجام می‌پذیرد. از گذشته تا کنون با نظر به رشد و گسترش تکنولوژی و پیشرفت مصالح ساختمانی، بازسازی و تعمیرات ساختمان نیز متحول شده است تا جایی که ممکن است یک ساختمان پس از بازسازی تبدیل به یک ساختمان جدید شود.

طی عملیات بازسازی ساختمان باید به نکاتی توجه نمود تا بهترین نتیجه حاصل شود. از جمله مهم‌ترین این نکات انتخاب مرکز معتبر تعمیرات ساختمان و دریافت مشاوره است. (تیم پرگاس نامدار یکی از بهترین مرکز تعمیر و بازسازی ساختمان به شمار می‌رود.) پس از آن ساخت با توجه به نیازها و درخواست‌ها صورت می‌گیرد و بعد از تخریب ، کف سازی و نمای دکوراسیون داخلی و خارجی انجام می‌شود؛ همچنین تاسیسات تهویه، سرمایش و گرمایش ساختمان نیز تامین می‌شود.

ترکیب سنت و مدرنیته در دکوراسیون مدرن ایرانی

به طور کلی ترکیب دانش نوین مهندسی معماری و عمران با استفاده از مواد و مصالح جدید با معماری باشکوه و اصیل سنتی ایرانی به وجود آورنده نمای خارق العاده‌ای در نمای داخلی و خارجی ساختمان است. یکی از المان‌های اساسی در دکوراسیون ایرانی نصب کاشی است که امروزه با کیفیت‌های مختلف و سایز‌های متنوع تولید می‌شود و در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان کاربرد دارد.

از کاشی‌ها به عنوان پوشش کف و دیوارها استفاده می‌کنند، چرا که دارای تنوع بالایی در طرح و رنگ هستند و علاوه بر استحکام بخشی، بعد تزئینی نیز دارند. کاشی‌ها را در چند دسته کلی تقسیم بندی می‌کنند که عبارتند از: کاشی‌های کفی، کاشی‌های دیواری، کاشی بدنه و سه بعدی.

تیم پرگاس نامدار نصب کاشی را پس انتخاب نوع و طرح آن در دکوراسیون داخلی و یا تعمیرات و بازسازی ساختمان با کیفیت تضمینی و قیمتی مقرون به صرفه برای جلب رضایت مشتریان انجام می‌دهد.

انتخاب مرکز مناسب برای دکوراسیون داخلی، تعمیرات و بازسازی

اقدام به بازسازی ساختمان مستلزم آگاهی از: وضعیت ساختمان، نوع مصالح به کار رفته در آن، قدمت، تاسیسات ساختمان و قوانین شهرسازی است که با بررسی تمام این موارد به ارزش بازسازی و صرفه اقتصادی آن پی برده خواهد شد؛ علاوه بر این در خصوص بازسازی ساختمان‌های فرسوده بحث امنیت جانی نیز مطرح است چرا که احتمال خرابی آن‌ها وجود دارد و ممکن است بازسازی منجر به تلفات جانی شود؛ لذا استحکام ساختمان و استانداردهای ایمنی آن باید توسط یک مهندس کارآزموده به وسیله بازرسی میدانی تائید شود. برای رسیدن به نتیجه درباره بازسازی و یا عدم بازسازی یک ساختمان نیاز به بهره‌گیری از خدمات مشاوره است که تیم مهندسین طراحان پرگاس نامدار بهترین خدمات مشاوره را به صورت کاملا رایگان ارائه می‌دهند، همچنین بازسازی را در مرحله عملیاتی نیز با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت به صورت تضمینی انجام می‌دهند.

عناوین مرتبط

پربحث‌های دیروز

 1. فرصت طلبی ترامپ در عراق به بهانه کرونا

 2. در عراق چه خبر است: کودتا، تهاجم نظامی یا عملیات فریب؟

 3. لطفا برای جهش تولید دنبال "راهکار" نروید، فقط موانع را بردارید !

 4. نیوزویک: تعداد قربانیان کرونا در آمریکا، از جنگ افغانستان فراتر رفت

 5. سیروس مقدم: قسمت‌های آخر پایتخت۶ بعد از کرونا تولید و پخش می‌شود

 6. نمایندگان خواستار همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران شدند

 7. بازدید رئیسی از نقاهتگاه ارتش برای بیماران کرونایی

 8. ۴ سناریوی احتمالی از پایان شیوعِ ویروس کرونا و بازگشتِ زندگی به شرایط عادی

 9. سپاه پاسداران: کوچکترین خطای دشمن آخرین خطای آنان خواهد بود

 10. جزئیات تازه از افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۹۹

 11. کرونا و مشکل اجاره‌نشین‌ها/ مستأجرانی که نمی‌توانند خانه پیدا کنند

 12. روحانی: ورودی بیمارستان‌ها کمتر شده است/ محدودیت‌ها تا ۲۰ فروردین ادامه دارد

 13. بهار تبریز

 14. تصویری باورنکردنی از آزادراه تهران - کرج

 15. تمدید معافیت‌های هسته‌ای ایران توسط آمریکا برای ۶۰ روز دیگر

 16. حمله به پایگاه عین الاسد عراق و رهگیری توسط پاترویت آمریکا

 17. اطلاعات ۴۲ میلیون کاربر تلگرام لو رفت

 18. ادامه تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا ۲۰ فروردین/فوت ۳۲۰ نفردر کشور به دلیل مصرف فرآورده‌های الکلی

 19. آخرین آمار کرونا در کشور/ شناسایی ۳۱۱۱ مورد جدید و فوت ۱۴۱ نفر در ۲۴ ساعت گذشته

 20. روزی روزگاری تهران

 21. چهره نزدیک به چلبی نامزد نخست وزیری عراق شد

 22. پیش بینی بازار مسکن در سال جاری

 23. آخرین تحولات میدانی استان الانبار عراق؛ جزئیات دفع حملات سنگین عناصر مخفی داعش در منطقه مهم و راهبردی « عکاشات» + نقشه میدانی و عکس

پربحث‌های هفته

 1. «پایتخت ۶» و شوخی‌های مبتذل با ارزش‌های اساسی جامعه

 2. انتقادات تند مسیح مهاجری از سریال پایتخت

 3. قالیباف: با خوش‌بینی کرونا کنترل نمی‌شود/ قرنطینه شدید تنها راه مقابله با کروناست

 4. طرح فاصله گذاری اجتماعی؛ لازم اما دیرهنگام

 5. حضور پزشکان بدون مرز در اصفهان منتفی شد/ نمکی در جریان نبود

 6. کرونا و برخوردهای جناحی

 7. طلاب ایرانی، پرستار سالمندان آمریکایی و اروپایی

 8. بی‌هراس از کرونا در جستجوی زندگی در سطل‌های زباله

 9. "سخنان فریبنده" کافی است / دو روزنامه مهم آمریکایی خواستار رفع تحریم های ایران برای مقابله کرونا شدند

 10. ترامپ برای مبارزه با کرونا دست به دامن کره جنوبی شد/ دست رد کره به ترامپ

 11. کرونا و اشک کباب! ...

 12. ایران و آمریکا در پیچ کرونا

 13. تکذیب ساخت داروی کرونا/ تحقیق روی درمان کرونا با «سلول بنیادی»

 14. زیر پوست پایتخت...

 15. وزیر بهداشت: به نقطه روشنی از کنترل بیماری‌های ویروسی رسیده‌ایم/ دستاوردی جدید به‌زودی ایران را در رتبه نخست دنیا قرار می‌دهد

 16. طبخ و توزیع غذای متبرک رضوی برای بیماران کرونایی

 17. اتهام زنی پمپئو به ایران در خصوص اهداف کشورمان برای رفع تحریم‌ها

 18. ماجرای شبیه‌سازی پاندمی بیماری شبه کرونا در سال ۲۰۱۹ میلادی چه بود؟

 19. ارتش کاری کرد،کارستان/افتتاح نقاهتگاه بی‌نظیر ارتش

 20. روحانی: طرح فاصله‌گذاری تا ۲۰ فروردین است/اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد به کرونا

 21. کرونا چگونه ممکن است نظم جهانی را تغییر دهد؟ / چین جای آمریکا را می گیرد؟

 22. فرصت طلبی ترامپ در عراق به بهانه کرونا

 23. وزیر کار؛ حقوق بازنشستگان ۱۵ تا ۷۷ درصد افزایش می‌یابد

 24. برادر علیرضا فغانی پناهنده شد

 25. واکنش وزیر ارتباطات به یک طرفه شدن تلفن مجری صداوسیما

پربحث‌های هفته

 1. «پایتخت ۶» و شوخی‌های مبتذل با ارزش‌های اساسی جامعه

 2. طرح فاصله گذاری اجتماعی؛ لازم اما دیرهنگام

 3. بی‌هراس از کرونا در جستجوی زندگی در سطل‌های زباله

 4. روحانی: طرح فاصله‌گذاری تا ۲۰ فروردین است/اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد به کرونا

 5. واکنش وزیر ارتباطات به یک طرفه شدن تلفن مجری صداوسیما

 6. دومین محموله ماسک N۹۵ توسط آستان قدس رضوی وارد ایران شد

 7. سردار غلامرضا سلیمانی: به‌زودی شاهد مهار کامل کرونا خواهیم بود

 8. واعظی: طرح فاصله گذاری اجتماعی مطمئن تر از قرنطینه سنتی است

 9. نمکی : موج اول اپیدمی کرونا را مهار کردیم

 10. ۸ توصیه‌ آیت‌الله وحید خراسانی برای رهایی از کرونا به روایت یکی از شاگردان

 11. اطلاعیه شماره یک کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا

 12. ایجاد سامانه سفربرگ/ تردد همه خودروها به خارج از استان تهران ممنوع شد

 13. فاصله‌گذاری اجتماعی از صبح جمعه ۸ فروردین آغاز می‌شود

 14. جزئیات طرح فاصله‌گذاری اجتماعی؛ توقیف یک ماهه خودرو و جریمه ۵۰۰ هزار تومانی در انتظار قانون شکنان

 15. رئیس پلیس راه راهور: خروجی تمام استانها محدود می‌شود

 16. کیت‌های تشخیص کرونا «ایران ساخت» شد/تولید هفته‌ای ۸۰ هزار کیت

 17. دفاع مسیح مهاجری از نقدهایش به سریال پایتخت

 18. وقتی دقیق نیستیم!؟ / فرق قرنطینه من با قرنطینه تو

 19. استاندار تهران: بررسی توقف فعالیت مترو در جلسه فردا ستاد ملی مقابله با کرونا

 20. برخورد شدید با ضاربان مامور نیروی انتظامی در «دهلران»

 21. مخالفت ستاد ملی کرونا با پیشنهاد تعطیلی مترو و ناوگان حمل و نقل عمومی در تهران

 22. مبتلایان به کرونا در گیلان ۸۰ درصد کمتر از سال گذشته

 23. سرمشق سال ۹۹ 

 24. محمدرضا خاتمی مبتلا به کرونا شد

 25. محسن هاشمی: برای کنترل کرونا در تهران، باید حمل ونقل عمومی را تعطیل کنیم یا به یک سوم کاهش دهیم

آخرین عناوین