زن و مردی که شبانه ۷۰۰ خودرو ثبت نام کردند!

گروه سیاسی الف،   3980502055 ۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه متاسفانه عزم جدی در بخش عمده‌ای برای مبارزه با فساد نیست گفت: ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و قوه قضائیه دارد زحمت می‌کشد اما عزم جدی در همه دستگاه‌ها نیست.

به گزارش فارس، عزت الله یوسفیان ملا عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در برنامه «فرمول یک» درباره مفسدین مالی گفت: اولین فساد مالی که رسانه‌ای شد و ما در قوه قضائیه پیگیر آن بودیم مربوط به دهه 70 و فاضل خداداد و مرتضی رفیق دوست برادر محسن رفیق دوست به مبلغ 123 میلیارد تومان بود. آن زمان با 17 هزار تومان می‌شد یک ماشین خرید. خداداد اعدام و رفیق دوست به حبس طولانی محکوم شدند. آن زمان هم اعتراضاتی بود که چه حبسی و چرا ایشان بیرون هستند؟ می‌گفتند رفیق دوست سفر می‌رود، مامور خرید است و همیشه در مرخصی است.

وی افزود: وی در زندان مثل یک زندانی عادی نبود و اعتراضات به حوزه ریاست زیاد می‌آمد که ما هم زندانی داریم و مرخصی می‌خواهیم. به هر حال او مجازاتش را تحمل کرد و رفت. خداداد هم مسئله اخلاقی و منافی عفت هم داشت که اعدام شد. عدد اختلاس این 2 در مفاسد اقتصادی رقم جدیدی به حساب می‌آمد و آن زمان با 150 میلیون بهترین خانه را در بهترین جای شمال تهران می‌شد خرید.

این نماینده مجلس در پاسخ به این سوال مجری که چه کنیم تا امثال شهرام جزایری و بابک زنجانی را نداشته باشیم، از اینکه هیچوقت این مسائل تحلیل و بررسی نشده انتقاد کرد و گفت: هرچه بابک زنجانی داشته گرفته اند و حقا وزارت نفت در این مسئله تمام قد ایستاده و اموال رسمی از او پس گرفته شده اما عدد آنچنانی نشده است.

وی درباره شهرام جزایری اظهار کرد: درباره او مسائل فراتر رفت و اینطور نبود که رشوه ای بدهند و تمام شود، بلکه در حالی که قبلا محدوده فساد در بانک بود، پا را فراتر گذاشتند و با مجلس رفت و آمد کردند، آنها قوی تر شدند و حتی می خواستند قوانین را به نفع خود تغییر بدهند. سرانجام هم قانونی در مجلس ششم تصویب شد که فساد را در کشور روان کرد. بر طبق این قانون وقتی فردی می گوید می خواهم واحد تولیدی لباس راه اندازی کنم و 2 میلیارد وام نیاز دارم، بدون تحقیق به او وام می دهند بدون اینکه حتی سند یا سفته ای از او بخواهند.

یوسفیان تصریح کرد: با همین شیوه سه میلیون هکتار زمین در این کشور واگذار شده است. با دید مثبت بگوییم 2 میلیون از آن به دانشگاه و فضای درمانی تبدیل شد اما یک میلیون به افراد و اشخاصی واگذار شد که برج سازی کردند. این افراد در جاهایی مثل شهرداری بودند که قدرت داشتند مشکلاتشان را حل کنند و کارهای غیرقانونی شان را جلو ببرند. اما هیچکس در کشور نگفت چرا؟ یک فساد اقتصادی یعنی ریالی و ارزی در کشور از بابک زنجانی تا دیگران امکان ندارد پیدا کنید که از بانک عبور نکند.

این نماینده مجلس درباره اعدام امیرمنصور آریا بیان کرد: اعدام نظر قاضی بود و فساد اقتصادی اگر در حد نابودی نسل باشد و کسی پول بگیرد اشتغال ایجاد نشود و... این حکم داده می شود. سه هزار میلیارد در این پرونده حساب رسی شده بود و خیلی ها آنچنان در این مسئله غرق شده بودند که یکی در یک شهر کوچک هم به اعدام محکوم شد البته او اعدام نشد اما خیلی ها برای سودهای بانکی درگیر شده بودند و اینها فساد را بسط داده بودند.

وی در پاسخ به مجری درباره ماجرای خاوری تاکید کرد: ایشان تصور نمی کرد مشکلی پیدا کند اما پس از باز شدن پرونده رییس بانک در خوزستان، دادسرای آنجا او را خواستند و بازجویی آنقدر طول کشید که غروب شد. بازپرس می خواست او را در خوزستان نگه دارد اما ایشان به دفتر رییس جمهوری سابق متوسل و توصیه شد که ایشان در دسترس هست، نگران فرار ایشان نباشید و اینگونه خاوری به تهران آمد.

یوسفیان ادامه داد: البته ممکن است این فرد از کارکنان دفتر نباشد و از اعضای دولت به حساب بیاید. ظاهرا اینجا مسئله در تهران مطرح نشده بود و در ادامه از آنجایی که هر دستگاهی در طول سال دعوتنامه های نشست خارجی دارد، خاوری دید جلسه ای دعوت است و به راحتی برای شرکت در اجلاسی در آلمان به ماموریت رفت. پسر او دارای آژانس بزرگ توریستی بود و به او کمک کرد. حتی در این ماجرا معلوم شد اینترپل هم گزینشی افراد را می گیرد و در حالی که به راحتی می تواند او را دستگیر کند اما این کار را نمی کند.

یوسفیان یادآور شد: آن عضو دولت هم همدست خاوری نبود و کسی تصور نمی‌کرد خاوری که مدیرعامل بانک ملی باشد چنین کاری کرده باشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش در پاسخ به مجری درباره فسادهای بانکی گفت: دستگاه های دولتی هر کدام رسالتی دارند، مثلا به بهداشت می ‌گوییم این را بگیر مردم را درمان کن، نیروی انتظامی این را بگیر امنیت مردم را تضمین کن. بانک ها هم اکنون 10 درصد امکان جابجایی تسهیلات را دارند و 90 درصد باقی مانده برای ارائه تسهیلات به مردم است، وقتی یک ایرانی سرش را روی بالش می گذارد باید امید داشته باشد که بانکی وجود دارد که فردا بتواند با وام گرفتن از آن نصف جهیزیه دخترش را تامین کند نه اینکه هیچ راهی نداشته باشد و بانکها هم با یکی زد و بند کنند و همه وام ها را به او بدهند.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه مبلغ اختلاس‌ها از ابتدا آنچه اعلام می شود نیست و به مرور رشد می کند، در این خصوص توضیح داد: روز گذشته در خدمت معاون اول رییس جمهور بودیم و اسم فردی آمد که 30 هزار میلیارد تومان بدهکار است، رییس ستاد گفت اول بدهی این فرد مبلغ دیگری بود که سود، جریمه، سود جریمه، جریمه سود جریمه و... روی آن آمده و به این مبلغ رسیده است. این عدد برای مردم قابل تحمل نیست و به نقطه جوش هم رسیده است اما مبلغ وام ها اینگونه نبوده است و طرف زندگی اش را هم جمع کند نمی تواند چنین مبلغی را پس بدهد و وام اولیه او هم 10 هزار میلیارد بوده است.

یوسفیان ادامه داد: درباره بابک زنجانی وزارت نفت تهران را جارو کرد و فقط به 20 هزار میلیارد تومان رسید در حالی که او 2 میلیارد و 170 میلیون دلار بدهی دارد و با یک دستخط که به نام خودش هم نبوده است پول گرفته است به بانک مرکزی برده و یورو گرفته است و شماره حسابی داده که آن هم به نام خودش نیست داده. 4، 5 وزیر هم در زمان تحریم به عنوان نمایندگان ویژه دولت تصمیم گیر بوده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: درباره اکثر پرونده هایی که ورق می زنیم اینگونه است که طرف 2 میلیارد وام گرفته و کارشناس بانک یک خانه 500 میلیونی را برای او 3 میلیارد قیمت گذاری کرده است! در تحقیقاتمان متوجه شدیم وام های کلان را روسای بانک هایی داده اند که کمتر از یک سال به بازنشستگی شان مانده است بعد هم ما می آییم مماشات می کنیم. در حالی که مقام معظم رهبری بر عدم مماشات تاکید دارند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس درباره زندان VIP به مجری گفت: اینطور که می گویند نیست. بودجه ای که برای زندان است کم است اما زندانی که می آید وضع مالی اش خوب است، برای خودش تلفن جداگانه می گیرد تا وقت بقیه برای تلفن کردن بیشتر باشد! این افراد هزینه می کنند؛ مثلا می گویند من مریض هستم نمی توانم غذای زندان را بخورم و از بیرون برایش پیتزا یا کباب برگ می آورند!

یوسفیان درباره رواج پدیده سلطان در کشور و سلطان سکه توضیح داد: مردم بهترین محکمه هستند و افکار عمومی قضاوت صحیحی دارد و خائن و خائف را تشخیص می دهد؛ این اسم را هم مردم گذاشته اند. درباره سکه ما گفتیم هرکس توان مالی دارد بیاید سکه بخرد. به هر حال برخی تعداد بالایی سکه خریدند و من گفتم بیاییم سقف بگذاریم، گفتند اینگونه کسی که پول دارد همه کارگرهای میدان را جمع می کند و نفری 10 هزار تومان به آنها می دهد که با شناسنامه صف بایستند و برای او سکه بخرند. گفتیم بگذارید قشر ضعیف تر سکه بخرند حتی کسی که تحت پوشش کمیته امداد است به جای دریافت پول سکه بگیرد، یا کارگر به جای حقوق سکه بگیرد. توزیع این گونه سکه بازار را می شکاند اما سکه به کسانی فروخته شد که باعث شدند قیمت بالاتر هم برود و آنها را به خانه بردند.

وی درباره آخرین سلطانی که باب شده گفت: به شوخی می گویند سلطان پوشک. قیمت پوشک چند برابر شده است و او سود بسیاری کرده است.

این نماینده مجلس در پاسخ به سوال مجری مبنی بر اینکه واقعا ما کسانی را داریم که با سلامتی مردم هم بازی می کنند و به کودکان هم رحم نمی کنند، تصریح کرد: وزیر بهداشت و درمان می گوید فردی ارز برای فنر قلب گرفته اما طرف کابل برق وارد کرده و 10 ها نفر در بیمارستانها به همین خاطر می میرند تا این بی رحم سود کند.

یوسفیان یادآور شد: انتظار من از دولت این بود که برخورد قاطعی با بانک ها شود، 90 درصد کار بانک ها حل مشکلات اقتصادی کشور است و فقط 10 درصد باید کار مالی کنند. اما اکنون فقط 10 درصد دارد کار اقتصادی می کند؟ 42 میلیارد تومان ارز دولتی به 18 بانک داده اند تا اگر کسی دانشجو دارد به او ارز دانشجویی یا به دیگری ارز بیمار بدهند اما هیچوقت اعلام نشد این ارزها به چه کسی داده شده و همه بانک ها دارند مشکل آفرین می شوند. 11 میلیارد و 200 میلیون دلار به افرادی دادند و فقط 2 میلیارد لیست دادند و 9 میلیارد لیست نداده اند، اگر این مماشات نیست پس چیست؟

وی ادامه داد: رییس قوه قضاییه می گوید بانک ها اینقدر تجارت نکنید روی ریل مردم بیایید اگر سه ماهه این کار را نکنید عزل می شوید. اگر این تسری پیدا کند همه مشکلات حل می شود. 25 سال پیش اگر کسی اهل رشوه بود نمی گفتند رشوه خوار هستند می گفتند دزد است. اما اکنون می گویند فلانی چقدر بدبخت است هنوز مستاجر است و ماشین ندارد در حالی که دیگران سفر خارجی می روند. این نگاه و فرهنگ بسیار خطرناک است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس درباره وضعیت سیدهادی رضوی سرمایه گذار سریال شهرزاد که شنیده می شود در زندان نیست، توضیح داد: شاید بعضی از متهمان اگر در زندان باشند خیلی به سود نباشد مثلا یک نفر خسارتی به نظام یا فرد دیگری وارد کرده ما می دانیم او حالا مال و اموال دارد اما اگر او به زندان برود ممکن است آنها را جابجا کند یا از بین ببرد، بنابراین 20 میلیارد 10 میلیارد قرار برای او صادر می کنند و پول را می گیرند تا او آزاد و در دسترس باشد که فرار نکند. او متهم نبود. بعضی وقتها مصلحت در این است و در ابتدا موضوع جرم اینقدر بزرگ نیست اما متهم تا وارد دادگاه می شود جرم او زیاد می شود. به هر حال همه چیز در دست دادگاه است.

وی در پاسخ به این سوال مجری که چرا زنجانی اعدام نشد، گفت: اعدام قطعی به زنجانی داده اند اما اگر او اعدام بشود یا نشود و در قبرستان هم دفن شود چیزی عاید کشور نمی شود اما در رای او آمده اگر پول را برگرداند موجبات تخفیف می شود. این تدبیری بود تا بیت المال برگردد. البته او تا به حال همه را به بازی گرفته و این مبالغ را برنگردانده. به جز در داخل کشور که وزارت نفت پیدا کرده و به نام خودش کرده است. برخی کشورها در آسیای میانه چون تاجیکستان و گرجستان بود که زنجانی در آنها چند شرکت هواپیمایی داشت اما این کشورها تا دیدند او زندان است با ما همکاری نکرده، اموالش را مصادره کردند و خوردند و رفتند. همچنین آدرس بانکی در مسکو را دادند که وقتی مراجعه کردیم خانه بود و اصلا بانک نبود. 2 میلیارد و 170 میلیون یورو چطور برگردد؟ همه اموال داخلی او را فروخته اند و فقط یک باشگاه در پایین شهر مانده است که در مجموع رقم پایینی شده است.

یوسفیان با بیان اینکه بانک ها در مسیر و جای خود نیستند و متاسفانه دولت هم برخورد نمی کند، در خصوص افزایش قیمت ارز تصریح کرد: این موضوع مبنای اقتصادی ندارد و سیاسی است و با یک جمله تغییر می کند. قیمت واقعی دلار بین 7 تا 9 هزار تومان است و با گردش مالی، قیمت را بازار مشخص می کند. 20 هزار میلیارد دلار در خانه ها داریم و آنها قطعا نمی خواهند دلار پایین بیاید.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: یک زن و مرد یک شب 700 خودرو را ثبت سفارش کردند که در داخل کشور نمایندگی دارد! امکان ندارد اگر در دستگاه ها کسی را نداشته باشند بتوانند این کار را کنند.

وی تصریح کرد: متاسفانه از قوانین ما تا حرکات و اقدامات ما اینگونه برمی آید که عزم جدی در بخش عمده ای برای مبارزه با فساد نیست. ستاد مبارزه با مفاسد دارد زحمت می کشد قوه قضائیه دارد زحمت می کشد اما عزم جدی در همه دستگاه ها نیست که بایستند.

یوسفیان در پایان در پاسخ به مجری درباره حاشیه عکس دستبوسی اش از رییس جمهور توضیح داد: چنین فیلمی وجود نداشت لازم است از صداوسیما تشکر کنم؛ معاونت صداو سیما با بزرگواری و لطف این را مطرح کردند که این موضوع جبران می‌شود و 20:30 نباید این کار را می‌کرد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۱۷۲۰۹۱۱:۲۳:۳۲ ۱۳۹۸/۵/۲
احتمالا میخوان با خودشون ببرنشون اون دنیا
ناشناس۱۰۱۷۸۵۱۱۵:۲۱:۴۳ ۱۳۹۸/۵/۲
خدا رفسنجانی را نبخشد که بانی بانکهای خصوصی شد.

پربحث‌های دیروز

 1. سازمان مبارزه با فساد تشکیل دهید...

 2. صندلی اتوبوس‌های پایتخت فروشی می‌شود!

 3. ده چیز که برای اولین بار در عربستان باب شد

 4. آغاز مصادره اموال مقامات فاسد ترکمنستان+ تصاویر

 5. مطهری: عملکرد خوبی در مجلس داشتم/ نیاز زیادی به تبلیغات ندارم

 6. پزشکیان، مستقل هستم و هیچ‌وقت هزینه تبلیغات نداده‌ام / قطعا مجلس آینده هم به این شکل خواهد بود/مگر لاریجانی کیست؟

 7. حادثه تالار عروسی سقز ۱۱ کشته و ۴۲ مصدوم برجا گذاشت/ اعلام عزای عمومی در کرستان

 8. همتی: بانک مرکزی برای بازگرداندن ثبات به بازار ارز تلاش می‌کند

 9. نظرات برگزیده مخاطبین الف: پزشکان و هنرمندان برای معافیت مالیاتی لابی دارند اما کارگران و حقوق بگیران نه/چرا حسام‌الدین آشنا همیشه طلبکار است/دوستی با آمریکا سعادت نمی‎ آورد

 10. عراقچی: تمام اعضای برجام آمریکا را ریشه تنش‌ها می‌دانند

 11. فیس بوک صفحه کاربری عربی رهبر انقلاب را پاک کرد

 12. کرایه اتوبوس‌های جدید DRT در پایتخت چقدر است

 13. آیت الله علوی گرگانی: طرح جدید بانکداری باید به نظر رهبر انقلاب و بعضی از کارشناسان خبره در بحث اقتصاد و فقه برسد

 14. «اعزام به زندان تا تأمین قرار وثیقه و کفالت» ممنوع شد

 15. جزئیات درگیری اشرار در افسریه تهران/ نزاع خیابانی با شمشیر، کلت کمری و کلاشینکف

 16. چرا خشایار اعتمادی از دنیای موسیقی خداحافظی کرد؟

 17. حمله بی‌سابقه تاج به نمایندگان مجلس

 18. مدودف: قطع دسترسی روسیه به سوئیفت اعلام جنگ است

 19. ماهیت واقعی FATF چیست؟/ وقتی اندیشکده انگلیسی هم ادعاهای FATF را زیر سوال می‌برد

 20. روایت شاهدان عینی از حادثه سقز/ خبری از انفجار گاز نبود

 21. خجسته: کینه‌ سیاسی دولت عامل حذف کارت سوخت بود

 22. رویترز: اروپایی‌ها در جلسه برجام، ایران را به اِعمال «مکانیسم ماشه» تهدید می‌کنند

 23. با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید

پربحث‌های هفته

 1. بالاخره می خواهیم آرژانتین و مکزیک باشیم یا سوئد و سنگاپور!؟

 2. تبعیض آشکار در اخذ مالیات/ آیا همه هنرمندان باید از پرداخت مالیات معاف می‌شدند؟

 3. شما چه فکر می‌کنید؟ | آشنا: جماعت زیادی از راه مسافرکشی با ماشین شخصی زندگی می‌کنند...

 4. یک عکس؛ یک شرح | «رضا جان انقلاب این طور نیست که تو فهمیده‌ای...»

 5. رئیس جمهور افغانستان را در این تصویر پیدا کنید!

 6. شوخی گریه‌دار با کودک کار

 7. سعید ملایی تبعه مغولستان شد+عکس

 8. وزیر کشور: یک مقدار افزایش قیمت‌ها،‌ در برابر افزایش قیمت بنزین طبیعی است

 9. مطهری: افزایش قیمت بنزین ضروری بود/ اگر شرایط مناسب بود روحانی را استیضاح می‌کردیم/ یک خانه ۵۷۶ متری و یک پژو دارم

 10. علت طولانی بودن روند صدور کارت ملی چیست؟

 11. داماد رئیس جمهور در انتخابات ثبت نام کرد!

 12. توضیحات رامبد جوان درباره مهاجرت و خندوانه

 13. ابطحی: روحانی هویت امنیتی خود را در این روزها نشان داد/ انتقاد منیژه حکمت از معافیت مالیاتی هنرمندان/ آخرین اخبار از حضور جلیلی و قالیباف در انتخابات

 14. ثبت نام کنندگانی که هیج اطلاعاتی از مجلس شورای اسلامی ندارند!!

 15. سازمان مبارزه با فساد تشکیل دهید...

 16. اقتصاددانان خطاب به رئیس‌جمهور: اسامی کارشناسان موافق و اسناد کارشناسی طرح افزایش قیمت بنزین را منتشر کنید

 17. صندلی اتوبوس‌های پایتخت فروشی می‌شود!

 18. خسارت ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی زنگنه به کشور

 19. ده چیز که برای اولین بار در عربستان باب شد

 20. «اعتراض»، «آشوب»، «اغتشاش» یا «فتنه»؟ ؛ هر چه بود درسی شد برای عبرت...

 21. در نیزارهای ماهشهر چه گذشت؟! / روایتی تازه از وقایع اخیر در بندر ماهشهر

 22. سخنان عجیب مطهری درباره طرح افزایش قیمت بنزین/ وقتی یک نهاد نظارتی به نمایندگان هدیه می‌دهد!/ قوچانی: نمی‌توان از کارنامه اصلاح‌طلبان دفاع کرد

 23. کدخدایی: برخی از وزرا مخالف افزایش قیمت بنزین بودند/موضع مشاور رئیس جمهور درباره کشته شدگان اعتراضات اخیر/ زیباکلام: شرمنده مردمی هستم که با تشویق من به روحانی رای دادند

 24. آغاز مصادره اموال مقامات فاسد ترکمنستان+ تصاویر

 25. آیا فقط گرانی بنزین «عدالت» را بر قرار می‌کند؟!

پربحث‌های هفته

 1. بالاخره می خواهیم آرژانتین و مکزیک باشیم یا سوئد و سنگاپور!؟

 2. تبعیض آشکار در اخذ مالیات/ آیا همه هنرمندان باید از پرداخت مالیات معاف می‌شدند؟

 3. شما چه فکر می‌کنید؟ | آشنا: جماعت زیادی از راه مسافرکشی با ماشین شخصی زندگی می‌کنند...

 4. یک عکس؛ یک شرح | «رضا جان انقلاب این طور نیست که تو فهمیده‌ای...»

 5. مطهری: افزایش قیمت بنزین ضروری بود/ اگر شرایط مناسب بود روحانی را استیضاح می‌کردیم/ یک خانه ۵۷۶ متری و یک پژو دارم

 6. داماد رئیس جمهور در انتخابات ثبت نام کرد!

 7. ابطحی: روحانی هویت امنیتی خود را در این روزها نشان داد/ انتقاد منیژه حکمت از معافیت مالیاتی هنرمندان/ آخرین اخبار از حضور جلیلی و قالیباف در انتخابات

 8. ثبت نام کنندگانی که هیج اطلاعاتی از مجلس شورای اسلامی ندارند!!

 9. سازمان مبارزه با فساد تشکیل دهید...

 10. «اعتراض»، «آشوب»، «اغتشاش» یا «فتنه»؟ ؛ هر چه بود درسی شد برای عبرت...

 11. در نیزارهای ماهشهر چه گذشت؟! / روایتی تازه از وقایع اخیر در بندر ماهشهر

 12. سخنان عجیب مطهری درباره طرح افزایش قیمت بنزین/ وقتی یک نهاد نظارتی به نمایندگان هدیه می‌دهد!/ قوچانی: نمی‌توان از کارنامه اصلاح‌طلبان دفاع کرد

 13. کدخدایی: برخی از وزرا مخالف افزایش قیمت بنزین بودند/موضع مشاور رئیس جمهور درباره کشته شدگان اعتراضات اخیر/ زیباکلام: شرمنده مردمی هستم که با تشویق من به روحانی رای دادند

 14. مطهری: عملکرد خوبی در مجلس داشتم/ نیاز زیادی به تبلیغات ندارم

 15. آیا رییس جمهور‌ها همیشه باید در حال سخنرانی باشند؟

 16. آقای جهانگیری! تجربه دوران هاشمی را فراموش نکنید...

 17. لاریجانی: قصد شرکت در انتخابات مجلس ندارم

 18. اعتراضات آبان ماه؛ ضرورت اطلاع‌رسانی سریع‌تر درباره جانباختگان

 19. مطهری: استیضاح روحانی به صلاح نیست/ شفافیت آرا فعلا مضر است/ بیانیه اخیر موسوی را نپسندیدم

 20. رهبر انقلاب: برخی بی‌محابا برای انتخابات مجلس اسم‌نویسی می‌کنند/ اگر توان مدیریتی ندارید، مسئولیت نپذیرید

 21. فیلم| تصاویر ویژه از لیدرهای عملیاتی اغتشاشگران

 22. بازداشت رئیس مستعفی هلال احمر تایید شد

 23. طبیعی بودن افزایش قیمت‌ها به روایت وزیر کشور/ تکذیب سخنان علی مطهری توسط واعظی و ربیعی/توکلی: افزایش قیمت بنزین پس از چند بار تکذیب، فریب مردم بود

 24. چه کسانی دلواپس بازداشت پسر آخوندی هستند؟

 25. آیا واقعا روحانی از زمان اجرای افزایش قیمت بنزین بی‌خبر بود؟/ پایان دوره لاریجانی در مجلس/ نمایندگانی که به استیضاح زنگنه رای ندهند باید پاسخگوی عملکرد او باشند

آخرین عناوین