تهیه‌کننده «گاندو» جواب واعظی را داد؛ مردم پسندیده‌اند اما شما با حملات زنجیره‌ای رسانه‌هایتان...

گروه فرهنگی الف،   3980425130 ۳۲ نظر، ۷ در صف انتشار و ۱۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
تهیه‌کننده «گاندو» جواب واعظی را داد؛ مردم پسندیده‌اند اما شما با حملات زنجیره‌ای رسانه‌هایتان...

مجتبی امینی تهیه‌کننده «گاندو» در واکنش به سخنان رییس دفتر رییس جمهور که این سریال را محصول «تخیل» توصیف کرده بود، تاکید کرد «گاندو» صدای در گلو مانده مردم ایران است.

به گزارش مهر، مجتبی امینی تهیه‌کننده سریال «گاندو» در واکنش به سخنان محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور جوابیه‌ای را منتشر کرد.

رییس دفتر رییس‌جمهور چندی پیش در حاشیه نشست هیأت دولت و در جمع خبرنگاران سریال «گاندو» را محصول «تخیل» توصیف کرده بود که «دروغ و تهمت» مطرح کرده و دولت این حق را دارد که نسبت به آن «شکایت و روشنگری» کند.

پاسخ تهیه‌کننده سریال «گاندو» به این اظهارات را که در قالب نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس دفتر رئیس جمهور است، در زیر می‌خوانید:

به نام حضرت رحمان

جناب آقای واعظی

با سلام و احترام

خدا را شکر که توانستیم اثری را بسازیم و به نمایش بگذاریم که دوست و دشمن انقلاب اسلامی را پای تلویزیون جمهوری اسلامی نشاند و تحسین نمایندگان مردم را برانگیخت.

جناب آقای واعظی؛ سریال «گاندو» توهم و تخیل نیست. سریال «گاندو» صدای در گلو مانده مردم ایران است. چه شد که دشمنان مردم و شبکه‌های معاند از جمله بی‌بی‌سی و سی‌ان‌ان به محتوای سریال «گاندو» حمله کردند و شما هم حمله کردید؟

چه شد که حتی این جماعت هم در کنار موافقان انقلاب اسلامی به پای دیدن سریال «گاندو» نشستند و آن را تا آخر دنبال کردند؟

پاسخ یک گزینه بیشتر نیست؛ «گاندو» حقیقت و اقتدار جمهوری اسلامی را به رخ جهان کشاند و کیست که نداند که نمایش حقیقت تلخ است و برخی را به شکایت وامی‌دارد.

سریال «گاندو» پرمخاطب‌ترین سریال در حال پخش سیما شناخته شد و این یعنی اینکه همه مردم با هر تفکر سیاسی و سلیقه «گاندو» را پسندیده‌اند، اما شما با حملات زنجیره‌ای رسانه‌هایتان این شیرینی که محور اصلی آن غرور ملی، اقتدار ایران، وفاداری جوانان ما به آرمان‌های وطن بود را به توهم و خیالبافی متهم کردید. در صورتی که نویسنده سریال بارها و بارها در نشست خبری و غیر از آن این موضوع را شیطنت رسانه‌ای عنوان و آن را تکذیب کرد.

سریال «گاندو» و تمام اطلاعات ارائه شده در آن توسط مراجع ذی‌صلاح کشور تایید شده و داستان «گاندو» مطابق با مستندات واقعی است.

۷۰ بازیگر و ده‌ها نفر پشت صحنه با آرزوی ایجاد حس غرور ملی برای مردم ایران تلاش کردند و این پروژه را به پیش بردند اما شما و همکارانتان با این نگاه از بالا به پایین کام همه هنرمندان این اثر را تلخ کردید، ولی ما با حمایت‌های مردم هوشمند و عزیزمان در مسیرمان استوارتر شدیم.

سریال «گاندو» مثل مظلومیت «محمد» و یارانش در فیلم گمنام و غریب است. سریال «گاندو» بی‌تردید مظلوم است همچون «محمد» ها که ۴۰ سال است با غربت و مظلومیت پای اقتدار نظام، ایستاده‌اند…

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۰۴۵۰۷۱۶:۱۱:۵۱ ۱۳۹۸/۴/۲۵
تمامی عوامل ساخت گاندو خسته نباشید دستمریزاد
خرم۱۰۰۴۶۸۶۱۸:۰۸:۰۸ ۱۳۹۸/۴/۲۵
اینهایی که هماهنگ علیه منفی میدهند چرا مقابل نظر مردم می ایستند؟ مردم از آقازاده ها و خیانتها خسته شدند شما حمایت میکنید؟
ناشناس۱۰۰۴۵۱۹۱۶:۲۰:۲۳ ۱۳۹۸/۴/۲۵
واعظی از اول انقلاب همین بوده ، یک روز درجایگاه مدیرعامل مخابرات ، یک روز درجایگاهی از جایگاههای وزا ت امور خارجه و یک روز وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و امروز رئیس دفتر رئیس جمهور به ..روحیه کسانی که برای کشور و انقلاب تلاش میکردند میپرداخت ، ایشان در آمریکا مثلا تحصیل کرده و با همان روحیه آمد و ابتدا به ... ، اکنون وقتشه که برود خانه آنچه... و کشور را بگذارد تا رشد کند .
عزتمند۱۰۰۴۵۲۲۱۶:۲۳:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۲۵
از دیدن این سریال بسیار به عزت ملی خود بالیدم و از خفت دولتمردان کشورم به یاد جمله امام در مورد شاه افتادم که گفت: وقتی عکس محمدرضا شاه را در مقابل آن آمریکایی دیدم که مانند بچه ایستاده و امریکایی به او نگاه هم نمی‌کند ناراحت شدم و هنوز هم ذائقه‌ام تلخ است. ما اگر به دولت انتقاد می‌کنیم، دشمن او نیستیم، بلکه می‌خواهیم خفت آنها را نبینیم و از این مسئله ناراحتیم. امام از خفت شاه؛ اگرچه با او مخالف بود، ولی چونکه یک ایرانی بود ناراحت شد. اما متأسفانه دولتمردان و هم مسلکان آنان این نصیحت‌ها را دشمنی و حسادت معنا کردند، شاید خودشان با رقبای سیاسی خود چنین رفتار می‌کنند؛ ولی ما چنین نیستنیم و به دنبال عزت کشور و ملت هستیم
ناشناس۱۰۰۴۵۳۶۱۶:۳۲:۲۴ ۱۳۹۸/۴/۲۵
من به عنوان یک نفر از مردم یک قسمتش دیدم واقعا خوشم نیومد و بنظرم حتی اگر کلیات قصه هم واقعی باشه ولی جزئیات همه با هدف سیاسی بود و به همین دلیل غیر از همون یک قسمت رو ندیدم.
ناشناس۱۰۰۴۷۴۲۱۸:۵۳:۱۲ ۱۳۹۸/۴/۲۵
قطعا از همین مردم نیستی . احتمالا از همون نامردمی
ناشناس۱۰۰۴۸۱۹۲۰:۰۳:۵۹ ۱۳۹۸/۴/۲۵
شما که یک قسمت از اون رو دیدید چطور اینقدر در جزییات ریز شدید که ر مورد راست و دروغش قضاوت می کنید؟ یا اینکه کلا از سایت های معاندنشین هستید و پیام می گذارید.
ناشناس۱۰۰۴۵۳۸۱۶:۳۵:۲۰ ۱۳۹۸/۴/۲۵
آقا اصل موضوع جاسوسی درست هستش آقای فلان که خواهرزاده رییس جمهور بود هم باید از کار برکنار میشد اما این نوع نگاه در سریال که فقط در این کشور یک نهاد کارش رو درست انجام میده و بقیه معطل تشریف دارند خیلی غلط بود.
ناشناس۱۰۰۴۸۲۰۲۰:۰۶:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۲۵
به نظرم همچین دیدگاهی نداشت. دولت شد تمام نهاد های کشور؟ اگر اینطور بود که الان کشور رو هوا بود عزیز جان.
ناشناس۱۰۰۴۵۴۲۱۶:۳۷:۰۵ ۱۳۹۸/۴/۲۵
چشم .. اگر چشمه خورشید ندید / عیب بر دیده .. نه بر خورشید است
ناشناس۱۰۰۴۵۴۹۱۶:۴۰:۳۶ ۱۳۹۸/۴/۲۵
همه از طرف مردم حرف میزنند و نظر میدهند ولی هیچ کس نظر مردم براش مهم نیست.
ناشناس۱۰۰۴۵۹۹۱۷:۱۳:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۲۵
دقیقا ، غرور و خود حق پنداری تو خون بسیاری از ماهاست
ناشناس۱۰۰۵۰۵۳۰۰:۱۷:۴۳ ۱۳۹۸/۴/۲۶
مردم ماییم ، نه روحانی و واعظی و اسحاق
علی 671۱۰۰۴۵۵۸۱۶:۴۷:۵۱ ۱۳۹۸/۴/۲۵
این سریال جزء نادر سریال هایی است که آیندگان آنرا کراراً خواهند دید و آفرین خواهند گفت .این سریال قدرت و چشم پاسداران مهین را قوی تر و بینا تر کرد و برای کسانی که وهم آنها را برداشته طبل رسوایی بود تا آیندگان بدانند که چه کردند با این ملت مظلوم و آزاده و باعث چه رنج ها و مشقت ها شدند برای این مردم که پای انقلاب خود ایستادند .بله برای پایداری انقلاب باید مایه گذاشت .که گذاشتند ولی خیلی ها به راحتی از خط قرمز ها که خونبهای شهیدان بود به راحتی برای به هدف رسیدن خود و سازش با.. از خون این عزیزان گذشتند .باید کامشان تلخ و تهدید به شکایت کنند .چون دستشان روشده و حنایشان ..
ناشناس۱۰۰۴۶۶۲۱۷:۵۴:۲۰ ۱۳۹۸/۴/۲۵
در این سریال که واقعی هم هست جیسون رضائیان جاسوس آزاد می شود و برادران سپاه تا اینکه از اصل بودن پولها ومقدار آن که۱.۷میلیارد دلار بوده مطمئن نمی شوند اجازه نمی دهند تحویل مقامات دولتی شوند سرنوشت ۱.۷ میلیارد دلار چی شد؟؟؟؟چون در ردیف بودجه جزو درآمدهای دولت نبود این پول
رسول۱۰۰۴۵۷۸۱۷:۰۴:۰۴ ۱۳۹۸/۴/۲۵
زیاد نگران اظهارات دولتیا نباشید!اونا رو با برجام تنها بزارید همین
ناشناس۱۰۰۴۶۱۴۱۷:۲۸:۳۷ ۱۳۹۸/۴/۲۵
انشاا... چند وقت دیگه دولت می افته دست شما .ببینیم چه گلی سر مردم میزنید.....انگار اون وقتی که دولت در اختیار شما بود همه چی گل و بلبل بود...
رمضانی۱۰۰۴۶۳۹۱۷:۳۹:۰۸ ۱۳۹۸/۴/۲۵
تهیه کننده گاندو حق ندارد از طرف مردم اظهار نظر کند. سریال گاندو یک سناریو سفارشی با یک داستان تخیلی برای توجیه اشتباه در دستگیری جیسون رضاییان بود.
ناشناس۱۰۰۴۶۴۲۱۷:۴۰:۰۳ ۱۳۹۸/۴/۲۵
کدام مردم پسندیدند؟ چند درصد هستند؟ هنرپیشه ها بسیار ضعیف بودند داستان هم بسیار بچه گانه نوشته شده بود صد رحمت به فیلمهای هندی 40 سال پیش
ناشناس۱۰۰۴۶۵۳۱۷:۴۶:۲۶ ۱۳۹۸/۴/۲۵
آفرین بر سازندگان سریال گاندو ، به طور کلی لیبرالها غربگرا هستند وحامی عوامل نفوذی هستند ، معلوم است از سریالی که تشت رسوایی این جماعت را بر ملا کند ناراضی هستند.
مهندس جنت شهری۱۰۰۴۷۴۱۱۸:۵۲:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۲۵
اینکه مردم یک فیلم را ببینند دلیل حقانیت ان نیست....یک فیلم مستهجن هم اگر در صدا و سیما پخش شود مطمینا مخاطبان ان زیاد خواهد بود ایا این دلیل حقانیت ان میشود...مردم اگر تماشا کردند فیلم را دیدند نه دیدگاه تندروانه شما را...اینکه شما ظریف را ادمی خنثی نشان دهید و انهم ظریفی که همین امروز توسط رهبری بر تلاشهایش صحه گذاشت نشان از زاویه شما دارد....اینکه شما مشغول دوقطبی سازی دروغین هستید و بر ان هم تاکید میکنید.نهادهای نظارتی باید سریعا وارد عمل شوند تا عوامل نفوذی در این سریال را شناسایی کنند...بعد هم میتوانند درباره شما سزیالی به نام نفوذ در نفوذی سازان را تولید کنند....
ناشناس۱۰۰۴۷۴۹۱۸:۵۸:۳۹ ۱۳۹۸/۴/۲۵
دمت گرم
ناشناس۱۰۰۴۷۵۶۱۹:۰۲:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۲۵
یک ضرب المثل می گوید چوب را که برداری ......در این دولت هم مشکوکند
ناشناس۱۰۰۴۷۹۰۱۹:۳۴:۱۷ ۱۳۹۸/۴/۲۵
هنرمند واقعی کار سفارشی نمیکنه،
ناشناس۱۰۰۴۸۳۰۲۰:۱۵:۰۱ ۱۳۹۸/۴/۲۵
البته اگه کسی دست من رو هم رو کنه و دروغ هایم رو رو آب بریزه معلومه که به شدت شاکی میشم
ناشناس۱۰۰۴۸۳۱۲۰:۱۵:۲۶ ۱۳۹۸/۴/۲۵
این که عده زیادی تماشا کردند, دلیل بر تایید ان نیست, موضوعی که تا به حال به دلایل مختلف پرداخته نشده بود, عده ای با کسب اجازه پرداختند! همین
ناشناس۱۰۰۴۹۴۰۲۲:۰۳:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۲۵
هر کس رو میخواهید نقد کنید خدا و پیغمبر و امام حسین و ...فقط حسن روحانی و برجام رو نقد نکنید
ناشناس۱۰۰۴۹۷۴۲۲:۲۸:۲۹ ۱۳۹۸/۴/۲۵
خب دوتابعیتی ها و ژن های خوب منافعشان به خطر افتاده انصاف داشته باشید نباید از منافعشان دفاع کنند؟ حقوق بشر کجا رفته؟رسانه ها را برای
هاشم۱۰۰۵۰۰۱۲۲:۴۷:۲۴ ۱۳۹۸/۴/۲۵
سازندگان گاندو یک مشت مزدور جیره خوار بیش نیستن به من هم اگه به اندازه اونا پول بدن هر دروغ که بخوان رو تبدیل به سریال میکنم
ندا۱۰۰۵۰۹۶۰۱:۳۶:۰۶ ۱۳۹۸/۴/۲۶
یادتونه می گفتند مخالفان برجام با نتانیاهو هم صدا هستند؟! حالا مخالفان گاندو با آمریکا و انگلیس هم صدا هستند.
عدالت۱۰۰۵۱۰۵۰۱:۵۸:۱۳ ۱۳۹۸/۴/۲۶
واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند
ناشناس۱۰۰۵۱۷۲۰۷:۴۰:۵۰ ۱۳۹۸/۴/۲۶
آنوقت واعظی گفته بود تهیه کننده یا نویسنده این فیلم گفته 80 در صد تخیلات بوده . آقای واعظی چرا براحتی دروغ می گویید ؟

پربحث‌های امروز

 1. تنش در ائتلاف سعودی

 2. نبرد سرنوشت در جنوب یمن

 3. حمله پهپادی ارتش یمن به پایگاه هوایی ملک خالد

 4. ظریف: هنوز هم اروپایی ها پشت در دکان «اوفک» می ایستند

 5. مسجد جامع همدان  

 6. آرژانتینی غیرقابل پیش‌بینی یا تکرار فرمول با ثبات قهرمانی

 7. وضعیت نامشخص کانون‌های هواداری در آستانه شروع لیگ

 8. نشست سران ترکیه، ایران و روسیه، ۱۶ سپتامبر در آنکارا

 9. دانمارک: دعوت از ترامپ بر سر جای خود باقی است

 10. ضرورت افشای مفاسد کلان و برخورد با متخلفان

 11. آغاز پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان از هفته آینده

 12. ترامپ بار دیگر برجام را توافق وحشتناک خواند

 13. تاکید دوباره پوتین بر واکنش متقابل به اقدامات موشکی آمریکا

 14. ربیعی: کنترل بازار ارز خواست شورای‌عالی امنیت ملی و دستور رییس جمهوری بود

 15. هشدار نافرجام «ناو لینکلن» به ایران / آسیب به ۴ جنگنده اف‌۱۸

 16. اعتراض استقلالی‌ها به توپ‌های لیگ برتر+ عکس

 17. جنگنده‌های رژیم صهیونیستی غزه را بمباران کردند

 18. ارزش ریال بعد از سقوط پهپاد آمریکایی افزایش یافت/ ایران با اصلاحات ارزی به جنگ ترامپ رفت

 19. فیلم‌های تلویزیون در تعطیلات/ همراهی «پینوکیو» با «بچه‌های آسمان»

 20. آغاز اولین اقدامات ترکیه برای ایجاد منطقه امن در شمال سوریه

 21. ۱۲نکته درباره پشه‌ها

 22. پدافند رژیم صهیونیستی هواپیمای خودی را هدف گرفت

 23. لباس «هوشمند» ساخته شد

 24. آغاز فصل جدیدِ یک داستان عاشقانه/ لیگ ۹۸ بعد از ۹۸ روز با رونمایی از پرسپولیس کالدرون در افتتاحیه

 25. بدبوترین شهر آمریکا کجاست؟  

پربحث‌های دیروز

 1. انتقاد تند نخبه جوان از وضع کشور در حضور رهبر انقلاب  

 2. ایران خودرو بر سر دوراهی فروپاشی یا تولید ناب

 3. نکته‌ای در مورد مساله حجاب

 4. بازداشت پوری حسینی و شکست اختصاصی‌سازی اقتصاد

 5. ورود پلیس به ماجرای سگ کشی/برخورد با هر گونه حیوان آزاری

 6. نامه زاکانی به وزیر اطلاعات: فساد در کشور ماحصل بی توجهی مسئولان مرتبط است/ منتظرم در دادگاه روابط ناسالم و حقوق ضایع شده مردم را بیان کنم

 7. واکنش علی مطهری به ماجرای مازیار ابراهیمی

 8. پول‌های بزرگ کثیف چگونه در اقتصاد کشور جابجا می‌شوند؟

 9. تحلیل عباس عبدی از موضع گیری اخیر یزدی و آملی لاریجانی

 10. آسوشیتدپرس به نقل از کارشناسان: تحریم ها آمریکا را منزوی کرده است

 11. از تخلفات پسر یکی از مراجع تقلید تا تغییر چندین امام جمعه   

 12. با این قوانین، چند نفر حاضرند مسئولیت بپذیرند؟

 13. ارتش یمن پهپاد ساخت آمریکا را سرنگون کرد

 14. مهاجرت مستاجران از تهران/ کاهش 19 درصدی معاملات اجاره

 15. پاسخ شرکت بازرگانی پتروشیمی به نامه زاکانی

 16. لاریجانی: تحریم‌ها ایران را از برنامه‌های توسعه‌ای‌اش جلو انداخت/ما هیچ وقت دنبال جنگ نبودیم

 17. جانِ انجیر  

 18. پزشکان را به کلاس دست‌فروشان بفرستید!

 19. تاکید رهبر انقلاب بر تامین عدالت و ریشه‌کن کردن فقر/ تولید داخلی، کلید حل مشکلات اقتصادی/با ولنگاری فرهنگی به‌شدت مخالفیم

 20. لایحه «اصلاح قانون پولی و بانکی کشور» به مجلس رفت

 21. عارف: آیه یاس خواندن و منفعل بودن چاره کار نیست

 22. امکان حضور بانوان در بازی‌های ملی در آزادی فراهم شد

 23. برایان هوک: آمریکا از «مکانیسم ماشه» برای احیای تحریم‌ها علیه ایران استفاده نمی‌کند

 24. مغولستان در قاب دوربین  

 25. آزادی نفتکش ایرانی سیلی محکمی به انگلیس و آمریکا بود  

پربحث‌های هفته

 1. بالاخره در مساله حجاب چه کنیم؟

 2. تذکاری بر یک برداشت غلط از باوری درست درباره حکومت دینی

 3. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 4. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 5. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 6. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 7. یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد

 8. توپی که پزشکان به زمین مشاغل دیگر می‌اندازند

 9. هزینه ۳ هزار میلیارد تومانی برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶ / طراحی ۱۲۰ میلیارد تومانی سمند!

 10. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 11. چرخش ظریفانه از برجام!...

 12. روحانی: اون ۹۸ که ما می‌خواستیم این ۹۸ نیست   

 13. نفتکش ایرانی در جبل الطارق با وجود مخالفت آمریکا آزاد شد

 14. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 15. تصویر دیده نشده از دیوار کشی رئیسی  

 16. اینستاگرام چطور باعث "احمق‌پروری" در جامعه شده است؟

 17. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 18. انتقاد تند نخبه جوان از وضع کشور در حضور رهبر انقلاب  

 19. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 20. اتاق رو به کعبه شبی ۳۰۰ میلیون تومان!

 21. اژه‌ای: ‌فردی توانسته با بهانه‌ای ‌۳۸هزار سکه خریداری کند/ عمده ذخایر طلای کشور به‌دست خودمان بر باد رفته

 22. برنج ایرانی به‌نسبت پارسال 100 درصد گران شد

 23. ایران خودرو بر سر دوراهی فروپاشی یا تولید ناب

 24. نکته‌ای در مورد مساله حجاب

 25. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

پربحث‌های هفته

 1. تذکاری بر یک برداشت غلط از باوری درست درباره حکومت دینی

 2. اینستاگرام چطور باعث "احمق‌پروری" در جامعه شده است؟

 3. «بحث طلبگی» دعوای سیاسی نیست آقاي كدخدايي

 4. «جوانمرد قصاب» کیست؟ + تصویر

 5. ممنوع التصویر شدن در صداوسیما چگونه است؟  

 6. بازیگری که به شبکه «جم» پیوسته بود برمی‌گردد

 7. دولت فرصت «وزارت گردشگری» را از دست ندهد

 8. بازیگر گاندو: با اعتقاد جیسون رضاییان را بازی کردم

 9. احسان علیخانی: عصر جدید سخت‌ترین کار عمرم بود

 10. شب‌نشینی مدیری بدون محدودیت‌های صداوسیما

 11. چرا اسم امیرالمومنین در قرآن نیامده است؟

 12. رامبد جوان: خندوانه ساخته می‌شود/ چرا می‌گویند مهاجرت کرده‌ام؟

 13. چه کسانی از تشکیل وزارت میراث فرهنگی سود می‌برند؟

 14. برنامه‌های جذاب تلویزیون برای عید غدیر

 15. ماجرا‌های شیرین خانواده ۵ قلو‌های قمی!

 16. فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

 17. شناسایی 20 هزار بازیگر برای سریال «سلمان فارسی»

 18. سینا مهراد «آقازاده» شد

 19. چرا پیامبر (ص) جانشینی حضرت علی (ع) را در خود مکه اعلام نکردند؟

 20. نماینده سینمای ایران در اسکار ۲۰۲۰ را بشناسید

 21. پخش «بانوی سردار» از ۲۹ مرداد در شبکه سه

 22. ثواب زیارت حضرت علی (ع)

 23. چه خبر از ابراهیم حاتمی‌کیا؟

 24. فیلم‌های تلویزیون در تعطیلات/ همراهی «پینوکیو» با «بچه‌های آسمان»

 25. توزیع «زندانی‌ها» و «متری شیش و نیم» در شبکه نمایش خانگی

آخرین عناوین