برادر میترا استاد: میترا مسلمان بود/ نجفی برایم قسم خورد که نمی‌خواسته خواهرم را بکشد/ ما را تهدید کرده‌اند

گروه حوادث الف،   3980423127 ۳۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۱۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
برادر میترا استاد: میترا مسلمان بود/ نجفی برایم قسم خورد که نمی‌خواسته خواهرم را بکشد/ ما را تهدید کرده‌اند

مسعود استاد در رابطه با اینکه در نخستین جلسه دادگاه چه صحبتی بین او و نجفی رد و بدل شد گفت: نجفی قسم خورد که نمی خواسته خواهرم را بکشد. گفت من به فکر مادر میترا و پسرش هستم. بیشتر همان حرف هایی که در دادسرا به من گفته بود را مطرح کرد. من هم در جواب او سکوت کردم و بیشتر شنونده بودم.

ساعت ۹ صبح دیروز درهای سالن اصلی دادگاه کیفری به روی خبرنگاران گشوده شد و افرادی که مجوز حضور در جلسه دادگاه را داشتند وارد شدند. ساعت ۹:۱۴ نیز محمد علی نجفی – شهردار اسبق تهران- با لباس زندان و در حالی که دستبند بر دستانش گره خورده بود همراه با مأموران بدرقه وارد سالن دادگاه شد.

این در حالی بود که دختر، داماد و راننده نجفی نیز در سالن حضور داشتند. اما از خانواده میترا استاد -مقتول- فقط وکلای ایشان و برادرش مسعود در جلسه حاضر شده بودند و از پدر و مادر و تنها پسر میترا خبری نبود. این در حالی بود که قاضی محمد کشکولی - ریاست دادگاه- به وکلای خانواده مقتول تأکید کرد؛ حضور پدر و مادر و فرزند میترا استاد برای جلسه بعدی دادگاه الزامی است.

بعد از پایان جلسه دادگاه،‌ مسعود استاد در گفت‌و‌گو با «ایران» گفت: قرار بود مسائلی را افشا کنم اما فعلاً دست نگه داشتم تا ببینم رأی دادگاه چه می‌شود. قرار بود ثابت کنند که قتل غیر عمد بوده و دوستان و وکلای آقای نجفی خیلی تلاش کردند اما نتوانستند این موضوع را ثابت کنند. بعد هم صحبت به پرستو بودن خواهرم کشیده شد که این موضوع هم در نهایت منجر به آبروریزی خود قاتل شد و این مسأله هم تأیید نشد. بعد از این موضوع مسأله مهدور‌الدم بودن را مطرح کردند که در جلسه دادگاه متوجه شدم این موضوع هم به نتیجه نرسیده است. تمام افرادی که مدعی شده‌اند با میترا ارتباط داشته‌اند به دادسرا احضار شده‌اند و خوشبختانه تمامی آنها به پاکدامنی میترا شهادت داده‌اند و نتوانستند میترا را محکوم به مهدور الدم بودن  کنند. البته این را هم بگویم چنین تهمتی دور از انسانیت و شرافت انسانی است که شخصی بخواهد دست به چنین کاری بزند. من فعلاً سکوت می‌کنم و منتظر رأی دادگاه هستم و خوشبختانه تا الان قوه قضائیه براساس عدالت پیش آمده است.

مسعود استاد در رابطه با اینکه در نخستین جلسه دادگاه چه صحبتی بین او و نجفی رد و بدل شد گفت: نجفی قسم خورد  که نمی خواسته خواهرم  را بکشد. گفت من به فکر مادر میترا و پسرش هستم. بیشتر همان حرف هایی که در دادسرا به من گفته بود را مطرح کرد. من هم در جواب او سکوت کردم و بیشتر شنونده بودم.

برادر مقتول در خصوص اینکه گفته شده میترا مسلمان نبوده نیز گفت: این مورد نیز جزء مسائلی بود که می خواستند با طرح آن  ریختن خون میترا  را مباح اعلام کنند تا تنها دیه به متهم تعلق بگیرد و با پرداخت مبلغی متهم نجات پیدا کند.  آنها تمام راه ها را رفته اند تا قتل عمد خواهرم را شبه عمد یا غیر عمد جلوه دهند اما درنهایت خودشان مهدور الدم بودن را تکذیب کردند.

او در پاسخ به این سؤال که چرا مهیار – پسر مقتول- در دادگاه حضور نداشت گفت: مهیار 16 سال دارد و مسائلی که امروز در دادگاه در رابطه با قتل خواهرم مطرح شد مطالب ناراحت‌کننده‌ای بود که دلم نمی‌خواست او بشنود چرا که تا آخر عمر در ذهنش باقی می‌ماند و روز قتل تأثیرات منفی به او وارد شده است. چهارشنبه هم که مجبوریم او را به دادگاه بیاوریم از قاضی خواسته‌ام در خصوص مسائل پزشکی و جزئیات قتل صحبتی به میان نیاید.

وی درنهایت در پاسخ به این سؤال که موضوعاتی که قرار است بعد از صدور رأی بیان کنید در چه خصوص می‌تواند باشد گفت: موضوعات مربوط به طرف مقابل است و بعد از رأی دادگاه بیان می‌شود. این جنایت خانوادگی است و هیچ دلیل سیاسی یا امنیتی ندارد. هر چند که سعی کردند موضوع قتل را سیاسی جلوه دهند اما قتل خانوادگی است. ما تهدید شدیم، درخواست مذاکره به ما داده شد ولی من آدمی نیستم که از این جوسازی‌ها بترسم. ما قصاص می‌خواهیم.

برادر میترا استاد همچنین در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه گفته می‌شود نجفی به جای فرد دیگری قتل را به گردن گرفته است، اظهار کرد: دوربین‌ها زمان خروج نجفی را ضبط کردند و چنین فرضیه‌ای درست نیست.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۰۰۵۷۳۱۴:۱۹:۵۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
کی راست میگه؟؟؟ خدا می داند!
ناشناس۱۰۰۱۱۱۳۱۹:۳۳:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
دادگاه علنی است لطفا برو اعترافات شفاف و صریح نجفی را بشنو
ناشناس۱۰۰۱۵۶۶۰۲:۳۵:۴۸ ۱۳۹۸/۴/۲۴
این آقا خودش هم قاضی است هم وکیل هم اولیای دم.
ناشناس۱۰۰۰۶۱۲۱۴:۴۸:۰۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
لطفا شما هم از کارت که به واسطه نجفی به دست آورده ای استعفا بده
ناشناس۱۰۰۰۷۲۷۱۵:۵۹:۵۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
چرا باید این کار را بکند؟؟ اگر صلاحیتش را نداشته این نیز جرم نجفی است نه وی و اگر صلاحیتش را داشته چرا باید به خاطر اینکه قاتل معرفش بوده است انصراف بدهد؟؟ شماها واقعا روی هر چه منافق است را سفید کرده اید
ناشناس۱۰۰۰۸۵۴۱۷:۰۷:۰۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
این هم یک ننگ دیگر برای نجفی شما اصلاح طلبان!!! پارتی بازی و فامیل بازی.
ناشناس۱۰۰۰۶۳۳۱۵:۰۵:۱۳ ۱۳۹۸/۴/۲۳
نجفی کار کثیفی کرده شکی هم نیست ولی یک کار بد دیگری هم که کرده این بوده که به خاطر رابطه با این خانم برادر ایشان را در شهرداری مشغول به کار کرده. تقوا چیز خوبی است خدا به همه تقوا بدهد.
ناشناس۱۰۰۰۶۷۲۱۵:۲۷:۰۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
نردبان این جهان ما و منی است عاقبت این نردبان افتادنی است لاجرم ان کس که بالاتر نشست استخوانش زودتر خواهد شکست
ناشناس۱۰۰۰۸۱۲۱۶:۴۳:۲۳ ۱۳۹۸/۴/۲۳
استخوانش سخت تر خواهد شکست
ناشناس۱۰۰۰۶۸۰۱۵:۳۱:۲۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
من یاد یک شعر از مولوی افتادم واقعا وصف حال این خانم استاد است به هر حال این که قصد کشتن نداشتم با شلیک پنج تیر هم خوانی ندارد
ناشناس۱۰۰۰۷۱۸۱۵:۵۳:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
میترا استاد مسلمان شده بوده ، آیا برادرش هم مسلمان شده بوده که تونسته تو شهرداری مشغول بکار بشه ؟؟؟
نااشنا۱۰۰۰۷۲۶۱۵:۵۹:۰۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
خدا عاقبت همه ما را بخیر کند....
بیطرف۱۰۰۰۷۳۵۱۶:۰۳:۴۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
بنظر میرسه هدف خانواده میترا شکستن غرور و اعتراف طرفداران نجفی هست که با حربه های غیر انسانی و ناجوانمردانه پیش آمدند و از هیچ تهمتی ابا نکردند. اصلا گیرم مسلمان نبوده دلیل میشه کسی را کشت؟ مگر وهابی یا تکفیری هستید شما؟ شان انسانیت را رعایت میکردید میگفتید یک جایی برید خطایی کرد دنبال این توجیهات رفتن اشتباه بود.
ناشناس۱۰۰۰۷۷۴۱۶:۱۷:۴۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
سوال من اینه که اگر این خانم خیلی آدم درست و پاک و بی مشکلی بوده چرا نجفی به جایی رسیده که مجبور به قتل اون شده؟! بی دلیل که یکی نمی زنه یکی دیگه رو بکشه! چرا کسی از علت اصلی ماجرا صحبتی نمی کنه و همه حاشیه پردازی می کنند؟
ف.خ۱۰۰۰۸۲۸۱۶:۵۵:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
به عقیده بنده مساله شخصی و خانوادگی بوده و ربطی به سیاست ندارد. آن مرحومه کار را بجایی رسانده بود که آقای نجفی تنها راه نجات خود را در حذف فیزیکی ایشان ( و عاقبت خودش) دیدند.
ناشناس۱۰۰۰۸۵۷۱۷:۰۷:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
قاتل باید اعدام بشه
ناشناس۱۰۰۰۸۹۸۱۷:۳۴:۰۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
شما گفتی و ما باور کردیم. حالا قیمت چند برادر؟
ناشناس۱۰۰۱۱۶۷۲۰:۲۲:۲۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
احتمالا خواهد گفت به قیمت خون ناموس .. خوبه ؟ یا بگه خواهر یا مادرت چند ؟
ناشناس۱۰۰۱۵۰۹۰۱:۰۴:۰۴ ۱۳۹۸/۴/۲۴
کار بعضی ها با پول حل میشه، ولی کار یکی مثل شما که در مورد برادر یک مقتول اینطوری صحبت میکنید با چی حل میشه؟ بی شعوری را با چی میشود درست کرد؟
ناشناس۱۰۰۱۵۲۳۰۱:۱۱:۱۵ ۱۳۹۸/۴/۲۴
این ناجور اسلاحتلب رو شناسایی کنید و به همراه قاتل اعدام ..
ناشناس۱۰۰۰۹۰۵۱۷:۳۶:۲۳ ۱۳۹۸/۴/۲۳
آخرش ختم به خیر میشه.
ناشناس۱۰۰۱۴۶۶۰۰:۲۴:۴۵ ۱۳۹۸/۴/۲۴
ان شاالله
ناشناس۱۰۰۰۹۲۳۱۷:۴۷:۴۳ ۱۳۹۸/۴/۲۳
خداروشکر که نجفی خودکشی نکرد وگرنه اصلاح طلبها از قاتل ومقتول بت میساختن و نظام رو تا ابدالدهر بدهکار میکردن خدارو صد هزار مرتبه شکر
ناشناس۱۰۰۰۹۶۱۱۸:۰۷:۳۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
مهدو رالدم؟؟اصلاحطلب ! ..!؟شما ها توهین آشکار به پیامبر ائمه وامام راحل و آرمان های انقلاب رامجاز میدانید واز مصادیق ازادی دین وبیان!! حالا هر کس که با شما مشکل پیدا میکنه مهدورالدم میشه؟؟! جل الخا لق!!!!!
صف۱۰۰۱۳۲۶۲۲:۲۹:۳۲ ۱۳۹۸/۴/۲۳
متاسفانه مدتهاست که همه چیز در این کشور جناح بندی شده است از قدرت و اقتصاد و سیاست و همه و همه تا قتل این خانم سالیانه دهها مورد قتل مشابه اتفاق می افتد و به آن رسیدگی میشود این هم یکی از آن موارد..ولی چون این دفعه قاتل یک شخصیت مهم به یک جناح سیاسی است با قضیه طور دیگری برخورد میشود که نهایتاً هر رایی که دادگاه صادر کند حرف و حدیث های بیشماری به دنبال خواهد داشت.
ناشناس۱۰۰۱۳۴۴۲۲:۵۱:۳۳ ۱۳۹۸/۴/۲۳
نمیخوام قضاوت کنم اما یا نجفی دیوانه بوده و جنایتکاری بالفطره که پا روی همه آبرو و حیثیت خودش گذاشته و قتل کرده و یا باید بپذیریم چیزی بوده که کسی با عقبه او حاضر شده پا رو همه چی بذاره و قتل کنه. الله اعلم.
کاکا۱۰۰۱۳۴۸۲۲:۵۷:۴۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
کرده‌ای کرمانشاه سرناموس کوتاه نمی آیند، شک ندارم قصاص قاتل محمدعلی نجفی راهمه خواهنددیدتادرس عبرتی برای تمامی عشقهای کشکی باشدإن شاء الله، اللهم اجعل عواقب امورناخیراإن شاءالله
ناشناس۱۰۰۱۵۰۲۰۰:۵۹:۲۲ ۱۳۹۸/۴/۲۴
آقا پسر مرحومه به اینترنت دسترسی ندارد. با خواندن این مطالب کنجکاوی او تحریک نخواهد شد. کسی که ادعا دارد بخاطر جلوگیری از صدمات روحی او را به دادگاه نیاورده نمیداند که صحبتهای خودش هم دارای تناقضات زیادی است. شاید سکوت ایشان هم بدلیل لطمات روحی است که از این واقعه به ایشان وارد شده. ولی در نهایت حقیقت آشکار خواهد شد.
ناشناس۱۰۰۱۵۲۰۰۱:۱۰:۳۴ ۱۳۹۸/۴/۲۴
اوباش خاتمی قتل های زنجیره ای رو هم همینجوری مدیریت کردند
علی۱۰۰۱۵۵۸۰۲:۲۱:۳۲ ۱۳۹۸/۴/۲۴
عجب، یعنی ریختن خون غیر مسلمان مباح است؟!!!

پربحث‌های اخیر

 1. ایران خودرو بر سر دوراهی فروپاشی یا تولید ناب

 2. پاسخ شرکت بازرگانی پتروشیمی به نامه زاکانی

 3. پزشکان را به کلاس دست‌فروشان بفرستید!

 4. تاکید رهبر انقلاب بر تامین عدالت و ریشه‌کن کردن فقر/ تولید داخلی، کلید حل مشکلات اقتصادی/با ولنگاری فرهنگی به‌شدت مخالفیم

 5. لایحه «اصلاح قانون پولی و بانکی کشور» به مجلس رفت

 6. ترامپ: ایران، روسیه و پاکستان باید با داعش مبارزه کنند

 7. ادعای تازه دختر صدام در باره اسارتِ شهید تندگویان

 8. مالک نفتکش توقیف‌شده انگلیس با ظریف دیدار کرد

 9. انتقاد معاون اول قوه قضائیه از روند طولانی برخی ‌بازداشت‌ها‌

 10. ظریف: ممکن است مقامات آمریکایی بگویند باید در ساختمان سازمان ملل بخوابم

 11. روسیه حمایت قاطع خود را از دولت ونزوئلا اعلام کرد

 12. توئیت صادقی درباره نتیجه شکایت خود از آملی لاریجانی

 13. واکنش تند و اهانت آمیز ترامپ به اظهارات رهبر دانمارک

 14. انصارالله بعد از سرنگونی پهپاد آمریکا: آسمان یمن جای تفریح نیست

 15. رحیم‌پور ازغدی: برخی انقلابی ها ضرباتی به اسلام زدند

 16. تصمیمات جدید شهرداری برای مقابله با پدیده حیوان آزاری

 17. هند ۱۲۵ هزار نظامی به جامو و کشمیر اعزام کرد

 18. آمریکا و رژیم صهیونیستی بازپس گیری کشتی ربوده شده را تمرین کردند

 19. خانم ها زمان طلایی باروری را از دست ندهند

 20. «بیمه سلامت» برای تمام افراد فاقد پوشش بیمه‌ اجباری شد

 21. ویدئوی تکان دهنده که باعث واکنش نخست وزیر آلبانی شد  

 22. نحوه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان در سال جاری

 23. سخنرانی ظریف در موسسه بین‌المللی پژوهش‌های صلح استکهلم  

 24. ظریف: درس‌های خوبی به کسانی که به کشورمان تجاوز کرده‌اند، داده‌ایم  

 25. دیدار اعضای هیئت دولت با رهبر انقلاب  

پربحث‌های دیروز

 1. انتقاد تند نخبه جوان از وضع کشور در حضور رهبر انقلاب  

 2. ایران خودرو بر سر دوراهی فروپاشی یا تولید ناب

 3. نکته‌ای در مورد مساله حجاب

 4. بازداشت پوری حسینی و شکست اختصاصی‌سازی اقتصاد

 5. ورود پلیس به ماجرای سگ کشی/برخورد با هر گونه حیوان آزاری

 6. نامه زاکانی به وزیر اطلاعات: فساد در کشور ماحصل بی توجهی مسئولان مرتبط است/ منتظرم در دادگاه روابط ناسالم و حقوق ضایع شده مردم را بیان کنم

 7. واکنش علی مطهری به ماجرای مازیار ابراهیمی

 8. پول‌های بزرگ کثیف چگونه در اقتصاد کشور جابجا می‌شوند؟

 9. تحلیل عباس عبدی از موضع گیری اخیر یزدی و آملی لاریجانی

 10. آسوشیتدپرس به نقل از کارشناسان: تحریم ها آمریکا را منزوی کرده است

 11. از تخلفات پسر یکی از مراجع تقلید تا تغییر چندین امام جمعه   

 12. با این قوانین، چند نفر حاضرند مسئولیت بپذیرند؟

 13. ارتش یمن پهپاد ساخت آمریکا را سرنگون کرد

 14. مهاجرت مستاجران از تهران/ کاهش 19 درصدی معاملات اجاره

 15. پاسخ شرکت بازرگانی پتروشیمی به نامه زاکانی

 16. لاریجانی: تحریم‌ها ایران را از برنامه‌های توسعه‌ای‌اش جلو انداخت/ما هیچ وقت دنبال جنگ نبودیم

 17. جانِ انجیر  

 18. پزشکان را به کلاس دست‌فروشان بفرستید!

 19. تاکید رهبر انقلاب بر تامین عدالت و ریشه‌کن کردن فقر/ تولید داخلی، کلید حل مشکلات اقتصادی/با ولنگاری فرهنگی به‌شدت مخالفیم

 20. لایحه «اصلاح قانون پولی و بانکی کشور» به مجلس رفت

 21. عارف: آیه یاس خواندن و منفعل بودن چاره کار نیست

 22. امکان حضور بانوان در بازی‌های ملی در آزادی فراهم شد

 23. برایان هوک: آمریکا از «مکانیسم ماشه» برای احیای تحریم‌ها علیه ایران استفاده نمی‌کند

 24. مغولستان در قاب دوربین  

 25. آزادی نفتکش ایرانی سیلی محکمی به انگلیس و آمریکا بود  

پربحث‌های هفته

 1. بالاخره در مساله حجاب چه کنیم؟

 2. تذکاری بر یک برداشت غلط از باوری درست درباره حکومت دینی

 3. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 4. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 5. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 6. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 7. یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد

 8. توپی که پزشکان به زمین مشاغل دیگر می‌اندازند

 9. هزینه ۳ هزار میلیارد تومانی برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶ / طراحی ۱۲۰ میلیارد تومانی سمند!

 10. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 11. چرخش ظریفانه از برجام!...

 12. روحانی: اون ۹۸ که ما می‌خواستیم این ۹۸ نیست   

 13. نفتکش ایرانی در جبل الطارق با وجود مخالفت آمریکا آزاد شد

 14. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 15. تصویر دیده نشده از دیوار کشی رئیسی  

 16. اینستاگرام چطور باعث "احمق‌پروری" در جامعه شده است؟

 17. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 18. انتقاد تند نخبه جوان از وضع کشور در حضور رهبر انقلاب  

 19. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 20. اتاق رو به کعبه شبی ۳۰۰ میلیون تومان!

 21. اژه‌ای: ‌فردی توانسته با بهانه‌ای ‌۳۸هزار سکه خریداری کند/ عمده ذخایر طلای کشور به‌دست خودمان بر باد رفته

 22. برنج ایرانی به‌نسبت پارسال 100 درصد گران شد

 23. ایران خودرو بر سر دوراهی فروپاشی یا تولید ناب

 24. نکته‌ای در مورد مساله حجاب

 25. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

پربحث‌های هفته

 1. کدام مسئولان برای نجات نجفی به خانه اولیای‌دم رفتند؟

 2. دادستانی به پرونده قتل میترا استاد ورود می‌کند؟

 3. توضیح وکیل نجفی درباره علت اعتراض به حکم دادگاه

 4. ماجرای قتل مادر و دختر ۱۳ ساله‌اش در تهران

 5. حکم پرونده واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد صادر شد

 6. خلبان مجید فتحی‌نژاد شهید شد

 7. چرخاندن اراذل و اوباش در مهرآباد

 8. جزئیات بخشش محمدعلی نجفی توسط اولیای دم

 9. پسر ۲۰ساله، مادرش را به قتل رساند

 10. ثبت رضایت‌نامه بدون قیدوشرط برای بخشش «نجفی»

 11. راز جسد زن مجهول الهویه در بزرگراه صیاد شیرازی کشف شد

 12. توضیحات پلیس درباره فوت اعضای خانواده ۵ نفره

 13. داستان عجیب مرگ ۳ نفر با سیانور

 14. نجات مادر و فرزند مجروح از کمد خانه پس از ضرب و شتم

 15. کشف ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در بم

 16. نقشه شوم راننده مست برای زن جوان در تهران

 17. علت ۷۰ درصد تصادفات در تهران اعلام شد

 18. پایان ۵ سال زندگی مخفی قاتل

 19. ادعای عجیب چوپان درباره قتل زن جوان

 20. قصاص مرد جنایتکار در زندان مشهد

 21. ناگفته‌های زن نگون‌بخت از شوهر شکاک

 22. جزئیاتی تازه از دستگیری شهردار خرم‌آباد

 23. اعتراف راننده تاکسی به قتل زن میان‌سال

 24. گیر افتادن مسافران در تله کابین

 25. 3.5 هکتار از جنگل‌های کیاسر در آتش عمدی سوخت

آخرین عناوین