اعتراف ژنرال آمریکایی به قدرت ایران در منطقه

گروه ترجمه الف،   3980422108 ۳۷ نظر، ۱ در صف انتشار و ۷ تکراری یا غیرقابل انتشار
اعتراف ژنرال آمریکایی به قدرت ایران در منطقه

یک ژنرال آمریکایی هشدار داده است، با تشدید تنش در خلیج فارس، که به دنبال بحران نفتکش ها ایجاد شده، ایران قادر است منافع غرب را هدف حملات خود قرار دهد.

به گزارش الف ژنرال "جیمز تی.کانوی" که فرمانده ی تفنگداران آمریکایی در جنگ عراق بود،  گفت تهران قادر است با به کارگیری گروه های نیابتی خود در منطقه این عملیات را اجرا کند.

به دنبال توقیف یک ابر نفتکش ایرانی به دست نیروهای انگلیسی در منطقه ی جبل الطارق در 4 ژولای، بحران در منطقه تشدید شده است. انگلیس مدعی است، نیروهای ایرانی چهارشنبه ی گذشته تلاش کردند کنترل یک تانکر انگلیسی را در خلیج فارس به دست گیرند، ادعایی که تهران آن را تکذیب می کند.

این ژنرال آمریکایی که با نشریه ی انگلیسی Daily Star Online  گفت و گو می کرد، افزود به رغم تشدید تنش در منطقه، احتمال بروز جنگ تمام عیار بین آمریکا و ایران، "چندان" نیست.

وی با اشاره به آنچه گروه های نیابتی ایران نامید، افزود این نگرانی وجود دارد که موج جدیدی از حملات این گروه ها آغاز شده و عرضه ی نفت در بازارهای جهانی مختل شود.

به گزارش این نشریه، ایران در دهه ی گذشته ، نفوذ خود را در از لبنان و سوریه تا عراق، یمن، باریکه ی غزه گسترش داده است. تشکیل متحدان قدرتمند در کشورهای بحران زده ی خاورمیانه، از جمله ی این موارد است.

این نشریه افزود حزب الله لبنان برجسته ترین عضو "محورمقاومت" است، این محور شامل گروه های مسلحی هستند که دهها هزار از نیروهای شیعه در آنها عضویت دارند.

این ژنرال آمریکایی مدعی شد، در صورت وقوع جنگ تمام عیار بین آمریکا و ایران، تهران شکست خواهد خورد.

نیروهای انگلیسی، هفته ی گذشته یک فروند ابر نفتکش ایران را به بهانه ی نقض تحریم های نفتی اتحادیه ی اروپا علیه سوریه، در جبل الطارق توقیف کردند. جمهوری اسلامی ایران با رد این ادعا که نفتکش مزبور عازم سوریه بوده، از انگلیس خواسته است نفتکش را سریعا آزاد کند. تهران همچنین نسبت به عواقب چنین اقدامی، به لندن هشدار داده است.

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه ی ایران به ایرنا گفته است:" این بازی خطرناکی است، ما به آنها (انگلیس) توصیه می کنیم تحت تاثیر آمریکا، درگیر این بازی نشوند. ما از آنها می خواهیم سریعا این نفتکش را آزاد کنند، که این مساله به نفع تمام کشورهاست." 

این نشریه انگلیسی از جنبش حزب الله لبنان به عنوان یکی از موثرترین گروه های مسلحی یاد کرده است که در نزدیک اسرائیل اعمال نفوذ می کند.

" جفری فلتمن" دستیار سابق وزیر خارجه ی آمریکا در مقاله ای در اندیشکده ی بروکینگز، حزب الله لبنان را "موفق ترین مورد صدور" انقلاب اسلامی ایران و "ابزار چند گانه ی" تهران خوانده بود.

جنبش حزب الله لبنان به دنبال هجوم اسرائیل به لبنان و اشغال جنوب این کشور در سال 1982، تشکیل شد. صهیونیست ها بعد از حدود 18 ماه مبارزات چریکی حزب الله، مجبور شدند در سال 2000 از لبنان بگریزند.

گفته می شود این جنبش علاوه بر هزاران مبارز کاملا آموزش دیده، دهها هزار موشک در اختیار دارد که با آنها قادر است قلب اسرائیل را هدف قرار دهد .

در گزارش این نشریه ی انگلیسی از مبارزان حوثی انصارالله در یمن، نیروهای مردمی عراق موسوم به حشدالشعبی  - که نقشی اساسی در شکست گروه تروریستی داعش ایفا کردند - و جنبش های ضد صهیونیستی در غزه نظیر حماس و جهاد اسلامی فلسطین، به عنوان گروه های نیابتی ایران یاد شده است.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۰۰۰۳۹۰۹:۵۵:۱۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
راجع به صدام هم آمریکایی ها از همین حرفها می زدند آنها وقتی می خواهند یک کاری علیه کشوری انجام دهند اول آن را بزرگ می کنند و باد می کنند تا افکار عمومی خودشان آماده شود
امید۱۰۰۰۱۹۲۱۱:۲۲:۵۴ ۱۳۹۸/۴/۲۳
بسم الله الرحمن الرحیم آمریکایی ها هنوز در تفکرات هالیوودی فکر می کنند و حرف می زنند و در مقابل ایران سالهاست شکست خورده اند. در سوریه که خودشان داعش را بوجود آوردند گفتند 35سال طول می کشد داعش از بین برود و داعش بعنوان نیروی نیابتی از طرف آمریکا و متحدین آنها می جنگیدند ولی دیدیم حتی آمریکاییها که مستقیم حضور داشتند جرات نداشتند به نیروهای مقاومت نزدیک شوند. این اسلحه نیست که ایران را در میدان پیروز کرده است بلکه نیروی ایمان است که آنها نفهمیده اند و نخواهند فهمید . ولی آنها تنها از تقابل بین سلاحها وحشت دارند و دیدیم که تمام تکنولوژی عالم در تمام علوم که توانسته بود پهپادی با این پیشرفت بسازد فقط و فقط و فقط با یک موشک و با رادار تمام ایرانی با اراده خداوند متعال سرنگون شد . و ما رمیت اذ رمیت ولکن الله رمی و تا سالها تمام کارشناسان نظامی در دنیا در شک خواهند بود که چندین نفر از آنها به آن اذعان کردند. و برای همین است که خداوند متعال در قرآن به مومنین می فرماید : کافران منتظر هستند که شما سلاحهایتان را به زمین بگذارید تا به شما حمله کنند. و قطعا تا ابد شکست خواهند خورد چون اراده خداوند متعال برای نصرت مومنین قرار گرفته است .
ناشناس۱۰۰۰۵۳۳۱۳:۵۶:۴۳ ۱۳۹۸/۴/۲۳
در سوریه روسیه به کمک آمد اگر نیامده بود هنوز داعشی ها اکثر سوریه را در اختیار داشتند
ناشناس۱۰۰۰۵۵۲۱۴:۰۸:۰۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
تنها یک موشک آن روز شلیک شده اما آمریکا چند رو قبلش هم اعلام کرده بود بسوی پهپاد آنها موشک شلیک شده بود که اصابت نکرد بهتر هست بجای بزرگ نمایی هشیار بود حتی روسیه با آن ارتش قوی و سلاح های پیشرفته حاضر به جنگ با آمریکا نیست اما مقامات ما با شعار همانطور که در هشت سال جنگ با عراق مانده بودند بجای مذاکره درست مانند گذشته در حال دادن شعار هستند
علی اکبر۱۰۰۰۵۸۰۱۴:۲۱:۴۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
دوست عزیز ما اینجا سالهاست داریم زجر میکشیم و اونا دارند مثل یک آدم معمولی زندگی میکنند. بعد میگی پیروزی از ماست. آخه مقاومت یک سال دو سال چند سال؟ ..
ناشناس۱۰۰۰۱۹۹۱۱:۲۷:۰۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
عراق و لیبی وقتی مورد حمله قرار گرفتن که تاسیسات هسته ای و موشکی خود را بار کشتی کردند و خود را خلع سلاح کردند.
ناشناس۱۰۰۰۲۰۸۱۱:۳۳:۱۴ ۱۳۹۸/۴/۲۳
سرتاسر خاک رژیم صهیونیستی و تمام پایگاه های نظامی امریکا در منطقه در تیررس موشک بالستیک ایران و حزب الله لبنان است و به همین دلیل شیطان بزرگ جرئت دست از پا خطا کردن ندارد.
ناشناس۱۰۰۰۷۰۳۱۵:۴۳:۵۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
به جای پیشرفت و جذب سرمایه و ایجاد شرکت ها و کارآفرینی فقط دنبال جنگ و شعار هستیم
ناشناس۱۰۰۰۲۱۱۱۱:۳۴:۳۳ ۱۳۹۸/۴/۲۳
اگر یانکی ها یک خصلت خوب داشته باشند همین است که دروغگو نیستن و به حقیقت اعتراف می کنند.
ناشناس۱۰۰۰۴۸۷۱۳:۳۹:۲۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
خود پامپئو گفت دوره ی دروغ و نیرنگ تو سیا گذروندیم
ناشناس۱۰۰۰۲۸۶۱۱:۵۸:۵۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
اگر جرأتش را داشتند سرنگونی هواپیمای جاسوسیشان بهترین بهانه برای افکار عمومی خودشان بود.
ناشناس۱۰۰۰۵۶۳۱۴:۱۲:۱۳ ۱۳۹۸/۴/۲۳
آنها کشوری را "باد " نمی کنند ولی ظاهرا مشتی خود باخته خیلی دوست دارند ایران را "ضعیف و کوچک" نشان بدهند و به این عمل خود افتخار هم می کنند البته نوکری و تعریف بی جیره و مواجب غرب که مباهاتی ندارد
ناشناس۱۰۰۱۴۶۱۰۰:۱۶:۰۶ ۱۳۹۸/۴/۲۴
صدام؟؟؟ صدام مثل موم تو دستشون بود بعد میگی در مورد صدام این حرف رو میزدن!! اگه آمریکا و انگلیس و اسرائیل و عربستان ووو نبودن مگه صدام میتونست به ایران حمله کنه؟!!!؟!!!؟!؟! چی میگی شما! یعنی ایران- صدام! مقایسه هایی که معلوم تو ذهن چه افرادی میچرخه! شوروی هم یه زمانی همین ادعاهای آمریکا رو می کرد! بی ربطه؟؟؟؟؟!؟!؟!؟!؟
ناشناس۱۰۰۰۰۶۸۱۰:۰۹:۰۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
ناتو خطرناکه ژنرال
ناشناس۱۰۰۱۱۸۲۲۰:۲۹:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
اتفاقا ناتو مثل قورباغه باد کرده است . خود ناتو نشانه ترس و وحشت اروپا و امریکاست که همین ترس انها را خواهد کشت
علی 671۱۰۰۰۱۰۲۱۰:۲۵:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
ما ایرانی ها با قدمتی به اندازه ده برابر قدمت کشور شما اصالت و بشریت داریم اگر کشور های اسلامی عقل داشتند و یکی می شدند و از تفرقه جلو گیری می کردند با کمک هم و استعداد هایشان دنیا را تسخیر و شما یانکی عددی نبودید . بدانید اگر جنگی شود ایران کشور دست و پا بسته ای نیست . سلاحی دارد که شما هر گز تصورش را هم نمی کنید و آن ایمان است که بر همه ی سلاح های شما پیروز است .و بدانید که شما به جای پیروزی باید در فکر جمع کردن جنازه های سربازان خود در دریا ها باشید .و چنان شکستی بخورید که تا ابد نتوانید سر بلند کنید .
ناشناس۱۰۰۰۵۵۵۱۴:۱۰:۳۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
ما در جنگ با عراق سلاح ایمانمان قوی تر بود
ناشناس۱۰۰۲۷۸۷۱۶:۵۴:۴۳ ۱۳۹۸/۴/۲۴
البته بعد جام زهر خوردیم!
پرویز۱۰۰۳۱۱۹۲۰:۲۳:۲۰ ۱۳۹۸/۴/۲۴
تعداد منفی و مثبت بیانگر فعالیت مستمر برخی در آلبانی است.
ناشناس۱۰۰۰۲۰۴۱۱:۳۰:۱۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
وقتی پهپاد 200 میلیون دلاری شون رو ساقط کردیم و هیچ عکس العملی نشان ندادند یعنی یانکی ها در موضع ضعف قرار دارند و هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
ناشناس۱۰۰۰۲۲۳۱۱:۳۷:۰۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
به گفته خود ترامپ امریکایی ها در منطقه 7 تریلیارد دلار هزینه کردند و شکست سختی در سوریه و عراق متحمل شدند.
ناشناس۱۰۰۰۷۴۰۱۶:۰۵:۱۲ ۱۳۹۸/۴/۲۳
عراق آمریکایی کجاش شکست بود!
علی۱۰۰۳۲۶۴۲۱:۵۷:۱۰ ۱۳۹۸/۴/۲۴
ترامپ توی همین عراق آمریکای شما مجبور شد شبانه و با ترس و لرز بیاد و برگرده و رئیس جمهور ما توی روز روشن و با استقبال چشم‌گیر عراقی‌ها وارد عراق شد.
بانو۱۰۰۰۹۸۹۱۸:۲۰:۰۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
هر چی ترامپ بگه درسته؟؟؟؟؟؟؟
حرف حساب۱۰۰۰۳۱۵۱۲:۱۲:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
از قديم مي گفتند انگليسي ها پول ميدن كه عليه انها شعار داده شود ظاهرا امريكاييها هم اين روش را دارند كه دشمن خود را بزرگ جلوه دهند
علی۱۰۰۰۵۴۹۱۴:۰۴:۵۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
جواب انگلیسی ها باید به شکل دیگر داده شود که هم بفهمند جواب کارشان بوده هم نتوانند کاری پیش ببرند .
ناشناس۱۰۰۰۵۷۲۱۴:۱۷:۳۲ ۱۳۹۸/۴/۲۳
اگر فهمیده بودند که ضعیف هستیم در حمله و ابراز دشمنی رودررو لحظه ای درنگ نمی کردند مشکل بعضی از داخلی های ما این است که غرب در نگاه آنها خیلی خیلی بزرگتر از آن چیزی که واقعا هست دیده میشود و خود را خیلی خیلی کوچکتر از آنها می بینند این مشکل برمیگردد به اینکه ذهن افرادی در داخل مهندسی شده است چون اخبار را از غربی ها می گیرند مثال کوچک برای این عده در درماندگی غرب موضوع حوثی های یمنی است بیش از چهار سال است که در به انجام رساندن نظرات خود در یمن مانده اند
ناشناس۱۰۰۰۵۸۷۱۴:۲۶:۴۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
آن زمانی که دشمن از ما تعریف کند..
ناشناس۱۰۰۰۷۰۵۱۵:۴۴:۴۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
این یانکی ها فکر کنم یادشان رفته ایران اسلامی با دست خالی 8 سال در مقابل ابرقدرتها در جنگی نابرابر ایستادگی کردونهایتا به فضل الهی به پیروزی رسید امروز از آن روزها که با دست خالی جنگیدیم سالها می گذرد امروز ایران اسلامی به تکنولژیهای بسیاری در حوزه نظامی ،جنگ های الکترونیک و.... دست یافته است که هیچ قدرتی در مقابل آن تاب نخواهد آورد و این وعده الهی است که خداوند به مسلمانان داده است
پیرمرد۱۰۰۰۹۹۴۱۸:۲۱:۳۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
مادر جنگ هشت ساله دست خالی نبودیم.
ناشناس۱۰۰۱۰۱۵۱۸:۲۹:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
دست خالي ؟ ظاهرا صدا وسيما خيلي نگاه مي كني تمام پول كشور صرف خريد وسائل جنگي از وأسطه ها شد
ناشناس۱۰۰۰۸۳۳۱۶:۵۸:۲۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
اگر مملکت دست اصلاح طلبان باشد موشک را هم مثل برجام نابود می کنند وصد در صد امریکا به ایران حمله می کند خدا کند یک دولت درست سر کار بیاید
پرویز۱۰۰۳۱۲۴۲۰:۲۶:۴۵ ۱۳۹۸/۴/۲۴
الف خیلی دلم میخواهد گزارشی از ای پی افرادی که به کامنتها رای منفی و مثبت دادند تهیه کنید.چند نفر رای منفی داده اند از کدوم کشورها بوده اند و مثبتها از کدوم کشورها. فکر کنم گزارش جالبی بشود.
علی۱۰۰۳۲۷۲۲۲:۰۱:۴۹ ۱۳۹۸/۴/۲۴
اون موقع که یه انقلاب تازه‌پا بودیم و نه ارتش منسجمی داشتیم و نه سلاحی نتونستند غلطی بکنند. تازه اون موقع ایران از چند جهت در حال جنگ داخلی با تجزیه‌طلبان بود، چندین بار اقدام به کودتا شده بود و در جنگ هم به گفته بزرگان نظامی، حتی امکان خرید سیم خاردار هم نداشتیم. اما الان کیه که بتونه چپ به خاک کشورمون نگاه کنه؟
ناشناس۱۰۰۳۶۷۱۰۹:۲۹:۱۹ ۱۳۹۸/۴/۲۵
بارها ژنرالهای امریکایی. ناتو. اسرائیل. اروپا اعتراف کردن به قدرت سهمگین و وحشناک ایران در منطقه و بارها اخطار دادن که جنگ با ایران غیره ممکن است و نیروهای آمریکایی در امان نخواهند ماند اگر جنگی شود.ولی عده ای از رسانه های داخلی چپ و راست از بلوف جنگ حرف میزنند مقاله مینویسند و مردم را میترسانند آنهم از چیزی که غیره ممکن است و بلوف تاکتیکی دولت ترامپ است که ایران بترسد و تسلیم شود.
بنایون۱۰۰۴۵۱۲۱۶:۱۳:۵۸ ۱۳۹۸/۴/۲۵
متاسفانه اگه آمریکا اراده کنه از ایران چیزی باقی نمیمونه. یکم به فکر ملت باشین
ناشناس۱۰۰۷۴۲۰۱۱:۰۵:۴۶ ۱۳۹۸/۴/۲۷
سوریها مگه پول دارن که پول بدن اینهمه بخشش گردیم براشون ...

پربحث‌های اخیر

 1. بازداشت دو نماینده مجلس به خاطر اخلال در بازار خودرو

 2. چند پرسش ساده از آقای احمد عراقچی

 3. زن برای کشتن شوهرش،پسر جوان را عاشق خود کرد

 4. روزنامه جمهوری اسلامی: نتایج کنکور امسال فاجعه است

 5. فجایع اقتصادی و راهبردی جنگ با ایران از نگاه نشریه وابسته به کنگره آمریکا

 6. قیمت بلیت های کنسرت مهران مدیری

 7. هیات نظارت درباره بازداشت ۲ نماینده و تخلفات آنها تصمیم‌گیری می‌کند

 8. شعبده بازهای معروف جهان چه می کنند؟ عصرجدید، چه چیزی نمایش می دهد؟

 9. «ناصر احمدی» گوینده برجسته خبر و دوبلاژ بامداد امروز درگذشت  

 10. سامانه باور ۳۷۳ قوی تر از s۳۰۰ روسیه  

 11. سامانه موشکی بُرد بلند باور ۳۷۳ رونمایی شد

 12. تبرئه از قصاص برای جوانی که دوستش را کشت/ قاتل: نیما مهدورالدم بود

 13. ظریف: اجازه نمی دهم یک قطره از آب خزر را از ما بگیرند

 14. توضیح سخنگوی دستگاه قضا درباره بازداشت ۲ نماینده مجلس

 15. تقلب در سیلوی دولتی؛ فضولات با گندم مخلوط می‌کردند و می‌فروختند

 16. آمریکا: گزینه توقیف نفتکش آدریان دریا را از روی میز برنمی‌داریم

 17. ثروت کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا چه قدر است؟

 18. تست سامانه باور ۳۷۳   

 19. باز هم خلاقیت چینی‌ها برای جذب گردشگر   

 20. توضیحات ظریف درباره سفرش به پاریس

 21. چرا پزشکان با نصب «کارتخوان» مخالفند؟

 22. سفر به ملایر  

 23. جهانگیری: طرح آمریکا برای فروپاشی اقتصاد ایران ناکام ماند

 24. ظریف: هنوز هم اروپایی ها پشت در دکان «اوفک» می ایستند

 25. سی ان ان: شکاف در ائتلاف امارات – عربستان، دردسر تازه دولت ترامپ

پربحث‌های دیروز

 1. بازداشت دو نماینده مجلس به خاطر اخلال در بازار خودرو

 2. موضع‌گیری سخنگوی دولت و پرسش‌های بی جواب در پرونده مازیار ابراهیمی

 3. چند پرسش ساده از آقای احمد عراقچی

 4. هشدار نافرجام «ناو لینکلن» به ایران / آسیب به ۴ جنگنده اف‌۱۸

 5. ربیعی: کنترل بازار ارز خواست شورای‌عالی امنیت ملی و دستور رییس جمهوری بود

 6. زن برای کشتن شوهرش،پسر جوان را عاشق خود کرد

 7. روزنامه جمهوری اسلامی: نتایج کنکور امسال فاجعه است

 8. فجایع اقتصادی و راهبردی جنگ با ایران از نگاه نشریه وابسته به کنگره آمریکا

 9. قیمت بلیت های کنسرت مهران مدیری

 10. هیات نظارت درباره بازداشت ۲ نماینده و تخلفات آنها تصمیم‌گیری می‌کند

 11. شعبده بازهای معروف جهان چه می کنند؟ عصرجدید، چه چیزی نمایش می دهد؟

 12. «ناصر احمدی» گوینده برجسته خبر و دوبلاژ بامداد امروز درگذشت  

 13. سامانه باور ۳۷۳ قوی تر از s۳۰۰ روسیه  

 14. سامانه موشکی بُرد بلند باور ۳۷۳ رونمایی شد

 15. تبرئه از قصاص برای جوانی که دوستش را کشت/ قاتل: نیما مهدورالدم بود

 16. ظریف: اجازه نمی دهم یک قطره از آب خزر را از ما بگیرند

 17. توضیح سخنگوی دستگاه قضا درباره بازداشت ۲ نماینده مجلس

 18. تقلب در سیلوی دولتی؛ فضولات با گندم مخلوط می‌کردند و می‌فروختند

 19. آمریکا: گزینه توقیف نفتکش آدریان دریا را از روی میز برنمی‌داریم

 20. ثروت کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا چه قدر است؟

 21. تست سامانه باور ۳۷۳   

 22. پدافند رژیم صهیونیستی هواپیمای خودی را هدف گرفت

 23. باز هم خلاقیت چینی‌ها برای جذب گردشگر   

 24. بدبوترین شهر آمریکا کجاست؟  

 25. توضیحات ظریف درباره سفرش به پاریس

پربحث‌های هفته

 1. بالاخره در مساله حجاب چه کنیم؟

 2. تذکاری بر یک برداشت غلط از باوری درست درباره حکومت دینی

 3. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 4. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 5. بازداشت دو نماینده مجلس به خاطر اخلال در بازار خودرو

 6. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 7. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 8. یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد

 9. توپی که پزشکان به زمین مشاغل دیگر می‌اندازند

 10. هزینه ۳ هزار میلیارد تومانی برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶ / طراحی ۱۲۰ میلیارد تومانی سمند!

 11. موضع‌گیری سخنگوی دولت و پرسش‌های بی جواب در پرونده مازیار ابراهیمی

 12. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 13. ایران خودرو بر سر دوراهی فروپاشی یا تولید ناب

 14. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 15. تصویر دیده نشده از دیوار کشی رئیسی  

 16. اینستاگرام چطور باعث "احمق‌پروری" در جامعه شده است؟

 17. چند پرسش ساده از آقای احمد عراقچی

 18. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 19. تکذیب استعفای جواد لاریجانی/ واکنش علی مطهری به ماجرای مازیار ابراهیمی/ تحلیل عباس عبدی از موضع‌گیری اخیر یزدی و آملی لاریجانی

 20. انتقاد تند نخبه جوان از وضع کشور در حضور رهبر انقلاب  

 21. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 22. بازداشت پوری حسینی و شکست اختصاصی‌سازی اقتصاد

 23. اژه‌ای: ‌فردی توانسته با بهانه‌ای ‌۳۸هزار سکه خریداری کند/ عمده ذخایر طلای کشور به‌دست خودمان بر باد رفته

 24. برنج ایرانی به‌نسبت پارسال 100 درصد گران شد

 25. هشدار نافرجام «ناو لینکلن» به ایران / آسیب به ۴ جنگنده اف‌۱۸

پربحث‌های اخیر

 1. فجایع اقتصادی و راهبردی جنگ با ایران از نگاه نشریه وابسته به کنگره آمریکا

 2. آمریکا: گزینه توقیف نفتکش آدریان دریا را از روی میز برنمی‌داریم

 3. ثروت کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا چه قدر است؟

 4. توضیحات ظریف درباره سفرش به پاریس

 5. سی ان ان: شکاف در ائتلاف امارات – عربستان، دردسر تازه دولت ترامپ

 6. جزئیات جدید از دلیل لغو حمله آمریکا به ایران: ترس عربستان، امارات و رژیم صهیونیستی

 7. پیام سرنگونی پهپاد پیشرفته آمریکایی توسط انصارالله چیست؟

 8. نفتکش ایران به سمت یونان حرکت نمی‌کند

 9. ظریف با وزیر امور خارجه نروژ دیدار و گفتگو کرد

 10. ترامپ: من رهبر برگزیده برای مقابله با چین هستم

 11. ارتش سوریه کنترل کامل «خان شیخون» را در دست گرفت

 12. حمله پهپادی ارتش یمن به پایگاه هوایی ملک خالد

 13. آغاز دوباره جنگ نیابتی بین ریاض و ابوظبی

 14. سی‌ان‌ان: شکاف در ائتلاف سعودی دردسر تازه دولت ترامپ

 15. حزب‌الله عراق: در صورت حمله دوباره به مقرهای نظامی، پاسخ دندان‌شکن خواهیم داد

 16. ظریف وارد پاریس شد

 17. ابوبکر البغدادی اداره امور داعش را به یکی از معاونان خودش سپرد

 18. فرانسه: انگلیس دولت زیر دست آمریکا می‎شود

 19. الحشد الشعبی عراق، از انهدام یک هواپیما بر فراز یکی از مقرهای خود خبر داد

 20. نادر طالب‌زاده: FBI تک‌تک مهمان‌های افق نو را تهدید کرده است

 21. واکنش عمار حکیم به حملات به مراکز حشد شعبی عراق

 22. ظریف اسلو را به مقصد پاریس ترک کرد

 23. ماکرون: دیگر منتظر «معامله قرن» ترامپ نیستم

 24. ظریف نوشت: پایان ثمربخش تور اسکاندیناوی

 25. حمله صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی/ بازداشت شماری از فلسطینیان

پربحث‌های دیروز

 1. هشدار نافرجام «ناو لینکلن» به ایران / آسیب به ۴ جنگنده اف‌۱۸

 2. فجایع اقتصادی و راهبردی جنگ با ایران از نگاه نشریه وابسته به کنگره آمریکا

 3. آمریکا: گزینه توقیف نفتکش آدریان دریا را از روی میز برنمی‌داریم

 4. ثروت کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا چه قدر است؟

 5. پدافند رژیم صهیونیستی هواپیمای خودی را هدف گرفت

 6. توضیحات ظریف درباره سفرش به پاریس

 7. جزئیات جدید از دلیل لغو حمله آمریکا به ایران: ترس عربستان، امارات و رژیم صهیونیستی

 8. پیام سرنگونی پهپاد پیشرفته آمریکایی توسط انصارالله چیست؟

 9. نفتکش ایران به سمت یونان حرکت نمی‌کند

 10. ظریف با وزیر امور خارجه نروژ دیدار و گفتگو کرد

 11. ترامپ: من رهبر برگزیده برای مقابله با چین هستم

 12. ارتش سوریه کنترل کامل «خان شیخون» را در دست گرفت

 13. حمله پهپادی ارتش یمن به پایگاه هوایی ملک خالد

 14. آغاز اولین اقدامات ترکیه برای ایجاد منطقه امن در شمال سوریه

 15. سی‌ان‌ان: شکاف در ائتلاف سعودی دردسر تازه دولت ترامپ

 16. حزب‌الله عراق: در صورت حمله دوباره به مقرهای نظامی، پاسخ دندان‌شکن خواهیم داد

 17. ظریف وارد پاریس شد

 18. ابوبکر البغدادی اداره امور داعش را به یکی از معاونان خودش سپرد

 19. فرانسه: انگلیس دولت زیر دست آمریکا می‎شود

 20. الحشد الشعبی عراق، از انهدام یک هواپیما بر فراز یکی از مقرهای خود خبر داد

 21. نادر طالب‌زاده: FBI تک‌تک مهمان‌های افق نو را تهدید کرده است

 22. واکنش عمار حکیم به حملات به مراکز حشد شعبی عراق

 23. ظریف اسلو را به مقصد پاریس ترک کرد

 24. ماکرون: دیگر منتظر «معامله قرن» ترامپ نیستم

 25. ظریف نوشت: پایان ثمربخش تور اسکاندیناوی

پربحث‌های هفته

 1. هشدار نافرجام «ناو لینکلن» به ایران / آسیب به ۴ جنگنده اف‌۱۸

 2. شیخ زکزاکی در فرودگاه نیجریه بازداشت شد

 3. فجایع اقتصادی و راهبردی جنگ با ایران از نگاه نشریه وابسته به کنگره آمریکا

 4. آسوشیتدپرس به نقل از کارشناسان: تحریم ها آمریکا را منزوی کرده است

 5. پنج دروغی که ترامپ درباره ایران می گوید

 6. ادعای تازه دختر صدام در باره اسارتِ شهید تندگویان

 7. بزرگ‌ترین عملیات پهپادی یمن در خاک عربستان/ حمله پهپادها به مراکز حساس نفتی و پالایشگاه‌ها

 8. ظریف: تا زمانی زنده و مسؤول باشم اجازه نمی دهم یک قطره از آب خزر را از ما بگیرند

 9. ارتش یمن پهپاد ساخت آمریکا را سرنگون کرد

 10. آیت الله جنتی پس از گفتگو با حضرات آیات یزدی و آملی لاریجانی: دشمنان طمع و شادی نکنند/ راه نفوذ بی‌صلاحیت‌ها را خواهیم بست

 11. ترامپ می‌خواهد بزرگترین جزیره جهان را از دانمارک بخرد

 12. ظریف: ممکن است مقامات آمریکایی بگویند باید در ساختمان سازمان ملل بخوابم

 13. ماکرون: به مقامات ایران پیشنهادهایی ارائه می کنم

 14. چرا نام «گریس 1» به «آدریان دریا» تغییر کرد؟

 15. کره‌شمالی دو شلیک دیگر به سمت دریا انجام داد

 16. مالک نفتکش توقیف‌شده انگلیس با ظریف دیدار کرد

 17. ظریف: جمعه در پاریس با ماکرون و لودریان دیدار می کنم

 18. «عقده‌گشایی ائتلاف سعودی» به تلافی شکست در جبهه‌های مختلف یمن

 19. ظریف: زمان آن فرارسیده برخی با واقعیت «انقلاب اسلامی» کنار بیایند

 20. نصرالله: اعلام جنگ علیه ایران، اعلام جنگ علیه تمام محور مقاومت است

 21. ترامپ: ایران، روسیه و پاکستان باید با داعش مبارزه کنند

 22. موج انتقادها به بی‌احترامی همسر نتانیاهو به مراسم سنتی اوکراین

 23. تی آر تی: عربستان و متحدانش عامل بی ثباتی در خاورمیانه

 24. محسن رضایی: اشتباه بعدی انگلیس پاسخی سخت‌تر دارد

 25. آمریکا: گزینه توقیف نفتکش آدریان دریا را از روی میز برنمی‌داریم

آخرین عناوین