مراقب نفوذی ها باشیم

بیژن مقدم،   3980420047 ۳۶ نظر، ۱۰ در صف انتشار و ۱۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
مراقب نفوذی ها باشیم

پروژه نفوذ پدیده جدیدی نیست. روشی است که همواره مورد استفاده دولت های متخاصم بوده است. چه نفوذی هایی نظیر کلاهی (قاتل ۷۲ تن در حزب جمهوری اسلامی) چه کشمیری (قاتل شهید رجایی و باهنر) که هر دو از عناصر گروهک تروریستی منافقین بودند.

قطعا روشهای نفوذ از آن سال ها تا امروز بروز‌رسانی شده و شکل جدیدی به خود گرفته است. نفوذی های امروزی نه با بستن بمب و انفجار بلکه با حضور در مراکز کلیدی با روش تصمیم سازی و تصمیم گیری کار خود را به پیش می برند.
جریان نفوذ می تواند همچنان همان‌ جریان نفاقی باشد که این‌بار با ظاهری پیچیده تر ماموریت های خود را به سرنجام می رساند.

جریان نفوذ به دنبال نا امید کردن مردم است. جریان نفوذ به دنبال تهی کردن ذهن ها از «اندیشه مقاومت» است. این جریان است که «تسلیم» و ذلت را تحت عناوین فریبنده تئوریزی می کند و در دانشگاه ها به خورد دانشجویان و در فضای رسانه ای به مخاطب القا می کند.

جریانی که «فساد شبکه ای» را سامان می بخشد و بیت المال را به غارت می برد همان جریان نفوذ است فرقی نمی کند خاوری باشد یا رضوی.

یکی از کارکرد های جریان نفوذ ناکارآمد سازی دستگاه هاست. به عبارتی باید رد پای این جریان را بیش از همه در دستگاه های ناکارآمد و ناراضی تراش جستجو کرد.

مگر می توانیم چشم خود را به اعمال سیاست های غلط ارزی در سال های گذشته ببندیم و به جریان نفوذی که ثروت ملی (ارز و طلای) کشور را به حراج گذاشت و سود‌های سرشاری نصیب خود کرد، نیاندیشیم.


نفوذی ها چند دسته اند:

۱ـ نفوذی هایی که نمی دانند نفوذی اند و عملاً در زمین دشمن‌بازی می‌کنند و اهداف آنها را خواسته یا ناخواسته دنبال می کنند.


«مجلسی داشتیم که در حال مذاکرات گرم و دشوار هسته ای در دورانی که رئیس جمهور محترم فعلی ما (آقای روحانی) رئیس مذاکرات هسته‌ای‌ است و داشتند با زحمت، با شدت حرف می زدند، با طرف ها مقابل مجادله می کردند و در واقع مبارزه می کردند. در مجلس طرح سه فوریتی آوردند برای اینکه حرف طرف مقابل سبز شود...
خب اینها نفوذ است.... مگر نفوذ شاخ و دم دارد که بعضی تا گفته می شود نفوذ برآشفته می شوند......بله باید مراقب نفوذ دشمن بود.»(رهبر انقلاب 94/12/5)


این گروه از نفوذی ها هم جاده صاف کن دشمن در داخل هستند هم زمینه ساز نفوذ.

۲ـ نفوذی های مأمور ـ این دسته افراد بر اساس دستور در برنامه‌ای دراز مدت تمام تلاش خود را برای دستیابی به مسئولیت های حساس یا دسترسی به اطلاعات مهم به کار می‌گیرند. بخشی از این ها مستقیم به دستگاه های امنیتی دیگر کشور ها متصل‌اند و بخشی در پوشش همکاری با دستگاه ها، مراکز پژوهشی و تحقیقاتی کشور های متخاصم مأموریت خود را به انجام می‌رسانند.

بدیهی است نفوذی ها باید شبیه‌ترین افراد به مدیران، روزنامه نگاران، روشنفکران، مشاوران، روحانیون و ... باشند. تنها در اینصورت است که مأموریت ها به خوبی انجام می‌شود.

با تمسک به ظواهر دینی است که نفوذی به بیت عالم بزرگواری راه پیدا می کند. وی را کانالیزه می کند،‌ ارتباطاتش را مدیریت کرده و ذهنش را آرام به سمتی می برد که هر روز فاصله بیشتری با نظام پیدا می کند.

این نفوذی ها بیشترین تأثیر را در تصمیم گیری ها دارند. هر جا قرار است تصمیمی برای کارآمدی نظام گرفته شود آنها با تعلل در مسیر، انحراف در محتوا و تأثیر بر اجرا، « تیغ» را کند می‌کنند.

هدف این ها ایجاد «تغییر محاسباتی »در ذهن مسئولان است .به گونه ای عمل می کنند که مسئولان غیر نفوذی اما فریب خورده ، در مسیر خواست آن ها حرکت کنند.

مشاوره های غلط می دهند .کما این که در ۸۸ با دو شخصیت روحانی و غیر روحانی ما کردند. بخشی از همین نفوذی ها امروز پای ثابت رسانه های بیگانه اند. البته بدون نقاب و تظاهر به دینداری و میهن دوستی.حتی ابایی ندارند بگویند از آمریکایی ها و یا انگلیسی ها پول میگیرند تا علیه کشور و ملتشان حرف بزنند.

اگر کشمیری و کلاهی توانستند جان مسئولان و خدمتگزاران مردم را بگیرند آیا این ها نمی‌توانند برخی ذهن ها ، امضاء‌ها و توافقات را به گونه ای دستکاری کنند که منافع ملی حلقه مفقوده آن باشد؟

بزک کردن چهره دشمن، ایجاد اختلاف در داخل، فرستادن ویروس تسلیم به مرکز مقاومت، کارشناسی های غیر واقعی، تصمیم گیری های خیانت بار و جا انداختن مفهوم «ما نمی‌توانیم» و مگر میشود در مقابل قدرت اول جهان ایستاد! . همه و همه می تواند از آثار حضور نفوذی ها باشد.

نفوذی ها کجا را هدف می گیرند:

بدیهی است مراکز حساس . بنابراین نباید فکر کنیم نفوذی ها فقط در دستگاه های دولتی هستند، آنها می توانند در مراکز حاکمیتی ، نظامی، فرهنگی، امنیتی، اقتصادی و سیاستگذاری حضور داشته باشند کما اینکه بوده اند.
نفوذی غیر‌خودی است در‌لباس خودی ! .مراقب نفوذی ها باشیم .

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۹۸۲۵۱۰۹:۰۱:۰۵ ۱۳۹۸/۴/۲۲
آیا هر کس با ما موافق نباشد، باید برچسب نفوذی، فتنه گر و..... بخورد؟
ناشناس۹۹۸۸۲۲۱۳:۵۳:۴۲ ۱۳۹۸/۴/۲۲
داستان دقیقا همینه
ناشناس۹۹۹۱۱۸۱۶:۱۵:۲۲ ۱۳۹۸/۴/۲۲
واقعا نمیفهمین یا خودتون رو به نفهمیدن میزنین ؟! الان اینکه برادر ... و خواهرزاده .... و برادرزاده .... و داماد ..... و زن .... و شوهر .... ، میلیاردها دلار دزدیدن و فرار کردن ؛ اینکه جاسوسهای رسمی سیا تا اتاق شخصی ...... و خونه اون رفت و آمد دارن ؛ اینکه خود دولت با دست خودش قیمت ارز و سکه و مسکن و خودرو و همه چی رو دهها برابر کرده ؛ ... همه و همه اینها دقیقا به چه معناست ؟ اینکه یکی داره به تو برچسب میزنه یا اینکه غرب داره جیب ملت ایران رو میزنه ؟؟؟!!!
ناشناس۹۹۹۱۲۲۱۶:۱۷:۱۹ ۱۳۹۸/۴/۲۲
واقعا تا کی میخواین با این استدلال عامیانه از زیر همه خیانتها در برین ؟ دزدیهای آنچنانی و جاسوسیهای اینچنینی ، همه برچسبه ؟
ناشناس۹۹۹۱۲۵۱۶:۱۸:۰۲ ۱۳۹۸/۴/۲۲
مهم این نیست که کی با کی مخالفه . مهم اینه کی با امریکا و انگلیس موافقه و در نتیجه با ایران مخالفه
ناشناس۹۹۹۱۲۷۱۶:۱۸:۳۶ ۱۳۹۸/۴/۲۲
تو که راست میگی ؟ با همین دروغها و زرنگ بازیها مملکت رو فروختین !
ناشناس۹۹۹۱۳۰۱۶:۱۹:۵۰ ۱۳۹۸/۴/۲۲
الان جبیسون رضاییان که عامل اصلی تحریمهای هوشمند امریکا علیه ایرانه از دید جنابعالی جاسوس هست یا نیست ؟ اونوقت خواهرزاده محترم که پای این رو به همه مذاکرات و مسافرتها و نهادها باز کرده حکمش چیه ؟ میخوای قصه بگی یکجوری بگو لااقل خودت و رفقات باور کنین !
ناشناس۹۹۹۱۷۰۱۶:۳۱:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۲۲
آیا هر کس به ملت خیانت کرد میتونه بگه من فقط با شما موافق نبودم ؟
ناشناس۹۹۹۴۸۴۱۹:۵۸:۴۸ ۱۳۹۸/۴/۲۲
شنیدی میگن چوب رو که برداری ، گربه دزده در میره ؟ حالا شده قصه گاندو ، که باعث ترس خیلی از ... ها شده !
ناشناس۹۹۹۵۱۲۲۰:۲۹:۱۴ ۱۳۹۸/۴/۲۲
متن رو‌ خوندی؟؟؟ طرف با قصد جاسوسی و تاثیر بر تصمیمات حیاتی اقتصادی واردکشور میشه و مردم رو بدبخت میکنه میخواهی فرش قرمز بذاریم براش؟؟؟؟
صف۹۹۸۲۵۷۰۹:۰۴:۱۳ ۱۳۹۸/۴/۲۲
مهمتر از جریان نفوذ عدم برخورد قاطع با نفوذی هااست. نفوذی کسی است که با اعمال خوددر هر رده ای میخواهد کشور و نظام را نابود کند و عملاً در جهت منافع دشمن گام بر میدارد حال با کدام نفوذی که تعداشان کم هم نیستند بر خورد قاطع شده است مگر مقابله مسلحانه با نظام به قصد براندازی فقط مجازات اعدام دارد؟ نفوذی هم با اعمالش قصد بر اندازی با شیوه غیر مسلحانه دارد چرا همه نفوذیها را اعدام نمیکنند؟تا کی باید با این خائنين به دلیل اینکه وابسته به مسیولی هستند مماشات شود؟!!!
ناشناس۹۹۸۲۶۲۰۹:۰۷:۰۰ ۱۳۹۸/۴/۲۲
نفوذی کسی است که تجمل بازی، رانت خواری، قدرت طلبی، باند بازی، مدرک گرایی و..... را بسط و گسترش داد.
ناشناس۹۹۸۲۷۳۰۹:۱۳:۴۵ ۱۳۹۸/۴/۲۲
فساد در این کشور تنها در حجاب خلاصه شده است.
ناشناس۹۹۸۳۴۹۰۹:۵۸:۴۳ ۱۳۹۸/۴/۲۲
نفوذی یعنی چی؟!هر کس بگه سیستم پر از دزده،رانت خواره و اصلا بخواد جور دیگه زندگی کنه میشه نفودی!!!!!
ناشناس۹۹۹۱۳۷۱۶:۲۲:۱۹ ۱۳۹۸/۴/۲۲
اونی که دلش برای مملکت میسوزه و حرف حساب میزنه ، از هزار کیلومتری قابل تشخیصه . اونی هم که اموال مردم رو میدزده و میره کانادا و اروپا و امریکا و استرالیا ، همینطور .
ناشناس۹۹۹۱۶۰۱۶:۲۹:۲۵ ۱۳۹۸/۴/۲۲
سالهاست هرکی وطن فروشی میکنه از همین استدلالهای مسخره میاره .
ناشناس۹۹۹۱۶۱۱۶:۲۹:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۲۲
چقدر شکل بنی صدر حرف میزنی ؟ میخوای مملکت رو دربست بفروشی بعد هم برات کف بزنن ؟
ناشناس۹۹۹۱۶۵۱۶:۳۰:۳۳ ۱۳۹۸/۴/۲۲
خب نمیگیم نفوذی ، میگیم خائن بی شرافت ، خوبه ؟
ناشناس۹۹۸۳۹۷۱۰:۲۹:۲۲ ۱۳۹۸/۴/۲۲
راه حل ایستادگی ، مقاومت و درخواست مردم در گام دوم انقلاب و کشور : می بایستی تمامی آقازاده ها،اقوام و خانوداه های منافق خیانتکار فاسد،اختلاسگر و رانت خوار ظالم در حق ملت ، مردم ،انقلاب و نظام در طول این ۳ دهه بعد از جنگ تحمیلی از سوی صدام جنایتکار در صورت حضور در مسند قدرت ،پایین آورده شده، عادلانه ، علنی و بدون هیچ گونه تبعیض ،بی عدالتی، ملاحظه و مصلحت اندیشی کلیشه ای محاکمه شوند. تا اعتماد مردم ترمیم گردیده ، پشتوانه و حمایت مردمی نظام احیا شده و ارزش ها و باورهای دینی-سیاسی-اجتماعی نظام را ارزش ها و باورهای خود بدانند.
ناشناس۹۹۸۴۶۴۱۰:۵۴:۰۴ ۱۳۹۸/۴/۲۲
مراکز حساس که جوون میده واسه نفوذ مراکز نظامی و نهادهای انتصابیه. وگرنه مجلس چه چیز پنهانی داره؟
ناشناس۹۹۹۱۳۹۱۶:۲۳:۱۰ ۱۳۹۸/۴/۲۲
مجلس سلفی بگیر مثل مجلس ششم ، اصولا احتیاج به نفوذی نداره چون ..............
ناشناس۹۹۸۴۷۴۱۱:۰۰:۴۴ ۱۳۹۸/۴/۲۲
باصطلاح انهایی که از پاپ کاتولیک تر میشوند خطر نفوذشان بیشتر است مانند خاوری ها
ناشناس۹۹۹۱۴۶۱۶:۲۵:۴۶ ۱۳۹۸/۴/۲۲
خاوری ها و مرجان ها ، یک جور ؛ برادرها و خواهرزاده ها ، جور دیگه
ناشناس۹۹۸۶۱۳۱۲:۱۵:۰۵ ۱۳۹۸/۴/۲۲
وقتی جیسون رضاییان حتی طعم آدامس رئیس جمهور را میدانست یعنی خطر نفوذ جدی است .
ناشناس۹۹۸۷۸۰۱۳:۲۴:۳۹ ۱۳۹۸/۴/۲۲
حالا حالا ها با گاندو حال کن!!!!
ناشناس۹۹۹۵۴۳۲۰:۵۶:۴۰ ۱۳۹۸/۴/۲۲
گاندو هنرمندانه حقیقت تلخ نفوذ پذیری برخی مسئولان را به تصویر کشید.
ناشناس۹۹۸۶۲۱۱۲:۲۰:۰۶ ۱۳۹۸/۴/۲۲
قوه قضائیه دواز نفوذی هارا اعدم کنند کشور امن میگردد
ناشناس۹۹۹۱۴۳۱۶:۲۵:۰۲ ۱۳۹۸/۴/۲۲
نمیکنه که . همون جیسون رضاییان باید اعدام میشد ولی اونقدر فشار آوردن که آزادش کردن
سید رضا۹۹۸۶۲۵۱۲:۲۲:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۲۲
این مسئله فقط در قالب گروهک ها نمیگنجد , برای مثال و فقط برای مثال یکی از این مورد بی آبی شهر اصفهان و از همین مقوله است که نقشه پشیمان کردن شهر نشینان و روستائیان اصفهان از دستآوردهای نظام میباشد . میگوئیم کور خوانده اند ولی تاکی میتوان با کاری نکردن و به این امید زمان را سپری کرد . شهر و شهرستان های استان اصفهان در انقلاب و پاسداری از انقلاب نمونه و زبانزدند , تا دیر نشده نگذارید کسی در هر مقامی که باشد و وابسته به هر گروهی که باشد آنها را از انقلاب جدا نماید . البته ممکن است همان گروهک ناراضی ساز در مقام به ظاهر مدافع بگوید آنها جدا نمیشوند و سعی کند ما را در خواب خرگوشی ببرد . لطفا" همانگونه که نماینده محترم اصفهان فرمود یا مبلغ مورد نیاز پروژه آبرسانی به اصفهان را درخوست و تخصیص دهید و یا وزیر نیرو را استیضاح نمایید .
ناشناس۹۹۸۶۵۶۱۲:۳۱:۲۴ ۱۳۹۸/۴/۲۲
نفوذی در مجلس و دولت کم نداریم که دارند برای امریکا بازی می کنند
ناشناس۹۹۹۱۴۲۱۶:۲۴:۲۴ ۱۳۹۸/۴/۲۲
کار از بازی گذشته ،بعضی در جامعه رسما نوکری میکنن
ناشناس۹۹۸۶۶۲۱۲:۳۵:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۲۲
مشکلات مردم اینها نیست
ناشناس۹۹۹۱۴۱۱۶:۲۴:۰۱ ۱۳۹۸/۴/۲۲
مشکلات مردم هرچی که هست و اغلب هم اقتصادیه ، همش زیر سر دزدی مسوولین فاسد و جاسوسی اطرافیان اونهاست . چطور چیز به این سادگی رو نمیفهمی باهوش ؟؟؟
ناشناس۹۹۸۹۲۶۱۴:۳۶:۲۵ ۱۳۹۸/۴/۲۲
مطهری هم همین را میگه که
ناشناس۹۹۹۰۳۲۱۵:۳۱:۰۷ ۱۳۹۸/۴/۲۲
نفوذی به کسی میگویند که صدای خردشدن کمرملت را میشنود دم نمیزند نفوذی به کسی میگویند فقط سخنرانی وشعار دربرنامه اش هست والا بی کفایتترین مقام هست نفوذی کسی هست ملتش برایش ارزش نداشته باشه
نفوذی شناس بزرگ۹۹۹۱۴۰۱۶:۲۳:۱۴ ۱۳۹۸/۴/۲۲
نفوذی ها کسانی هستند که اهداف تخیلی در سیاست خارجی کشور تعریف می کنند که از آن طریق منافع ملی را مخدوش کنند و کشور را در مسایل بی ارتباط با منافع ملی درگیر کنند. نفوذی ها همان هایی هستند که با ظاهر اسلامی ، ایران و هویت ملی و ایرانی را انکار کرده و ایرانیت را حقیر می شمارند تا هویت های جعلی در راستای منافع بیگانگان برای چهار گوشه کشور تعریف کنند. نفودی ها همان هایی هستند که با ظاهر حمایت از ایرانیت به اسلام می تازند و اسلام را حقیر می شمارند. نفودی ها همان هایی هستند که جلوی رشد اقتصادی و تجاری و کسب و کار و شکوفایی اقتصاد را سد می کنند تا مبادا جمهوری اسلامی سربلند شود. نفوذی ها همان هایی هستند که کاری کرده اند که ارزش کار و نوآوری و صنعت و کشاورزی و تولید و کسب حلال پایین بیاید و سکه و دلار و بیت کوین و دلالی املاک و درامدهای بدون زحمت و کار و خلاقیت و بادآورده آرزوی جوانان کشور شود. نفودی ها همان هایی هستند که زمین را انحصاری کرده اند و جلوی توزیع زمین دولتی بین مردم را گرفته اند تا بحران مسکن ایجاد شود.

پربحث‌های امروز

 1. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 2. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 3. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 4. اینستاگرام چطور باعث "احمق‌پروری" در جامعه شده است؟

 5. راه مواجهه با دزد جدید «گریس» چیست

 6. احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور

 7. تصویر دیده نشده از دیوار کشی رئیسی  

 8. حذف صفر از پول ملی علاج تورم نیست/ دولت با ارائه لایحه حذف ۴ صفر وقت مجلس را نگیرد

 9. راست و دروغ قطعی اینترنت/ پای شبکه ملی اطلاعات در میان است؟

 10. فرمانده نیروی دریایی سپاه: اگر حادثه‌ای در خلیج فارس رخ دهد، کشورهای منطقه از تشنگی می‌میرند

 11. چه کسانی از تشکیل وزارت میراث فرهنگی سود می‌برند؟

 12. رئیس بانک مرکزی: تلاش می‌کنیم رشد نقدینگی را کنترل کنیم/ همه کمک کنند تا شرایط اقتصادی بهبود یابد

 13. احسان علیخانی: عصر جدید سخت‌ترین کار عمرم بود

 14. پیامدهای نظامی و اقتصادی خروج نظامیان آمریکا از خاک آلمان

 15. آسمان زیر دید رادارهای ایرانی؛ جایی برای پنهانکاران نیست

 16. فهرست ناکامی‌های دیپلماتیک و نظامی بن سلمان به روایت یک روزنامه اسراییلی

 17. وجود ۴۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی در کشور

 18. ممنوع التصویر شدن در صداوسیما چگونه است؟  

 19. بصير و آراسته، بدون عينك، بدون ريش پروفسوري

 20. هدیه رهبر انقلاب به مردم تهران

 21. تلاش برای ممنوعیت کودک‌همسری در کشور

 22. توضیحات بعیدی‌نژاد درباره نفتکش ایرانی گریس یک

 23. وزیر ارتباطات خبر داد: آماده سازی ابررایانه ایرانی سیمرغ

 24. دستور رئیس جمهور برای انتشار حقوق مدیران

 25. پایان ۵ سال زندگی مخفی قاتل

پربحث‌های دیروز

 1. بالاخره در مساله حجاب چه کنیم؟

 2. توپی که پزشکان به زمین مشاغل دیگر می‌اندازند

 3. هزینه ۳ هزار میلیارد تومانی برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶ / طراحی ۱۲۰ میلیارد تومانی سمند!

 4. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 5. اژه‌ای: ‌فردی توانسته با بهانه‌ای ‌۳۸هزار سکه خریداری کند/ عمده ذخایر طلای کشور به‌دست خودمان بر باد رفته

 6. کدام مسئولان برای نجات نجفی به خانه اولیای‌دم رفتند؟

 7. حقوق مزدک میرزایی در شبکه اینترنشنال  

 8. آیا حذف پراید در شرایط فعلی شدنی است؟

 9. شیخ زکزاکی در فرودگاه نیجریه بازداشت شد

 10. تصویری معنادار از سردار سلیمانی  

 11. چطور کسی تخلفی به بزرگی باستی هیلز را ندید؟  

 12. راهزنی جدید آمریکا برای سرقت نفت ایران

 13. ظریف: وامدار ایثارگران، آزادگان و شهدا هستیم/ باید فشار را از زندگی مردم برداریم

 14. فساد مالی عجیب و غریب سازمان یافته  

 15. «جوانمرد قصاب» کیست؟ + تصویر

 16. داخل شهرک باستی هیلز را ببینید  

 17. بزرگ‌ترین عملیات پهپادی یمن در خاک عربستان/ حمله پهپادها به مراکز حساس نفتی و پالایشگاه‌ها

 18. بازیگری که به شبکه «جم» پیوسته بود برمی‌گردد

 19. آیا وزارت اطلاعات شکایت از حسن عباسی را پس می‌گیرد؟ / رویکرد احترام از پشت میله‌های زندان

 20. دولت فرصت «وزارت گردشگری» را از دست ندهد

 21. خط‌ونشان همتی برای بانک‌ها/ دوران تخطی از مقررات به‌سر آمد

 22. افشاگری بنگر از مرگ هادی نوروزی

 23. رو در رو شدن جنگنده‌های ایرانی و آمریکایی  

 24. واکنش آیت‌الله مقتدایی به انتقاد آیت‌الله یزدی از آملی‌لاریجانی

 25. ماجرای قتل مادر و دختر ۱۳ ساله‌اش در تهران

پربحث‌های هفته

 1. بالاخره در مساله حجاب چه کنیم؟

 2. خانواده «میترا استاد» رضایت دادند/ رهایی «نجفی» از قصاص

 3. اي كاش ظريف زودتر تحريم مي‌شد!

 4. ماجرای بی‌حجابی در مترو و حواشی آن؛ نظر مردم چیست؟

 5. تذکاری بر یک برداشت غلط از باوری درست درباره حکومت دینی

 6. پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی بازداشت شد

 7. متهم ردیف اول در توزیع ارزهای بانک مرکزی فرار کرد/ پلیس دستگیر می کند اما بانک مرکزی باعث آزادی اش شد

 8. توضیحات نیروی هوایی ارتش درباره درگیری و تیراندازی مرگبار در بیشه‌کلا

 9. توپی که پزشکان به زمین مشاغل دیگر می‌اندازند

 10. یک سال و نیم در ملایر به دنبال رادیولوژیست گشتیم؛ نبود/ طرح افزایش ظرفیت رشته های پزشکی باید در اولویت قرار بگیرد

 11. چرخش ظریفانه از برجام!...

 12. هزینه ۳ هزار میلیارد تومانی برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶ / طراحی ۱۲۰ میلیارد تومانی سمند!

 13. نفتکش ایرانی در جبل الطارق با وجود مخالفت آمریکا آزاد شد

 14. برنامه ایران در جنگ با آمریکا؛ غرق کردن ناو هواپیمابر با موشک‌های کوتاه برد فتح مبین

 15. فرصت جدید جلب احترام جهاني برای نیروی دریایی ايران

 16. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 17. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 18. قائم‌مقام شبکه سه: شاملو ضدیت آشکار با دین دارد/ شجریان هم جرأت نمی‌کند به شاملو اعتراض کند

 19. رئیس سازمان حج‌: ادعای برادر شهید رکن‌آبادی دروغ محض است

 20. دولت هند ضرب‌الاجل دو ساعته‌ به شیخ زکزاکی داد

 21. اما و اگرهای تحریم ظریف

 22. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 23. اتاق رو به کعبه شبی ۳۰۰ میلیون تومان!

 24. دریاسالار آمریکایی: ایران در جنگ نامتقارن قابلیتی قوی و استثنائی دارد

 25. اتمام حجت نیروی انتظامی با سلبریتی‌های بدحجاب

پربحث‌های اخیر

 1. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 2. راه مواجهه با دزد جدید «گریس» چیست

 3. احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور

 4. وزیر اطلاعات: باید از دو قطبی شدن دانشگاه ها در دوران انتخابات جلوگیری کرد

 5. فرمانده نیروی دریایی سپاه: اگر حادثه‌ای در خلیج فارس رخ دهد، کشورهای منطقه از تشنگی می‌میرند

 6. آسمان زیر دید رادارهای ایرانی؛ جایی برای پنهانکاران نیست

 7. توضیحات بعیدی‌نژاد درباره نفتکش ایرانی گریس یک

 8. در دیدار ظریف با ولیعهد کویت چه گذشت؟

 9. صالحی: سالن مونتاژ سانتریفیوژهای جدید ساخته‌ایم

 10. خرازی: با مقاومت می‌توانیم حق خود را بگیریم

 11. تحرکات محرمانه «باند نیویورک» در جاده چالوس + تصاویر

 12. اعلام وصول طرح شکایت از هالیوود در مجلس

 13. آذری جهرمی: تلاشم را کردم، مردم قضاوت کنند/ هنوز به رفع فیلتر امید دارم/ معطل قانون نمی‌مانم

 14. طرح تشکیل استان آذربایجان مرزی منتفی شد

 15. عراقچی: تا زمانی که منافع‌مان تامین شود در برجام می‌مانیم و با هر تهاجمی مقابل به مثل خواهیم کرد

 16. بادامچیان: سیاست خارجی تخیلی نباشد

 17. امن‌ترین آسمان در منطقه متعلق به کدام کشور است؟ + تصاویر

 18. طرح ساماندهی صنعت خودرو در مجلس اصلاح شد

 19. تازه‌ترین خبر از پرونده "پوری‌حسینی"

 20. انتشار مشروح مذاکرات کمیسیون‌های مجلس منع قانونی دارد؟

 21. طرح ساماندهی بازار خودرو در دستور کار نمایندگان

 22. گزارش توئیتری ظریف از یک روز پرکار؛ دیپلماسی فعال ما ادامه دارد

 23. دادگاه‌های برخورد با مفاسد نشان داد جمهوری اسلامی با هیچ‌کس تعارف ندارد

 24. از كودتای ننگين 28 مرداد تا گریس 1

 25. دیدار اعضای انجمن دوستی ایران و کویت با ظریف

پربحث‌های دیروز

 1. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 2. ظریف: وامدار ایثارگران، آزادگان و شهدا هستیم/ باید فشار را از زندگی مردم برداریم

 3. آیا وزارت اطلاعات شکایت از حسن عباسی را پس می‌گیرد؟ / رویکرد احترام از پشت میله‌های زندان

 4. دولت فرصت «وزارت گردشگری» را از دست ندهد

 5. واکنش آیت‌الله مقتدایی به انتقاد آیت‌الله یزدی از آملی‌لاریجانی

 6. وزیر اطلاعات: باید از دو قطبی شدن دانشگاه ها در دوران انتخابات جلوگیری کرد

 7. آمریکا آبرویی برای حقوق بین الملل باقی نگذاشته است

 8. جزئیات جلسه فتاح و رئیسی  

 9. سوال از وزیر اطلاعات درباره مازیار ابراهیمی  

 10. واکنش علی مطهری به انتقاد تند آیت‌الله یزدی از آملی لاریجانی

 11. رئیس مجلس تشکیل وزارت میراث فرهنگی را به رئیس جمهور ابلاغ کرد

 12. جدول تازه‌ترین قیمت تلفن همراه در بازار

 13. بروجردی: آمریکا باید تحریم تسلیحاتی شود

 14. روایت فلاحت پیشه از تلاش برای همنشینی مسئولان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات

 15. توضیح وزیر کشور درباره باز شدن مرز خسروی

 16. متن نامه لاریجانی به روحانی درباره ابلاغ تشکیل وزارت میراث فرهنگی

 17. ژاپن برای روابط با ایران اهمیت زیادی قائل است

 18. وزیر کشور عراق وارد تهران شد

 19. هشدار جانشین فرمانده‌کل سپاه به دشمنان

 20. طرح تشکیل یک استان جدید اعلام وصول شد

 21. سرلشکر باقری: تحریم را به فرصت تبدیل کرده‌ایم

 22. واکنش کواکبیان به صحبت‌های آیت‌الله یزدی

 23. تحقیر آمریکا و دوستانش در برابر ایران

 24. رئیس‌جمهور موظف به ارائه برنامه وزرا ظرف دو هفته پس از تحلیف شد

 25. لاریجانی: آمریکا با استیصال آخرین تیرهای شکسته خود را رها می‌کند

پربحث‌های هفته

 1. اي كاش ظريف زودتر تحريم مي‌شد!

 2. تذکاری بر یک برداشت غلط از باوری درست درباره حکومت دینی

 3. چرخش ظریفانه از برجام!...

 4. رئیس سازمان حج‌: ادعای برادر شهید رکن‌آبادی دروغ محض است

 5. اما و اگرهای تحریم ظریف

 6. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 7. حضور رژیم صهیونیستی در ائتلاف دریایی علیه ایران بازی با آتش است

 8. ناتوانی ۳۰ ساله دولت‌ها از مالیات‌ستانی؛ «دولتی بودن» یا «بی‌دولتی»؟ مساله این است...

 9. شهردار خرم‌آباد دستگیر شد

 10. حسن عباسی بازداشت شد

 11. ظریف: وامدار ایثارگران، آزادگان و شهدا هستیم/ باید فشار را از زندگی مردم برداریم

 12. زیباکلام: اصلاح‌طلبان دست راستشان به دست چپشان می‌گوید چه کار کنیم

 13. حسین فریدون پنجم شهریور محاکمه می‌شود

 14. راه مواجهه با دزد جدید «گریس» چیست

 15. حاجی‌دلیگانی: همه می‌دانند که جریان اصلاحات مقصر اوضاع فعلی است/ نمی‌توانند مردم را فریب دهند

 16. احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور

 17. انتقادات کرباسچی از خاتمی/ کنایه‌های عارف به کارگزاران/ انتقاد روزنامه اصولگرا از شورای نگهبان

 18. روند رسیدگی به پرونده اکبر طبری چگونه است؟

 19. عباس سلیمی نمین داغ دار فقدان دخترش شد

 20. حسام الدین آشنا: ظریف هنگام حمله چندان هم ظریف نیست

 21. حاجی‌دلیگانی: میلیاردها دلار ذخایر ارزی با تصمیم جهانگیری حیف‌ومیل شد

 22. آیا وزارت اطلاعات شکایت از حسن عباسی را پس می‌گیرد؟ / رویکرد احترام از پشت میله‌های زندان

 23. دولت فرصت «وزارت گردشگری» را از دست ندهد

 24. تحلیل کیهان از بازداشت حسن عباسی

 25. حسین الله‌کرم: تلاش می‌کنیم بدون تماس یا درگیری لفظی به بدحجاب‌ها تذکر دهیم

آخرین عناوین