ادعایی درباره گزینه‌های قالیباف برای انتخابات ریاست جمهوری/ جنجال آپارتمان گرفتن نمایندگان از وزرا/ چهره‌ای که در گاندو از ظریف نشان داده می شود

گروه سیاسی الف،   3980418185 ۳۴ نظر، ۱ در صف انتشار و ۲۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
ادعایی درباره گزینه‌های قالیباف برای انتخابات ریاست جمهوری/ جنجال آپارتمان گرفتن نمایندگان از وزرا/ چهره‌ای که در گاندو از ظریف نشان داده می شود

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

باید از روحانی دفاع کرد

بهزاد نبوی، نایب رئیس مجلس ششم در دیدار با جمعی از اعضای کارگروه راهبردها، سیاست‌ها و برنامه‌های شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با اشاره به تنگناهای دولت تدبیر و امید در اداره کشور گفت: ... آدرس غلط ندهیم. در مورد اینکه اصلاح طلبان وضع موجود را ناشی از سو مدیریت و عملکرد دولت می‌دانند، باید بگویم من هیچ رابطه نزدیکی با آقای روحانی نداشته‌ام. وقتی ایشان به مرکز تحقیقات استراتژیک آمدند، من بیرون آمدم. من سینه چاک آقای روحانی نیستم ولی باید از او دفاع کرد. قوی‌ترین دولت هم نمی‌تواند از پس بحران کنونی برآید. مخالفان می‌گویند عامل آن ناکارآمدی دولت است. چقدر این عامل تأثیرگذار است؟ کارهای مهمی وجود دارد مانند توزیع کالا در میان مردم. شیر ۲ هزارتومانی به بالای ۵ هزارتومان رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: من این روزها بیشتر به دایی جان ناپلئون شبیه شده‌ام. تلویزیون ما نشان می‌دهد چگونه ما مخفیانه نفت می‌فروشیم و تحریم‌ها را دور می زنیم آقایان این را نمایش اقتدار می‌دانند! موضوع تندروی و کندروی نیست مساله انجام رفتارهای احمقانه است. اتفاقی را که در صداوسیما در مورد فروش نفت ایران افتاد، ساده نگیرید.

نبوی با اشاره به اینکه چالش‌های اساسی کشور، اقتصادی است ولی راه حل آن در سیاست خارجی است، گفت: اصلاح‌طلبان باید به فکر امنیت و مصالح کشور باشند. آنها در انتخابات برنده نشوند هم مهم نیست. آنها حتی می‌توانند نامزد معرفی نکنند، ولی انتخابات را تحریم نمی‌کنند.

***

گفتنی است گره زدن مسائل و مشکلات داخلی به سیاست خارجی و صحبت از دولت پنهان و نامرئی، راهبرد اصلاح طلبان در قبال کم کاری و انفعال دولت در سال های اخیر بوده است. این مسائل نیز در سخنان بهزاد نبوی به چشم می خورد.

درباره افشای راه دور زدن تحریم ها توسط صدا و سیما نیز باید گفت گزارشی که بهزاد نبوی از آن یاد می کند مربوط به برنامه سلام صبح بخیر در روز 11 تیرماه است که روابط عمومی آن قبلاً در بیانیه ای عنوان کرده بود اطلاعات خود را از رسانه های خارجی جمع آوری کرده بودند. البته قبل از این برنامه برخی خبرگزاری ها و رسانه های داخلی نیز در این باره گزارش هایی منتشر کرده بودند.

ادامه بحث ها درباره ادعای آپارتمان گرفتن نمایندگان از وزرا

خبرآنلاین نوشت: ابوالفضل ابوترابی در گفتگو با یک خبرگزاری مدعی شد که «در استیضاح وزرا لیستی در مجلس داریم که آپارتمان‌هایی برای عدم استیضاح آن وزیر به نمایندگان داده شده یعنی به نمایندگانی آپارتمان داده شده که استیضاح از وزیر را منتفی کردند که این لیست به شورای نگهبان هم داده شده است؛ پس می‌بینیم که فساد این چنینی هم وجود دارد.»

او هم‌چنین مدعی است که در در دوره‌های گذشته انتخابات مجلس، افرادی به دلیل همین لیست رد صلاحیت شده‌اند. ادعایی که از سوی نجات الله ابراهیمیان عضو شورای نگهبان رد شد و وجود چنین لیستی در شورای نگهبان را تایید نکرد.

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان نیز از وجود چنین لیستی ابراز بی اطلاعی کرد. محمدعلی پورمختار عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس هم می گوید: در دوره ای وزارت راه به نمایندگان آپارتمان فروخته است نه اینکه معامله پشت پرده ای صورت گرفته باشد.

بیشتر بخوانید:

واکنش کدخدایی به ادعای آپارتمان گرفتن نمایندگان از وزرا: خبری در این‌باره ندارم

پورمختار با تاکید بر اینکه این موارد پشت‌پرده فسادی ندارد، گفت: من تا به حال ندیدم که نماینده‌ای برای شخص خودش معامله‌ای بکند.

حالا، مصطفی کواکبیان نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس نیز با انتشار مطلبی در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی خواستار رسیدگی هیئت‌رئیسه مجلس به موضوع دریافت آپارتمان از سوی تعدادی از نمایندگان شده است. متن یادداشت کواکبیان به شرح زیر است:

بیشتر بخوانید:

درخواست کواکبیان درباره واگذاری آپارتمان به نمایندگان

شرط ایران برای مذاکره باآمریکا

مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر لغو تحریم‌ها و بازگشت به برجام به عنوان شروط حضور آمریکا در مذاکرات به خانه ملت گفت: جمهوری اسلامی از گفتگو فرار نمی‌کند و راه گفت‌گو باز است... در صورتی که آمریکا به برجام بازنگردد، تحریم‌ ها را لغو نکند و بخواهد در قالب 1+5 با ایران مذاکره کند، قطعا دولت جمهوری اسلامی حاضر به گفت‌وگو نخواهد شد، در صورتی هم که دولت کوتاه بیاید مجلس مقابل دولت می‌ایستد و مانع از انجام این کار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

ذوالنور: از مذاکره با برهم زنندگان توافق استقبال نمی کنیم/کاهش تعهداتمان را با قوت انجام میدهیم

گزینه قالیباف برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ؟

خبرآنلاین مدعی شد:... گفته می شود قالیباف در راستای همان طرح میدان دادن به جوانان تلاش می‌کند تا «مهرداد بذرپاش» از نمایندگان مجلس نهم را به عنوان چهره‌ای برای سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری معرفی کند.

از سوی دیگر پرویز فتاح رئیس کمیته امام‌ خمینی(ره)  از شخصیت‌های محتملی است که به نظر می‌رسد قالیباف چندان بدش نمی‌آید او را مجاب به حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری کند. فتاح پیش از این نیز بارها در جریان انتخابات‌ها در لیست کاندیداهای احتمالی قرار داشت و هر بار مدعی بوده که تمایلی  ندارد به عرصه انتخابات وارد شود.

اما در میان زمزمه های تلاش های قالیباف برای مجاب کردن فتاح برای ورود به عرصه کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری، برخی خبرها حکایت از آن دارد که فتاح به احتمال زیاد از کمیته امداد کوچ کرده و راهی بنیاد مستضعفان شود.

اصولگراها از غیبت اصلاح‌طلبان در انتخابات خوشحال نمی‌شویم

 محمدرضا باهنر درباره مواضع متفاوت اصلاح‌طلبان درباره حضور مشروط یا بدون شرط در انتخابات به ایسنا گفت: من معتقدم این اظهارنظرهای متفاوت احتمالاً یک تقسیم کار در بین اصلاح‌طلبان باشد؛ زیرا حجاریان در انتخابات‌های سال‌های اخیر بر لزوم مشارکت تاکید کرده بود.

وی ادامه داد: کسانی که در سال‌های قبل‌تر حرف از تحریم انتخابات زده بودند، در انتخابات سال‌های گذشته تاکید داشته‌اند که اصلاح طلبان مطالبات خود را پای صندوق رأی مطرح کنند؛ بنابراین من معتقدم اصلاح‌طلبان با تمام قوا در انتخابات مجلس شرکت می‌کنند.

باهنر در پاسخ به این پرسش که آیا اصولگرایان از حضور نیافتن احتمالی اصلاح‌طلبان در انتخابات خوشحال می‌شوند، گفت: نه ما بابت این مسئله خوشحال نمی‌شویم. ما داشتن رقیب قوی را بیشتر می‌پسندیم تا اینکه در انتخابات رقیبی نداشته باشیم.

اظهارنظر وزارت خارجه درباره سریال گاندو

صبح نو درباره سریال گاندو نوشت: ... سریال «گاندو» از شبکه سوم سیما در حال پخش است؛ داستان پاسداران گمنامی که هیبت سرویس جاسوسی سیا را با انهدام شبکه جاسوسی آن فروریختند. این کار بزرگی بود که با رصد شبکه پیچیده و گران‌قیمت جاسوسی آمریکا به نتیجه نشست و توانستند خائنان به کشور و مردم را شناسایی کنند؛ هرچند کار این سربازان گمنام پایان ندارد و همواره درصدد شکار گاندوهای جدید هستند. سریالی که پرونده جاسوسی امنیتی واقعی را به‌نمایش کشیده، در مدت زمان پخش خود توانسته علاوه‌بر اینکه دنبال‌کنندگان بسیاری به‌دست آورد، واقعیت‌های کمترگفته‌شده‌ای را به مخاطبان خود نشان دهد.

روزنامه جوان هم نوشت: رویکرد جسورانه سیما در ساخت سریال امنیتی گاندو خوشبختانه مورد اقبال بسیاری از مردم قرار گرفته و زمینه‌ساز رضایتمندی مخاطبان از تلویزیون نیز شده و واکنش‌های متفاوتی از کف جامعه تا بالاترین سطوح مدیریتی کشور را به همراه داشته است. بسیاری از کاربران فضای مجازی با طرح پرسش و گذاشتن پیام‌هایی زیر پست‌های جیسون رضائیان و همسرش واکنش نشان دادند. وی مجبور شد بخش کامنت‌های صفحه اینستاگرامش را به طور کامل ببندد.

بیشتر بخوانید:

بازیگر «قلاده‌های طلا» و «گاندو»: مدعیان "زنده باد مخالف سیاسی" به من فحش ناموس دادند/ دنبال حذفم هستند و تهدیدم می‌کنند

توضیحات تهیه‌کننده «گاندو» درباره پرونده جیسون رضاییان

سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا درباره ساخت سریال گاندو و تخریب چهره وزیر امور خارجه در این سریال گفت: وزارت امور خارجه به عنوان دستگاه حاکمیتی تمایل چندانی ندارد تا درباره برخی از مسائل و نکاتی که زمان طرح آنها فرانرسیده، اظهارنظر کند.

موسوی تاکید کرد: چهره‌ای که در سریال گاندو از دکتر ظریف، دیپلمات‌ها و وزارت امور خارجه نشان داده می‌شود، ۱۸۰ درجه با واقعیت‌ها تفاوت دارد. گزارش‌های رسمی و غیررسمی از صلابت و اقتدار وزیر امور خارجه در تمامی مذاکرات، رایزنی‌ها و دیدارها حکایت می‌کند.

وی با بیان اینکه دوستانی که این سریال را ساخته‌اند، کشور را به سمت دو قطبی سازش – مقاومت می‌برند، اظهار داشت: این دوستان یادشان رفته است همه ما در یک کشتی نشسته‌ایم، سرنوشت همه ما یکی است، دشمن واحدی داریم و در یک جنگ واقعی بر سر می‌بریم. عملیات تبلیغاتی و روانی دشمن بر همه ما مکشوف و مشهود است و از سوی دیگر، در یک جنگ اقتصادی تمام عیار به سر می‌بریم.

******

گفتنی است دوگانه سازی سیاسی و شکاف جدی از انتخابات سال 92 و با نامزد شدن سعید جلیلی، حسن روحانی و علی اکبر ولایتی شکل گرفت. حین مذاکرات هسته ای نیز مقامات دولتی تلاش فراوانی جهت ساکت کردن منتقدان برای رسیدن به توافق انجام دادند. چنانچه بهره گیری از واژه هایی نظیر دلواپسان و ... نیز در این راستا قابل ارزیابی است.

عناوین مرتبط

۳۰ تیر ۱۳۹۸اتهام شیرمحمدعلی و انگیزه قاتلین او/ روایت زیباکلام از علل انفعال آمریکا در برابر ایران/ توصیه عباس عبدی به جهانگیری
۲۹ تیر ۱۳۹۸حمایت احمدی‌نژاد از مذاکره با ترامپ!/ واکنش ابطحی به توقیف نفتکش انگلیسی/ چرا نمایندگان اصلاح‌طلب به دهقان رای دادند؟
۲۶ تیر ۱۳۹۸ بودجه صدا و سیما قطع شد/ حمایت سعید جلیلی از وزیر دولت/ عباس عبدی: چرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟
۲۵ تیر ۱۳۹۸واکنش مثبت علی مطهری به درخواست مایک پمپئو/ نظر احمد توکلی درباره بازداشت طبری/ چرا ائمه جمعه بازنشسته نمی‌شوند؟
۲۴ تیر ۱۳۹۸نظر عارف درباره اعتراض به رای دادگاه خاتمی/ جزئیات دیدار سردار سلیمانی و پوتین/ ماجرای نجفی، داعش و اصلاح‌طلبان
۲۳ تیر ۱۳۹۸واکنش فردوسی پور به یک شایعه/ علت معرفی سه حقوقدان جدید برای شورای نگهبان/ اکبر طبری چند روز پیش بازداشت شده است
۲۲ تیر ۱۳۹۸کاهش اختیارات واعظی در دولت/ روایت منتجب‌نیا از دیدار با رهبری/ فعال اصلاح‌طلب: عارف هزینه مدیریت ضعیفش را پرداخت می‌کند

دیدگاه کاربران

م.م۹۹۳۳۹۹۲۰:۳۶:۵۷ ۱۳۹۸/۴/۱۸
✅ به راستی این مرد بزرگ چه کرده؟!! آقای ظریف چه کرده که میخواهنداز طرف آمریکا تحرمش کند و دلواپسان داخلی و صدا و سیمای میلی تخریب وتوهین به او را در پیش گرفته اند؟!!!
ناشناس۹۹۳۵۴۲۲۲:۱۴:۱۹ ۱۳۹۸/۴/۱۸
خدا عقلی به نوکرهای امریکا بده
ناشناس۹۹۳۶۴۹۲۳:۰۹:۵۷ ۱۳۹۸/۴/۱۸
تاریخ نشان داده صدا وسیما هر کس رو تخریب کرده محبوب تر شده
پویا۹۹۴۰۰۸۰۸:۴۲:۲۸ ۱۳۹۸/۴/۱۹
تاریخ کوتاه مدت، بله
ناشناس۹۹۳۷۴۸۰۰:۱۸:۰۵ ۱۳۹۸/۴/۱۹
پیشنهاد میکنم حتما گفتگوهای خبری ظریف رو که اغلب به زبان انگلیسی هست در اروپا و جاهای دیگه رو ببینید و ببینید چطور از ایران دفاع میکنه و با کلام قدرتمندش غربی هارو به چالش میکشه. البته که منطق برای قلدری غرب و آمریکا جوابگو نیست. ولی کسی مثل ظریف باید همیشه باشه تا صدای این مردم باشه در دنیا. تا انسان های بیشتری بشنون از ایران در خبرگزاری های رسمی
ناشناس۹۹۳۹۶۳۰۸:۱۱:۱۰ ۱۳۹۸/۴/۱۹
خودت هم شک داری که ظریف مدافع ایران هست یانه .
ناشناس۹۹۳۸۳۰۰۲:۳۸:۰۷ ۱۳۹۸/۴/۱۹
این مرد معمار برجامچای هست
ناشناس۹۹۳۴۱۴۲۰:۴۶:۰۴ ۱۳۹۸/۴/۱۸
جناب آقای نبوی از دولت وآقای روحانی دفاع کردن بد نیست منتها برای مردم توضیح بدهید از کدام عملکرد میخواهید دفاع کنید!!!؟
ناشناس۹۹۳۴۳۰۲۰:۵۳:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۱۸
قالیباف باید خواب رییس جمهور شدن را ببیند.
حسام = مهران = امید = شهروند = راه = ژاله......۹۹۳۴۳۷۲۰:۵۶:۳۱ ۱۳۹۸/۴/۱۸
روحانی درست می گوید.
ناشناس۹۹۳۵۴۳۲۲:۱۴:۵۰ ۱۳۹۸/۴/۱۸
حتما . از تو اتوبوس نظر میذاری ؟
ناشناس۹۹۳۶۳۱۲۳:۰۳:۰۹ ۱۳۹۸/۴/۱۸
از آلبانی نظر میزارم
شهرانی۹۹۴۱۰۶۰۹:۲۷:۰۲ ۱۳۹۸/۴/۱۹
مطمئن بودیم
ناشناس۹۹۳۵۸۵۲۲:۳۷:۳۷ ۱۳۹۸/۴/۱۸
البته برای رانتخواران دلار 4200 تومانی
ناشناس۹۹۳۴۴۳۲۰:۵۸:۵۵ ۱۳۹۸/۴/۱۸
انتخابات آتی بدون تنور خواهد بود. سرد سرد
ناشناس۹۹۳۵۵۱۲۲:۱۶:۵۳ ۱۳۹۸/۴/۱۸
انتخابات بی تنور بهتر از انتخابیه که با حضور جاسوسها و دزدها و خائنین تنورش گرم بشه
ناشناس۹۹۳۴۴۷۲۱:۰۰:۰۱ ۱۳۹۸/۴/۱۸
برنامه 90 را حذف کردند تا گاندو بی سرو ته نشان دهند.
ناشناس۹۹۳۵۴۸۲۲:۱۶:۰۹ ۱۳۹۸/۴/۱۸
یعنی رسما دچار جنون شدین ! چه اثری داشته این گاندو !
ناشناس۹۹۳۸۳۱۰۲:۳۹:۳۱ ۱۳۹۸/۴/۱۹
تیر گاندو بر قلب کثیفت نشسته
ناشناس۹۹۳۴۵۳۲۱:۰۳:۰۱ ۱۳۹۸/۴/۱۸
بازیگری که وارد سیاست می شود باید پی همه چیز را به خودش بمالد. فحش خوردن کمترین است.
ناشناس۹۹۳۵۴۵۲۲:۱۵:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۱۸
به خصوص اگر طرفش امثال تو باشن
ناشناس۹۹۳۴۵۵۲۱:۰۳:۴۲ ۱۳۹۸/۴/۱۸
درود بر ظریف که تلویزیون نگاه نمی کند.
پریسا۹۹۴۱۱۰۰۹:۲۸:۳۷ ۱۳۹۸/۴/۱۹
ادعای تلویزیون ندیدنش مثل ادعای حساب بانکی و علاقه نداشتن به زندگی تو غربه؟؟؟
ناشناس۹۹۳۴۹۱۲۱:۴۴:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۱۸
چرا رگ گردنتان باد میکند؟ ذلت در دنیا بیشتر از این نیست که هر کشور کوچک و بزرگی اجازه خفیف کردن ایران را به خود میدهد. وجدانا دستگاه دیپلماسی کشور در این 6 سال چه کرده؟ البته این به این معنی نیست که اصولگرایان دگم و فرصت طلب نیستند!
ناشناس۹۹۳۶۱۷۲۲:۵۶:۰۴ ۱۳۹۸/۴/۱۸
اگر شما اینها را خفت میدانید بدانید که این خفت خیلی قبل از 6 سال پیش شروع شده
ناشناس۹۹۳۶۷۷۲۳:۲۶:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۱۸
به دستگاه دیپلماسی ربطی نداره.
ناشناس۹۹۳۵۷۱۲۲:۲۸:۵۵ ۱۳۹۸/۴/۱۸
جناب ذوالنور ابتدا تكليف اپارتمان هايي كه نمايندگان از وزار گرفتند براي پس گرفتن امضاء استيضاح پيگيري كنيد بعد در باره برجام وتعهدات ان صحبت خواهيد كرد
ناشناس۹۹۳۹۶۷۰۸:۱۳:۴۷ ۱۳۹۸/۴/۱۹
آپارتمان را هم رفقای برجامی گرفته اند
مهدی۹۹۳۷۰۲۲۳:۴۲:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۱۸
امیدوارم که نقل قول حمایت قالیباف از افراد مثل بذر پاش درست نباشد. اگر بذر پاش خوب نماینده ای بود که مردم او را از مجلس اخراج نمیکردند!!!!!!!!! بواسطه پارتی بازی و بی حساب و کتاب بودن کشور مدیر سایپا شود و بعد نماینده شود و بعد جزء هیات مدیره مجلس شود و بعد هم توسط مردم از مجلس اخراج شود
ناشناس۹۹۳۷۳۰۰۰:۰۵:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۱۹
ياد بي اخلاقی ابتدای سريال افتادم تشابه اسمی و غيره مثلا سبف و فيس!!!
ناشناس۹۹۳۸۹۶۰۶:۴۴:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۱۹
زنده باد ظریف .
ناشناس۹۹۳۹۲۹۰۷:۳۲:۳۲ ۱۳۹۸/۴/۱۹
پس اين نمايندگان كه هزينه زيادي براي نماينده شدن مي كنند دليل مهم تري از خدمت دارد
یک اصلاح طلب۹۹۴۰۹۳۰۹:۲۰:۱۲ ۱۳۹۸/۴/۱۹
ظریف با نگاه نکردن به گاندو , گنده شد.
حق۹۹۴۰۹۴۰۹:۲۰:۵۰ ۱۳۹۸/۴/۱۹
حالا این همه اسم چرا رضائیان = هاشمیان

پربحث‌های اخیر

 1. واکنش احتمالی انگلیس به توقیف نفتکش: مصادره دارایی‌ها و تحریم ایران

 2. چرا قیمت دلار در اوج خصومت غرب با ایران پایین آمد؟

 3. ادعای یک مقام پنتاگون: «طرح عبور آزاد و باز» در تنگه هرمز به زودی عملیاتی می‌شود

 4. ورود برق آسا تکاوران سپاه به نفتکش انگلیسی  

 5. زندگی در باستی هیلز لواسان جرم است؟

 6. آقای رییس جمهور؛ اعداد همه واقعیت‌ها را نمی‌گویند

 7. وزیر اقتصاد: زورم نمی‌رسد پوری‌حسینی را بردارم/ رئیس‌جمهور پشت وی است  

 8. معاون دادستان: فیلترینگ به جای جنبه مردمی، جنبه حاکمیتی دارد/ جدیدترین فیلترشکن‌ها در دست کودکان است

 9. وعده «وزیر صنعت» برای کاهش چشمگیر قیمت کالاهای وارداتی

 10. افزایش قیمت سکه در بازار / آخرین قیمت دلار + جدول

 11. هیجان خطرناک در اتوبان‌های تبریز  

 12. انتشار مکالمات رادیویی عملیات توقیف نفتکش انگلیسی از سوی بی‌بی‌سی

 13. اقدام قانونی ایران در برابر انگلیس

 14. تظاهرات گسترده مخالفان پوتین در مسکو   

 15. اتهام شیرمحمدعلی و انگیزه قاتلین او/ روایت زیباکلام از علل انفعال آمریکا در برابر ایران/ توصیه عباس عبدی به جهانگیری

 16. زوایای پنهان قتل «علیرضا شیرمحمدعلی» در زندان

 17. اولین تصاویر از داخل نفتکش متخلف؛ پرچم ایران بر فراز کشتی انگلیسی  

 18. تخلفات جدید معاون وزیرآموزش و پرورش+ اسناد

 19. مرگ مسعود رجوی تایید شد + عکس

 20. چه کسانی نفتکش انگلیسی را توقیف کردند؟  

 21. گل فردوسی‌پور دو ساعته یک میلیون بازدید خورد   

 22. وزارت ارشاد مردم را به جان هم انداخت  

 23. واکنش عمان به توقیف نفتکش انگلیس

 24. سیر صعودی قیمت ارز چگونه کنترل شد؟

 25. عبدی: دولت با وضع فعلی‌اش نیازی به برانداز ندارد/ اگر جهانگیری در دولت کارایی ندارد؛  بگوید کار نمی‌کنم

پربحث‌های دیروز

 1. واکنش احتمالی انگلیس به توقیف نفتکش: مصادره دارایی‌ها و تحریم ایران

 2. چرا قیمت دلار در اوج خصومت غرب با ایران پایین آمد؟

 3. ادعای یک مقام پنتاگون: «طرح عبور آزاد و باز» در تنگه هرمز به زودی عملیاتی می‌شود

 4. ورود برق آسا تکاوران سپاه به نفتکش انگلیسی  

 5. تلافی‌که تعارف ندارد!

 6. چند نکته درباره حکم دادگاه یکی از اعضای شورای شهر اصفهان

 7. کدام یگان سپاه نفتکش انگلیسی را توقیف کرد؟ + عکس

 8. زندگی در باستی هیلز لواسان جرم است؟

 9. آقای رییس جمهور؛ اعداد همه واقعیت‌ها را نمی‌گویند

 10. وزیر اقتصاد: زورم نمی‌رسد پوری‌حسینی را بردارم/ رئیس‌جمهور پشت وی است  

 11. کوچ آهسته از تلگرام به واتس اپ

 12. معاون دادستان: فیلترینگ به جای جنبه مردمی، جنبه حاکمیتی دارد/ جدیدترین فیلترشکن‌ها در دست کودکان است

 13. وعده «وزیر صنعت» برای کاهش چشمگیر قیمت کالاهای وارداتی

 14. افزایش قیمت سکه در بازار / آخرین قیمت دلار + جدول

 15. تاملی بر یک تفسیر اشتباه از شأن امام جمعه و روحانیت

 16. هیجان خطرناک در اتوبان‌های تبریز  

 17. انتشار مکالمات رادیویی عملیات توقیف نفتکش انگلیسی از سوی بی‌بی‌سی

 18. اقدام قانونی ایران در برابر انگلیس

 19. تظاهرات گسترده مخالفان پوتین در مسکو   

 20. اتهام شیرمحمدعلی و انگیزه قاتلین او/ روایت زیباکلام از علل انفعال آمریکا در برابر ایران/ توصیه عباس عبدی به جهانگیری

 21. زوایای پنهان قتل «علیرضا شیرمحمدعلی» در زندان

 22. اولین تصاویر از داخل نفتکش متخلف؛ پرچم ایران بر فراز کشتی انگلیسی  

 23. تخلفات جدید معاون وزیرآموزش و پرورش+ اسناد

 24. مرگ مسعود رجوی تایید شد + عکس

 25. چه کسانی نفتکش انگلیسی را توقیف کردند؟  

پربحث‌های هفته

 1. روحانی بودجه صداوسیما را قطع کرد

 2. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 3. ضرب شستی به گستاخی‌های تاریخی انگلیس

 4. واکنش احتمالی انگلیس به توقیف نفتکش: مصادره دارایی‌ها و تحریم ایران

 5. جنگنده کوثر، نتیجه‌ تحریم‌های جهانی علیه ایران+ تصاویر

 6. واکنش کاربران فضای مجازی به توقیف نفتکش انگلیسی: هنوز مانده تا با هم بی حساب شویم!  

 7. ادعای ترامپ درباره رویارویی کشتی آمریکایی و پهپاد ایرانی

 8. جنگنده قاهر ۳۱۳، یک پنهانکار از نوع ایرانی+ تصاویر

 9. حمایت احمدی‌نژاد از مذاکره با ترامپ!/ واکنش ابطحی به توقیف نفتکش انگلیسی/ چرا نمایندگان اصلاح‌طلب به دهقان رای دادند؟

 10. تصاویر دیده نشده از داخل ناو یو اس اس باکسر آمریکا  

 11. تسخیرکنندگان شهرک "باستی هیلز" را اعلام کنید

 12. واقعیت‌های دهشتناک جنگ با ایران از نگاه نشریه کنگره آمریکا/ هرگونه جنگ احتمالی برای منافع آمریکا ویرانگر خواهد بود

 13. روحانی: میزان اجاره‌بها در تهران به طور متوسط ۳۰ درصد افزایش یافته/ این رقم امیدوارکننده است

 14. توقیف یک فروند نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز توسط نیروی دریایی سپاه

 15. فرمانده نیروی انتظامی: خودرو حریم خصوصی نیست و کشف حجاب در آن جرم است

 16. توانا بود هرکه با ما بود!

 17. دستور رئیس جمهور برای بودجه صداوسیما غیر قانونی است

 18. غلامی: قطع بودجه صداوسیما به خاطر یک سریال رفتاری قجری است

 19. بودجه صدا و سیما قطع شد/ حمایت سعید جلیلی از وزیر دولت/ عباس عبدی: چرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟

 20. خط و نشان پلیس برای سلبریتی‌های بد حجاب در فضای مجازی

 21. چرا قیمت دلار در اوج خصومت غرب با ایران پایین آمد؟

 22. جلسه اضطراری دولت انگلیس پس از توقیف نفتکش این کشور

 23. پرسش‌های خود را از رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با «الف» در میان بگذارید

 24. نجفی: اتهام قتل عمد را قبول ندارم/ نفهمیدم چه شد خشمگین شده و اسلحه را برداشتم/ من لفظ پرستو را به کار نبردم

 25. رئیس دیوان محاسبات اعلام کرد: وقوع جرم در واگذاری ماشین سازی/ ۹۷ درصد مدیران پاک دست هستند

پربحث‌های اخیر

 1. آقای رییس جمهور؛ اعداد همه واقعیت‌ها را نمی‌گویند

 2. اقدام قانونی ایران در برابر انگلیس

 3. اتهام شیرمحمدعلی و انگیزه قاتلین او/ روایت زیباکلام از علل انفعال آمریکا در برابر ایران/ توصیه عباس عبدی به جهانگیری

 4. مرگ مسعود رجوی تایید شد + عکس

 5. عبدی: دولت با وضع فعلی‌اش نیازی به برانداز ندارد/ اگر جهانگیری در دولت کارایی ندارد؛  بگوید کار نمی‌کنم

 6. سردار سلیمانی: همه ایران بسیجی‌اند

 7. عملکرد پوری‌حسینی، دژپسند را به مجلس کشاند

 8. بعیدی‌نژاد: با قدرت برای روبه‌رو شدن با سناریوهای مختلف آماده‌ایم

 9. کواکبیان: انگلیس هر چه زودتر نفتکش توقیف شده ما را آزاد کند

 10. ضعف در دیپلماسی سلامت برای نجات جان شیخ زکزاکی

 11. کدخدایی: شورای نگهبان مصلحت سنجی ندارد/ برابری دیه زن و مرد ایراد شرعی دارد

 12. آمریکا مذاکره را راهی برای تحمل خواسته‌هایش می‌داند/ ایران هرگز از خطوط قرمز خود عدول نخواهد کرد

 13. رئیس سازمان بسیج: وظیفه بسیج امت‌سازی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب است

 14. رئیس کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت مجلس انتخاب شد

 15. اظهارات منتسب به قاضی پرونده قتل علیرضا شیرمحمدی تکذیب شد

 16. ابوترابی: برگزاری انتخابات شورایاری‌ها غیرقانونی است

 17. لاریجانی: نمایندگان توقعات غیرقابل اجرا نکنند

 18. آوینی؛ پاسدار رؤیای انقلاب اسلا‌می بود

 19. توضیحات موسوی در خصوص نفتکش و یک مصدوم ایرانی کشتی ساویز

 20. پخش مستندی از شناسایی و دستگیری جاسوسان آمریکایی توسط وزارت اطلاعات

 21. ماه آینده بتن‌ریزی فاز دوم نیروگاه بوشهر انجام می‌شود

 22. ظریف: بولتون تلاش کرد انگلیس را به باتلاق بکشد

 23. محسن رضایی: عمر تهدیدات ترامپ دی ماه به سر می‌آید

 24. اگر مشکلات مردم را حل نمی‌کنید نمک به زخم آن‌ها نپاشید

 25. تذکرات کتبی مجلسی‌ها به مسئولان اجرایی

پربحث‌های دیروز

 1. تلافی‌که تعارف ندارد!

 2. چند نکته درباره حکم دادگاه یکی از اعضای شورای شهر اصفهان

 3. کدام یگان سپاه نفتکش انگلیسی را توقیف کرد؟ + عکس

 4. آقای رییس جمهور؛ اعداد همه واقعیت‌ها را نمی‌گویند

 5. تاملی بر یک تفسیر اشتباه از شأن امام جمعه و روحانیت

 6. اقدام قانونی ایران در برابر انگلیس

 7. اتهام شیرمحمدعلی و انگیزه قاتلین او/ روایت زیباکلام از علل انفعال آمریکا در برابر ایران/ توصیه عباس عبدی به جهانگیری

 8. مرگ مسعود رجوی تایید شد + عکس

 9. عبدی: دولت با وضع فعلی‌اش نیازی به برانداز ندارد/ اگر جهانگیری در دولت کارایی ندارد؛  بگوید کار نمی‌کنم

 10. سردار سلیمانی: همه ایران بسیجی‌اند

 11. عملکرد پوری‌حسینی، دژپسند را به مجلس کشاند

 12. بعیدی‌نژاد: با قدرت برای روبه‌رو شدن با سناریوهای مختلف آماده‌ایم

 13. کواکبیان: انگلیس هر چه زودتر نفتکش توقیف شده ما را آزاد کند

 14. ضعف در دیپلماسی سلامت برای نجات جان شیخ زکزاکی

 15. رئیس سازمان بسیج: وظیفه بسیج امت‌سازی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب است

 16. رئیس کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت مجلس انتخاب شد

 17. اظهارات منتسب به قاضی پرونده قتل علیرضا شیرمحمدی تکذیب شد

 18. ابوترابی: برگزاری انتخابات شورایاری‌ها غیرقانونی است

 19. لاریجانی: نمایندگان توقعات غیرقابل اجرا نکنند

 20. آوینی؛ پاسدار رؤیای انقلاب اسلا‌می بود

 21. توضیحات موسوی در خصوص نفتکش و یک مصدوم ایرانی کشتی ساویز

 22. پخش مستندی از شناسایی و دستگیری جاسوسان آمریکایی توسط وزارت اطلاعات

 23. ماه آینده بتن‌ریزی فاز دوم نیروگاه بوشهر انجام می‌شود

 24. ظریف: بولتون تلاش کرد انگلیس را به باتلاق بکشد

 25. محسن رضایی: عمر تهدیدات ترامپ دی ماه به سر می‌آید

پربحث‌های هفته

 1. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 2. ضرب شستی به گستاخی‌های تاریخی انگلیس

 3. جنگنده کوثر، نتیجه‌ تحریم‌های جهانی علیه ایران+ تصاویر

 4. واکنش کاربران فضای مجازی به توقیف نفتکش انگلیسی: هنوز مانده تا با هم بی حساب شویم!  

 5. جنگنده قاهر ۳۱۳، یک پنهانکار از نوع ایرانی+ تصاویر

 6. حمایت احمدی‌نژاد از مذاکره با ترامپ!/ واکنش ابطحی به توقیف نفتکش انگلیسی/ چرا نمایندگان اصلاح‌طلب به دهقان رای دادند؟

 7. روحانی: میزان اجاره‌بها در تهران به طور متوسط ۳۰ درصد افزایش یافته/ این رقم امیدوارکننده است

 8. توانا بود هرکه با ما بود!

 9. دستور رئیس جمهور برای بودجه صداوسیما غیر قانونی است

 10. بودجه صدا و سیما قطع شد/ حمایت سعید جلیلی از وزیر دولت/ عباس عبدی: چرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟

 11. جهانگیری: هنر دیپلماسی ما آن بود که به توافقی بزرگ دست یافتیم تا دولت بعدی آمریکا بگوید که کلاه بر سرشان رفته است

 12. تردیدافکنی‌های رسانه‌ای در اجماع سیاسی علیه آمریکا

 13. قناری نیست گنجشک رنگ شده است!

 14. چرا محافظان ظریف همراه او به نیویورک نرفتند؟

 15. دستور عجیب رئیس جمهور به نوبخت/ تخصیص بودجه صدا و سیما در صورت صلاحدید نمایندگان دولت

 16. آقای ترامپ نتوانستید بزنید

 17. اعاده اموال نامشروع مسئولان باعث تقویت نظام سیاسی می شود

 18. ظریف: ایران آماده مقابله با ترامپ طی شش سال آینده است

 19. پاسخ دادستانی ارکان انذارم به مقامات قضایی را مخدوش نکرد

 20. تلافی‌که تعارف ندارد!

 21. پروژه نفوذ در ایران بسیار پررنگ تر از گذشته دنبال مي شود / سریال گاندو مثل یک شوک برای جامعه بود

 22. کامنت‌های برتر مخاطبان الف: دولت اگر جوابی به سریال گاندو دارد، اسنادش را ارائه کند/ انتظار این بود که دادستان عذرخواهی کند/ هرچه تحریم‌ها بیشتر شود، تاثیرش کمتر می‌شود

 23. توقیف یک کشتی ‌خارجی حامل سوخت قاچاق توسط سپاه پاسداران

 24. سپاه: ادعاي ساقط كردن پهباد ايراني دروغ است، بزودي اثبات مي كنيم

 25. چند نکته درباره حکم دادگاه یکی از اعضای شورای شهر اصفهان

آخرین عناوین