قصاص عروس خیانتکار برای قتل مادر شوهری که از رابطه‌اش با مرد دیگر خبردار شد

گروه حوادث الف،   3980401031 ۱۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۸ تکراری یا غیرقابل انتشار
قصاص عروس خیانتکار برای قتل مادر شوهری که از رابطه‌اش با مرد دیگر خبردار شد

زنی که در پی یک عشق ممنوع و با همدستی مردی جوان اقدام به قتل مادرشوهرش کرده‌ بود، به قصاص محکوم شد و قصاص هر دو متهم در دیوان‌عالی کشور مورد تأیید قرار گرفت.

شرق در ادامه نوشت: این زن بعد از اینکه متوجه شد مادرشوهرش از رابطه عاشقانه او مطلع شده و قصد دارد موضوع را به پسرش بگوید، نقشه قتل او را طراحی کرد. متهم و همدستش بعد از اینکه زن میان‌سال را از قزوین به تهران کشاندند، او را به قتل رسانده و جسدش را رها کردند. آنها بعد از اینکه بازداشت شدند، به قتل زن میان‌سال اعتراف کردند.

عروس جوان بعد از بازداشت به پلیس گفت: سه سال بود که با مردی به نام مهدی رابطه پنهانی داشتم تا اینکه مادرشوهرم کم‌کم پی به ماجرا برد. مهدی و  پسرم با یکدیگر سر کار می‌رفتند و آشنایی من و او نیز از اینجا آغاز شده بود. قبل از این نیز شوهرم یک‌بار مهدی را درحالی‌که با هم بودیم دیده بود و با هم درگیر شده بودند. می‌دانستم اگر مادرشوهرم موضوع را به شوهرم بگوید، قطعا درگیری ایجاد می‌شود. به همین خاطر تصمیم به قتل گرفتیم. با این بهانه که قرار است برای مادرشوهرم طلا بخریم، او را به تهران کشاندم. با مهدی هماهنگ کرده‌ بودم. حتی با هم به سراغ چاهی که داخل یک چاردیواری مخروبه در کنار پارکی در بلوار مرزداران بود، رفتیم و همه‌چیز را بررسی کردیم. روز واقعه مادرشوهرم و مهدی به پارک رفتند. بعد از دقایقی به داخل چاردیواری‌ای که کنار پارک بود رفتم و متوجه شدم که مهدی مادرشوهرم را خفه کرده است. طبق نقشه جسد را داخل چاه انداختیم و فرار کردیم. مهدی نیز اعتراف کرد در قتل زن شریک بوده و آنها با هم مرتکب جنایت شده‌اند. با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به شعبه 6 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده ‌شد. متهمان تحت محاکمه قرار گرفتند و هر دو به قصاص محکوم شدند. با توجه به اعتراض متهمان، پرونده به دیوان‌عالی کشور رفت و اعتراض وارد دانسته شد.

پرونده به شعبه 4 دادگاه کیفری استان تهران رفت. در جلسه رسیدگی ابتدا زن جوان در جایگاه قرار گرفت. او اتهام قتل را رد کرد و گفت: من و شوهرم مدت‌ها بود که با یکدیگر رابطه‌ای نداشتیم. مهدی نیز صاحبکار پسرم بود و طی رفت‌وآمدهایش با مادرشوهرم نیز رابطه پیدا کرده بود و سه میلیون تومان از مادرشوهرم قرض گرفته بود، اما پول را پس نداده بود و زمانی که متوجه شد مادرشوهرم به رابطه ما پی برده است، با نقشه کشتن او موافقت کرد. بعد هم او را به بهانه‌ای به تهران کشاندیم و داخل یک چهاردیواری در مرزداران او را خفه کردیم و جسدش را درون چاه انداختیم.

پس از پایان اظهارات این زن، مهدی نیز به دفاع از خود پرداخت و سناریوی دیگری را برای قضات تعریف کرد و گفت: من مرتکب قتل نشدم و ماجرای سه میلیون تومان نیز واقعیت ندارد. من این زن را آن‌قدر دوست داشتم که اگر او از من می‌خواست شوهرش را هم بکشم این کار را انجام می‌دادم. همه کارها را او کرد.

با پایان گفته‌های متهمان، آنها هر دو یک‌بار دیگر به قصاص محکوم شدند و رأی صادره در دیوان‌عالی کشور مورد تأیید قرار گرفت.

 

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۶۴۳۸۷۱۱:۳۲:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۱
چه خوبه که روابط مون کاملا داره آزادانه و روشنفکرانه و غربی میشه!!! اف
ناشناس۹۶۴۶۲۵۱۳:۳۶:۵۴ ۱۳۹۸/۴/۱
اینا که منفی میزدن فازشون چیه ؟
ناشناس۹۶۴۹۷۸۱۶:۰۶:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۱
من منفی دادم چون در غرب هم این نوع روابط پسندیده و مجاز نیست ولی در غرب هم مثل ما عده ای مراعات نمی کنند و گرفتاری درست می شه
ناشناس۹۶۵۱۷۸۱۸:۱۵:۴۹ ۱۳۹۸/۴/۱
این ها که منفی دادن منظورشون این بوده که این مسائل درحال عادی شدن نیست
ناشناس۹۶۴۸۱۲۱۴:۵۲:۰۲ ۱۳۹۸/۴/۱
در هیچ کجای دنیا چنین روابطی مجاز نیست. روابط خانوادگی در غرب محکمتر است .
ناشناس۹۶۵۵۴۷۰۰:۱۷:۳۰ ۱۳۹۸/۴/۲
هیچ کجای دنیا، اولا: شماکی هستی که همه جای دنیا رو دیدی محققانه؟ ثانیا: مگه تو ایران مجازه؟ ثالثا: روابط خانوادگی در غرب مستحکمتر است؟! واقعا گرفتی ما رو! مثل این موردی اگر در ایران هم اتفاق می افتد، ارمغان فرهنگ غرب در امور جنسی است.
ناشناس۹۶۴۸۴۶۱۵:۱۰:۳۲ ۱۳۹۸/۴/۱
خیانت خیانته و غرب و شرق نداره. چرا همه چیز رو بی خودی به هم ربط می دین. هیچ جامعه ای خیانت رو تایید نمی کنه اما متاسفانه چون پروسه طلاق در کشور ما بسیار طولانی است. معمولا کسانی که هیچ رابطه عاطفی با هم ندارند مجبورند در کنار هم زندگی کنند که این مسائل ناشی از آن است. در همین مورد این خانم می گوید سه سال بوده که خیانت می کرده. اگر زندگی کسی و کانون خانواده گرم باشد ، می شود 3 سال بدون اینکه شوهر متوجه شود خیانت کرد؟
پیمان۹۶۴۸۶۲۱۵:۲۰:۵۳ ۱۳۹۸/۴/۱
اونهایی منفی زدن بهتره برن ..
ناشناس۹۶۴۹۵۹۱۶:۰۰:۴۰ ۱۳۹۸/۴/۱
احتمالا معنی آزادی و روشنفکری رو نمی‌فهمی.
زهرا۹۶۴۹۶۱۱۶:۰۱:۱۳ ۱۳۹۸/۴/۱
من در غرب زندگي ميكنم و ميبينم ك اينجا خانواده چقدر مهمه،اطلاع نداري ميتوني حرف نزني،نه اينكه يه سري حرف رو ك تو ذهنت كردن رو هر جا بزني
ناشناس۹۶۵۱۷۴۱۸:۱۳:۰۷ ۱۳۹۸/۴/۱
شما اصلا تا حالا خارج از ایران پا گذاشتی که اظهارنظر می کنی؟! راجع به آلمان دست کم می تونم بگم بسیار به خانواده وفادار هستن. به فرض هم که بخوان یک زوجیت رو تمام کنند، متمدنانه و دوستانه جدا می شن و بعد با کس دیگری ارتباط برقرار می کنن.. پس کسانی که منفی دادن احتمالا با این قسمت که فکر می کنید ایرانی ها از غربی ها اخلاق مدارتر هستن! مشکل دارن
سغید۹۶۴۵۶۵۱۲:۵۸:۱۲ ۱۳۹۸/۴/۱
لعنت بر ماهواره و شبکه های اجتماعی در وضع موجود که 90 درصد این ماجراهای خیانت از اون ها سرچشمه میگیره در خانواده اخلاق و شرافت اصل و مقدم بر هرچیزی بشه فکری به حال خانواده ها باید کرد خانواده رکن جامعه است اما بسیار خبرهای بدی میشنویم فکری بکنند متخصصین باید جدی بگیرند و دلایل را بررسی و ریشه کن بشه سلامت خانواده از تحریم ها و قیمت دلار و سکه بسیار مهمتره
امیرحسین۹۶۵۱۳۴۱۷:۴۱:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۱
شما از متخصصین پرسیدید ولی بلافاصله حکم تخصصی هم دادید! وضعیت روابط خانوادگی مستقیم و غیر مستقیم تحت تاثیر عامل‌های متعددی قرار می‌گیرد: تغییر سبک زندگی، ظهور مشاغل جدید، تغییر ساختار خویشاوندی، رشد فردیت‌ و انقباض حدود نهادهای اجتماعی در تعیین هنجارها، و بالاخره وضعیت اقتصادی. عدم ثبات سیاسی و اقتصادی یک جامعه همسو با شکاف‌های بینافردی موجب تشدید آسیب‌های از این دست می‌شود. راهکارهای بسیاری هست که در سیاست‌گذاری ها میشه در نظر گرفت.اینجا فرصت نیست و جای دیگر -که لازم‌ست-کسی از ما نمی‌پرسد!
ناشناس۹۶۴۸۷۲۱۵:۲۳:۳۱ ۱۳۹۸/۴/۱
این بنده خدا پشت و پناهی نداره وگرنه با یک پرستو علم کردن مادر شوهره مقصر می شد میرفت پی کارش
حسین۹۶۵۰۵۹۱۶:۴۲:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۱
جای جامعه شناسان و روانشناسان در سیستم مدیریتی ما بسیار خالی بنظر می رسد.باید واکاوی بشه این معضل حاد اجتماعی.باید فکری کرد .جامعه واقعا داره به قهقرا میره.و این موضوع شوخی بردار نیست.همه جامعه از این پدیده آسیب خواهند دید.تا دیر نشده با متخصصین امور این مسایل باید ریشه کن یا به حداقل برسه.
ناشناس۹۶۵۰۷۵۱۶:۵۲:۱۸ ۱۳۹۸/۴/۱
باید بدونیم توی خونه هامون هم یک حریم هایی هست که باید رعایت شود وگرنه فساد و تباهی رابطه زن و شوهرها راهم نابود می کند
فریبرز۹۶۵۲۴۵۱۹:۳۰:۲۹ ۱۳۹۸/۴/۱
سریال های فاسد تلویزیونی ترکیه ای که در آنها خیانت زن و شوهر را به یکدیگر را کاملا مباح و بنوعی ترویج میدهد گواه بر این مدعی است که کانون خانواده ها در معرض بی بند و باری و فساد قرار دارند که دست اندرکاران در حوزه اجتماعی و فرهنگی لازم است نقش پر رنگ تری را در این خصوص ایفا کنند.
ناشناس۹۶۵۲۵۴۱۹:۳۷:۳۶ ۱۳۹۸/۴/۱
کلا روی شبکه های جم تی وی و موارد مشابه که فیلمهای غیر اخلاقی را انتشار می دهند .. حساسیتی نیست و بارها شده که به روی شبکه خبری پارازیت انداخته اند اما اینهایی که اول نام بردم بدون مشکل در حال فعالیتند واقعا با خودتان چند چندید داداشا و برادرا.

پربحث‌های امروز

 1. وزیر راه: دست‌های ضدانقلاب در بازار مسکن قیمت‌ها را افزایش داد!

 2. خوش رقصی فرانسه با شاباش های ایرانی!...

 3. منع مذاکره مجدد؛ پر بسامدترین تاکید رهبر انقلاب

 4. آتلانتیک: هفت پرسشی که باید پیش از هرگونه حمله به ایران، به آن پاسخ داد

 5. نقوی حسینی: مسئولانی که خانواده آنها خارج از کشور هستند باید عزل شوند

 6. نگاهی به شمشیر رعدآسای ایران در خلیج فارس + فیلم و عکس

 7. ظریف: سفر به نیویورک قطعی نشده/ فعلاً ویزا نداریم

 8. یمن و دو راهی سخت برای عربستان

 9. پشت‌پرده ترس عربستان و آمریکا از بردن نام ایران

 10. ایران به آمریکا پیام ارسال کرد: حملات آرامکو کار تهران نبوده/ اگر اقدامی علیه‌مان صورت گیرد با پاسخ قاطع روبرو خواهد شد

 11. پیام تهران به واشنگتن: هر اقدام نظامی با پاسخ جدی ایران روبرو خواهد شد

 12. روایتی از هفت‌تپه، قزوین و حالا اراک/ علل اعتراضات کارگری کارگران چیست؟

 13. فدراسیون جودو ایران تعلیق شد

 14. تردید دولت در سفر به نیویورک

 15. اطلاعیه جالب مرکز آمار، درآمد مردم از هزینه هایشان بیشتر است  

 16. گالری تتوهای رنگی در حصار پلیس + تصاویر

 17. مراسم ترحیم اسدالله عسگراولادی  

 18. تولید رب ۲۲ هزار تومانی با گوجه هزاری!

 19. ربیعی: قطع یارانه شامل طبقات متوسط و پایین نمی‌شود/ تصمیم غلطی نمی‌گیریم

 20. واکنش وزیر ارشاد به درخواست کارگردان رستاخیز

 21. جودوی ایران تعلیق شد؟

 22. قبرستان‌های عمودی هنگ کنگ   

 23. روحانی: مبارزه با دلار در حال شروع شدن است/ دشمنان منطقه از پاسخ یمنی‌ها درس بگیرند/ ایران ملت دیپلماسی و مذاکره است

 24. پدر قربانی برق‌گرفتگی در آزادی: از خون پسرم نمی گذرم/ مقصر را معرفی کنید

 25. تیزر «ماجرای نیمروز: رد خون» منتشر شد  

پربحث‌های دیروز

 1. رهبر انقلاب: مذاکره یعنی نمایش موفقیت آمریکا/ فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی نمی‌ارزد/ نباید کارهای کشور را به نشست و برخاست با دیگران موکول کرد

 2. رخصت ولی الله سیف برای ورود به گود «زورخانه»

 3. آیا روحانی هم به دیدار با ترامپ نیاز دارد؟!

 4. تصویری از کودک جان باخته در ورزشگاه آزادی  

 5. دستگیری اراذل و اوباش شهر تهران  

 6. واکنش پادشاه عربستان به حملات آرامکو: توانایی مقابله را داریم و قادر هستیم به این اقدامات پاسخ دهیم

 7. پنکه حسن روحانی در ترکیه  

 8. ادعای واهی عربستان علیه ایران: در حملات اخیر به پالایشگاه‌ها از سلاح ایرانی استفاده شده!

 9. واکنش «محمدعلی الحوثی» به سخنان «پوتین»

 10. کارنامه امیدبخش قوه قضائیه در ۲۰۰ روز اخیر

 11. ترامپ: دنبال رویارویی نظامی با ایران نیستیم/ به نظر می‌رسد ایران مسئول حمله به تأسیسات نفتی عربستان است

 12. مایک پنس: آماده دفاع از متحدان منطقه‌ای خود هستیم

 13. بیانیه «مهم» انصارالله در رد محکومیت‌های بین‌المللی علیه حمله آرامکو

 14. ترامپ: ترجیح می‌دهم با روحانی دیدار نکنم

 15. محسن رضایی: روزی می‌رسد که ترامپ را محاکمه می‌کنیم/ روحانی نباید به ترامپ جز با مشت گره کرده نگاه کند

 16. واکنش وزیر بهداشت به موضوع «فرار مالیاتی» پزشکان

 17. ترامپ: سعودی‌ها برای تامین امنیت خود باید پول بیشتری بدهند

 18. عکس جنجالی بازیکنان استقلال با پیراهن دختر آبی  

 19. شکاف میان مردم و دولت آمریکا / رویای «لینکلن» تعبیر نشد

 20. واکنش نمکی به موضوع «فرار مالیاتی» پزشکان

 21. تاجیک: کوتوله‌هایی آمدند و اصلاح‌طلبی را قبضه کردند/ تاریخ مصرف طیف لاریجانی برای اصلاح‌طلبان تمام شده است؟/ خاطره عباس عبدی از حضور در ورزشگاه آزادی

 22. دادستان تهران: بیش از ۱۰۰ هزار خودرو سایپا و ایران‌خودرو نزدیک به شش ماه در پارکینگ‌ها بلاتکلیف مانده

 23. مرگ یک پسر بچه‌ ساله در ورزشگاه آزادی بر اثر برق‌گرفتگی/ "مقصر" کیست؟

 24. اسلحه عجیب اراذل و اوباش تهرانی!  

 25. بازتاب بیانات رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا در رسانه‌های خارجی

پربحث‌های هفته

 1. دختران آبی و سیاست‌های زرد! ...

 2. واکنش دختر سردار سلیمانی به هتاکی یک بازیگر و ماجرای دختر آبی  

 3. پناهیان و ماجرای بنشین و بفرما و بتمرگ!...

 4. آیا سخنان پناهیان درباره شفافیت مجلس اشتباه بود؟

 5. ایران باید فورا از برجام و NPT خارج شود

 6. یک عکس؛‌ یک شرح | یقه‌های سفید در پوشش چادر سیاه؟!

 7. تاملی دوباره بر حاشیه‌های یک خودسوزی ؛ پوپولیست نباشیم

 8. زنان را به استادیوم راه بدهید

 9. اظهارات پدر ٰ«سحر خدایاری»/ اجازه سو استفاده به دیگران نمی‌دهم

 10. شهردار اسبق صدرا از ایران فرار کرد/ تلاش برای بازگرداندن متهم از طریق اینترپل

 11. پزشکیان: پناهیان وجناحش در مطالبه شفافیت دنبال بهره برداری سیاسی اند

 12. در باب اپوزیسیون‌نمایی مسئولان!...

 13. تردد خودروهای پلاک شهرستان در تهران سهیمه‌بندی شود/ غیر تهرانی‌ها عامل نیمی از ترافیک پایتخت

 14. وزیر راه: دست‌های ضدانقلاب در بازار مسکن قیمت‌ها را افزایش داد!

 15. احمد توکلی: باید یک نهاد مستقل برای مبارزه با فساد تشکیل شود/ فساد شکل گرفته سازمان یافته است

 16. رهبر انقلاب: مذاکره یعنی نمایش موفقیت آمریکا/ فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی نمی‌ارزد/ نباید کارهای کشور را به نشست و برخاست با دیگران موکول کرد

 17. آخرین تصویر علیرضا فغانی قبل از ترک‌ ایران  

 18. به چه زبانی بگویند شکست خوردیم!

 19. دستور بازداشت هنرپیشه هتاک صادر شد

 20. مشروح جلسه دادگاه شبنم نعمت‌زاده/ فعالیت غیرقانونی و کسب ۱۸۰۰ میلیارد مال نامشروع/ ماجرای بدهی ۱۰۰ میلیاردی به شستا

 21. اسدالله عسگراولادی درگذشت

 22. سناتور آمریکایی: ترامپ با پیشنهاد مکرون برای حفظ برجام موافقت کرد

 23. رخصت ولی الله سیف برای ورود به گود «زورخانه»

 24. یک شبه "۷۰۰۰۰ پزشک" به آمار پزشکان اضافه شد!

 25. خداحافظی غم‌انگیز با علیرضا فغانی

پربحث‌های هفته

 1. انتشار جزئیات و تصاویری جدید از صحنه قتل میترا استاد

 2. نقابداران مسلح مرد جوان را مقابل چشمان خانواده اش کشتند!

 3. مرگ یک پسر بچه‌ ساله در ورزشگاه آزادی بر اثر برق‌گرفتگی/ "مقصر" کیست؟

 4. آخرین وضعیت پرونده حمله سگ به زن باردار در اصفهان

 5. کیفرخواست راننده جنجالی پورشه صادر شد

 6. ماجرای دزدیدن سگ ۴۰ میلیون تومانی

 7. شوهرعمه قاتل اعدام شد

 8. نقشه شومی که بیمار قلابی با کشاندن پرستار به خانه‌اش اجرا کرد!

 9. فرود اضطراری یک هواپیما در مهرآباد+جوابیه ایران ایرتور

 10. انتقال پیکر زائر جان‌باخته در کربلا به ایران

 11. پلیس راهور: جاده‌ها هر نیم ساعت جان یک نفر را می‌گیرند

 12. سرقت درب‌های فاضلاب در ایلام!

 13. غرق شدن جوان 29 ساله ایذه‌ای در آب رودخانه کارون

 14. تکذیب وقوع قتل زنجیره‌ای در فسا

 15. دختر جوان، مخفیگاه نامزد قاتل‌اش را لو داد

 16. امام سجاد (ع) درباره اهمیت نماز شب چه فرمودند؟

 17. دستگیری قاتل فراری پیش از خروج از کشور

 18. نقشه گنج قلابی؛ راهنمای دستبرد یک‌میلیاردی

 19. سرانجام پرونده پزشک تبریزی چه شد؟

 20. کاهش مرگ‌ومیر کودکان در جهان

 21. عوامل آتش‌سوزی جنگل‌های ارسباران بازداشت شدند

 22. اعترافات زن ۲۵ ساله درباره قتل همسرش

 23. زلزله سروآباد خسارت جانی و مالی نداشت

 24. زلزله ۴.۴ ریشتری کردستان را لرزاند

 25. بازداشت پیمانکار مجری داربست فلزی در پی فوت کودکی درورزشگاه آزادی

آخرین عناوین