قصاص عروس خیانتکار برای قتل مادر شوهری که از رابطه‌اش با مرد دیگر خبردار شد

گروه حوادث الف،   3980401031 ۱۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۸ تکراری یا غیرقابل انتشار

زنی که در پی یک عشق ممنوع و با همدستی مردی جوان اقدام به قتل مادرشوهرش کرده‌ بود، به قصاص محکوم شد و قصاص هر دو متهم در دیوان‌عالی کشور مورد تأیید قرار گرفت.

قصاص عروس خیانتکار برای قتل مادر شوهری که از رابطه‌اش با مرد دیگر خبردار شد

شرق در ادامه نوشت: این زن بعد از اینکه متوجه شد مادرشوهرش از رابطه عاشقانه او مطلع شده و قصد دارد موضوع را به پسرش بگوید، نقشه قتل او را طراحی کرد. متهم و همدستش بعد از اینکه زن میان‌سال را از قزوین به تهران کشاندند، او را به قتل رسانده و جسدش را رها کردند. آنها بعد از اینکه بازداشت شدند، به قتل زن میان‌سال اعتراف کردند.

عروس جوان بعد از بازداشت به پلیس گفت: سه سال بود که با مردی به نام مهدی رابطه پنهانی داشتم تا اینکه مادرشوهرم کم‌کم پی به ماجرا برد. مهدی و  پسرم با یکدیگر سر کار می‌رفتند و آشنایی من و او نیز از اینجا آغاز شده بود. قبل از این نیز شوهرم یک‌بار مهدی را درحالی‌که با هم بودیم دیده بود و با هم درگیر شده بودند. می‌دانستم اگر مادرشوهرم موضوع را به شوهرم بگوید، قطعا درگیری ایجاد می‌شود. به همین خاطر تصمیم به قتل گرفتیم. با این بهانه که قرار است برای مادرشوهرم طلا بخریم، او را به تهران کشاندم. با مهدی هماهنگ کرده‌ بودم. حتی با هم به سراغ چاهی که داخل یک چاردیواری مخروبه در کنار پارکی در بلوار مرزداران بود، رفتیم و همه‌چیز را بررسی کردیم. روز واقعه مادرشوهرم و مهدی به پارک رفتند. بعد از دقایقی به داخل چاردیواری‌ای که کنار پارک بود رفتم و متوجه شدم که مهدی مادرشوهرم را خفه کرده است. طبق نقشه جسد را داخل چاه انداختیم و فرار کردیم. مهدی نیز اعتراف کرد در قتل زن شریک بوده و آنها با هم مرتکب جنایت شده‌اند. با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به شعبه 6 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده ‌شد. متهمان تحت محاکمه قرار گرفتند و هر دو به قصاص محکوم شدند. با توجه به اعتراض متهمان، پرونده به دیوان‌عالی کشور رفت و اعتراض وارد دانسته شد.

پرونده به شعبه 4 دادگاه کیفری استان تهران رفت. در جلسه رسیدگی ابتدا زن جوان در جایگاه قرار گرفت. او اتهام قتل را رد کرد و گفت: من و شوهرم مدت‌ها بود که با یکدیگر رابطه‌ای نداشتیم. مهدی نیز صاحبکار پسرم بود و طی رفت‌وآمدهایش با مادرشوهرم نیز رابطه پیدا کرده بود و سه میلیون تومان از مادرشوهرم قرض گرفته بود، اما پول را پس نداده بود و زمانی که متوجه شد مادرشوهرم به رابطه ما پی برده است، با نقشه کشتن او موافقت کرد. بعد هم او را به بهانه‌ای به تهران کشاندیم و داخل یک چهاردیواری در مرزداران او را خفه کردیم و جسدش را درون چاه انداختیم.

پس از پایان اظهارات این زن، مهدی نیز به دفاع از خود پرداخت و سناریوی دیگری را برای قضات تعریف کرد و گفت: من مرتکب قتل نشدم و ماجرای سه میلیون تومان نیز واقعیت ندارد. من این زن را آن‌قدر دوست داشتم که اگر او از من می‌خواست شوهرش را هم بکشم این کار را انجام می‌دادم. همه کارها را او کرد.

با پایان گفته‌های متهمان، آنها هر دو یک‌بار دیگر به قصاص محکوم شدند و رأی صادره در دیوان‌عالی کشور مورد تأیید قرار گرفت.

 

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۶۴۳۸۷۱۱:۳۲:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۱
چه خوبه که روابط مون کاملا داره آزادانه و روشنفکرانه و غربی میشه!!! اف
ناشناس۹۶۴۶۲۵۱۳:۳۶:۵۴ ۱۳۹۸/۴/۱
اینا که منفی میزدن فازشون چیه ؟
ناشناس۹۶۴۹۷۸۱۶:۰۶:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۱
من منفی دادم چون در غرب هم این نوع روابط پسندیده و مجاز نیست ولی در غرب هم مثل ما عده ای مراعات نمی کنند و گرفتاری درست می شه
ناشناس۹۶۵۱۷۸۱۸:۱۵:۴۹ ۱۳۹۸/۴/۱
این ها که منفی دادن منظورشون این بوده که این مسائل درحال عادی شدن نیست
ناشناس۹۶۴۸۱۲۱۴:۵۲:۰۲ ۱۳۹۸/۴/۱
در هیچ کجای دنیا چنین روابطی مجاز نیست. روابط خانوادگی در غرب محکمتر است .
ناشناس۹۶۵۵۴۷۰۰:۱۷:۳۰ ۱۳۹۸/۴/۲
هیچ کجای دنیا، اولا: شماکی هستی که همه جای دنیا رو دیدی محققانه؟ ثانیا: مگه تو ایران مجازه؟ ثالثا: روابط خانوادگی در غرب مستحکمتر است؟! واقعا گرفتی ما رو! مثل این موردی اگر در ایران هم اتفاق می افتد، ارمغان فرهنگ غرب در امور جنسی است.
ناشناس۹۶۴۸۴۶۱۵:۱۰:۳۲ ۱۳۹۸/۴/۱
خیانت خیانته و غرب و شرق نداره. چرا همه چیز رو بی خودی به هم ربط می دین. هیچ جامعه ای خیانت رو تایید نمی کنه اما متاسفانه چون پروسه طلاق در کشور ما بسیار طولانی است. معمولا کسانی که هیچ رابطه عاطفی با هم ندارند مجبورند در کنار هم زندگی کنند که این مسائل ناشی از آن است. در همین مورد این خانم می گوید سه سال بوده که خیانت می کرده. اگر زندگی کسی و کانون خانواده گرم باشد ، می شود 3 سال بدون اینکه شوهر متوجه شود خیانت کرد؟
پیمان۹۶۴۸۶۲۱۵:۲۰:۵۳ ۱۳۹۸/۴/۱
اونهایی منفی زدن بهتره برن ..
ناشناس۹۶۴۹۵۹۱۶:۰۰:۴۰ ۱۳۹۸/۴/۱
احتمالا معنی آزادی و روشنفکری رو نمی‌فهمی.
زهرا۹۶۴۹۶۱۱۶:۰۱:۱۳ ۱۳۹۸/۴/۱
من در غرب زندگي ميكنم و ميبينم ك اينجا خانواده چقدر مهمه،اطلاع نداري ميتوني حرف نزني،نه اينكه يه سري حرف رو ك تو ذهنت كردن رو هر جا بزني
ناشناس۹۶۵۱۷۴۱۸:۱۳:۰۷ ۱۳۹۸/۴/۱
شما اصلا تا حالا خارج از ایران پا گذاشتی که اظهارنظر می کنی؟! راجع به آلمان دست کم می تونم بگم بسیار به خانواده وفادار هستن. به فرض هم که بخوان یک زوجیت رو تمام کنند، متمدنانه و دوستانه جدا می شن و بعد با کس دیگری ارتباط برقرار می کنن.. پس کسانی که منفی دادن احتمالا با این قسمت که فکر می کنید ایرانی ها از غربی ها اخلاق مدارتر هستن! مشکل دارن
سغید۹۶۴۵۶۵۱۲:۵۸:۱۲ ۱۳۹۸/۴/۱
لعنت بر ماهواره و شبکه های اجتماعی در وضع موجود که 90 درصد این ماجراهای خیانت از اون ها سرچشمه میگیره در خانواده اخلاق و شرافت اصل و مقدم بر هرچیزی بشه فکری به حال خانواده ها باید کرد خانواده رکن جامعه است اما بسیار خبرهای بدی میشنویم فکری بکنند متخصصین باید جدی بگیرند و دلایل را بررسی و ریشه کن بشه سلامت خانواده از تحریم ها و قیمت دلار و سکه بسیار مهمتره
امیرحسین۹۶۵۱۳۴۱۷:۴۱:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۱
شما از متخصصین پرسیدید ولی بلافاصله حکم تخصصی هم دادید! وضعیت روابط خانوادگی مستقیم و غیر مستقیم تحت تاثیر عامل‌های متعددی قرار می‌گیرد: تغییر سبک زندگی، ظهور مشاغل جدید، تغییر ساختار خویشاوندی، رشد فردیت‌ و انقباض حدود نهادهای اجتماعی در تعیین هنجارها، و بالاخره وضعیت اقتصادی. عدم ثبات سیاسی و اقتصادی یک جامعه همسو با شکاف‌های بینافردی موجب تشدید آسیب‌های از این دست می‌شود. راهکارهای بسیاری هست که در سیاست‌گذاری ها میشه در نظر گرفت.اینجا فرصت نیست و جای دیگر -که لازم‌ست-کسی از ما نمی‌پرسد!
ناشناس۹۶۴۸۷۲۱۵:۲۳:۳۱ ۱۳۹۸/۴/۱
این بنده خدا پشت و پناهی نداره وگرنه با یک پرستو علم کردن مادر شوهره مقصر می شد میرفت پی کارش
حسین۹۶۵۰۵۹۱۶:۴۲:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۱
جای جامعه شناسان و روانشناسان در سیستم مدیریتی ما بسیار خالی بنظر می رسد.باید واکاوی بشه این معضل حاد اجتماعی.باید فکری کرد .جامعه واقعا داره به قهقرا میره.و این موضوع شوخی بردار نیست.همه جامعه از این پدیده آسیب خواهند دید.تا دیر نشده با متخصصین امور این مسایل باید ریشه کن یا به حداقل برسه.
ناشناس۹۶۵۰۷۵۱۶:۵۲:۱۸ ۱۳۹۸/۴/۱
باید بدونیم توی خونه هامون هم یک حریم هایی هست که باید رعایت شود وگرنه فساد و تباهی رابطه زن و شوهرها راهم نابود می کند
فریبرز۹۶۵۲۴۵۱۹:۳۰:۲۹ ۱۳۹۸/۴/۱
سریال های فاسد تلویزیونی ترکیه ای که در آنها خیانت زن و شوهر را به یکدیگر را کاملا مباح و بنوعی ترویج میدهد گواه بر این مدعی است که کانون خانواده ها در معرض بی بند و باری و فساد قرار دارند که دست اندرکاران در حوزه اجتماعی و فرهنگی لازم است نقش پر رنگ تری را در این خصوص ایفا کنند.
ناشناس۹۶۵۲۵۴۱۹:۳۷:۳۶ ۱۳۹۸/۴/۱
کلا روی شبکه های جم تی وی و موارد مشابه که فیلمهای غیر اخلاقی را انتشار می دهند .. حساسیتی نیست و بارها شده که به روی شبکه خبری پارازیت انداخته اند اما اینهایی که اول نام بردم بدون مشکل در حال فعالیتند واقعا با خودتان چند چندید داداشا و برادرا.

پربحث‌های هفته

 1. نتایج رسمی اولیه از شمارش آرای تهران / صدرنشینی قالیباف؛ با بیش از ۱۱۴۵۳۵۰ رای

 2. درباره کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس

 3. چرا می‌گویند ویروس کرونا سلاح بیولوژیک آمریکا است؟!

 4. یک بازنده مطلق و یک برنده با نمره ناپلئونی در تهران

 5. نیروگاه هسته‌ای امارات

 6. آزمایش مثبت دو مورد کرونا ویروس در ایران

 7. فوت دو نفر به دلیل ابتلا به کرونا در قم

 8. چه کسانی در انتخابات مجلس شرکت نکردند 

 9. نظر شما درباره این عکس چیست؟!

 10. همتی: تورم سال۹۹ کمتر از ۲۰درصد خواهد بود/ ایران به لیست سیاه FATF باز نمی‌گردد

 11. اعلام میزان آرای نامزدهای انتخابات مجلس از تهران +جدول

 12. سید محمد خاتمی در انتخابات شرکت کرد

 13. تایید ابتلای سه مورد جدید به کروناویروس در کشور

 14. تاجگردون برای سومین بار به مجلس راه یافت

 15. روزنه‌های روابط ایران و غرب و افسانه پتروس فداکار هلندی‌ها !

 16. پیروزی فهرست وحدت با سرلیستی قالیباف در تهران/ انتقاد تند قوچانی از عارف/كرونا سياسی نيست

 17. سناتور «کریس مورفی» دیدار با ظریف را تایید کرد+توضیحات وزارت امور خارجه

 18. پویش انصراف به نفع «لیست وحدت» کلید خورد

 19. وزیر بهداشت: از ۲۸۵ مورد مشکوک به کرونا فقط نتیجه آزمایش ۱۸ نفر مثبت بوده است

 20. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به «فهرست وحدت» رسید + اسامی

 21. علل کاهش مشارکت مردم در انتخابات/ منشا کرونا در ایران مشخص شد/ از اصولگرایان در مجلس چه انتظاری می‌رود؟

 22. سخنگوی وزارت بهداشت: کرونا در کشور در حال مهار و مدیریت است/ افزایش مراکز تشخیص بیماری در کشور

 23. وحدت اصولگرایان و اعتراض یامین‌پور به جبهه پایداری/ احتمال دومرحله‌ای شدن انتخابات/ خاتمی از لیست‌ اصلاح‌طلبان حمایت می‌کند؟

 24. مالک شریعتی: مجلس دهم ضعیف‌ترین مجلس تاریخ جمهوری اسلامی بود

 25. بوسیدن و لمس ضریح مطهر در شرایط کنونی

آخرین عناوین