دادستان کل کشور: یک مدیر وزارت نفت بازداشت شد

گروه اجتماعی الف،   3980330108 ۱۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
دادستان کل کشور: یک مدیر وزارت نفت بازداشت شد

دادستان کل کشور گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) یک مدیر وزارت نفت را هنگام خروج از کشور شناسایی و بازداشت کردند.

حجت الاسلام محمد جعفر منتظری روز پنجشنبه در آئین معارفه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان بیان کرد: این مدیر وزارت نفت در یک حرکت خائنانه مقدار زیادی ارز و دلار را به یک صرافی منتقل کرده بود.

وی اضافه کرد: این فرد با تبانی این صرافی قصد خارج کردن ارز از کشور را داشت که دستگاه اطلاعاتی وی را هنگام خروج از کشور بازداشت کرد.

دادستان کل کشور با بیان اینکه از دستگاه های اجرایی انتظار داریم که خودشان جلوی فساد مدیر را بگیرند، اظهار داشت: بروز فساد هر چند در تمامی کشورهای جهان وجود دارد اما هیچ کشوری داعیه نظام اسلامی ندارد بنابراین بروز فساد زیبنده این کشور نیست.

وی اضافه کرد: دستگاه قضایی مصمم به برخورد با مفاسد در درون و بیرون این مجموعه در چارچوب قانون است؛ برخی مواقع شایعاتی در زمینه ببروز تخلف توسط برخی از افراد مطرح شود اما طبق موازین شرعی تخلفی رخ نداده باشد.

دادستان کل کشور با عنوان اینکه اهمیت امر قضا تا جایی است که خداوند این جایگاه را برای انبیا قرار داده است بیان کرد: مسولیت قضایی در نظام اسلامی مضاعف است چرا که باید قضات محقق عدالت باشند و انتظار به حق مردم نیز اجرای عدالت است.

حجت الاسلام منتظری افزود: قاضی اگر کار مباحی برخلاف یک کارمند معمولی انجام دهد کار او از سوی عُرف تقبیح می شود بنابراین باید بیش از دیگران مراقب عملکرد خود باشد.

وی بیان کرد: حرکات و برخورد یک قاضی باید متناسب با جایگاه او باشد چرا که طبق رسالت دستگاه قضایی و با توجه به چارچوب‌های تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب از جمله انقلابی بودن، ۱۰۰ درصد کارکنان این مجموعه باید این مولفه ها را الگو و سرمشق قرار دهند.

دادستان کل کشور اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب با این شرط رئیس دستگاه قضایی را بدون واسطه و دیگر مسئولان قضایی را با واسطه برای انجام این رسالت و تکلیف منصوب کرده اند بنابراین مکلف به اجرای تکالیف تعیین شده از سوی معظم له هستیم.

حجت الاسلام منتظری تاکید کرد: قبل از پرداختن به فساد در جامعه باید به مبارزه با آن در درون قوه قضاییه پرداخت چرا که با دستمال آلوده نمی‌توان شیشه را پاک کرد.

وی اظهار داشت: در این راستا دستگاه قضائیه مصمم به برخورد و مبارزه با اندک فساد موجود در این قوه بوده و در راستای تحقق این تکلیف با هیچکس تعارف و تساهل نخواهد داشت.

برخورد با ۶۰ قاضی در راستای مبارزه با فساد خلاقی و اقتصادی

دادستان کل کشور با بیان این سوال که آیا مدیران اجرایی تحمل اجرای عدالت علی گونه امام علی (ع) را دارند؟ گفت: در راستای مبارزه با مفاسد قضایی با ۶۰ قاضی به علت فساد اخلاقی و اقتصادی برخورد شد.

حجت الاسلام منتظری بیان کرد: قاضی که چشم و دستش ناپاک است نمی تواند عدالت را برقرار کند؛ بنابراین مدیریت دستگاه قضایی مصمم است سالم سازی درون این دستگاه را با قوت انجام دهد.

وی تاکید کرد: در این راستا حتی برخی از قضات که دارای ۲۸ ساله سابقه کاری بودند نیز منفصل از خدمت شدند که این اقدام گویای تصمیم جدی دستگاه قضایی با اندک افراد متخلف در درون دستگاه قضایی است.

دادستان کل کشور اظهار داشت: بخشی از فساد ها منشا نفسانی دارند و به علت تقوی ضعیف و سست بودن پایه دین رخ می‌دهد با این مثال که فرد با دیدن پول، امکانات و سیمای فردی دچار تزلزل می شود.

حجت الاسلام منتظری اضافه کرد: برخی از افراد تا دارای جایگاه، پست و مقام مهم یا امضای طلایی شدند دچار تزلزل و لغزش نیز شده و مرتکب تخلف می‌شوند.

وی بخش دیگری از منشا فساد را نفوذ دانست و گفت: دشمن دنبال آن است که با ایجاد فساد و بکارگیری افراد فاسد و مفسد، نظام اسلامی را همچون موریانه از درون بپوساند.

دادستان کل کشور بیان کرد: به تازگی وزارت اطلاعات به شبکه جاسوس ساز «سیا» که در کشورهای مختلف از جمله ایران عده ای را به اختیار گرفتند، ضربه مهلکی وارد کرد که این اقدام سربازان گمنام امام زمان (عج) هیاهویی در سازمان جهنمی سیا راه انداخت.

حجت الاسلام منتظری اضافه کرد: با این کار وزارت اطلاعات ایران مشخص شد چه کسانی در کجاها چکار می کند و این ضربه سنگین به بدنه اطلاعاتی دشمنی بود که داعیه دار است.

وی بیان کرد: دشمنان برای ضربه زدن به کشور، جاسوس ها را در قالب چهره های مذهبی و انقلابی وارد بدنه کشور کرده است اما لطف خداوند و توانمندی نیروهای خدوم اطلاعاتی و امنیتی دسیسه های آنها را ناکام می گذارد.

دادستان کل کشور مهمترین برنامه دشمن را گسترش فساد مالی و اخلاقی دانست و گفت: امروز بحث بی حجابی یک مساله عادی نیست که خانمی نخواهد حجاب داشته باشد و بگوید مگر حجاب زور است.

حجت الاسلام منتظری توضیح داد: هر انسان ۲ نوع زندگی دار یک شخصی، که هر کاری می خواهد می تواند انجام بدهد و هیچکس نمی تواند کاری کند هر چند در درگاه خالق باید نسبت به کارهایی که انجام داده پاسخ بدهد.

وی نوع دوم زندگی را زندگی اجتماعی دانست تاکید کرد: این معنا ندارد کسی بگوید هر نوعی دوست دارد لباس می پوشد، می خورد و دیگر کارها را انجام می دهد.

دادستان کل کشور اظهار داشت: در نظام اسلامی و کشوری که هزاران شهید و جانباز تقدیم این انقلاب کرده و حاکمیت اسلام دایر است، نمی شود یک خانم بگویید آزادم هر جور دوست دارم بپوشم؛ البته در زندگی شخصی می تواند.

حجت الاسلام منتظری اضافه کرد: پشت فرمان خودرو و داخل خیابان حریم خصوصی نیست و ما داخل خودرو را حریم خصوصی نمی دانیم و بنابراین نیروهای انتظامی با متخلف برخورد می کند.

وی با بیان اینکه در زندگی اجتماعی رعایت قوانین و مقررات برای همه ضروری است گفت: بانوان و آقایان که اعتقادی به مبانی دین ندارید بدانند که خارج از منزل مسکونی حریم خصوصی نیست و در صورت بی توجهی به قانون، پلیس مکلف به برخورد با جرم علنی است.

دادستان کل کشور اضافه کرد: هر چند سیاست دستگاه قضایی پرهیز از برخورد خشن با مردم است و در این ارستا ابتدا ارسال پیامک، تذکر و توصیه را اولویت قرار داده و در صورت بی توجهی فرد با او طبق قانون برخورد می شود.

حجت الاسلام منتظری با بیان اینکه اجازه اشاعه فحشا را نمی دهیم تاکید کرد: در برخورد با بدحجابی که ارزش های دینی را نشانه رفته است به هیچ وجه کوتاه نمی آییم.

در این آئین از تلاش و زحمات کامران حمزه قدردانی شده و حسن خانجانی به عنوان دادستان جدید عمومی و انقلاب مرکز استان همدان معرفی شد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۶۱۸۰۵۱۴:۳۹:۰۶ ۱۳۹۸/۳/۳۰
مدیر مالی وزارت نفت که ۲۵ میلیون دلار از حساب این وزارتخانه خارج کرده بود و قصد داشت از کشور فرار کند، حین خروج از کشور دستگیر شد....چرا قوه قضاییه جهت سال صلاحیت این وزیر در مسأله ورود نمیکند ..‌باند های موجود با شایعه برکناری وزیر فعال‌تر شده و در حال خارج کردن و برداشت بیشتر از اموال کشورند ...وقتی مدیران یک وزارتخانه با این گردش مالی همه توسط وزیر از یک جناح انتخاب و فیلتر و مهره چینی میشوند نتیجه اش می شود فساد فساد و فساد ..بیایید ببینید در پروژه های توسعه گاز و نفت چقدر پورسانت درصدی از قرارداد دارد بین برخی پیمانکاران و مدیران تبادل میشود چرا کسی کاری نمیکند ...مناقصات را پستوی شرکت های دولتی خارج و در پایگاه مناقصات ملی بصورت شفاف برگزار کنید ...وزارت نفت مناقصاتش را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارجاع نمی‌دهد چرا ...این میشود فساد
ناشناس۹۶۱۸۰۹۱۴:۴۰:۳۲ ۱۳۹۸/۳/۳۰
ریاست محترم قوه قضاییه لطفا به وضعیت برگزاری مناقصات علی الخصوص مناقصات چند هزار میلیاردی وزارت نفت سر و سامان دهید ،در مناقصات شرکت های دولتی مهندسی و توسعه پروژه های گاز و نفت ،برخی مدیران و اعضای کمیسیون مناقصات و انتخاب پیمانکار با واگذاری تبانی محور و ترک تشریفات مناقصات و تک گزینه ای که در اختیار تعداد محدودی مدیر آن شرکت هاست و همچنین با برآوردهای غیر واقعی نجومی غیر واقعی اموال کشور دارد تاراج می کنند ، لازم است فرایند برگزاری مناقصات بازبینی و اصلاح شود که از دست هیئت مدیره شرکت های دولتی خارج و در پلاتفرم ملی برگزاری مناقصات در جهت حذف رانت و تبانی خارج شود ..با ترک تشریفات ،ارزیابی کیفی صوری و انتخاب تبانی محور. پیمانکاران پروژه های هزاران میلیاردی گاز و نفت در پروژه های خطوط لوله ،پالایشگاه ها و تاسیسات نفتی هزاران میلیارد دارد به نفع مدیران و کمیسیون انتخاب مشاور و قرارداد ها حیف و میل میشود دولت اختیارات مناقصات بزرگ گازی و نفتی را از داخل شرکت های دولتی نفت و گاز خارج کند و آنها فقط نظارت بر اجرا داشته باشند .به داد بودجه کشور برسید مناقصات شده سیاه چاله فساد مدیران به مبارزه با فساد اعتقاد دارید این رویه را اصلاح کنید .‌‌الگو های بسیاری در کشورهای توسعه یافته، جهت حذف فساد مناقصات بخش عمومی هست آنها را میشود پیاده سازی و بومی سازی کرد
ناشناس۹۶۱۸۳۷۱۴:۵۰:۲۵ ۱۳۹۸/۳/۳۰
حجاب اجباری به ضد خودش تبدیل شده، هر امر اجباری و بی منطقی باعث ایجاد مقاومت در جامعه در برابر آن میشود
ناشناس۹۶۲۰۴۶۱۷:۲۰:۴۳ ۱۳۹۸/۳/۳۰
حجاب الزامی است و نه اجباری!
ناشناس۹۶۱۸۴۶۱۴:۵۶:۰۴ ۱۳۹۸/۳/۳۰
《 بروز فساد هر چند در تمامی کشورهای جهان وجود دارد 》 اما آمار آنها در یک قرن اخیر حتی معادل آمار یک ماه اخیر ایران نمی شود .
ناشناس۹۶۱۹۷۶۱۶:۲۷:۳۷ ۱۳۹۸/۳/۳۰
ما رکورد زدیم
ناشناس۹۶۱۸۷۰۱۵:۱۵:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۳۰
وزارت نفت چرا تكذيب مي كند
ناشناس۹۶۱۹۳۹۱۶:۰۱:۲۶ ۱۳۹۸/۳/۳۰
اسم قضات فاسد و متخلف را منتشر کنید تا درس عبرتی برای سایرین قضات گردد
ناشناس۹۶۲۰۴۱۱۷:۱۶:۴۶ ۱۳۹۸/۳/۳۰
مواظب باشید که دانه درشتهای وزارت نفت فرار نکنن
ناشناس۹۶۲۲۳۹۲۰:۰۱:۵۳ ۱۳۹۸/۳/۳۰
نام این ناجور اسلاحتلب چیست

پربحث‌های امروز

 1. روحانی بودجه صداوسیما را قطع کرد

 2. نجفی: اتهام قتل عمد را قبول ندارم/ نفهمیدم چه شد خشمگین شده و اسلحه را برداشتم/ من لفظ پرستو را به کار نبردم

 3. چرا محافظان ظریف همراه او به نیویورک نرفتند؟

 4. کدام اصلاح‌طلبی؟ کدام اصول‌گرایی؟

 5. به نظر شما با حجاب کیست؟  

 6. خانم چادری و آقای ریشوی پاساژ پروانه!

 7. دلایل اصلی کاهش نرخ ارز در بازار چیست؟/ حباب در حال تخلیه است

 8. انصارالله، شکست عربستان در یمن و عقب نشینی ارزی امارات در مقابل ایران

 9. نوبخت خبر داد: ایجاد ۹۸۸ هزار فرصت شغلی در سال جاری

 10. نمایندگان مجلس تا کجا مصونیت دارند؟

 11. نیم قرن از اولین سفر انسان به ماه گذشت  

 12. افزایش هزینه ساخت یک مترمربع مسکن به ۳.۵ میلیون تومان

 13. ادامه سقوط طلا در بازار؛ قیمت سکه ۳میلیون و ۸۳۰هزار تومان شد + جدول

 14. محدودیت تردد دیپلمات‌های ایرانی و خانواده‌هایشان در نیویورک

 15. عابدینی‌: ایجاد محدودیت برای تردد خبرنگاران ایرانی در نیویورک نقض آشکار حقوق بین الملل است

 16. رئیس قوه قضائیه: ماموریتم در گام دوم انقلاب اجرای عدالت و مبارزه با فساد است/ گزارشگران فساد را مورد تشویق قرار می‌دهیم

 17. صفر تا صد «توئیت‌های ۲۰ میلیونی» در نظام سلامت/ وزیر از کدام فساد حرف می‌زند؟

 18. آیا مستند ویژه «گاندو» درباره جیسون رضائیان روی آنتن می‌رود؟

 19. سناریوی هالیوودی آمریکا برای جنگ با ایران

 20. عضو جدید شورای نگهبان: افراد برای اینکه انتقاد یا زبان تندی دارند، نباید از گردونه نظام رانده شوند

 21. مسکن از دلار جلو زد

 22. حمایت سعید جلیلی از مواضع وزیر بهداشت

 23. آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان ماند

 24. افشاگری روزنامه گاردین درباره ارتباط "حلقه نزدیک" ترامپ با منافقین

 25. فواد ایزدی: در تعامل با اروپا از برجام عبرت بگیریم/ پروژه برجام موفق نبود

پربحث‌های دیروز

 1. جنگنده قاهر ۳۱۳، یک پنهانکار از نوع ایرانی+ تصاویر

 2. واقعیت‌های دهشتناک جنگ با ایران از نگاه نشریه کنگره آمریکا/ هرگونه جنگ احتمالی برای منافع آمریکا ویرانگر خواهد بود

 3. جهانگیری: هنر دیپلماسی ما آن بود که به توافقی بزرگ دست یافتیم تا دولت بعدی آمریکا بگوید که کلاه بر سرشان رفته است

 4. تسخیرکنندگان شهرک "باستی هیلز" را اعلام کنید

 5. پول ساخت ویلاهای لواسان از کجا در می‌آید؟  

 6. تهیه‌کننده «گاندو» جواب واعظی را داد؛ مردم پسندیده‌اند اما شما با حملات زنجیره‌ای رسانه‌هایتان...

 7. پاسخ دادستانی ارکان انذارم به مقامات قضایی را مخدوش نکرد

 8. پروژه نفوذ در ایران بسیار پررنگ تر از گذشته دنبال مي شود / سریال گاندو مثل یک شوک برای جامعه بود

 9. منافع ملی را به زلف پیرمرد 74 ساله اسپانیایی گره نزنید

 10. وزیر بهداشت: خواب از چشمانم رفته است/ برخی به جای واردات «استنت قلب»۲ میلیون یورو کابل برق آوردند

 11. احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران

 12. خرازی: مذاکره مجدد با‌ آمریکا خیانت است/ عصاره جهانگیری در دولت روحانی گرفته شد

 13. چگونه با اسناد غیررسمی از پرداخت بدهی به بانک فرار کنیم؟!

 14. واکنش مثبت علی مطهری به درخواست مایک پمپئو/ نظر احمد توکلی درباره بازداشت طبری/ چرا ائمه جمعه بازنشسته نمی‌شوند؟

 15. مکرون؛ بن‌بست برجامی و بسته پیشنهادی که در سکوت، برگشت خورد

 16. پخش مستند «تبادل ۴ جاسوس آمریکایی» از شبکه پنج

 17. آخرین وضعیت بازار ارز؛ مردم فروشنده دلارهای خانگی شدند

 18. ترامپ: دنبال تغییر نظام ایران نیستیم

 19. تاکید رهبر انقلاب بر ادامه کاهش تعهدات برجامی ایران

 20. همتی: شوک ارزی تخلیه شد/ بانک مرکزی قیمت ارز را تعیین نمی‌کند

 21. وزیر فرانسوی به علت خوردن نهار گران قیمت مجبور به استعفا شد  

 22. چراغ اول را روشن کنید آقای روحانی!

 23. تکذیب برداشت بد از مصاحبه ظریف درباره مذاکره موشکی با آمریکا

 24. دستگیری یکی از اراذل و اوباش سابقه دار متواری در غرب تهران  

 25. بیانیه بیش از 40 تشکل دانشجویی سراسر کشور در واکنش به لایحه جامع تامین امنیت زنان

پربحث‌های هفته

 1. تلخنامه «برجام» به افسانهٔ اعتمادپذیری غرب پایان داد

 2. اگر قدرت در دستان نخبگان اصولگرا باشد، بازهم گاندو ساخته خواهد شد؟

 3. نامه احمد توکلی به رئیس قوه قضائیه درباره اقدام خلاف عرف دادستان تهران + جزئیات

 4. روحانی بودجه صداوسیما را قطع کرد

 5. آقای مطهری! شفاف سخن بگویید و فرافکنی نکنید

 6. جنگنده کوثر، نتیجه‌ تحریم‌های جهانی علیه ایران+ تصاویر

 7. جنگنده قاهر ۳۱۳، یک پنهانکار از نوع ایرانی+ تصاویر

 8. زمان پاسخگویی نئولیبرال های وطنی فرارسیده است

 9. واقعیت‌های دهشتناک جنگ با ایران از نگاه نشریه کنگره آمریکا/ هرگونه جنگ احتمالی برای منافع آمریکا ویرانگر خواهد بود

 10. چه کسانی و چرا به گاندو حمله می‌کنند

 11. تصاویری از ویلاهای لاکچری قلعه باستی هیلز  

 12. اینکه می‌گویند مسئله حجاب در قرآن نیامده، غلط است/با هنجارشکنان عفاف و حجاب چگونه برخورد کنیم؟

 13. دولت نگاه «ناموسی» به برجام دارد

 14. برجام فعلا مُرده، آمریکا دست و پای خود را بسته است

 15. پاسخ مدیر روزنامه جوان به ادعاهای محمدرضا خاتمی

 16. متروهای کهنه و گرمای وحشتناک قطارها در ایتالیا/ در کشور برندها خبری از برند پوش‌ها نیست! + تصاویر

 17. فرمانده انتظامی تهران در سال ۷۸، سکوت ۲۰ساله‌اش درباره حوادث کوی دانشگاه را شکست

 18. بی مهری دولت به رسانه ملی

 19. جهانگیری: هنر دیپلماسی ما آن بود که به توافقی بزرگ دست یافتیم تا دولت بعدی آمریکا بگوید که کلاه بر سرشان رفته است

 20. تسخیرکنندگان شهرک "باستی هیلز" را اعلام کنید

 21. روحانی: مردم مقاوم ایران مقابل تحریم‌ها ایستادگی کرده‌اند/ ناکارآمدی دولت در خدمت به مردم سخنی نارواست

 22. تردیدافکنی‌های رسانه‌ای در اجماع سیاسی علیه آمریکا

 23. وقتی «مداحی» به «شغل نان و آبدار» تبدیل می‌شود + تصاویر

 24. قناری نیست گنجشک رنگ شده است!

 25. مراقب نفوذی ها باشیم

پربحث‌های اخیر

 1. نجفی: اتهام قتل عمد را قبول ندارم/ نفهمیدم چه شد خشمگین شده و اسلحه را برداشتم/ من لفظ پرستو را به کار نبردم

 2. خانم چادری و آقای ریشوی پاساژ پروانه!

 3. رئیس قوه قضائیه: ماموریتم در گام دوم انقلاب اجرای عدالت و مبارزه با فساد است/ گزارشگران فساد را مورد تشویق قرار می‌دهیم

 4. صفر تا صد «توئیت‌های ۲۰ میلیونی» در نظام سلامت/ وزیر از کدام فساد حرف می‌زند؟

 5. وکیل خانواده میترا استاد: ادعاهای نجفی ناجوانمردانه بود

 6. تهران چند جای پارک خودرو دارد؟

 7. وکیل نجفی: احتمالا یک فرد مسلح دیگر در صحنه قتل حضور داشته/ نجفی با اسلحه به حمام رفت که او را به زندگی برگرداند

 8. پیش‌بینی رگبار باران و رعدوبرق در ۴ استان

 9. تابلو سازی تبلیغاتی در ایران

 10. قاضی شهریاری: نجفی اعتراف کرده است

 11. حناچی: انتخابات شورایاری‌ها برگزار می‌شود

 12. برگزاری اولین جشنواره بستنی و نوشیدنی‌های خنک در فرهنگ‌سرای اشراق

 13. موجود عجیب دریاچه ارومیه شناخته شد

 14. هوای تهران سالم است

 15. زلزله 4.4 ریشتری در فاریاب کرمان

پربحث‌های دیروز

 1. تسخیرکنندگان شهرک "باستی هیلز" را اعلام کنید

 2. وزیر بهداشت: خواب از چشمانم رفته است/ برخی به جای واردات «استنت قلب»۲ میلیون یورو کابل برق آوردند

 3. احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران

 4. چگونه با اسناد غیررسمی از پرداخت بدهی به بانک فرار کنیم؟!

 5. بیانیه بیش از 40 تشکل دانشجویی سراسر کشور در واکنش به لایحه جامع تامین امنیت زنان

 6. دلایل بازداشت اکبر طبری اعلام شد

 7. واکنش سخنگوی قوه قضائیه به نامه توکلی: احتمال قرار مجدد برای نماینده ابهر وجود دارد

 8. سخنگوی قوه قضائیه: رای دادگاه هادی رضوی صادر شده است/ جاسوسی عیسی شریفی دروغ است

 9. آزادی محسن افشانی تکذیب شد

 10. پیام تسلیت جهانگیری در پی جان باختن ۲۰ نفر در حوادث جاده‌ای

 11. ژن خوب پیتزاخوری هم کشف شد!  

 12. ۲ یوزپلنگ ایرانی در طبس مشاهده شد

 13. جلسه شورای عالی محیط زیست با حضور رئیس جمهور برگزار شد

 14. گرد و غبار اهواز را فرا گرفت

 15. رئیسی: محل مصرف مالیات‌های مردم مشخص شود

 16. دمای خوزستان از ۵۰ می‌گذرد

 17. پلیس: یکطرفه شدن خیابان ویلا آزمایشی است

 18. برگزاری دومین جلسه رسیدگی به اتهامات برخی از کارکنان وزارت صمت

 19. وزش باد شدید در تهران

 20. ویلا؛ یکطرفه به سمت شمال

 21. پاسخ شهردار تهران به رئیس سازمان بازرسی درباره انتخابات شورایاری

 22. فرمانده جدید پلیس راه منصوب شد

 23. عوارض تشعشعات خورشیدی چیست؟+ چند توصیه

 24. "کاغذ دیر برسد" برخی کتب‌ درسی مهر به دست دانش‌آموزان نمی‌رسد

پربحث‌های هفته

 1. نامه احمد توکلی به رئیس قوه قضائیه درباره اقدام خلاف عرف دادستان تهران + جزئیات

 2. تسخیرکنندگان شهرک "باستی هیلز" را اعلام کنید

 3. روایتی تکان‌دهنده از یک پرونده فساد اقتصادی با نیم میلیارد دلار ارز دولتی

 4. توضیحات دادسرای عمومی و انقلاب تهران درباره نامه توکلی به رئیسی

 5. زنان مجرد شادتر هستند یا زنان متاهل؟

 6. دادگاه محاکمه «محمدعلی نجفی»/ قرائت دست‌نوشته نجفی بعد از قتل میترا استاد: کارش را یکسره کردم/ توضیحات دختر نجفی از صحنه قتل/ ابهامات درباره مهدورالدم بودن میترا استاد

 7. ورود به شهر ممنوعه باستی‌هیلز لواسان

 8. نجفی: اتهام قتل عمد را قبول ندارم/ نفهمیدم چه شد خشمگین شده و اسلحه را برداشتم/ من لفظ پرستو را به کار نبردم

 9. «سرمایه اجتماعی» با توییت بازی مسوولان بدست نمی آید!

 10. علل ازدواج دختران جوان با مردهای سالمند

 11. ۴۰ سال بی‌برنامگی برای جمعیت کشور

 12. خانم چادری و آقای ریشوی پاساژ پروانه!

 13. حقیقتی وحشتناک از یک مدرسه که معلم روستا رسانه‌ای کرد! + عکس   

 14. رئیس پلیس راهور: پراید و آردی نباید در جاده‌ها تردد کنند/ خودروسازان ارابه مرگ می‌سازند

 15. وزیر بهداشت: خواب از چشمانم رفته است/ برخی به جای واردات «استنت قلب»۲ میلیون یورو کابل برق آوردند

 16. احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران

 17. قاضی جوانی که «مفسدان و دانه‌درشت‌ها» را محاکمه می‌کند

 18. رئیس بسیج زنان: مردان نیز ملزم به رعایت حجاب هستند

 19. چگونه با اسناد غیررسمی از پرداخت بدهی به بانک فرار کنیم؟!

 20. شهردار تهران: خطرات کوچکی که در تهران به فاجعه ملی ختم می شود

 21. ماجرای فروش کالباس خوک در مشهد

 22. بهشت میان جهنم در ایران کجاست؟+ تصاویر

 23. رئیس قوه قضائیه: ماموریتم در گام دوم انقلاب اجرای عدالت و مبارزه با فساد است/ گزارشگران فساد را مورد تشویق قرار می‌دهیم

 24. صفر تا صد «توئیت‌های ۲۰ میلیونی» در نظام سلامت/ وزیر از کدام فساد حرف می‌زند؟

 25. بیانیه بیش از 40 تشکل دانشجویی سراسر کشور در واکنش به لایحه جامع تامین امنیت زنان

آخرین عناوین