آیا به افراد مشهور و سلبریتی‌ها بدهکاریم؟

ناصر خادمی ماشاری، گروه تعاملی الف،   3980327023 ۷۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۶ تکراری یا غیرقابل انتشار
آیا به افراد مشهور و سلبریتی‌ها بدهکاریم؟

طی سالیان اخیر مدیران تلویزیون برای اداره این مجموعه عریض و طویل دست به دامان اسپانسرها شده و از سوی دیگر با انگیزه جذب مخاطب، به افرادی تریبون داده اند که عمده شان نه دل در گرو فرهنگ اسلامی دارند و نه ملیت ایرانی برایشان اهمیت و اعتباری دارد. اکثر افرادی که در این سال‌ها به یمن همین فرصت‌های طلائی آنتن رسانه عمومی و حمایت مردم نجیب ایران به عنوان سلبریتی مشهور شده اند، آنقدر بیسواد و بی مایه اند که اگر این فرصت‍‌های نه تنها مجانی که متأسفانه با دستمزدها و پاداش‌های کلان در اختیارشان نبود، حتی به درد کار در ساده ترین مشاغل هم نمی خورند، حالا شده اند هنرمند طراز اول کشور.

متاسفانه این مدیران ناچارند برای جذب اسپانسر و از طرفی پر کردن ساعات پخش شبکه‌های تحت امرشان به افرادی متوسل شوند که از طرفی روی آنتن، هر دقیقه از ایران و ایران دوستی حرف بزنند و از سوی دیگر این مهد تمدن را شایسته تولد فرزندشان ندانند. و به محض اینکه پایشان هم از مرزهای جغرافیائی این سرزمین بیرون می گذارند حتی ظاهر و پوشش شان هم به رنگ همان جائی در می‌آورند که پا گذارده‌اند.

هیچکسی حق ندارد به نوع رفتار و پوشش آدم‌ها در خارج از کشور اعتراض کند ولی رسانه ملی هم دیگر حق ندارد فرصت تجارت به این افراد بدهد. همین آقای فیلمنامه نویس مدافع آن هنجار شکن که اگر لطف حضور در یکی دو سریال تلویزیونی نصیبش نشده بود تا هنوز هم حتی در محله خودش گمنام بود، چندی پیش در سفر به هند، ترانه زیبا و خاطره انگیز رو حوضی مرحوم مرتضی احمدی را به لجن کشید و پس از اعتراض خیل هموطنان، با یک عذرخواهی دو پهلو سر و ته قضیه را به هم آورد، امروز در دفاع از رامبد، فحش نامه ائی نثار معترضین و تلویزیون و ملت ایران کرده است. خودتان بخوانید و قضاوت کنید:

"میدونید چرا یکی میگه مردم ایران ما شما رو خیلی دوست داریم شما خیلی خوبید؟ چون رسالت برنامه‌اش این تعریف‌شده که به مردم غمگین و گرفتار و افسرده و «گریه بلد» سرزمینش، شادی و عزت‌نفس و مجالی برای خنده بده. میدونید چرا یکی میره بچه‌اش رو خارج از ایران به دنیا بیاره؟ چون رسالت پدریش این تعریف‌شده که به بچه‌اش شادی و عزت‌نفس و مجالی برای خنده بده و نذاره اون غمگین و گرفتار و افسرده و «گریه بلد» بار بیاد. اگر از جایی که به دنیا اومدیم ناراحتیم، یقه پدرمون رو بگیریم. اگر از جایی که بچه مردم به دنیا میاد ناراحتیم، یقه روان پزشک مون رو بگیریم."

در این میان از هنرمند مردمی و فرهیخته ائی چون پرویز پرستوئی انتظار نبود که در حمایت از هنجار شکنان چنین متنی بنویسد:
"از صدا و سیمایی که رامبد جوان سال‌ها است خودش را هزینه کرده گرفته، تا اون دسته مردمی که از صبح تا شب کارشون سرک کشیدن تو زندگی خصوصی آدم ها است ..."

پرویز خان پرستوئی عزیز، به راستی آیا این فرد خود را برای رسانه ملی هزینه کرده و یا اینکه رسانه به او فرصت تجارت و کسب شهرت داده؟ انشاء الله که دلیل این قضاوت نادرست، کم مهری‌های رسانه به شما باشد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

صف۹۵۶۴۸۱۰۷:۲۲:۱۴ ۱۳۹۸/۳/۲۷
هیچکس بدهکار سلبریتی ها نيست بلکه این سلبریتیها هستند که وامدار مردمند زیرا اگر پول و حمایت مردم نبود آنها هميشه گمنام باقی می ماندند و برای تهیه نان شب خود هم مانده بودند...
ناشناس۹۵۶۶۷۹۰۹:۵۹:۰۷ ۱۳۹۸/۳/۲۷
من اصلا کاری به سلبریتیها ندارم.اما یه سوال از نویسنده مقاله دارم.باز سلبریتیها کمی دل مردم رو شاد کردن ومردم با علاقه به اندازه دو ساعت مشکلاتشون رو فراموش کردن.اما مسئولا و اقازاده ها جز اختلاس و خرج کردن پول مردم و برداشتن حقشون از سفره انقلاب چکار کردن؟چرا نویسنده این مقاله رو برای مسئولی نمی زنه که خودش از دیوار سفارت امریکا بالا رفت و الان فرزندش توو امریکا تحصیل می کنه؟چرا جلوی فعالیت اون گرفته نمیشه؟
ناشناس۹۵۶۸۳۰۱۲:۰۶:۵۱ ۱۳۹۸/۳/۲۷
خوب عزیزم این سیلبریتیها مجلس گرمکنهای همان آقازاده ها هستن و راه و رسم شان هم یکی است . فرقی ندارند ، آقازاده ها و سیلبرستیها هر دو باهم از جیب ملت می خورند و هر دو هم خودشان را طلبکار ملت می دانند. یکی طلبکار است که چون پدرش با پول ملت بر کرسی ریاست و مدیریت تکیه زده است. آن دیگری طلبکار ملت است چون با پول ملت جلو دوربین قرار گرفته و مشهور شده است. در سختیها نه آقازاده های طلبکار و نه سیلبریتیهای طلبکار هیچکدام در کنار ملت نیستند.
ناشناس۹۵۶۹۳۲۱۳:۲۲:۰۳ ۱۳۹۸/۳/۲۷
نکته جالبش اینه که طبق قانون مجلس افرادی که کار فرهنگی میکنن مشمول مالیات نیستن. یعنی همین سلبریتیها که فیلم های کاغذی و زرد بازی میکنن و چند میلیارد دستمزد میگیرن لازم نیست مالیات بدن ولی منه کارمند که ماهی 2 میلیون حقوق میگیرم باید مالیات بدم.
ناشناس۹۵۷۱۱۷۱۵:۱۴:۱۲ ۱۳۹۸/۳/۲۷
نکته جالبترش اینه که اینها اگر همون خارج بخوان کار کنن هیچ شغلی بهشون داده نمیشه و یک هزارم این درامد بی حساب و کتاب در ایران رو ندارن . برای همین اینجا درمیارن و میرن اونجا خرج میکنن . در واقع از ملت ایران میگیرن و دودستی به کاناداییها باج میدن .
ناشناس۹۵۷۱۰۸۱۵:۱۱:۴۴ ۱۳۹۸/۳/۲۷
الان که دیگه ژنهای دزد و سلبریتی های وطن فروش با هم پیوند خوردن و یکی شدن ! میدونی چند تا از اینها زن و شوهر هستن یا رفیق و شریک و همکار و ... ؟ یعنی کلا ژن و سلبریتی ، شدن دو لبه تیز قیچی برای ریز ریز کردن و چاپیدن ملت !
ناشناس۹۵۶۸۰۲۱۱:۴۷:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۲۷
سرشناس نه سلبریتی !!
تبریزی۹۵۶۸۴۸۱۲:۱۴:۰۹ ۱۳۹۸/۳/۲۷
سرشناس معادل خوبی نیست. چون کلمه سلبریتی بیشتر به کسایی اشاره داره که تو حوزه سرگرمی معروفن مثل بازیگر و خواننده، ولی کلمه سرشناس رو می شه تو خیلی جاها مثل ترکیب "پزشک سرشناس" هم به کار برد. بهترین معادلش آدم مشهور / معروفه. He's a celebrity = اون یه آدم مشهوره celebrities = آدم های مشهور / معروف
ناشناس۹۵۶۸۶۳۱۲:۲۵:۰۱ ۱۳۹۸/۳/۲۷
مردم به سلبریتی ها نه بدهکارند و نه از آنها طلبکار.. اگر مردم شخصی را دوست دارند، گناهی برگردن آن شخص نیست...به نظر میرسد این هجمه تخریبی که علیه این افراد به راه افتاده از روی حسادت است و بس
حسام۹۵۶۴۸۳۰۷:۲۵:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۲۷
خوب بهترين كار اينه كا به بازيگراني كه دو تابعيتي هستن يا فرزندشونو دوس ندارن تو خاك وطن عزيزمون بدنيا بيارن ، كار ندين چه تو صدا و سيما و چه تو سينماي خانگي ... تا پول ملت رو تو كشور بيگانه خرج نكنند .. ورزشكارا هم به تيم ملي دعوت نكنن... كار سختيه ؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۹۵۶۷۶۷۱۱:۱۵:۱۶ ۱۳۹۸/۳/۲۷
اینها که اینقدر پولدارند و یهو به اندازه یک پزشک درآمد بدست میارن و میبینید همه جا صحبت از اونهاست خودشان به.... ها وصلند اونوقت شما میگی کار نده بهشون.....
ناشناس۹۵۷۱۲۰۱۵:۱۵:۳۰ ۱۳۹۸/۳/۲۷
اینها که کاری بلد نیستن بکنن . باور کن اگر پولهای دزدی و بادآورده ای که تو سینما خرج میشه نبود ؛ اینها عرضه نداشتن به اندازه یک کارمند ساده پول دربیارن .
ناشناس۹۵۶۴۹۱۰۷:۳۸:۰۵ ۱۳۹۸/۳/۲۷
اقای خادمی مسبب این رفتارهای چند سال اخیر تعیین تکلیف های مقامات برای عموم مردم است که بالاخره نارضایتی خود را به طریقی نشان میدهند.مرتب ایراد میگیرید که رامبد جوان حرف و فعلش همخوانی ندارد.مگر حرف و فعل برخی مسولین همخوانی دارد؟که اگر داشت این حال و روزمان نبود برادر.
ناشناس۹۵۷۵۹۹۲۰:۳۳:۵۹ ۱۳۹۸/۳/۲۷
عجب استدلالی
ناشناس۹۵۶۴۹۵۰۷:۴۴:۳۴ ۱۳۹۸/۳/۲۷
مگر سلبریتی بودن جرم است؟
رضا۹۵۶۶۴۷۰۹:۳۷:۵۹ ۱۳۹۸/۳/۲۷
کلا سر این قضیه آقای رامبد جوان برخی سلبریتی ها و رسانه ها آگاهانه بحث رو به انحراف کشوندن. مسئله این بود که وجدان جمعی جامعه ایران نسبت به رذیلت اخلاقی ریاکاری و دورویی این افراد واکنش منفی نشون داد و کاملا هم طبیعی بود. حالا این آقای فیلنامه نویس که دوست و همکار اون یکی آقا هست فرمودند که دلیلی نداره که آدم به هر حرفی که میزنه خودش هم عمل کنه چون یه جا اون حرف رو زده که پول در بیاره (یا به قول ایشون مردم غمگین و گرفتار و افسرده و «گریه بلد» سرزمینش، شادی و عزت‌نفس بده!) و یه جا دیگه هم خواسته پول های که در آورده رو خرج کنه یه کار دیگه کرده و به هیشکی هم ربطی نداره. اون آقای دیگه هم فاز فیلم هندی برداشته که آه و افسوس که آخه چرا شما ایرانی ها تو زندگی خصوصی مردم سرک می کشید، آخه اون طفل معصوم (منظور بچه تو راهی رامبد جوان) چه گناهی کرده! ( نمیدونم ربطش چی بود دقیقا!) آخه من نمیدونم به شما چه ربطی داشت ما رو بخندونین یا بهم عزت نفس بدین؟ به تو چه که من رو گوشیم چی نصب میکنم؟ به تو چه که من ستاره چند مربع بگیرم؟ شما جماعت زن میگیرید ما رو خبر میکنید! میرید رستوران ما رو خبر میکنید! سفر میرید ما رو خبر میکنید! بچه دار میشید ما رو خبر میکنید! تولدتون میشه ما رو خبر میکنید! و در تمام این مدت همه اینها به ما ربط داره ولی وای به حال روزی که بگن بالا چشمت ابرو اونوقته که فازتون میشه ما مردم ایران شب تا صبح کارمون سرک کشیدن تو زندگی مردمه. حیا کن سلبریتی.
ناشناس۹۵۶۷۹۲۱۱:۳۸:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۲۷
سلام آقای جوان خوب هستین؟
ناشناس۹۵۶۸۳۵۱۲:۰۹:۰۸ ۱۳۹۸/۳/۲۷
نه سیلبریتی بودن جرمه و نه آقازاده بودن ؛ اینکه قابل تحمل نسیت طلبکار ملت بودنه
ناشناس۹۵۷۱۲۵۱۵:۱۷:۳۸ ۱۳۹۸/۳/۲۷
اینکه هر شب به دروغ بگی " مردم ایران ، ما شما رو خیلی دوست داریم " ، در حالیکه ته دلت داری زار میزنی " مردم کانادا ، تو رو خدا منم آدم حساب کنین و راه بدین اونجا " ؛ این جرمه
ناشناس۹۵۶۵۰۲۰۷:۴۸:۱۶ ۱۳۹۸/۳/۲۷
از نویسنده مقال بالا سوال میکنم که ایا ان نویسنده مگر دروغ گفته که به او میتازید؟همین چهار تا و نصفی افرادی که شما در همین نوشته انها را با تحقیر مورد عنایت قرار دادید هم که اگر نبودند،این حدافل بیننده هم برای صدا و سیمایی که دیگر چیزی در چنته برای ارایه به سلیقه های مختلف مردم را ندارد،متصور نبود.افراد هستند که با ارایه برنامه هایشان به صدا و سیما رنگ و بویی میدهند وگرنه این صدا و سیما با بودجه هزاران میلیاردی در سال چند برنامه فاخر تولید میکند که دل مردم خوش باشد؟
ناشناس۹۵۸۰۴۴۰۹:۰۹:۵۱ ۱۳۹۸/۳/۲۸
چرا مغلطه می کنید ؟؟ سالها است همین گزافات را می گویید این همه مجری و بازیگر و نویسنده آمده و رفته اند چطور این ..شما عملیاتی نشد؟؟ این فرصت مفتی که به اینان داده شد موجب شده امثال تو فکر کنند اینان نابغه اعصارند یعنی اگر این فرصت را به دیگران می دادند باز هم شما همین ها را می گفتی و اعتقاد داشتی آنان رسانه را تغذیه می کنند نه رسانه آنان را
ناشناس۹۵۶۵۱۶۰۷:۵۸:۵۹ ۱۳۹۸/۳/۲۷
من هیچ یک از مشهورها (سلبریتی ها) را مردمی نمی دانم. حتی پرویز پرستویی هم هنرمند مردمی نیست. تا می توانید این مشهورهای از خود راضی را نقد کنید تا کمی به خود آیند و بدانند اگر مردم نباشند آن ها چیزی یا کسی نیستند.
ناشناس۹۵۷۱۲۸۱۵:۱۸:۴۹ ۱۳۹۸/۳/۲۷
اصولا اینها ، بودنِ خودشون رو در جدا بودن از مردم میدونن !!!
ناشناس۹۵۷۱۳۱۱۵:۲۰:۱۸ ۱۳۹۸/۳/۲۷
لفظ مردم برای اینها فقط یک اداست . از مردم مایه میذارن تا راحت تر بتونن سر همون مردم رو شیره بمالن . وگرنه کسی که فقط یک میلیارد تومن خرج تفریح دو ماهشه در خارج ، چجوری درد مردمی رو میدونه که تو تمام عمرشون به اندازه یک میلیارد نمیبینن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۹۵۶۵۴۲۰۸:۲۴:۱۸ ۱۳۹۸/۳/۲۷
این جماعت همیشه مدعی هستن
ناشناس۹۵۶۵۵۱۰۸:۲۹:۴۸ ۱۳۹۸/۳/۲۷
لطفا بفرمایید امثال آقایان ازغدی و یامین پور هم سلبریتی هستند ؟
محمد قاسمی۹۵۶۶۴۲۰۹:۳۳:۰۱ ۱۳۹۸/۳/۲۷
حملات مکرر رسانه ها به سلبریتی ها صرفا برای از بین بردن الگو و تاثیر پذیری جامعه از ایشان است پ ن بنده به هیچ عنوان چنین اشخاصی رو نه الگو قرار میدم نه قبولشون دارم ولی اینکه تلاش حاکمیت برای هدایت افکار به سمتی که خودش میخواد رو اصلا نمی پسندم
ناشناس۹۵۷۱۳۶۱۵:۲۱:۰۸ ۱۳۹۸/۳/۲۷
از کی تا حالا سلبریتی بی سواد ، شده الگو ؟ مگر برای افرادی بی سوادتر از خودش !
ناشناس۹۵۶۶۴۶۰۹:۳۷:۲۴ ۱۳۹۸/۳/۲۷
بله هستند
ناشناس۹۵۶۷۷۱۱۱:۱۶:۴۹ ۱۳۹۸/۳/۲۷
وقتی من نمیشناسمشون یعنی نیستند!
ناشناس۹۵۷۱۴۰۱۵:۲۱:۵۷ ۱۳۹۸/۳/۲۷
وسط دعوا نرخ تعیین میکنی ؟ اینهایی که گفتی کجای این دعوا بودن آخه ؟
ناشناس۹۵۷۴۷۹۱۸:۴۷:۵۸ ۱۳۹۸/۳/۲۷
خاتمی سلبریتی است
راه۹۵۶۵۷۱۰۸:۴۱:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۲۷
سلبریتی‌های پست و حقیر و ولنگار در ابتدا اگر وجه مثبتی پیدا میکنن از توجه مردمه و انباشته‌های منفی و سخیف و قبیح‌شون مربوط به خودشونه وقتی نمیتونن از توجه مردم بهره‌برداری منطقی و معنوی بکنن و به شیطان تکیه میدن سقوط میکنن _____________ اما بزرگان و بزرگواران مشهور یا گمنام در اثر تلاش و ایثار و خدامحوری و انسانیت و بصیرت خودشون به مدارج رفیع میرسن و با جهد و ایمان میتونن خودشون رو تا آخر عمر بابرکت‌شون حفظ میکنن بشریت ، مرهون این بزرگواران هست
تبریزی۹۵۶۵۷۳۰۸:۴۲:۵۴ ۱۳۹۸/۳/۲۷
والا من فقط چند تا سلبریتی می شناسم: کیتی پری - تیلور سویفت - لیدی گاگا - بریتنی اسپیرز - نیکلاس کیج - برد پیت. واقعیتش آلبوم ها و فیلماشون رو مجانی دانلود کردم ولی به خاطر تحریم ها نمی تونم بدهیم رو پرداخت کنم. شرمنده.
ناشناس۹۵۷۱۴۱۱۵:۲۲:۳۲ ۱۳۹۸/۳/۲۷
خوش باش تبریزی
ناشناس۹۵۶۶۱۴۰۹:۰۹:۲۵ ۱۳۹۸/۳/۲۷
واقعا حرف مردم همینه. افرادی که با پول ملت شهرت کاذب به دست می آورند وبعد به مردم توهین می کنند باید مطرود بشوند.
ناشناس۹۵۶۶۲۶۰۹:۱۷:۴۷ ۱۳۹۸/۳/۲۷
سلبریتیهای جاهل !!!
ناشناس۹۵۶۶۹۷۱۰:۲۱:۴۳ ۱۳۹۸/۳/۲۷
بس چرا من و شما نشدیم نکنه خیالی با هوش هستیم و انان جاهل اند و مردم سواد ندارن عوام هستند
ناشناس۹۵۶۷۸۴۱۱:۲۴:۲۱ ۱۳۹۸/۳/۲۷
اصلا ربطی داشت؟؟ شاید شما برای خودتون و کارتون ارزش قائل نیستید. تا جایی که یادم هست قدیم هر کسی درسخوان نبود بازیگر و هنرمند میشد، هر چند سلبریتی فقط به این گروه گفته نمیشود... به نظرم در سیاستمدارهامون بیشتر سلبریتی داریم......
ناشناس۹۵۶۶۲۷۰۹:۱۸:۰۹ ۱۳۹۸/۳/۲۷
"میدونید چرا یکی میگه مردم ایران ما شما رو خیلی دوست داریم شما خیلی خوبید؟ چون رسالت برنامه‌اش این تعریف‌شده که به مردم غمگین و گرفتار و افسرده و «گریه بلد» سرزمینش، شادی و عزت‌نفس و مجالی برای خنده بده. میدونید چرا یکی میره بچه‌اش رو خارج از ایران به دنیا بیاره؟ چون رسالت پدریش این تعریف‌شده که به بچه‌اش شادی و عزت‌نفس و مجالی برای خنده بده و نذاره اون غمگین و گرفتار و افسرده و «گریه بلد» بار بیاد. اگر از جایی که به دنیا اومدیم ناراحتیم، یقه پدرمون رو بگیریم. اگر از جایی که بچه مردم به دنیا میاد ناراحتیم، یقه روان پزشک مون رو بگیریم." مگه این متن مشکلش کجاست؟ غمگین و افسرده نیستیم؟ گریه بلد نیستیم؟ ..
ناشناس۹۵۶۶۳۱۰۹:۲۱:۳۷ ۱۳۹۸/۳/۲۷
بدهکار نیستیم ولی طلبکار هم نیستیم کار کردن، پول گرفتن اگر زیاد گرفتن برید یقه اونی رو بگیرید که از بودجه عمومی پول رو داده و یه چیز دیگه، تقریبا فقط برنامه های همین سلبریتی ها در تلویزیون ما بیننده داره و اگر اون برنامه ها هم نباشند تلویزیون فقط واسه خودش برنامه می سازه و کسی نمی بینه
ناشناس۹۵۶۷۱۰۱۰:۳۳:۴۰ ۱۳۹۸/۳/۲۷
باسلام. صحبت از طلبکاری ملت نیست که البته تلویزیون جزو اموال عمومیست و بهره مند از آن هم بدهکار صاحبان اصلی اش. صحبت از این است که در این وانفسا، دادن چنین صفاتی به مردم هم جوانمردی نیست خاصه آنکه نویسنده مطلب بواسطه همین مردم به شهرت رسیده باشد آقای ژوله در توصیف ملت ایران نوشته اند: مردم غمگین و گرفتار و افسرده و «گریه بلد»
ناشناس۹۵۶۷۲۳۱۰:۴۴:۲۵ ۱۳۹۸/۳/۲۷
بابا چرا کلا موضوع رو لوث کردین اصلا کی گفته طلبکاریم یا بددهکار. اون شب و تا صبح تو گوش مردم جیغ و داد زده بخندین نخندین روبیکا نصب کنین مردم هم گفتن خب عزیزم تو هم میموندی همینجا میخندیدی دیگه حالا هم رفته کانادا نوش جونش اصلا مگه خاوری رو که ازش طلبکاریم کاری کردیم که حالا اینو بخوایم به زور بیاریم ایران.
بهروز۹۵۶۶۳۹۰۹:۳۱:۰۵ ۱۳۹۸/۳/۲۷
هرچند شاید جای چندان شکوه ای نباشد. بهر جهت بهتر است کار هر هنرمند را جدا از نیمه پنهان شخصیت او نگریست و نقد کرد. اما نمیتوان تاسف نخورد که چرا کار هنرمندان و روشنفکران ما ( و شاید خیلی جاهای دنیا) از جهان محمدعلی افراشته ها، کریم پور شیرازی ها، عشقی ها و . . . غلامحسین ساعدی ها اینهمه فاصله گرفته است. .. متاسفانه فرصت کافی برای استفاده از برنامه های تلویزیون ندارم. اما در همان حد، بنظرم " خندوانه" هم دارای نکات مثبت و با ارزش فراوانی و نیز " دکان"ی برای رامبد جوان بوده است. اگرچه هنرمند و روشنفکر هم اهل و عیال و خرج و مخارج دارد، اما شخصا استفاده عمدتا تجاری از هنر و ادبیات را چندان نمی پسندم.
علی 671۹۵۶۶۵۳۰۹:۴۳:۰۹ ۱۳۹۸/۳/۲۷
چرا بعضی از آقایون از اینکه حرف حقی گفته می شود .یک دفعه داغ کرده وبدون پروا مطالبی می گذارند که قابل فهم نیست .امثال پرستویی ها و دیگران دلشان وطنی که نیست سلبریتی هم نیست .چون خودشان در این موارد عمل هایی دارند با کمی بیشتر و کمی کمتر .بله سرمایه این مملکت را در این زمان به خارج بردن و شاهانه زندگی کردن با آن وضع که چه .می خواهیم فرزندمان آنور آبی به دنیا بیاید که چه بشود .ماندگاران وبا وفایان آرزو دارند که ایرانی و معرفت ایرانی و دین ایرانی داشته باشند .بعد هم وطن خودمان که از این وطن تغذیه شده و سلبریتی گردیده کانادا را مهد تمدن فرزندش قرار می دهد و یک عده هم گروه هم حمایت می کنند .در کشور خودمان تنها یک مصیبت وارد کرده اند نادانان اقتصادی کشورمان و گرنه اگر نبود این مسئله اقتصادی که اندکی فشار بر هم و طنان گردیده .ایران از همه نظر دلچسب تر و غرور آفرین تر بود که برای خوش فهمان با ایمان بهترین بوده و خواهد بود .ولی کج اندیشان مادی پرست که به ظاهر خود را برای پول وطنی و .. سرمایه ملت دلسوز مردم به دروغ جا می زنند و دادشان بلند است که مردم ایران ما شما را خیلی دوست داریم که ته قلبشان می گویند دروغ می گوییم و مردم ایران ما چاپیدن پول های شما را برای خوشی خودمان خیلی دوست داریم تا بچه هایمان را در کانادا بدنیا بیاوریم چو.ن ایران را قبول نداریم .باید تجدید نظر شده و رانده شوند و ممنوع الکار تا درس عبرتی باشد برای عده ای دیگر ... سلبریتی که در آینه فقط خودشان را می بینند .رامبد با برنامه مسخره و تکراریش چنا ن کلاهی بر سر سیما گذاشت که امروز با پول بیت المال به ناحق گرفته شده در کانادا...ب این مملکت می خندد .
ناشناس۹۵۶۶۶۲۰۹:۴۹:۲۱ ۱۳۹۸/۳/۲۷
حالا نوبت پرستو فرستادن برا سلبریتی ها رسیده؟
ناشناس۹۵۶۷۵۳۱۱:۰۷:۱۸ ۱۳۹۸/۳/۲۷
سلبریتی ها خودشان پرستو هستند
ناشناس۹۵۷۱۴۵۱۵:۲۳:۵۱ ۱۳۹۸/۳/۲۷
سلبریتی ها کم کم تبدیل به کرکس و کفتار شدن . حیف پرستو
ناشناس۹۵۶۶۸۰۱۰:۰۱:۰۶ ۱۳۹۸/۳/۲۷
مردم ایران ما شما رو خیلی دوست داریم ایران ایران ایران تو سرم جا داری !!!! تا زمانی براشون کاربرد داره که به پول و شهرت برسن بعد که بارشونو بستن ایران براشون مایه سرافکندگی می شه تا جایی که بچه شونو هم در حد ایران نمی دونن صدا و سیما به اینا میدان داده مردم چه گناهی دارن ؟
ناشناس۹۵۶۶۹۵۱۰:۱۹:۲۶ ۱۳۹۸/۳/۲۷
متوجه نشدم سلبریتی مگر همانطور الگی شد یا از هوش و هنر بالا برخوردار است همانطور که طرف وزیر پولدار میشه انان هم هنرمند شدن ما چند تا کاسب پولدار داریم چندتا هنرمند پولدار داریم مگر بازیکنان فوتبال هزاران نفر نیستند فقط چند نفرشون مشهور بشن و بابت شهرت پولدار و ادم ها شاخص میشن نمیدانم کجا شما اشکال گرفتی
ناشناس۹۵۶۷۲۰۱۰:۴۱:۲۲ ۱۳۹۸/۳/۲۷
چرا هر کس با کمترین سواد و دانش می تونه بر افکار عمومی مردم ما مسلط بشه ؟؟ آیا در ارائه ی الگوی رفتار و اخلاق مناسب به جامعه راه را غلط نرفته ایم ؟؟ ما کلی نهاد فرهنگی داریم که قراره فرهنگ سازی کنن و هر ساله از بیت المال کلی بودجه می گیرن ولی جامعه داره راه خودشو می ره و اون نهادهای فرهنگی هم راه خودشونو ! سبک و روشی که اون نهادها ترویج می کنند هیچ شباهتی به روش و طرز فکر زندگی مردم عادی نداره چرا ؟؟؟
ناشناس۹۵۶۷۵۹۱۱:۱۰:۰۶ ۱۳۹۸/۳/۲۷
فقط به روسيه بدهكار هستيم
ناشناس۹۵۶۸۶۸۱۲:۲۸:۵۷ ۱۳۹۸/۳/۲۷
حالاچراروسیه؟ مگه روسیه چکارت کرده؟
حرف حساب۹۵۷۵۹۲۲۰:۲۶:۳۳ ۱۳۹۸/۳/۲۷
واقعا متوجه نيستي روسيه چكار كرده .. در مورد نفت و گاز و غيره و در خارج ما از سوريه دفاع كرديم و از سقوط بشار جلوگيري كرديم اون بندر را بالا كشيد در مورد حمله رژيم غاصب به نيروهاي ما و سكوت و همكاريش با اون رژيم باز بگم
صمصام۹۵۶۷۶۵۱۱:۱۴:۲۴ ۱۳۹۸/۳/۲۷
نخیر ...کسی نگفته بدهکار هستید ،اما طلبکار هم نباید باشید این سوال یک سوال بی منطق و طلبکارانه است زندگی خصوصی هیچ انسانی حتی سلبریتی ها به کسی مربوط نیست. انها حق دارند هر طور میخواهند به شرط رعایت قوانین جاری کشور زندگی کنند . رامبد جوان مردم را تشویق به ایران دوستی میکند اما به دنیا اوردن فرزندنش در خارج از کشور الزما خلاف این موضوع نیست .رامبد جوان و دیگر سلبریتی ها این توفیق نصیبشان شده که ساعتی وسیله بردن شادی وخنده به خانه های مردم باشند اینکه رامبد جوان بابت اجرا در رسانه دستمزدش را میگیرد آیا میتواند دلیلی برای سرزنش اقدام او در تولد فرزندش در خارج از کشور باشد ؟؟؟!!! در کشوری که مردمش به خاطر وضعیت وخیم و اسفناک اقتصادی همه جوره در فشار و سختی اند و هرگز مقصر این وضعیت نبوده اند بهتر است یقه مقصران اصلی این وضعیت را بگیرید و به رامبد جوان و بقیه سلبریتی ها گیر ندهید در ضمن هر پدر و مادری حق دارد برای تامین آینده بهتر فرزندانش بهترین تصمیم را بگیرد !
ناشناس۹۵۶۸۶۴۱۲:۲۵:۴۳ ۱۳۹۸/۳/۲۷
بفرم مقصراصلی بقول شمااین وضعیت کیه؟ اگه یکم عقل ومعرفت داشته باشیدمیفهمی که هرکشورمستقلی برای استقلالش باید تاوان بده یقینا تازمانیکه ایران به جایی نرسه که به بیگانه ازهرلحاظ وابستگی ( مخصوصااقتصادی) نداشته باشه دنیای استکباراین فشارهارا اعمال میکنه. مگراینکه تسلیم بشیم که خیال نکن بعدش گلستان میشه اوضاع ازاین که هست بدترخواهدشد.پس بهتره عاقل باشی ودنبال مقصرنگردی به آینده امیدوارباش.
ناشناس۹۵۶۷۸۸۱۱:۲۵:۵۰ ۱۳۹۸/۳/۲۷
باید بپذیرید اکثر هنرمندان به خصوص هنر پیشه ها چه زن چه مرد,به مبانی مذهبی مثل حجاب و نخوردن شراب و....پایبند نیستند .
ناشناس۹۵۶۸۶۲۱۲:۲۴:۲۶ ۱۳۹۸/۳/۲۷
این به خودشان مربوط است.
ناشناس۹۵۶۸۷۲۱۲:۳۱:۳۱ ۱۳۹۸/۳/۲۷
فقط اکثریت هنرمندان؟!
ناشناس۹۵۶۷۹۹۱۱:۴۶:۱۴ ۱۳۹۸/۳/۲۷
سلبریتی چیه الکی واژه بیگانه تحمیل می کنید. از قدیم به این افراد گفته می شد" سرشناس "
ناشناس۹۵۷۱۴۸۱۵:۲۵:۴۸ ۱۳۹۸/۳/۲۷
البته اینها در اصل ، ناشناس بودن ، بعد یک شبه معروف شدن .
ناشناس۹۵۶۸۵۵۱۲:۱۹:۰۵ ۱۳۹۸/۳/۲۷
کاش اندازه مردم کره وژاپن و.... حس میهن دوستی داشته باشیم، کاش واسه همدیگه احترام قائل بشیم کاش به ایران خودمون دل ببندیم نه کانادا واروپاو...لعنت برهرآنکس که ازسفره این مملکت میخوره وبعدپشت به اون میکنه.
ناشناس۹۵۶۹۰۹۱۳:۰۱:۰۳ ۱۳۹۸/۳/۲۷
آقای پرویز پرستویی عزیزم لطفا در این فقره سکوت متشکرم.
ناشناس۹۵۶۹۷۲۱۳:۴۱:۲۶ ۱۳۹۸/۳/۲۷
خدا وکیلی کی از پاسپورت کانادا بدش میاد؟ اعتبار پاسپورت ایرانی چقدره؟
ناشناس۹۵۷۰۹۱۱۵:۰۴:۴۷ ۱۳۹۸/۳/۲۷
به نظر من نه ما به هیچکس بدهکاریم نه طلبکار هر کس درهر جایی قرار گرفته ئوکار کرده از مزایای ان کار بهره برده وپولش را گرفته ولی باید اینراهم در نظر بگیریم افراد یک جامعه مثل دانهای یک گردنبند می مانند ان گردنبند زمانی میشود استفاده درست کرد که همه انها در جای خود باشند وافتاده ویا تخریب نشده باشند
ناشناس۹۵۷۳۲۰۱۷:۱۹:۴۱ ۱۳۹۸/۳/۲۷
به نظر بنده اینکه آقای رامبد جوان به صرف اینکه برای تهیه و مجری گری یه برنامه از صدا و سیما پول دریافت کرده دلیل نمیشه که بر او اونجوری بتازیم و اون هایی که با رانت و مافیا ثروت این کشور رو به یغما بردن و جوان های این سرزمین رو به بیکاری و فقر گرفتار کردن فراموش کنیم. بیاید منصفانه به این قضیه نگاه کنیم و به خودمون هم این ایراد وارده که شب و روزمون شده سرک کشیدن تو کار همدیگه. البته صحبت های نویسنده هم که ما رو گریه بلد توصیف کرده کار بسیار زشتیه و این .. درونش رو نسبت به ما نشون میده.
ناشناس۹۵۷۴۲۰۱۸:۰۸:۳۳ ۱۳۹۸/۳/۲۷
دوست عزیز انسانها ذات خود را با رفتارهایشان نشان می دهند . وقتی پول شد خدای یک عده خوب طرف برای درآوردن آن متوسل به فریب میشود . وقتی فوتبالیست تیم ملی ، خواننده پاپ و هنرپیشه وارد خاک کشور دیگری می شود خودش را نشان می دهد . بنابراین یادمان باشد برای قضاوت در باره افراد پیرامون شخصیتش در مواجهه با موارد گوناگون رفتارش را زیر نظر بگیریم تا ببینیم چقدر گفتارش با عملش می خواند .
ناشناس۹۵۷۴۸۲۱۸:۴۸:۴۰ ۱۳۹۸/۳/۲۷
اسلاحتلب ها با همین سلبریتی ها به قدرت رسیدن
ناشناس۹۵۷۶۶۸۲۲:۲۲:۴۰ ۱۳۹۸/۳/۲۷
این بنده خدایی که پیشنهاد داده بریم یقه این و اون رو بچسبیم فکر کنم اول خودش باید ..خیلی اعصابش خورد بود!! شاید خودش هم میخواد بچه ش رو خارج به دنیا بیاره از الان خواسته بگه ببینین من اعصاب ندارم با من از این شوخیها نکنین!!
ناشناس۹۵۷۶۸۹۲۲:۳۸:۱۲ ۱۳۹۸/۳/۲۷
.. البته ایشون ظاهرا از این پیامش عذرخواهی کرده ولی این دفعه اولی نبوده که کیسه ایشون به تن ما خورده قبلا هم توی انتخابات گفته بود به فلانی رای بدین سال بعدش پشیمون شده بود و گفته اصلا ما دوست داریم هر بار پشیمون بشیم و به کسی ربطی نداره. ظاهرا رو که نیست سنگ پای ..فقط به قول کسی که تشویق میکردن بهش رای بدیم حالا باید لیف و صابون بیاریم روسیاهی بعضی ها رو بشوریم.
ناشناس۹۵۸۳۶۵۱۲:۱۰:۴۷ ۱۳۹۸/۳/۲۸
ما مردم به همه بدهکاریم به رئیس جمهور به وزیر که زیاد می خوریم ،زیاد می پوشیم یارانه می گیریم به اون نماینده ای که با رای من رفته مجلس و الان داره از رانت استفاده می کند و ماشین بدون نوبت تحویل می گیره به اون مسئولی که ساعتها باید پشت درب اتاقش بشینم تا دو دقیقه جواب دهند

پربحث‌های دیروز

 1. انتقاد حسین شریعتمداری از ظریف؛ وزیر خارجهِ کدام ایران؟!

 2. واکنش ترامپ به سخنان ظریف درباره مذاکره با آمریکا: نه مرسی!

 3. تردید نشریه هیل در انتخاب مجدد ترامپ

 4. پاسخ بانک کشاورزی به احمد توکلی

 5. ترور؛ دکترین جدید سیاست‌ خارجی آمریکا

 6. مقصر ماییم!     

 7. واکنش رسمی سپاه به سخنان حسن عباسی/ دفاع کدخدایی از ردصلاحیت‌ها/ سلیمی‌نمین: اصلاح‌طلبان مظلوم‌نمایی می‌کنند

 8. «تبریزیان» کیست و چرا «هاریسون» را آتش زد؟

 9. خودداری جعفرزاده از مصاحبه درباره رد صلاحیتش بر خلاف اظهارات واعظی

 10. توصیه ظریف به ترامپ در پاسخ به «نه مرسی!»

 11. توکلی: شفاف کردن منابع مالی داوطلبان انتخابات قدم مثبت بزرگی است/ اینکه نفوذ مفسدان به مجلس کنترل شود، قابل استقبال است

 12. عکس یادگاری حاج قاسم و ابومهدی در کربلا

 13. رئیس قوه قضائیه: هرجا مشکل داشته‌ایم روحیه لیبرال مسلکی حاکم بوده/ دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین اهداف انقلاب است

 14. مذاکره با ‌قاتل حاج‌قاسم؟!

 15. دژپسند: FATF فقط برای ایران نیست/ با چرتکه نمی‌توان درباره مالیات تصمیم گرفت/ ارز و طلا را باید با مالیات سامان داد

پربحث‌های هفته

 1. تجربه‌ای برای آیندگان تا دیگر ماشه‌ای را علیه ما نچکانند!...

 2. آیا جهان، ایران را در نقطه اتخاذ «تصمیم بزرگ» قرار خواهد داد؟

 3. از مذاکره به بهانه «سایه جنگ» تا مذاکره به دلیل «شرایط جنگی»...

 4. انتقاد حسین شریعتمداری از ظریف؛ وزیر خارجهِ کدام ایران؟!

 5. آقای روحانی! از این حرفها چه باید بفهمیم؟ 

 6. واکنش ترامپ به سخنان ظریف درباره مذاکره با آمریکا: نه مرسی!

 7. ایران و «توافق ترامپ» که قاسم سلیمانی به آن اشاره کرده بود

 8. علت عجیب ردصلاحیت علی مطهری/ جلسه خاتمی و ناطق با روحانی؛ از تکذیب تا تایید/کرباسچی: مردم و تاریخ درباره زندگی بدون تشریفات مرحوم هاشمی قضاوت خواهند کرد

 9. احمد توکلی خواستار پاسخگویی مدیرعامل بانک کشاورزی به مردم و مسئولان شد

 10. حسابرسی نهادهای تحت پوشش دفتر رهبری و زیرمجموعه های آنها / نظر محمد قوچانی درباره برنامه‌های شبکه افق/ تعیین جایزه برای قتل ترامپ از تریبون مجلس

 11. معاون فرمانده کل سپاه: در حمله به عین الاسد ۱۳۴ نفر کشته و ۲۴۵ نفر زخمی شده‌اند

 12. تردید نشریه هیل در انتخاب مجدد ترامپ

 13. زمستان سخت دروغ و روسیاهی دشمنان مردم ایران

 14. اوضاع را شیر تو شیر نکنیم!..

 15. روایت شاهدان عینی سقوط هواپیمای اوکراینی + عکس

 16. نامه خصوصی محسن هاشمی به فتاح درباره آیت‌الله هاشمی و ماجرای کاخ مرمر

 17. پاسخ بانک کشاورزی به احمد توکلی

 18. بلایی که ویروس کرونا بر سر اقتصاد چین می‌آورد

 19. اعتراف آمریکا: شمار تلفات انتقام موشکی ایران افزایش پیدا کرده است

 20. استدلال‌های جالب برای نقد سخنان علی مطهری/ ظریف اروپا را به خروج ایران از NPT تهدید کرد/ سکوت رسانه‌ای درباره محرومیت باشگاهها از میزبانی قابل پذیرش نیست

 21. کنفدراسیون فوتبال آسیا از تصمیم ضدایرانی خود عقب‌نشینی کرد + جزئیات

 22. آمریکا، سردار قاآنی را به ترور تهدید کرد

 23. ترور؛ دکترین جدید سیاست‌ خارجی آمریکا

 24. مقصر ماییم!     

 25. واکنش «حوزه علمیه» به آتش زدن کتاب علمی پزشکی

آخرین عناوین