مشاهدات خبرنگار الف؛ حاشیه های یک پرواز با هفت ساعت و 45 دقیقه تاخیر/از مریض بدحال و انتقال به بیمارستان تا عدم پرداخت خسارت به مسافران

گروه اجتماعی الف،   3980326136 ۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۷ تکراری یا غیرقابل انتشار
حاشیه های یک پرواز با هفت ساعت و 45 دقیقه تاخیر/از مریض بدحال و انتقال به بیمارستان تا عدم پرداخت خسارت به مسافران

پرواز ایران ایرتور از تهران به مشهد که با هفت ساعت و 45 دقیقه تاخیر انجام شد، یک مسافر را راهی بیمارستان کرد و 280 نفر را بدون پرداخت یک ریال خسارت به مقصد رساند.

به گزارش خبرنگار الف، صبح روز شنبه تعدادی از پروازهای شرکت ایران ایرتور فرودگاه مهرآباد تهران به مقصد شیراز، مشهد، ارومیه و... با تاخیر طولانی مواجه بود. تاخیرها باعث شد تا پروازهای این شرکت از فرودگاههای دیگر به مقصد تهران هم با اختلال روبرو شود.

خبرنگار الف مسافر پرواز 662 ایران ایرتور از ترمینال 2 فرودگاه مهرآباد تهران به مقصد مشهد بود که مشاهدات وی از این تاخیر به شرح زیر است؛

*بلیط این پرواز با قیمت های متفاوت از 270 هزار تومان تا 400 و 500 هزار تومان به مسافران فروخته شد.

* زمان پرواز  ۸ و ۳۰ دقیقه صبح بود اما ساعتی قبل از پرواز برای برخی مسافران پیامک ارسال شد که پرواز در ساعت 9:30 دقیقه انجام می شود. این پیامک بنا به گفته برخی مسافران برای آنها ارسال نشد.

* همه 280 مسافر این پرواز در ساعت 9 در فرودگاه حاضر بودند. کارت پرواز گرفتند و حتی کیف و بارهای خود را تحویل دادند. اما در ساعت وعده داده شده اعلام شد که پرواز در ساعت 12:45 انجام می شود.

* در ساعت 11 تنها یک آب میوه، یک تکه نان، یک پنیر، کره و مربای کوچک، به مسافران داده شد.

*در ساعت 13 به مسافران اعلام شد که تا 20 دقیقه دیگر پرواز انجام می شود. این وعده 20 دقیقه ای چند بار با وعده های یک ربع، 10 دقیقه و حتی 5 دقیقه تکرار شد اما از پرواز خبری نبود.

*مسافران این پرواز به همراه دیگر پروازهای این شرکت که تاخیرهای چند ساعته داشتند، در ساعت 13 جلوی گیت ایران ایرتور جمع شده و صداهای داد و فریاد مسافران بلند شد.

*مسافران با اشاره به حقوق قانونی خود که تاخیر بیش از چهارساعت بوده، خواستار پرواز جایگزین و رسیدن به مقصد بودند اما مسئولین ایران ایرتور فقط وعده می داند تا دقایقی دیگر پرواز انجام می شود.

*مسئولین این شرکت تنها پذیرایی ساده و تخفیف 30 درصد برای سفر بعدی با خرید از ایران ایرتور، را خسارت تاخیر چند ساعته اعلام کردند در حالی که مسافران می گفتند خرید از ایران ایرتور که پرداخت خسارت نیست.

*یکی از مسافران دستورالعمل حقوق مسافر در پروازهای داخلی که در شورایعالی هواپیمایی تصویب و به تایید وزیر راه و شهرسازی رسیده و از تاریخ ابلاغ (اردیبهشت ۹۴ ) توسط سازمان هواپیمایی اجرایی شده است، را به مسئولین شرکت یادآوری کرده و گفته در تاخیر بیش از ۲ساعت و تا ۴ ساعت انجام پذیرایی مناسب حداقل نوع اول با توجه به امکانات فرودگاهی، فراهم نمودن امکان برقراری ارتباط تلفنی برای اطلاع رسانی، تغییر پرواز در صورت درخواست مسافر و امکان انجام آن، انجام مقدمات لازم جهت اعزام با سایر شرکت‌های هواپیمایی و در صورت وجود پرواز از همان مسیر و یا انتقال به مقصد نهایی از طریق مسیرهای جایگزین (به غیر از مسیر درج شده در بلیت) و پرداخت کامل وجه بلیت مسافر در صورت انصراف مسافر از ادامه پرواز ضروری است.

*مسئولین شرکت ایران ایرتور به مسافران گفتند در تاخیرهای بیش از چهار ساعت، اگر شرکت هواپیما نداشت، باید هواپیمای جایگزین پیدا کنیم. در حال حاضر هواپیما در فرودگاه است اما به دلیل نقض فنی در حال تعمیر است. بنابراین هواپیمای جایگزین نداریم.

*برخی از مسافران به همراه خانواده‌های خود از ساعت ۷ صبح امروز در فرودگاه معطل و سرگردان بودند. در این میان برخی ازمسافران این پرواز 11 ساعت معطل ماندند.

* یکی از مسافران به خبرنگار الف گفت: منزلم در ورامین است. 5 صبح از خانه راه افتادم. 7:30 صبح فروگاه بودم. 9 ساعت در فرودگاه معطل ماندم. اگر از ورامین با اتوبوس راه می افتادم هم هزینه کمتر می دادم و هم زودتر می رسیدم.

*داد و فریادهای مسافران در ترمینال 2 تا دقایقی ادامه یافت. مسئولین شرکت برای برقراری آرامش در ترمینال یک مسافر را به نمایندگی از دیگر مسافران به داخل باند پرواز بردند تا از روند تعمیر هواپیما مطلع شود.اما این نماینده مسافران بعد از بازگشت به مسافران اعلام کرد که «اولا اجازه ندادند تا به هواپیما نزدیک شوم و در ثانی مسئولین در حال تعمیر از طریق بیسیم به آقایان توصیه کردند که شما تا کنون پنچ ساعت مسافران رو دست به سر کردید، چند ساعت دیگه هم این روند رو ادامه بدهید تا هواپیما درست شود».

* بعد از شش ساعت معطلی مسئولین شرکت مذکور وعده ناهار دادند و حتی به مسافران گفتند در یک جا باشید تا دادن غذا راحت تر باشد، اما این وعده هم مثل وعده پرواز بود و هرگز ناهاری به مسافران داده نشد.

* خبرنگار الف موضوع را از سازمان هواپیمایی کشوری پیگیری و حضوری به این سازمان مراجعه و خواستار مصاحبه با رئیس سازمان برای این تاخیرها شد. اما در تماس مسئولین حراست ورودی سازمان با دفتر رئیس، اعلام شد که رئیس در جلسه است و بعد از جلسه می خواهند بروند. وقت ندارد.

*برخی از مسافران می خواستند با پرواز دیگر به مشهد اعزام شوند اما چون کیف و وسایل خود را تحویل داده و وسایل به هواپیما منتقل شده بود، مسئولین از عودت وسایل شان خوداری می کردند و آنها مجبور بودند در فرودگاه منتظر باشند.

*بعد از تاخیر چند ساعته و اطلاع شرکت های دیگر از تصمیم مسافران برای خرید بلیط   مشهد، قیمت ها که حدود 250 تا 300 هزار تومان بود، به یک باره تا 700 هزار تومان افزایش یافت.

*شرکت ایران ایرتور در ساعت 9:45 دقیقه پرواز دیگری با شماره 966 به سمت مشهد داشت که این پرواز هم با تاخیر چند ساعته در ساعت 13 انجام شد اما مسافران پرواز قبل همچنان در فرودگاه سرگردان بودند.

* بعد از هفت ساعت معطلی در ساعت 15:30 دقیقه به مسافران اعلام شد که که سوار هواپیما شوند. هواپیما در ساعت 16:15 دقیقه پرواز کرد.

* خلبان پرواز ضمن عذرخواهی از مسافران، دلیل تاخیر را نقض فنی اعلام کرد و گفت: به دلیل اینکه خرابی یک قطعه که باید از فروگاه دیگر در خارج از کشور به مهرآباد می رسید، پرواز با تاخیر انجام شد.

*حدود 150 مسافر نامه اعتراضی خطاب به رئیس سازمان هواپیمایی تهیه کرده و خواستار پیگیری حق و حقوق خود شدند هر چند برخی با ناامیدی و بیان این جمله که این نامه ها به نتیجه نمی رسد، آنرا امضاء می کردند.

* تعدادی از مسافران این پرواز که عرب بودند با مسئول تور مسافرتی خود تماس گرفته و با داد و فریاد از تاخیر طولانی شکایت داشتند.

*با تاخیر پرواز، استاد دانشگاهی به کلاسش نرسید. وکیلی در جلسه دفاع از موکلش در دادگاه حاضر نشد. کارمندی به اداره نرفت. مریضی به مطب و دکتر نرسید.

*خانم مهیا یکی از مسافران این پرواز که بیماری دیابت داشته، به دلیل خستگی زیاد، بعد از رسیدن به مشهد با افت فشار به بیمارستان منتقل شد.

*تعدادی از صندلیهای این پرواز به دلیل تاخیر طولانی و رفتن مسافر خالی شد.

*مسافران در نهایت در ساعت 17:15 دقیقه به مشهد رسیدند. جمعی از مسافران از پیاده شدن از هواپیما خودداری کردند. در نهایت با صحبت مسئولین شرکت و وعده به مسافران که شکایت آنها رسیدگی خواهد شد ، بعد از نیم ساعت از هواپیما پیاده شدند.

*مسافران بعد از پیاده شدن به دفتر شرکت در فرودگاه رفتند. مسئول این شرکت در مشهد که در خارج از فرودگاه بود بعد از اطلاع از پیاده نشدن مسافران، به سمت فرودگاه حرکت کرد و خود را به دفترش رساند و وعده داد که به شکایات آنها رسیدگی کند.

*صبح دیروز تنها در فرودگاه مهرآباد تهران بیش از 5۰۰ مسافر شرکت ایران ایرتور با تاخیر چند ساعته مواجه شدند اما این شرکت یک ریال خسارت پرداخت نکرد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۵۶۷۱۱۱۰:۳۴:۳۸ ۱۳۹۸/۳/۲۷
ببخشید پرواز مقررات ایمنی دارد کل دنیا بعضی از پروازها تاخیر دارد ایا برای مشهد همان یک پرواز بود یا چهل پرواز چرا از بقیه که انجام شد توسط زحمت کشان که با وجود تحریم روزی صدها پرواز داخلی برقرار میکند حرف یا مقاله تشکر و قدرانی منتشر نمیکنید
ناشناس۹۵۶۷۱۳۱۰:۳۵:۵۷ ۱۳۹۸/۳/۲۷
باید باهاشون برخورد بشه؛ الف اگر دم از مردم میزنی و راست میگی این رو تا اخر پیگیری کن و نزار حق مردم پایمال بشه...
ناشناس۹۵۶۷۱۴۱۰:۳۷:۲۲ ۱۳۹۸/۳/۲۷
باید با رییس سازمان هواپیمایی کشور برخورد شدید بشه.. این همه به نظمی تو پروازها هست؛ایشون چرا استعفا نمیده؟؟؟؟؟؟؟ اه
سعید تمر۹۵۶۷۷۸۱۱:۲۰:۲۰ ۱۳۹۸/۳/۲۷
خیلی تجربه بدیه خیلی. کاش کمی مشتری مداری به این شرکتها تحمیل شود و راه آن قانون و قضائیه است.
ناشناس۹۵۶۸۱۶۱۱:۵۹:۱۲ ۱۳۹۸/۳/۲۷
ایران ایر تور از نظر نظم در پروازها بسیار ضعیف است.
ناشناس۹۵۶۸۸۷۱۲:۴۵:۱۶ ۱۳۹۸/۳/۲۷
خدایش نباید الان دادستانی ورود کنه
ناشناس۹۵۶۹۱۸۱۳:۱۶:۳۱ ۱۳۹۸/۳/۲۷
اسفند 92 یا 93 پرواز یزد به بندرعباس شرکت آسمان هشت ساعت تاخیر داشت ولی ما سرمون رو انداختیم پایین و رفتیم تو نمازخونه خوابیدیم|

پربحث‌های امروز

 1. آیا ما ایرانی‌ها نژادپرستیم؟

 2. جهانگیری: بابت فشارهای اقتصادی چندسال اخیر شرمنده مردم هستیم

 3. رئیس پلیس دبی: چرا ترامپ که در برابر عرب‌ها شیر بود، حالا در برابر ایران خرگوش است؟

 4. اسناد جدیدی از تخلفات دانشگاهی حسین فریدون به دست آمده است

 5. عراقچی حامل پیشنهاد جدید روحانی به مکرون است

 6. سرانجام نجفی در صورت غیر عمدی بودن قتل چه خواهد شد؟

 7. لحظه شهادت «داریوش رضایی‌نژاد» چگونه گذشت  

 8. نامه نمایندگان مجلس به روحانی: رئیس بنیاد شهید را برکنار کنید

 9. بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس شد

 10. پاسخ‌های رئیس اتحادیه مشاوران املاک‌ به مخاطبان الف: قیمت مسکن کاهش و سامانه کد رهگیری اجرایی می‌شود

 11. درخواست نمایندگان سه استان شمالی از روحانی برای ممنوعیت واردات برنج

 12. کریمی‌قدوسی: لیست دوتابیعتی‌ها را به رسانه‌ها می‌دهم/ من نگفتم که روحانی دوتابعیتی است

 13. برادر میترا استاد: تصمیم نهایی با من است/ برای رضایت صحبت شده ولی موافقت نکرده‌ایم

 14. سرمقاله گاردین درباره بحران نفتکش‌ها: توقیف کشتی ایرانی کبریت‌زدن به بنزین بود

 15. بازیگران قدرتمند دلالی بازار مسکن چه کسانی هستند!

 16. مزدک به سلامت  

 17. چای خارجی ٨٠ هزارتومان گران شد

 18. توکلی: روحانی برخی از اعضای کابینه را تغییر دهد/ اشتباهاتی که دولت در داخل مرتکب می‌شود وضع را خراب می‌کند

 19. مطالبه شفافیت ۱۵ ساله شد؛ هنوز پیشرفت جدی نداریم

 20. مطهری: تحریم انتخاباتی اصلاح‌طلبان روش درستی نیست

 21. به دنبال سرنخ‌هایی از مزدک میرزایی

 22. دستمزد۹۸ تنها ۴۰درصد هزینه زندگی کارگران را تامین می‌کند

 23. آزمون سراسری ۹۹ را بدون اعمال تأثیر قطعی معدل برگزار کنید

 24. احتمال پرواز جنگنده‌های آمریکایی بر فراز تنگه هرمز

 25. استقبال خاص جوانان فلسطینی از خبرنگار سعودی  

پربحث‌های دیروز

 1. تكمله اي بر حرف و حديث هاي گاندو/ لطفا حكم كلي صادر نکنید!

 2. اولین تصاویر از جاسوسان بازداشت‌شده "سیا" در ایران  

 3. نامه دولت برای تحریم مالی صداوسیما در شورای نظارت بررسی می‌شود

 4. هانت: از ایران می‌خواهیم که فورا نفتکش انگلیس و خدمه آن را آزاد کند

 5. پرداخت حقوق بالای ۱۲ میلیون تومان در دولت ممنوع شد

 6. واکنش وزیر خارجه آمریکا به بازداشت جاسوس‌های «سیا» در ایران

 7. صحبت‌های عجیب نماینده تربت جام در مجلس   

 8. یوکیا آمانو درگذشت

 9. فایننشال تایمز: لندن به تنهایی حریف تهران نیست

 10. فردوسی‌پور و صداوسیما در چالش شفافیت؛ چند سوال درباره درآمدهای برنامه ۹۰

 11. تائید رفتن مزدک میرزایی به شبکه ماهواره‌ای توسط دوستانش

 12. کدخدایی: شورای نگهبان مصلحت سنجی ندارد/ برابری دیه زن و مرد ایراد شرعی دارد

 13. کنایه‌ دوباره حسام‌الدین آشنا به سریال سازی جاسوسی

 14. روایت آیت‌الله مصباح از دو قطبی شدن جامعه/ بررسی مجدد پرونده حسین فریدون/ باهنر: خاتمی از سران فتنه نیست

 15. واکنش عربستان به توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران

 16. رئیس قوه‌قضائیه: اعلام فساد امیدآفرین نیست؛ اقدام علیه فساد امیدآفرین است

 17. روایتی از خانواده‌ای که ۱۲۵ هزار خودرو را با رانت وارد کشور کرد

 18. كبيری كه صغير شد

 19. همتی: بانک‌ها به دلیل فشارهای تحریمی و حجم نقدینگی مشکلات جدی دارند

 20. مانور‌قایق‌های تندرو سپاه در اطراف نفتکش انگلیسی  

 21. برندگان و بازندگان بازی بانک‌ها چه کسانی هستند؟

 22. جنگ نفتکش‌ها و نقشه تیم B برای نخست وزیر جدید انگلیس

 23. یک زن آمریکایی جانشین موقت آمانو شد

 24. ظریف: آمانو حامی سرسخت برجام بود

 25. فعالیت یکی از قوی‌ترین مافیاها در حوزه دارو/ سرکوب صنعت دارو توسط مافیا

پربحث‌های هفته

 1. روحانی بودجه صداوسیما را قطع کرد

 2. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 3. واکنش احتمالی انگلیس به توقیف نفتکش: مصادره دارایی‌ها و تحریم ایران

 4. تكمله اي بر حرف و حديث هاي گاندو/ لطفا حكم كلي صادر نکنید!

 5. آیا ما ایرانی‌ها نژادپرستیم؟

 6. ضرب شستی به گستاخی‌های تاریخی انگلیس

 7. پرسش‌های خود را از رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با «الف» در میان بگذارید

 8. واکنش کاربران فضای مجازی به توقیف نفتکش انگلیسی: هنوز مانده تا با هم بی حساب شویم!  

 9. ادعای ترامپ درباره رویارویی کشتی آمریکایی و پهپاد ایرانی

 10. جنگنده قاهر ۳۱۳، یک پنهانکار از نوع ایرانی+ تصاویر

 11. حمایت احمدی‌نژاد از مذاکره با ترامپ!/ واکنش ابطحی به توقیف نفتکش انگلیسی/ چرا نمایندگان اصلاح‌طلب به دهقان رای دادند؟

 12. اولین تصاویر از جاسوسان بازداشت‌شده "سیا" در ایران  

 13. جهانگیری: بابت فشارهای اقتصادی چندسال اخیر شرمنده مردم هستیم

 14. تصاویر دیده نشده از داخل ناو یو اس اس باکسر آمریکا  

 15. تسخیرکنندگان شهرک "باستی هیلز" را اعلام کنید

 16. نامه دولت برای تحریم مالی صداوسیما در شورای نظارت بررسی می‌شود

 17. واقعیت‌های دهشتناک جنگ با ایران از نگاه نشریه کنگره آمریکا/ هرگونه جنگ احتمالی برای منافع آمریکا ویرانگر خواهد بود

 18. روحانی: میزان اجاره‌بها در تهران به طور متوسط ۳۰ درصد افزایش یافته/ این رقم امیدوارکننده است

 19. رئیس پلیس دبی: چرا ترامپ که در برابر عرب‌ها شیر بود، حالا در برابر ایران خرگوش است؟

 20. توقیف یک فروند نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز توسط نیروی دریایی سپاه

 21. ورود برق آسا تکاوران سپاه به نفتکش انگلیسی  

 22. فرمانده نیروی انتظامی: خودرو حریم خصوصی نیست و کشف حجاب در آن جرم است

 23. توانا بود هرکه با ما بود!

 24. دستور رئیس جمهور برای بودجه صداوسیما غیر قانونی است

 25. غلامی: قطع بودجه صداوسیما به خاطر یک سریال رفتاری قجری است

پربحث‌های اخیر

 1. سرانجام نجفی در صورت غیر عمدی بودن قتل چه خواهد شد؟

 2. آزمون سراسری ۹۹ را بدون اعمال تأثیر قطعی معدل برگزار کنید

 3. آذری جهرمی: 17 میلیون سیم کارت مجعول را قطع کردیم

 4. تجلیل فرماندار از همسرش به خاطر ترویج حجاب

 5. درخت طاقی با 167 کیلو شیشه در کویر

 6. سرو خرچنگ، هشت‌پا و کوسه در شمال تهران/ یک رستوران پلمب شد  

 7. کشف محموله بزرگ مواد مخدر در مرز جکیگور

 8. ساعت مجاز تردد وسایل نقلیه سنگین در تهران

 9. سرپرست زندان رجایی شهر منصوب شد

 10. بختیاری: در راستای اجرای اساسنامه کمیته امداد اقدام می کنیم

 11. سراج: پرونده انتخابات شورایاری‌ها به دیوان عدالت رفت

 12. دلیل تاخیر در صدور برخی کارت‌های پایان خدمت اعلام شد

 13. ‏جزئیات واردات مفتول برق به جای استنت قلب

 14. تهرانی‌ها رکورد مصرف آب را زدند!

 15. دمای هوای تهران افزایش می‌یابد

 16. انتقاد تند محسن هاشمی به مدیریت مترو

 17. از بین رفتن شنوایی کودک ۴ ساله به دلیل سهل‌انگاری پزشک

 18. تشکر رهبر انقلاب از مردم متدین کشمیر

 19. جزئیات جلسه ویژه پاستور درباره شورایاری‌ها

 20. نگاهی بر دو دهه فراز و نشیب‌های شورایاری‌ها

 21. علت پیگیری نشدن حقوق عامه از سوی وکلا چیست؟

پربحث‌های دیروز

 1. رئیس قوه‌قضائیه: اعلام فساد امیدآفرین نیست؛ اقدام علیه فساد امیدآفرین است

 2. فعالیت یکی از قوی‌ترین مافیاها در حوزه دارو/ سرکوب صنعت دارو توسط مافیا

 3. مشروح آخرین جلسه محاکمه شهردار اسبق/ نجفی: مقصرم و امیدوارم مورد رحمت الهی قرار بگیرم

 4. بازار عجیب لوازم‌التحریر لاکچری + عکس

 5. حضور علی دایی در دادگاه کیفری

 6. پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان شد

 7. به زودی حکم اعدام جاسوسان ایرانی اجرا می‌شود

 8. وصیت‌نامه مصدق در آتش سوخت!

 9. قبر مجانی در مشهد می‌گیرید اگر...

 10. فرصت ها و چالش های قانون حفاظت از خاک

 11. کسب ۶ مدال رنگارنگ توسط دانش‌آموزان ایرانی در المپیاد جهانی ریاضی

 12. آیت‌الله علم‌الهدی به دیدار آیت‌الله‌العظمی مکارم شیرازی رفت  

 13. تهدید با چاقو پس از پیشنهاد ازدواج

 14. ۳ سال حبس تعزیری برای اخلاگر ارزی

 15. ‌ دوره های آموزشی موسسه ماهان/دکتری مدیریت

 16. زمان صدور حکم دادگاه نجفی مشخص شد

 17. دادستان کل کشور: باید تفکر بسیجی در بیت قضات توسعه یابد

 18. خیزش گردوخاک در تهران طی امروز

 19. منتظری: از فضای بی در و پیکر فضای مجازی آسیب‌های زیادی می‌بینیم

 20. سردار حسینی رئیس پلیس راه شد

 21. مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد شد

 22. خودداری وکیل نجفی از ارائه توضیح درباره تکذیب ادعایش

 23. پیش‌بینی باران ۳ روزه در ۱۱ استان

 24. کدام کشورها ساعت‌ کارشان کمتر است؟

 25. شرایط دریافت «حق ازدواج» تامین اجتماعی

پربحث‌های هفته

 1. تسخیرکنندگان شهرک "باستی هیلز" را اعلام کنید

 2. فرمانده نیروی انتظامی: خودرو حریم خصوصی نیست و کشف حجاب در آن جرم است

 3. خط و نشان پلیس برای سلبریتی‌های بد حجاب در فضای مجازی

 4. نجفی: اتهام قتل عمد را قبول ندارم/ نفهمیدم چه شد خشمگین شده و اسلحه را برداشتم/ من لفظ پرستو را به کار نبردم

 5. خانم چادری و آقای ریشوی پاساژ پروانه!

 6. سرانجام نجفی در صورت غیر عمدی بودن قتل چه خواهد شد؟

 7. رئیس قوه قضائیه: ماموریتم در گام دوم انقلاب اجرای عدالت و مبارزه با فساد است/ گزارشگران فساد را مورد تشویق قرار می‌دهیم

 8. رئیس قوه‌قضائیه: اعلام فساد امیدآفرین نیست؛ اقدام علیه فساد امیدآفرین است

 9. زندگی در باستی هیلز لواسان جرم است؟

 10. وزیر بهداشت: خواب از چشمانم رفته است/ برخی به جای واردات «استنت قلب»۲ میلیون یورو کابل برق آوردند

 11. احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران

 12. هم‌نشینی عقرب و دانش‌آموز در مدرسه

 13. کوچ آهسته از تلگرام به واتس اپ

 14. جلسه محاکمه عاملان قتل علیرضا شیرمحمدعلی برگزار شد + تصاویر

 15. چگونه با اسناد غیررسمی از پرداخت بدهی به بانک فرار کنیم؟!

 16. معاون دادستان: فیلترینگ به جای جنبه مردمی، جنبه حاکمیتی دارد/ جدیدترین فیلترشکن‌ها در دست کودکان است

 17. صفر تا صد «توئیت‌های ۲۰ میلیونی» در نظام سلامت/ وزیر از کدام فساد حرف می‌زند؟

 18. فعالیت یکی از قوی‌ترین مافیاها در حوزه دارو/ سرکوب صنعت دارو توسط مافیا

 19. مشروح آخرین جلسه محاکمه شهردار اسبق/ نجفی: مقصرم و امیدوارم مورد رحمت الهی قرار بگیرم

 20. ادامه رایزنی‌ها با مجلس برای رتبه‌بندی معلمان/ ابلاغ اعتبار رتبه‌بندی

 21. بیانیه بیش از 40 تشکل دانشجویی سراسر کشور در واکنش به لایحه جامع تامین امنیت زنان

 22. هزینه‌های ۲۰ میلیونی یک دبستان لاکچری + جدول

 23. وکیل نجفی: احتمالا یک فرد مسلح دیگر در صحنه قتل حضور داشته/ نجفی با اسلحه به حمام رفت که او را به زندگی برگرداند

 24. دلایل بازداشت اکبر طبری اعلام شد

 25. بازار عجیب لوازم‌التحریر لاکچری + عکس

آخرین عناوین