دوره های آموزشی پرطرفدار مجتمع آموزشی برق : تعمیرات موبایل ،برد و PLC

گزارش بازرگانی،   3980322114

مجتمع آموزشی برق دوره های تخصصی برق، الکترونیک و ابزار دقیق را ویژه بازارکار برگزار می نماید. این آموزشگاه مفتخرست با رضایت بالای 95 درصدی کارآموزان خود به یکی از بهترین آموزشگاه های سطح تهران تبدیل شود. در مقاله زیر به معرفی 3 دوره آموزشی پرطرفدار این آموزشگاه و رشته برق و الکترونیک پرداخته ایم. امیدواریم که مفید واقع شود.

آموزش PLC

آموزش دوره های تخصصی PLC با توجه به تخصصی بودن این فن مورد توجه بسیاری از هنرجویان و دانش آموختگان دانشگاهی است. پی ال سی ها با دامنه گسترده در بازار کار به یکی از محبوب ترین زمینه های کاری تبدیل شده اند. یک متخصص PLC علاوه بر طراحی و راه‌اندازی سیستم قادر خواهد بود که در صنعت به خوبی نقش بازی کند و به عنوان یک کارشناس خبره مسئولیت کنترل و گزارش گیری از سیستم را به عهده بگیرد. متخصصین پی ال سی عمدتا افرادی هستند که در زمینه برنامه‌نویسی پیشینه خوبی دارند و کار با زبان‌های برنامه نویسی مختلف را به خوبی می دانند. البته در بین زبان های برنامه نویسی زبان سی شارپ یکی از پرکاربرترین زبان های برنامه نویسی برای متخصصین پی ال سی است. زبان های برنامه نویسی که در محیط های مختلف نرم افزاری پیاده‌سازی می‌شوند.

دامنه کار با PLC تقریباً در تمامی دستگاه و تأسیسات الکترونیکی ساختمان‌ها و صنایع کوچک و بزرگ گسترش پیداکرده است. در دوره آموزش PLC مجتمع آموزشی برق ، مهارت پیشه در درجه اول با مفاهیم پایه سیستم و مدارهای الکترونیکی آشنایی پیدا می کند. آموزش قطعات مختلف دستگاه های PLC در یک کارگاه عملی از مهم‌ترین پیش‌نیازهای ورود به بازار کار است که بعد از آموزش نرم‌افزارهای مورد نیاز کارجویان به افراد آموزش داده می شود. از مهم‌ترین اجزای پی ال سی که کارجو می‌بایست با آن ها آشنایی پیدا کند. اجزای سیستم پی ال سی شامل  ورودی سیستم، خروجی‌های سیستم، محل تغذیه، نمایشگر، کلیدهای معمولی و جهت‌دار، محل اتصال کابل و حافظه جانبی است.

به عبارتی می‌توان بیان داشت که پی ال سی ها در تمامی صنایع کاربرد دارند. از صنایع غذایی بگیرید تا صنایع ساختمانی در همگی آن ها تأسیساتی به کار گرفته می شود که کنترل آن ها تنها توسط متخصصین پی ال سی امکان‌پذیر خواهد بود.

با توجه به اهمیت کار با PLC ها در صنایع مختلف پیش‌بینی می شود که بازار کار این رشته تخصصی روز به‌روز گسترش بیشتری پیدا کند مو علاقه‌مندان بیشتری از رشته‌های مختلف را به خود جذب نماید.

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

خرابی بردهای الکترونیکی دستگاه های مختلف موجب شده که دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی مجتمع آموزشی برق یکی از محبوب ترین دوره های آموزشی این آموزشگاه و بازار کار باشد. پیچیدگی مدارهای الکتریکی دستگاه های مختلف و تفاوت و تنوع آن ها سختی کار تعمیرکنندگان بردهای الکترونیکی را دوچندان نموده است. بنابراین پیش از ورود به بازار کار لازم است که هر کارجویی بامهارت کار با مدارهای الکترونیکی و بردهای مختلف آشنایی عملی پیدا کند. در دوره های آموزشی معتبر این مهارت ها به‌صورت کاملاً اجرایی به فن آموزان آموزشگاه از طریق کار با ابزارآلات و دستگاه های آزمایشی آموزش داده می شود. بازار کار تعمیرات بردهای الکترونیکی به ‌اندازه تنوع و گستردگی بردهای الکترونیکی در دستگاه های مختلف گسترده است. بنابراین یادگیری آن ها نوید اشتغال‌زایی زیادی را برای کارجویان به دنبال خواهد داشت.

دامنه گسترده تعمیرات و عیب یابی بردها

از برد یخچال تا برد پرینتر همگی بردهای الکترونیکی از اصول مشخصی پیروی می کنند. آموزش های الکترونیک پایه و مقدماتی ، آموزش های دیجیتال و آموزش های صنعتی  سر فصل های شروع یک دوره آموزشی تعمیرات بردهای الکترونیکی تخصصی است. از این مرحله به بعد یک مهارت پیشه باید گام به گام بر عیب یابی و تعمیر تمامی بردهای DIP و SMD تسلط پیدا کند. هر کارآموزی در درجه اول باید بر نقشه خوانی و تفکیک منبع تغذیه و CPU بردهای مختلف آشنایی نظری کافی را پیدا کند تا در گام بعدی بتواند با ابزارآلات تخصصی این رشته کار نماید.

تعویض قطعات معیوب و شناخت آن ها یکی از مهم‌ترین ویژگی های یک تعمیر کار موفق بردهای الکترونیکی است. بردهای تلویزیون، ماشین لباسشویی، موبایل‌ها، کولرگازی، هود، دوربین های مداربسته و حتی درب های اتوماتیک همگی دامنه گستره تعمیرات بردهای الکترونیکی است. اما پیش از ورود به این عرصه گسترده که هرکدام تخصص خود را طلب می کند، آشنایی و یادگیری و آموزش دوره های صحیح لحیم‌کاری استفاده از مولتی متر، هیتر، منبع تغذیه، لوپ، هویه و سایر ابزار مورد استفاده در تعمیرات برد، تعمیرات بردهای DIP و SMD، تعمیرات منبع تغذیه بردها، تعمیرات منابع تغذیه خازنی، تعمیرات منابع تغذیه سوئیچینگ، تعمیرات منابع تغذیه ترانسی، تعویض IC، شناخت CPU و اصول عیب یابی CPU در بردهای مختلف و آموزش تعویض مقاومت، خازن، دیود و سایر قطعات الکترونیک مربوط به بردهای DIP و SMDاز مهم‌ترین سرفصل‌های آموزشی و ملزومات مورد نیاز در ورود به بازار کار تعمیرات بردهای الکترونیکی محسوب می شود.

بازار کار تعمیرات بردهای الکترونیکی

یک کارجو و مهارت پیشه با آموزش های عملی تعمیرات بردهای الکترونیکی هم می تواند به صورت شخصی و مستقل وارد بازار کار شود و مستقیماً با مصرف‌کنندگان ارتباط بگیرد و هم می تواند با تکمیل دانش و تخصص خود به استخدام شرکت‌های بزرگ خدمات پس از فروش دربیاید. به همین همواره دوره های آموزشی تعمیرات بردهای الکترونیکی یکی از محبوب ترین دوره های آموزشی در بین تمامی ادوار فنی بوده است.

آموزش تعمیرات موبایل

بازار کار تعمیرات موبایل برای علاقه‌مندان به دستگاه های گوشی تلفن همراه همواره بازار کار جذاب و خوش آتیه‌ای بوده است. تعمیرات موبایل یکی از مهم‌ترین مشاغل فنی در حوزه الکترونیک به‌حساب می‌آید. مهارت آموزانی که تحت نظر آموزشگاه‌های معتبر برق دروس نظری و عملی تعمیرات موبایل را یاد می‌گیرند، از آینده کاری بسیار درخشانی برخوردار خواهند شد. اگر پیش از شروع آموزش های تعمیر موبایل به سراغ یک تعمیر کار حرفه‌ای بروید با بیشتر مشکلات ناشی از خرابی‌های موبایل آشنا خواهید شد. مصرف‌کنندگان موبایل عمدتا با مشکلاتی نظیر آب خوردگی گوشی، شارژ نشدن باطری موبایل، شکسته شدن ال سی دی و کار نکردن تاچ به سراغ تعمیرکاران موبایل می‌آیند. دراین‌بین سؤالات زیاد نرم افزاری و آپدیت شدن مداوم سیستم عامل های گوشی های تلفن همراه یکی دیگر از علت های مراجعات مستمر مشتریان به خدمات تعمیر موبایل است.

با آموزش درست دوره های نرم‌افزار و سخت‌افزار و آشنایی اصولی با مفاهیم الکترونیک موبایل و قطعات جانبی آن ها، شما قادر خواهید بود که به صورت مستقل با بازنمودن مغازه‌ای خدمات تعمیرات موبایل را در اختیار مشتریان قرار دهید و یا آنکه به عنوان یک تکنسین ماهر به استخدام تعمیراتی‌های مجاز و معتبر شهر و استانتان درآیید. دوره های آموزش تعمیرات موبایل مجتمع آموزشی برق به صورت تخصصی و کاملا عملی در کارگاههای مجهز برگزار شده و سعی در تربیت نیروهای کاردان و کارآزموده برای بازارکار می باشد. در هر صورت آشنایی اصولی با دانش تعمیر موبایل همراه با دوره های آموزش عملی به کارجویان نوید آینده شغلی درخشانی را خواهد داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته های آموزشی و بازار کار آنها می توانید همین الان با مجتمع آموزشی برق (02166488266) تماس حاصل نموده و یا وارد وبسایت https://amoozeshbargh.com/ شوید.

عناوین مرتبط

پربحث‌های اخیر

 1. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 2. جدیدترین صحنه‌سازی آمریکا علیه ایران در حادثه نفتکش‌ها

 3. نفس مستاجران به شماره افتاد/ آیا دست دولت برای تنظیم بازار اجاره بسته است؟

 4. ناگفته‌های مداح مشهور از نوحه جنجالی‌اش/ خانمی در کانادا آغازگر این ماجرا بود

 5. پاسخ الف به جوابیه علی مطهری با ارجاع به مشروح مذاکرات مجلس/ ادعای غلط خود را اصلاح کنید+ سند

 6. نوبخت: اگر نمایندگان مجلس فرمول بهتری برای افزایش حقوق کارمندان ارائه کنند اجرا می کنیم

 7. تاج: لیگ برتر را برگزار نمی‎‌کنیم

 8. آلمان به پیروی از آمریکا ایران را در حادثه دریای عمان متهم کرد

 9. تهدید نماینده آمل در صورت واردات برنج در فصل برداشت/با وزرا بی حساب و کتاب نمی مانیم

 10. حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی شود؟

 11. دادستان: مردم از قوه قضائیه انتظار اجرای عدالت دارند/ از ماه آینده شاهد تحولات بزرگی در فضای مجازی خواهیم بود

 12. سازمان امور مالیاتی: فقط خریداران سکه از بانک مرکزی مالیات می‌دهند

 13. لوازم خانگی ایرانی جایگزین کره‌ای‌ها می‌شود

 14. سخنان مادر و وکیل علیرضا شیرمحمدعلی درباره مرگ این زندانی

 15. اسلامی خبر داد: طرح دولت برای خانه‌دار کردن کارمندان جوان

 16. افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی/ تولیدکنندگان باز گران کردند

 17. «همسرکُشی» و «آقازاده‌ها» حال مردم را بد می‌کنند یا امر به معروف؟

 18. ترامپ: می‌دانم حملات ۱۱ سپتامبر کار چه کسی بود/حضور نظامی در خاورمیانه وحشتناک بود

 19. احتمال سفر وزرای خارجه سه کشور اروپایی به ایران برای نجات برجام

 20. چین: روابط تجاری معمول ما با ایران نباید مخدوش شود

 21. روحانی: توقف برخی اقدامات در برجام، حداقل اقدام است/ توسعه روابط بانکی با دنیا بدون تصویب دو لایحه‌ در مجمع تشخیص، حاصل نمی‌شود/ دعوت به مذاکره با اعمال فشار به معنای تسلیم است

 22. تغییر نام یکی از خیابان‌های تهران به نام مرحوم حجازی

 23. هینن: مردم ایران فوق‌العاده بودند/ اعتراضم به ناامنی بود

 24. مدیر مالی وزارت نفت در حین خروج از کشور دستگیر شد

 25. آیت‌الله رئیسی: همه دستگاه‌ها در کشور ماموریت پیشگیری از وقوع جرم را برعهده دارند

پربحث‌های دیروز

 1. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 2. شبهات امنیتی قانون اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی

 3. جدیدترین صحنه‌سازی آمریکا علیه ایران در حادثه نفتکش‌ها

 4. نفس مستاجران به شماره افتاد/ آیا دست دولت برای تنظیم بازار اجاره بسته است؟

 5. ناگفته‌های مداح مشهور از نوحه جنجالی‌اش/ خانمی در کانادا آغازگر این ماجرا بود

 6. پاسخ الف به جوابیه علی مطهری با ارجاع به مشروح مذاکرات مجلس/ ادعای غلط خود را اصلاح کنید+ سند

 7. نوبخت: اگر نمایندگان مجلس فرمول بهتری برای افزایش حقوق کارمندان ارائه کنند اجرا می کنیم

 8. قراردادهای مالی خانگی را ثبت کنید تا جرائم کمتر شود

 9. تاج: لیگ برتر را برگزار نمی‎‌کنیم

 10. آلمان به پیروی از آمریکا ایران را در حادثه دریای عمان متهم کرد

 11. ترامپ: ببینیم درباره ایران چه پیش می‌آید

 12. چرا عقب‌نشینی؟ چرخش موضع بن‌سلمان مقابل ایران؛ از ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹

 13. تهدید نماینده آمل در صورت واردات برنج در فصل برداشت/با وزرا بی حساب و کتاب نمی مانیم

 14. حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی شود؟

 15. ابهام جدید در ماجرای افزایش حقوق ۹۸/ تایید مصوبه دولت از طرف هیئت تطبیق قوانین مجلس

 16. دادستان: مردم از قوه قضائیه انتظار اجرای عدالت دارند/ از ماه آینده شاهد تحولات بزرگی در فضای مجازی خواهیم بود

 17. سازمان امور مالیاتی: فقط خریداران سکه از بانک مرکزی مالیات می‌دهند

 18. لوازم خانگی ایرانی جایگزین کره‌ای‌ها می‌شود

 19. سخنان مادر و وکیل علیرضا شیرمحمدعلی درباره مرگ این زندانی

 20. اسلامی خبر داد: طرح دولت برای خانه‌دار کردن کارمندان جوان

 21. افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی/ تولیدکنندگان باز گران کردند

 22. «همسرکُشی» و «آقازاده‌ها» حال مردم را بد می‌کنند یا امر به معروف؟

 23. ترامپ: می‌دانم حملات ۱۱ سپتامبر کار چه کسی بود/حضور نظامی در خاورمیانه وحشتناک بود

 24. احتمال سفر وزرای خارجه سه کشور اروپایی به ایران برای نجات برجام

 25. پرواز مخترع سوئیسی با «جت بال» برفراز کوه‌های شرق ایتالیا  

پربحث‌های هفته

 1. شناسايي ضاربان بانوي آمر به معروف در رشت  

 2. روزی که ژاپنی‌ها به ایرانی‌ها حسرت زیادی خوردند!

 3. رئیس انجمن خودروسازان: قیمت تمام شده پراید ۳۹ میلیون‌تومان است

 4. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 5. آمريكا ديگر چيز چنداني در چنته ندارد كه تاكنون نشان نداده باشد

 6. آقای روحانی، حالا وقت تعویض طلایی است

 7. آیا به افراد مشهور و سلبریتی‌ها بدهکاریم؟

 8. رهبر انقلاب: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم و با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد/ ترامپ بعد از بازگشت از ژاپن، پتروشیمی ایران را تحریم کرد آیا این پیام صداقت است؟

 9. قالیباف در پیامی به جوانان: اگر به میدان انتخابات نیایید، در برهمان پاشنه خواهد چرخید/ نباید منتظر دستور از بالا به پایین باشیم

 10. مسافر جنجالی اسنپ : با میل خودم توییت عذرخواهی را زدم

 11. شبهات امنیتی قانون اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی

 12. قوه قضائیه درباره قتل علیرضا شیرمحمدعلی شفاف سازی کند+ اطلاعیه سازمان زندان‌ها

 13. مجلسی این‌چنینم آرزوست

 14. نگاهی به مرگ محمد مرسی

 15. دیدار رهبری و نخست‌وزیر ژاپن؛ ۶ درخواست و ۶ پاسخ

 16. تجمع دانشجویان مقابل سفارت انگلیس   

 17. چگونگی عملکرد پلیس راهور در مواجهه با کشف حجاب در خودرو

 18. شعار انتخاباتی قالیباف/ علی مطهری و فریب مردم/ روایت باهنر از افطاری با حضور احمدی نژاد و ناطق نوری

 19. تصویری دیده نشده از بشار اسد  

 20. نشریه آلمانی دی ولت‌ آلمان :جنگ با ایران، دیوانگی خواهد بود/ ترامپ فردی لاف زن است

 21. اقدام جالب شهردار ارومیه/ لهستانی ها شهروند افتخاری شدند!+ عکس

 22. حضور بانوان در تماشای مسابقات والیبال ایران و کانادا  

 23. اعتراف صادقانه وزیر صنعت؛ حتی در پراید و سمند هم کامل خودکفا نیستیم

 24. محمد مُرسی رئیس جمهور برکنارشده مصر فوت کرد

 25. جزئیات تغییر ساعت کاری ادارات

پربحث‌های اخیر

 1. نفس مستاجران به شماره افتاد/ آیا دست دولت برای تنظیم بازار اجاره بسته است؟

 2. نوبخت: اگر نمایندگان مجلس فرمول بهتری برای افزایش حقوق کارمندان ارائه کنند اجرا می کنیم

 3. تهدید نماینده آمل در صورت واردات برنج در فصل برداشت/با وزرا بی حساب و کتاب نمی مانیم

 4. سازمان امور مالیاتی: فقط خریداران سکه از بانک مرکزی مالیات می‌دهند

 5. لوازم خانگی ایرانی جایگزین کره‌ای‌ها می‌شود

 6. اسلامی خبر داد: طرح دولت برای خانه‌دار کردن کارمندان جوان

 7. افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی/ تولیدکنندگان باز گران کردند

 8. مدیر مالی وزارت نفت در حین خروج از کشور دستگیر شد

 9. زنگنه: من نگفتم مشتری‌های نفتی ما جاسوس هستند

 10. توضیحات حجتی درباره افزایش قیمت لبنیات

 11. ادامه کاهش قیمت ارز/ دلار امروز چند؟

 12. کارکنان دولت خانه‌دار می‌شوند؟

 13. تبدیل برنج خارجی به برنج گران قیمت ایرانی در ۴۰ ثانیه!  

 14. مجلس در نامه‌‌ای اعلام کرد: تخلف دوباره سازمان خصوصی‌‌سازی در واگذاری «کشت‌وصنعت مغان»

 15. پیشنهاد حذف ارز ۴۲۰۰تومانی و پرداخت یارانه نقدی به دهک‌های پایین

 16. نرخ سود بانکی تغییر می‌کند؟

 17. رییس بانک مرکزی: نرخ نیمایی حذف نمی شود

 18. بیت‌کوین در ایران چقدر هزینه دارد!

 19. موافقت یواشکی وزرا با بازگشت کوپن/ روحانی هنوز مخالف است

 20. چرا نفت در بورس به فروش نمی‌رسد؟

 21. دنیا به دنبال راهی برای سم‌زدایی از دلاریزه شدن

 22. وزیر نیرو: صنایع برای تولید و توسعه خود از پساب استفاده کنند

 23. حناچی: پروژه هایی داریم که از ابتدا با یک طرح مسئله غلط آغاز شد

 24. تجارت اروپا با آمریکا افزایش یافت/تجارت اروپا و چین کم شد

 25. ابلاغ آیین‌نامه پرداخت پاداش بازنشستگان و بازخرید کارکنان

پربحث‌های دیروز

 1. نفس مستاجران به شماره افتاد/ آیا دست دولت برای تنظیم بازار اجاره بسته است؟

 2. نوبخت: اگر نمایندگان مجلس فرمول بهتری برای افزایش حقوق کارمندان ارائه کنند اجرا می کنیم

 3. تهدید نماینده آمل در صورت واردات برنج در فصل برداشت/با وزرا بی حساب و کتاب نمی مانیم

 4. ابهام جدید در ماجرای افزایش حقوق ۹۸/ تایید مصوبه دولت از طرف هیئت تطبیق قوانین مجلس

 5. سازمان امور مالیاتی: فقط خریداران سکه از بانک مرکزی مالیات می‌دهند

 6. لوازم خانگی ایرانی جایگزین کره‌ای‌ها می‌شود

 7. اسلامی خبر داد: طرح دولت برای خانه‌دار کردن کارمندان جوان

 8. افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی/ تولیدکنندگان باز گران کردند

 9. مدیر مالی وزارت نفت در حین خروج از کشور دستگیر شد

 10. زنگنه: من نگفتم مشتری‌های نفتی ما جاسوس هستند

 11. توضیحات حجتی درباره افزایش قیمت لبنیات

 12. ادامه کاهش قیمت ارز/ دلار امروز چند؟

 13. کارکنان دولت خانه‌دار می‌شوند؟

 14. تبدیل برنج خارجی به برنج گران قیمت ایرانی در ۴۰ ثانیه!  

 15. مجلس در نامه‌‌ای اعلام کرد: تخلف دوباره سازمان خصوصی‌‌سازی در واگذاری «کشت‌وصنعت مغان»

 16. پیشنهاد حذف ارز ۴۲۰۰تومانی و پرداخت یارانه نقدی به دهک‌های پایین

 17. نرخ سود بانکی تغییر می‌کند؟

 18. رییس بانک مرکزی: نرخ نیمایی حذف نمی شود

 19. بیت‌کوین در ایران چقدر هزینه دارد!

 20. موافقت یواشکی وزرا با بازگشت کوپن/ روحانی هنوز مخالف است

 21. دنیا به دنبال راهی برای سم‌زدایی از دلاریزه شدن

 22. وزیر نیرو: صنایع برای تولید و توسعه خود از پساب استفاده کنند

 23. حناچی: پروژه هایی داریم که از ابتدا با یک طرح مسئله غلط آغاز شد

 24. تجارت اروپا با آمریکا افزایش یافت/تجارت اروپا و چین کم شد

 25. ابلاغ آیین‌نامه پرداخت پاداش بازنشستگان و بازخرید کارکنان

پربحث‌های هفته

 1. رئیس انجمن خودروسازان: قیمت تمام شده پراید ۳۹ میلیون‌تومان است

 2. اعتراف صادقانه وزیر صنعت؛ حتی در پراید و سمند هم کامل خودکفا نیستیم

 3. جزئیات تغییر ساعت کاری ادارات

 4. خبر خوب وزیر اقتصاد برای مردم ایران

 5. توکلی: دلار ۴۲۰۰تومانی من‌دَرآوردی بود/ دولت چاره‌ای جز توزیع کالابرگ الکترونیکی ندارد/ قدرت خرید حقوق یک میلیون و ۳۵۰هزار تومانی کارگر در سال۹۷ حدود ۶۵۰هزار تومان شد

 6. شمارش معکوس برای تصمیم مهم ارزی سران قوا

 7. خانه‌های خالی بلای بازار مسکن/ قانونی که اجرا نمی‌شود!

 8. نفس مستاجران به شماره افتاد/ آیا دست دولت برای تنظیم بازار اجاره بسته است؟

 9. معجزه افزایش ۴۰ میلیاردی ذخایر ارزی بدون فروش نفت

 10. خبر حمله به دو نفتکش قیمت نفت را بیش از 2.5 دلار بالا برد

 11. تهیه‌کننده شهرزاد، گوشت هم وارد می‌کرد!/ پای هادی رضوی چطور به واردات گوشت باز شد؟

 12. تاثیر سفر شینزو آبه بر بازار ارز و بورس

 13. نوبخت: اگر نمایندگان مجلس فرمول بهتری برای افزایش حقوق کارمندان ارائه کنند اجرا می کنیم

 14. مسکن در یک قدمی دلار قرار گرفت

 15. پاسخ دندان شکن پکن به آمریکا: بدون توجه به شرایط به توسعه روابط خود با ایران ادامه می‌دهیم

 16. درخواست بانک‌های خارجی برای پیوستن به جایگزین روسی سوئیفت

 17. دم خروس ماجرای نفتکش‌ها

 18. ماجرای حقوق ۹۸ و تبعیض ناروا علیه حداقل بگیران/ پشت‎پرده حمایت از نجومی بگیران چیست؟+سند

 19. درخواست از مردم برای مدیریت مصرف برق/افزایش۱۰۰۰مگاواتی مصرف

 20. پورابراهیمی: تحریم‌ها بی‌خاصیت شده/ آمریکا توانایی یک روز جنگ با ایران را ندارد

 21. به جای کره‌ای‌ها، از تولیدکننده ایرانی حمایت کنید

 22. تهدید نماینده آمل در صورت واردات برنج در فصل برداشت/با وزرا بی حساب و کتاب نمی مانیم

 23. ابهام جدید در ماجرای افزایش حقوق ۹۸/ تایید مصوبه دولت از طرف هیئت تطبیق قوانین مجلس

 24. سازمان امور مالیاتی: فقط خریداران سکه از بانک مرکزی مالیات می‌دهند

 25. در جلسه رییس بانک مرکزی با فعالان اقتصادی تبریز چه گذشت ؟

آخرین عناوین