روحانی: فشار آمریکا علیه ملت ایران، تخلیه خواهد شد/ ملت نسبت به یکسال گذشته آرامش بیشتری دارد/ بدخواهان را مجبور می‌کنیم اشتباه خود را بپذیرند

گروه سیاسی الف،   3980322096 ۶۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۸ تکراری یا غیرقابل انتشار
روحانی: فشار آمریکا علیه ملت ایران، تخلیه خواهد شد/ ملت نسبت به یکسال گذشته آرامش بیشتری دارد/ بدخواهان را مجبور می‌کنیم اشتباه خود را بپذیرند

رئیس جمهور با بیان اینکه امروز شرایط عمومی کشور علیرغم آنکه بدخواهان تبلیغ می‌کنند، بسیار خوب است، اظهار داشت: ملت ایران بدانند که فشار آمریکا علیه کشورمان به اوج رسیده و عملا ظرفیت آن رو به پایان است و از این به بعد این تحریم‌ها و فشار، ظرفیت خود را از دست داده و تخلیه خواهد شد. مردم ایران نسبت به ۶ ماه و یکسال گذشته آرامش بیشتری دارند و نسبت به آینده کشور خود امیدوارتر هستند.

به گزارش الف، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت با اشاره به اینکه آمریکا بی‌سابقه‌ترین تحریم و فشار تاریخی را طی یکسال گذشته بر ملت ایران وارد کرده، گفت: اینگونه فشارهای آمریکا در تاریخ بی‌سابقه است و حتی با فشارهایی که از طریق سازمان ملل و تحت فصل هفتم منشور این سازمان علیه کشورها اعمال شده، قابل مقایسه نیست.

روحانی تاکید کرد: برغم همه این فشارها و آنچه بدخواهان تبلیغ می‌کنند، از شرایط بسیار خوبی برخورداریم و  البته این بدان معنا نیست که سختی وجود ندارد و همه مشکلات برطرف شده است.

رئیس جمهور گفت: بی‌تردید کاری که آمریکا علیه ملت ایران انجام داده از نمونه‌های بارز تروریسم اقتصادی است و این در تاریخ به عنوان جلادانی که علیه ملت ایران تلاش می‌کنند، ثبت می‌شود، اما در عین حال و برغم همه فشارها، ملت ایران به خوبی ایستادگی و مقاومت کردند.

روحانی اظهارداشت: اینکه وزیر خارجه یک کشور اروپایی در جریان سفر به تهران به صراحت اعلام می‌کند که آمریکا در مسیری که انتخاب کرده خطا و اشتباه می‌کند و هرکس تاریخ ایران را بشناسد می‌داند که فشار حداکثری هیچ تأثیری بر مردم این کشور نمی‌گذارد، بدین معناست که دیگران به عظمت و قدرت ملت ایران اعتراف می‌کنند و می‌دانند که راهی که متحدشان انتخاب کرده غلط است و این بسیار حائز اهمیت است.

رئیس جمهور افزود: همین وزیر امور خارجه اعلام کرد که تدبیر دولت ایران در یکسال اخیر در انتخاب راه عقلی، منطقی و حقوقی مایه شگفتی همه بوده است در یکسال گذشته مسئولین و ملت ایران دستپاچه نشدند و صبر و تدبیر خود را در برابر فشار دشمنان نشان دادند.

وی با تأکید بر اینکه شرایط امروز کشور نسبت به گذشته بهتر شده است، اظهار داشت: امروز مردم ایران نسبت به 6 ماه و یکسال گذشته آرامش بیشتری دارند و نسبت به آینده کشور خود امیدوارتر هستند و امروز مسئولین کشور نیز دیدگاه و نظر متحد و واحدی دارند و راه کلام و نظرات مسئولین رده بالا و همه مردم و فرهیختگان جامعه یکسان و واحد شده است.

روحانی تصریح کرد: امروز همه به خوبی می‌دانند که مقصر اصلی همه مشکلات آمریکا است و هیچ‌کس در آن تردیدی ندارد.

رئیس جمهور تأکید کرد: امروز هیچ‌کس نمی‌تواند نسبت به راه دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران ایراد بگیرد. آهنگ شرایط اقتصادی کشور به سمت مطلوب پیش می‌رود و بازار بورس و ارز نسبت به ماه‌های اخیر به مراتب شرایط بهتری پیدا کرده است و به فضل الهی در بازار مسکن نیز تا پایان سال شرایط بهتری خواهیم داشت، چنانچه همه وزارتخانه‌های مربوطه وارد صحنه شوند می‌توان شرایط مسکن را بهبود بخشید.

روحانی با اشاره به توجه دولت به مسایل عمرانی، گفت: اگر چه دولت از شرایط سختی برخوردار است اما در زمینه مسایل مالی براساس گزارش سازمان برنامه و بودجه 27 هزار میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی کشور از ابتدای امسال تخصیص یافته است که آثار آن در ماه‌های آینده آشکار خواهد شد.

رئیس جمهور اضافه کرد: همچنین در هفته جاری مبانی جدید بودجه سال 98 را که قبلاً در ستاد اقتصادی دولت و هیأت وزیران و شورای عالی هماهنگی اقتصادی بررسی شده بود، تصویب کردیم و براساس این مصوبه حقوق، عیدی و مستمری تمامی کارکنان و کارگران به طور کامل و صد در صدی پرداخت خواهد شد و اینگونه اقدامات به معنای آن است که دولت قدرتمند و توانمند است.

روحانی تأکید کرد: با وحدت و همدلی می‌توانیم از مشکلات عبور کرده و بدخواهان خود را مجبور کنیم که پای میز منطق، مذاکره و عدل بنشینند و اشتباه خود را بپذیرند که البته اخیراً مقداری از حرف‌های بی‌حسابی که می‌زدند را معتدل کرده‌اند و بی‌تردید باز هم از مسیر اشتباه خود باز می‌گردند و می‌فهمند که راهشان درست نیست.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه امسال شرایط مناسبی برای ایجاد تحول اقتصادی در کشور مهیا می‌ّباشد، گفت: امسال می‌توانیم از نعمت‌ها و ظرفیت‌های بزرگی که در کشورمان وجود دارد، برای ایجاد تحول در بخش‌های مختلف بویژه اقتصادی استفاده کنیم.

روحانی با تأکید بر اینکه همه آمار نشان می‌دهد که مسیر و حرکت درستی را می‌پیماییم، اظهار داشت: مردم مطمئن باشند آنچه برای دولت مهم است، منافع و رفاه ملت ایران است و با همه توان و در ملاقات‌هایی که امروز و پایان هفته در سفر خارجی خواهم داشت ،تمام تلاش خود را بکارخواهیم گرفت که به خوبی از حق مردم ایران دفاع کرده و در برابر بدخواهان ایستادگی کنیم.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخاب دو استاندار جدید برای استان‌های گلستان و کهگیلویه و بویراحمد، گفت: امروز هیأت دولت دو چهره فعال در زمینه مسایل اجرایی و علمی انتخاب کرده است. آقای حق‌شناس که به عنوان نیروی فعال در مسایل علمی، سابقه نمایندگی شورای اسلامی را دارد و همواره به عنوان یک عنصر مخلص و فعال برای نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح بوده، به عنوان استاندار گلستان انتخاب گردید.

روحانی با اشاره به اهمیت استان گلستان، اظهار داشت: استان گلستان از مراکز مهم کشاورزی کشور است و در بسیاری از محصولات کشاورزی در ردیف‌های نخست قرار دارد و در این استان مردم شیعه و سنی و ترکمن کاملاً مخلصانه مشغول فعالیت هستند.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه مردم استان گلستان در سیل اخیر به خوبی جوهره خود را نشان دادند، گفت: مردم استان برغم گرفتاری در سیل با روحیه و بانشاط بودند و بسیار کریمانه و مهربانانه حق‌شان را مطالبه می‌کردند. مردم استان گلستان در حادثه سیل، با همکاری نیروهای اجرایی و نظامی، مشکلات بوجود آمده در آق‌قلا و گمیشان را به خوبی مدیریت و مرتفع کردند.

روحانی با تأکید بر اینکه همه باید تلاش کنیم که زندگی مردم آسیب دیده به شرایط عادی بازگشته و اماکن آسیب‌دیده بازسازی شود، گفت: دولت با همه همت در مسیر رفع مشکلات مردم آسیب‌دیده تلاش خواهد کرد و در زمینه بازسازی هم بایستی مردم ایران و نیروهای مسلح و نهادهای دولتی و عمومی همچون گذشته در کنار هم و دست در دست یکدیگر زیباتر از گذشته شهر را بازسازی کنند و کاری کنند که ساختارهای شهر در برابر سیل‌های احتمالی مقاوم باشد.

رئیس جمهور ضرورت توجه به لایروبی و زهکشی رودخانه‌ها را مورد تأکید قرار داد و گفت:‌ دولت نسبت به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته و در دولت یازدهم و دوازدهم تاکنون بیش از 40 هزار هکتار زهکشی انجام شده که این موضوع در کاهش آسیب‌های سیلاب اخیر مؤثر بوده است.

روحانی با قدردانی از تلاش مردم، نیروهای مسلح و دستگاه‌های اجرایی در امدادرسانی و رفع آسیب‌های ناشی از سیلاب، گفت: در این حادثه مردم بدون توجه به جایگاه اجتماعی خودشان کارهای ماندگاری انجام داده‌اند و بی‌تردید روحیه ایثار و فداکاری مردم و اشتیاق آنان برای کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده کشور از افتخارات بزرگی است که برای تاریخ کشور باقی خواهد ماند.

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه امروز خدمت به مردم بزرگ گلستان بیش از گذشته مورد تأکید است، گفت: استان گلستان استعدادها و ظرفیت‌های مختلفی در زمینه کشاورزی، گردشگری و حمل و نقل دارد و از مسئولان استان می‌خواهم که این ظرفیت‌ها را بیش از گذشته فعال سازند.

روحانی در ادامه از انتخاب آقای کلانتری به عنوان استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد، گفت که وی به عنوان نیروی خستگی‌ناپذیر شهرت دارد و استان کهگیلویه و بویراحمد نیز نیازمند عنصر فعال اجرایی است تا استعدادها و ظرفیت‌های استان را برای استان و کشور فعال سازد. این استان دارای مردمانی وفادار و انقلابی است و در دفاع مقدس حضور فعالی داشتند و امروز برای آبادانی کشور در صحنه هستند.

رئیس جمهور اضافه کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد از لحاظ گردشگری، دامداری، باغداری و میوه از مراکز مهم کشور است و می‌تواند نقش خوبی برای تأمین نیازمندی‌های کشور داشته باشد.

روحانی خاطر نشان کرد: مردم استان برای تکمیل فرودگاه، مسایل جاده‌ای و نیازمندی‌های عمومی‌شان مطالباتی دارند که باید مورد توجه قرار بگیرد و آقای کلانتری نیروی فعال و آشنا به استان است و با روحیه بسیار بالا قطعاً می‌تواند در استان کهگیلویه و بویراحمد تحول ایجاد کند.

رئیس جمهور گفت: از همه علما و ائمه جمعه گرگان و یاسوج می‌خواهم که با استانداران جدید همکاری بیشتری داشته باشند تا شاهد شرایط بسیار بهتری در زندگی مردم این استان‌ها باشیم.

روحانی خاطر نشان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین دومین استان نفت‌خیز کشور است که از این ظرفیت هم بایستی به مردم استان کمک شود و مردم استان از منافع این نعمت بهره‌مند شوند و وزارت نفت بایستی در این زمینه فعالیت کند.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۴۸۸۸۴۱۲:۳۵:۲۸ ۱۳۹۸/۳/۲۲
روز خوش
ناشناس۹۴۸۹۸۳۱۳:۱۱:۵۳ ۱۳۹۸/۳/۲۲
روحانی باید درباره تورم 400 درصدی فعلی و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم پاسخگو باشد و فرافکنی نکند.
ناشناس۹۴۹۲۱۲۱۴:۲۷:۴۵ ۱۳۹۸/۳/۲۲
تو از اتباع بیگانه هستی که هر ماه در آمدت را ارز کرده و به کشور همسایه می فرستی. حق داری از تورم و گرانی ارز هر روز بیایی اینجا کامنت بزاری!! وگرنه ایرانی ها می دانند که چرا نرخ تورم بالا رفته است.
ناشناس۹۴۹۹۲۳۲۰:۴۰:۴۴ ۱۳۹۸/۳/۲۲
یعنی شما تشخیص نمیدی همه از فیلتر شکن استفاده میکنند
ناشناس۹۴۹۹۳۹۲۰:۴۹:۰۳ ۱۳۹۸/۳/۲۲
پرستو ، اتباع بیگانه ، دلواپس ، ....... چرا ۶ سالست که تنها پاسخ به مشکلات تخریب دیگران است
ناشناس۹۵۰۵۵۴۱۱:۱۶:۳۱ ۱۳۹۸/۳/۲۳
افزایش قیمت ارز و مسکن و خودرو و غیره نتیجه 5 برابر شدن حجم نقدینگی در 6 سال گذشته و سوء مدیریت دولت و بانک مرکزی است.
ناشناس۹۴۹۴۱۲۱۵:۳۸:۰۱ ۱۳۹۸/۳/۲۲
روحانی هنوز خبر نداره تورم امروز ۱۲۰۰% تا ۱۹۰۰% نسبت به دکتر محمود احمدی‌نژاد (دکتر واقعی) رشد داشته؟
ناشناس۹۴۹۴۳۵۱۵:۴۹:۱۸ ۱۳۹۸/۳/۲۲
150 میلیارد پول های آزاد شده کجاست؟
راه۹۴۹۴۴۳۱۵:۵۲:۳۹ ۱۳۹۸/۳/۲۲
اگه دیگران تونستن از عقوبت کارهاشون فرار کنن ، مطمئناً روحانی هم میتونه ____________ وَلایُمکِنُ‌الفِرارُمِن‌عُقوبَتِکَ‌یاشَیخ نمیتونی آقای روحانی............ اِیضَاً‌اِسحاق‌وَ..........
ناشناس۹۴۹۵۱۸۱۶:۲۵:۱۲ ۱۳۹۸/۳/۲۲
کلا استان سمنان خاکش حرف داره
ناشناس۹۴۸۹۹۰۱۳:۱۴:۲۸ ۱۳۹۸/۳/۲۲
ملت نسبت به یک سال گذشته بدبخت تر شده اند تو هم از زبون ملت صحبت نکن !
ناشناس۹۴۹۲۲۸۱۴:۳۳:۰۸ ۱۳۹۸/۳/۲۲
مدیریت شیخ حسن در حد دهیاری است نه بیشتر
خانم خانه دار۹۴۹۶۷۶۱۷:۴۴:۴۸ ۱۳۹۸/۳/۲۲
خدا شاهده در حد دهیاری هم نیست اینا رو چه به مدیریت !!!!!
ناشناس۹۴۹۷۶۵۱۸:۴۲:۱۵ ۱۳۹۸/۳/۲۲
عوضش مردم تخلیه شدن
ناشناس۹۴۹۰۵۱۱۳:۳۶:۱۵ ۱۳۹۸/۳/۲۲
شیخ حسن در حال اجرای مدیریت برره ایست
ناشناس۹۴۹۱۹۳۱۴:۲۰:۵۰ ۱۳۹۸/۳/۲۲
این برره ای آرامش رو از ملت گرفته
پشیمان۹۴۹۵۱۶۱۶:۲۳:۰۳ ۱۳۹۸/۳/۲۲
خاک بر سر من با این رای دادنم خدایی ؛ حیف از خاک
ناشناس۹۴۹۴۱۱۱۵:۳۷:۵۴ ۱۳۹۸/۳/۲۲
عالی بود هزار معنی در آن نهفته است
ناشناس۹۴۸۸۸۸۱۲:۳۶:۳۰ ۱۳۹۸/۳/۲۲
امروز همه میدانند که عمده مشکلات کشور ناشی از سوء مدیریت دولته و به تحریم ها و عوامل خارجی مربوط نیست .
ناشناس۹۴۸۸۹۱۱۲:۳۷:۰۷ ۱۳۹۸/۳/۲۲
لطفا یکی حرفهای ایشون را ترجمه کند برامون !!!!
ناشناس۹۴۸۹۷۵۱۳:۰۶:۳۵ ۱۳۹۸/۳/۲۲
ترجمه اش اینه که ایشان وقتی از خیابون رد می شون مردم به ایشان لبخند می زنند. یعنی مردم خوشحالند. حالا اشکالی نداره همه چیز چند برابر شده
ناشناس۹۴۹۵۵۹۱۶:۵۶:۳۶ ۱۳۹۸/۳/۲۲
فکر کنم این لبخندی که مردم به ایشان میزنند، از هزارتا فحش بدتره
ناشناس۹۴۹۱۳۲۱۴:۰۱:۲۸ ۱۳۹۸/۳/۲۲
ترجمش اینه : بدخواهان ایران چه داخلی و چه خارجی بدانند ایران با این فشار ها تسلیم شدنی نیست
ناشناس۹۴۸۸۹۶۱۲:۳۸:۱۰ ۱۳۹۸/۳/۲۲
هرکه بغیر خدا (کدخدا) امید ببندد ناامید خواهد شد و این یک سنت الهی است.
ناشناس۹۴۸۸۹۹۱۲:۳۸:۵۱ ۱۳۹۸/۳/۲۲
۶ سال وقت و هزینه را صرف مذاکرات بیهوده کردید با ادعای رفع تحریم ، حالا از مقاومت میگید؟!!! اگر قرار بر مقاومت بود ، چرا این همه امتیاز دادیم ؟! سال ۸۳ هم بر اساس همین توهمات و خوش بینی ، وقت ملت رو هدر دادی..
ناشناس۹۴۸۹۰۵۱۲:۳۹:۳۳ ۱۳۹۸/۳/۲۲
به قول خود جان کری اگر برجام نبود دیوار تحریم های ضد ایرانی فرو ریخته بود و امروز مشکلات کمتری متحمل می شدیم .
حسن۹۴۹۳۰۰۱۵:۰۱:۰۲ ۱۳۹۸/۳/۲۲
خب چرا الان ترک نمیخوره؟
ناشناس۹۵۰۵۵۹۱۱:۱۸:۵۵ ۱۳۹۸/۳/۲۳
حالا هم اگر مقاومت کنیم دیوار تحریم ها فرو خواهد ریخت شک نکن.
هوشیار۹۴۸۹۰۹۱۲:۴۰:۵۸ ۱۳۹۸/۳/۲۲
آقای روحانی اگه قرار باشه در آینده مذاکره ای هم بشه شما دیگه حق مذاکره نداری
ناشناس۹۴۸۹۶۶۱۳:۰۳:۵۲ ۱۳۹۸/۳/۲۲
بلد نیست مذاکره
ناشناس۹۴۸۹۷۸۱۳:۰۸:۳۹ ۱۳۹۸/۳/۲۲
با برجام 2 و 3 دلار 50 هزار تومانی دور از دسترس نیست !
ناشناس۹۴۸۹۱۰۱۲:۴۱:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۲۲
راست میگه از تو خودرو امید را دیده نزد مردم
ناشناس۹۴۸۹۱۲۱۲:۴۲:۱۶ ۱۳۹۸/۳/۲۲
جناب روحانی! لطفاً از جانب ما مردم حرف نزن!
ناشناس۹۴۸۹۱۷۱۲:۴۲:۳۷ ۱۳۹۸/۳/۲۲
تو 4 سال اول میگفتن مقصر همه مشکلات احمدی نژاد است !!! و حالا میگن مقصر همه مشکلات امریکاست !!! برای کسی که بهانه می گیرد همیشه بهانه ای وجود دارد .
ناشناس۹۴۹۱۶۰۱۴:۰۹:۲۶ ۱۳۹۸/۳/۲۲
احسنت
ناشناس۹۴۹۴۱۷۱۵:۴۱:۱۷ ۱۳۹۸/۳/۲۲
این رسم رییس‌جمهور های ایران است همه تقصیر ها را گردن دولت قبل می اندازند
ناشناس۹۴۸۹۱۹۱۲:۴۳:۴۲ ۱۳۹۸/۳/۲۲
ابتدا خسارات برجام نافرجام را تسویه کنید بعدا"دم از مذاکره مجدد بزنید !
کریم۹۴۹۱۲۳۱۳:۵۸:۲۳ ۱۳۹۸/۳/۲۲
کاشکی جرات می کردیم و واقع بینانه همه تقصیرها را تنها گردن دولت نمی انداختیم. البته من خودم با وجود آنکه دوبار به ایشان رای دادم درحال حاضر از عملکرد ایشان فوق العاده مایوس ودلسرد شده ام .ولی میدانم همه تقصیرها به گردن ایشان نیست.کمی عادل و شجاع باشیم.
پروفوسور زبان بدن -دانشگاه اسکاتلند۹۴۸۹۳۱۱۲:۴۹:۳۵ ۱۳۹۸/۳/۲۲
فکر می کنیم امروز هم از داخل خودرو نظر سنجی فرموده اند
ناشناس۹۴۸۹۷۴۱۳:۰۵:۲۶ ۱۳۹۸/۳/۲۲
نفهميديم كدوم طرف طرف ديگه رو مجبور به مذاكره ميكنه؟!؟!
ناشناس۹۴۹۰۴۷۱۳:۳۳:۴۲ ۱۳۹۸/۳/۲۲
بحث موشکی بحث امنیت ملی ماست و قابل مذاکره و معامله نیست .
ناشناس۹۴۸۹۹۳۱۳:۱۶:۱۵ ۱۳۹۸/۳/۲۲
عامل همه مشکلات خود روحانی است اگر برود مشکلات حل می شود و هیچ ربطی به دشمنان خارجی نداره
ناشناس۹۴۸۹۹۹۱۳:۱۹:۲۰ ۱۳۹۸/۳/۲۲
تخلیه بشه باز دلار میشه همون 3 تومن؟ یا تخلیه میشه دلار روی 12 ثابت میشه علی برکت الله؟
ناشناس۹۴۹۰۱۷۱۳:۲۳:۴۶ ۱۳۹۸/۳/۲۲
صدرحمت به احمدی نژاد
ناشناس۹۴۹۱۸۴۱۴:۱۷:۱۴ ۱۳۹۸/۳/۲۲
درد و بلای اون بخوره توی سر این
ناشناس۹۴۹۳۱۹۱۵:۰۶:۰۰ ۱۳۹۸/۳/۲۲
حسن بابد حالا حالاها پیش محمود درس پس بده
ناشناس۹۴۹۰۶۲۱۳:۳۹:۴۰ ۱۳۹۸/۳/۲۲
الان آقای روحانی فک میکنن . چند درصد طرفدار دارن . معیار استعفای یک رئیس جمهور چیست
ناشناس۹۴۹۱۸۰۱۴:۱۶:۰۲ ۱۳۹۸/۳/۲۲
زیر 1 %
کریم۹۴۹۱۲۵۱۳:۵۹:۱۵ ۱۳۹۸/۳/۲۲
دولت هیچکاره است این را همه میدانند.
ناشناس۹۴۹۱۶۵۱۴:۱۱:۳۹ ۱۳۹۸/۳/۲۲
پس بیجا کرد قبول مسئولیت نمود.
ناشناس۹۴۹۴۲۴۱۵:۴۴:۲۳ ۱۳۹۸/۳/۲۲
نه ایشان مهره هستند قبلی ها هم همه اذعان کردند آبدارچی هستند
ناشناس۹۴۹۱۷۶۱۴:۱۴:۲۷ ۱۳۹۸/۳/۲۲
عمده مشکلات کشور ناشی از سوء مدیریت دولته که در حیطه اختیارات رئیس جمهور است .
ناشناس۹۴۹۱۷۸۱۴:۱۵:۰۳ ۱۳۹۸/۳/۲۲
اگه هیچکاره است چرا حقوق نجومی میگیرد ؟!!!
ناشناس۹۵۰۲۱۷۰۲:۲۳:۴۷ ۱۳۹۸/۳/۲۳
که نقش رییس جمهور رو بازی کنه :)
هوشیار۹۴۹۱۹۷۱۴:۲۱:۵۵ ۱۳۹۸/۳/۲۲
اون موقع که خودتون رو جرواجر میکردین که رای بیاره و ی لشگر سلبیریتی استخدام کردین چرا نگفتین دولت هیچ کاره است ؟؟؟
ناشناس۹۴۹۱۳۸۱۴:۰۲:۵۳ ۱۳۹۸/۳/۲۲
دولت مقصر است و امریکا مقصرتر تقصیر این از تقصیر آن یکی و بالعکس نمی کاهد
ناشناس۹۴۹۵۰۲۱۶:۱۵:۱۹ ۱۳۹۸/۳/۲۲
دولت ، از آمریکا مقصر تره
ناشناس۹۴۹۱۴۰۱۴:۰۳:۱۱ ۱۳۹۸/۳/۲۲
در جواب این صحبت ها باید گفت که حرف زدن بلد نیستید حرف نزدن هم بلد نیستید ؟
ناشناس۹۴۹۲۴۷۱۴:۴۰:۳۱ ۱۳۹۸/۳/۲۲
چقدر وضعمان خوب بود و نمی دانستیم.
ناشناس۹۴۹۳۱۸۱۵:۰۵:۵۴ ۱۳۹۸/۳/۲۲
واقعا حالتون خوبه يا با حرفاتون ميخواين ملت رو شكنجه بدين كدام آرامش ؟شما خودتون راحتين فكر ميكنين ملت هم راحته يه رفراندوم بذارين ملت جوابتونو بده در انتخابات مجلس جواب خواهد داد
ناشناس۹۴۹۳۹۵۱۵:۳۳:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۲۲
چون همه پارسال از امروز میترسیدن و به اشتباه از دولت انتظار داشتن که تا دیر نشده کاری بکند. حالا دیگه همه زیر آب رفتن و یک نی برای تنفس در دست گرفته اند. در این شرایط کسی حرفی ندارد.
ناشناس۹۴۹۴۳۱۱۵:۴۵:۵۰ ۱۳۹۸/۳/۲۲
اول فکر کردم برنامه طنزه، بعد دیدم نه بابا اخبار رسمی داره پخش میکنه.
حرف حسابي۹۴۹۴۵۱۱۵:۵۵:۴۲ ۱۳۹۸/۳/۲۲
اين حرفها برداشتي از نظر سنجي ايشان از داخل خودرو است وگرنه هيچگونه ارزش و مبناي نداره فشارها تخليه شده ؟. كجا ؟ حتما و يقينا روي ملت. أرامش ؟ مردم نجيب سردر گريبان شدند شما به أرامش تعبير مي كنيد ؟
ناشناس۹۴۹۴۹۸۱۶:۱۴:۲۷ ۱۳۹۸/۳/۲۲
اینقدر با حرفات نمک نپاش روی زخم این ملت بدبخت بیچاره
ناشناس۹۴۹۶۶۴۱۷:۴۰:۳۹ ۱۳۹۸/۳/۲۲
آقا من يك پيشنهاد دارم : در جهت مقابله با امريكا و همدستانشان ،مسئولين كشور را به آن كشورها صادر كنيم تا با مديريت و تخصصشان آن كشورها نابودكنندمي توانيم مخفيانه بجاي نخبه بفرستيم كه نفهمند
ناشناس۹۴۹۹۲۵۲۰:۴۲:۱۴ ۱۳۹۸/۳/۲۲
بی نهایت بدجور موافقم ، البته مشروط بر اینکه مانند فرزندانشان مادام العمر به روند .
ناشناس۹۴۹۶۹۶۱۷:۵۱:۵۴ ۱۳۹۸/۳/۲۲
متاسفانه مقصر شما بودید که گذاشتید امریکا فشار دهد و حالا میگویید تخلیه کرده و دیگر فشارش کم شده

پربحث‌های امروز

 1. تبانی در خرید ۶ هزار خودرو و چند صد کیلو طلا وظیفه نمایندگی است؟/ علت دفاع از نمایندگان بازداشت شده چیست؟

 2. ممنوعیت حضور خانواده مسئولین در خارج با ۲ طرح مجزا در مجلس

 3. به لگد استراماچونی احترام نگذارید

 4. یک پیشنهاد عملی برای واقعی کردن قیمت بنزین

 5. الیزه: پیشنهاد ماکرون به ترامپ، فروش نفت ایران در ازای عدم غنی‌سازی

 6. خودروهای سلطنتی محمدرضا پهلوی  

 7. آیا براستی مشکلات موجود ناشی از ضعف ساختاری است؟

 8. اولین تصویر از مزدک میرزایی در لندن  

 9. توضیحات لاریجانی درباره دو نماینده بازداشتی و درخواست از رئیسی

 10. حضور بانوان در ورزشگاه برای بازی‌های ملی قطعی شد

 11. ورود قوه قضائیه به تخلف خودروسازان کارساز خواهد بود؟/ احتمال بازگشت قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت

 12. ایرانی‌ها سالی ۴ میلیون اضافه درآمد دارند!

 13. تعطیلات کشور را ساماندهی کنید

 14. آنچه سلبریتی‌های اقتصاددان درباره نرخ سود منفی اروپا به ما نمی‌گویند

 15. پاسخ احمد عراقچی به چند پرسش الف/ فروش ارز فردایی، سیاست دولت و اقدامی موفق بوده است/ پس از دستگیری من ارز تا ۲۰ هزار تومان صعود کرد

 16. بازداشت عوامل پروژه‌های کشف حجاب علینژاد + فیلم

 17. حرکت عجیب نخست وزیر بریتانیا هنگام دیدار با رئیس جمهور فرانسه  

 18. حضور «فریدون احمدی» و «محمد عزیزی» در جلسه علنی مجلس

 19. وزیر اطلاعات: نقطه اوج تحریم‌ها پشت سر گذاشته شد/ ترامپ دچار تشویش فکری است

 20. واژگونی کامیون در کارگاه ساختمانی  

 21. بازگشت منچسترسیتی به صف مدعیان لیگ برتر

 22. پهپاد ناشناس 2 خودروی حشدشعبی را هدف قرار داد

 23. آخرین «دورهمی» با داریوش اسدزاده

 24. نصرالله: حضور گسترده شما اولین واکنش به تجاوز شب گذشته اسرائیل است

 25. رویترز: ترامپ مخالفتی با دعوت ظریف به جی ۷ نداشته است

پربحث‌های دیروز

 1. شوی پوپولیستی دولت در برکناری مدیرعامل ایران خودرو/ مشکل خودروسازی با تغییر چند مدیر حل نمی‌شود

 2. دو نماینده بازداشت شده آزاد شدند

 3. پیشنهاد تشکیل سازمان طب ایرانی- اسلامی

 4. نمایندگان مجلس خواستار تحریم مقامات آمریکایی شدند

 5. تخمه‌خوردن حین رانندگی دلیل تصادف است نه پراید

 6. خواندن ترانه‌های قبل از انقلاب توسط مهران مدیری آزاد شده؟

 7. وزیر صنعت خبر داد: ورود بسیج به کنترل بازار / قیمت خودرو کاهش یافته

 8. برنده عصرجدید مردم ایران بودند

 9. تصویری از جیسون رضائیان در لس‌آنجلس  

 10. سپاه پاسداران روز گذشته آزمایش موشکی انجام داد

 11. نمره ۱۵ محسن هاشمی به شورای شهر/ نمی‌توانیم به بخشی از انتقادات پاسخ قانع کننده بدهیم

 12. تلاش برخی اصلاح‌طلبان برای حذف عارف/واکنش به بازداشت دو نماینده مجلس/ موسویان: قبل از مذاکره باید بمب اتمی می‌ساختیم

 13. وضعیت ساخت صحن حضرت زهرا (س) در حرم امام علی (ع)  

 14. جهانگیری: راهکار مبارزه با فساد شفافیت، نظارت عمومی و آزادی رسانه‌ها است

 15. فرمانده ناجا: با اجرای طرح ناظر، کشف حجاب در خودرو کاهش پیدا کرد

 16. انتقاد کیهان به حضور فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی + فیلم

 17. «رشوه نفتی» دولت‌ها و نظام مالیاتی به فعالیت‌های سوداگرانه/ نظام بانکی، بهشت پولشویی

 18. فاتحه خوانی روحانی بر سر مزار هاشمی رفسنجانی  

 19. روحانی: انتقاد از دولت با جایزه و تشویق همراه بوده است/ امام خمینی(ره) راه خدمت به مردم را به ما نشان داد

 20. ظریف: پیشنهاد مکرون مسیر درست است/ اروپا اجرای تعهدات خود را آغاز کند کاهش تعهدات برجامی را متوقف می‌کنیم

 21. افزایش نرخ عوارض آزادراه تهران - پردیس

 22. تصاویر جدید از کشتی تایتانیک  

 23. وزیر اقتصاد: نقدینگی ۲۰۰۰ هزار میلیارد تومان شد/سهم نفت در اقتصاد ما زیاد نیست

 24. مانعی بزرگ در تغییر نگاه مسوولان به تولید

 25. سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: حذف چهار صفر از پول ملی ثمره‌ای در حوزه اقتصادی ندارد

پربحث‌های هفته

 1. موج عدالت‌خواهی مردم، ایران را متحول می‌کند، اگر ...

 2. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 3. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 4. بازداشت دو نماینده مجلس به خاطر اخلال در بازار خودرو

 5. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 6. تبانی در خرید ۶ هزار خودرو و چند صد کیلو طلا وظیفه نمایندگی است؟/ علت دفاع از نمایندگان بازداشت شده چیست؟

 7. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 8. یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد

 9. چند پرسش ساده از آقای احمد عراقچی

 10. ممنوعیت حضور خانواده مسئولین در خارج با ۲ طرح مجزا در مجلس

 11. موضع‌گیری سخنگوی دولت و پرسش‌های بی جواب در پرونده مازیار ابراهیمی

 12. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 13. به لگد استراماچونی احترام نگذارید

 14. یک پیشنهاد عملی برای واقعی کردن قیمت بنزین

 15. ایران خودرو بر سر دوراهی فروپاشی یا تولید ناب

 16. شوی پوپولیستی دولت در برکناری مدیرعامل ایران خودرو/ مشکل خودروسازی با تغییر چند مدیر حل نمی‌شود

 17. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 18. حساسیت عجیب پزشکان به دستگاه کارتخوان/علت این حجم از مقاومت چیست؟

 19. تصویر دیده نشده از دیوار کشی رئیسی  

 20. اینستاگرام چطور باعث "احمق‌پروری" در جامعه شده است؟

 21. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 22. الیزه: پیشنهاد ماکرون به ترامپ، فروش نفت ایران در ازای عدم غنی‌سازی

 23. تکذیب استعفای جواد لاریجانی/ واکنش علی مطهری به ماجرای مازیار ابراهیمی/ تحلیل عباس عبدی از موضع‌گیری اخیر یزدی و آملی لاریجانی

 24. انتقاد تند نخبه جوان از وضع کشور در حضور رهبر انقلاب  

 25. بازداشت پوری حسینی و شکست اختصاصی‌سازی اقتصاد

پربحث‌های امروز

 1. تبانی در خرید ۶ هزار خودرو و چند صد کیلو طلا وظیفه نمایندگی است؟/ علت دفاع از نمایندگان بازداشت شده چیست؟

 2. ممنوعیت حضور خانواده مسئولین در خارج با ۲ طرح مجزا در مجلس

 3. آیا براستی مشکلات موجود ناشی از ضعف ساختاری است؟

 4. توضیحات لاریجانی درباره دو نماینده بازداشتی و درخواست از رئیسی

 5. حضور «فریدون احمدی» و «محمد عزیزی» در جلسه علنی مجلس

 6. وزیر اطلاعات: نقطه اوج تحریم‌ها پشت سر گذاشته شد/ ترامپ دچار تشویش فکری است

 7. نظر وزیر جوان درباره نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری/ واکنش‌های ضد و نقیض درباره دو نماینده بازداشت‌شده/ آخوندی: دولت روحانی بعد از برجام هیچ ایده‌ای نداشت

 8. بررسی حادثه پادگان بیشه کلا در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی

 9. ظریف: چین به مهم‌ترین شریک تجاری ایران تبدیل شده

 10. دریادار تنگسیری: دشمن را حتی در حوضچه‌ها رصد می‌کنیم

 11. سفر آسیایی ظریف از امروز

 12. پاسخ موسوی به واکنش دولت آمریکا در پی تحریم بنیاد FDD

 13. مسابقه دولت روحانی با هاشمی در تورم

 14. دانشجویان زنجانی خطاب به نمایندگان بازداشتی: بازداشت شما لکه سیاهی بر آبرو و اعتبار زنجان بود

 15. هشدار حاجی‌دلیگانی به وزیر کشور

 16. مشاور فرمانده معظم کل قوا: ظریف مواضع ایران را بیان و سپاه آنها را عملیاتی می‌کند

 17. قانون مدیریت بحران کشور به رئیس‌جمهور ابلاغ شد

 18. ظریف دانشیار دانشکده شد

 19. مخالفت مجلس با جلسه غیرعلنی برای بررسی بازداشت دو نماینده

 20. ربیعی: دشمنان می‌خواهند روان جامعه را برهم بزنند

 21. واکنش متفاوت پزشکیان به بازداشت دو نماینده مجلس

 22. کارت بسیج برای نمایندگان مجلس صادر شد

 23. آ‌ذری جهرمی: برای انتخابات ریاست جمهوری برنامه‌ریزی نکرده‌ام/ برای رفع فیلتر توییتر تلاش‌ می‌کنیم

 24. نوبندگانی: سه نماینده در پرونده سایپا نقش داشتند/ فقط دو نفر دستگیر شدند

 25. توضیحات نماینده مجلس درباره بازداشت خود

پربحث‌های دیروز

 1. دو نماینده بازداشت شده آزاد شدند

 2. نمایندگان مجلس خواستار تحریم مقامات آمریکایی شدند

 3. سپاه پاسداران روز گذشته آزمایش موشکی انجام داد

 4. تلاش برخی اصلاح‌طلبان برای حذف عارف/واکنش به بازداشت دو نماینده مجلس/ موسویان: قبل از مذاکره باید بمب اتمی می‌ساختیم

 5. جهانگیری: راهکار مبارزه با فساد شفافیت، نظارت عمومی و آزادی رسانه‌ها است

 6. روحانی: انتقاد از دولت با جایزه و تشویق همراه بوده است/ امام خمینی(ره) راه خدمت به مردم را به ما نشان داد

 7. ظریف: پیشنهاد مکرون مسیر درست است/ اروپا اجرای تعهدات خود را آغاز کند کاهش تعهدات برجامی را متوقف می‌کنیم

 8. مانعی بزرگ در تغییر نگاه مسوولان به تولید

 9. ربیعی: فشار امروز به ایران در فروش نفت با دوره مصدق قابل مقایسه است/ دهک‌های پایین حال و روز خوشی ندارند

 10. مجلس از زنگنه شکایت می‌کند

 11. اسدالله لاجوردی که بود و چرا ترور شد؟

 12. بازداشت دختر فرمانده اسبق ارتش تکذیب شد

 13. موسویان: رهبری مخالف جنگ با طالبان بود/ هیچ ایرانی وطن پرستی در شرایط کنونی با آمریکا مذاکره نمی‌کند/ برجام جیغ اسرائیل را در آورد

 14. فرمانده سپاه: امنیت خلیج فارس در دست ایران است

 15. وزیر کشور: مدیران کشور وجدان خود را ملاک کار قرار دهند

 16. تحلیل باهنر از مجادله روسای سابق دستگاه قضا و دستگیری پوری حسینی

 17. وزیر علوم: حوزه آموزش عالی کشور نیازمند ساماندهی است

 18. نامه سرگشاده بسیج دانشجویی به نمایندگان بازداشتی

 19. واکنش محسن رضایی به ادعای برخی در مورد ارتباط وقایع دیماه 96 با تحریم ترامپ

 20. روزنامه «قانون» رفع توقیف شد

 21. سامانى معاون هماهنگى وزارت کشور شد

 22. رئیسی: سرنگون‌سازی پهپاد آمریکایی توانمندی ایران را نشان داد

 23. منتجب‌نیا: اصلاح‌طلبان اصلاح را از خودشان شروع کنند

 24. حجت‌الاسلام رمضانی با رهبر انقلاب دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت شد

 25. رئیس‌جمهور ۲ قانون را برای اجرا ابلاغ کرد

پربحث‌های هفته

 1. موج عدالت‌خواهی مردم، ایران را متحول می‌کند، اگر ...

 2. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 3. تبانی در خرید ۶ هزار خودرو و چند صد کیلو طلا وظیفه نمایندگی است؟/ علت دفاع از نمایندگان بازداشت شده چیست؟

 4. ممنوعیت حضور خانواده مسئولین در خارج با ۲ طرح مجزا در مجلس

 5. موضع‌گیری سخنگوی دولت و پرسش‌های بی جواب در پرونده مازیار ابراهیمی

 6. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 7. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 8. تکذیب استعفای جواد لاریجانی/ واکنش علی مطهری به ماجرای مازیار ابراهیمی/ تحلیل عباس عبدی از موضع‌گیری اخیر یزدی و آملی لاریجانی

 9. «بحث طلبگی» دعوای سیاسی نیست آقاي كدخدايي

 10. دو نماینده بازداشت شده آزاد شدند

 11. نمایندگان مجلس خواستار تحریم مقامات آمریکایی شدند

 12. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

 13. یادداشت حسین شریعتمداری خطاب به آیات یزدی و آملی لاریجانی

 14. نامه زاکانی به رئیسی و اعلام جزئیاتی از تبانی طبری و برخی چهره‌های امنیتی‌

 15. نامه زاکانی به وزیر اطلاعات: فساد در کشور ماحصل بی توجهی مسئولان مرتبط است/ منتظرم در دادگاه روابط ناسالم و حقوق ضایع شده مردم را بیان کنم

 16. واکنش نماینده مجلس به بازداشتش

 17. واکنش علی مطهری به ماجرای مازیار ابراهیمی

 18. درس هايي ماندگار از كفش هاي كهنه يك حاكم ...

 19. توصیه مکارم شیرازی به حواشی اخیر آملی و یزدی: به این وضع خاتمه دهید

 20. ربیعی: کنترل بازار ارز خواست شورای‌عالی امنیت ملی و دستور رییس جمهوری بود

 21. با این قوانین، چند نفر حاضرند مسئولیت بپذیرند؟

 22. ربیعی: مدیرعامل ایران خودرو به دلیل افزایش قیمت‌ها برکنار شد/ سیف و عراقچی مدیران سالم و پاک هستند!

 23. در نشست سه‌جانبه ایران و یمن و اروپا در تهران چه گذشت؟/ دست برتر یمن در تحولات میدانی و دیپلماتیک

 24. آیا براستی مشکلات موجود ناشی از ضعف ساختاری است؟

 25. توضیحات لاریجانی درباره دو نماینده بازداشتی و درخواست از رئیسی

آخرین عناوین