لیگ ملت‌های والیبال؛ ایران ۳ - آرژانتین ۱/ پرش نفس‌گیر مردان پارس از دیوار آلبی سلسته

گروه ورزشی الف،   3980318045 ۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
لیگ ملت‌های والیبال؛ ایران ۳ - آرژانتین ۱/ پرش نفس‌گیر مردان پارس از دیوار آلبی سلسته

تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در هفته دوم لیگ ملت های ۲۰۱۹ به مصاف آٰرژانتین از ساعت ۱۰ و ۴۰ دقیقه به مصاف یکدیگر رفتند که نهایت ایران با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید.

به گزارش الف، تیم‌های ملی والیبال ایران و آرژانتین در ادامه هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال از ساعت ۱۰ و ۴۰ دقیقه به وقت تهران در توکیو به مصاف هم رفتند. شاگردان کولاکوویچ در نخستین دیدار این هفته در یک بازی سنگین به مصاف برزیل رفتند و در پایانی یک جدال نزدیک ۳ -۲ باختند. تیم ملی والیبال آرژانتین هم در آخرین دیدار خود روز گذشته با میزبان هفته دوم این رقابت‌ها یعنی ژاپن بازی کرد و ۳- ۰ شکست خورد.

تیم ملی والیبال ایران هم اکنون با ۳ برد و ۱۰ امتیاز تیم سوم جدول رده بندی است و آرژانتین هم با ۲ برد و ۷ امتیاز تیم هفتم جدول رده بندی است.

تیم ملی آرژانتین که مثل ایران هفته اول لیگ ملت های ۲۰۱۹ والیبال را با ۳ برد پشت سر گذاشته بود، در گام نخست هفته دوم در توکیو شکست خورد. شاگردان سابق خولیو ولاسکو که از سال قبل دیگر این مربی کهنه کار را در کنار خود نمی بینند، امسال تیم آماده تری نشان دادند؛ اگرچه دیروز شکست ۳ بر صفر و غیرمنتظره ای را برابر ژاپن تجربه کردند.

امروز سعید معروف و یارانش برای کسب چهارمین برد خود و دور نشدن از جمع مدعیان این رقابت ها محکوم به برد بودند و برای ثبت یک برد ۳ امتیازی وارد زمین شدند.

در سال های اخیر اکثرا ایران توانسته برابر آٰرژانتین نمایش خوبی داشته باشد؛ اگرچه در المپیک ۲۰۱۶ باخت بدی برابر این تیم متحمل شد. به هر حال ایران در شرایطی که تیم سوم جدول رده بندی لیگ ملت ها قبل از شروع بازی پنجم بود، برابر راه راه پوشان آمریکای جنوبی به زمین رفت تا بعد از یک وقفه دوباره بتواند به روند خوب خود ادامه دهد.

تیم‌های ملی والیبال ایران و آرژانتین سابقه بازی‌های زیادی را دارند که حاصل آن ۴ برد برای آرژانتین و ۶ برد برای ایران بوده است.

تاریخچه دیدار‌های سابق دو تیم

قهرمانی جهان ۱۹۹۸، ایران صفر – آرژانتین ۳
انتخابی المپیک ۲۰۰۸، ایران ۱ – آرژانتین ۳
جام جهانی ۲۰۱۱، ایران ۳ – آرژانتین ۲
قهرمانی جهان ۲۰۱۴، ایران ۳ – آرژانتین صفر
جام جهانی ۲۰۱۵، ایران ۱ – آرژانتین ۳
لیگ جهانی ۲۰۱۶، ایران ۳ – آرژانتین ۲
لیگ جهانی ۲۰۱۶، ایران ۳ – آرژانتین ۲
المپیک ۲۰۱۶، ایران صفر – آرژانتین ۳
لیگ جهانی ۲۰۱۷، ایران ۳ – آرژانتین ۲
لیگ جهانی ۲۰۱۸:ایران ۳ - آرژانتین ۲

 ست اول/ ایران ۲۵ - آرژانتین ۱۹

بازی دو تیم با سرویس کونته برای آرژانتینی ها آغاز شد اما  خطای دو ضرب آرژانتینی‌ها باعث شد تا نخستین امتیاز برای تیم ملی والیبال کشورمان باشد. بازی دو تیم در ابتدای این دست پایاپای دنبال شد، اما بازهم این ایرانی‌ها بودند که با اختلاف جزئی تری از حریفشان پیش افتادندو به امتیاز ۸ رسیدند.

شاگردان کولاکوویچ در ادامه عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتند و توانستند از حریفشان پیشی بگیرند. این اختلاف در ادامه بیشتر هم شد و حتی در لحظاتی به ۹ امتیاز هم رسید. برنامه آرژانتینی ها اما تغییر کرد و آن‌ها توانتسند به جریان بازی بازگردند. سرویس‌های خوب کونته در میانه‌های بازی اختلاف دو تیم را کم کرد. بی دقتی در دریفت و دفاع در زمین ایران در لحظاتی نگران کننده شده بود، اما وقت استراحت برای ایران و تغییر برنامه باعث شد تا بازهم شاگردان کولاکوویچ به برتریشان ادامه دهند و در نهایت با نتیجه ۲۵ - ۱۹ برنده این بازی شوند.

ست دوم / ایران ۲۰ - آرزانتین ۲۵

ست دوم این دیدار‌ها هم بابازی خوب ایرانی‌ها آغاز شد، اما این آرژانتینی‌ها بودند که نخستین امتیاز را کسب کردند لوبه و کونته در این ست نمایش خوبی داشتند و حضور آن‌ها باعث شده بود تا اختلاف دو تیم زیاد باشد در ادامه بازی و هنگامی که دو تیم در امتیاز ۷ برابر بودند رالی جذابی صورت گرفت که آرژانتینی‌ها در نهایت موفق شدن امتیاز هشتم را به دست بیاورند.

بازی دو تیم در این ست بسیار نزدیک و حساس بود، اما این شاگردان کولاکوویچ بودند که به امتیاز ۱۶ رسیدند با این حال یکی از مشهود‌ترین مشکل‌ها برای تیم ملی ایران در این ست در بخش سرویس‌ها بود که باعث شد فرصت‌های زیادی برای آرژانتینی‌ها به دست بیاید.

کار‌های سرعتی در ادمه کار در دستور کار ایرانی‌ها قرار گرفت و شاگردان کولاکوویچ توانستند نمایش خوبی داشته باشند. در این ست اشتباه در سرویس برای ایران و در عوض دقت سرویس‌های آرژانتینی‌ها باعث شد تا آن‌ها در نهایت ۲۵ - ۲۰ برنده شوند.

 ست سوم/ ایران ۲۵ - آرژانتین ۲۲

 با وجود شکست در ست دوم، کولاکوویچ تغییری در ترکیب تیمش به وجود نیاورد و با همان نفرات اولیه ایران وارد زمین شد. در نهایت ست سوم با حساب ۲۵ بر ۲۲ به سود ایران به پایان رسید تا شاگردان کولاکوویچ در آستانه پیروزی در این بازی قرار بگیرند.

ملی پوشان آرژانتین در این ست هم بازی را بسیار خوب آغاز کردند. نیاز به تغییر در این ست برای تیم ملی بیش از همیشه احساس می شد.سرویس ایرانی ها در این ست بازهم تعریفی نداشت و هچنین دفاع روی تور خوب برای آرژانتینی ها و دقت در سرویس ها برای شاگردان کولاکوویچ دردسر ساز شد.

آرژانتینی ها نخستین تیمی بودند که به امتیاز 8 رسیدند تا دو تیم به وقت استراحت بروند.کولاکوویچ در این ست نگران تر از همیشه بازی را دنبال می کرد. عملکرد بسیار خوب آرژانتینی ها باعث شد تا آن ها 3 امتیاز از تیم ملی ایران فاصله بگیرند. البته در ادامه بازیکنان ایرانی توانستند اختلافشان با حریف آمریکای جنوبیشان کم کنند تا دو تیم در میانه های این ست بازی پایاپایی را دنبال کنند.

شاگردان کولاکوویچ در ادامه کار اما نمایش خوبی داشتند و توانستند نتیجه بازی را برگردانند که در نهایت ست سوم با حساب ۲۵ بر ۲۲ به سود ایران به پایان رسید تا در آستانه پیروزی در این بازی قرار بگیرند.

ست چهارم/ ایران ۳۴ - آرژانتین ۳۲

با شروع ست چهارم هم تغییری در ترکیب تیم ایران ایجاد نشد و بازیکنان دو تیم بازی برابری را به نمایش گذاشتند. دو تیم برای رسیدن به امتیاز ۸ رالی جذابی به نمایش گذاشتند که در آخر امتیاز آن به آرژانتینی‌ها رسید. شاگردان کولاکوویچ در ادامه این ست بار‌ها از حریف آمریکای جنوبیشان عقب افتادند، اما با برنامه به بازی بازگشتند، جدال حساس دو تیم در این ست به اوج رسیده بود و دو تیم پایاپای پیش می‌رفتند تا این که دو تیم در امتیاز ۲۴ به تساوی رسیدند.

امتیازات در این ست هم بسیار نزدیک بود تا اینکه در امتیاز ۸بر ۷ به سود آرژانتین تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. امتیاز ۱۲ بر ۸ سود آرژنتین موجب شد تا کولاکوویچ احساس خطر کرده و درخواست وقت استراحت فنی کند تا وقفه ای در جریان بازی ایجاد شود. وقت استراحت فنی دوم زمانی اعلام شد که نتیجه بازی ۱۶ بر ۱۲ به سود آرژانتین بود. در امتیاز ۲۳ بر ۲۲به سود آرژانتین ایگور کولاکوویچ درخواست وقت استراحت فنی کرد و سرانجام تیم ملی والیبال کشورمان موفق شد با نتیجه ۳۴ - ۳۲ به پیروزی برسد و ۳ امتیاز این مسابقه را به دست بیاورد.

در مجموع ایران توانست ۳ بر یک مقابل آرژانتین به برتری دست پیدا کند تا بعد از باخت برابر برزیل چهارمین برد خود را در لیگ ملت ها کسب کند.

تیم ایران از چهار مسابقه گذشته خود سه پیروزی مقابل ایتالیا، چین و آلمان و یک شکست مقابل برزیل در کارنامه دارد. آرژانتین با هدایت مارسلو مندز هم این مسابقات را با ۲ برد مقابل پرتغال و بلغارستان شروع کرد، اما در دو دیدار قبلی خود مقابل کانادا و ژاپن شکست خورد. تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود در هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ فردا (یک‌شنبه) از ساعت ۱۴:۱۰ به مصاف ژاپن خواهد رفت.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۴۰۶۴۱۱۲:۰۴:۳۱ ۱۳۹۸/۳/۱۸
مافیای معروف، اجازه ورود معنوی نزاد را به بازی نمی دهد!
ناشناس۹۴۰۷۴۹۱۳:۴۲:۱۷ ۱۳۹۸/۳/۱۸
این مربی بی خاصیت ترین مربی تیم ملی است . ایشان که اصلا برایش مهم نیست لطفا فدراسیون ودلسوزان ورود کنند با این شیوه بکار گیری بازیکنان اکثر انها برای انتخابی المپیک اسیب میبینند این اقا برای چی ذخیره برده خوب همین شش نفر را میبر د اتفاقا توی هزینه ها هم کلی صرفه جویی می شد
ناشناس۹۴۰۹۴۴۱۵:۲۵:۵۹ ۱۳۹۸/۳/۱۸
لطفا به این آقای گزارشگر مثلا معروف بگویید که اینقدر در کار کادر فنی دخالت نکند و با لحنی توهین آمیز به سرمربی تیم امر و نهی نکند! شما فقط بهتر است گزارش خود را بکنید و بس..

پربحث‌های امروز

 1. در حاشیه انتشار عکس گلزار با پوشش نامناسب

 2. راز بوسه آن روز سردار سلیمانی

 3. یک ورزشکار دیگر به ایران بازنگشت

 4. ۱۸ تیر ماه پایان مهلت ایران به اروپا

 5. عوارض«مالْچ‌ْپاشی» بر محیط‌زیست خوزستان  

 6. جزئیات حادثه در زندان فشافویه/ قتل علیرضا شیرمحمدعلی در ۹۰ ثانیه

 7. کسانی که به سازش گرایش دارند بدانند  

 8. کارمندان صاحب خانه می‌شوند؟

 9. درباره #امیر_جعفری

 10. طرح ترافیک جدید پنجشنبه‌ها هم اجرا می‌شود

 11. تظاهرات مردم هند در محکومیت سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه ایران

 12. درباره برخورد پلیس با دختری در پارک تهرانپارس/ کاهش تنش، وظیفه پلیس آموزش دیده

 13. نخست‌وزیر ژاپن: سفر به ایران برای صلح و امنیت بود/ حمله به ۲ نفتکش را تهدیدی جدی می‌دانیم

 14. نقش‌های منطقه‌ای ترامپ علیه ایران

 15. وزیر دفاع آتی آمریکا کیست و انتصابش چه معنایی برای ایران دارد؟

 16. یک نماینده مجلس درگذشت

 17. فرمانده هوافضای سپاه: آمریکا و هیچ کشور دیگری جسارت تجاوز به خاک ایران را ندارد

 18. سخنگوی قوه قضائیه خبر داد: تعیین زمان دادگاه «نجفی» تا ۲ روز آینده

 19. ایران از اوپک می‌رود؟

 20. دست وزارت دفاع و سپاه را می‌بوسم

 21. آقای مکرون! شما «مجرم» هستید نه «دلسوز»

 22. تضاهرات مردم دهلی‌نو در حمایت از ایران   

 23. واکنش «ذوالنور» به تحریم «ظریف»

 24. تازه‌ترین قیمت خودروهای وارداتی  

 25. وعده دوباره موگرینی برای راه‌اندازی اینستکس

پربحث‌های دیروز

 1. برخورد با ماموری که با دختر جوان در تهرانپارس درگیر شد

 2. بازداشت و عزل دو مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در تهرانپارس + جزئیات ماجرا

 3. دنیای امروز دنیای موشک‌هاست

 4. یک مقام عالی‌رتبه در وزارت خارجه به الف خبر داد: اگر ظریف تحریم شود، دیگر ویزا نخواهد گرفت/ ظریف در خارج از کشور حتی یک حساب بانکی و یک وجب ملک ندارند

 5. برای مقابله با هوسرانی مردها چه باید کرد

 6. عربده‌کشی توئیتری ترامپ علیه ایران

 7. نباید در زندگی خصوصی مردم مداخله کرد/ کاخ سفید دچار معلولیت ذهنی شده/ دست سپاه را می‌بوسم/ قرارداد می‌بستیم، ایراد می‌گرفتند و وقتی قرارداد به هم می‌خورد باز غُر می‌زدند!

 8. بولتون: ایران از حد تعیین شده غنی‌سازی عبور کند تمام گزینه‌ها روی میز خواهد بود

 9. نمایندگانی که خواستار مسکوت ماندن طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان شدند + اسامی

 10. سخنی با رئیس جدید قوه قضائیه

 11. جزئیات تحریم‌های جدید آمریکا/اقدمات «عجیب و غریب» ترامپ برای شکستن مقاومت ایران

 12. برخورد با مأموران ناجا در ماجرای تهرانپارس در پی دریافت گزارش جدید متوقف شد

 13. روسیه چطور پول نفت ایران را می‌دهد؟

 14. ترامپ: ایرانی‌ها باید با ما صحبت کنند/نیازی به جنگ نداریم

 15. جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی  

 16. رئیس قوه‌قضاییه با مترو به محل کار خود رفت/ عکس  

 17. ماجرای پارک پلیس در منطقه تهرانپارس/ درگیری دولت و مجلس درباره حقوق کارمندان/ پیش‌بینی عباس عبدی از انتخابات مجلس

 18. سه اتفاق دور از انتظار که آمریکا را عقب راند

 19. پروژه نفوذ در شهرداری تهران/ ماجرای لیست 170 نفره ای که نجفی قرار بود استخدام کند

 20. چه کسی مخالف حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی است؛ سود ۴۰۰درصدی آن به جیب چه افرادی می‌رود؟/ سه اشکال اساسی توزیع ارز ترجیحی/ چرا دولت کوپن الکترونیکی را اجرا نمی‌کند؟

 21. پرش شیطان از روی نوزادان  

 22. لیست اموال خود را اعلام کنید اما ما را مسخره نکنید!

 23. عارف و سلحشوری در حال تماشای فیلم جنجالی  

 24. راضیه شیرمحمدی مدال آور پارالمپیک لندن درگذشت  

 25. روحانی در تماس تلفنی ماکرون: آمریکا به تجاوز‌گری ادامه دهد نیروهای مسلح ایران با آنها برخورد قاطع خواهند کرد

پربحث‌های هفته

 1. ترامپ: حمله به ۳ سایت ایران در دستورکار بود/ ۱۰ دقیقه پیش از حمله آن را متوقف کردم

 2. شما نظر دهید/ سوال و موضوعاتی که انتظار دارید امشب ابراهیم رئیسی به آن پاسخ دهد، چیست؟

 3. موشک فوق افسانه‌ای ایران در سرنگونی پهپاد آمریکایی

 4. برخورد با ماموری که با دختر جوان در تهرانپارس درگیر شد

 5. بازداشت و عزل دو مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در تهرانپارس + جزئیات ماجرا

 6. جهانگیری و فریب مردم؛ چرا معاون رئیس‌جمهور جامعه را سرکار می‌گذارد؟

 7. سرنگونی پهپاد جاسوسی «گلوبال هاوک» در هرمزگان/ پرواز RQ-۴ از پایگاه آمریکایی در جنوب خلیج فارس/ سنتکام با صدور بیانیه‌ای رسما تایید کرد+واکنش ترامپ

 8. تلاش خانواده نجفی برای گرفتن رضایت/ خانواده استاد: فقط قصاص/ نجفی خطاب به مادر میترا: دخترتان امانت بود اما امانتدار خوبی نبودم

 9. روایت واقعی از گودال جنجالی رآکتور اراک

 10. هزينه‌هاي يك دروغ!

 11. دنیای امروز دنیای موشک‌هاست

 12. یک مقام عالی‌رتبه در وزارت خارجه به الف خبر داد: اگر ظریف تحریم شود، دیگر ویزا نخواهد گرفت/ ظریف در خارج از کشور حتی یک حساب بانکی و یک وجب ملک ندارند

 13. سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا در سواحل هرمزگان

 14. مدیر مالی وزارت نفت در حین خروج از کشور دستگیر شد

 15. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 16. فیلمی از لحظه انهدام پهپاد امریکایی توسط سامانه سوم خرداد  

 17. بحث شدید روحانی با جهانگیری/ معاون اول قهر کرد/ روحانی خطاب به جهانگیری: شما دنبال سرنگونی دولت هستید+تکذیب ها و تایید ها

 18. پیام سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط ایران

 19. ترامپ: آماده مذاکره بدون پیش شرط با ایران هستم

 20. واکنش کاربران توییتر به سرنگونی پهپاد آمریکایی/ مقابله و برد- برد یعنی این.../ تعریف جدید بی‌بی‌سی از جاسوسی!/ شیرها دندان‌های خود را برای لبخند به نمایش نمی‌گذارند  

 21. توکلی: روحانی فرافکنی می‌کند؛ عامل نابسامانی اقتصادی داخلی است/ FATF با برخی اصول قانون اساسی مغایرت دارد

 22. شبهات امنیتی قانون اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی

 23. فریاد اجاره نشین‌ها را کسی می‌شنود؟

 24. واکنش زنگنه به سعید جلیلی/ در حضور سران قوا مناظره کنیم

 25. دادستان کل کشور: هر کسی نمی‌تواند بگوید هر جور دلم می‌خواهد می‌پوشم/ پشت فرمان و داخل اتومبیل را حریم خصوصی نمی‌دانیم

پربحث‌های اخیر

 1. یک ورزشکار دیگر به ایران بازنگشت

 2. راضیه شیرمحمدی مدال آور پارالمپیک لندن درگذشت  

 3. بازداشت فردی که قصد خودسوزی در وزارت ارتباطات را داشت

 4. اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره خبر محرومیت کفاشیان

 5. برگزار نشدن لیگ برتر جدی‌تر شد

 6. دومین دستیار ایرانی ویلموتس انتخاب شد

 7. کفاشیان ۵ سال از فعالیت‌های فوتبالی محروم شد

 8. بوفون در آستانه بازگشت به یوونتوس

 9. قطبی: هیچ پیشنهادی از پرسپولیس نداشتم

 10. آتش تنور نقل و انتقالات روشن شد + جدول

 11. برانکو: چیزی برای ارائه به پرسپولیس نداشتم

 12. آخرین عناوین روزنامه‌های ورزشی

 13. معمای تبلیغات محیطی در فوتبال/ ۸۵ میلیارد تومان به جیب چه کسی رفت؟

 14. سنگنوردی در آستانه حضور در المپیک ٢٠٢۴

 15. خبر خوش برای وزنه برداری درباره مصدومیت سهراب مرادی

 16. جدیت استراماچونی در تمرین نوبت عصر استقلال+عکس  

 17. ممنوعیت مجازی برای اعضای هیئت مدیره پرسپولیس

 18. عادل فردوسی‌پور: خبر نامزدی‌ام برای مجلس دروغ است

 19. پرسپولیس و سردرگمی برای سرمربی/ایتالیا، کرواسی، آرژانتین و یونان!

پربحث‌های دیروز

 1. راضیه شیرمحمدی مدال آور پارالمپیک لندن درگذشت  

 2. بازداشت فردی که قصد خودسوزی در وزارت ارتباطات را داشت

 3. توپ فوتسال هم تحریم شد

 4. توافق اولیه مدیران پرسپولیس با چاچیچ

 5. استقلال با فرمان توفیقی-افتخاری بازیکن می‌گیرد/ پرسپولیس اندر خم یک کوچه است

 6. سنگنوردی در آستانه حضور در المپیک ٢٠٢۴

 7. خبر خوش برای وزنه برداری درباره مصدومیت سهراب مرادی

 8. جدیت استراماچونی در تمرین نوبت عصر استقلال+عکس  

 9. ممنوعیت مجازی برای اعضای هیئت مدیره پرسپولیس

 10. عادل فردوسی‌پور: خبر نامزدی‌ام برای مجلس دروغ است

 11. پرسپولیس و سردرگمی برای سرمربی/ایتالیا، کرواسی، آرژانتین و یونان!

 12. هشت تیم پایانی کوپا امریکا +عکس  

 13. مجیدی هفته هشتم دوباره سرمربی می‌شود

 14. ویلموتس از ایران یک تیم هجومی می‌سازد

 15. وزیر ورزش: هواداران بد سابقه فوتبال اجازه ورود به ورزشگاه را ندارند

 16. ماجرای پاتوسی و استقلال تمام شد

 17. نیمار با بارسلونا به توافق رسید

 18. فرار ستاره‌ها از استقلال تهران!

 19. لیست تیم ملی والیبال برای هفته پنجم لیگ ملت‌ها

 20. کدام مربی برای پرسپولیس بهتر است؟

 21. اختلاف پرس با زیدان بر سر نیمار

 22. نقشه جانمایی دوربین‌های VAR در ورزشگاه‌ها

 23. استراماچونی لیست استقلال را خلوت کرد

 24. ورود وزیر ورزش به مشکل بزرگ استقلال

 25. برانکو: از پرسپولیس رفتم چون به قراردادم احترام نگذاشتند/ جدایی بسیار سخت بود

پربحث‌های هفته

 1. تاج: لیگ برتر را برگزار نمی‎‌کنیم

 2. یک ورزشکار دیگر به ایران بازنگشت

 3. بازتاب گسترده حضور برانکو در الاهلی در رسانه‌های عرب زبان+ تصاویر

 4. رفتار عجیب تماشاگران بازی ایران و فرانسه

 5. راضیه شیرمحمدی مدال آور پارالمپیک لندن درگذشت  

 6. ایران به دنبال ۳ پیروزی دیگر در اردبیل + برنامه و جدول

 7. تغییر نام یکی از خیابان‌های تهران به نام مرحوم حجازی

 8. هینن: مردم ایران فوق‌العاده بودند/ اعتراضم به ناامنی بود

 9. موسوی خطاب به ترامپ: مگر تحریمی مانده که آمریکا علیه ایران نکرده باشد

 10. کاشانی: واقعا برانکو را دوست داشتم/ پاداش نگرفتم، میناوند دروغ می‌گوید

 11. بازداشت فردی که قصد خودسوزی در وزارت ارتباطات را داشت

 12. درگیری در پایان دیدار تیم‌های والیبال ایران و استرالیا+عکس  

 13. توپ فوتسال هم تحریم شد

 14. فدراسیون فوتبال روی حرفش می‌ایستد؟

 15. ایران 3 - استرالیا صفر؛ شاگردان کولاکوویچ از صدر پایین نمی آیند/ یک گام تا شیکاگو

 16. برانکو ایوانکوویچ سرمربی الاهلی عربستان شد

 17. مصر، ایران را به دخالت در امور کشورهای عربی متهم کرد

 18. نام باشگاه تراکتورسازی تغییر کرد

 19. کی‌روش برنده شد یا برانکو؟

 20. تجربه ناصر حجازی چطور در ماجرای برانکو تکرار شد؟

 21. هواداران پرسپولیس دوباره مقابل باشگاه تجمع کردند+ عکس

 22. حسینی: پرسپولیس وضعیت نامشخصی دارد/ با همه قوا در کنار هواداران هستیم

 23. توافق اولیه مدیران پرسپولیس با چاچیچ

 24. استقلال با فرمان توفیقی-افتخاری بازیکن می‌گیرد/ پرسپولیس اندر خم یک کوچه است

 25. کریم باقری: قرار نیست که تا ابد در پرسپولیس بمانم

آخرین عناوین