سقف حقوق مدیران چقدر افزایش یافت؟+ جدول

گروه اقتصادی الف،   3980316049 ۷۶ نظر، ۲ در صف انتشار و ۱۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
سقف حقوق مدیران چقدر افزایش یافت؟+ جدول

بررسی مصوبه دولت درباره افزایش حقوق‌ها در سال ۹۸ نشان می‌دهد، در حالی که برخی مدیران با افزایش ۳میلیون تومانی حقوق رو به رو‌ شده‌اند، سقف جدید حداکثر پرداختی از ۲۰ به ۲۳ میلون تومان افزایش خواهد یافت.

بر اساس جدول زیر که جزییات افزایش حقوق برای تمامی حقوق بگیران بر مبنای مصوبه هیئت دولت ( رشد ۱۸درصدی) را نشان می‌دهد، حداکثرحقوق از ۲۰ میلیون تومان در سال ۹۷ به ۲۳ میلیون و ۶۰۰هزار تومان در سال ۹۸ افزایش خواهد یافت؛ البته این میزان پرداختی بعد از کسر مالیات ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی به ۱۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تبدیل می‌شود.

بر مبنای مصوبه دولت، حداکثر بگیران در سال ۹۸ از افزایش ۱۶ درصدی بهره‌مند شده‌اند، این در حالی است که با مصوبه مجلس این افزایش حدود ۱۱ درصد بوده است.

بر اساس جدول منتشر شده از سوی مرکز پژوهش‌های مجلس، نکته جالب توجه این است که با مصوبه دولت عملا برخی مدیران دولتی توانسته‌اند از افزایش ۳ میلیون تومانی حقوق در سال ۹۸ بهره‌مند شوند.

این مرکز معتقد است، دولت در مصوبه ۳۱ فروردین ماه خود عملا به مصوبه مجلس در خصوص افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق بی توجهی کرده است. تبدیل رقم ثابت به ضریب علاوه بر اینکه موجب نقض آشکار مصوبه مجلس شده، براساس محاسبه‌های ارائه شده، باعث از بین رفتن هدف قانونگذار و تکرار چگونگی افزایش حقوق‌ در سنوات پیشین شده است. به عبارت دیگر افزایش سنواتی حقوق کارکنان در سال ۱۳۹۸ همانند سال‌های قبل تعیین و به رویکرد جدید مجلس بی‌توجهی شده است.

حاجی بابایی عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس در این باره گفت: متاسفانه اقدامات دولت در زمینه مصوبه مجلس بر پایه چه معجزه‌ای صورت گرفته است که هم افزایش حقوق ۲.۵ میلیون تومان و حقوق ۲۰ میلیون تومان ۱۸ درصد شده است؟ این ۱۸ درصد از کجا آمده است؟ علیرغم تصریح قانون با این تغییر و اجرای نادرست مصوبه ظلم بزرگی به حقوق‌های ۲.۵  تا ۵ میلیون تومان شده است؟

وی افزود: چرا باید علیرغم تصریح قانون به حقوق یک جهادگر بازنشسته ۴۴۰ هزار تومان اضافه شود و به حقوق فرد دیگری ۵ میلیون تومان افزوده شود؟!

بعد از مصوبه ۳۱ فرودین ماه هیئت دولت و تبدیل افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق به ضریبِ افزایشی؛ انتقادهای جدی از سوی نمایندگان در خصوص عدم اجرای کامل مصوبه مجلس در قانون بودجه مطرح شده است.

 

منبع: تسنیم

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۳۸۸۴۱۱۰:۵۴:۵۰ ۱۳۹۸/۳/۱۶
چرا اینقدر گیر میدین به مدیران . درسته که زیاد میگیرن و مدیریت هم بلد نیستن ولی زیر گوش این مدیران پزشکان دارن ده برابر میگیرن و کسی هم نمیبینشون. یک پزشک عمومی الا دارد 30 میلیون در ماه میگیرد و پزشک متخصص هم بالای 300 میلیون میگیرد.
ناشناس۹۳۹۶۲۰۱۰:۰۲:۴۲ ۱۳۹۸/۳/۱۷
3 نون اقتصادی کشور نوبخت نیلی نهاوندیان را باید ممنوع الخروج بازداشت و محاکمه کرد
ناشناس۹۳۸۸۴۳۱۰:۵۵:۳۹ ۱۳۹۸/۳/۱۶
آیا میدانید یک پزشک عمومی متولد 1374 که معادل یک فوق لیسانس (بدون دادن دو کنکور اضافه) می باشد (و بدون دادن آزمون استخدامی استخدام میشود) در تامین اجتماعی درامد 21 میلیون تومانی دارد؟
ناشناس۹۳۹۰۰۶۱۳:۳۵:۰۷ ۱۳۹۸/۳/۱۶
اها یعنی ارزش مدرک پزشکی با ارزش فوق مدرک فوق ایسانس علمی کاربردی شماها برابره؟
ناشناس۹۳۹۰۱۴۱۳:۴۱:۰۴ ۱۳۹۸/۳/۱۶
زحمتی که یک پزشک عمومی برای مدرکش میکشه هزار برابر زحممتیه که شما فوق لیسانسه های پیام نوری و علمی کاربردی میکشین.۶ سال میرین دانشگاه کیف میکنین بعد ارزش مدرکتون رو معادل پزشک عمومی با اون همه درس و کشیک استرس میدونین؟
الف ر۹۳۹۷۴۶۱۳:۳۴:۱۳ ۱۳۹۸/۳/۱۷
اخه تو این کشور کسی برای گرفتن مدرک انچنان زحمت نمیکشه بنگاه های مدرک پراکنی مثل نقل ونبات مدرک میدن یا اینکه سهیمه ای که بد تر
ناشناس۹۳۹۰۱۷۱۳:۴۳:۲۰ ۱۳۹۸/۳/۱۶
رفتی دانشگاه سر کوچتون یه مدرک فوق لیسناس گرفتی اونوقت توهم گرفتی که مدرک معادل پزشک عمومیه؟
ناشناس۹۳۹۶۰۷۰۹:۴۱:۴۷ ۱۳۹۸/۳/۱۷
همون مدرک دانشگاه سر کوچه از پزشکی دانشجوهای ایرانی بالاتره چون دو تا جمله انگلیسی میتونن حرف بزنن. خخخخخ
ناشناس۹۳۹۰۲۶۱۳:۵۲:۲۸ ۱۳۹۸/۳/۱۶
آیا میدانید طبق مجله فوربز درامد پزشک عمومی در امریکا ۲۵۰هزار دلار در سال و معادل ۲ برابر با یک استاد تمام دانشگاه است؟
ناشناس۹۳۹۶۵۲۱۰:۳۷:۱۵ ۱۳۹۸/۳/۱۷
کنکور علوم تجربی را بردارید تا آیا می دانید ثابت بشه
ناشناس۹۳۹۰۲۷۱۳:۵۳:۴۱ ۱۳۹۸/۳/۱۶
آیا میدانید حقوق یک پزشک عمومی در امریکا از حقوق یک دانشمند ناسا بیشتر است؟ منبع:سایت مد اسکیپ
ناشناس۹۳۹۴۶۰۲۳:۳۴:۲۵ ۱۳۹۸/۳/۱۶
این منبع تجویز و درمان است نه اقتصاد بهداشت
ناشناس۹۳۹۵۶۲۰۷:۳۸:۵۳ ۱۳۹۸/۳/۱۷
برخی دانشمندان ناسا چک های سفید میگیرن تا نیازی به انتقال اطلاعات نداشته باشند عزیز برادر
ناشناس۹۳۹۰۳۴۱۳:۵۷:۲۴ ۱۳۹۸/۳/۱۶
ایا میدانید به لطف دانشگاه های پولی و علمی کاربردی نصف مردم مدرک فوق لیسنانس دارند؟
ناشناس۹۳۹۰۵۵۱۴:۲۶:۱۳ ۱۳۹۸/۳/۱۶
جناب نگذار شما را در مقابل سایر اقشار قرار دهند حق شما وخانواده شما زندگی با کرامت انسانی است حداقل حقوق باید معادل خط فقر یعنی ۵ میلیون تومان درماه باشد حق شما را ان پزشکی که ۲۱ میلیون تومان یعنی ۱۵۰۰ دلار می گیرد نخورده است ببین حق تورا چه کسانی واقعا خورده اند نمایندگان هم برای انتخابات دنبال شو ونمایش خودشان هستند
ناشناس۹۳۹۰۹۰۱۵:۰۴:۳۲ ۱۳۹۸/۳/۱۶
با حقوق 23 میلیونی حتما میشه در برابر فشار آمریکا مقاومت کرد .
ناشناس۹۳۹۱۱۴۱۵:۱۸:۲۰ ۱۳۹۸/۳/۱۶
من یه پزشک عمومی هستم و با زدن مرکز ترک اعتیاد چند برابر این مبلغی که گفتین در میارم تا چشمتون در بیاد.
ناشناس۹۳۹۴۲۸۲۲:۲۹:۳۷ ۱۳۹۸/۳/۱۶
مراقب باش خودت معتاد نشی کوچولو
ناشناس۹۳۹۴۴۳۲۲:۵۷:۰۰ ۱۳۹۸/۳/۱۶
نان اعتیاد معتادان و خانواده های مستاصلشان را خورده ای که با مردم کشورت این گونه سخن می گویی.
رضا۹۳۹۲۱۳۱۶:۲۵:۴۸ ۱۳۹۸/۳/۱۶
برادر من فکر کنم اخرش این پزشک تو را دق می دهد چون از ۳ ماه قبل هر جا می رسی این پیام را می گزاری ‌اگر می گیرد عرضه اش را داشته من هم یک مهندس تاجر کارخانه دارم و در ماه بالای ۱ میلیارد تومان درامد دارم که هیچ پزشکی به خواب هم نمی بیند با حقوق بگیری هیچ کس به هیچ جا نخواهد رسید.
ناشناس۹۳۹۴۳۱۲۲:۳۱:۲۴ ۱۳۹۸/۳/۱۶
من هم پزشکم و هرگز به حقوق یک مهندس با عرضه و با سواد اعتراض نمیکنم ولو اگر ۱۰ برابر من درامد داشته باشد.
ناشناس۹۳۹۲۴۹۱۷:۱۷:۰۳ ۱۳۹۸/۳/۱۶
من خودم توی تامین اجتماعی کار می کنم و 7 میلیون تومان در ماه دریافتی دارم. شما مدرک گفته هاتو بیار قسم میخورم استعفا میدم. دندانپزشکا و پزشکای متخصص 50 میلیون تومان در ماه و بیشتر هم درامد دارن. اما پزشک عمومی در حد یه استاد دانشگاه حقوق میگیره. که نسبت به سایر اقشار جامعه کم نیست اما با گفته شما خیلی فاصله داره
ناشناس۹۳۹۲۵۴۱۷:۲۴:۵۷ ۱۳۹۸/۳/۱۶
آری می دانیم در ایران بین کارمندان ادارات مختلف تفاوت حقوق فاحش وجود دارد چه برسد به پزشک. و کارمند!
ناشناس۹۳۹۲۸۵۱۸:۱۴:۱۱ ۱۳۹۸/۳/۱۶
دوست عزیز انگار شما در حسرت پزشکی هستید.ولی قبل از هر چیزی به خیل جمعیت پزشکان بیکار و بی سواد توجه بفرمایید.آیا تاسیس دانشکده پفکی پزشکی کافی نیست؟آزاد.بین الملل(بین الالکی)
ناشناس۹۳۸۸۴۴۱۰:۵۶:۰۱ ۱۳۹۸/۳/۱۶
آیا می دانید در حالیکه یک پزشک عمومی (معادل فوق لیسانس) درآمدی بین 20 تا 30 میلیون دارد و یک خانم پزشک متخصص زنان (متولد 1365) درآمدی در حدود 300 میلیون تومان دارد؛ یک استاد تمام (فول پروفسور) رشته مهندسی مکانیک یا برق یا عمران که مدرک خود را از دانشگاه MIT (دانشگاه صنعتی رنک اول جهان) گرفته و در دانشگاه صنعتی شریف تدریس میکند در حدود 15 میلیون حقوق می گیرد؟
ناشناس۹۳۸۸۴۵۱۰:۵۶:۲۳ ۱۳۹۸/۳/۱۶
آیا میدانید میزان تولید پزشک در ایران آنقدر پایین نگه داشته شده است (توسط مافیای پزشکی) که رتبه نسبت پزشک به جمعیت در ایران 18 ام در خاورمیانه است؟ بله 18 ام در خاورمیانه. لطفا وزارت پزشکان پاسخ دهد.
ناشناس۹۳۹۰۱۰۱۳:۳۷:۱۹ ۱۳۹۸/۳/۱۶
والا درامن من پزشک عمومی از سبزی فروش سر کوچه کمتره.نصف دوستام رفتن ما هم داریم میریم.شماها با سوادین با این مدرک هاب فله ای تون
ناشناس۹۳۹۶۱۱۰۹:۴۵:۵۵ ۱۳۹۸/۳/۱۷
اره تو که راست میگی. شماره حساب بده گلریزون برات بگیریم.
ناشناس۹۳۹۰۱۸۱۳:۴۵:۱۹ ۱۳۹۸/۳/۱۶
مطمئنی؟همین الانشم نصف پزشکای عمومی بیکارن و زدن تو کار ازاد.یه دروغ رو انقدر تکرار کردین خودتون هم باورتون شده
ناشناس۹۳۹۰۲۹۱۳:۵۵:۱۱ ۱۳۹۸/۳/۱۶
ایا میدانید ویزیت پزشک عمومب در افعانستان ۵۰ دلار و در عراق ۸۰ دلار و در ترکیه ۱۲۰ دلار است و در ایران ۲ دلار؟
ناشناس۹۳۹۸۱۴۱۴:۳۹:۴۱ ۱۳۹۸/۳/۱۷
حرفات رو قبول دارم ولی مگه خاورمیانه کلا چند تا کشور هست که ایرات شده 18 ام!!
ناشناس۹۳۸۸۴۸۱۰:۵۷:۳۸ ۱۳۹۸/۳/۱۶
پس قانون 400 هزار تومان بعلاوه 10 درصد مجلس چه شد؟ دولت که کار خودش رو کرد. پس قانون گذاری چه فایده ای داره وقتی هر کس کاره خودشو میکنه؟
ناشناس۹۳۹۰۶۱۱۴:۳۲:۵۶ ۱۳۹۸/۳/۱۶
اون قانون فقر را تقسیم می کند
ناشناس۹۳۹۱۶۳۱۵:۴۷:۰۶ ۱۳۹۸/۳/۱۶
عزيز من بعلاوه ده درصد نه ، بعلاوه تا ده درصد. يعنی صفر درصد يا يک درصد با دو درصد يا ... يا ده درصد. البته جامل بين اين اعدا مثلا يک و نيم درصد هم ميشود! شما چرا گول مبخوريد؟
ناشناس۹۳۸۸۵۰۱۰:۵۹:۰۰ ۱۳۹۸/۳/۱۶
آقای لاریجانی که تو 20 دقیقه برجام رو تصویب کردن تو مجلسشون بیان توضیح بدن که چطور قانون افزایش حقوق امسال توسط دولت دور زده شد و ایشون هم ساکت است.
ناشناس۹۳۸۸۵۱۱۰:۵۹:۰۱ ۱۳۹۸/۳/۱۶
معنای پلکان رو هم فهمیدیم تا ٨ میلیون تومن ۱۳ درصد افزایش تا ۲۰ میلیون تومن ۱۶ درصد افزایش میابد. مدیران گرامی قشنگ سهم خودشون رو از سفره انقلاب بر میدارن.
امیر۹۳۸۸۶۳۱۱:۰۶:۲۶ ۱۳۹۸/۳/۱۶
این نوبخت کار خودشو کرد بالاخره
ناشناس۹۳۸۸۹۰۱۱:۳۲:۳۴ ۱۳۹۸/۳/۱۶
مجلس تعطیل بشه بهتره چون هر ده سال یک قانون خوب وضع میکنه و همون یه قانون هم اجرا نمیشه. پس تعطیلش کنن و بودجه اشو بدن به سیل زدگان حداقل یه ثوابی برده بشه.
ناشناس۹۳۸۸۹۳۱۱:۳۴:۰۰ ۱۳۹۸/۳/۱۶
مدیران از هزار سوراخ سنبه درآمد دارند. البته اینکه نوشتم در مورد معدود مدیران پاکدست بود وگرنه حساب آنها که دنبال زیر میزی و انواع درآمدهای غیرمجاز دیگر هستند بماند.
ناشناس۹۳۸۸۹۴۱۱:۳۵:۰۲ ۱۳۹۸/۳/۱۶
اگر یکبار و برای همیشه با اعضای هیئت دولت به دلیل وضع قانون (18 درصد افزایش حقوق امسال) که برخلافه قانون مجلسه برخورد جدی قضایی صورت بگیره دیگه کسی جرات نمیکنه قانونو اجرا نکنه.
ناشناس۹۳۸۸۹۶۱۱:۳۵:۴۶ ۱۳۹۸/۳/۱۶
بابا الان یه پزشک متخصص معمولی ماهی 200 میلیون در میاره شما گیر میدین به مدیران بدبخت.
ناشناس۹۳۹۰۱۲۱۳:۳۸:۲۲ ۱۳۹۸/۳/۱۶
این درامد رو ۱ درصد پزشکان هم ندارن.متاسفم
ناشناس۹۳۹۰۲۰۱۳:۴۷:۵۱ ۱۳۹۸/۳/۱۶
عزیز جان اون مدیر بابت پشت میز نشستن و خوابیدن ماهی ۲۰ تومن میگیره ولی من پزشک در ازای ۱۵ سال تحصیل و ۱۲ ساعت کار در بیمارستان نصف ۱۰ تومن میگیرم.
ناشناس۹۳۹۰۲۵۱۳:۵۰:۳۷ ۱۳۹۸/۳/۱۶
بنده متخصص قلب هستم. کل حقوق و کارانه من بعد از کسر ۷۰ درصد مالیات و سهم بیمارستان حدود ۱۷ تومنه.این ۲۰۰ تومن کجاست ما هم بریم؟
حسین۹۳۹۰۴۲۱۴:۰۹:۵۲ ۱۳۹۸/۳/۱۶
اگر مسئولین به اندازه یه پزشک عمومی کار میکردن که وضعیت مملکت این نبود.
ناشناس۹۳۹۳۰۸۱۹:۰۲:۳۸ ۱۳۹۸/۳/۱۶
میشه محاسبه بفرمایید چطور؟
ناشناس۹۴۰۳۷۱۰۸:۰۵:۲۴ ۱۳۹۸/۳/۱۸
چه ربطی داره؟ الان بحث پزشکان نیست که ؟ با این حرفتون موضوع رو لوث نکنید. الان بحث بازنشسته بدبخت و کارمند های بدون پست و سمت هست
ناشناس۹۳۸۹۰۱۱۱:۳۹:۰۳ ۱۳۹۸/۳/۱۶
ڴروهی البته به تعداد کم لیاقت حقوقهای خیلی بیشتری دارند و فراموش نکنید که سال گذشته هم فقط شش در صد اضافه دریافت کردند وگروه بسیار زیادی حقوق بگیر نجومی بی لیاقت وجود دارند . پس باید آنها را شناخت و معیار گذاشت نه هر کسی را مستحق افزایش افزایش ندانست. تنگ نظرانه قضاوت نکنید.
ناشناس۹۳۸۹۱۸۱۱:۵۰:۲۳ ۱۳۹۸/۳/۱۶
مدیران با این مقدار حقوق قانع نباشند
ناشناس۹۳۸۹۱۹۱۱:۵۰:۴۸ ۱۳۹۸/۳/۱۶
دولت باید سامانه حقوق و مزایای مدیران رو راه اندازی نماید و دسترس همگان قرار بدهد شفافیت مانع فساد می شود.
ناشناس۹۳۸۹۲۱۱۱:۵۲:۰۰ ۱۳۹۸/۳/۱۶
بنا بود که افزایش ۴۰۰ هزارتومانی بلافاصله انجام شود و مابقی موکول به آماده شدن حکم باشد. هنوز خبری از همان ۴۰۰ هزارتومان هم نیست
کارمند۹۳۸۹۳۱۱۲:۰۳:۲۲ ۱۳۹۸/۳/۱۶
وقتی قانون توسط دولت زیر پا گذاشته می شود چطور انتظار دارند دیگران به قانون پایبند باشند
ناشناس۹۳۹۱۴۸۱۵:۴۱:۲۲ ۱۳۹۸/۳/۱۶
درستترش اينه که وقتی قانون تويط دولت و مجلس زير پا گذاشته ميشه ....
حسرت به دل۹۳۹۳۷۴۲۰:۵۹:۰۹ ۱۳۹۸/۳/۱۶
حالا نه اينكه تابع قانون و قانونمند هستيم
علی۹۳۸۹۵۱۱۲:۲۶:۱۳ ۱۳۹۸/۳/۱۶
طرف ۲۵ سالشه دندانپزشکه ماهی ۵۰ م درمیاره (:
ناشناس۹۳۸۹۶۲۱۲:۴۲:۰۶ ۱۳۹۸/۳/۱۶
من حقوقم بعنوان بازنشسته دو میلیون و هفتصد هزار تومان بوده و دقیقا 18 درصد اضافه شده یعنی دو درصد هم کمتر از افزایش پیشنهادی دولت برای چی بسرعت به این موضوع رسیدگی نمی شود؟ مثلا هدف شما حمایت از حقوقهای پایین بوده است اما عملا به ضرر ما تمام شده است پس کی احکام ما بازنشستگان صندوق بازنشستگی اصلاح می شود؟
هموطن۹۳۸۹۹۳۱۳:۰۸:۲۱ ۱۳۹۸/۳/۱۶
سال گذشته پلکان افزایش حقوق را طوری چیده بودند که همه کارمندان فقط 200هزار تومان افزایش حقوق داشته باشند. امسال هم نه ان 20% دولت اجرا شده و نه این 400+10% مجلس باز هم قشر متوسط و ضعیف بازنده از تصمیمات و قوی ترها برنده
ناشناس۹۳۹۰۰۴۱۳:۳۲:۰۱ ۱۳۹۸/۳/۱۶
نصف کامنتا راجع به پزشکاس.متاسفم برای این مردم. پزشکی تنها شغلیه که تحصیلات در اون هنوز ارزش داره ولی مردم دوست دارن این شعل هم به سرنوشت مهندسین و سایر رشته ها دچار بشه.نمیدونم مردم چرا به درامد بنگاهی و بازاری و ارایشگران زن کاری ندارن.شاید دلیلش حسادت و حسرتیه که از موقعیت اجتماعی پزشکان دارند.بس کنید خداییش کلافه شدیم از این همه دروغ و حسادت.امیدوارم الف چاپ کنه
انارکی۹۳۹۰۱۵۱۳:۴۱:۳۰ ۱۳۹۸/۳/۱۶
سلام متأسفانه مجلس و نهادهای نظارتی اصلا به وظیفه قانونی خود عمل نمی کنند اگر این نهادها با سرعت جسارت عمل می کردند قوه مجریه بهتر از این کار کرده‌است یاتشکر
ناشناس۹۳۹۰۸۱۱۴:۵۰:۵۸ ۱۳۹۸/۳/۱۶
بخور بخوری است عجیب
ناشناس۹۳۹۰۹۸۱۵:۰۹:۵۶ ۱۳۹۸/۳/۱۶
اغلب شرکت نفتی ها حقوقهای بالای ده میلیون دارند چرا ؟؟ اونها که در مناطق بد آب و هوا کار می کنند حقشونه ولی اونهایی که در تهران زیر کولر کار می کنند چرا با شرایط مساوی اقلا 4 برابر بقیه حقوق می گیرند و کلی مزایای دیگر هم دارند
ناشناس۹۳۹۳۹۲۲۱:۲۷:۰۷ ۱۳۹۸/۳/۱۶
بعد بازنشستگی هم پاداشهای میلیاردی از سفره ی نفت برمی دارند مقایسه کنید با من معلم !
ناشناس۹۳۹۱۴۳۱۵:۳۹:۳۱ ۱۳۹۸/۳/۱۶
چرا از زمان دولتهای احمدی نژاد تاکنون بغير از يکی دو سال ، برخلاف تصريح قانون افزايش حقوقها کمتر از تورم است؟ اگر راست ميگيد اينرا جبران کنيد. وگرنه جنگ زرگری که مدتی است به راه انداخته ايد چه دردی را دوا خواهد کرد؟
ناشناس۹۳۹۱۷۱۱۵:۵۲:۴۷ ۱۳۹۸/۳/۱۶
چرا نمايندگان محترم قانون مصوب خود را درست اعلام نميکنند؟ و در مصاحبه ها با حذف "تا"از ابتدای "تا ده درصد" اقدام به عوامفريبی ميکنند؟
ناشناس۹۳۹۱۷۲۱۵:۵۳:۳۵ ۱۳۹۸/۳/۱۶
یکی هست بررسی کنه این مدیران از کجا آمدن که شدن مدیر ؟؟ مثلا مدرک تحصیلی و سوابق کاری اونها بدو استخدام چی بوده ؟؟ الان که همه دکترا دارن و بابت همون دکترا که حین خدمت از دانشگاه آزاد گرفتن کلی هم افزایش حقوق و پست و مقام گرفتن در بدو استخدام غیر از پارتی چی بودن و چی داشتند ؟؟ یکی بیاد بررسی کنه خیلی چیزها مشخص می شه از جمله دلایل بدبختی مردم ما
ناشناس۹۳۹۲۳۲۱۷:۰۱:۳۵ ۱۳۹۸/۳/۱۶
نهایت بی مسولیتی و بازی با روح روان حقوق بگیران 3 ماه از سال گذشته قیمت ها روز به روز بالا میره و برخلاف نص قانون که افزایش حقوق ها باید متناسب با تورم باشد ( 300 درصد ) همین شنذرغاز افزایش هم هنوز دست کارمند رو نگرفته به این می گن مملکت داری !!!!!!!!!!!!!!
سوال۹۳۹۲۹۹۱۸:۴۲:۱۱ ۱۳۹۸/۳/۱۶
ايا كسي كه سالها درس خوانده و مدرك دكترا دارد بعد از سي سال خدمت در زمان بازنشستگي بايد از افزايش كمتري برخوردار باشه ؟
صف۹۳۹۳۰۶۱۹:۰۰:۲۲ ۱۳۹۸/۳/۱۶
مجلسی که نماینده اش برای سلفی گرفتن با خانم موگیرینی سرو دست میشکند معلومه که دولت هم برای مصوبه چنین مجلسی تره هم خورد نمیکند
قهرودی۹۳۹۳۲۱۱۹:۴۲:۵۷ ۱۳۹۸/۳/۱۶
دولت ناکارامد و مجلس خفته و چشم بسته به روی کارهای دولتیان بی غم ............
ناشناس۹۳۹۳۴۰۲۰:۲۱:۴۹ ۱۳۹۸/۳/۱۶
خداوکیلی اینهایی که 23 میلیون تومن حقوق می گیرند چه دردی از مردم این کشور را حل می کنند که استحقاق دریافت این مبلغ را کسب می کنند آخه چه جوری آدم خودشو قانع کنه که این مملکت اسلامی است
ناشناس۹۳۹۶۴۴۱۰:۲۹:۲۲ ۱۳۹۸/۳/۱۷
23 ميليون تومان پول است
ناشناس۹۴۰۲۵۱۰۰:۱۰:۴۲ ۱۳۹۸/۳/۱۸
نمایندگان چند می گیرند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۹۳۹۴۵۷۲۳:۱۹:۴۹ ۱۳۹۸/۳/۱۶
کمتر از همه تو مملکت قضات با این هجم کاری تو محاکم دریافت می کنند
ناشناس۹۳۹۴۶۷۲۳:۴۲:۱۳ ۱۳۹۸/۳/۱۶
نونشون حتما حلاله ژن خوب از این نونها میزنه بالا
سعید۹۴۰۴۰۵۰۸:۵۷:۱۳ ۱۳۹۸/۳/۱۸
فوق لیسانس شریف هم 3 میلیون میگره در زوارت کار!! در همین وزارت کار لیسانس ابیات فارسی پیام نور قزوین رئیس هلدینگ بازنشستگی ماهی خدا میدونه چقدر حقوق میگیره. نوبخت کارمندا رو بیچاره کرد.
کارمندیان۹۴۰۵۱۸۱۰:۳۳:۴۶ ۱۳۹۸/۳/۱۸
ای کاش نوبخت هم , استعفآء می داد.

پربحث‌های امروز

 1. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 2. شبهات امنیتی قانون اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی

 3. ناگفته‌های مداح مشهور از نوحه جنجالی‌اش/ خانمی در کانادا آغازگر این ماجرا بود

 4. نوبخت: اگر نمایندگان مجلس فرمول بهتری برای افزایش حقوق کارمندان ارائه کنند اجرا می کنیم

 5. نفس مستاجران به شماره افتاد/ آیا دست دولت برای تنظیم بازار اجاره بسته است؟

 6. پاسخ الف به جوابیه علی مطهری با ارجاع به مشروح مذاکرات مجلس/ ادعای غلط خود را اصلاح کنید+ سند

 7. آلمان به پیروی از آمریکا ایران را در حادثه دریای عمان متهم کرد

 8. قراردادهای مالی خانگی را ثبت کنید تا جرائم کمتر شود

 9. دادستان: مردم از قوه قضائیه انتظار اجرای عدالت دارند/ از ماه آینده شاهد تحولات بزرگی در فضای مجازی خواهیم بود

 10. سازمان امور مالیاتی: فقط خریداران سکه از بانک مرکزی مالیات می‌دهند

 11. جدیدترین صحنه‌سازی آمریکا علیه ایران در حادثه نفتکش‌ها

 12. چرا عقب‌نشینی؟ چرخش موضع بن‌سلمان مقابل ایران؛ از ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹

 13. سخنان مادر و وکیل علیرضا شیرمحمدعلی درباره مرگ این زندانی

 14. اسلامی خبر داد: طرح دولت برای خانه‌دار کردن کارمندان جوان

 15. افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی/ تولیدکنندگان باز گران کردند

 16. ترامپ: می‌دانم حملات ۱۱ سپتامبر کار چه کسی بود/حضور نظامی در خاورمیانه وحشتناک بود

 17. پرواز مخترع سوئیسی با «جت بال» برفراز کوه‌های شرق ایتالیا  

 18. روحانی: توقف برخی اقدامات در برجام، حداقل اقدام است/ توسعه روابط بانکی با دنیا بدون تصویب دو لایحه‌ در مجمع تشخیص، حاصل نمی‌شود/ دعوت به مذاکره با اعمال فشار به معنای تسلیم است

 19. تغییر نام یکی از خیابان‌های تهران به نام مرحوم حجازی

 20. هینن: مردم ایران فوق‌العاده بودند/ اعتراضم به ناامنی بود

 21. بازتاب گسترده حضور برانکو در الاهلی در رسانه‌های عرب زبان+ تصاویر

 22. ابهام جدید در ماجرای افزایش حقوق ۹۸/ تایید مصوبه دولت از طرف هیئت تطبیق قوانین مجلس

 23. ربیعی: سفر گردشگران به ایران از این پس بدون ثبت در پاسپورت خواهد بود

 24. زنگنه: من نگفتم مشتری‌های نفتی ما جاسوس هستند

 25. توضیحات حجتی درباره افزایش قیمت لبنیات

پربحث‌های دیروز

 1. مجلسی این‌چنینم آرزوست

 2. نگاهی به مرگ محمد مرسی

 3. مرکل: عدم پایبندی به برجام برای ایران پیامدهائی را دارد

 4. جایگاه «پرستو» در فقه اسلامی چیست؟

 5. جهانگیری: دولت برای مقاومت در برابر فشارها برنامه دارد

 6. علی علیزاده: اگر نابغه‌ای همچون امام خمینی نبود انقلاب اسلامی یکساله نمی‌شد

 7. کاهش تعهدات برجامی از سوی ایران، ادامه تحریم آمریکا و انفعال اروپا/ سرانجام برجام چه خواهد شد؟

 8. مسکن در یک قدمی دلار قرار گرفت

 9. در سومین مناظره با تاجزاده/ زاکانی: هرگاه آمریکا به انسداد خورده، دوستان تاج‌زاده راه را باز کرده‌اند/ برادران خاتمی اول به توافق برسند، بعد سر مردم کلاه بگذارند

 10. سردار سلیمانی: شما آمریکایی‌ها ریاض و عربستان را زیر آتش قرار دادید+ فیلم

 11. دم خروس ماجرای نفتکش‌ها

 12. واکنش اصلاح‌طلبان به فراخوان قالیباف/ برکناری ۶۰ قاضی و یک پرسش از محسنی اژه‌ای/ نمره مردودی اصلاح‌طلبان در ماجرای نجفی

 13. ادامه «دورهمی» با مهران مدیری منتفی شد

 14. روحانی: طرف مقابل ما یک عده سیاستمدار کم‌تجربه هستند/ باید در برابر بدخواهان‌ ایستادگی کنیم

 15. وزیر نفت: شرایط امروز از دوران جنگ سخت‌تر است

 16. علت نجومی شدن دستمزد پزشکان، وکلا و دندانپزشکان چیست؟  

 17. واکنش سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به تصمیم برجامی ایران

 18. توقیف اکران «ماهمه باهم هستیم» در کرمان

 19. پیکر محمد مرسی در شرق قاهره به خاک سپرده شد

 20. واریز ارقام نجومی از سوی متهمان بانک سرمایه به حساب زنان خانه‌دار

 21. تصاویر خشن ترین ورزش جهان  

 22. مکرون: تا 8 جولای فرصت داریم تا برای حفظ توافق هسته‌ای مذاکره کنیم

 23. همسان‌سازی حقوق کارکنان قراردادی و پیمانی در دستور کار دولت قرار دارد

 24. عیادت محمدرضا عارف از سلطان/عکس  

 25. مجمع وزیران ادوار؛ اجتماع وزرا و معاونین چپ و راست  

پربحث‌های هفته

 1. شناسايي ضاربان بانوي آمر به معروف در رشت  

 2. روزی که ژاپنی‌ها به ایرانی‌ها حسرت زیادی خوردند!

 3. ادعای وطن‌دوستی رامبد با سفر به کانادا برای تولد فرزند!

 4. رئیس انجمن خودروسازان: قیمت تمام شده پراید ۳۹ میلیون‌تومان است

 5. پرستو یا آشیانه!؟

 6. آمريكا ديگر چيز چنداني در چنته ندارد كه تاكنون نشان نداده باشد

 7. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 8. آقای روحانی، حالا وقت تعویض طلایی است

 9. آیا به افراد مشهور و سلبریتی‌ها بدهکاریم؟

 10. روحانی: فشار آمریکا علیه ملت ایران، تخلیه خواهد شد/ ملت نسبت به یکسال گذشته آرامش بیشتری دارد/ بدخواهان را مجبور می‌کنیم اشتباه خود را بپذیرند

 11. رهبر انقلاب: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم و با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد/ ترامپ بعد از بازگشت از ژاپن، پتروشیمی ایران را تحریم کرد آیا این پیام صداقت است؟

 12. آلمان: سقوط برجام به منزله بازگشت همه تحریم‎ها است

 13. قالیباف در پیامی به جوانان: اگر به میدان انتخابات نیایید، در برهمان پاشنه خواهد چرخید/ نباید منتظر دستور از بالا به پایین باشیم

 14. مسافر جنجالی اسنپ : با میل خودم توییت عذرخواهی را زدم

 15. قوه قضائیه درباره قتل علیرضا شیرمحمدعلی شفاف سازی کند+ اطلاعیه سازمان زندان‌ها

 16. مجلسی این‌چنینم آرزوست

 17. چرا برخی فکر می‌کنند زبان دیپلماتیک یعنی انفعال ؟ / آقای ظریف مچکریم!

 18. آگهی هم‌خانه خانم مجرد!  

 19. نگاهی به مرگ محمد مرسی

 20. دیدار رهبری و نخست‌وزیر ژاپن؛ ۶ درخواست و ۶ پاسخ

 21. تجمع دانشجویان مقابل سفارت انگلیس   

 22. چگونگی عملکرد پلیس راهور در مواجهه با کشف حجاب در خودرو

 23. شعار انتخاباتی قالیباف/ علی مطهری و فریب مردم/ روایت باهنر از افطاری با حضور احمدی نژاد و ناطق نوری

 24. آقای نخست‌وزیر! چطور به جنایتکار جنگی اعتماد می‌کنید؟

 25. ۹ روز تا حذف طرح «زوج‌ وفرد» در پایتخت/ همه‌ چیز در مورد طرح جایگزین

پربحث‌های امروز

 1. نوبخت: اگر نمایندگان مجلس فرمول بهتری برای افزایش حقوق کارمندان ارائه کنند اجرا می کنیم

 2. نفس مستاجران به شماره افتاد/ آیا دست دولت برای تنظیم بازار اجاره بسته است؟

 3. سازمان امور مالیاتی: فقط خریداران سکه از بانک مرکزی مالیات می‌دهند

 4. اسلامی خبر داد: طرح دولت برای خانه‌دار کردن کارمندان جوان

 5. افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی/ تولیدکنندگان باز گران کردند

 6. ابهام جدید در ماجرای افزایش حقوق ۹۸/ تایید مصوبه دولت از طرف هیئت تطبیق قوانین مجلس

 7. زنگنه: من نگفتم مشتری‌های نفتی ما جاسوس هستند

 8. توضیحات حجتی درباره افزایش قیمت لبنیات

 9. لوازم خانگی ایرانی جایگزین کره‌ای‌ها می‌شود

 10. ادامه کاهش قیمت ارز/ دلار امروز چند؟

 11. تبدیل برنج خارجی به برنج گران قیمت ایرانی در ۴۰ ثانیه!  

 12. کارکنان دولت خانه‌دار می‌شوند؟

 13. پیشنهاد حذف ارز ۴۲۰۰تومانی و پرداخت یارانه نقدی به دهک‌های پایین

 14. نرخ سود بانکی تغییر می‌کند؟

 15. رییس بانک مرکزی: نرخ نیمایی حذف نمی شود

 16. بیت‌کوین در ایران چقدر هزینه دارد!

 17. موافقت یواشکی وزرا با بازگشت کوپن/ روحانی هنوز مخالف است

 18. تجارت اروپا با آمریکا افزایش یافت/تجارت اروپا و چین کم شد

 19. ابلاغ آیین‌نامه پرداخت پاداش بازنشستگان و بازخرید کارکنان

 20. انتشار ارز مجازی توسط فیس‌بوک با پشتوانه اوراق قرضه

 21. بهای دلار اندکی کاهش یافت + جدول

 22. روسیه در ایران ماندگار شد

 23. استدلال عجیب حامیان FATF درباره اظهارات آمریکایی‌ها/ ارتباط با نوسانات قیمت ارز چیست؟

 24. مجلس در نامه‌‌ای اعلام کرد: تخلف دوباره سازمان خصوصی‌‌سازی در واگذاری «کشت‌وصنعت مغان»

 25. دولت چه تعداد کارمند دارد؟

پربحث‌های دیروز

 1. مسکن در یک قدمی دلار قرار گرفت

 2. دم خروس ماجرای نفتکش‌ها

 3. همسان‌سازی حقوق کارکنان قراردادی و پیمانی در دستور کار دولت قرار دارد

 4. مرندی: ۴۶ درصد مردم ایران در سال ۵۶ زیر خط فقر بودند

 5. توافق دولت انگلیس و یک بانک ایرانی برای حل مناقشه ۱۰ ساله

 6. دسترسی سریع به منابع مالی با اصلاح نظام یارانه‌ها در کنار تامین حداقل معیشت مردم

 7. آشفتگی بازار سیب‌زمینی و سکوت مسئولان؛ قیمت ۸۰۰۰ تومان!

 8. پشت‌پرده واردات ۲ماهه کره به اندازه ۱ سال/ واردکنندگان چگونه از حذف ارز ۴۲۰۰ خبر داشتند؟

 9. یارانه نقدی هر ایرانی با حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی چقدر می‌شود؟

 10. زنگنه مطرح کرد: وضع فعلی بازار نفت به نفع هیچکس نیست/ موافقت مشروط ایران با تغییر زمان برگزاری نشست اوپک

 11. صدور ۵۰ هزار مجوز استخدام در وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت و درمان

 12. ۱۰ نماینده مجلس عملکرد وزیر نفت را بررسی کردند

 13. انتقاد شدید از واردات بی رویه برخی تجهیزات به کشور

 14. نحوه تولید پلاک خودروها  

 15. شنبه آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل

 16. تعیین تکلیف دلار ۴۲۰۰ تومانی تا پایان این هفته تکذیب شد/ هیچگونه تصمیم یا زمانبندی خاصی اعلام نشده است

 17. سرعت قطار سریع السیر تهران-اصفهان به ۳۰۰ کیلومتر می‌رسد

 18. وزیر نیرو: بازار ۲۰۰ میلیون نفری در انتظار ایران است

 19. ارزش دلار به کمترین میزان در سه ماه گذشته کاهش یافت

 20. حذف پاداش‌ها درشستا

 21. حجم مبادلات ایران و روسیه7.4 درصد رشد داشته است

 22. آذری‌جهرمی: مخالف فعالیت پوسته‌های تلگرام بودم

 23. حراج‌های دقیقه ۹۰

 24. جایگزینی برای صادرات نفت عراق از طریق خلیج فارس وجود ندارد

 25. صنعت پوشاک کشور مشکل تامین مواد اولیه دارد/ ۹۰ درصد دکمه‌های لباس وارداتی است

پربحث‌های هفته

 1. رئیس انجمن خودروسازان: قیمت تمام شده پراید ۳۹ میلیون‌تومان است

 2. اعتراف صادقانه وزیر صنعت؛ حتی در پراید و سمند هم کامل خودکفا نیستیم

 3. جزئیات تغییر ساعت کاری ادارات

 4. خبر خوب وزیر اقتصاد برای مردم ایران

 5. توکلی: دلار ۴۲۰۰تومانی من‌دَرآوردی بود/ دولت چاره‌ای جز توزیع کالابرگ الکترونیکی ندارد/ قدرت خرید حقوق یک میلیون و ۳۵۰هزار تومانی کارگر در سال۹۷ حدود ۶۵۰هزار تومان شد

 6. شمارش معکوس برای تصمیم مهم ارزی سران قوا

 7. خانه‌های خالی بلای بازار مسکن/ قانونی که اجرا نمی‌شود!

 8. معجزه افزایش ۴۰ میلیاردی ذخایر ارزی بدون فروش نفت

 9. خبر حمله به دو نفتکش قیمت نفت را بیش از 2.5 دلار بالا برد

 10. تهیه‌کننده شهرزاد، گوشت هم وارد می‌کرد!/ پای هادی رضوی چطور به واردات گوشت باز شد؟

 11. تاثیر سفر شینزو آبه بر بازار ارز و بورس

 12. نوبخت: اگر نمایندگان مجلس فرمول بهتری برای افزایش حقوق کارمندان ارائه کنند اجرا می کنیم

 13. مسکن در یک قدمی دلار قرار گرفت

 14. نفس مستاجران به شماره افتاد/ آیا دست دولت برای تنظیم بازار اجاره بسته است؟

 15. پاسخ دندان شکن پکن به آمریکا: بدون توجه به شرایط به توسعه روابط خود با ایران ادامه می‌دهیم

 16. درخواست بانک‌های خارجی برای پیوستن به جایگزین روسی سوئیفت

 17. دم خروس ماجرای نفتکش‌ها

 18. ماجرای حقوق ۹۸ و تبعیض ناروا علیه حداقل بگیران/ پشت‎پرده حمایت از نجومی بگیران چیست؟+سند

 19. درخواست از مردم برای مدیریت مصرف برق/افزایش۱۰۰۰مگاواتی مصرف

 20. نرخ جدید شیرخام و لبنیات ابلاغ شد

 21. پورابراهیمی: تحریم‌ها بی‌خاصیت شده/ آمریکا توانایی یک روز جنگ با ایران را ندارد

 22. به جای کره‌ای‌ها، از تولیدکننده ایرانی حمایت کنید

 23. سازمان امور مالیاتی: فقط خریداران سکه از بانک مرکزی مالیات می‌دهند

 24. در جلسه رییس بانک مرکزی با فعالان اقتصادی تبریز چه گذشت ؟

 25. خبر خوش برای بی‌خانمان‎ها/ کاهش ۳۰ درصدی قیمت مسکن در راه است

آخرین عناوین