اختصاصی الف میترا استاد با 5 گلوله به قتل رسیده است / پلیس در یک قدمی دستگیری قاتل

گروه حوادث الف،   3980307171 ۲۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴ تکراری یا غیرقابل انتشار
میترا استاد با 5 گلوله به قتل رسیده است / پلیس در یک قدمی دستگیری قاتل

به گزارش خبرنگار الف با حضور سرپرست دادسرای جنایی در محل،  تحقیق در خصوص مرگ میترا استاد همسر دوم شهردار سابق تهران که با اصابت 5 گلوله به سینه جان باخته است آغاز شد . بررسی های اولیه نشان می دهد عامل یا عاملان این جنایت پس از اطلاع از تنها بودن مقتول در خانه،  وارد محل سکونت او در برج میترا در سعادت آباد شده و او را به قتل رسانده اند.

در این ارتباط تیم جنایی و تشخیص هویت تحقیق از نجفی شهردار سابق و همسایه ها را آغاز کرده و با بازبینی دور بین های مدار بسته پلیس آگاهی در جستجوی سرنخ هایی برای راز گشایی از این جنایت که به احتمال فراوان به انگیزه انتقام صورت گرفته را آغاز کرده است.

یک مقام آگاه در ارتباط با این جنایت به خبر نگار الف گفت: در حال حاضر قاضی ویژه قتل تهران به همراه تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی در محل جنایت سرنخ های مربوط به این جنایت را جمع آوری کرده و برخی از تحقیقات نیز نشان از ردپای قاتل دارد. گزارش تکمیلی متعابقا ارسال خواهد شد.

پلیس در یک قدمی دستگیری قاتل میترا استاد

به گزارش خبرنگار الف با جمع بندی اطلاعات و سرنخ هایی که در ارتباط با قتل میترا استاد (همسر نجفی شهردار سابق تهران ) به دست آمده تا یک ساعت آینده عامل جنایت دستگیر می شود. یک مقام آگاه در این ارتباط به خبر نگار ما گفت پس از جمع بندی اطلاعات و سرنخ هایی که از محل جنایت و فیلم اطراف محل جنایت به دست آمد رد پای قاتل در این جنایت هولناک به دست آمد و قاضی شهر یاری دستور دستگیری اولین متهم این حادثه را صادر کرد.

وقوع درگیری پیش از قتل میترا استاد

به گزارش خبرنگار الف میترا استاد همسر دوم شهردار سابق تهران پیش از قتل با قاتل درگیر شده است. یک مقام آگاه در ارتباط با اخرین خبر از جنایت در برج ارمیتا که منجر به کشته شدن همسر دوم نجفی شهردار سابق تهران شده است به خبر نگار ما گفت: یکی از همسایگان که در طبقه ششم ساختمان میترا ساکن است به قاضی شهریاری گفت دقایقی پیش از جنایت او صدای فریاد و درگیری مقتول با قاتل را در محل جنایت شنیده و سپس با آمدن صدای شلیک چند گلوله این درگیری خاتمه یافته است .

وی افزود: در پی این اظهارات کارآگاهان پلیس آگاهی با سرنخ هایی که در این ارتباط به دست آمد تجقیقات دامنه دار خود را آغاز کرده و ردپای عامل اصلی جنایت را شناسایی کردند.

انتقال جسد به پزشکی قانونی/ راز گشایی از یک جنایت

دقایقی پیش با دستور قاضی ویژه قتل تهران جسد میترا استاد برای تعیین جزییات علت مرک به پزشکی قانونی منتقل شد.

به گزارش خبرنگار الف در پی قتل میترا استاد با شلیک 5 گلوله در ساختمان آرمیتا در سعادت آباد تهران و حضور پلیس و قاضی شهریاری در محل و انجام تحقیقات اولیه جسد با دستور قضایی برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد . بررسی های اولیه تیم تشخیص هویت نشان می دهد اولین گلوله به قلب مقتول ( میترا استاد) اصابت کرده و عامل جنایت برای اطمینان اقدام به شلیک گلوله های بعدی کرده است . نتیجه تحقیقات پزشکی قانونی در چند روز آینده اعلام می شود.