گزینه‌های فراکسیون امید برای انتخابات هیئت‌رئیسه نهایی شد

گروه سیاسی الف،   3980304146

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به جزئیات جلسه صبح امروز این فراکسیون، گفت: در این جلسه گزینه‌های نهایی فراکسیون برای انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس نهایی شد.

محمد فیضی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، از قطعی شدن لیست این فراکسیون برای انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس در سال آخر دوره دهم خبر داد و گفت: فراکسیون امید صبح امروز(شنبه، 4 خرداد) جلسه داشت که در این جلسه گزینه‌های نهایی این فراکسیون برای انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس با رأی اکثریت اعضا انتخاب شدند.

وی افزود: در این جلسه آقای عارف به عنوان گزینه ریاست مجلس و آقایان مسعود پزشکیان و علی مطهری نیز به ترتیب به عنوان گزینه‌های فراکسیون برای نواب اول و دوم مجلس انتخاب شدند.

عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: در بخش دیگری از این جلسه آقایان محمدعلی وکیلی، علی‌اصغر یوسف‌نژاد، علیرضا رحیمی‌، بهروز بنیادی و فاطمه سعیدی به عنوان گزینه‌های این فراکسیون برای دبیری هیئت‌رئیسه مجلس انتخاب شدند.

فیضی اضافه کرد: همچنین در این جلسه، آقایان عبدالکریم حسین زاده، مهدی مقدسی و محمود صادقی نیز به عنوان گزینه‌های فراکسیون امید برای کارپردازی هیئت‌رئیسه مجلس انتخاب شدند.

عضو فراکسیون امید مجلس در پایان خاطرنشان کرد: لیستی که اسامی افراد در بالا ذکر شد، نهایی است و قرار شده که اعضای فراکسیون در رأی‌گیری برای انتخابات هیئت‌رئیسه طبق این لیست عمل کنند.