جزئیات بهره‌برداری از ايستگاه متروی برج ميلاد

گروه اجتماعی الف،   3980301049

مديرعامل شركت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) گفت: ايستگاه متروی برج ميلاد به‌زودی آماده بهره برداری و مسافرگيری می‌شود.

به گزارش فارس، علی امام مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) در حاشیه بازدید از خط 7 در ایستگاه‌های بسیج و محمدیه، آهنگ، شهید محلاتی، مولوی و برج میلاد اظهارداشت: در صورت تامین منابع مالی، بخش ساختمانی و تجهیزات این ایستگاه ها تکمیل و برای ماه‌های آینده آماده بهره برداری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، با اشاره به اینکه زیر بنای ایستگاه برج میلاد بیش از 16 هزار مترمربع و طول سکوی آن 158 متر است، بیان داشت: روش اجرای این پروژه زیر زمینی بوده و دارای سه ورودی است.

وی با اشاره به اینکه در بخش شرقی خط 7، ایستگاه‌های آهنگ و شهید محلاتی بیش از 70 درصد پیشرفت ساختمانی و فیزیکی دارد، تصریح کرد: ایستگاه های بسیج و محمدیه نیز با پیشرفت ساختمانی بیش از 90 درصد از آمادگی لازم جهت راه اندازی در اولین فرصت برخوردار است.

وی با بیان این مطلب که درحال نصب تجهیزات در ایستگاه های بسیج و محمدیه هستیم، بیان داشت: سیستم سیگنالینگ (سیستم کنترل اتوماتیک قطار)، سیستم تهویه و مخابرات و کابل کشی در این ایستگاه ها در حال انجام است.

مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) با تاکید بر تسریع در روند تکمیل ایستگاه هایی که در اولویت نخست بهره برداری قرار دارند ،گفت: باید هرچه سریع‌تر نواقص و کمبودها برطرف شده و با تسریع در روند کار شاهد افتتاح هرچه سریعتر ایستگاه‌های بسیج در بخش شرقی و محمدیه واقع در بخش میانی خط 7 متروی تهران برای خدمت رسانی به شهروندان باشیم.