موگرینی: تا جایی که بتوانیم از برجام حمایت می‌کنیم

گروه جهان الف،   3980223087 ۱۵ نظر، ۰ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
موگرینی: تا جایی که بتوانیم از برجام حمایت می‌کنیم

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه با تأکید بر حمایت این اتحادیه از توافق هسته‌ای، گفت او امروز با وزرای خارجه آلمان، انگلیس و فرانسه درباره برجام گفت‌وگو می‌کند.

به گزارش فارس، «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه با بیان اینکه این اتحادیه همچنان از توافق هسته‌ای با ایران حمایت می‌کند، گفت بروکسل تلاش می‌کند با تمام ابزارهایی که در اختیار دارد، از این توافق پشتیبانی کند.

موگرینی که پیش از آغاز نشست شورای وزرای خارجه اتحادیه اروپا در بروکسل در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد، ابتدا درباره سفر «مایک پامپئو» وزیر خارجه آمریکا به بروکسل، گفت: «شب گذشته به ما اعلام شد که او قصد دارد برنامه سفر خود را تغییر دهد و اینجا، در بروکسل، هم توقفی داشته باشد. فکر می‌کنم اواخر صبح به اینجا برسد. ما تمام روز اینجا هستیم و برنامه شلوغی داریم. باید ببینم چطور می‌توانیم و آیا می‌توانیم دیداری داشته باشیم. همواره از حضور او استقبال می‌کنیم، اما فعلا برنامه دقیقی وجود ندارد.»

بامداد امروز وزارت خارجه آمریکا با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد پامپئو با تغییر برنامه سفر خود به مسکو، امروز به بروکسل می‌رود تا با وزرای خارجه کشورهای اتحادیه اروپا درباره ایران گفت‌وگو کند. این در حالی است که او امروز قرار بود راهی پایتخت روسیه شود، اما به گفته وزارت خارجه آمریکا، این سفر به فردا موکول شده است. در سفر پامپئو به روسیه هم، ایران یکی از موضوعات مورد بحث خواهد بود.

موگرینی در ادامه درباره موضع اتحادیه اروپا در قبال توافق هسته‌ای پس از تحولات اخیر و آنچه تشدید تنش میان آمریکا و ایران خوانده شده، گفت: «به خوبی از موضع اتحادیه اروپا مطلع هستید. اولا ما همچنان به طور کامل از توافق هسته‌ای با ایران و اجرای کامل آن حمایت می‌کنیم. امروز همچنین در حاشیه نشست شورای وزرای خارجه، دیداری میان من و وزرای خارجه فرانسه، آلمان و انگلستان برگزار خواهد شد تا درباره بهترین نحوه ادامه حمایت از اجرای کامل توافق هسته‌ای با ایران بحث کنیم.»

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا افزود: «این توافق همچنان یکی از ستون‌های کلیدی امنیت در منطقه ماست و عنصری کلیدی در معماری منع اشاعه جهان و منطقه بوده و هست. ما تا جایی که بتوانیم، با تمام ابزارهای خود و با تمام اراده سیاسی خود به حمایت از آن ادامه می‌دهیم و این موضوع هم برای واشنگتن و هم تهران کاملا روشن است.»

وی افزود: «و روشن است که ما بر همین مبنا، با ایران بحث‌هایی هم درباره تحولات منطقه می‌کنیم، که در برخی از این موضوعات ما اختلاف نظرها و شکاف‌های بسیار جدی با هم داریم. ما معتقدیم که گفت‌وگو بهترین روش برای پرداختن به اختلافات است، تا از تنش در منطقه‌ای که همین حالا نیز تنش‌آلود است، جلوگیری کنیم.»

گفتنی است جمهوری اسلامی ایران هفته گذشته در سالگرد خروج آمریکا از توافق هسته‌ای و در واکنش به عدم تحقق اتحادیه اروپا در تأمین عواید وعده‌داده شده برجام، اعلام کرد که از این پس سقفی برای میزان ذخایر اورانیوم با غنای ۳.۶۷ درصد و آب سنگین خود قائل نیست. ایران همچنین به طرف‌های برجام ۶۰ روز فرصت داده تا به وعده‌های خود عمل کنند، در غیر اینصورت تهران غنی‌سازی با غنای بالاتر را از سر خواهد گرفت.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۰۳۴۳۷۱۱:۳۲:۰۸ ۱۳۹۸/۲/۲۳
تا آنجا که بتوانیم از برجام حمایت می کنیم !!!!؟؟؟؟ ...تعهدات خود را یا اجرا می کنید یا نمی کنید اگر اجرا بکنید یعنی برجام هست اگر اجرا نکنید یعنی برجام نیست حمایت می کنیم یعنی شما اجرا کنید ما اجرانمی کنیم ولی از اجرا کردن شما حمایت می کنیم
ناشناس۹۰۳۶۷۵۱۳:۰۴:۳۴ ۱۳۹۸/۲/۲۳
یعنی ما هیچ کاری از دستمان بر نمی اید و فقط شاید غذا و دارو بفروشیم چرا سخته باور کردنش برای دولتمردان شما را سر کار گذاشتند بفهمید
ناشناس۹۰۳۴۵۰۱۱:۳۸:۱۳ ۱۳۹۸/۲/۲۳
خود اروپا کاره ای نیست ایکاش از اول با کد خدا کنار می آمدیم واینقدر عرب ها برای ما موش نمی دواندند
ناشناس۹۰۳۸۳۸۱۴:۲۵:۱۱ ۱۳۹۸/۲/۲۳
دادش جان یا خوابی یا خودت را به خواب میزنی! برجام فرزند مذاکره با کدخدا بود ولی یکسال بیشتر عمر نکرد
ناشناس۹۰۳۸۴۸۱۴:۳۰:۳۰ ۱۳۹۸/۲/۲۳
مگه برجام توافق با کدخدا نبود؟! طرف هر توافقی را نقض میکنه...اصلا مگه عهد و پیمان حالیشه!!!
ناشناس۹۰۴۰۰۹۱۵:۴۱:۴۹ ۱۳۹۸/۲/۲۳
بابا آمریکا از برجام خارج شده شوتی یا خودت رو زدی به اون راه آمریکا پرستی هم حدی داره
ناشناس۹۰۳۵۷۵۱۲:۲۲:۵۹ ۱۳۹۸/۲/۲۳
بپا النگوهات نشکنه
Mehrdad۹۰۳۷۲۶۱۳:۲۷:۰۶ ۱۳۹۸/۲/۲۳
کاش خانم موگرینی : کمی انصاف در گفتار و کردارتان داشتید. شما( اروپایی ها) در مقابل انجام تعهدات کامل برجام تا به حال چه اقدام های عملی انجام داده اید. متاسفانه در ظاهر فقط حرف و در باطن با برنامه های آمریکا همراه هستید. آقای مکرون ! بهتر است نگاه اشراف زاده به مردم ایران نداشته باشید و کمی به وجدان خفته تان رجوع کنید که تا به حال به کدام تعهد در ارتباط با ایران و برجام عمل کردیده اید. ایران تا به حال 100 % تعهدات برجامی خود را انجام داده است؛ کاش شما( اروپایی ها) نقش یک یار با وفا را برای ترامپ بازی نمی کردید و کاش جرات، شهامت و استقلال بیشتری داشتید. دردناک است که عده ای از ایرانیان ساکن آمریکا برای خوش خدمتی و نوکری به دولت آمریکا آب در آسیب حیوان های جنایت کاری چون پمپئو، بولتون و ترامپ می ریزند و از اوضاع اقتصادی کشور را دنبال می کنند و به صورت روزانه گزارش های تحریمی بر علیه مردم مظلوم ایران را می دهند. اگر با نظام جمهوری اسلامی و دولت ایران مشکل دارید کمی با انصاف و اخلاق عمل کنید و حداقل نسبت به مردم ایران مهربان باشید.
ناشناس۹۰۳۷۷۲۱۳:۴۸:۲۱ ۱۳۹۸/۲/۲۳
شما هرگز نخواهيد خواست و نمي توانيد برجام را عملي كنيد
ناشناس۹۰۳۷۸۰۱۳:۵۱:۵۰ ۱۳۹۸/۲/۲۳
کجایی مجلسی ها دلشان برایت تنگ شده .
ناشناس۹۰۳۸۱۳۱۴:۰۷:۴۴ ۱۳۹۸/۲/۲۳
اربابت داره میاد ... باید هم از حضورش استقبال کنی. توی این ماجرا یک مطلب برای همه دنیا آشکار شد و اون اینکه اروپا .. دست آموز امریکا و لابی صهیونیستیه.
مهرداد۹۰۳۸۷۱۱۴:۴۰:۲۲ ۱۳۹۸/۲/۲۳
خانم موگرینی : در گفتار و کردارتان منصف باشید. در طول این دو سال چه احکام ظالمانه ای از سوی دولت استعماری آمریکا بر ایران تحمیل شده است؛ به کدامین دلیل؟ دریغ از یک عکس العمل قاطع در برابر اقدام های آمریکا از سوی شما اروپایی ها و جامعه بین الملل. در ماجرای برجام و اجرای تعهدات آن شما( اروپایی ها) تا به حال چه اقدام های عملی انجام داده اید. متاسفانه در ظاهر فقط با حرف از اجرای برجام حمایت می کنید و در باطن با برنامه های آمریکا همراه هستید. ما مردم ایران با اجرای تعهدات کامل و در کمال اخلاق و عمل در مقابل خواسته های زورگویانه آمریکا با قاطعیت می ایستیم؛ چرا که اعتقاد راسخ داریم که بر حق هستیم و چون بر حق هستیم خداوند با ماست و چون خداوند در کنار ماست از هیچ قدرتی نمی ترسیم؛ زیرا قدرت آمریکا در مقابل قدرت خدا هیچی نیست.
صالحي۹۰۳۹۷۹۱۵:۳۳:۵۶ ۱۳۹۸/۲/۲۳
ايران بايد از جنگ اقتصادي چين و آمريكا بهره برداري كند و چين را ترغيب به وارد كردن فشار اقتصادي به آمريكا كند. چين اهرم هاي لازم براي كاهش ارزش دلار و بي ثبات كردن اقتصاد آمريكا را دارد. ايران جهت تضمين اينكه چين آسيب اقتصادي نخواهد ديد به چين نفت مجاني بدهد. حالا كه نمي توانيم نفت بفروشيم از آن براي لابي گري استفاده كنيم. اقتصاد آمريكا اگر متشنج شود ترامپ رأي نخواهد آورد.
سيد۹۰۴۰۴۱۱۵:۵۳:۲۶ ۱۳۹۸/۲/۲۳
با سلام ببينيد بنده واقعا از اين دولتمردان مان نا اميد شدم ، خدا شاهده ي بچه دبستاني از اينا بهتر قرارداد مي بست ، آخه اين چه قراردادي بود!!!!!! كه تمام اقدامات از سمت ايران اجباري و از سمت آنها اختياري ، اصلاً ما براي چي رفتيم برجام امضاء كرديم غير از اين بود كه مي گفتن مي خوان فروش نفت مون رو به صفر برسونن و دائما دولت تدبير اميد اين رو اعلام مي كرد ، الان چي شد پس من نمي فهمم هم بايد به برجام عمل كنيم هم فروش نفت پتروشيمي و فلزات هم بهش اضافه شد .بنده به شخصه چشمم از اين آقايون آب نمي خوره .
ناشناس۹۰۴۰۸۵۱۶:۰۷:۳۴ ۱۳۹۸/۲/۲۳
تندی های منفعت محور ترامپ صدمرتبه شرف داره به سالوسی و مکاری سوسیالیستهای چپ شده اروپا. اروپا نیاز به یک شوک اساسی داره تا هم بدهی امنیتش را به آمریکا بپردازد (جنگ جهانی دوم و کمونیسم) و هم به خاورمیانه.

پربحث‌های امروز

 1. بازداشت پوری حسینی و شکست اختصاصی‌سازی اقتصاد

 2. نکته‌ای در مورد مساله حجاب

 3. انتقاد تند نخبه جوان از وضع کشور در حضور رهبر انقلاب  

 4. پول‌های بزرگ کثیف چگونه در اقتصاد کشور جابجا می‌شوند؟

 5. با این قوانین، چند نفر حاضرند مسئولیت بپذیرند؟

 6. تحلیل عباس عبدی از موضع گیری اخیر یزدی و آملی لاریجانی

 7. مهاجرت مستاجران از تهران/ کاهش 19 درصدی معاملات اجاره

 8. ایران خودرو بر سر دوراهی فروپاشی یا تولید ناب

 9. نامه زاکانی به وزیر اطلاعات: فساد در کشور ماحصل بی توجهی مسئولان مرتبط است/ منتظرم در دادگاه روابط ناسالم و حقوق ضایع شده مردم را بیان کنم

 10. واکنش علی مطهری به ماجرای مازیار ابراهیمی

 11. از تخلفات پسر یکی از مراجع تقلید تا تغییر چندین امام جمعه   

 12. آسوشیتدپرس به نقل از کارشناسان: تحریم ها آمریکا را منزوی کرده است

 13. جانِ انجیر  

 14. ورود پلیس به ماجرای سگ کشی/برخورد با هر گونه حیوان آزاری

 15. ارتش یمن پهپاد ساخت آمریکا را سرنگون کرد

 16. برایان هوک: آمریکا از «مکانیسم ماشه» برای احیای تحریم‌ها علیه ایران استفاده نمی‌کند

 17. پاسخ ظریف به ادعای «برایان هوک» درباره کودتای ۲۸ مرداد

 18. امکان حضور بانوان در بازی‌های ملی در آزادی فراهم شد

 19. کنایه فلاحت پیشه به بازداشت چند مسئول ایران خودرو

 20. امروز اولین دیدار اعضای هیأت دولت در سال 98 با رهبر انقلاب

 21. شواهدی از به پاخیزی گروهک داعش در سوریه

 22. پسر نتانیاهو: پدرم حرف مفت زیاد می‌زند

 23. دیدار اعضای هیئت دولت با رهبر انقلاب  

 24. پت شاپ شاپرک، کاملترین عرضه کننده غ ذا و محصولات جانبی نگهداری گربه ها

 25. استعفای "لجواد لاریجانی" صحت ندارد

پربحث‌های دیروز

 1. استفاده از کارتخوان توسط پزشکان یک قانون است و باید اجرایی شود

 2. ایران چه تعداد سید و سادات دارد؟/ تفاوت میر، سید، سیده و سادات چیست؟

 3. یکه زارع چرا برکنار شد؟

 4. درس هايي ماندگار از كفش هاي كهنه يك حاكم ...

 5. در نشست سه‌جانبه ایران و یمن و اروپا در تهران چه گذشت؟/ دست برتر یمن در تحولات میدانی و دیپلماتیک

 6. پارسایی: خودروسازها ناکارآمدی خود را در زمین تولید ملی می‌اندازند/ توضیح درباره هزینه طراحی صندوق ۲۰۶

 7. پنج دروغی که ترامپ درباره ایران می گوید

 8. شمخانی: آمریکا عامل اصلی تنش در منطقه است/ ایران به میز مذاکره برنمی‌گردد

 9. توضیح وکیل نجفی درباره علت اعتراض به حکم دادگاه

 10. چرا نام «گریس 1» به «آدریان دریا» تغییر کرد؟

 11. واکنش توئیتری شهردار تهران به ماجرای حیوان آزاری

 12. مردم منتظر محاکمه رانت‌خواران پیدا و پنهان مافیای خودرو⁩ هستند

 13. ظریف: جمعه در پاریس با ماکرون و لودریان دیدار می کنم

 14. «عقده‌گشایی ائتلاف سعودی» به تلافی شکست در جبهه‌های مختلف یمن

 15. طبخ ۱۴۰۰۰ پرس غذای نذری به مناسبت عید غدیر خم در شیراز  

 16. اظهارات ضدونقیض از آمار وکلا/ نبود شفافیت در بازار خدمات حقوقی

 17. از بازنشسته‌ها خبر دارید؟

 18. چرا مسکن چاره‌ای جز ارزان شدن ندارد

 19. موج انتقادها به بی‌احترامی همسر نتانیاهو به مراسم سنتی اوکراین

 20. چرا اسم امیرالمومنین در قرآن نیامده است؟

 21. توضیحات شهرداری در مورد عدم ثبت نام زنان در اپلیکیشن دوچرخه‌های اشتراکی

 22. اروپایی‌ها باید نفت ما را در قالب اینستکس پیش‌خرید کنند/ پرونده ۷ بدهکار دانه‌درشت قضایی شد

 23. آمریکایی‌ها جرات توقیف نفتکش ایرانی را ندارند

 24. پویش مردمی فقط به عشق علی(ع)   

 25. ۱۱ دلیل برای عدم استفاده از اینترنت در کشور

پربحث‌های هفته

 1. بالاخره در مساله حجاب چه کنیم؟

 2. خانواده «میترا استاد» رضایت دادند/ رهایی «نجفی» از قصاص

 3. تذکاری بر یک برداشت غلط از باوری درست درباره حکومت دینی

 4. پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی بازداشت شد

 5. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 6. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 7. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 8. یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد

 9. توپی که پزشکان به زمین مشاغل دیگر می‌اندازند

 10. هزینه ۳ هزار میلیارد تومانی برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶ / طراحی ۱۲۰ میلیارد تومانی سمند!

 11. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 12. یک سال و نیم در ملایر به دنبال رادیولوژیست گشتیم؛ نبود/ طرح افزایش ظرفیت رشته های پزشکی باید در اولویت قرار بگیرد

 13. چرخش ظریفانه از برجام!...

 14. روحانی: اون ۹۸ که ما می‌خواستیم این ۹۸ نیست   

 15. نفتکش ایرانی در جبل الطارق با وجود مخالفت آمریکا آزاد شد

 16. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 17. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 18. دولت هند ضرب‌الاجل دو ساعته‌ به شیخ زکزاکی داد

 19. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 20. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 21. اتاق رو به کعبه شبی ۳۰۰ میلیون تومان!

 22. تصویر دیده نشده از دیوار کشی رئیسی  

 23. اژه‌ای: ‌فردی توانسته با بهانه‌ای ‌۳۸هزار سکه خریداری کند/ عمده ذخایر طلای کشور به‌دست خودمان بر باد رفته

 24. برنج ایرانی به‌نسبت پارسال 100 درصد گران شد

 25. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

پربحث‌های اخیر

 1. آسوشیتدپرس به نقل از کارشناسان: تحریم ها آمریکا را منزوی کرده است

 2. ارتش یمن پهپاد ساخت آمریکا را سرنگون کرد

 3. برایان هوک: آمریکا از «مکانیسم ماشه» برای احیای تحریم‌ها علیه ایران استفاده نمی‌کند

 4. شواهدی از به پاخیزی گروهک داعش در سوریه

 5. پسر نتانیاهو: پدرم حرف مفت زیاد می‌زند

 6. آلمان: برجام جایگزین ندارد/قاطعانه به حفظ آن متعهدیم

 7. ترامپ: قول می‌دهم در گرینلند برج نسازم

 8. اروپا سر دو راهی بین آمریکا یا چین

 9. آژانس از فعالیت اتمی کره شمالی خبر داد

 10. واکنش نخست وزیر عراق به تصمیم فیفا

 11. استرالیا به طرح آمریکا در خلیج فارس می‌پیوندد

 12. گفت‌وگوی تلفنی مودی و جانسون بر سر کشمیر

 13. ایران محور مهم رایزنی "ماس" و "لاوروف" در مسکو

 14. یورش کارمندان کاخ سفید به همراهی شهرک‌نشینان به مسجد الاقصی

 15. گفتگوی تلفنی وزیر خارجه پاکستان با همتای فرانسوی

 16. مادورو: تماس با مقام‌های آمریکایی ماه‌ها ادامه داشته است

 17. سودان رسما تشکیل شورای حاکمیتی را اعلام کرد

 18. طالبان: آمریکا باید تمام نیروهایش را از افغانستان خارج کند

 19. آمریکا خواستار بازگشت روسیه به گروه هفت شد

 20. آمریکا آماده از سرگیری گفت‌وگوها با کره‌شمالی است

 21. مخالفت مرکل با درخواست انگلیس برای مذاکرات درباره توافق برگزیت

 22. انصارالله: عربستان تجاوز به یمن را متوقف کند تا به امنیت برسد

 23. هشدار تحلیلگران انرژی /جنگ تجاری دورنمای صادرات نفت آمریکا را تیره و تار می کند

 24. عملیات «حشد شعبی» در محورهای شمالی و شرقی عراق/ فرار بقایای داعش

پربحث‌های دیروز

 1. پنج دروغی که ترامپ درباره ایران می گوید

 2. چرا نام «گریس 1» به «آدریان دریا» تغییر کرد؟

 3. ظریف: جمعه در پاریس با ماکرون و لودریان دیدار می کنم

 4. «عقده‌گشایی ائتلاف سعودی» به تلافی شکست در جبهه‌های مختلف یمن

 5. موج انتقادها به بی‌احترامی همسر نتانیاهو به مراسم سنتی اوکراین

 6. آمریکایی‌ها جرات توقیف نفتکش ایرانی را ندارند

 7. هشدار مخالفان به نخست‌وزیر کانادا ازبابت کمک به "جک جهادی"

 8. پمپئو: تصمیم ما برای خروج از برجام خردمندانه بود!

 9. درگیری‌ نیروهای مورد حمایت امارات با نیروهای دولت مستعفی یمن در استان ابین

 10. هشدار تحلیلگران انرژی /جنگ تجاری دورنمای صادرات نفت آمریکا را تیره و تار می کند

 11. عملیات «حشد شعبی» در محورهای شمالی و شرقی عراق/ فرار بقایای داعش

 12. سیدحسن نصرالله در میدان جنگ چه می‌کند؟

 13. اهداف ارتش سوریه در نبرد «خان شیخون» چه بود؟

 14. بشار اسد: ترکیه به حمایت نامحدود از تکفیری‌ها ادامه می‌دهد

 15. حملات توپخانه‌ای و موشکی یمنی‌ها به مواضع سعودی در «نجران»

 16. چاووش اوغلو: به مذاکره با روسیه برای دستیابی به آتش‌بس در ادلب ادامه می‌دهیم

 17. خیز عمار حکیم برای تشکیل "دولت سایه" در عراق

 18. لاوروف: به هرگونه حمله به نظامیان روس در سوریه پاسخ می‌دهیم

 19. شمار زخمی‌های انفجارهای جلال آباد به ۱۲۳ تن رسید/ به آتش کشیدن مدرسه‌ای دخترانه در کابل

 20. پیشنهاد جانسون به اتحادیه اروپا درباره جایگزین "مرز سخت" بین دو ایرلند

 21. وزارت دفاع آمریکا علت مرگ سربازش در عربستان را لو نداد

 22. توییت ایوانکا ترامپ درباره مراکش جنجال به پا کرد

 23. پاراگوئه حزب‌الله لبنان و حماس را وارد لیست "تروریست‌ها" کرد

 24. رئیس‌جمهور لبنان، وجود هرگونه دستور آمریکا درباره تحریم‌ اعضای حزب‌الله را رد کرد

 25. پوتین: هیچ تهدید آلودگی اتمی پس از آزمایش نظامی وجود ندارد

پربحث‌های هفته

 1. نفتکش ایرانی در جبل الطارق با وجود مخالفت آمریکا آزاد شد

 2. دولت هند ضرب‌الاجل دو ساعته‌ به شیخ زکزاکی داد

 3. اتاق رو به کعبه شبی ۳۰۰ میلیون تومان!

 4. شیخ زکزاکی تصمیم به خروج از هند گرفت/ رهبر شیعیان نیجریه به کشورش باز می‌گردد

 5. شیخ زکزاکی در فرودگاه نیجریه بازداشت شد

 6. بازگشت شیخ زکزاکی به نیجریه

 7. پنج دروغی که ترامپ درباره ایران می گوید

 8. بزرگ‌ترین عملیات پهپادی یمن در خاک عربستان/ حمله پهپادها به مراکز حساس نفتی و پالایشگاه‌ها

 9. آیت الله جنتی پس از گفتگو با حضرات آیات یزدی و آملی لاریجانی: دشمنان طمع و شادی نکنند/ راه نفوذ بی‌صلاحیت‌ها را خواهیم بست

 10. ترامپ می‌خواهد بزرگترین جزیره جهان را از دانمارک بخرد

 11. جبل‌طارق: آزادی نفتکش «گریس 1» به تعویق افتاد

 12. چرا نام «گریس 1» به «آدریان دریا» تغییر کرد؟

 13. کره‌شمالی دو شلیک دیگر به سمت دریا انجام داد

 14. ظریف: جمعه در پاریس با ماکرون و لودریان دیدار می کنم

 15. آسوشیتدپرس به نقل از کارشناسان: تحریم ها آمریکا را منزوی کرده است

 16. «عقده‌گشایی ائتلاف سعودی» به تلافی شکست در جبهه‌های مختلف یمن

 17. ظریف: زمان آن فرارسیده برخی با واقعیت «انقلاب اسلامی» کنار بیایند

 18. نصرالله: اعلام جنگ علیه ایران، اعلام جنگ علیه تمام محور مقاومت است

 19. چرا سخنگوی جنبش انصارالله یمن در دیدار با رهبری خنجر به همراه داشت؟

 20. موج انتقادها به بی‌احترامی همسر نتانیاهو به مراسم سنتی اوکراین

 21. تی آر تی: عربستان و متحدانش عامل بی ثباتی در خاورمیانه

 22. محسن رضایی: اشتباه بعدی انگلیس پاسخی سخت‌تر دارد

 23. ارتش یمن پهپاد ساخت آمریکا را سرنگون کرد

 24. اختلاف درآمد ۱۰ هزار دلاری مردان نسبت زنان در آمریکا

 25. درباره بزرگترین عملیات پهپادی مقاومت یمن؛ میدان نفتی وابسته به آرامکو در آتش سوخت

آخرین عناوین