امیدوارم استقلال با شکست پرسپولیس عیدی خوبی به ما دهد

گروه ورزشی الف،   3980104064 ۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
امیدوارم استقلال با شکست پرسپولیس عیدی خوبی به ما دهد

استقلال با شکست پرسپولیس دست‌نیافتنی می‌شود

به گزارش فارس،، هادی طباطبایی در سال ۹۷ انتقادات زیادی را پیرامون مشکلات استقلال مطرح کرد و به خاطر عدم نتیجه‌گیری این تیم نگران بود اما حالا این پیشکسوت آبی‌ها به گفته خودش به آرامش رسیده و با خیال راحت تعطیلات نوروز را در کنار خانواده و در کشور دانمارک سپری می‌کند.

طباطبایی در گفت‌وگویی، تحلیلی را از شرایط تیم ملی و همچنین استقلال تهران ارائه کرد که در زیر می‌خوانید:

* سال ۹۷ برای فوتبال ما چطور گذشت؟

کلاً سال پرچالشی بود که بخشی از آن به فوتبال ملی و بخش دیگر آن به تیم مورد علاقه ما یعنی استقلال مربوط می‌شود.

* ابتدا در مورد بخش تیم ملی صحبت کنید.

تیم ملی خوب بود اما در فوتبال خودمان تاثیر نداشت. در واقع به صورت جزیره‌ای اداره می‌شد. کی‌روش همه چیز را جدا کرد تا برای خودش تیمی بسازد و آن را اداره کند. ما در این سال بحث جام ملت‌ها را داشتیم و مسئله رفتن یا ماندن کی‌روش مطرح بود. مشخص بود که خیلی‌ها به دنبال این هستند تا کی‌روش برود. نحوه قرارداد بستن با او بحث مفصلی دارد که چرا این قرارداد کوتاه مدت بسته شد. ماندن او در واقع منوط به نتیجه‌گیری بود و اینها نشان می‌داد که عزم جدی برای ماندنش وجود نداشت. در نهایت هم کی‌روش رفت. همه از اول می‌دانستند قرار است برود. وقتی بررسی‌های لازم را انجام می‌دهیم می‌بینیم که احتمال رفتن او چند برابر احتمال ماندنش بود. سوال اینجاست که چرا همان موقع برای پیدا کردن جایگزینش اقدامی نشد. مانند خود کی‌روش که همزمان با ما با کلمبیا هم صحبت می‌کرد. قطعاً اولویت او ایران بود و اگر شرایطش فراهم می‌شد در اینجا می‌ماند اما بلافاصله بعد از قطعی شدن جدایی‌اش با کلمبیا قرارداد بست. یعنی مذاکراتش را از قبل با آنها انجام داده است.

* فکر می‌کنید کی‌روش می‌تواند با کلمبیا به موفقیتی مانند قهرمانی در کوپاآمریکا برسد؟

کی‌روش در فوتبال ایران یک چیز را خوب یاد گرفت و آن هم اقتصادی و نتیجه‌گرا بازی کردن بود. این موضوع در کلمبیا و مقابل تیم‌های بزرگ می‌تواند به او کمک کند. اما نکته عجیب این است که برای ما شرایط باری به هر جهت پیش می‌رود و ما پلنی برای بعد از کی‌روش نداشتیم و به خاطر همین یک فیفادی را از دست دادیم.

* محصص قبل از جدایی کی‌روش گفت باید ببینیم با رفتن کی‌روش او ضرر می‌کند یا ما. به نظر شما چه کسی ضرر کرد؟

این حرف خودش ضرر است چون نشان می‌دهد که ما هیچ برنامه‌ای نداریم. فوتبال ما قائم به فرد شده و این اوج فاجعه است. مگر قرار بود کی‌روش تا ابد در ایران بماند. ما باید برای این اتفاق برنامه‌ای تنظیم می‌کردیم.

* منهای بحث زیرساختی و سخت‌افزاری به نظر شما چه طرز تفکری می‌تواند به فوتبال ما کمک کند؟

ما مربیانی می‌خواهیم که تیم درست کردن و کار تیمی را به خوبی بلد باشند. ما از لحاظ فردی خیلی خوب هستیم. بازیکنان ما به صورت انفرادی کیفیت خوبی دارند و این خصلت فوتبال ماست اما مهم این است که به یک تیم تبدیل شویم. کاری که کی‌روش کرد. استراتژی تیمی و تیم بودن بسیار مهم است. ما به مربی‌ای نیاز داریم که آنچه کی‌روش به ما داد را حفظ کنیم و پس از آن به دنبال ضعف‌ها برویم. این مسئله به دو عامل بستگی دارد. یکی شناخت مربی از فوتبال ما و دیگری هدفی که ما به او می‌دهیم اما ما هنوز به آن نقطه نرسیده‌ایم.

* از بحث تیم ملی فاصله بگیریم. در مورد شرایط این روزهای استقلال صحبت کنید.

خدا را شکر که استقلال به آرامش رسیده و نتیجه می‌گیرد و هواداران راضی و خشنود هستند. به نظرم بخش زیادی از این موفقیت را ما و هواداران رقم زدیم. استقلال سال پرچالشی را پشت سر گذاشت. تیم جدیدی درست شد که اصلاً به آن نیاز نشد. انتقادات سازنده باعث شد مدیریت باشگاه به خودش بیاید و اوضاع را درست کند. این انتقادات باعث شد که بازیکنان بی‌کیفیت کنار بروند و همچنان حمایت هواداران باعث شد اتفاقات خوبی برای استقلال رقم بخورد. فقط حیف از اینکه ستاره سوم از استقلال گرفته شد. این تیم توانش را داشت که به قهرمانی آسیا برسد. من در ابتدای فصل هم گفته بودم این تیم برای نیم فصل دوم ساخته شده است. استقلال از نظر فنی و عملکرد تیم خوبی شده است، این تیم یک نیم فصل تاوان اشتباهات را داد و هزینه آن را همه ما از هواداران تا پیشکسوتان پرداخت کردند.

* در مورد بازی‌های لیگ قهرمانان چطور؟

در لیگ قهرمانان آسیا، استقلال در بازی اول خوب نبود اما در بازی دوم بهتر شد و من قول می‌دهم بهتر از این هم می‌شود. دلیلش این است که این بازیکنان یک نیم فصل پر فراز و نشیب را طی کردند. آنها تنها دو بازی انجام دادند و تجربه زیادی در بازی‌های آسیایی ندارند. با این حال بدون شک در بازی‌های بعدی بهتر خواهند شد و به نظرم صعود آنها دور از دسترس نیست.

* فکر می‌کردید در نیم فصل دوم استقلال خودش را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر نشان دهد؟

شاید خیلی‌ها به این موضوع فکر نمی‌کردند اما من از روز اول می‌گفتم که این تیم برای نیم فصل دوم است. الان هم دقیقاً تمام حرف‌هایی که زدم یکی یکی ثابت شدند. بسیاری به من می‌گویند تو پیشگویی کردی اما من تنها به عنوان یک کارشناس تحلیل‌های فنی را گفتم. استقلال می‌تواند مدعی قهرمانی باشد. بازی روز دهم فروردین خیلی مهم است. استقلال توان پیروزی در دربی را دارد و به نظر من با شکست پرسپولیس دست نیافتنی می‌شود. تنها نگرانی که الان دارم این است که در چند بازی اخیر استقلال با حداقل گل به پیروزی می‌رسد و این نشان می‌دهد که حریفان در حال شناسایی استقلال هستند و راه‌های گلزنی این تیم را می‌بندند. مسئولان تیم باید تدبیری برای این مسئله بیندیشند. ضمن اینکه بحث موقعیت‌سوزی هم مطرح است. بازیکنان باید توجه داشته باشند که در یک بازی شاید نتوانند موقعیت‌های زیادی به دست آورند. کادر فنی باید راهی برای جلوگیری از دست رفتن فرصت‌ها پیدا کنند.

* اگر می‌توانستید یک ایراد را از تیم استقلال بگیرید تا شرایطش در زمین بهتر از آنچه که هست، بشود، آن ایراد کدام خواهد بود؟

استقلال در کم موقعیت دادن به حریفان و در کار دفاعی عملکرد خوبی دارد اما علاوه بر این باید از موقعیت‌هایی که به دست می‌آورد به خوبی استفاده کند. اگر الان تیم را در بالای جدول و در رتبه دوم می‌بینیم به خاطر گل‌های زیادی است که قبل‌تر زده‌اند. بنابراین فکر می‌کنم استفاده بهینه از موقعیت‌ها مسئله‌ای باشد که بتواند شرایط تیم را بسیار بهتر از آنچه که هست، کند.

* سال ۹۷ برای خود شما چطور گذشت؟

من در این سال فعالیت فوتبالی نداشتم. اما به خاطر استقلال برایم چالش‌زا بود. به خاطر استقلال نگران بودم اما عده‌ای به من بی‌احترامی کردند و تهمت زدند. خیلی از آنها بعد از چند ماه عذرخواهی کردند و حلالیت گرفتند. در این مدت خیلی اذیت شدم. انتظار نداشتم به خاطر نگرانی برای استقلال اینگونه مورد حمله قرار بگیرم. با این حال خدا را شکر می‌کنم حرف‌هایی که زدم واقعیت بود. دردم درد استقلال بود. سعی کردم در متن و مشکلات استقلال باشم و نسبت به آنها بی‌تفاوت نباشم. خوشحالم تمام این حرف‌ها را به جان خریدم اما استقلال نتیجه گرفت. خوشحالم استقلال در پایان سال شرایط خوبی پیدا کرد. من هم مانند همه هواداران در این مدت سختی کشیدم ولی حالا که همه آنها راضی هستند من نیز به آرامش رسیدم.

* دربی را کجا تماشا می‌کنید؟

تا پایان تعطیلات در دانمارک هستم. متاسفانه نمی‌توانم دربی را از نزدیک ببینم و در کنار خانواده آن را تماشا می‌کنم. امیدوارم استقلال سال را با شکست پرسپولیس آغاز کند و عیدی خوبی به همه ما بدهد. من اهل پیش‌بینی نیستم اما مطمئنم استقلال توان بردن پرسپولیس را دارد.

* در سالی که گذشت به نظر شما بهترین دروازه‌بان در سطح دنیا چه کسی بود؟

دروازه‌بانان زیادی وجود دارند که بخواهیم از آنها نام ببریم. مانند ترشتگن و دخیا که عملکرد خیلی خوبی داشتند و به تیم‌هایشان در فاز دفاعی خیلی کمک کردند اما اگر از فاز دفاعی فراتر برویم باید دروازه‌بان منچسترسیتی را نام ببرم که نسبت به بقیه متفاوت کار می‌کند. ادرسون مثل آخرین مدافع در کار دفاعی تعیین کننده است و در بازی‌سازی و انتقال بازی به فاز هجومی خیلی کمک می‌کند. کار هجومی منچسترسیتی با دروازه‌بان شروع می‌شود یک بخش این مسئله به تفکرات سرمربی برمی‌گردد و بخش دیگر آن به ابزار یا بازیکن که باید توانایی این را داشته باشد که تفکرات سرمربی را در زمین پیاده کند و این مسئله مهمتری است.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۸۳۱۶۴۲۲۳:۱۷:۱۲ ۱۳۹۸/۱/۴
ششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش تایی ها!
علیرضا۸۳۲۰۱۸۱۰:۲۸:۰۰ ۱۳۹۸/۱/۵
اینو نگید چی می خواهید بگید، حتی یک فیلم هم از این بازی کذایی ندارید!!
امیر حسین سلطان/تهران۸۳۱۸۳۵۰۵:۵۳:۲۶ ۱۳۹۸/۱/۵
پرسپولیس 0 - استقلال 2
ناشناس۸۳۱۸۶۰۰۷:۲۰:۱۷ ۱۳۹۸/۱/۵
عجبا! طباطبایی هم دو تابعیتی است؟!

پربحث‌های امروز

 1. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 2. شبهات امنیتی قانون اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی

 3. نفس مستاجران به شماره افتاد/ آیا دست دولت برای تنظیم بازار اجاره بسته است؟

 4. آلمان به پیروی از آمریکا ایران را در حادثه دریای عمان متهم کرد

 5. قراردادهای مالی خانگی را ثبت کنید تا جرائم کمتر شود

 6. پاسخ الف به جوابیه علی مطهری با ارجاع به مشروح مذاکرات مجلس/ ادعای غلط خود را اصلاح کنید+ سند

 7. نوبخت: اگر نمایندگان مجلس فرمول بهتری برای افزایش حقوق کارمندان ارائه کنند اجرا می کنیم

 8. ناگفته‌های مداح مشهور از نوحه جنجالی‌اش/ خانمی در کانادا آغازگر این ماجرا بود

 9. چرا عقب‌نشینی؟ چرخش موضع بن‌سلمان مقابل ایران؛ از ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹

 10. سازمان امور مالیاتی: فقط خریداران سکه از بانک مرکزی مالیات می‌دهند

 11. ترامپ: می‌دانم حملات ۱۱ سپتامبر کار چه کسی بود/حضور نظامی در خاورمیانه وحشتناک بود

 12. پرواز مخترع سوئیسی با «جت بال» برفراز کوه‌های شرق ایتالیا  

 13. اسلامی خبر داد: طرح دولت برای خانه‌دار کردن کارمندان جوان

 14. تغییر نام یکی از خیابان‌های تهران به نام مرحوم حجازی

 15. هینن: مردم ایران فوق‌العاده بودند/ اعتراضم به ناامنی بود

 16. بازتاب گسترده حضور برانکو در الاهلی در رسانه‌های عرب زبان+ تصاویر

 17. ابهام جدید در ماجرای افزایش حقوق ۹۸/ تایید مصوبه دولت از طرف هیئت تطبیق قوانین مجلس

 18. ربیعی: سفر گردشگران به ایران از این پس بدون ثبت در پاسپورت خواهد بود

 19. زنگنه: من نگفتم مشتری‌های نفتی ما جاسوس هستند

 20. ترامپ: ببینیم درباره ایران چه پیش می‌آید

 21. ادامه کاهش قیمت ارز/ دلار امروز چند؟

 22. ترامپ شعار انتخاباتی خود را تغییر داد

 23. تاج: لیگ برتر را برگزار نمی‎‌کنیم

 24. «همسرکُشی» و «آقازاده‌ها» حال مردم را بد می‌کنند یا امر به معروف؟

 25. جهانگیری: مدیران ارشد باید تا پای عزل مدیری که صرفه جویی نمی کند، پیش بروند

پربحث‌های دیروز

 1. مجلسی این‌چنینم آرزوست

 2. نگاهی به مرگ محمد مرسی

 3. مرکل: عدم پایبندی به برجام برای ایران پیامدهائی را دارد

 4. جایگاه «پرستو» در فقه اسلامی چیست؟

 5. جهانگیری: دولت برای مقاومت در برابر فشارها برنامه دارد

 6. علی علیزاده: اگر نابغه‌ای همچون امام خمینی نبود انقلاب اسلامی یکساله نمی‌شد

 7. کاهش تعهدات برجامی از سوی ایران، ادامه تحریم آمریکا و انفعال اروپا/ سرانجام برجام چه خواهد شد؟

 8. مسکن در یک قدمی دلار قرار گرفت

 9. در سومین مناظره با تاجزاده/ زاکانی: هرگاه آمریکا به انسداد خورده، دوستان تاج‌زاده راه را باز کرده‌اند/ برادران خاتمی اول به توافق برسند، بعد سر مردم کلاه بگذارند

 10. سردار سلیمانی: شما آمریکایی‌ها ریاض و عربستان را زیر آتش قرار دادید+ فیلم

 11. دم خروس ماجرای نفتکش‌ها

 12. واکنش اصلاح‌طلبان به فراخوان قالیباف/ برکناری ۶۰ قاضی و یک پرسش از محسنی اژه‌ای/ نمره مردودی اصلاح‌طلبان در ماجرای نجفی

 13. ادامه «دورهمی» با مهران مدیری منتفی شد

 14. روحانی: طرف مقابل ما یک عده سیاستمدار کم‌تجربه هستند/ باید در برابر بدخواهان‌ ایستادگی کنیم

 15. وزیر نفت: شرایط امروز از دوران جنگ سخت‌تر است

 16. علت نجومی شدن دستمزد پزشکان، وکلا و دندانپزشکان چیست؟  

 17. واکنش سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به تصمیم برجامی ایران

 18. توقیف اکران «ماهمه باهم هستیم» در کرمان

 19. پیکر محمد مرسی در شرق قاهره به خاک سپرده شد

 20. واریز ارقام نجومی از سوی متهمان بانک سرمایه به حساب زنان خانه‌دار

 21. تصاویر خشن ترین ورزش جهان  

 22. مکرون: تا 8 جولای فرصت داریم تا برای حفظ توافق هسته‌ای مذاکره کنیم

 23. همسان‌سازی حقوق کارکنان قراردادی و پیمانی در دستور کار دولت قرار دارد

 24. عیادت محمدرضا عارف از سلطان/عکس  

 25. مجمع وزیران ادوار؛ اجتماع وزرا و معاونین چپ و راست  

پربحث‌های هفته

 1. شناسايي ضاربان بانوي آمر به معروف در رشت  

 2. روزی که ژاپنی‌ها به ایرانی‌ها حسرت زیادی خوردند!

 3. ادعای وطن‌دوستی رامبد با سفر به کانادا برای تولد فرزند!

 4. رئیس انجمن خودروسازان: قیمت تمام شده پراید ۳۹ میلیون‌تومان است

 5. پرستو یا آشیانه!؟

 6. آمريكا ديگر چيز چنداني در چنته ندارد كه تاكنون نشان نداده باشد

 7. آقای روحانی، حالا وقت تعویض طلایی است

 8. آیا به افراد مشهور و سلبریتی‌ها بدهکاریم؟

 9. روحانی: فشار آمریکا علیه ملت ایران، تخلیه خواهد شد/ ملت نسبت به یکسال گذشته آرامش بیشتری دارد/ بدخواهان را مجبور می‌کنیم اشتباه خود را بپذیرند

 10. رهبر انقلاب: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم و با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد/ ترامپ بعد از بازگشت از ژاپن، پتروشیمی ایران را تحریم کرد آیا این پیام صداقت است؟

 11. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 12. آلمان: سقوط برجام به منزله بازگشت همه تحریم‎ها است

 13. قالیباف در پیامی به جوانان: اگر به میدان انتخابات نیایید، در برهمان پاشنه خواهد چرخید/ نباید منتظر دستور از بالا به پایین باشیم

 14. مسافر جنجالی اسنپ : با میل خودم توییت عذرخواهی را زدم

 15. قوه قضائیه درباره قتل علیرضا شیرمحمدعلی شفاف سازی کند+ اطلاعیه سازمان زندان‌ها

 16. مجلسی این‌چنینم آرزوست

 17. چرا برخی فکر می‌کنند زبان دیپلماتیک یعنی انفعال ؟ / آقای ظریف مچکریم!

 18. آگهی هم‌خانه خانم مجرد!  

 19. نگاهی به مرگ محمد مرسی

 20. دیدار رهبری و نخست‌وزیر ژاپن؛ ۶ درخواست و ۶ پاسخ

 21. تجمع دانشجویان مقابل سفارت انگلیس   

 22. چگونگی عملکرد پلیس راهور در مواجهه با کشف حجاب در خودرو

 23. شعار انتخاباتی قالیباف/ علی مطهری و فریب مردم/ روایت باهنر از افطاری با حضور احمدی نژاد و ناطق نوری

 24. آقای نخست‌وزیر! چطور به جنایتکار جنگی اعتماد می‌کنید؟

 25. ۹ روز تا حذف طرح «زوج‌ وفرد» در پایتخت/ همه‌ چیز در مورد طرح جایگزین

پربحث‌های اخیر

 1. تغییر نام یکی از خیابان‌های تهران به نام مرحوم حجازی

 2. هینن: مردم ایران فوق‌العاده بودند/ اعتراضم به ناامنی بود

 3. بازتاب گسترده حضور برانکو در الاهلی در رسانه‌های عرب زبان+ تصاویر

 4. عیادت محمدرضا عارف از سلطان/عکس  

 5. تاج: لیگ برتر را برگزار نمی‎‌کنیم

 6. هواداران پرسپولیس دوباره مقابل باشگاه تجمع کردند+ عکس

 7. حسینی: پرسپولیس وضعیت نامشخصی دارد/ با همه قوا در کنار هواداران هستیم

 8. کاشانی: واقعا برانکو را دوست داشتم/ پاداش نگرفتم، میناوند دروغ می‌گوید

 9. حمیداوی: امکان ندارد گل‌محمدی را به پرسپولیس بدهیم/قرارداد او هیچ بندی برای جدایی ندارد

 10. اعلام زمان و مکان نشست خبری و مراسم معارفه استراماچونی

 11. واکنش تند هواداران پرسپولیس به صحبت‌های تکراری عرب/ برانکو هم طلبش را می‌خواست و هم پیش‌قراردادش را

 12. پیام برانکو به هواداران پرسپولیس: خداحافظ ارتش سرخ

 13. پیشنهاد قطری برای مدافع استقلال/سود قابل توجه باشگاه در صورت ترانسفر دانشگر

 14. برانکو: با پرسپولیس نشد ولی با الاهلی شانس زیادی برای قهرمانی آسیا داریم

 15. نیم میلیون پوند، حقوق هفتگی پوگبا در منچستریونایتد

 16. تاریخ‌سازی مارتا برای تیم برزیل/ رکورد کلوزه شکسته شد

 17. پلاتینی آزاد شد؛ پاسخ به سوالات زمان زیادی گرفت!

 18. الاتحاد: پرونده مالی شفر با استقلال مانع امضای قرارداد با بنی یاس

 19. آخرین عناوین روزنامه‌های ورزشی

 20. آشفته بازار پرسپولیس، اوضاع آشفته در استقلال

 21. برانکو ایوانکوویچ سرمربی الاهلی عربستان شد

 22. مارادونا به سیم آخر زد

 23. بیرانوند برای جدایی از پرسپولیس، واسطه فرستاد

 24. دستمزد ساعتی 3 هزار پوند برای ستاره منچستر

 25. پایان کار هافبک عراقی با پرسپولیس

پربحث‌های دیروز

 1. عیادت محمدرضا عارف از سلطان/عکس  

 2. خوردبین: برانکو را آنقدر اذیت کردند که جدا شد

 3. اولین تمرین تراکتورسازی با حضور مصطفی دنیزلی

 4. برانکو جدایی‌اش را تایید کرد/ "ماجرای من و پرسپولیس تمام شده است"

 5. 7 نکته مهم که باید در مورد دنیزلی بدانید

 6. مارادونا به سیم آخر زد

 7. بیرانوند برای جدایی از پرسپولیس، واسطه فرستاد

 8. دستمزد ساعتی 3 هزار پوند برای ستاره منچستر

 9. پایان کار هافبک عراقی با پرسپولیس

 10. باشگاه استقلال: صحبت‌های خطیر مواضع باشگاه بود/آمادگی برای حفظ غفوری و حسینی بدون پیش‌شرط

 11. بردهای ناپلونی قهرمان آسیا/ ایران به ژاپن رسید

 12. پیشنهاد ساختارشکنانه عابدینی برای عبور پرسپولیس از بحران

 13. مورد عجیب در باشگاه نساجی/ مشاوری که ۲۰۰ میلیون طلب دارد!

 14. آرتا: مجیدی در سطح یک فوتبال ایران بوده است

 15. سه مربی خارجی استقلال وارد تهران شدند

 16. بی میلی بازیکن ایرانی-هندی به حضور در تیم ملی فوتبال هندوستان

 17. سلطانی‌فر:اراده‌ای برای حق پخش نمی‌بینم/نیروی انتظامی حاکم مطلق نظم و امنیت است نه وزارت و فدراسیون

 18. تاج: امنیت نباشد لیگ را برگزار نمی کنیم/بیانیه نویسی محرومیت دارد

 19. واکنش داورزنی به استعفای رئیس هیات مدیره استقلال

 20. راهکار همسایه پرسپولیس برای مقابله با اعتراضات!/ برکناری خلیلی و استعفای عرب درخواست هواداران

 21. میشل پلاتینی دستگیر شد

 22. نیروی انتظامی به فریاد همسایگان باشگاه پرسپولیس رسید

 23. عمران‌زاده:یک عده ۶ و ۹ میلیارد می‌گیرند من هنوز پولم را نگرفته‌ام/ با طلبم 5 تا بُز هم نمی‌توانم بخرم!

 24. پرداخت پاداش بازی‌های آسیایی/ شارژ مالی والیبالیست‌ها پیش از شروع هفته چهارم

 25. چرا وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال برای پول‌های بلوکه شده کمک نمی‌کند؟

پربحث‌های هفته

 1. اقدام جالب شهردار ارومیه/ لهستانی ها شهروند افتخاری شدند!+ عکس

 2. واکنش سرخپوشان به خبر جدایی برانکو از پرسپولیس

 3. سعید معروف مصدوم شد

 4. شکست آرژانتین پس از ۴۰ سال توسط تیم کی‌روش

 5. مبلغ قرارداد برانکو با الاهلی عربستان فاش شد

 6. بیت‌المال در خدمت بازنشستگان!/ بازنشسته‌ها دل نمی‌کَنند

 7. تغییر نام یکی از خیابان‌های تهران به نام مرحوم حجازی

 8. هینن: مردم ایران فوق‌العاده بودند/ اعتراضم به ناامنی بود

 9. بازتاب گسترده حضور برانکو در الاهلی در رسانه‌های عرب زبان+ تصاویر

 10. پیشنهاد عجیب تراکتورسازی به ۳ بازیکن سرباز ذوب‌آهن!

 11. ایران 3 – روسیه صفر؛ تسخیر صدر با شکار خرس‌ها/ هت تریک در سرزمین دورناها

 12. نامه جدایی برانکو به پرسپولیس رسید

 13. صحبت‌های تند نماینده مجلس خطاب به مهدی تاج: کاش نیم ساعت روی حرفت می‌ماندی

 14. نامه عذرخواهی فدراسیون والیبال به خاطر رفتارهای کوبیاک  

 15. عیادت محمدرضا عارف از سلطان/عکس  

 16. خوردبین: برانکو را آنقدر اذیت کردند که جدا شد

 17. اظهارنظر جالب یک امام جمعه درباره عادل فردوسی‌پور و «نود»

 18. الاهلی؛ برانکو عید فطر با الاهلی به توافق رسید+عکس

 19. درگیری صدها نفر در مقابل سالن غدیر ارومیه

 20. تاج: لیگ برتر را برگزار نمی‎‌کنیم

 21. گزینه‌های احتمالی جانشینی برانکو در پرسپولیس مشخص شدند

 22. هواداران پرسپولیس دوباره مقابل باشگاه تجمع کردند+ عکس

 23. حسینی: پرسپولیس وضعیت نامشخصی دارد/ با همه قوا در کنار هواداران هستیم

 24. کاشانی: واقعا برانکو را دوست داشتم/ پاداش نگرفتم، میناوند دروغ می‌گوید

 25. هشدار وریا غفوری به هواداران استقلال

آخرین عناوین