با سفرزون، هوشمند بگردید؛ سفر نوروزی‌ را از نو بسازید و جایزه ببرید!

گزارش بازرگانی،   3971223168
با سفرزون، هوشمند بگردید؛ سفر نوروزی‌ را از نو بسازید و جایزه ببرید!

سفر نوروزی فرصتی است برای مسافران و مشتاقان سفر تا بتوانند دل در گرو کشف جاده و گوشه و کنار پرت و دور از چشم بین شهری یا استانی اوقاتی خوش را سپری کنند. سفرزون با هدف تقویت گردشگری داخلی امسال نیز برنامه‌های ویژه‌ای در قالب یک مسابقه نوروزگردی (ایران‌گردی) به نام «سفرتو از نو بساز» فراهم کرده است.

نوروز در پیش است تا ایرانی‌های عاشق بستن باروُبندیل و زدن به جاده، بار دیگر به قصد رفتن به سفر نوروزی یا دیدار عزیزان، اقوام، خانواده و تجربه‌های نو و ناشناخته، خود را آماده کنند! سفرهای نوروزی‌ که انگار مزه‌اش تنها به همین «سفر رفتن با ماشین یا وسیله‌ی نقلی شخصی خود ماست» و لذتش هم به «بودن در جاده و رانندگی و سفر در کنار خیل عظیم هموطنان» نونوار شده‌ی نوروزی‌! به همین خاطر است که  این‌روزها کمتر ایرانی‌ را می‌توان سراغ گرفت که به فکر برنامه‌ی سفر نوروزی‌اش نیافتد و برای اجرای آن، به کندوُکاو و پرس‌و‌ُجو مشغول نباشد!

 

 

سفر نوروزی، فرصتی برای کشف ناشناخته‌های جاده‌ها و دیدنی‌های پنهانِ ایران زیبا

سفر نوروزی مثل یک‌جور توفیق اجباری می‌ماند که در طی آن، مسافران پر انرژی و مشتاق جاده‌ها، در کنار اشتیاق‌شان برای رسیدن به مقصد مورد نظرشان، دل در گروِ کشف جاده‌ها و گوشه و کنارهای پرت و دور از چشم بین شهری یا استانی نیز می‌بندند. یعنی یک‌جورهایی ایرانی‌ها، با یک تیر (یا بهتر گفته شود یک سفر) چند نشان و جای دیدنی مختلف (و بعضا جاهای دیدنی چند شهر یا استان کشور) را در ایام تعطیلات نوروزی با هم می‌بینند و سیاحت می‌کنند. بر این اساس شاید بیراه نباشد اگر به سفر نوروزی «شاه سفر» ایرانی‌ها گفته شود، یعنی سفری که در دل خود چندین سفر کوچک و سیاحت مختلف را در بر دارد. فرصتی برای کشف جزییات و حواشی مسیر و راه تا خود مقصد و جاذبه‌های آن!

کمپین نوروزی سفرزون، پر از جایزه و کاملا رایگان!

برند دانش‌بنیان سفرزون با هدف تقویت توان گردشگری داخلی و درآمدزایی پایدار برای فعالان حقیقی و حقوقی مرتبط این صنعت آغاز کرده است و در نظر دارد تا در تعطیلات پر طراوت نوروزی و برای شیرین‌تر شدن این آیین چندین هزار ساله‌ی اصیل ایرانی، در قالب طراحی یک مسابقه‌ی نوروزگردی (ایران‌گردی) به نام «سفرتو از نو بساز» و با همکاری تنی چند از «فعالان حوزه‌ی گردشگری دیجیتال کشور در شبکه‌های اجتماعی»، به آن دسته از کاربران و مسافرانی که از تاریخ 25 اسفند 97 تا 17 فروردین 98 در یکی از تیم‌های «سفرسازی سفرزون» شرکت کرده‌اند، و ضمن ثبت نام در وب‌سایت یا دریافت اپلیکیشن «سفرزون» و از امکانات آن جهت «دریافت و طراحی برنامه‌های رایگان ایران گردی» استفاده کرده‌اند، جوایز نفیسی را تحت عنوان کمک هزینه‌ی سفر، به سه تیم برگزیده‌ی دارای بیشترین امتیاز، اعطا کند. علاقه‌مندان جهت دریافت توضیحات بیشتر می‌توانند به اینجا مراجعه کنند.

پروژه‌ی دانش‌بنیان سفرزون با هدف اصلی «ایجاد شهامت و انگیزه‌ی سفر» و با فراهم ساختن بستر مناسب برای تجربه‌ی «گردشگری هوشمند و تعاملی» و همچنین ارائه‌ی پیشنهادات مقرون به‌صرفه‌ی مرتبط با حوزه‌ی گردشگری و برنامه‌ریزی اوقات فراغت، ایجاد شده است. پلتفرم هوشمند و تعاملی برنامه‌ریز سفرزون از امکانات بسیار زیادی برخوردار است که برخی از این امکانات در نوع خود، جزء نخستین‌ ابداعات در زمینه‌ی گردشگری دیجیتال و هوشمند کشور به حساب می‌آیند.

سفرزون چیست و چه کاربردی دارد؟

پروژه و پلتفرم سفرزون، از چهار بخش اصلی تشکیل یافته است:

بخش موتور هوشمند برنامه ریز سفر و گردشگری سفرزون (که امکان طراحی برنامه‌ی سفر کاربران را به دو صورت انتخاب هوشمند، یعنی به انتخاب هوش مصنوعی سفرزون، و انتخاب دستی یعنی طراحی برنامه با انتخاب شخص کاربر را داراست!)

بخش پاتوق سفرزون که قابلیت به اشتراک گذاری نظرات تخصصی و پیشنهادات حرفه‌ای کاربران در بستر سفرزون جهت ایجاد تعامل و نقد و بررسی را دارد. ( پاتوق سفرزون بستری امروزی است که قابلیت‌هایی چون برقراری تعامل با راهنمایان (یا همان تورلیدرها)، متخصصان و حرفه‌ای‌های گردشگری کشور را دارا است و در راستای تقویت بسترهای ارتباطاتی و سهولت فضای همفکری چندجانبه، جهت دریافت نقد و بررسی برنامه‌های سفر دیگر سفرزونی‌ها، طراحی شده است.)

بخش دریافت خدمات بلیط و رزرواسیون (که جهت رفاه بیشتر کاربران و پاسخگویی همه‌جانبه -360 درجه- به خواسته‌های مسافران در زمینه‌ی خرید به صرفه‌ی بلیط‌های هواپیمای داخلی و خارجی، تورهای داخلی و خارجی، رزرو هتل‌های داخلی و خارجی، بلیط اتوبوس و بلیط قطار است)

بخش  درآمدزایی مخصوص راهنمایان حرفه‌ای گردشگری و برگزارکنندگان تور و اقامتگاه‌های بوم‌گردی (در این قسمت از پلتفرم سفرزون، کلیه راهنمایان حرفه‌ای گردشگری کشور و صاحبان کسب و کارهای مرتبط با صنعت گردشگری و اوقات فراغت می‌توانند با ثبت‌نام و ارسال مدارک مربوطه جهت تایید صلاحیت، با ثبت حساب کاربری رسمی خود در سفرزون، تمامی خدمات فروشی و قابل ارائه‌ی خود را به اشتراک دیگر کاربران قرار دهند و از طریق این بستر، برای پکیج‌های خدماتی خود بازاریابی کنند و از دیگر امکانات این بستر، بهره‌مند شوند.)

مزیت‌های سفرزون در قیاس با سایر اپلیکیشن‌ها و برندهای حوزه‌ی گردشگری دیجیتال کشور

سفرزون اولین برنامه‌ریز هوشمند گردشگری و اوقات فراغت کشور است که نه تنها به کاربران امکان «ثبت نام و داشتن حساب کاربری مختص خود» را ارائه می‌دهد، که در عین حال با توجه به الگوریتم پیشرفته‌ی ابداعی و «هوشمند » خود، قادر به ارائه‌ی «بی نهایت برنامه‌ی رایگان سفرگردی و گردشگری» را نیز دارد و به تمامی مسافرانی که اطلاع چندانی از جاذبه‌های گردشگری موجود در جای جای کشور پهناور ندارند، به آسانی و در چند ثانیه، امکان دریافت «برنامه‌ی زمان‌بندی شده‌ سفر»شان را تنها با پرکردن چند سوال ساده و درج تعداد روزهای اقامت‌شان، را نیز ارائه می‌دهد.

در کنار این ابداع منحصر به فرد و خدمت یگانه‌ی سفرزون، کاربران همچنین با استفاده از سفرزون، قادر به برخورداری از امکانات زیر نیز هستند:

1 – امکان دریافت بی نهایت برنامه‌ی رایگان سفرگردی داخلی و خارجی

2- امکان ویرایش و شخصی سازی برنامه های سفری بر اساس سلیقه و ذائقه‌ی کاربران

3- امکان افزودن جاذبه و عکس از جاذبه های دیدنی توسط کاربر (کاملا تعاملی و دوسویه)

امکان آدرس یابی نقطه به نقطه یا تمام برنامه‌ی سفر و جاذبه‌های آن بر روی بستر نقشه‌ی گوگل (شبیه به اپلیکیشن‌های معتبر مسیریابی)

امکان کسب امتیاز و شرکت در لیگ‌های چندگانه‌ی سفرزون بر اساس تعداد فعالیت‌های کاربر در بستر سفرزون و شرکت در قرعه‌کشی‌های گوناگون در پایان هر ماه.

امکان ثبت حساب کاربری تجاری برای فعالان حقیقی یا حقوقی و همچنین راهنمایان گردشگری کشور، جهت برخورداری از فضای فروش اختصاصی در پلتفرم مارکت سفرزون و بازاریابی و فروش مستقیم محصولات و خدمات مرتبط خود به کاربران حقیقی دوستدار سفر و خدمات مربوطه

سفرزون ضمن آرزوی سالی پربار و سرشار از خیر و شادی برای تمام هموطنان، از همه علاقه‌مندان دعوت می‌کند برای دریافت اپلیکیشن سفرزون یا مراجعه به وب‌سایت رسمی آن و شرکت در کمپین نوروزی #سفرتوازنوبساز، اینجا را کلیک کنند!

عناوین مرتبط

پربحث‌های امروز

 1. تلاش خانواده نجفی برای گرفتن رضایت/ خانواده استاد: فقط قصاص/ نجفی خطاب به مادر میترا: دخترتان امانت بود اما امانتدار خوبی نبودم

 2. واکنش کاربران توییتر به سرنگونی پهپاد آمریکایی/ مقابله و برد- برد یعنی این.../ تعریف جدید بی‌بی‌سی از جاسوسی!/ شیرها دندان‌های خود را برای لبخند به نمایش نمی‌گذارند  

 3. توکلی: روحانی فرافکنی می‌کند؛ عامل نابسامانی اقتصادی داخلی است/ FATF با برخی اصول قانون اساسی مغایرت دارد

 4. این جنگ اقتصادی، جنگ اراده‌هاست/ چرا دولت آرایش جنگی ندارد؟

 5. بهای دروغ‌ها چیست؟

 6. کاش از این موشک‌ها در ۱۲ تیرماه 67 هم داشتیم

 7. ترامپ: احتیاجی نداریم در تنگه هرمز باشیم/ درخواست آمریکا از ایران

 8. اعلام فهرست نجومی بگیران صندوق بازنشستگی کشوری/ حقوق ۳۸میلیون تومانی یک مدیر + جدول

 9. خاص‌ترین و گرانقیمت‌ترین تویوتا لندکروز ایران  

 10. اعتراف بزرگ و غرورآور مجری الجزیره  

 11. ترامپ: گفت‌وگوی فوق‌العاده‌ای با بن سلمان داشتیم؛ گفتم "اینکه از شما محافظت می‌کنیم، باید پول بدهید"؛ گفت "بله"

 12. کشور وزارت تولید می‌خواهد، نه وزارت واردات

 13. واکنش دادستان کل کشور به ادعایی درباره رسیدگی مجدد به پرونده سعید طوسی

 14. پناهیان: جریانی مشکوک موجب امنیت بی‌حجاب‌ها شده است

 15. دادستان کشور: «علاءالدین» متواری است/ معلوم نیست به چه شکل از زندان آزاد شده

 16. نوبخت: در خصوص نظام بانکی بی‌انصافی صورت گرفته/ موسسه‌های مالی غیرمجاز ۳۶ هزار میلیارد تومان به دولت خسارت زدند

 17. واکنش پلیس تهران به هنجارشکنی 5 دختر و پسر در تهرانپارس

 18. ادعای وزیر خارجه انگلیس: خرابکاری در نفت‌کش‌ها مطمئناً کار ایران است

 19. احتمالا اینستکس امروز تحریم می‌شود

 20. ریابکوف: روسیه و متحدانش تحریم‌های آمریکا علیه ایران را بی‌اثر می‌کنند

 21. رئیس قوه قضاییه: انقلاب اسلامی حقوق مردم را از حاشیه به متن آورد/ رعایت حقوق، مبنای هر تصمیم در ایران است

 22. جانشین فرمانده سپاه: جنگ آشکار با آمریکا ادامه دارد/ انقلاب اسلامی و آمریکا هرگز نمی‌توانند در کنار هم قرار بگیرند

 23. زنگنه: کاهش فروش نفت ایران مطلقاً دروغ است

 24. مدّاحانِ جنجالی و فقرِ فرهنگی

 25. گابارد خطاب به ترامپ: تا دیر نشده، به برجام بازگرد

پربحث‌های دیروز

 1. شما نظر دهید/ سوال و موضوعاتی که انتظار دارید امشب ابراهیم رئیسی به آن پاسخ دهد، چیست؟

 2. جهانگیری و فریب مردم؛ چرا معاون رئیس‌جمهور جامعه را سرکار می‌گذارد؟

 3. بحث شدید روحانی با جهانگیری/ معاون اول قهر کرد/ روحانی خطاب به جهانگیری: شما دنبال سرنگونی دولت هستید+تکذیب ها و تایید ها

 4. فریاد اجاره نشین‌ها را کسی می‌شنود؟

 5. تحریم دوشنبه آمریکا علیه ایران چیست؟

 6. اعضای باند نفوذی در وزارت نفت دستگیر شدند

 7. نظر علی مطهری درباره نحوه پوشش بازیگران در خارج

 8. ترامپ: هرگز حمله به ایران را "لغو" نکردم

 9. مجازات همسایه خائن صادر شد

 10. اصل ۴۲ و ۴۹ قانون اساسی پس از ۴۰ سال اجرایی خواهد شد؟/ طرح اعاده اموال نامشروع و رسیدگی به دارایی مقامات و مسئولان؛ دو بال برای مبارزه با فساد و ایجاد شفافیت

 11. کدام چشم ایرانی «بلندپروازترین پهپاد آمریکایی» را کشف کرد؟ + تصاویر

 12. آیت‌الله رئیسی: حساب‌های قوه قضائیه به ۵ حساب تقلیل یافت/ سالانه گزارش عملکرد این حساب‌ها را می‌دهم/ اگر درباره ماجرای زندان فشافویه، کم‌کاری مسئولی ثابت شود،‌ قطعا او را برکنار می‌کنیم

 13. کنایه داماد روحانی به آشنا و واعظی: «دولت نه واعظی توانمند دارد نه مشاورانی آشنا به سیاست»

 14. تکذیب درگیری لفظی روحانی با جهانگیری و قهر معاون اول/ دلیل انتقاد عجیب و کنایه آمیز داماد رئیس جمهور/ ذوالنوری چگونه به ریاست کمیسیون امنیت رسید؟

 15. ادعای برادر میترا استاد: نجفی با چند زن در ارتباط بود!/ نجفی انکار می‌کرد و می‌گفت هرچه بوده مربوط به گذشته است

 16. رفتار عجیب تماشاگران بازی ایران و فرانسه

 17. سردرگمی استراتژیک ترامپ

 18. رئیسی: با چادر به سرکردن متهمان خانم مخالفم  

 19. ماجرای سانسور و حذف برخی واژگان از سریال "گاندو"/ تصویر پردازی از سوءاستفاده برخی وابستگان به مسئولان

 20. ترامپ: بولتون می‌خواهد با تمام دنیا بجنگد/من دنبال جنگ نیستم

 21. حاشیه مراسم ختم "میترا استاد"

 22. موسوی خطاب به ترامپ: مگر تحریمی مانده که آمریکا علیه ایران نکرده باشد

 23. معاون رئیس جمهوری آمریکا: ترامپ آماده مذاکره بدون پیش شرط با ایران است

 24. انتقاد یک مرجع تقلید از کوتاهی برخی مسئولان در مسئله حجاب

 25. تفریح تابستانی در رودخانه قم  

پربحث‌های هفته

 1. ترامپ: حمله به ۳ سایت ایران در دستورکار بود/ ۱۰ دقیقه پیش از حمله آن را متوقف کردم

 2. شما نظر دهید/ سوال و موضوعاتی که انتظار دارید امشب ابراهیم رئیسی به آن پاسخ دهد، چیست؟

 3. موشک فوق افسانه‌ای ایران در سرنگونی پهپاد آمریکایی

 4. جهانگیری و فریب مردم؛ چرا معاون رئیس‌جمهور جامعه را سرکار می‌گذارد؟

 5. سرنگونی پهپاد جاسوسی «گلوبال هاوک» در هرمزگان/ پرواز RQ-۴ از پایگاه آمریکایی در جنوب خلیج فارس/ سنتکام با صدور بیانیه‌ای رسما تایید کرد+واکنش ترامپ

 6. هزينه‌هاي يك دروغ!

 7. روایت واقعی از گودال جنجالی رآکتور اراک

 8. سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا در سواحل هرمزگان

 9. مدیر مالی وزارت نفت در حین خروج از کشور دستگیر شد

 10. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 11. فیلمی از لحظه انهدام پهپاد امریکایی توسط سامانه سوم خرداد  

 12. تلاش خانواده نجفی برای گرفتن رضایت/ خانواده استاد: فقط قصاص/ نجفی خطاب به مادر میترا: دخترتان امانت بود اما امانتدار خوبی نبودم

 13. بحث شدید روحانی با جهانگیری/ معاون اول قهر کرد/ روحانی خطاب به جهانگیری: شما دنبال سرنگونی دولت هستید+تکذیب ها و تایید ها

 14. پیام سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط ایران

 15. آیا به افراد مشهور و سلبریتی‌ها بدهکاریم؟

 16. ترامپ: آماده مذاکره بدون پیش شرط با ایران هستم

 17. نگاهی به مرگ محمد مرسی

 18. واکنش کاربران توییتر به سرنگونی پهپاد آمریکایی/ مقابله و برد- برد یعنی این.../ تعریف جدید بی‌بی‌سی از جاسوسی!/ شیرها دندان‌های خود را برای لبخند به نمایش نمی‌گذارند  

 19. شبهات امنیتی قانون اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی

 20. فریاد اجاره نشین‌ها را کسی می‌شنود؟

 21. واکنش زنگنه به سعید جلیلی/ در حضور سران قوا مناظره کنیم

 22. قوه قضائیه درباره قتل علیرضا شیرمحمدعلی شفاف سازی کند+ اطلاعیه سازمان زندان‌ها

 23. دادستان کل کشور: هر کسی نمی‌تواند بگوید هر جور دلم می‌خواهد می‌پوشم/ پشت فرمان و داخل اتومبیل را حریم خصوصی نمی‌دانیم

 24. روسیه: ایران به اس 400 نیاز خواهد داشت

 25. پهباد ۲۰۰ میلیون دلاری آمریکا شکار شد  

پربحث‌های اخیر

پربحث‌های دیروز

 1. شما نظر دهید/ سوال و موضوعاتی که انتظار دارید امشب ابراهیم رئیسی به آن پاسخ دهد، چیست؟

 2. انتقاد یک مرجع تقلید از کوتاهی برخی مسئولان در مسئله حجاب

 3. چگونه امکان استفاده افراد معلول از BRT را فراهم کنیم؟

 4. زاینده‌رود جاری می‌ماند

 5. تخریب سازه‌های غیرمجاز کنار رودخانه دربند  

 6. رهاسازی آب به سمت دریاچه ارومیه متوقف شد

 7. علت توقف برنامه «اختیاریه» چه بود؟

 8. وزیر بهداشت خبر داد: ۹ هزار پرستار استخدام می‌شوند

 9. سلیمی: مدارس با بودجه 280 میلیارد تومانی هوشمند نشدند

 10. مصوبه کمیسیون اجتماعی برای لحاظ مدرک کارمندان دولت در حین خدمت

 11. مسجدجامعی؛ ارزش بیشتری برای همکاران شهرداری قائل باشیم

 12. ۳۰ درصد مدیران حج امسال جدید هستند/۱۷ تیر آغاز اعزام زائران

 13. تازه‌ترین خبر از پرونده آتش‌سوزی مدرسه دخترانه در زاهدان

 14. هوای تهران برای گروه‌های حساس ناسالم شد

 15. مصرف آب در تهران افزایش یافت

 16. توضیحات دادستان بوشهر درباره نصب تصاویر سناتورهای پهلوی

 17. ۳۷.۵ درصد بیکاران مدرک دانشگاهی دارند + نمودار

 18. مشاوره حقوقی ارزان با الو وکیل

 19. جدا کردن اتباع از دانش‌آموزان ایرانی ممنوع شد

 20. سالانه چند هزار نفر بر اثر آلودگی هوای تهران می‌میرند؟

 21. دردسرهای نام "پرستو"

 22. تذکر به شهردار تهران برای گود کنار برج میلاد

 23. پرونده بهار پربارش ۹۸ بسته شد + جدول

 24. آذری جهرمی: مهلت سرویس دهندگان اینترنت تمام شد؛ توجیهات قابل قبول نیست

 25. جرئیات اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حادثه اتوبوس دانشجویان از زبان نواب صفوی

پربحث‌های هفته

 1. شما نظر دهید/ سوال و موضوعاتی که انتظار دارید امشب ابراهیم رئیسی به آن پاسخ دهد، چیست؟

 2. دادستان کل کشور: هر کسی نمی‌تواند بگوید هر جور دلم می‌خواهد می‌پوشم/ پشت فرمان و داخل اتومبیل را حریم خصوصی نمی‌دانیم

 3. چگونگی عملکرد پلیس راهور در مواجهه با کشف حجاب در خودرو

 4. ناگفته‌های مداح مشهور از نوحه جنجالی‌اش/ خانمی در کانادا آغازگر این ماجرا بود

 5. بیانیه شش تشکل فرهنگیان درباره انتصاب سرپرست جدید آموزش و پرورش/ آقای رییس جمهور فرهنگیان نگرانند!

 6. طرح ترافیک جدید تهران آغاز شد + نقشه

 7. سابقه‌دار بودن زن هنجارشکن خیابان گلسار

 8. کارت ملی قدیمی اعتبار ندارد

 9. سخنگوی قوه قضاییه خبر داد: دستور رئیسی برای بررسی قصور احتمالی در مورد قتل اخیر در زندان تهران بزرگ

 10. ضرب‌الاجل شهرداری تهران برای ثبت‌نام پایتخت‌نشینان در سامانه "تهران من"

 11. اعترافات دختر هنجارشکن/ نیم لیتر مشروب خورده بودم!  

 12. اطلاعیه سازمان زندان‌ها درباره جزئیات قتل شیرمحمدعلی در زندان فشافویه

 13. آیت‌الله رئیسی: همه دستگاه‌ها در کشور ماموریت پیشگیری از وقوع جرم را برعهده دارند

 14. دادستان کل کشور: یک مدیر وزارت نفت بازداشت شد

 15. دادستان: مردم از قوه قضائیه انتظار اجرای عدالت دارند/ از ماه آینده شاهد تحولات بزرگی در فضای مجازی خواهیم بود

 16. دادستان کشور: «علاءالدین» متواری است/ معلوم نیست به چه شکل از زندان آزاد شده

 17. سخنان مادر و وکیل علیرضا شیرمحمدعلی درباره مرگ این زندانی

 18. محسنی اژه‌ای خبر داد: صدور حکم انفصال از خدمت برای ۶۰ قاضی/ محاکمه ۸۲۵ مفسد اقتصادی/ دیدار رئیسی با سفرای خارجی

 19. حاشیه های یک پرواز با هفت ساعت و 45 دقیقه تاخیر/از مریض بدحال و انتقال به بیمارستان تا عدم پرداخت خسارت به مسافران

 20. سامانه سجام امنیت مفسدان اقتصادی را برهم زده است

 21. واکنش پلیس تهران به هنجارشکنی 5 دختر و پسر در تهرانپارس

 22. واریز ارقام نجومی از سوی متهمان بانک سرمایه به حساب زنان خانه‌دار

 23. انتقاد یک مرجع تقلید از کوتاهی برخی مسئولان در مسئله حجاب

 24. تولیت آستان قدس رضوی با اتوبوس به حرم مطهر رضوی مشرف شد  

 25. احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال۹۶ تا دو هفته آینده

آخرین عناوین