روزهای پایانی اجرای قانون جریمه مشمولان غایب

گروه اجتماعی الف،   3971221176

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 97، مشمولان واجد شرایط قانون جریمه مشمولان غایب، باید در فرصت باقی مانده درخواست خود از طریق دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس+10) را ثبت کنند.

به گزارش پایگاه پلیس، سردار ابراهیم کریمی با بیان اینکه قانون جریمه مشمولان غایب در طول چهار سال اخیر اجرا شده است، افزود: مشمولانی که بیش از هشت سال غیبت دارند، تنها تا پایان سال جاری مهلت دارند تا از طریق قانون جریمه مشمولان غایب، وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند.

وی ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 97، مشمولان واجد شرایط این قانون، باید در فرصت باقی مانده نسبت به ثبت درخواست خود از طریق دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس+10) اقدام و مبلغ جریمه را نیز پرداخت کنند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا اضافه کرد: مشمولانی که تمایل به پرداخت اقساطی مبلغ جریمه دارند، می توانند تا پایان سال 98 مبلغ جریمه را پرداخت کنند.

این مقام مسئول گفت: همچنین متقاضیانی که در ماه های گذشته درخواست خود را از طریق دفاتر (پلیس+10) ثبت کرده اند ولی موفق به پرداخت مبلغ جریمه نشده اند نیز می توانند از تسهیلات فوق بهره مند شوند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره096480 یا کانال سازمان به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.