احتمال استیضاح وزیر صمت برای وضعیت بازار خودرو

گروه اقتصادی الف،   3971218164 ۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با انتقاد شدید از افزایش قیمت‌های خودروهای داخلی از جمله پراید گفت: از وزیر صمت مجدانه خواستیم که این مساله را رسیدگی کند و اگر به نتیجه نرسند احتمال دارد که وزیر به خاطر این موضوع استیضاح شود.

به گزارش فارس، محمدمهدی زاهدی پیش از ظهر امروز در نشست خبری اظهار داشت: چند ماهی است که قوه قضائیه در برخورد با مفاسد پای کار آمده و امیدواریم روندی که شروع کرده ادامه دهد، اما از دولتمردان آنچه را انتظار داشتیم انجام نداند از جمله افسارگسیختگی که در حوزه قیمت‌ها شاهد هستیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان داشت: بسیاری از محصولاتی که 100 درصد تولید داخلی هستند با قیمت‌های بسیار گزاف به دست مردم می‌رسند و بازدیدی که اخیرا با اتاق اصناف از بازار کرمان داشتیم، هم بازاری ما ناراحت است و هم مردم گلایه دارند.

زاهدی ادامه داد: مردم گمان می‌کنند بازاریان گران می‌فروشند و بازاریان عنوان می‌کنند که قیمت کالاها افزایش یافته و اصلا روی آنها کنترل و نظارتی نیست.

وی عنوان کرد: دولت باید در این زمینه محکم پای کار بیاید و نظارت و کنترل داشته باشد، نمی‌شود اینگونه با مردم بازی کرد در حالی که مردم همیشه در صحنه هستند و برای نظام سنگ تمام گذاشتند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: ما مجلسی‌ها هم به جای سیاسی‌کاری و سیاسی‌بازی باید حوزه نظارتمان را بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی قوی کنیم که یقینا خیلی از مسائل و مشکلات کاهش پیدا می‌کند، اما مجلس آنچه انتظار داریم نیست.

باید قبول کنیم که ما به معین‌های اقتصادی امتیاز نمی‌دهیم

زاهدی در پاسخ به سوالی مبنی بر نحوه فعالیت معین‌های اقتصادی در استان کرمان گفت: جای رزم‌حسینی استاندار سابق کرمان که فردی خلاق و نوآور بود در استان کرمان خالی است.

وی افزود: در حوزه شهرستان‌های کرمان و راور معین‌های اقتصادی فعال هستند و در چترود به دلیل اینکه هنوز فولاد بوتیا فعال نشده‌اند، اما امیدواریم تا انتهای سال آینده فولاد بوتیا به نتیجه برسد و ما اثربخشی آن را ببینیم.

زاهدی عنوان کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در شهرستان راور پای کار است و قول دادند تا پایان سال مشکلات را حل کنند، ضمن اینکه رصد مباحث را برای رفع مشکلات داریم.

وی خاطرنشان کرد: باید قبول کنیم که ما به معین‌های اقتصادی امتیاز نمی‌دهیم، بلکه از آنها امتیاز می‌گیریم و باید از آنها تشکر داشت که پای کار آمده‌اند.

زاهدی بیان کرد: قبول کنیم که اگر به اطراف کرمان و شهرهای کوچک برسیم، فشار روی کرمان برداشته می‌شود، بسیاری از این حاشیه‌نشینی‌های شهر کرمان از اطراف آمده‌اند، چون نتوانستیم امکانات را به اطراف ببریم.

پیگیری املاک و زمین‌های درآمدی بنیاد قدس

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در خصوص فعالیت بنیاد قدس عنوان کرد: این بنیاد قبل از انقلاب اسلامی، املاک و زمین‌های درآمدی زیادی را برای امور فرهنگی آموزشی پیش‌بینی کرده بودند که بعد از انقلاب به حکم شورای انقلاب مصادره شد و در حکم مصادره عنوان شده که به وزارت آموزش و پرورش جهت فعالیت‌های آموزشی و توسعه فضاهای عمرانی آموزش و پرورش داده شود.

زاهدی ادامه داد: بنیاد قدس در کرمان در اختیار جمعی به عنوان متولی خارج از سیستم آموزش و پرورش قرار می‌گیرد و از آن زمان از دست آموزش و پرورش بیرون می‌آید.

وی خاطرنشان کرد: ما هیچ آمار دقیق و درستی از اینکه این املاک چگونه فروش رفته و کجا مزایده آن برگزار شده نداریم و حتی گزارشاتی داریم که بخشی از آنها به افراد خاص فروخته شده است.

زاهدی افزود: از بازرسی کل کشور و وزارت آموزش و پرورش درخواست کردیم به این مساله وارد شوند و پیگیری این مساله هم از سوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به عهده بنده گذاشته شده است.

احتمال استیضاح وزیر صمت برای قیمت‌های نابهنجار خودروها

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی همچنین به مسئله واردات خودروهای خارجی و قیمت خودروهای داخلی پرداخت و گفت: نمایندگی‌های خودرو در استان‌ها کاره‌ای نیستند، شرکت‌های بزرگی مانند پارس خودرو، ایران خودرو، بهمن خودرو، کرمان خودرو و ... باید پاسخگوی مردم باشند که پیش فروش داشته و با مردم قرارداد بسته‌اند.

وی ادامه داد: یکی از مطالبات ما از وزیر کنونی صنعت، معدن و تجارت برای حضور این مسوولیت این بود که وقت زیادی را برای خودروسازی‌ها بگذارد و مسائل را بررسی و حل کند.

زاهدی تصریح کرد: بعضی از خودروها از جمله پراید 95 درصد قطعات آنها ساخت داخل است، نمی‌شود به خاطر یک قطعه کوچک قیمت را دو تا سه برابر کنیم.

وی خاطرنشان کرد: از وزیر صمت مجدانه خواستیم که این مساله را رسیدگی کند و اگر به نتیجه نرسند احتمال دارد که وزیر به خاطر این موضوع استیضاح شود، اما امیدواریم بتواند بر خودروسازی‌ها مسلط شود و وضعیت  نابهنجار قیمت‌ها را برگیرد، ضمن اینکه باید برای خودروهای خارجی هم ساماندهی صورت گیرد.

بسیاری از فسادها به دلیل این است که نظام حزبی نداریم

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از پاسخ به سوالات خبرنگاران در ارتباط با انتخابات گفت: نظام انتخاباتی ما از ناکارآمدترین نظام‌های انتخابی در دنیا است، باید قبول کنیم هیچ جای دنیا اینگونه بی‌حساب و کتاب نیست.

وی اظهار داشت: در کشورهایی مانند عراق و حتی افغانستان که سال‌ها درگیر جنگ است، نظام حزبی دارند و احزاب قوی وارد انتخابات می‌شوند، اما چرا در کشور ما احزاب را در انتخابات کنار گذاشتیم.

زاهدی افزود: بسیاری از فسادهایی که در کشور ایجاد شده به دلیل این است که نظام حزبی نداریم و به احزاب بها ندادیم و نتیجه این می‌شود که در یک شهر برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی بیش از 300 نفر ثبت‌نام می‌کنند و فردی که یک روز سابقه کار نداشته الان نماینده مجلس است.

وی ابراز داشت: مجلس شورای اسلامی ریل‌گذار است و قطار اجرایی کشور باید روی این ریل سوار شود، اگر ریل‌گذاری دقیق و با برنامه‌ نباشد، نمی‌توان کشور را نجات داد و نتیجه آن می‌شود مانند اکنون که سه گروه در مجلس هستند اما هیچ کدام اکثریت را ندارند، بنابراین نطارتی که باید در مجلس انجام نمی‌شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در توسعه استان همه گروه‌های سیاسی با هم متفق هستند که باید دست در دست هم دهند.

وی در پاسخ به این سوال که نماینده‌ها سهم‌خواهی در انتصابات استانی دارند، بیان کرد: از طرف شخص من چنین مسئله‌ای وجود ندارد، اما بعضا نماینگان فکر می‌کنند که اگر عوامل خودشان را در جایی پست دهند، موجب رای‌سازی برای آنها می‌شود در حالی که با ناکارآمدی فرد موجب ریزش رای می‌شوند.

دولت در 5 سال گذشته ضربه شدیدی به دانشگاه فرهنگیان زد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در ارتباط با افزایش مدارس غیردولتی ابراز داشت: در برنامه ششم توسعه فقط یک بند برای آموزش و پرورش و واگذاری مدارس دولتی به بخش خصوصی عنوان شده است، اما دولت در لایحه بودجه 98، واگذاری مدارس دولتی را سالی 10 درصد عنوان کرده است.

وی عنوان کرد: اینکه مقابله با بخش خصوصی داشته باشیم هم درست نیست، اگر بخش خصوصی سرمایه‌گذاری کند و مورد استقبال مردم هم قرار گیرد، هیچ جای اعتراض و نگرانی نیست، اما شرط اصلی این است که دولت در مدارس خودش کوتاهی نکند.

زاهدی افزود: باید کیفیت مدارس دولتی بیش از جاهای دیگر باشد و همه افتخار کنند که وارد مدرسه دولتی می‌شوند، مخالف مدارس غیردولتی نیستیم اما دولت را هم بر این امر تشویق نمی‌کنیم و حتی مقابل آنها هم ایستاده‌ایم که اینگونه نباشد که به دست خودمان مدارس دولتی را تعطیل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: دولت در پنج سال گذشته ضربه شدیدی به دانشگاه فرهنگیان زد و هر سال تعداد دانشجویانش را کم کرد که معلم برای مدارس دولتی کمتر تربیت شود و این از مباحث چالشی ما با وزاری آموزش و پرورش بود که دانشگاه فرهنگیان باید قوی شود تا مدارس دولتی خودمان را قوی کنیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با FATF عنوان کرد: از رئیس جمهور و وزیر امور خارجه شفاف سوال پرسیدیم که یکی از مزایای آن را برای ما بگویید، اما وزیر امور خارجه به صراحت گفت که هیچ تضمینی در ارتباط با آن نمی‌دهیم.

وی ادامه داد: اروپایی‌ها ما را فریب دادند و 9 ماه بحث بسته حمایت‌های مالی را مطرح کردند اما بعد دوباره مطرح کردند که به ازای دلار به شما دارو و غذا می‌دهیم.

لزوم روشن شدن حقایق شرکت پسته ایرانیان

زاهدی در خصوص شرکت پسته ایرانیان ابراز داشت: در سال 84 استانداری کرمان تصمیم می‌گیرد که شرکت پسته‌ای به موازات شرکت پسته خاندان رفسنجانی ایجاد کند، لذا شرکت پسته ایرانیان را تشکیل می‌دهند.

وی ادامه داد: این شرکت وام کلانی را از بانک‌های استان می‌گیرد که پسته را از مردم با قیمت خوب خریداری و صادر کند و از محل فروش ارز بدهی بانک را بپردازد.

زاهدی افزود: این شرکت پسته را به چند کشور صادر می‌کند و بعد ادعا می‌شود برخی از این پسته‌ها خراب بوده و بیماری داشته و برگشت خورده‌اند و بخشی هم که به مکزیک و هنک‌کنگ صادر شده، طرف مقابل پول را پرداخت نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: مستنداتی داریم که نشان می‌دهد پول به ایران برگشته است، اما ادعای مسوولان شرکت این است که پولی برنگشته است.

زاهدی ادامه داد: بانک با شکایت درخواست مطالبات خود را می‌کند و املاکی متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری مس ضبط شود و در حقیقت پول از بیت‌المال برای بانک داده می‌شود.

وی عنوان کرد: در این مساله یا اختلاس شده و یا کوتاهی صورت گرفته است و باید حقایق این مساله روشن شود که با بیت‌المال بازی نشود.

9 هزار میلیارد تومان وام‌های مشکوک الوصول در صندوق ذخیره فرهنگیان

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در ارتباط با سایت نمایشگاهی کرمان گفت: 50 درصد از سهام این سایت به شکل غیرقانونی به افرادی واگذار شده بدون اینکه آورده‌ای داشته باشند و در کنار اینکه گزارش‌هایی به ما رسیده که سوءاستفاده‌های مالی صورت گرفته است.

وی عنوان کرد: ما خواسته‌ایم که مسائل بررسی شود، مستنداتی هم در اختیار داریم که در اختیار نهادهای نظارتی قرار دادیم که بر اساس آن کار کنند و اگر اختلاس و سوءاستفاده‌ای شده برخورد شود.

زاهدی اظهار داشت: با خود متعهد شده‌ایم که در مبارزه با فساد در هر جایی که وجود داشته باشد، کوتاهی نکنم، حال مربوط به هر شخصی و در هر مقامی باشد.

وی افزود: در سطح ملی چند کار مهم را انجام دادیم که یکی سوء‌استفاده‌های مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان است، فقط در بانک سرمایه 13 هزار و 600 میلیارد تومان وام گرفته شده که بیش از 9 هزار میلیارد تومان آن وام‌های مشکوک الوصول است.

زاهدی ادامه داد: در خصوص حسین فریدون از رئیس قوه قضائیه درخوست کردیم که چرا محاکمه نمی‌شود و برادر جهانگیری را هم درخواست کردیم که محاکمه شود.

وی افزود: خواهش ما این است که دستگاه‌های نظارتی و قوه قضائیه بی‌رحمانه در این امر و مبارزه با فساد وارد شوند.

اجرای پروژه پتروشیمی کرمان از سال آینده

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در خصوص کارخانه پتروشیمی کرمان عنوان کرد: طی مذاکرات و پیگیری‌های صورت گرفته، 1.1 میلیارد دلار تسهیلات بانکی برای پتروشیمی کرمان قرار شد که پرداخت شود تا از سال آینده شاهد اجرای این پروژه باشیم.

وی افزود: البته پتروشیمی پروژه سنگینی و در حد 2 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری است که چهار سال اجرای آن زمان می‌برد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

علی 671۸۱۳۸۴۲۱۷:۲۶:۲۱ ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
چرا احتمال ؟ از روزی که این آقا به این مقام رسید .این کلام پنج در صد را راهی و همرا ه خودرو کرد چرا .چون همگام با دلال ها بود .چرا باید دلال بازار ماشین را به هر قیمتی خواست بفروشد و ماشین ساز پنج در صد از آن ارزانتر .پراید 20 میلیونی کیلو چند 55 میلیون فروش می رود .این خیانت به قشر ضعیف بود باید استیضاح و برکنار شود .باید با دلال ها بر خورد شود و جریمه شوند نه مردم .
ناشناس۸۱۴۱۵۲۲۱:۱۱:۰۸ ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
آقای نماینده واقعیت اینه که قیمت ها به صورت واقعی در بازار افزایش یافته چون قیمت دلار افزایش یافته. تا وقتی قیمت دلار پایین آورده نشه توقع برگشتن قیمتها به قبل توقع نادرستیه. پس اگر قوه قضائیه همه ی همتش رو بگذاره برای کاهش قیمت دلار، نیازی نیست که در بقیه بازارها وقت بگذارند

پربحث‌های دیروز

 1. سازمان مبارزه با فساد تشکیل دهید...

 2. صندلی اتوبوس‌های پایتخت فروشی می‌شود!

 3. ده چیز که برای اولین بار در عربستان باب شد

 4. مطهری: عملکرد خوبی در مجلس داشتم/ نیاز زیادی به تبلیغات ندارم

 5. آغاز مصادره اموال مقامات فاسد ترکمنستان+ تصاویر

 6. پزشکیان، مستقل هستم و هیچ‌وقت هزینه تبلیغات نداده‌ام / قطعا مجلس آینده هم به این شکل خواهد بود/مگر لاریجانی کیست؟

 7. حادثه تالار عروسی سقز ۱۱ کشته و ۴۲ مصدوم برجا گذاشت/ اعلام عزای عمومی در کرستان

 8. همتی: بانک مرکزی برای بازگرداندن ثبات به بازار ارز تلاش می‌کند

 9. نظرات برگزیده مخاطبین الف: پزشکان و هنرمندان برای معافیت مالیاتی لابی دارند اما کارگران و حقوق بگیران نه/چرا حسام‌الدین آشنا همیشه طلبکار است/دوستی با آمریکا سعادت نمی‎ آورد

 10. عراقچی: تمام اعضای برجام آمریکا را ریشه تنش‌ها می‌دانند

 11. فیس بوک صفحه کاربری عربی رهبر انقلاب را پاک کرد

 12. کرایه اتوبوس‌های جدید DRT در پایتخت چقدر است

 13. آیت الله علوی گرگانی: طرح جدید بانکداری باید به نظر رهبر انقلاب و بعضی از کارشناسان خبره در بحث اقتصاد و فقه برسد

 14. «اعزام به زندان تا تأمین قرار وثیقه و کفالت» ممنوع شد

 15. جزئیات درگیری اشرار در افسریه تهران/ نزاع خیابانی با شمشیر، کلت کمری و کلاشینکف

 16. چرا خشایار اعتمادی از دنیای موسیقی خداحافظی کرد؟

 17. حمله بی‌سابقه تاج به نمایندگان مجلس

 18. مدودف: قطع دسترسی روسیه به سوئیفت اعلام جنگ است

 19. ماهیت واقعی FATF چیست؟/ وقتی اندیشکده انگلیسی هم ادعاهای FATF را زیر سوال می‌برد

 20. روایت شاهدان عینی از حادثه سقز/ خبری از انفجار گاز نبود

 21. خجسته: کینه‌ سیاسی دولت عامل حذف کارت سوخت بود

 22. رویترز: اروپایی‌ها در جلسه برجام، ایران را به اِعمال «مکانیسم ماشه» تهدید می‌کنند

 23. با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید

پربحث‌های هفته

 1. بالاخره می خواهیم آرژانتین و مکزیک باشیم یا سوئد و سنگاپور!؟

 2. تبعیض آشکار در اخذ مالیات/ آیا همه هنرمندان باید از پرداخت مالیات معاف می‌شدند؟

 3. شما چه فکر می‌کنید؟ | آشنا: جماعت زیادی از راه مسافرکشی با ماشین شخصی زندگی می‌کنند...

 4. یک عکس؛ یک شرح | «رضا جان انقلاب این طور نیست که تو فهمیده‌ای...»

 5. رئیس جمهور افغانستان را در این تصویر پیدا کنید!

 6. شوخی گریه‌دار با کودک کار

 7. سعید ملایی تبعه مغولستان شد+عکس

 8. وزیر کشور: یک مقدار افزایش قیمت‌ها،‌ در برابر افزایش قیمت بنزین طبیعی است

 9. مطهری: افزایش قیمت بنزین ضروری بود/ اگر شرایط مناسب بود روحانی را استیضاح می‌کردیم/ یک خانه ۵۷۶ متری و یک پژو دارم

 10. علت طولانی بودن روند صدور کارت ملی چیست؟

 11. داماد رئیس جمهور در انتخابات ثبت نام کرد!

 12. توضیحات رامبد جوان درباره مهاجرت و خندوانه

 13. ابطحی: روحانی هویت امنیتی خود را در این روزها نشان داد/ انتقاد منیژه حکمت از معافیت مالیاتی هنرمندان/ آخرین اخبار از حضور جلیلی و قالیباف در انتخابات

 14. ثبت نام کنندگانی که هیج اطلاعاتی از مجلس شورای اسلامی ندارند!!

 15. سازمان مبارزه با فساد تشکیل دهید...

 16. اقتصاددانان خطاب به رئیس‌جمهور: اسامی کارشناسان موافق و اسناد کارشناسی طرح افزایش قیمت بنزین را منتشر کنید

 17. صندلی اتوبوس‌های پایتخت فروشی می‌شود!

 18. خسارت ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی زنگنه به کشور

 19. ده چیز که برای اولین بار در عربستان باب شد

 20. «اعتراض»، «آشوب»، «اغتشاش» یا «فتنه»؟ ؛ هر چه بود درسی شد برای عبرت...

 21. در نیزارهای ماهشهر چه گذشت؟! / روایتی تازه از وقایع اخیر در بندر ماهشهر

 22. سخنان عجیب مطهری درباره طرح افزایش قیمت بنزین/ وقتی یک نهاد نظارتی به نمایندگان هدیه می‌دهد!/ قوچانی: نمی‌توان از کارنامه اصلاح‌طلبان دفاع کرد

 23. کدخدایی: برخی از وزرا مخالف افزایش قیمت بنزین بودند/موضع مشاور رئیس جمهور درباره کشته شدگان اعتراضات اخیر/ زیباکلام: شرمنده مردمی هستم که با تشویق من به روحانی رای دادند

 24. مطهری: عملکرد خوبی در مجلس داشتم/ نیاز زیادی به تبلیغات ندارم

 25. آغاز مصادره اموال مقامات فاسد ترکمنستان+ تصاویر

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. تبعیض آشکار در اخذ مالیات/ آیا همه هنرمندان باید از پرداخت مالیات معاف می‌شدند؟

  2. وزیر کشور: یک مقدار افزایش قیمت‌ها،‌ در برابر افزایش قیمت بنزین طبیعی است

  3. اقتصاددانان خطاب به رئیس‌جمهور: اسامی کارشناسان موافق و اسناد کارشناسی طرح افزایش قیمت بنزین را منتشر کنید

  4. خسارت ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی زنگنه به کشور

  5. آیا فقط گرانی بنزین «عدالت» را بر قرار می‌کند؟!

  6. طرح مجلس برای اعطای مشوق صرفه‌جویی در مصرف بنزین

  7. احمد توکلی: سال ۹۶ نسبت به طغیان فرودستان هشدار دادم/ تکذيب‌های مکرر زنگنه درباره افزایش قیمت بنزین فريب جامعه بود

  8. جدیدترین خودروی خارجی ناوگان پلیس را بیشتر بشناسید

  9. عقب‌نشینی دولت از یک شعار پوپولیستی و ضرر هزاران میلیاردی

  10. همتی: بانک مرکزی برای بازگرداندن ثبات به بازار ارز تلاش می‌کند

  11. چند درصد یارانه‌بگیران «حمایت معیشتی» دریافت نکردند؟ + جدول

  12. ریزش مشترکان دامن ایرانسل و رایتل را گرفت

  13. جهانگیری: نفت را به روش‌های دیگر می‌فروشیم/ کشورهای دوست جرات اینکه از ما نفت بخرند را تقریبا ندارند

  14. وکلا و پزشکان فرار مالیاتی گسترده‌ای دارند/ درخواست وزیر ارشاد درباره معافیت مالیاتی هنرمندان عجیب است

  15. نامه مصباحی‌مقدم به آیت‌الله نوری همدانی: اگر طرح مجلس مسکوت بماند، بانک‌های خصوصی جشن خواهند گرفت

  16. آخرین مهلت مراجعه به سایت حمایت معیشتی اعلام شد

  17. دستور فوری نوبخت برای معافیت مالیاتی ۱۰۰ درصدی هنرمندان در لایحه بودجه ۹۹

  18. آیت الله علوی گرگانی: طرح جدید بانکداری باید به نظر رهبر انقلاب و بعضی از کارشناسان خبره در بحث اقتصاد و فقه برسد

  19. سالار عقیلی: از شنیدن خبر معافیت مالیاتی هنرمندان خوشحال شدم/ هیچ حمایتی از هنرمندان نمی‌شود

  20. اعلام نتیجه ثبت‌نام برای کمک هزینه معیشتی تا سه هفته آینده

  21. احتمال کشف یک مخزن جدید نفتی در خوزستان

  22. تأکید نوبخت بر مخالفت با «حذف معافیت مالیاتی هنرمندان»

  23. افزایش قیمت بنزین تاثیری بر بازار مسکن ندارد

  24. انتقاد آیت‌الله نوری همدانی از طرح جدید بانکداری: طرح جدید بانکداری به ربا رسمیت می بخشد

  25. ترکان: زمان و شیوه سهمیه‌بندی بنزین مناسب نبود/ اقدام رهبری در مدیریت اوضاع کشور در حافظه‌ها بماند

  آخرین عناوین