سردار صفوی: پاکستانی ها بدانند که دولت و حکومت سعودی پایدار نیست

گروه جهان الف،   3971130231 ۵ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
سردار صفوی: پاکستانی ها بدانند که دولت و حکومت سعودی پایدار نیست

مشاور عالی رهبر معظم انقلاب با اشاره به حمایت سازمان اطلاعاتی پاکستان از تروریست ها گفت: ما با دولت پاکستان همسایه ایم ولی پاکستانی ها بدانند که دولت و حکومت سعودی پایدار نیست.

به گزارش ایرنا، سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی روز سه شنبه در چهارمین یادواره شهدای تکواندو کشور در اصفهان گفت: 16 سازمان تحقیقاتی اروپا در سندی به نام 'جهان در سال2030' آورده اند که تا سال2030 کشور آل سعود در جهان وجود ندارد و ایران قدرتمندترین کشور منطقه خواهد شد.


وی با اشاره به سخنان روز گذشته رهبر معظم انقلاب افزود: ایشان در این دیدار از عظمت و حرکت مردم اصفهان در مراسم تشییع بی سابقه شهدای مدافع امنیت تجلیل کردند.
مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: سازمان ملل نیز بواسطه این عظمت مجبور شد بیانیه ای برای جلوگیری از این اقدامات تروریستی صادر کند.


وی گفت: اگر شهدا نبودند کشور تجزیه شده بود و اگر شهدای مدافع حرم نبودند امروز تکفیری ها در کشور کشتار می کردند.


سردار صفوی گفت: حزب الله لبنان، مقاومت اسلامی در سوریه، یمن و بحرین محصول خون شهدای شماست و مردم مظلوم یمن چهار سال زیر شدیدترین تهاجمات با تاسی به راه شهدای شما، ایستاده و مقاومت می کنند.


وی ادامه داد: هر بمبی که عربستان بر سر مردم یمن می اندازد، پنج میلیون دلار هزینه دارد، ترامپ بیش از500 میلیون دلار از عربستان دریافت کرده است که از این رژیم حمایت کنند.
سردار صفوی گفت: هرچه داریم از عزت، امنیت و عظمت کشور از برکت خون شهداست و امروز مکتب دفاعی شما به جهان اسلام صادر شده است‌.


وی خاطرنشان کرد: خون پاک شهیدان شما، راه عزت و افتخار و پیشرفت کشور را فراهم کرده و شعله های ظلم ستیزی در جهان اسلام و حتی کشورهای آزادی طلبی مانند ونزوئلا را برافروخته و این راه را به مردم آموخته است و البته این مقاومت هزینه هم دارد.


مشاور عالی رهبر معظم انقلاب در امور نظامی افزود: خون شهدای کشور مانند شهدای تکواندو قدرت ایستادگی در برابر تحریم های اقتصادی را آموخته و عزم ما را استوار کرده است.


وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات امروز مربوط به مسائل داخلی ملت برمی گردد، افزود: امیدواریم مسوولان کشور با خواندن پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت گام دوم انقلاب، منشور رهبری را بفهمند ولی برخی نمی فهمند، برخی خود را به نفهمی زده اند و ممکن است برخی نفوذی های دشمن باشند.


وی گفت: ملت ما در 22 بهمن نشان داد که در راه انقلاب ایستاده است و نمود آن در راهپیمایی 22 بهمن باشکوه مردم مشهود بود.


وی با اشاره به سخنرانی خود در مراسم 22 بهمن زاهدان گفت: مردم زاهدان از همه 50 طائفه این استان با شور و شوق عظیمی در این راهپیمایی شرکت کرده بودند.


وی افزود: تروریست ها می خواستند در دهه فجر اقداماتی کنند ولی نیروهای امنیتی، سپاه و نیروی انتظامی، امنیت کامل را محقق کرده بودند


وی خاطرنشان کرد: نیروهای شما مقتدر هستند، البته عملیات انتحاری قابل پیش بینی و پیشگیری نیست و مقابله با آن بسیار سخت است.


سردار صفوی با اشاره به جایگاه شهدا افزود: کشور 36 هزار دانش آموز شهید و پنج هزار دانشجوی شهید و از سایر اقشار شهدای بسیاری تقدیم اسلام کرده است‌.


وی بااشاره به پیشگامی استان اصفهان در دوران دفاع مقدس افزود: 10 درصد شهدای کشور متعلق به اصفهان است، اصفهان تنها استانی است که دو لشکر قهرمانش، پایگاه هشتم شکاری و گروه های توپخانه ارتش آن و جهاد سازندگی در جنگ تاثیر گذار بودند.


وی اضافه کرد: استان اصفهان قطب فرهنگی و تمدنساز، صنعتی، امنیتی و دفاعی است و امیدواریم مسوولان بیشتر به وضع مردم و مشکلات آنها از جمله مساله آب رسیدگی کنند.


وی همچنین در بخش دیگر سخنان خود با بیان خاطراتی از شهدای تکواندوکار اصفهان و یاد شهیدان ابراهیم نصر، محمد قوچانی و علیرضا خسرویان افزود بسیاری از این چهره ها برای جوانان ناشناخته اند و امیدواریم سایر فدراسیون ها نیز با الگوگیری از این اقدام زیبای فدراسیون تکواندو زمینه معرفی این قهرمانان را به مردم فراهم کنند.


وی ادامه داد: از مجموع پنج هزار شهید ورزشکار کشور، یکهزار و200 شهید متعلق به اصفهان هستند و از این تعداد یکصد نفر سردار و 15 نفر فرمانده شهید هستند.

19 شهید در راه دفاع از حرم در عراق و سوریه و همچنین شهید سیدابوالفضل موسوی از آران و بیدگل جزو جامعه تکواندوکاران ایران اسلامی است که در فاجعه تروریستی سیستان و بلوچستان، به جمع یاران شهیدش پیوست.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۷۸۴۵۸۴۲۲:۲۱:۲۹ ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
این مسایل سابقه تاریخی دارد، در طول تاریخ همیشه در این منطقه مساله وجود داشته، همیشه راهزنان و گروهای شرور وجود داشتن که به مرزهای ایران نفوذ میکردن و قتل و غارت میکردند و سپس به داخل مرزهای هند (پاکستان و افغانستان امروزی که در قدیم وجود نداشتند) میگریختند و دلیل اغلب لشکرکشی های ایران به هند هم همین بوده. مثلا جنگ کرنال که در این جنگ ایران هند را فتح کرد به دلیل این بود که نادرشاه سه بار بصورت کتبی به شاه گورکانی اخطار داد و از اون خواست که یاغیان را که به دربار گورکانی گریخته بودند تحویل دهد ولی شاه گورکانی که قدرت نادرشاه را دست کم گرفته بود این درخواست دیپلماتیک نادرشاه را که برمبنای حسن همجواری دو کشور همسایه بود رد کرد. این بود که نادرشاه درس خوبی به آنها داد. درحالی که متاسفانه شما اگر از اغلب اهالی این کشورها و حتی از بسیاری از هموطنان خودمان در مورد لشکر کشی های ایران به آن مناطق بپرسید میگن صرفا برای غارت ثروت ها بوده، که کاملا اشتباه و دروغ است.
ناشناس۷۸۴۶۴۶۲۳:۱۸:۳۲ ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
حالا جالب اینجاست که الان یه عده ناآگاه میگن این مشکلات از روزی شروع شد که جمهوری اسلامی روی کار آمد، نادرشاه هم جمهوری اسلامی بود؟
ناشناس۷۸۴۵۸۵۲۲:۲۲:۲۴ ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
یکی از مهمترین فتوحات نادر پیروزی بر سپاهیان هندی بود. هندوستان در ۱۷۰۷ امپراتوری بزرگ و قدرتمندی بود که از نظر ثروت و جمعیت رقیبی در منطقه نداشت. در ۱۷۱۹ با روی کار آمدن محمدشاه (رقیب نادر) شمارش معکوس برای سقوط این امپراتوری آغاز شد. در پی عدم تحویل افغان‌ها سپاهیان ایران از رود سند گذشتند و در جنگ کَرنال هندوستان را شکست داده و دهلی پایتخت آن را تصرف کردند. سپس ۸۰۰ متجاوز افغان را در بازار دهلی به دار زدند.[۱] در این جنگ بیش از سی‌هزار نفر کشته شدند. به‌ناچار محمد شاه امان خواست؛ در پاسخ نادرشاه درقبال آنکه کلید خزانه سلطنتی را بگیرد، عقب‌نشینی را پذیرفت. او سریر پادشاهی هند که برای شاه‌جهان ساخته بودند و معروف به تخت طاووس بود را به همراه جواهرات کوه نور، دریای نور و کره جواهرنشان به ایران آورد، و تاج شاهی را برسر محمد شاه باقی گذاشت.[۲] نادر با غنائم فراوان که از هند به چنگ آورده بود به ایران بازگشت ولی محمد شاه گورکانی را خلع نکرد. غنائمی که نادر شاه به ایران آورد ده برابر بیشترین درآمد سالانهٔ دوران صفویه برآورد شده‌است. در میان این غنائم جواهراتی چون کوه نور و دریای نور و تخت طاووس شهرت دارند. نادر شهریار توانای ایران به رغم کمی سپاهیانش در مقابل لشکریان فیل سوار هندی توانست با به‌کارگیری تاکتیک‌های نوین جنگی لشکر انبوه هندوستان را در هم بکوبد. در نبرد کرنال نادرشاه توپخانه را در جلو سپاه قرار داده و تعدادی شتر مجهز به ظروف مملو از روغن مشتعل پشت توپخانه قرار داد. در طی شلیک توپ‌ها شترها رم کرده و با پیشروی به جلو، فیل‌های ارتش هند را وحشت زده می‌کنند. فیل‌های رمیده هم عقب‌نشینی می‌کنند و ارتش هند علاوه بر از دست دادن مقدار زیادی از قدرت نظامی با هجوم فیل‌ها پراکنده شد. سواران سنگین اسلحه ارتش نادر هم در این فرصت حمله کرده و ارتش هندوستان را در هم کوبیدند. بدینگونه نادر شاه افشار... توانست با استفاده از تکنیک‌های کارآمد ارتش خود را به یک جنگ‌افزار رعب‌آور برای دشمن تبدیل کند.
ناشناس۷۸۴۸۴۱۰۷:۳۷:۳۱ ۱۳۹۷/۱۲/۱
دولت و کشور پاکستان بشدت به عربستان وابسته اند ...
ناشناس۷۸۵۰۱۸۱۰:۰۸:۰۷ ۱۳۹۷/۱۲/۱
امروز پاکستان منشا تروریسم در منطقه است و این کشور صادرات دیگری ندارد. البته پاکستان کشور متخاصم با ایران نیست و همیشه کشور دوست بوده است. آنها یک موضع ثابت دارند و آن هم دشمنی دیرینه با هند است بر سر کشمیر که متعلق به آنهاست اما هندی ها آن را اشغال کرده و سعی در بهم زدن بافت جمعیتی مسلمان آن دارند. اما آنچه در بلوچستان ایران می گذرد بقول شما سابقه تاریخی نا امنی دارد و علت آن سو استفاده قاچاقچیان و مجرمان از بستر ناامنی منطقه است وگرنه انصافا جمهوری اسلامی از نظر امکانات و بهداشت بسیار به آن منطقه رسیده است. اما متاسفانه بستر های فرهنگی مردم و تحریکات عناصر وهابی وابسته قطعا در ایجاد نا امنی سود فراوانی می برند. به نظر راه حل باید در چهارچوب راه حل کوتاه مدت مانند بستن مرز با موانع فیزیکی و دیوار کشی و راه حل بلند مدت در بهبود اقتصاد و سواد و فرهنگ مردم منطقه حتی توسعه گردشگری و هتل سازی است.

پربحث‌های اخیر

 1. آقای روحانی، حالا وقت تعویض طلایی است

 2. قالیباف در پیامی به جوانان: اگر به میدان انتخابات نیایید، در برهمان پاشنه خواهد چرخید/ نباید منتظر دستور از بالا به پایین باشیم

 3. نشریه آلمانی دی ولت‌ آلمان :جنگ با ایران، دیوانگی خواهد بود/ ترامپ فردی لاف زن است

 4. درخواست بانک‌های خارجی برای پیوستن به جایگزین روسی سوئیفت

 5. شعار انتخاباتی قالیباف/ علی مطهری و فریب مردم/ روایت باهنر از افطاری با حضور احمدی نژاد و ناطق نوری

 6. آیا باید از شهرداری تهران متشکر بود؟

 7. اولتیماتوم یک هفته‌ای مجلس به دولت برای اعمال افزایش حقوق‌ها

 8. شخصیت نجفی از نگاه عباس عبدی/ او ۳ اشتباه کرد

 9. توضیحات ربیعی درباره تغییر در دولت و استیضاح‌ زنگنه

 10. ایران 3 – روسیه صفر؛ تسخیر صدر با شکار خرس‌ها/ هت تریک در سرزمین دورناها

 11. موافقت ۵۰ درصدی پایتخت‌نشینان با لغو طرح زوج و فرد

 12. پوتین: موفقیت در سوریه به لطف ایران، ترکیه و روسیه به دست آمده/ روابط اقتصادی روسیه و ایران در حال توسعه است

 13. پمپئو: خواهان جنگ با ایران نیستیم

 14. جزئیات جسله بازار متشکل ارزی با رئیس بانک مرکزی

 15. وزیر صنعت: مجلس در صورت لزوم ازخودروسازان تحقیق و تفحص کند

 16. سیداحمد خمینی به عیادت علی پروین رفت/ عکس  

 17. حسین‌ الله کرم دچار سانحه رانندگی شد+عکس  

 18. ۷۸میلیون نفر یارانه نقدی می‌گیرند

 19. نامه جدایی برانکو به پرسپولیس رسید

 20. درخواست تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد با 18 محور

 21. از ۱۰ هزار میلیارد تخلف بانک سرمایه چه خبر؟

 22. آیا احتمال حمله به نفت‌کش‌های ایران هم می‌ر ود؟

 23. الاهلی؛ برانکو عید فطر با الاهلی به توافق رسید+عکس

 24. قیمت پراید باز هم بالا کشید/ پراید از ۵۰ میلیون عبور کرد

 25. درگیری صدها نفر در مقابل سالن غدیر ارومیه

پربحث‌های دیروز

 1. رئیس انجمن خودروسازان: قیمت تمام شده پراید ۳۹ میلیون‌تومان است

 2. آقای روحانی، حالا وقت تعویض طلایی است

 3. قالیباف در پیامی به جوانان: اگر به میدان انتخابات نیایید، در برهمان پاشنه خواهد چرخید/ نباید منتظر دستور از بالا به پایین باشیم

 4. ادعای بن‌سلمان: دست عربستان برای صلح با ایران گشوده است/ از برجام حمایت کردیم

 5. نشریه آلمانی دی ولت‌ آلمان :جنگ با ایران، دیوانگی خواهد بود/ ترامپ فردی لاف زن است

 6. راز یک شعف

 7. اهداف«گروه بی» از تنش آفرینی در بزرگترین آبراهه جهان

 8. درخواست بانک‌های خارجی برای پیوستن به جایگزین روسی سوئیفت

 9. شعار انتخاباتی قالیباف/ علی مطهری و فریب مردم/ روایت باهنر از افطاری با حضور احمدی نژاد و ناطق نوری

 10. شکست آرژانتین پس از ۴۰ سال توسط تیم کی‌روش

 11. قتل نوعروس به همراه مادر و خواهرش

 12. آیا باید از شهرداری تهران متشکر بود؟

 13. اولتیماتوم یک هفته‌ای مجلس به دولت برای اعمال افزایش حقوق‌ها

 14. شخصیت نجفی از نگاه عباس عبدی/ او ۳ اشتباه کرد

 15. وجود ۹۱ میلیارد دلار خانه بی‌استفاده در ایران!/ وعده دولت محقق می‌شود؟

 16. خشونت جنسی در فضای آموزشی  

 17. بیت‌المال در خدمت بازنشستگان!/ بازنشسته‌ها دل نمی‌کَنند

 18. توضیحات ربیعی درباره تغییر در دولت و استیضاح‌ زنگنه

 19. ایران 3 – روسیه صفر؛ تسخیر صدر با شکار خرس‌ها/ هت تریک در سرزمین دورناها

 20. موافقت ۵۰ درصدی پایتخت‌نشینان با لغو طرح زوج و فرد

 21. پوتین: موفقیت در سوریه به لطف ایران، ترکیه و روسیه به دست آمده/ روابط اقتصادی روسیه و ایران در حال توسعه است

 22. طرح اعزام ۸ هزار ایرانی تحصیل‌کرده بیکار به خارج کشور در سال ۹۸

 23. پمپئو: خواهان جنگ با ایران نیستیم

 24. جزئیات جسله بازار متشکل ارزی با رئیس بانک مرکزی

 25. وزیر صنعت: مجلس در صورت لزوم ازخودروسازان تحقیق و تفحص کند

پربحث‌های هفته

 1. less for less چیست و چرا ظریف عصبانی شد؟

 2. بررسی ابعاد حقوقی تذکر راننده اسنپ و اقدام مسافر در هتک حیثیت راننده/ خودرو حریم شخصی و خصوصی نیست

 3. به آبه امیدی نیست

 4. شناسايي ضاربان بانوي آمر به معروف در رشت  

 5. روزی که ژاپنی‌ها به ایرانی‌ها حسرت زیادی خوردند!

 6. برنامه واقعی ترامپ در ماه‌های آینده برای ایران چیست؟

 7. ادعای وطن‌دوستی رامبد با سفر به کانادا برای تولد فرزند!

 8. پرستو یا آشیانه!؟

 9. راننده اسنپ جنجالی تعطیلات نوروز کجا بود؟!  

 10. واکنش کاربران توییتر به اظهارات جنجالی وزیر نیرو درباره مردم ایران و چین/ از فیش حقوقی مدیران تا مبارزه با فساد مسئولان نالایق به سبک چینی‌ها

 11. ادعا‌های برادر میترا استاد علیه نجفی: او سابقه عقد موقت با زنان دیگر هم داشته/ خواهرم با پی بردن به خیانت‌ها با او درگیری داشت/ میترا را به مرگ تهدید کرده بود

 12. آمريكا ديگر چيز چنداني در چنته ندارد كه تاكنون نشان نداده باشد

 13. رئیس انجمن خودروسازان: قیمت تمام شده پراید ۳۹ میلیون‌تومان است

 14. روحانی: فشار آمریکا علیه ملت ایران، تخلیه خواهد شد/ ملت نسبت به یکسال گذشته آرامش بیشتری دارد/ بدخواهان را مجبور می‌کنیم اشتباه خود را بپذیرند

 15. رهبر انقلاب: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم و با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد/ ترامپ بعد از بازگشت از ژاپن، پتروشیمی ایران را تحریم کرد آیا این پیام صداقت است؟

 16. آلمان: سقوط برجام به منزله بازگشت همه تحریم‎ها است

 17. مسافر جنجالی اسنپ : با میل خودم توییت عذرخواهی را زدم

 18. آقای روحانی، حالا وقت تعویض طلایی است

 19. قالیباف در پیامی به جوانان: اگر به میدان انتخابات نیایید، در برهمان پاشنه خواهد چرخید/ نباید منتظر دستور از بالا به پایین باشیم

 20. سفر نوبخت به آمریکا برای دیدار با فرزندانش، انتخابات کمیسیون بهداشت را به تعویق انداخت/ پیام آقای نماینده از آن‌سوی دنیا

 21. چرا برخی فکر می‌کنند زبان دیپلماتیک یعنی انفعال ؟ / آقای ظریف مچکریم!

 22. وقتی نه قصد جنگ باشد و نه میل به تسلیم...

 23. واکنش برادر میترا استاد به یادداشت علی مطهری  

 24. حضور بسیجیان در منزل راننده اسنپ  

 25. آگهی هم‌خانه خانم مجرد!  

پربحث‌های اخیر

 1. نشریه آلمانی دی ولت‌ آلمان :جنگ با ایران، دیوانگی خواهد بود/ ترامپ فردی لاف زن است

 2. درخواست بانک‌های خارجی برای پیوستن به جایگزین روسی سوئیفت

 3. پوتین: موفقیت در سوریه به لطف ایران، ترکیه و روسیه به دست آمده/ روابط اقتصادی روسیه و ایران در حال توسعه است

 4. پمپئو: خواهان جنگ با ایران نیستیم

 5. ترامپ، شهردار لندن را "فاجعه" خواند

 6. ترکیه: ایران و روسیه جلوی نیروهای بشار اسد را بگیرند

 7. اتهام‌زنی نتانیاهو علیه ایران درباره حادثه دریای عمان

 8. آنچه پوتین خطاب به امیر کویت نوشت

 9. پاپ خواستار خویشتنداری در حادثه نفتکش‌ها شد

 10. ادعای دوباره انگلیس درباره نقش ایران در حمله به نفتکش‌های دریای عمان

 11. افت ۳۰ درصدی صنعت خودروسازی در آمریکا

 12. وزیر انرژی عربستان: طرف واحدی در پس حمله به فرودگاه أبها و حادثه دریای عمان است

 13. ترامپ: رسانه‌های خبری فاسد آمریکا دشمن مردم هستند

 14. چرا نتانیاهو این روزها سکوت کرده است؟

 15. لندمن: ترامپ از بازگشت جنازه آمریکایی‌ها در صورت جنگ با ایران بیم دارد

 16. پلوسی: نه با ایران جنگ داریم و نه می‌خواهیم آنها را تحریک کنیم

 17. بیانیه اتحادیه اروپا درباره سفر هلگا اشمید به ایران: برجام باید حفظ شود

 18. اظهارات «چاووش‌اوغلو» علیه ارتش سوریه

 19. یمن: سلاحی داریم که هیچ کشوری در منطقه عربی ندارد

 20. «سنتکام»: ایران پهپاد آمریکائی را در حادثه نفت‌کش‌ها هدف قرار داد!

 21. ترامپ برای نابودی نیویورک‌تایمز و واشنگتن‌پُست زمان تعیین کرد

 22. برگزاری «50 هزار تظاهرات» توسط جلیقه زردها در فرانسه

 23. سفیر ایران در کابل: طالبان می‌تواند در قدرت مشارکت داشته باشد

 24. اولین حضور البشیر در انظار عمومی پس از سرنگونی حکومتش

 25. محاکمه یک شهروند آمریکایی به اتهام دور زدن تحریم‌های ایران

پربحث‌های دیروز

 1. ادعای بن‌سلمان: دست عربستان برای صلح با ایران گشوده است/ از برجام حمایت کردیم

 2. نشریه آلمانی دی ولت‌ آلمان :جنگ با ایران، دیوانگی خواهد بود/ ترامپ فردی لاف زن است

 3. درخواست بانک‌های خارجی برای پیوستن به جایگزین روسی سوئیفت

 4. پوتین: موفقیت در سوریه به لطف ایران، ترکیه و روسیه به دست آمده/ روابط اقتصادی روسیه و ایران در حال توسعه است

 5. پمپئو: خواهان جنگ با ایران نیستیم

 6. ترامپ، شهردار لندن را "فاجعه" خواند

 7. ترکیه: ایران و روسیه جلوی نیروهای بشار اسد را بگیرند

 8. اتهام‌زنی نتانیاهو علیه ایران درباره حادثه دریای عمان

 9. آنچه پوتین خطاب به امیر کویت نوشت

 10. پاپ خواستار خویشتنداری در حادثه نفتکش‌ها شد

 11. ادعای دوباره انگلیس درباره نقش ایران در حمله به نفتکش‌های دریای عمان

 12. افت ۳۰ درصدی صنعت خودروسازی در آمریکا

 13. وزیر انرژی عربستان: طرف واحدی در پس حمله به فرودگاه أبها و حادثه دریای عمان است

 14. ترامپ: رسانه‌های خبری فاسد آمریکا دشمن مردم هستند

 15. چرا نتانیاهو این روزها سکوت کرده است؟

 16. گذری بر مناسبات دیپلماتیک ایران و کانادا؛ رابطه‌‌ای که همچنان قطع است

 17. پلوسی: نه با ایران جنگ داریم و نه می‌خواهیم آنها را تحریک کنیم

 18. بیانیه اتحادیه اروپا درباره سفر هلگا اشمید به ایران: برجام باید حفظ شود

 19. اظهارات «چاووش‌اوغلو» علیه ارتش سوریه

 20. یمن: سلاحی داریم که هیچ کشوری در منطقه عربی ندارد

 21. «سنتکام»: ایران پهپاد آمریکائی را در حادثه نفت‌کش‌ها هدف قرار داد!

 22. ترامپ برای نابودی نیویورک‌تایمز و واشنگتن‌پُست زمان تعیین کرد

 23. برگزاری «50 هزار تظاهرات» توسط جلیقه زردها در فرانسه

 24. سفیر ایران در کابل: طالبان می‌تواند در قدرت مشارکت داشته باشد

 25. اولین حضور البشیر در انظار عمومی پس از سرنگونی حکومتش

پربحث‌های هفته

 1. آلمان: سقوط برجام به منزله بازگشت همه تحریم‎ها است

 2. آقای نخست‌وزیر! چطور به جنایتکار جنگی اعتماد می‌کنید؟

 3. باز هم نتیجه معکوس/ هدف آمریکا از آتش‌سوزی نفتکش‌ها چیست؟

 4. افشاگری درباره عامل انفجار نفتکش‌ها +تصاویر

 5. ادعای بن‌سلمان: دست عربستان برای صلح با ایران گشوده است/ از برجام حمایت کردیم

 6. نشریه آلمانی دی ولت‌ آلمان :جنگ با ایران، دیوانگی خواهد بود/ ترامپ فردی لاف زن است

 7. ترامپ: رئیس‌جمهور نشوم، بازار چنان سقوطی می‌کند که کسی ندیده است!

 8. کدام طرف پشت هدف گرفتن نفتکش‌ها ایستاده است؟

 9. درخواست بانک‌های خارجی برای پیوستن به جایگزین روسی سوئیفت

 10. ادعای رویترز مبنی بر اصابت اژدر به نفتکش نروژی

 11. واکنش آمریکا به دیدار نخست‌وزیر ژاپن و رئیس‌جمهور ایران

 12. هدیه دانشجویان ایرانی به نخست‌وزیر ژاپن

 13. واشنگتن: تنها راه پایان بحران با ایران دستیابی به توافق هسته‌ا‌ی جدید است

 14. مرگ زودهنگام نقشه «یا جنگ، یا مذاکره»

 15. خبرهایی درباره حمله به دو نفت‌کش در دریای عمان

 16. لاوروف: تقصیرات را به گردن ایران می‌اندازند تا مسئله فلسطین فراموش شود

 17. وزیر خارجه آلمان: تلاش می‌کنیم به تعهدات خود در برجام عمل کرده ولی نمی‌توانیم معجزه کنیم

 18. ترامپ: اگر بتوانیم با ایران کنار بیاییم عالی است

 19. روحانی: آمریکا به جای تغییر لحن به دنبال تغییر عمل باشد/آبه: قدردان ایران بخاطر پایبندی به برجام هستیم

 20. سفری پس از چهار دهه؛ تهران میزبان «آبه»

 21. حضور پهپاد جاسوسی آمریکا قبل از وقوع حادثه نفتکش‌ها

 22. هایکو ماس وزیر خارجه آلمان وارد تهران شد

 23. پسر نتانیاهو ترامپ را با کوروش مقایسه کرد!

 24. پوتین: موفقیت در سوریه به لطف ایران، ترکیه و روسیه به دست آمده/ روابط اقتصادی روسیه و ایران در حال توسعه است

 25. واکنش ترامپ به سفر آبه: هنوز برای توافق زود است

آخرین عناوین