توضیحات زنگنه درباره عملکرد وزارت نفت در توزیع قیر

گروه اقتصادی الف،   3971108191

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست عصر امروز کمیسیون سوال افتخاری درباره عملکرد وزارت نفت در موضوع توزیع و تامین منابع مالی قیر رایگان مطرح شدنهایتا سوال کننده از پاسخ‌های وزیر نفت قانع شد.

صدیف بدری نماینده مردم اردبیل و سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس،‌ در بیان جزئیات نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: جلسه امروز با دستور بررسی گزارش عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اجرای احکام قوانین برنامه ششم توسعه برگزار شد.

وی با بیان اینکه در نشست امروز رئیس بنیاد مسکن انقلاب حضور داشت،‌ افزود: در این نشست گزارشی از برنامه‌ها و عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اجرای احکام قوانین برنامه ششم توسعه به ویژه در حوزه حمایت از تولید و عرضه مسکن به استماع اعضای کمیسیون رسید.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در ادامه جلسه، اعضا نظرات خود درخصوص گزارش ارائه شده مطرح کرده و به تبادل نظر پرداختند.

بدری در ادامه تشریح جزئیات نشست مزبور خاطرنشان کرد: کمیسیون بخش دیگری از نشست خود را به بررسی تقاضای طرح تحقیق و تفحص از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اختصاص داد که درخواست کنندگان و رئیس بنیاد مسکن هم در این بررسی حضور داشتند.

وی دغدغه درخواست کنندگان طرح تحقیق و تفحص از بنیاد مسکن را شفاف سازی عملکرد این بنیاد خواند و گفت: این ایراد به حوزه اجرای طرح هادی روستایی، مقاوم سازی مسکن روستایی وارد بود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در همین زمینه عنوان کرد:‌ در ادامه نیز رئیس بنیاد مسکن گزارشی درباره عملکرد صورت گرفته ارائه کرد.

وی در جمع بندی مباحث صورت گرفته در نشست مذکور گفت: نهایتا مقرر شد فرصت مطالعاتی برای درخواست کنندگان ایجاد شود تا مطالب ارائه شده بنیاد را مورد بررسی قرار دهند.

بدری ادامه داد: نشست امروز همچنین با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت برای پاسخگویی به سوالات افتخاری نماینده مردم فومن و کشت زر نماینده مردم بهبهان برگزار شد، سوال افتخاری درباره عملکرد وزارت نفت در موضوع توزیع و تامین منابع مالی قیر رایگان بود که در نهایت نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر نفت قانع شد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: سوال کشت زر از وزیر نفت نیز درباره عملکرد این وزارتخانه در اجرای پروژه های وزارت نفت در مناطق نفت خیز بود، که زنگنه گزارشی درباره با این موضوع ارائه کرد و در نهایت مقرر شد که نماینده سوال کننده بررسی بیشتری نسبت به این مسئله داشته باشد و سپس نظر خود را اعلام کند.

عناوین مرتبط

پربحث‌های هفته

 1. بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح: بر اثر بروز خطای انسانی و به صورت غیر عمد، هواپیمای اوکراینی مورد اصابت قرار گرفت

 2. سردار حاجی‌زاده: وقتی از حادثه هواپیمای اوکراینی مطمئن شدم آرزوی مرگ کردم/ همه مسئولیت این کار را می‌پذیریم/بارها اعلام کرده بودیم که فضای کشور باید از پروازها پاک شود

 3. چند نکته درباره پذیرش مسئولیت سقوط هواپیمای اوکراینی

 4. نمک‌پاشی بر زخم مردم و سوءاستفاده از داغ ملی/ بیانیه احمد توکلی در مورد حوادث اخیر در کشور

 5. محسن تنابنده: پس از «پایتخت ۶» دیگر با تلویزیون کار نخواهم کرد!

 6. لطفا در زمین ترامپ بازی نکنید

 7. تظاهرات دانشجویان و گسست های اجتماعی و سیاسی

 8. نامه ۲۴ اقتصاددان به رئیس‌جمهور: با این ۱۰راهکار، بدون کمک خارجی اقتصادایران را نجات دهید

 9. سفیر انگلیس مقابل دانشگاه امیرکبیر دستگیر شد+واکنش انگلیس

 10. سرلشکر سلامی: هیچ وقت این‌قدر شرمنده نبوده‌ام؛ هیچ وقت/ آرزویی جز تکه‌تکه شدن پای امنیت و رفاه مردم نداریم

 11. دستور رهبر انقلاب به ستادکل نیروهای مسلح در پی سقوط هواپیمای مسافربری/ عارف خواستار برخورد با مقصران و پنهان کاران حادثه شد/ توکلی: حقیقت همان ابتدا باید به مردم اعلام می‌شد

 12. واکنش‌ها به اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس/ چهره های شاخص اصلاح طلب و اصولگرایی که تایید یا رد شدند

 13. چرا ترامپ توییت فارسی منتشر می‌کند؟

 14. تجمعات محدود با شعارهای تند سیاسی

 15. زنده‌ باد شجاعت پذيرش اشتباه

 16. آلمان، فرانسه و انگلیس مکانیسم ماشه برجام را فعال کردند

 17. انتقاد توکلی از اقدام عجیب وزارت نفت برای تاسیس مجتمع اداری عظیم

 18. واکنش کدخدایی به انتقاد روحانی از ردصلاحیت‌ها/ نظر علی مطهری درباره تجمعات روزهای اخیر/ آمریکا می‌خواهد سقوط هواپیما را بهانه تحریم جدید قرار دهد؟

 19. مجری «به خانه برمی‌گردیم» با تلویزیون قطع همکاری کرد

 20. از منشور سازمان ملل تا تار سیبیل نداشته جان کری!

 21. نقش آمریکا در سقوط هواپیمای اوکراینی

 22. تصاویر جدید از ویرانه‌های عین الاسد

 23. لزوم برگزاری تشییع و یادبود ملی برای شهدای سقوط هواپیما/پنهانکاری درباره سقوط هواپیما به روایت عباس عبدی/ نادران: نمایندگانی که به‌دلیل فساد مالی ردصلاحیت شده‌اند به دادگاه معرفی شوند

 24. منتشرکننده تصاویر اصابت موشک به هواپیمای مسافربری شناسایی شد

 25. نخست‌وزیر کانادا: ایران باید پاسخگو باشد

آخرین عناوین