انتقاد امیر هاشمی‌مقدم از جواد خیابانی برای بازی با احساسات مردم

گروه ورزشی الف،   3971102047 ۵ نظر، ۰ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
 انتقاد امیر هاشمی‌مقدم از جواد خیابانی برای بازی با احساسات مردم

پیشکسوت فوتبال ایران از شرایط این روزهای تیم ملی و مسیر تیم کی‌روش برای قهرمانی در آسیا می‌گوید.

 

 امیر هاشمی مقدم؛ فوتبالی ترها او را با بازی های لیگ تهران می شناسند. از همان تیم پتروشیمی بچه های آب موتور و اصفهانک تهران. مهاجمی گلزن و چغر. بعد ها کیفیت بالایش را در استقلال نشان داد. گلزنی در فینال آسیا نصیب کمتر کسی در فوتبال مان شده است اما او توانسته این موفقیت را کسب کند.

او بعدتر راهی اروپا شد. به هلند رفت و در توئنته بازی کرد. سالها همانجا ماند و مربی شد. 

ماند و ماند تا علیرضا جهانبخش راهی هلند شد و از آن زمان مجددا نامش در ایران اوج گرفت . خانواده هاشمی مقدم در کنار علیرضا نقشی اساسی در پیشرفتش داشتند و البته بسیاری دیگر از این نسل تیم ملی از تجربیات هاشمی مقدم در اروپا استفاده کرده اند. این چهره شاخص دهه ۷۰ فوتبال ایران یکی از امیدوارترین‌ها به تیم ملی است و برای خبرآنلاین در این باره تحلیل کرده است.

*آقای هاشمی مقدم کمی درباره تیم ملی صحبت کنیم.تیمی که در جام جهانی استراتژی اش دفاعی بود و همین باعث میشد تا خیلی از بازیکنان به چشم نیایند.اما الان با هجومی تر شدن سبک بازی تیم آن بازیکنان فرصت درخشش پیدا کرده اند.نظرتان به طور کلی در مورد تیم ملی چیست؟

-مسلما تفاوت خیلی زیادی وجود دارد بین بازی مقابل اسپانیا،پرتغال و مراکش تا جدال برابر یمن و ویتنام.مربی باید حساب و کتاب کند و ببیند که باید یک بازی را مساوی کند یا ببرد.

خدا را شکر 9 گل زده داریم و گل خورده ای نداریم که آمار بسیار خوبی است.وقتی در جام جهانی بازی می کنی باید سازمان دفاعی محکمی داشته باشی اما طبیعتا در بازی های آسیایی این امر فرق می کند چون ما در آسیا بر بازی احاطه داریم.مالکیت توپمان در هر بازی از حریفان بیشتر است و باید هم همین گونه باشد.این سبک بازی نشان می دهد که مهاجمان ما آزاد تر شده اند و مدافعین کناری هم فرصت نفوذ پیدا کرده اند که این مسئله بسیار مهمی است.کیفیت فردی بازیکنان هم بهتر شده است.مثل علیرضا جهانبخش که پس از دو ماه بازی نکردن چه مقابل عراق چه مقابل عمان تاثیرگذار بود.همچنین سردار آزمون با وجود اینکه گل نزد ولی بسیار تاثیر گذار بود و زحمت کشید.همینطور طارمی،امیری و دژاگه هم عملکرد خیلی خوبی داشتند.برای بیرانوند هم بسیار خوشحالم که چنین کیفیتی را درون دروازه خود داریم.آن پنالتی که بیرانوند گرفت بسیار تاثیرگذار بود.

*ما در مقابل عراق کمی به مشکل خوردیم.فکر می کنید در بازی های سخت دچار مشکل شویم؟

-بازی با عراق یک جورهایی حالت دربی دارد و بازی همیشه شرایط خاص خودش را دارد.مخصوصا که عراق هم بازی را به خشونت کشاند و ایران هم از لحاظ فنی چندان خوب بازی نکرد.ضمن اینکه آن ذهنیت 4 سال پیش هم همچنان با ما بود و بچه ها می ترسیدند اگر زیاد درگیر شوند یا خطا کنند ممکن است قرمز بگیرند و تیم ببازد.

*در خط دفاع نسبت به جام جهانی بیشتر اشتباه می کنیم. با وجود اینکه گل نخورده ایم ولی کمی نامطمئن ظاهر می شویم.فکر می کنید مقابل چین مارچلو لیپی اگر عقب بیفتیم می توانیم جبران کنیم؟ما چندان تجربه عقب افتادن با کارلوس کی روش در آسیا را نداریم.

-ما در بازی هایمان شروع خوبی نداشته ایم.چه در مصاف با عمان،چه مقابل یمن و ویتنام و عراق. ویتنام در 5 دقیقه اول مقابل ما صاحب دو موقعیت گل شد و این به تمرکز ما بر می گردد. ما باید با تمرکز بازی را شروع کنیم.من فکر می کنم هر تیمی جلوی ایران بیاید.چه ژاپن چه چین،هیچ فرقی نمی کند.ما این توانایی را داریم که آن ها را شکست دهیم.حتی اگر عقب بیفتیم.این یک دستی و همبستگی تیم و تفکرات آقای کی روش می تواند ما را در مقابل هر تیمی پیروز کند.

*در مورد همین بازی مقابل عراق مهدی مهدوی کیا توییتی زد و گفت که اگر بخواهیم به اوت دستی بلند تکیه کنیم باید یکی مثل علی علیزاده را بیاوریم که تیز تر توپ را پرتاب کند. بخاطر همین حرف هم هجمه های زیادی به او وارد شد. فکر می کنی آیا می شود از تیم هم انتقاد کرد؟و آیا اینکه این فضا به تیم لطمه نمی زند؟

-مهدی همیشه از تیم ملی حمایت کرده چون می داند تیم ملی مثل خانواده ماست و او همیشه جزو این خانواده بوده است.اگر هم نامی برده فقط یک مثال بوده و مطمئنم هیچ غرضی وجود نداشته.متاسفانه از حرف او اشتباه برداشت شده.

*سوال بعدی هم درباره علیرضا جهانبخش است. همیشه بحث این بود که آن ستاره ای که ما در اروپا داریم در تیم ملی نداریم.اما در بازی مقابل عمان در نقش ناجی ظاهر شد و حالا فکر می کنم که می تواند خیلی راحت تر برای ما بازی کند و یک فشاری از روی دوشش برداشته شد.

-من خیلی ناراحتم که می آیند یک بازیکن را در دو جایگاه مختلف با هم میسنجند.باشگاه با تیم ملی خیلی فرق می کند.همیشه میگفتند علیرضا در جایگاهش فوق العاده بوده اما در تیم ملی خوب نبوده.مهم این است که در تیم ملی آن چه مربی خواسته را در زمین پیاده کرده. این خودش کیفیت زیادی را لازم دارد.ما وقتی مقابل پرتغال بازی کردیم،مهاجمان ما هرکدام تک تک آقای گل لیگ هایشان بودند. سردار آزمون فصل قبلش آقای گل لیگ روسیه بود.طارمی و انصاری فرد هم همینطور و علیرضا جهانبخش هم آقای گل لیگ هلند. همه این ها بدون استثنا در خدمت تیم ملی بودند.در اختیار سیستمی که از آن ها خواسته شده بود بودند.همین که چنین احترامی به مربی می گذارند و همه کارهایی که مربی از آن ها می خواهد را انجام می دهند بسیار بسیار ارزشمند است.خیلی خوب است اگر سردار آزمون و علیرضا جهانبخش اندازه باشگاهشان هم در تیم ملی گل بزنند اما فراموش نکنیم که هر حریفی می تواند روی کیفیت شما تاثیر بگذارد.

من خیلی خوشحالم که علیرضا مقابل عمان توانست خیلی خوب بازی کند.از همان دقیقه اول مطمئن بودم که روز، روز علیرضاست اما فراموش نکنیم که علیرضا در کناری گلی که زد،کارهای دفاعی زیادی را هم انجام داد.

*سوال آخرم را می خواهم درباره مسعود شجاعی و اشکان دژاگه بپرسم.چطور یکی مثل مسعود شجاعی کنار سرمربی نشسته و همه کار برای تیم می کند و نقش زیادی در جمع کردن و همبستگی تیم دارد و یا خود اشکان پس از مصدومیتی سنگین و طولانی با این کیفیت می آید و در این تورنمنت بازی می کند.در کنار این ها،جوان تر هایی مثل جهانبخش و قدوس هم که کمتر بازی کرده اند برای تیم خوب درخشیده اند و فکر می کنم نسلی طلایی داریم که بالاخره می تواند به یک افتخار بزرگ دست یابد.

-مسعود شجاعی،اشکان دژاگه یا کریم انصاری فرد این ها بازیکنان فوق العاده بزرگ و با شخصیتی هستند. این ها ورزشکارانی حرفه ای هستند که برای پرچم کشورشان می جنگند. یک روز باید در خط مقدم باشی، یک روز هم باید پشت جبهه باشی.فرقی برای این ها نمی کند.این ها به فلسفه مربی شان اعتقاد دارند پس حتی اگر قرار باشد یک دقیقه هم بازی کنند، از جان مایه می گذارند.به مسعود و اشکان عزیز تبریک می گویم چون بسیار انسان های بزرگی هستند و الگوهای خوبی برای جوانان هستند.

فکر می کنم بزرگ ترین ترسی که حریفان  از ایران دارند در کنار فوتبال، این یکدستی و اتحاد تیم است. درنهایت باید بگویم من شکی ندارم که اگر اتفاق خاصی نیفتد ما می توانیم افتخار آفرینی کنیم و قهرمان شویم.از لحاظ روحی و فنی قطعا لیاقت قهرمانی را داریم.

در مورد مسائل حاشیه ای که سردار در جام جهانی داشت یا مسائل دیگر،انتقاد بسیار هم خوب است اما زمان مطرح کردن آن خیلی مهم است.این که پشت تلویزیون بنشینی و بدون آن که معنی حرف سرمربی تیم ملی را بفهمی هرچه از دهنت دربیاید به مربی تیم ملی بگویی و احساسات مردم را تحریک کنی و به بازی بگیری چون مشکل شخصی با مربی تیم ملی داری اصلا درست نیست.انتقاد باید از طرف اهل فن باشد.

منبع: خبرآنلاین

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

مهدی۷۳۴۵۵۱۱۰:۳۳:۳۵ ۱۳۹۷/۱۱/۲
متاسفانه آقای خیابانی بدترین نوع اجرا رو داره یک سوالی از کارشناس میپرسه وسط حرفش صدبار میپره و باز خودش حرف میزنه عجیبه برام کسی بهش تذکر نمیده
علیرضا۷۳۴۷۰۱۱۱:۳۳:۳۷ ۱۳۹۷/۱۱/۲
اگر بفهمیم خیابانی آشنای کیه خوب میشه. آدم گاهی یاد ..
ناشناس۷۳۴۷۵۰۱۱:۴۷:۳۶ ۱۳۹۷/۱۱/۲
از کجا معلوم مهدوی کیا خوش نیت است ؟ عملکرد هرکسی گویای نیت اوست چون در بالاترین سطح فوتبال حتی در المان که او در انجا بازی و هم اکنون در ان زندگی می کند در وسط تورنمنت از تیم ملی انتقاد نمی کنند.ایران که بماند. شاید گول قیافه او را ....است را خورده اما از این ..ها که لباس ....را پوشیده اند زیاد دیده ایم وانگهی مهدوی کیا بازیکن بزرگی بوده اما مربی گری در سطح بالا را تجربه نکرده. محیط مربی گری و بازی گری بسیار متفاوت است انتقاد از تیم ملی پس از تورنمنت مهم درست است مهدوی کیا پرسپولیسی ست و سنگ برانکو را به سینه می زند. یادمان نرفته بعد از خط خوردن سید جلال از تیم ملی چه محشر کبرایی راه انداختند که دقیقا دلیل فنی داشت .این یک انحراف اساسی و برگرفته از فرهنگ غرب است که تعصب باشگاهی بالاتر از تعصب بر روی ملیت است اما در دوره بازیگری هم مهدوی کیا در جام ملت های ۲۰۰۰ دقیقا برای تیم ملی کم فروشی کرد تا مصدوم نشود و جایگاهش را در تیم هامبورگ از دست ندهد داستان اختلاف او با هم تیمیش اسماعیل حلالی را یادمان نرفته است.زیاد مهدوی کیا را بزرگ نکنید. اما درباره خیابانی بازی کردن با احساسات با جملاتی که تحریک کننده ملی گرایی افراطی ست و استفاده مریض وار از تاریخ رقابت ها پیشه دیرینه اوست. البته با ادبیات بر گرفته از فیلم های ..... با چاشنی فیلم هندی. گویا مرحوم ... یا فردین دوباره از خاک بلند شدندبا .بکار بردن مکرر کلمه شرف
ناشناس۷۳۵۳۱۷۱۵:۴۳:۵۷ ۱۳۹۷/۱۱/۲
واقعا شما انتخاب مجید حسینی را به دلایل فنی میدانید؟ همه دوست داریم تیم ملی قهرمان شود مخصوصا حالا در این شرایط تحریم و گرفتاری مردم. ولی هنوز متوجه نشدید این حرفهای کیروش فقط برای این است که هرچه بیشتر به فدراسیون برای دریافتهایش فشار بیاورد؟ کیروش همانطور که از نظر فنی خوب است از نظر تحت فشار گذاشتن مدیران هم خوب است و همین کارها باعث شده الآن در ایران باشد وگرنه در انگلیس یا اسپانیا بود چون خلاف مدیران ما آنها تحمل چنین رفتاری را ندارند
سیدرضا۷۳۴۸۲۵۱۲:۲۴:۵۵ ۱۳۹۷/۱۱/۲
باعرض سلام انتقاد آقای هاشمی مقدم از خیابانی کاملا درست است. متاسفانه ایشان صحبت های آقای کری روش را درست ترجمه نکرد. ضمن اینکه اقای خیابانی " واقعا اوضاع اقتصادی مردم وخیم است وباید برای این اوضاع مردم اشک ریخت" با تشکر

پربحث‌های امروز

 1. هزينه‌هاي يك دروغ!

 2. روایت واقعی از گودال جنجالی رآکتور اراک

 3. سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا در سواحل هرمزگان

 4. اجماع نظر بر سر تخلف در افزایش حقوق کارمندان

 5. اقدام به موقع وزارت نفت در شناسایی وجوه ارزی راکد نزد یکی از صرافی‌ها

 6. دستور ترامپ به مشاورانش برای عقب‌نشینی از اظهارات تند علیه ایران

 7. بورس نفت با کاهش قیمت نفت تحریمی، رونق می‌گیرد/ بعضی‌­ها از بورس انتظار معجزه دارند

 8. مشخصات و تصاویر پهپاد جاسوسی آمریکا که سپاه سرنگون کرد+ عکس

 9. کدام کشور مسئول اصلی ایجاد ناامنی در خلیج فارس است؟

 10. انتقاد نماینده مجلس از استخدام افراد خاص در وزارت نفت

 11. درباه زلزله ۷.۳ سال ۱۳۶۹ منجیل

 12. شمخانی: مرز هوایی ما خط قرمز است/ به متجاوز همواره پاسخ سخت داده و خواهیم داد

 13. چگونه آسم ناشی از استرس را کنترل کنیم؟

 14. آبتی زیر آفتاب گرم   

 15. سی ان ان: اتحادیه اروپا به دنبال تحریم ایران نیست

 16. پشت‌پرده چادرنشینی در کرمان!   

 17. نمایندگان آمریکا اختیارات جنگی ترامپ را کاهش دادند

 18. برخورد پیامبر اسلام با قاتل حضرت حمزه‌ (ع)/ آیا توبه وحشی پذیرفته می‌شود؟

 19. تاثیر مصرف ماست‌های پروبیوتیک در درمان دیابت

 20. پنتاگون: آمریکا خواهان هیچ تنش نظامی با ایران نیست

 21. تاثیر گیاهخواری بر کاهش خطر بیماری های قلبی

 22. هدف آمریکا از افزایش حضور نظامی در خلیج فارس

 23. ارتباط اضافه وزن با بیماری های قلبی عروقی

 24. نامزد انتخابات آمریکا: به برجام برمی‌گردم

 25. سیروز کبدی را بهتر بشناسیم

پربحث‌های دیروز

 1. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 2. مدیر مالی وزارت نفت در حین خروج از کشور دستگیر شد

 3. شبهات امنیتی قانون اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی

 4. حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی شود؟

 5. جدیدترین صحنه‌سازی آمریکا علیه ایران در حادثه نفتکش‌ها

 6. نفس مستاجران به شماره افتاد/ آیا دست دولت برای تنظیم بازار اجاره بسته است؟

 7. ناگفته‌های مداح مشهور از نوحه جنجالی‌اش/ خانمی در کانادا آغازگر این ماجرا بود

 8. پاسخ الف به جوابیه علی مطهری با ارجاع به مشروح مذاکرات مجلس/ ادعای غلط خود را اصلاح کنید+ سند

 9. نوبخت: اگر نمایندگان مجلس فرمول بهتری برای افزایش حقوق کارمندان ارائه کنند اجرا می کنیم

 10. قراردادهای مالی خانگی را ثبت کنید تا جرائم کمتر شود

 11. آیت‌الله علوی گرگانی خطاب به ناجا: نگذارید نعمت حجاب از دست برود

 12. تاج: لیگ برتر را برگزار نمی‎‌کنیم

 13. آلمان به پیروی از آمریکا ایران را در حادثه دریای عمان متهم کرد

 14. ترامپ: ببینیم درباره ایران چه پیش می‌آید

 15. چرا عقب‌نشینی؟ چرخش موضع بن‌سلمان مقابل ایران؛ از ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹

 16. تهدید نماینده آمل در صورت واردات برنج در فصل برداشت/با وزرا بی حساب و کتاب نمی مانیم

 17. ابهام جدید در ماجرای افزایش حقوق ۹۸/ تایید مصوبه دولت از طرف هیئت تطبیق قوانین مجلس

 18. دادستان: مردم از قوه قضائیه انتظار اجرای عدالت دارند/ از ماه آینده شاهد تحولات بزرگی در فضای مجازی خواهیم بود

 19. سازمان امور مالیاتی: فقط خریداران سکه از بانک مرکزی مالیات می‌دهند

 20. لوازم خانگی ایرانی جایگزین کره‌ای‌ها می‌شود

 21. اعترافات دختر هنجارشکن/ نیم لیتر مشروب خورده بودم!  

 22. سخنان مادر و وکیل علیرضا شیرمحمدعلی درباره مرگ این زندانی

 23. اسلامی خبر داد: طرح دولت برای خانه‌دار کردن کارمندان جوان

 24. افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی/ تولیدکنندگان باز گران کردند

 25. «همسرکُشی» و «آقازاده‌ها» حال مردم را بد می‌کنند یا امر به معروف؟

پربحث‌های هفته

 1. شناسايي ضاربان بانوي آمر به معروف در رشت  

 2. روزی که ژاپنی‌ها به ایرانی‌ها حسرت زیادی خوردند!

 3. رئیس انجمن خودروسازان: قیمت تمام شده پراید ۳۹ میلیون‌تومان است

 4. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 5. آمريكا ديگر چيز چنداني در چنته ندارد كه تاكنون نشان نداده باشد

 6. آقای روحانی، حالا وقت تعویض طلایی است

 7. آیا به افراد مشهور و سلبریتی‌ها بدهکاریم؟

 8. رهبر انقلاب: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم و با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد/ ترامپ بعد از بازگشت از ژاپن، پتروشیمی ایران را تحریم کرد آیا این پیام صداقت است؟

 9. قالیباف در پیامی به جوانان: اگر به میدان انتخابات نیایید، در برهمان پاشنه خواهد چرخید/ نباید منتظر دستور از بالا به پایین باشیم

 10. مسافر جنجالی اسنپ : با میل خودم توییت عذرخواهی را زدم

 11. مدیر مالی وزارت نفت در حین خروج از کشور دستگیر شد

 12. شبهات امنیتی قانون اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی

 13. قوه قضائیه درباره قتل علیرضا شیرمحمدعلی شفاف سازی کند+ اطلاعیه سازمان زندان‌ها

 14. مجلسی این‌چنینم آرزوست

 15. نگاهی به مرگ محمد مرسی

 16. دیدار رهبری و نخست‌وزیر ژاپن؛ ۶ درخواست و ۶ پاسخ

 17. تجمع دانشجویان مقابل سفارت انگلیس   

 18. چگونگی عملکرد پلیس راهور در مواجهه با کشف حجاب در خودرو

 19. شعار انتخاباتی قالیباف/ علی مطهری و فریب مردم/ روایت باهنر از افطاری با حضور احمدی نژاد و ناطق نوری

 20. تصویری دیده نشده از بشار اسد  

 21. نشریه آلمانی دی ولت‌ آلمان :جنگ با ایران، دیوانگی خواهد بود/ ترامپ فردی لاف زن است

 22. اقدام جالب شهردار ارومیه/ لهستانی ها شهروند افتخاری شدند!+ عکس

 23. حضور بانوان در تماشای مسابقات والیبال ایران و کانادا  

 24. اعتراف صادقانه وزیر صنعت؛ حتی در پراید و سمند هم کامل خودکفا نیستیم

 25. محمد مُرسی رئیس جمهور برکنارشده مصر فوت کرد

پربحث‌های اخیر

 1. استراماچونی وارد تهران شد+فیلم  

 2. بن سلمان: دایه‌ام یک یهودی اوانجلیست بود  

 3. آخرین عناوین روزنامه‌های ورزشی

 4. ایران به دنبال ۳ پیروزی دیگر در اردبیل + برنامه و جدول

 5. مارکو جامپائولو سرمربی میلان شد

 6. دنیزلی: بازیکن مصدوم به درد من نمی‌خورد

 7. نبی: هیأت مدیره اختیار برای جذب سرمربی پرسپولیس را به مدیرعامل داده است

 8. وریا غفوری سرانجام با استقلال به توافق رسید

 9. مربی سابق سرپرست تیم تراکتور سازی شد

 10. حمله تند تاج به یک نماینده مجلس؛ نمی‌دانم قاضی‌زاده حلال و حرام را می‌داند یا نه!

 11. نیمکت تیم ملی اسپانیا به انریکه هم وفا نکرد

 12. مدیر حقوقی پرسپولیس: قطعا از الاهلی شکایت می‌کنیم

 13. سرمربی پرسپولیس مشخص شد

 14. ایسما طلبش از استقلال را بخشید

 15. سهراب مرادی مسابقات المپیک را از دست داد؟

 16. اولین واکنش استراماچونی به حضور در استقلال

 17. بالاخره یک خبر خوب به پرسپولیسی‌ها رسید

 18. برانکو از مذاکره‌اش با تراکتورسازی، سایپا و پیکان پرده برداشت

 19. واکنش برانکو به شکایت از باشگاه پرسپولیس

 20. پرداخت کمک هزینه به ورزشکارانی که سهمیه المپیک بگیرند

 21. تاج: چالش در فوتبال در تمام دنیاست

 22. اسپانسر سابق بارسا، حامی مالی تیم ملی؟

 23. اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره عدم پرداخت پاداش

پربحث‌های دیروز

 1. تاج: لیگ برتر را برگزار نمی‎‌کنیم

 2. تغییر نام یکی از خیابان‌های تهران به نام مرحوم حجازی

 3. هینن: مردم ایران فوق‌العاده بودند/ اعتراضم به ناامنی بود

 4. بازتاب گسترده حضور برانکو در الاهلی در رسانه‌های عرب زبان+ تصاویر

 5. هواداران پرسپولیس دوباره مقابل باشگاه تجمع کردند+ عکس

 6. حسینی: پرسپولیس وضعیت نامشخصی دارد/ با همه قوا در کنار هواداران هستیم

 7. کاشانی: واقعا برانکو را دوست داشتم/ پاداش نگرفتم، میناوند دروغ می‌گوید

 8. برانکو ایوانکوویچ سرمربی الاهلی عربستان شد

 9. استراماچونی وارد تهران شد+فیلم  

 10. بن سلمان: دایه‌ام یک یهودی اوانجلیست بود  

 11. واکنش تند هواداران پرسپولیس به صحبت‌های تکراری عرب/ برانکو هم طلبش را می‌خواست و هم پیش‌قراردادش را

 12. حمیداوی: امکان ندارد گل‌محمدی را به پرسپولیس بدهیم/قرارداد او هیچ بندی برای جدایی ندارد

 13. وریا غفوری سرانجام با استقلال به توافق رسید

 14. مربی سابق سرپرست تیم تراکتور سازی شد

 15. حمله تند تاج به یک نماینده مجلس؛ نمی‌دانم قاضی‌زاده حلال و حرام را می‌داند یا نه!

 16. نیمکت تیم ملی اسپانیا به انریکه هم وفا نکرد

 17. مدیر حقوقی پرسپولیس: قطعا از الاهلی شکایت می‌کنیم

 18. سرمربی پرسپولیس مشخص شد

 19. ایسما طلبش از استقلال را بخشید

 20. سهراب مرادی مسابقات المپیک را از دست داد؟

 21. اولین واکنش استراماچونی به حضور در استقلال

 22. بالاخره یک خبر خوب به پرسپولیسی‌ها رسید

 23. برانکو از مذاکره‌اش با تراکتورسازی، سایپا و پیکان پرده برداشت

 24. واکنش برانکو به شکایت از باشگاه پرسپولیس

 25. پرداخت کمک هزینه به ورزشکارانی که سهمیه المپیک بگیرند

پربحث‌های هفته

 1. اقدام جالب شهردار ارومیه/ لهستانی ها شهروند افتخاری شدند!+ عکس

 2. واکنش سرخپوشان به خبر جدایی برانکو از پرسپولیس

 3. تاج: لیگ برتر را برگزار نمی‎‌کنیم

 4. سعید معروف مصدوم شد

 5. شکست آرژانتین پس از ۴۰ سال توسط تیم کی‌روش

 6. مبلغ قرارداد برانکو با الاهلی عربستان فاش شد

 7. بیت‌المال در خدمت بازنشستگان!/ بازنشسته‌ها دل نمی‌کَنند

 8. تغییر نام یکی از خیابان‌های تهران به نام مرحوم حجازی

 9. هینن: مردم ایران فوق‌العاده بودند/ اعتراضم به ناامنی بود

 10. بازتاب گسترده حضور برانکو در الاهلی در رسانه‌های عرب زبان+ تصاویر

 11. پیشنهاد عجیب تراکتورسازی به ۳ بازیکن سرباز ذوب‌آهن!

 12. ایران 3 – روسیه صفر؛ تسخیر صدر با شکار خرس‌ها/ هت تریک در سرزمین دورناها

 13. نامه جدایی برانکو به پرسپولیس رسید

 14. صحبت‌های تند نماینده مجلس خطاب به مهدی تاج: کاش نیم ساعت روی حرفت می‌ماندی

 15. نامه عذرخواهی فدراسیون والیبال به خاطر رفتارهای کوبیاک  

 16. عیادت محمدرضا عارف از سلطان/عکس  

 17. خوردبین: برانکو را آنقدر اذیت کردند که جدا شد

 18. اظهارنظر جالب یک امام جمعه درباره عادل فردوسی‌پور و «نود»

 19. الاهلی؛ برانکو عید فطر با الاهلی به توافق رسید+عکس

 20. درگیری صدها نفر در مقابل سالن غدیر ارومیه

 21. گزینه‌های احتمالی جانشینی برانکو در پرسپولیس مشخص شدند

 22. هواداران پرسپولیس دوباره مقابل باشگاه تجمع کردند+ عکس

 23. حسینی: پرسپولیس وضعیت نامشخصی دارد/ با همه قوا در کنار هواداران هستیم

 24. کاشانی: واقعا برانکو را دوست داشتم/ پاداش نگرفتم، میناوند دروغ می‌گوید

 25. برانکو ایوانکوویچ سرمربی الاهلی عربستان شد

آخرین عناوین