سردار نقدی: هیچ بن‌بستی در کشور ‌نداریم

گروه سیاسی الف،   3971030056 ۶ نظر، ۳ در صف انتشار و ۱۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
سردار نقدی: هیچ بن‌بستی در کشور ‌نداریم

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز هیچ بن‌بستی در کشور وجود ندارد اما برخی به دنبال القاء این توهم هستند، گفت: باید انقلابی عمل کرد و به راه و مسیری که در دوران دفاع مقدس پیش گرفته بودیم بازگردیم.

به گزارش تسنیم، سردار محمدرضا نقدی شامگاه شنبه در ویژه برنامه روز حماسه و ایثار شهرستان لنجان اظهار داشت: نامگذاری 29 دی در شهرستان لنجان با تکیه بر برجسته ترین منتخبان پروردگار و برگزیده‌ترین انسان‌های روزگار اجین شده و قطعا نسل‌های آینده شهرستان لنجان را در مسیر حقیقت قرار داده و آینده آنان را تضمین خواهد کرد.

وی ملت ایران را والاترین ملت تاریخ دانست و افزود: امسال انقلاب ایران اسلامی به چهل سالگی رسید و برای چنین توفیقی باید قدردان شما مردمی باشیم که امام خمینی(ره) در وصف شما فرمودند: "شهادت می‌دهم مردم امروز ایران از مردم حجاز در زمان رسول الله (ص) بالاتر و والاترند و از مردم کوفه در عهد امیرالمومنین(ع) والاتر هستند" و این افتخار بزرگی برای ملت ایران به شمار می‌آید که چنین جایگاهی را بنیانگذار جمهوری اسلامی برای آنان قائل شدند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی تصریح کرد: امسال به جایگاهی که امام خمینی(ره) برای مردم ایران قائل شدند افزوده شد چراکه ملت ایران با ایستادگی و مقاومت خود انقلاب را به چهل سالگی رساندند و این کار کوچکی نیست. نباید فراموش کرد حفظ پیروزی از کسب پیروزی بسیار سخت‌تر بوده و امکان دارد پیروزی برای برخی حاصل شود اما حظ دوام و ماندگاری آن بسیار سخت و دشوار است.

وی با بیان اینکه انقلاب‌ها در تاریخ به 40 سالگی نرسیده اند، خاطرنشان کرد: در تاریخ بشر اکثر انقلاب‌ها شکست خورده‌اند و در کشور ما نیز رژیم شاهنشاهی چند هزار سال رژیم حاکم بر ایران بود، نظام استبداد، خفقان، دیکتاتوری به همه انسان‌ها زور می‌گفتند و کسی حق اعتراض نداشت.

سردار نقدی بیان کرد: رضاخان فردی بی‌سواد بود که حتی امضا کردن نیز نمی‌دانست و پس از 20 سال که بر کشور حکومت کرد نیز نمی‌توانست مطلبی را به نگارش درآورد و تنها خواندن بلد بود، و در این سال‌ها فردی بی‌سواد به عنوان رهبر کشور را اداره می‌کرد و خون مردم، جنگ و صلح کشور، دیپلماسی داخلی و خارجی و... در دستان چنین فرد بی‌کفایتی بود.

وی خاطرنشان کرد: در زمان رضاخان وقتی دشمن به کشور حمله کرد از زمانی که از مرزها وارد کشور شدند و به تهران رسیدند هیچکس حتی سنگ نیز به سمت آنها پرتاب نکردند و تمام نظامیان حاضر در پادگان‌ها با لباس شخصی پا به فرار گذاشتند و تهران را در اختیار گرفتند.

چند هزار سال افراد بی‌سواد و جنایتکار کشور را در اختیار داشتند

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی افزود: چند هزار سال افراد بی سواد، جنایتکار و بزدل اداره کشور را در اختیار داشتند و افراد بی گناه زیادی به دست رضاخان به خاک و خون کشیده شدند تا انگلستان در ایران به تثبیت برسد.

وی اظهار داشت: مردم ایران مردم بیابان‌گرد و بی سواد نبودند و برهمین اساس در طی این چند هزار سال بارها در برابر ظلم قیام کردند و طی یک قرن گذشته منتهی به انقلاب اسلامی چندین قیام همچون قیام مشروطیت، قیام میرزا کوچک خان جنگلی، نهضت تنباکو، نهضت نفت، نهضت 15 خرداد در تاریخ ایران صورت گرفت اما در نهایت سرکوب شده و کشتارهای فجیعی انجام گرفت و قیام‌ها و نهضت‌ها به پیروزی نرسیدند تا اینکه انقلاب اسلامی شکل گرفت و پیروزی بزرگی را برای مردم ایران به ارمغان آورد و امروز به 40 سالگی رسیده است.

سردار نقدی تصریح کرد: انقلاب‌های بسیاری در کشورهایی چون ویتنام، مصر، تونس، الجزایر و غیره شکل گرفت اما عمر کوتاهی داشتند اما انقلاب اسلامی با حمایت و ایستادگی مردم بدون کوچکترین تغییر در اصول، ارزش‌ها و آرمان‌های اساسی چون استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، مردم سالاری دینی و... به 40 سالگی خود رسید.

وی گفت: امروز ملت ایران مستقل‌ترین کشور دنیا به شمار می‌آیند و این مردم هستند که با حضور در انتخابات مختلف برای آینده کشور تصمیم گیری می‌کنند. آزادی حاکم بر ایران اسلامی نیز مثال زدنی است چراکه پیر و جوان، مجامع مختلف به راحتی انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش مسئولان می‌رسانند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی بیان کرد: مردم سالاری در ایران اسلامی مثال زدنی است و نمونه بارز آن برگزرای انتخابات واقعی است و مثل کشورهای غربی نبوده که دو طایفه حزبی تشکیل شده، سرمایه داران در کنار یکدیگر جمع شده برخی در حزب دموکرات و برخی در حزب جمهوری‌خواه و انتخابات برگزار می‌کنند و مردم باید از بین این دو حزب فردی را انتخاب کنند.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری انتخابات به صورت استانی نیز با همین مقصود بوده که مردم در سایه و حاشیه کار قرار بگیرند و برخی افراد سرمایه دار با تشکیل حزب به گونه‌ای عمل کنند که مردم مجبور به انتخاب یکی از آنها باشد و مردم دیگر نتوانند فردی مومن، متدین، انقلابی، خدمتگزار و ... که برآمده از دل آنهاست را انتخاب کنند.

سردار نقدی ستون فقرات آزادی و تکیه گاه اصلی مردم سالاری دینی را ولایت فقیه دانست و اظهار داشت: کسانی که از ابتدای انقلاب مطرح می‌کردند ولایت فقیه نوعی دیکتاتوری است، امام راحل به زیبایی پاسخ آنان را داده و اعلام کردند ولایت فقیه مخالف و ضد دیکتاتوری است و با دفاع منطقی این مهم را منصه ظهور رساندند و امروز ما نیز 40 سال رهبری ولایت فقیه را بر کشور تجربه کرده و ثمره آن را نیز لمس کرده‌ایم.

وی افزود: امام خمینی(ره) بعدها فرمودند که خود به بنی صدر رای ندادند حال باید دید چگونه ایشان به رای مردم احترام گذاشتند و نباید نفوذ کلام امام خمینی(ره) را بر مردم مردم فراموش کرد و اگر چنانچه ایشان قصد داشتند در انتخابات دخالتی داشته باشد قطعا با طرح نظر خود می‌توانستند مسیر انتخابات را تغییر دهند اما اجازه دادند مردم خود انتخاب کنند و به رای آنها احترام گذاشت و تا زمانی که نمایندگان مجلس بنی صدر را خلع نکردند امام خمینی(ره) از او حمایت کردند.

مقام معظم رهبری سال‌ها پیش برای رفع مشکلات اقتصادی راهکار ارائه کردند

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی تصریح کرد: در سال 76 برخی قصد ابطال انتخابات را داشتند اما رهبری بودند که از رای مردم صیانت کردند، در سال 78 برخی قصد تاخیر در برگزاری انتخابات را داشتند اما رهبری اجازه چنین کاری را ندادند. در سال 88 با ایجاد آشوب قصد ابطال انتخابات را داشتند اما ولایت فقیه پای رای مردم ایستادند و فرمودند من به مردم سالاری دینی پایبند هستم و با مردم عهد کرده‌ام.

وی گفت: برخی مطرح می‌کنند گرانی و مشکلات اقتصادی در کشور بیداد کرده و چرا مقام معظم رهبری فکری برای این موضوع نمی‌کنند، باید گفت معظم له سال‌ها پیش برای رفع مشکلات اقتصادی راهکارهایی را ارئه کردند و فرمودند من به نتیجه مذاکرات خوش بین نیستم چرا که این مذاکرات مشکلات اقتصادی کشور را حل نخواهد کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی با بیان اینکه ولایت فقیه با راهنمایی‌های حکیمانه خود از انحراف جلوگیری خواهند کرد، گفت: البته اگر بنا باشد از مسیر خارج شده و استقلال، آزادی، مردم سالاری دینی کشور را بر باد دهیم در مقابل خواهند ایستاد و از آن کوتاه نخواهند آمد.

وی افزود: امروز هیچ بن‌بستی در کشور وجود ندارد اما برخی به دنبال القاء این توهم هستند و این در حالیست که بن بست به معنای آن است که ملتی از همه ظرفیت خود استفاده کرده و هیچ راه دیگری پیش روی خود ندارد حال آن که در ایران چنین مسئله‌ای وجود ندارد و چنانچه مشکلات اقتصادی وجود دارد به دلیل آن است که آن‌گونه که باید در عرصه اقتصادی ورود پیدا نکرده‌ایم.

کشورهایی که از ظرفیت‌هایی خود استفاده کردند به شکوفایی اقتصادی رسیدند

سردار نقدی تصریح کرد: بیش از 8 سال است که نگاه‌ها تنها به خارج از کشور و انجام تبادلات با خارج از مرزها بوده و این درحالیست که در تاریخ سراغ نداریم که با تغییر روابط خارجی اقتصاد کشوری شکوفا شده باشد. هر کشوری که ظرفیت‌های خود را شناسایی کرده و با برنامه‌ریزی از ظرفیت‌های خود بهره مند شده ‌به شکوفایی اقتصادی دست پیدا کرده است.

وی ادامه داد: حل مشکلات به واسطه تغییر روابط خارجی تنها شعار انتخاباتی بوده و آن نیز برای همه ما به اثبات رسیده ‌و باید توجه داشت مشکل اقتصادی که امروز پیش روی کشور قرار دارد کوچک‌ترین و ساده ترین مشکلی است که پیش روی انقلاب قرار داشته و پیروزی در انقلاب، مقابله با گروهک‌های ضد انقلاب و پیروزی در جنگ تحمیلی با دستان خالی و تنها با تکیه بر ولایت پذیری و اراده مردم موید این مسئله است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی بیان کرد: پس از جنگ تحمیلی قصد سازندگی کشور را داشتیم اما چندین شهر ایران با خاک یکسان شده بود، نیروگاه‌های کشور نابود و پالاشگاه‌های کشور مورد هجوم دشمن قرار گرفته بودند و باید گفت ملت ایران کشوری ویرانه را از رژیم پهلوی در اختیار گرفته بود و در جنگ تحمیلی نیز کشور ویرانه تر شده بود.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از کشورها پس از جنگ چندین کشور متحد شده و برای بازسازی به کمک آن کشور می‌آیند اما همه تنها ایران ار تحریم کردند و راه‌های انتقال علم را بر روی کشور بستند و کسانی که در زمان جنگ در جبهه‌ها حضور داشته و پل‌ها و راه‌ها را ساخته بودند به میدان آمده و با تکیه بر خداوند متعال کشور را ساختند به گونه‌ای که کشوری که نیروگاه‌های آن را در جنگ از بین برده بودند به تمام کشورهای اطراف خود برق صادر می‌کند.

بازگشت به مسیری که در دوران دفاع مقدس پیش گرفته بودیم

سردار نقدی اظهار داشت: مردم ایران پس از پیروزی انقلاب با دستان خالی و تنها با تکیه بر خداوند متعال، پیروی از ولایت فقیه و اراده و ایستادگی کشور را ساخته‌اند حال چگونه است که در رفع مشکلات اقتصادی بازمانده‌ایم، اقتصاد مولد و پویا نیازمند انرژی، مواد اولیه، مواد معدنی، نیروی انسانی، دانش و فناوری و نقدینگی است، که همه آنها را در اختیار داریم.

وی با بیان اینکه امروز یک‌هزار و 700 ترلیون تومان گردش مالی کشور است، افزود: اما برخی سئوال می‌کنند علت مشکلات اقتصادی ایران چیست، باید پاسخ داد وابستگی به نفت و زیادی نقدینگی در بین مردم و عدم هدایت نقدینگی مردم به سمت تولید علت اصلی آن است، چراکه وقتی این نقدینگی مردم به سراغ ارز، سکه، طلا، زمین، خودرو و... می‌رود افزایش قیمت‌ها را به همراه دارد از این رو دولت باید نقدینگی مردم را به سمت تولید سوق دهد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی ادامه داد: واردات بی رویه، قاچاق کالا و غیره سبب می‌شود نقدینگی به سمت تولید سوق پیدا نکند و تورم همچنان باقی خواهد ماند از این رو باید انقلابی عمل کرد و به راه و مسیری که در دوران دفاع مقدس پیش گرفته بودیم بازگردیم.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

مهدی۷۳۰۸۳۹۱۰:۱۴:۱۰ ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
سردار نقدی: هیچ بن‌بستی در کشور ‌نداریم البته بغیر از بن بست مدیران سفارشی بی لیاقت بی عرضه بی سواد بی تجربه که ستون پنجم ترامپ فاشیست قمارباز و نتانیاهوی تروریست کودک کش هستند. بله اقای نقدی بن بست ما از داخل کشور و از ناحیه خودیهایی است که شوربختانه به هیچ قانونی احترام نمیگذارند و میدزدند و میدزدند و میدزدند
ناشناس۷۳۱۲۹۲۱۴:۲۱:۰۷ ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
ادب هم خوب چیزیه
ناشناس۷۳۰۸۵۸۱۰:۲۴:۳۸ ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
همه چی آروم و ما چقدر خوشبختم و حتی در کشور کوچه بن بست هم ندارم و همه بن باز هستند و دو طرفه اتوبان شده
ناشناس۷۳۱۳۹۱۱۵:۰۹:۴۶ ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
لطفا شعاری حرف نزنید سردار
ناشناس۷۳۱۴۰۴۱۵:۱۶:۰۵ ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
هیچ بن بستی نیست به غیر از ژن برتری و آقازادگی
ناشناس۷۳۱۵۳۳۱۶:۴۵:۴۷ ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
.. ولی به زندگی مردم بیچاره نیم نگاهی بکنید ......................

پربحث‌های اخیر

 1. کشف طلا، دلار و ۳ کارت‌خوان با گردش مالی ده میلیاردی در دفتر زنگنه

 2. چرا خرمشهر، خرّم‌شهر نشد؟! / چه خوب که ممد نیست...

 3. خدمات یک مدرسه غیرانتفاعی لاکچری در تهران/ ۸۵ میلیون تومان برای اردوی سوئد و فرانسه؛ ۵ میلیون هم اردوی شیراز!

 4. زاکانی:‌ کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده و دچار مشکل و مایه بدنامی قوه قضائیه شده را باید کنار گذاشت

 5. اولین زن یهودی در سنای آمریکا و میزبان ظریف کیست؟ + تصاویر

 6. علمای شيعه، یکی از پاسداران زبان فارسی

 7. نقوی‌حسینی: ظریف باید درباره محتوای دیدار با سناتور آمریکایی توضیح دهد

 8. چرا مذاکره با آمریکا سم است؟

 9. مراسم افطاری‌ای که هیچ‌گاه از خاطر روحانی پاک نخواهد شد

 10. هنر تغییر محاسبات

 11. «کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده» کیست؟/ انتصاب معاون دفتر وزیر با مدرک راهنمایی/ نقد عطریانفر بر عملکرد اصلاح‌طلبان در سال ۸۸

 12. راغفر: اگر امروز دلار ۸۰۰۰ تومان شود مردم از ذوق به همین دولت رای می‌دهند!

 13. کشف ۹۶ بسته ۱۰۰ دلاری از خانه یک روستایی!

 14. دولت حزب اللهي و جوان

 15. مرعشی: مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از ۹۸ می‌گذرد/ اصلاح‌طلبان از ضعف‌های دولت آسیب دیده‌اند

 16. کوتاه کردن دست دلالان از بازار خودرو موجب کاهش قیمت می‌شود

 17. جانشین فرمانده کل سپاه: ناو‌های آمریکایی کاملا تحت کنترل ما هستند

 18. مانتو، شلوار و لباس تولید خیرآباد ورامین با مارک های خارجی در بازار

 19. رئیس سازمان حمایت: مسئول قیمت گذاری خودرو ما هستیم/ ما به قیمت ۶۰ میلیونی پراید رضایت ندادیم

 20. اسامی نامزدهای ۳فراکسیون سیاسی مجلس برای انتخابات هیئت رئیسه/جدول

 21. طوفان در تهران  

 22. اعتراض شدید به اکران یک فیلم غیراخلاقی در جشنواره کن

 23. ۵۱ میلیون خانوار آمریکایی هزینه غذا و اجاره ندارند

 24. دلیل کسر مبالغ میلیونی از حقوق اردیبهشت فرهنگیان

 25. به بهانه‌ی بیلبورد سازمان فنی‌حرفه‌ای در فرودگاه یزد

پربحث‌های دیروز

 1. انبارلویی: تعجب می‌کنم آقای ظریف به چه دلیل دوباره مذاکره کرده/برجام را اجرایی نکنند، با آمریکایی‌ها حرفی نداریم

 2. کشف طلا، دلار و ۳ کارت‌خوان با گردش مالی ده میلیاردی در دفتر زنگنه

 3. چرا خرمشهر، خرّم‌شهر نشد؟! / چه خوب که ممد نیست...

 4. خدمات یک مدرسه غیرانتفاعی لاکچری در تهران/ ۸۵ میلیون تومان برای اردوی سوئد و فرانسه؛ ۵ میلیون هم اردوی شیراز!

 5. زاکانی:‌ کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده و دچار مشکل و مایه بدنامی قوه قضائیه شده را باید کنار گذاشت

 6. انتقاد رییس سازمان نظام پزشکی از تمسخر پزشکان در رسانه ملی

 7. اولین زن یهودی در سنای آمریکا و میزبان ظریف کیست؟ + تصاویر

 8. علمای شيعه، یکی از پاسداران زبان فارسی

 9. نقوی‌حسینی: ظریف باید درباره محتوای دیدار با سناتور آمریکایی توضیح دهد

 10. چرا مذاکره با آمریکا سم است؟

 11. مراسم افطاری‌ای که هیچ‌گاه از خاطر روحانی پاک نخواهد شد

 12. هنر تغییر محاسبات

 13. «کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده» کیست؟/ انتصاب معاون دفتر وزیر با مدرک راهنمایی/ نقد عطریانفر بر عملکرد اصلاح‌طلبان در سال ۸۸

 14. راغفر: اگر امروز دلار ۸۰۰۰ تومان شود مردم از ذوق به همین دولت رای می‌دهند!

 15. کشف ۹۶ بسته ۱۰۰ دلاری از خانه یک روستایی!

 16. دولت حزب اللهي و جوان

 17. مرعشی: مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از ۹۸ می‌گذرد/ اصلاح‌طلبان از ضعف‌های دولت آسیب دیده‌اند

 18. کوتاه کردن دست دلالان از بازار خودرو موجب کاهش قیمت می‌شود

 19. جانشین فرمانده کل سپاه: ناو‌های آمریکایی کاملا تحت کنترل ما هستند

 20. مانتو، شلوار و لباس تولید خیرآباد ورامین با مارک های خارجی در بازار

 21. رئیس سازمان حمایت: مسئول قیمت گذاری خودرو ما هستیم/ ما به قیمت ۶۰ میلیونی پراید رضایت ندادیم

 22. اسامی نامزدهای ۳فراکسیون سیاسی مجلس برای انتخابات هیئت رئیسه/جدول

 23. طوفان در تهران  

 24. اعتراض شدید به اکران یک فیلم غیراخلاقی در جشنواره کن

 25. ۵۱ میلیون خانوار آمریکایی هزینه غذا و اجاره ندارند

پربحث‌های هفته

 1. کشتیم که کشتیم دیه‌شو میدیم! / نظر شما درباره‌ی این فیلم چیست؟!

 2. لفاظی تازه ترامپ علیه ایران: هرگز دوباره آمریکا را تهدید نکنید

 3. محکومیت «یاسین رامین» در پرونده شیرخشک‌های آلوده وارداتی به ۱۷ سال حبس

 4. انبارلویی: تعجب می‌کنم آقای ظریف به چه دلیل دوباره مذاکره کرده/برجام را اجرایی نکنند، با آمریکایی‌ها حرفی نداریم

 5. برجام؛ ترامپ و توافق جدید

 6. عابربانک پرسپولیس و وزیر سابق کجا شلاق می‌خورند؟

 7. کشف طلا، دلار و ۳ کارت‌خوان با گردش مالی ده میلیاردی در دفتر زنگنه

 8. فرار از جنگ صلح به بار نمی‌‌آورد

 9. چرا خرمشهر، خرّم‌شهر نشد؟! / چه خوب که ممد نیست...

 10. واکنش‌ها به درخواست روحانی برای اختیارات ویژه/ تاکتیک دو سر برد رئیس جمهور/ بگوید در چه مواردی محدودیت دارد/ خیری ندیده ایم از این اختیارها

 11. صدای خاموش تجرد قطعی

 12. توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکسی افطاری وی در فضای مجازی

 13. محسنی اژه‌ای: از بی‌عفتی فیلم بگیرید و برای ما بفرستید/ روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟/ رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

 14. تخریب ویلاهای خاص با قاطعیت دستگاه قضا/ از ویلای داماد شمخانی تا دختر وزیر سابق

 15. علی شمخانی: ۴۰سال است جنگ اقتصادی را با فرهنگ خرمشهر به پیروزی تبدیل کرده‌ایم

 16. هشدار شديد دهقان به روسای قوا؛ دستورالعمل چپاول اموال مردم را لغو كنيد

 17. چراغ‌های روشن به هنگام سحر  

 18. خدمات یک مدرسه غیرانتفاعی لاکچری در تهران/ ۸۵ میلیون تومان برای اردوی سوئد و فرانسه؛ ۵ میلیون هم اردوی شیراز!

 19. زاکانی:‌ کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده و دچار مشکل و مایه بدنامی قوه قضائیه شده را باید کنار گذاشت

 20. ساختمان های کره شمالی‎  

 21. پراید ۱۸.۵ میلیونی در صورت مالی سالیانه شرکت سایپا

 22. اژه‌ای:‌ دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است/ چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

 23. روحانی: قیمت ارز ۱۳ هزار تومان و حتی ۸ هزار تومان نیست / بنگاه‌های دولتی باید واگذار شود

 24. آموزش فریب دادن زنان متاهل در سریال نمایش خانگی!

 25. انتقاد رییس سازمان نظام پزشکی از تمسخر پزشکان در رسانه ملی

پربحث‌های اخیر

 1. چرا خرمشهر، خرّم‌شهر نشد؟! / چه خوب که ممد نیست...

 2. زاکانی:‌ کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده و دچار مشکل و مایه بدنامی قوه قضائیه شده را باید کنار گذاشت

 3. اولین زن یهودی در سنای آمریکا و میزبان ظریف کیست؟ + تصاویر

 4. نقوی‌حسینی: ظریف باید درباره محتوای دیدار با سناتور آمریکایی توضیح دهد

 5. چرا مذاکره با آمریکا سم است؟

 6. هنر تغییر محاسبات

 7. «کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده» کیست؟/ انتصاب معاون دفتر وزیر با مدرک راهنمایی/ نقد عطریانفر بر عملکرد اصلاح‌طلبان در سال ۸۸

 8. دولت حزب اللهي و جوان

 9. مرعشی: مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از ۹۸ می‌گذرد/ اصلاح‌طلبان از ضعف‌های دولت آسیب دیده‌اند

 10. جانشین فرمانده کل سپاه: ناو‌های آمریکایی کاملا تحت کنترل ما هستند

 11. مانتو، شلوار و لباس تولید خیرآباد ورامین با مارک های خارجی در بازار

 12. اسامی نامزدهای ۳فراکسیون سیاسی مجلس برای انتخابات هیئت رئیسه/جدول

 13. نماینده مجلس خطاب به روحانی: دست از لجبازی بردارید/ شما بیشترین قانون شکنی را داشته‌اید!

 14. جلسه شورایعالی انقلاب فرهنگی به ریاست لاریجانی برگزار می شود

 15. واکنش نوبخت به انتخاب علی ربیعی به عنوان سخنگوی دولت  

 16. خیز فراکسیون‌ها برای کرسی‌های هیئت رئیسه/ رقابت دوباره عارف و لاریجانی

 17. احمد توکلی: اگرچه آمریکا در منطقه حضور دارد، اما جنگ رخ نمی‌دهد/ باید از فساد جلوگیری شود

 18. روحانی: اگر قانون اساسی اجرا شود، دولت اختیارات کافی دارد/ از رنج و مشکلات مردم خبر دارم

 19. نامه فراکسیون اهل سنت رهبر انقلاب درباره مداحی پخش شده از شبکه پنج

 20. خاموشی: باقدرت و عزت از آمریکا عبور خواهیم کرد

 21. رئیس جدید مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران معرفی شد

 22. آخرین وضعیت طرح عدم کفایت سیاسی و استیضاح رئیس جمهور

 23. برگزاری مراسم سوگواری حضرت امیرالمؤمنین در حضور رهبر انقلاب

 24. گزینه‌های فراکسیون امید برای انتخابات هیئت‌رئیسه نهایی شد

 25. چرا حاجی‌بابایی کاندید ریاست مجلس نشد؟

پربحث‌های دیروز

 1. انبارلویی: تعجب می‌کنم آقای ظریف به چه دلیل دوباره مذاکره کرده/برجام را اجرایی نکنند، با آمریکایی‌ها حرفی نداریم

 2. چرا خرمشهر، خرّم‌شهر نشد؟! / چه خوب که ممد نیست...

 3. زاکانی:‌ کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده و دچار مشکل و مایه بدنامی قوه قضائیه شده را باید کنار گذاشت

 4. اولین زن یهودی در سنای آمریکا و میزبان ظریف کیست؟ + تصاویر

 5. نقوی‌حسینی: ظریف باید درباره محتوای دیدار با سناتور آمریکایی توضیح دهد

 6. چرا مذاکره با آمریکا سم است؟

 7. هنر تغییر محاسبات

 8. «کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده» کیست؟/ انتصاب معاون دفتر وزیر با مدرک راهنمایی/ نقد عطریانفر بر عملکرد اصلاح‌طلبان در سال ۸۸

 9. دولت حزب اللهي و جوان

 10. مرعشی: مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از ۹۸ می‌گذرد/ اصلاح‌طلبان از ضعف‌های دولت آسیب دیده‌اند

 11. جانشین فرمانده کل سپاه: ناو‌های آمریکایی کاملا تحت کنترل ما هستند

 12. مانتو، شلوار و لباس تولید خیرآباد ورامین با مارک های خارجی در بازار

 13. اسامی نامزدهای ۳فراکسیون سیاسی مجلس برای انتخابات هیئت رئیسه/جدول

 14. نماینده مجلس خطاب به روحانی: دست از لجبازی بردارید/ شما بیشترین قانون شکنی را داشته‌اید!

 15. جلسه شورایعالی انقلاب فرهنگی به ریاست لاریجانی برگزار می شود

 16. واکنش نوبخت به انتخاب علی ربیعی به عنوان سخنگوی دولت  

 17. احمد توکلی: اگرچه آمریکا در منطقه حضور دارد، اما جنگ رخ نمی‌دهد/ باید از فساد جلوگیری شود

 18. روحانی: اگر قانون اساسی اجرا شود، دولت اختیارات کافی دارد/ از رنج و مشکلات مردم خبر دارم

 19. نامه فراکسیون اهل سنت رهبر انقلاب درباره مداحی پخش شده از شبکه پنج

 20. خاموشی: باقدرت و عزت از آمریکا عبور خواهیم کرد

 21. رئیس جدید مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران معرفی شد

 22. آخرین وضعیت طرح عدم کفایت سیاسی و استیضاح رئیس جمهور

 23. برگزاری مراسم سوگواری حضرت امیرالمؤمنین در حضور رهبر انقلاب

 24. گزینه‌های فراکسیون امید برای انتخابات هیئت‌رئیسه نهایی شد

 25. چرا حاجی‌بابایی کاندید ریاست مجلس نشد؟

پربحث‌های هفته

 1. محکومیت «یاسین رامین» در پرونده شیرخشک‌های آلوده وارداتی به ۱۷ سال حبس

 2. انبارلویی: تعجب می‌کنم آقای ظریف به چه دلیل دوباره مذاکره کرده/برجام را اجرایی نکنند، با آمریکایی‌ها حرفی نداریم

 3. برجام؛ ترامپ و توافق جدید

 4. فرار از جنگ صلح به بار نمی‌‌آورد

 5. چرا خرمشهر، خرّم‌شهر نشد؟! / چه خوب که ممد نیست...

 6. واکنش‌ها به درخواست روحانی برای اختیارات ویژه/ تاکتیک دو سر برد رئیس جمهور/ بگوید در چه مواردی محدودیت دارد/ خیری ندیده ایم از این اختیارها

 7. توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکسی افطاری وی در فضای مجازی

 8. محسنی اژه‌ای: از بی‌عفتی فیلم بگیرید و برای ما بفرستید/ روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟/ رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

 9. تخریب ویلاهای خاص با قاطعیت دستگاه قضا/ از ویلای داماد شمخانی تا دختر وزیر سابق

 10. علی شمخانی: ۴۰سال است جنگ اقتصادی را با فرهنگ خرمشهر به پیروزی تبدیل کرده‌ایم

 11. هشدار شديد دهقان به روسای قوا؛ دستورالعمل چپاول اموال مردم را لغو كنيد

 12. زاکانی:‌ کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده و دچار مشکل و مایه بدنامی قوه قضائیه شده را باید کنار گذاشت

 13. اژه‌ای:‌ دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است/ چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

 14. رفتار عجیب نمایندگان برای تعویق کنکور/ موافقت 81 نفر به رغم فریادی های 150 نماینده

 15. صالحی امیری: با هر دولتی به‌جز دولت روحانی، شرایط بدتر می‌شد/ قیمت خودرو در انتظار تصمیم شورای رقابت/ بعد از سرافراز، اصلاح ساختار صدا و سیما منتفی شد

 16. اولین زن یهودی در سنای آمریکا و میزبان ظریف کیست؟ + تصاویر

 17. سفرهای عجیب و غریب اعضای شورای شهر به کشورهای اروپایی/ نظر عباس عبدی درباره خاطرات هاشمی رفسنجانی/ جزئیات ماجرای جنجالی تصادف پورشه با پراید در اصفهان

 18. دوچرخه‌سواری برای بانوان به موجب قانون منع نشده/ محکومیت حسین هدایتی به حبس و شلاق/ پرونده سیف به دادگاه ارسال شد

 19. خوش چشم: باید مشخص شود ظریف با چه مجوزی با آمریکایی‌ها دیدار کرده است

 20. حکم حسین هدایتی اعلام شد

 21. رهبر انقلاب: راجع به زبان فارسی نگرانم؛ نگذارید فرسوده و ویران شود/ از صداوسیما گله‌مندم؛ بجای زبان معیار گاهی تعابیر غلط و فرنگی را ترویج می‌کنند

 22. نقوی‌حسینی: ظریف باید درباره محتوای دیدار با سناتور آمریکایی توضیح دهد

 23. نظر زیباکلام درباره حمایت مردم از نظام/ اصولگرایان مجلس بر سر دوراهی: لاریجانی یا عارف؟/ انتقاد روزنامه اصلاح طلب از عباس عبدی

 24. شورای عالی انقلاب فرهنگی در بن بست

 25. فتاح: حسرت تلفن زدن به دل ترامپ خواهد ماند/ ما تحت فشار هستیم اما آنها بیشتر تحت فشار هستند

آخرین عناوین