دلتنگی‌های شجاع خلیل زاده برای هواداران پرسپولیس

گروه ورزشی الف،   3971027050

​شجاع خلیل زاده با وجود مصدومیتی که دارد، همچنان تمرینات پرفشار خود را همراه پرسپولیسی‌ها در کمپ قطر ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرآنلاین؛ شجاع در ابتدای فصل از ناحیه عضلات گردن دچار یک مصدومیت پیچیده شد که بهبودی کامل این مصدومیت فقط با جراحی امکان پذیر است اما شجاع چندی پیش گفته بود امکان جراحی برایش وجود ندارد چون در این صورت، دو ماه از بازی های پرسپولیس را از دست می دهد. از این رو، قصد دارد در پایان فصل جراحی مورد نظر را انجام بدهد.

شجاع اما گفت: «تمرینات با نظم خاص و فشار زیادی ادامه دارد. وقتی می بینیم بازیکن کناری ما با چه شوق و اشتیاقی تمرینات را دنبال می کند، آدم ناخودآگاه انگیزه می گیرد به خصوص مدل تمرین کردن سیدجلال که واقعا جالب است. کاپیتان تیم ما با همین شرایطی که دارد نیز با تمام وجودش کار می کند و همه بازیکنان جوان با دیدن تمرینات سیدجلال، به وجد می آیند.»

این بازیکن اضافه کرد: «در این مدت کنار هم شوخی می کنیم و به یکدیگر روحیه می دهیم اما حقیقت این است که دل مان برای هواداران و عشقی که در کوچه و خیابان به ما دارند، تنگ شده است. کمپی که در آن حضور داریم، یک کمپ صد در صد حرفه ایست که سالن بدنسازی کامل و زمین های باکیفیتی دارد. ای کاش چنین امکاناتی در کشور خودمان هم وجود داشت تا در کنار هواداران بتوانیم تمرینات را ادامه بدهیم. این اتفاق می توانست هم برای ما خوشایند باشد و هم هواداران لذت ببرند اما به هر حال این اردو را هم پشت سر می گذاریم تا در بازگشت بتوانیم با کسب نتایج خوب، هواداران مان را خوشحال کنیم.»

شجاع در نهایت گفت: «جوی شاد در اردوی تیم وجود دارد. همه سرحال هستند و با خاطر همین انرژی می توانیم تمرینات سخت را پشت سر بگذاریم. من هم مصدومیتم را تحمل می کنم چون هدف های زیادی در سر دارم. ما باید در کنار هم بجنگیم و اجازه ندهیم مسائل جانبی و حواشی وارد تیم مان شود. انشالله در بازگشت به لیگ، اتفاقات بزرگی را رقم می زنیم و برای کسب سومین قهرمانی می جنگیم. خدا را شکر می کنم که هواداران را در کنار خود می بینیم. آنها در قطر هم عشق شان را از پرسپولیس دریغ نمی نند و انشالله در کنار هم، به یک افتخار دیگر می رسیم.»