پیام‌ برگزاری نشست ضدایرانی در لهستان

امیرحسین رحمانی،   3971022243 ۲۹ نظر، ۵ در صف انتشار و ۱۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
پیام‌ برگزاری نشست ضدایرانی در لهستان

مایک پمپئو، وزیر امور خارجه ایالات متحده روز جمعه اعلام کرد این کشور و لهستان ماه آینده نشستی بین المللی درباره خاورمیانه برگزار خواهند کرد که محوریت بحث هایش به ادعای آنها در راستای تلاش برای افزایش فشار بر ایران خواهد بود. وزیر خارجه آمریکا عنوان کرده هدف کنفرانس« ثبات خاورمیانه و صلح، آزادی و امنیت در منطقه» با تمرکز بر ایران است.

همچنین دو کشور آمریکا و لهستان در اعلامیه مشترکی عنوان کردند مقامات کشورهای مختلف جهان برای شرکت در نشست ورشو در روزهای سیزدهم و چهاردهم فوریه(۲۴  و ۲۵بهمن ماه) دعوت خواهند شد؛ البته در اعلامیه به نام ایران اشاره نشده و صرفاً عنوان شده که نشست بر ایجاد یک خاورمیانه آرام و باثبات تمرکز دارد.

بر اساس اخبار منتشر شده در رسانه‌های مختلف و صحبت‌های مایک پمپئو قرار است در این نشست کشورهایی از آسیا، اروپا، خاورمیانه و آفریقا شرکت کنند؛ ظاهراً  مقامات کشورهای عربی مانند عربستان، بحرین، امارات، مراکش و ... دعوت شده اند تا در این نشست حضور داشته باشند. همچنین از بنیامین نتانیاهو خواسته شده در این نشست شرکت کند.

در واکنش به اعلام برگزاری این نشست مقامات دولت اظهارنظر کرده اند.

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه در توییتر خود نوشت: این لکه ننگ از دامان دولت لهستان پاک شدنی نیست. در شرایطی که ایران جان لهستانی‌ها را در جنگ جهانی دوم نجات داد، این کشور هم‌اکنون میزبانی سیرک مذبوحانه ضد ایرانی را بر عهده گرفته است. به میزبان و شرکت‌کنندگان در این کنفرانس ضدایرانی یادآوری می‌کنم؛ آن‌هایی که در نمایش قبلی آمریکا علیه ایران شرکت کردند، یا الان مرده‌اند، یا روسیاه و منزوی‌اند. ایران اما قوی‌تر از همیشه است.

علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت:«آدمی که می گوید تحریم با حداکثر فشار، وقتی به سمینار و کنگره می رسد مفهومش این است که قافیه را باخته است.»

عباس عراقچی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه نیز با کنایه به میزبانی لهستان برای نشست ضد ایرانی نوشت:1892 لهستانی از 1942 تاکنون در قبرستان لهستانی‌ها درقلب تهران آرمیده‌اند. بیش از یکصد هزار لهستانی پس از آزادی از اردوگاه‌های کار اجباری استالین از راه ایران بازگشتند. قبرستانها در ایران بعداز 30 سال قابل جایگزینی هستند اما مردم تهران 77 سال است که احترام میهمانان خودرا نگاه داشته‌اند.

بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه ایران هم آمریکا را به تلاش برای ایجاد یک هرج و مرج جدید در منطقه متهم کرد. قاسمی گفت آمریکا به دلیل ناکامی در یافتن جایگزینی برای توافق اتمی موسوم به برجام دچار نوعی یاس و عصبانیت مزمن شده است.

درباره برگزاری نشست ضدایرانی در لهستان می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

*جنگ روانی و تبلیغاتی جدید آمریکا و کشورهای هم پیمان منطقه ای در راستای فشار حداکثری به ایران برای بازگشت به میز مذاکره و پذیرش شروط ۱۲ گانه واشنگتن است.

*برگزاری این نشست در لهستان نشان دهنده ناتوانی کشورهای اروپایی برای اتخاذ یک موضع واحد و قدرتمند در قبال خروج آمریکا از توافق هسته ای است. این امر نشان دهنده این است آمریکا موفق شده بین کشورهای اروپایی در چگونگی واکنش نشان دادن به ایران شکاف بیندازد.

*نشست لهستان تایید کننده احتمالی این امر است که به احتمال بسیار زیاد راه‌کارهای جبرانی اروپا مانند اس پی وی و قانون مسدود کننده به سرانجام مثبتی نخواهد رسید و تهران نمی تواند به وعده های آنها دلخوش باشد. به خصوص این که اخیراً بحث اعمال تحریم های جدید کشورهای اروپایی( مانند دانمارک و هلند) علیه ایران نیز قوت گرفته است. فرانسه نیز روز جمعه دوباره اعلام کرد برنامه موشکی ایران مغایر با قطعنامه 2231 است. این مسائل بیانگر شکست هشت ماه مذاکره و رایزنی ایران با اروپا است.

*جمع شدن کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی در یک همایش آن هم به صورت علنی، نشان دهنده آشکار شدن ارتباطات آنها برای مشروعیت دادن به اسرائیل و هماهنگی سیاست های ضد ایرانی آنهاست. بنابراین احتمال اینکه در ماه های آینده این گروه در پی تشدید نقشه های خود برای ایجاد آشوب و ناامنی در ایران باشند بسیار محتمل است.  

*همچنین احتمالاً در آینده تحرکاتی جهت تسریع صلح اسرائیل با فلسطین و تلاش مضاعف برای مقابله با سیاست های منطقه ای ایران ایجاد خواهد شد.

در کل به نظر می رسد آمریکا در پی این است پس از خروج از برجام و امتناع تهران از پذیرش مذاکره جدید، جبهه ضد ایرانی را تا سرحد امکان گسترش دهد و کشورهای بیشتری را با خود همراه سازد تا زمینه مهار و عقب نشینی تهران را در زمینه منطقه، موشکی و تعطیلی کامل برنامه ای هسته ای فراهم نماید. البته نئوکان های جنگ طلبی مانند پمپئو و بولتون و سیاست ریاض و رژیم صهیونیستی ترغیب به برخورد سخت با ایران است اما بدلیل قدرت ایران، تبعات ناخواسته و نامشخص و سیاست منفعت طلبانه ترامپ احتمال وقوع چنین امری بسیار بعید است. اما از طرف دیگر دونالد ترامپ در داخل نیز با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کند که ممکن است دست به اقدامی غیر منطقی و غیرمعقول بزند.

در این بین اقتدار همراه با رعایت مصلحت دستگاه دیپلماسی و وزارت خارجه تعیین کننده است. همچنین مقاوم سازی اقتصاد، برخورد با مفاسد و تلاش برای رضایت مردم می باید در این شرایط جزء اولویت ها باشد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۷۱۹۷۴۹۰۷:۰۸:۴۲ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اگرچه نرمش وزارت امور خارجه در برجام حاصلش تحریم، تهدید و زورگویی غرب علیه ایران شد ولی مردم در روزهای پیش‌رو آماده‌اند تا پاسخ کوبنده‌ای به استکبار جهانی بدهند.
ناشناس۷۲۰۱۳۹۱۱:۱۰:۱۹ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
قطعنامه 2231 که پیوست برجام است وسیله فشار اروپا و امریکا بر برنامه موشکی ایران شده ظریف و عراقچی نباید اجازه می دادند که طرف مقابل در این قطعنامه درباره برنامه موشکی ما مطلبی را بگنجانند.
ناشناس۷۱۹۷۵۰۰۷:۰۹:۱۰ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
برای دولت شایسته نیست که به جای اعتماد به ظرفیت‌های داخلی و جوانان کشور تمام سعی‌اش بر این باشد که رضایت غربی‌ها را جلب کند، این نوع رفتارها ضربه سنگینی به عزت ملی وارد خواهد آورد.
ناشناس۷۱۹۷۵۲۰۷:۱۲:۳۰ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
دستگاه دیپلماسی کشورمان در این پنج سال از بی‌دستاوردترین سازمان‌های دولتی کشور بوده است زیرا با تصویب برجام و عدم تحقق وعده‌های برجامی نتوانست به انتظارات مردم از توافق هسته‌ای پاسخ دهد و حتی با رفتار همراه با ضعف خود موجب اعمال شدیدترین تحریم‌های جدید برعلیه کشورمان شد.
ناشناس۷۲۰۱۲۹۱۱:۰۴:۳۰ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
مشکل دستگاه دیلماسی نیست اتفاقا بسیار کارآمد بوده است حاصل برجام حذف اجماع قدرت های جهانی و تا حدودی ثبات اقتصادی بوده و تنفسی برای این روزها حاصل بسیار مهم و جدی برجام روشن شدن دغل کاری و بد عهدی آمریکا و اروپا برای نسل های جدید بوده است راهی جز مقاومت یا تسلیم وجود ندارد و تسلیم جز ذلت و عقبگرد و حاکمیت رژیم های دست نشانده به همراه نخواهد داشت
ناشناس۷۲۰۷۵۱۱۵:۱۹:۲۹ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
قرار بود با برجام تحریم نباشد وقتی برجام هست تحریم هم هست یعنی خسارت محض است .
ناشناس۷۲۰۷۷۰۱۵:۲۸:۳۶ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
تواصلا میدونی دستاوردچیه اگردولت محبوب شماسرکاربودکه الان باانهمه قطعنامه شورای امنیت خدامیداند چه وضعی داشتیم برجام مارانجات داددرودبرظریف وطن دوست
ناشناس۷۱۹۷۶۱۰۷:۲۳:۴۸ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
ظریف احتمالا فیلم های ملک مطیعی را زیاد می بیند اما درست تر این بود که می گفت این لکه ننگ فقط با خون پاک می شود اما حرف عراقچی از همه مضحک تر است تنها دستاویز ایران بر ضد لهستان یک گورستان عهد بوقی است؟ یعنی دیپلماسی درش تخته است؟ یا لهستان اولویت های منافع ملیش را از شرم نگهداری یک گورستان عهد بوق عوض خواهد کرد؟
ناشناس۷۱۹۷۶۳۰۷:۳۰:۳۰ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
امریکا در طول چهل سال برای ملت ایران موش هم نبود از زمان کدخدا پرستان حالا نشست این ها هم درد سر شده این هم پخت سبلیریتی ها برای ملتی که دوست نداره هم فکر کند خدا این چند سال چطور صبر کنم
ناشناس۷۲۰۱۴۴۱۱:۱۳:۰۶ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
مشکلات از وقتی شروع شد که تابلو شیطان بزرگ به کدخدا تغییر نام داده شد.
محمد قاسمی۷۱۹۷۶۴۰۷:۳۰:۳۷ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اگه‌ هسته ای باقی بود الان این نشست که دیگه سرنوشت شده با موضوع انرژی هسته ای ایران برگزار میشد نه اینکه این همه بتونن بیان جلو ما یک سنگر عقب نشینی کردیم اونها صد سنگر جلو اومدن
ناشناس۷۲۰۱۳۱۱۱:۰۵:۴۸ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
در واقع برجام چالش هسته ای ایران با غرب را به چالش موشکی و منطقه ای تعمیم و گسترش داد.
ناشناس۷۱۹۷۶۷۰۷:۳۳:۵۷ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
برخورد با مفاسد و تلاش برای رضایت مردم که در خط آخر آوردی کفره! ما حاضریم همه کار کنیم جز این
ناشناس۷۱۹۸۳۷۰۸:۳۶:۱۶ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اگر از ابتدای انقلاب تاکنون یک سیاست خارجی معقول واقع بینانه و مبتنی بر منافع ملی را در پیش گرفته بودیم مجبور به تحمل این همه هزینه و خسارت نبودیم .
علی۷۱۹۸۸۰۰۸:۵۳:۲۸ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
عراقچی خواب بوده یه دفعه ازش نظر خواستند اینارو گفته
ناشناس۷۱۹۸۸۱۰۸:۵۳:۳۴ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
امثال ظریف که فقط بلدند جلوی خارجی ها لبخند بزنند باید بدونند جلب رضایت مردم بهترین پاسخ به بیگانگان است.
ناشناس۷۱۹۹۴۵۰۹:۲۷:۱۸ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
آقای ترامپ جلسه نمی خواد بر گزار کنی. ما استادان دانشگاهی داریم که فرق بین ماهواره (ارتباطات)و موشک (نظامی و امنیتی) و دوچرخه (حمل و نقل ) و... نمی دونن یعنی نمی دونه که پیشرفت و پسرفت در هر حوزه ای رو باید جداگانه برسی کرد. یه نفر اومده میگه ما کارت ملی رو از خارج وارد می کنیم بعد موشک میسازیم؟ بعد ماهواره می سازیم؟ چرا هیچ روشنفکری و استاد دانشگاهی مثلا در روسیه نمیاد بگه ما تو خودرو سازی نیستیم و وارد می کنیم بعد بیاد مسائل فضایی و نظامی مسخره کنه. بعد فعالیت 20 ساله ایران در زمینه ماهواره رو با فعالیتهای 100 ساله کشورهای دیگه مقایسه می کنه.
ناشناس۷۲۰۱۲۷۱۱:۰۳:۴۴ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
علت عقب ماندگی ایران را در افکار افرادی که صنایع هسته ای و هوافضا و غیره را مسخره می کنند باید جستجو کرد.
ناشناس۷۲۰۱۲۰۱۱:۰۱:۰۹ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
یک سوال ! با وجود این همه دشمن یک درصد هم احتمال نمی دهید که ناظر بی طرف بگوید.. شاید شما هم یک جا را اشتباه رفته اید که این همه دشمن دور خودت جمع کرده اید ؟! کمی تفکر
ناشناس۷۲۰۶۰۵۱۴:۱۱:۲۷ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
ریشه این مشکلات از اشغال سفارت آمریکا شروع شد. اونموقع بود که سنگ بنای تندروی در سیاست خارجی گذاشته شد.
ناشناس۷۲۰۸۲۱۱۵:۵۵:۲۷ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
کدام تندروی؟!!!! اگه سفارت آمریکا اشغال نشده بود، بعد از مدتی شاه چمدانی برمی گشت و هنوز سلسله پهلوی بر ایران حاکم بودند.
علی 671۷۲۰۱۲۸۱۱:۰۳:۵۲ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اقتصاد مقاومتی .یعنی روی پای خود ایستادن .اگر آن موقع که رهبری چند سال پیش فرمودند .اجرا کرده بودند .امروز روز گارمان بدست جنایتکارانی مثل آمریکا نبود .که افراد بیسوادی نظیر زیبا کلام تعیین کننده و خط دهنده انقلاب ما باشد .اگر این آقایون دولتی ها به راست چشم از آمریکا و اروپا بر می داشتند و به حرف و کار های آنها وقفه ای نمی گذاشتند و کار خودشان را می کردند .ما با کمک هم آنها را زمین می زدیم ولی افسو اینجا است که جهانگیری با دروغ می خواهد اقتصاد مقاومتی اجرا کند .یک نمونه بیان کند که انجام داده .همش دروغ .همش التماس اروپا .هر گز از اروپا آبی برای ما گرم نخواهد شد .مگر روی پای خودمان بایستیم .
ف.خ۷۲۰۹۲۴۱۶:۵۲:۵۶ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
دوست محترم، برای پیشرفت اقتصادی از هر نوعی که می خواهد باشد نیاز به سرمایه گذاری دارد که در حال حاضر در کشور امکان آن نیست.
ناشناس۷۲۰۲۱۰۱۱:۴۵:۴۲ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
بیائید این تحلیل را بر عکس بررسی کنیم. چرا ترامپ و پومپئو امروز کنفرانس ضد ایران (یعنی اجماع کامل بر ضد ایران) برگزار می کنند؟ چه شد که در کمتر از 1 سال ایران که دست بالا داشت اکنون چنین در محاصره قرار گرفت که نه تنها آمریکا از برجام خارج شد بلکه اروپائی ها و بقیه دنیا هم بدنبال آمریکائی ها رفتند؟ علت اینکه انقدر راحت ترامپ چاقو را زیر گلوی ما گذاشت این است که ما در هیچ نقطه ائی از مدیریت کشور درست عمل نکردیم. حلقه بسته مدیریتی کشور تمام مناسب کشور را در اختیار دارند و اجازه حضور جوانان تحصیل کرده را ندادند و ابوالمشاغل ها پدر مملکت را در اوردند.
مهدی۷۲۰۵۷۰۱۳:۵۴:۲۵ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
چرا دولتمردان چنین واکنش سختی در قبال برگزاری نشست در لهستان از خود نشان میدهند. مگه قراره چی بشه ؟ مگه از وضع فعلی بدتر هم میشه. روز بروز فروش نفت کمتر میشه و از 3 ماه دیگه قراره مثلا صفر بشه. تنها دلیل موجهی که میشه واسه این واکنشهای تند و اغلب غیر دیپلماتیک میشه تصور کرد این است که قرار است در لهستان اجماعی بر علیه ایران شکل بگیرد که مرزهای زمینی هوایی و دریایی بسته شود.
ناشناس۷۲۰۶۷۰۱۴:۴۰:۱۵ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
فعلا که دستگاه منفعل دیپلماسی ما به توئیت کردن اکتفا کرده است فقط!
ناشناس۷۲۰۷۵۸۱۵:۲۳:۱۲ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اگر مردم از شما و سیاستهایتان راضی باشند، همه کشورهای جهان هم جمع شوند نمی توانند بر علیه تان کاری کنند. اما افسوس که این حرفها ............
ناشناس۷۲۰۹۰۸۱۶:۴۳:۵۰ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند... اما مسئول فاسد یا بی عرضه می تواند
ف.خ۷۲۰۹۲۲۱۶:۵۰:۲۸ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
کشور های ضعیف تر اروپایی که از نظر اقتصادی برای آمریکا منافعی خاصی ندارند به هر دری می زنند که خود را به آمریکا نزدیک کنند.

پربحث‌های اخیر

 1. کشف طلا، دلار و ۳ کارت‌خوان با گردش مالی ده میلیاردی در دفتر زنگنه

 2. چرا خرمشهر، خرّم‌شهر نشد؟! / چه خوب که ممد نیست...

 3. خدمات یک مدرسه غیرانتفاعی لاکچری در تهران/ ۸۵ میلیون تومان برای اردوی سوئد و فرانسه؛ ۵ میلیون هم اردوی شیراز!

 4. زاکانی:‌ کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده و دچار مشکل و مایه بدنامی قوه قضائیه شده را باید کنار گذاشت

 5. اولین زن یهودی در سنای آمریکا و میزبان ظریف کیست؟ + تصاویر

 6. علمای شيعه، یکی از پاسداران زبان فارسی

 7. نقوی‌حسینی: ظریف باید درباره محتوای دیدار با سناتور آمریکایی توضیح دهد

 8. چرا مذاکره با آمریکا سم است؟

 9. مراسم افطاری‌ای که هیچ‌گاه از خاطر روحانی پاک نخواهد شد

 10. هنر تغییر محاسبات

 11. «کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده» کیست؟/ انتصاب معاون دفتر وزیر با مدرک راهنمایی/ نقد عطریانفر بر عملکرد اصلاح‌طلبان در سال ۸۸

 12. راغفر: اگر امروز دلار ۸۰۰۰ تومان شود مردم از ذوق به همین دولت رای می‌دهند!

 13. کشف ۹۶ بسته ۱۰۰ دلاری از خانه یک روستایی!

 14. دولت حزب اللهي و جوان

 15. مرعشی: مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از ۹۸ می‌گذرد/ اصلاح‌طلبان از ضعف‌های دولت آسیب دیده‌اند

 16. کوتاه کردن دست دلالان از بازار خودرو موجب کاهش قیمت می‌شود

 17. جانشین فرمانده کل سپاه: ناو‌های آمریکایی کاملا تحت کنترل ما هستند

 18. مانتو، شلوار و لباس تولید خیرآباد ورامین با مارک های خارجی در بازار

 19. رئیس سازمان حمایت: مسئول قیمت گذاری خودرو ما هستیم/ ما به قیمت ۶۰ میلیونی پراید رضایت ندادیم

 20. اسامی نامزدهای ۳فراکسیون سیاسی مجلس برای انتخابات هیئت رئیسه/جدول

 21. طوفان در تهران  

 22. اعتراض شدید به اکران یک فیلم غیراخلاقی در جشنواره کن

 23. ۵۱ میلیون خانوار آمریکایی هزینه غذا و اجاره ندارند

 24. دلیل کسر مبالغ میلیونی از حقوق اردیبهشت فرهنگیان

 25. به بهانه‌ی بیلبورد سازمان فنی‌حرفه‌ای در فرودگاه یزد

پربحث‌های دیروز

 1. انبارلویی: تعجب می‌کنم آقای ظریف به چه دلیل دوباره مذاکره کرده/برجام را اجرایی نکنند، با آمریکایی‌ها حرفی نداریم

 2. کشف طلا، دلار و ۳ کارت‌خوان با گردش مالی ده میلیاردی در دفتر زنگنه

 3. چرا خرمشهر، خرّم‌شهر نشد؟! / چه خوب که ممد نیست...

 4. خدمات یک مدرسه غیرانتفاعی لاکچری در تهران/ ۸۵ میلیون تومان برای اردوی سوئد و فرانسه؛ ۵ میلیون هم اردوی شیراز!

 5. زاکانی:‌ کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده و دچار مشکل و مایه بدنامی قوه قضائیه شده را باید کنار گذاشت

 6. انتقاد رییس سازمان نظام پزشکی از تمسخر پزشکان در رسانه ملی

 7. اولین زن یهودی در سنای آمریکا و میزبان ظریف کیست؟ + تصاویر

 8. علمای شيعه، یکی از پاسداران زبان فارسی

 9. نقوی‌حسینی: ظریف باید درباره محتوای دیدار با سناتور آمریکایی توضیح دهد

 10. چرا مذاکره با آمریکا سم است؟

 11. مراسم افطاری‌ای که هیچ‌گاه از خاطر روحانی پاک نخواهد شد

 12. هنر تغییر محاسبات

 13. «کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده» کیست؟/ انتصاب معاون دفتر وزیر با مدرک راهنمایی/ نقد عطریانفر بر عملکرد اصلاح‌طلبان در سال ۸۸

 14. راغفر: اگر امروز دلار ۸۰۰۰ تومان شود مردم از ذوق به همین دولت رای می‌دهند!

 15. کشف ۹۶ بسته ۱۰۰ دلاری از خانه یک روستایی!

 16. دولت حزب اللهي و جوان

 17. مرعشی: مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از ۹۸ می‌گذرد/ اصلاح‌طلبان از ضعف‌های دولت آسیب دیده‌اند

 18. کوتاه کردن دست دلالان از بازار خودرو موجب کاهش قیمت می‌شود

 19. جانشین فرمانده کل سپاه: ناو‌های آمریکایی کاملا تحت کنترل ما هستند

 20. مانتو، شلوار و لباس تولید خیرآباد ورامین با مارک های خارجی در بازار

 21. رئیس سازمان حمایت: مسئول قیمت گذاری خودرو ما هستیم/ ما به قیمت ۶۰ میلیونی پراید رضایت ندادیم

 22. اسامی نامزدهای ۳فراکسیون سیاسی مجلس برای انتخابات هیئت رئیسه/جدول

 23. طوفان در تهران  

 24. اعتراض شدید به اکران یک فیلم غیراخلاقی در جشنواره کن

 25. ۵۱ میلیون خانوار آمریکایی هزینه غذا و اجاره ندارند

پربحث‌های هفته

 1. کشتیم که کشتیم دیه‌شو میدیم! / نظر شما درباره‌ی این فیلم چیست؟!

 2. لفاظی تازه ترامپ علیه ایران: هرگز دوباره آمریکا را تهدید نکنید

 3. محکومیت «یاسین رامین» در پرونده شیرخشک‌های آلوده وارداتی به ۱۷ سال حبس

 4. انبارلویی: تعجب می‌کنم آقای ظریف به چه دلیل دوباره مذاکره کرده/برجام را اجرایی نکنند، با آمریکایی‌ها حرفی نداریم

 5. برجام؛ ترامپ و توافق جدید

 6. عابربانک پرسپولیس و وزیر سابق کجا شلاق می‌خورند؟

 7. کشف طلا، دلار و ۳ کارت‌خوان با گردش مالی ده میلیاردی در دفتر زنگنه

 8. فرار از جنگ صلح به بار نمی‌‌آورد

 9. چرا خرمشهر، خرّم‌شهر نشد؟! / چه خوب که ممد نیست...

 10. واکنش‌ها به درخواست روحانی برای اختیارات ویژه/ تاکتیک دو سر برد رئیس جمهور/ بگوید در چه مواردی محدودیت دارد/ خیری ندیده ایم از این اختیارها

 11. صدای خاموش تجرد قطعی

 12. توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکسی افطاری وی در فضای مجازی

 13. محسنی اژه‌ای: از بی‌عفتی فیلم بگیرید و برای ما بفرستید/ روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟/ رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

 14. تخریب ویلاهای خاص با قاطعیت دستگاه قضا/ از ویلای داماد شمخانی تا دختر وزیر سابق

 15. علی شمخانی: ۴۰سال است جنگ اقتصادی را با فرهنگ خرمشهر به پیروزی تبدیل کرده‌ایم

 16. هشدار شديد دهقان به روسای قوا؛ دستورالعمل چپاول اموال مردم را لغو كنيد

 17. چراغ‌های روشن به هنگام سحر  

 18. خدمات یک مدرسه غیرانتفاعی لاکچری در تهران/ ۸۵ میلیون تومان برای اردوی سوئد و فرانسه؛ ۵ میلیون هم اردوی شیراز!

 19. زاکانی:‌ کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده و دچار مشکل و مایه بدنامی قوه قضائیه شده را باید کنار گذاشت

 20. ساختمان های کره شمالی‎  

 21. پراید ۱۸.۵ میلیونی در صورت مالی سالیانه شرکت سایپا

 22. اژه‌ای:‌ دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است/ چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

 23. روحانی: قیمت ارز ۱۳ هزار تومان و حتی ۸ هزار تومان نیست / بنگاه‌های دولتی باید واگذار شود

 24. آموزش فریب دادن زنان متاهل در سریال نمایش خانگی!

 25. انتقاد رییس سازمان نظام پزشکی از تمسخر پزشکان در رسانه ملی

پربحث‌های اخیر

 1. ۵۱ میلیون خانوار آمریکایی هزینه غذا و اجاره ندارند

 2. قطع همکاری برخی شرکت‌ها با هوآوی بخاطر ترس از آمریکا

 3. نصرالله: پیروزی سال ۲۰۰۰ نبود ترامپ جنوب لبنان را هم به اسرائیل می‌داد

 4. ماس: اروپا به تعهداتش در برجام عمل می‌کند و از ایران هم همین انتظار را دارد

 5. نروژ: نمایندگان دولت و مخالفان ونزوئلا هفته آینده برای ادامه مذاکرات به اسلو برمی‌گردند

 6. ظریف با برهم صالح دیدار کرد

 7. چرا بولتون حتی دونالد ترامپ را نگران کرده است؟

 8. طهرانچی: حداکثر افزایش شهریه دانشگاه آزاد ۱۵ درصد است

 9. فرودگاه بین‌الملی «الحدیده» یمن گلوله‌باران شد

 10. هشدار وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی به «نتانیاهو»

 11. واکنش چین به اقدام آلمان در مورد شهروندان هنگ کنگی

 12. ظریف با عادل عبدالمهدی دیدار کرد

 13. قاضی آمریکایی حکم توقف ساخت دیوار مکزیک را داد

 14. کویت: اوضاع منطقه حساس و بسیار خطرناک است

 15. کشتی یخ‌شکن هسته‌ای جدید روسیه به آب انداخته شد

 16. مقام آمریکایی: قطر در کنفرانس بحرین شرکت می‌کند

 17. عراقچی از یکشنبه به عمان، کویت و قطر سفر می کند

 18. جزئیات جدیدی از انفجار در «لیون» فرانسه

 19. هشدار وزیر دفاع ترکیه به «یونان» و «قبرس»

 20. ترامپ خواستار موازنه تجاری با ژاپن شد

 21. ظریف وارد بغداد شد

 22. سازمان ملل: نگران وضعیت مناطق مسلمان‌نشین میانمار هستیم

 23. مسکو خواستار برگزاری کمیسیون اجرایی برجام در اسرع وقت شد

 24. ترکیه در شمال عراق حمله هوایی کرد

 25. اهانت یک شرکت آمریکایی به پرچم افغانستان  

پربحث‌های دیروز

 1. ۵۱ میلیون خانوار آمریکایی هزینه غذا و اجاره ندارند

 2. قطع همکاری برخی شرکت‌ها با هوآوی بخاطر ترس از آمریکا

 3. نصرالله: پیروزی سال ۲۰۰۰ نبود ترامپ جنوب لبنان را هم به اسرائیل می‌داد

 4. ماس: اروپا به تعهداتش در برجام عمل می‌کند و از ایران هم همین انتظار را دارد

 5. طهرانچی: حداکثر افزایش شهریه دانشگاه آزاد ۱۵ درصد است

 6. فرودگاه بین‌الملی «الحدیده» یمن گلوله‌باران شد

 7. هشدار وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی به «نتانیاهو»

 8. واکنش چین به اقدام آلمان در مورد شهروندان هنگ کنگی

 9. ظریف با عادل عبدالمهدی دیدار کرد

 10. قاضی آمریکایی حکم توقف ساخت دیوار مکزیک را داد

 11. کویت: اوضاع منطقه حساس و بسیار خطرناک است

 12. کشتی یخ‌شکن هسته‌ای جدید روسیه به آب انداخته شد

 13. مقام آمریکایی: قطر در کنفرانس بحرین شرکت می‌کند

 14. عراقچی از یکشنبه به عمان، کویت و قطر سفر می کند

 15. جزئیات جدیدی از انفجار در «لیون» فرانسه

 16. هشدار وزیر دفاع ترکیه به «یونان» و «قبرس»

 17. ترامپ خواستار موازنه تجاری با ژاپن شد

 18. ظریف وارد بغداد شد

 19. سازمان ملل: نگران وضعیت مناطق مسلمان‌نشین میانمار هستیم

 20. مسکو خواستار برگزاری کمیسیون اجرایی برجام در اسرع وقت شد

 21. ترکیه در شمال عراق حمله هوایی کرد

 22. اهانت یک شرکت آمریکایی به پرچم افغانستان  

 23. ترامپ برای سفری چهار روزه وارد توکیو شد

 24. ترامپ وارد ژاپن شد

 25. نوری مالکی: ایران خواهان جنگ نیست

پربحث‌های هفته

 1. لفاظی تازه ترامپ علیه ایران: هرگز دوباره آمریکا را تهدید نکنید

 2. ترامپ: کسی نیستم که با ایران وارد جنگ شوم/ جنگ به اقتصاد ضربه می‌زند

 3. هانی‌زاده: آمریکایی‌ها فهمیدند تهدیدات نظامی علیه ایران کارساز نیست/ عربستان به دنبال ائتلاف ضدایرانی در منطقه است/ ترامپ می‌خواهد معامله قرن را تا ماه آینده عملیاتی کند

 4. ترامپ: اگر ایران آماده مذاکره نیست، تماس نگیرد

 5. فرانسه: هیچ ضرب‌الاجلی را برای اجرای برجام نمی‌پذیریم

 6. ادعای ترامپ: ایران هر وقت آماده باشد با ما تماس خواهد گرفت

 7. چرا ترامپ از سناریوی جنگ طلبان علیه ایران عقب نشینی کرد؟

 8. چند سال دیگر باقی مانده؟!

 9. ترامپ: 1500 نظامی آمریکایی به خاورمیانه اعزام می‌شوند

 10. شلوار ترامپ سوژه رسانه‌ها شد/عکس  

 11. «سهامداران جنگ» و حادثه بغداد

 12. نامزد خاشقچی در آغوش نانسی پلوسی  

 13. قنادباشی: کشورهای مرتجع عربی دنبال ایجاد صف‌بندی جدیدی علیه ایران هستند/ ایران هیچ‌گاه به دنبال جنگ نبوده و نیست/ پشت چهره برخی مقامات عربی ترس و نگرانی وجود دارد

 14. «ترزا می» استعفا کرد

 15. تاکيد روسیه، آلمان و فرانسه بر حفظ برجام و همکاری‌های اقتصادی

 16. عربستان و اجماع سازی شکست‌ خورده علیه ایران

 17. رئیس‌جمهور عراق: در سختی‌ها در کنار ایرانی‌ها خواهیم ایستاد

 18. ظریف: با عهدشکنان مذاکره نمی‌کنیم  

 19. ظریف: وقت آن است ترامپ لجنزار را بخشکاند

 20. سندرز: باید به رژیم مستبد و قاتل سعودی بگوییم با ایران مذاکره کند

 21. ظریف: لقب «تروریست» فقط برازنده ترامپ است/ ایران پایان او را خواهد دید

 22. شاناهان: حضور نیروهای آمریکایی در منطقه برای جنگ با ایران نیست

 23. ۵۱ میلیون خانوار آمریکایی هزینه غذا و اجاره ندارند

 24. پامپئو: ایران هیچ‌کدام از خواسته‌های دوازده‌گانه ما را اجرا نکرده است/ اتهام‌زنی در ارتباط با حادثه فجیره

 25. روسیه: آمریکا مسبب تشدید وخامت اوضاع درباره برجام و ایران است

آخرین عناوین